• Úvod
  • Závody
  • Slalom a sjezd

Výsledky ČSKDV

Archiv výsledků Českého svazu kanoistů sekce divoká voda.
Připomínky či jakékoliv historické materiály prosím posílejte na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Termínová listina a výsledky závodů Divoká voda, rok 2016  

Kalendář akcí a výsledky

závoddatumvýsledkystav
Sjezdy na Svitavě Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis
1 slSjezd na Svitavě
19.03.2016    
2 sjSjezd na Svitavě
19.03.2016    
Stružnická peřej Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa
    rozpis
20 sl37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje
02.04.2016    
21 sl37. ročník závodu Stružnická peřej
03.04.2016    
Sjezdy na Sázavě Technika Praha
    rozpis
3 sjSjezd na Sázavě
02.04.2016    
4 sjSjezd na Sázavě
02.04.2016 
5 sjSjezd na Sázavě
03.04.2016    
6 sjSjezd na Sázavě
03.04.2016    
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
7 sjSjezd na Chrudimce
07.04.2016    
Jarní slalomy v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
    rozpis
16 slJarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať
09.04.2016    
17 slJarní slalom v Českém Vrbném - horní trať
09.04.2016    
18 slJarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať
10.04.2016    
19 slJarní slalom v Českém Vrbném - horní trať
10.04.2016    
Jarní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
    rozpis
12 sjJarní sjezd na Lužnici
09.04.2016    
13 sjJarní sjezd na Lužnici
09.04.2016    
14 sjJarní sjezd na Lužnici
10.04.2016    
15 sjJarní sjezd na Lužnici
10.04.2016    
Sjezdy v Hanušovicích Vodní sporty Desná
    rozpis
8 sjSjezd v Hanušovicích
09.04.2016    
9 sjSjezd v Hanušovicích
09.04.2016    
10 sjSjezd v Hanušovicích
10.04.2016    
11 sjSjezd v Hanušovicích
10.04.2016    
Slalomy v Zábřehu Vodní sporty Zábřeh
    rozpis
22 slSlalom v Zábřehu
16.04.2016    
23 slSlalom v Zábřehu
17.04.2016    
1. a 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závody TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis
24 sl1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod
16.04.2016    
25 sl2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod
17.04.2016    
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
26 slSjezd na Chrudimce
21.04.2016    
3. a 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis
31 sl3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod
23.04.2016    
32 sl4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4
24.04.2016    
Spálovské slalomy Delfín Jablonec
    rozpis
27 slSpálovský slalom na Kamenici
23.04.2016    
28 slSpálovský slalom na Kamenici
24.04.2016    
1. a 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Bohemians Praha
    rozpis
29 sj1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
23.04.2016    
30 sj2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici
24.04.2016    
3. a 4. Český pohár ve sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 klasik + MČR družstev klasik TJ Loko Plzeň
    rozpis
33 sjMistrovství ČR družstev v klasickém sjezdu
30.04.2016    
34 sj3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile
30.04.2016    
35 sj4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23
01.05.2016    
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
36 sjSjezd na Chrudimce
05.05.2016    
Trutnovské slalomy Loko Trutnov
    rozpis
40 slTrutnovský slalom - 52.ročník
07.05.2016    
41 slTrutnovský slalom - 52.ročník
08.05.2016    
47. ročník Slalomů O štít města Tábora VS Tábor
    rozpis
42 slSlalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje
07.05.2016    
43 slSlalom O štít města Tábora
08.05.2016    
Slalomy v Opavě KK Opava
    rozpis
44 slSlalom v Opavě
07.05.2016    
45 slSlalom v Opavě
08.05.2016    
Sjezdy na Kamenici + MČR veteránů v klasickém sjezdu TJ Turnov
    rozpis
37 sjKlasický sjezd na Kamenici
07.05.2016    
38 sjSprint na Paraplíčku
07.05.2016    
39 sjKlasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů
08.05.2016    
Slalom + sprint v Olomouci + KP UP Olomouc
    rozpis
46 slSlalom v Olomouci + KP
11.05.2016    
47 sjSprint v Olomouci + KP
11.05.2016    
Slalomy na Paraplíčku TJ Klub kanoistiky Železný Brod
    rozpis
48 slSlalom na Paraplíčku
14.05.2016    
49 slSlalom na Paraplíčku
15.05.2016    
5. a 6. Český pohár ve sjezdu - sprinty v Roudnici n.L. + MČR + MČR U23 Sportovní Klub Kanoistika Česká Lípa
    rozpis
50 sj5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23
14.05.2016    
51 sj6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR
15.05.2016    
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
52 sjSjezd na Chrudimce
19.05.2016 Závod zrušen:
1. a 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. DUKLA Brandýs
    rozpis
56 sl1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L.
21.05.2016    
57 sl2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L.
22.05.2016    
Krumlovský Down Town ve sjezdu SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis
53 sjKrumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix
21.05.2016    
54 sjKrumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix
21.05.2016    
55 sjKrumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje
22.05.2016    
Slalomy v Sušici TJ KVS Sušice
    rozpis
58 slSlalom v Sušici
28.05.2016    
59 slSlalom v Sušici
29.05.2016    
1. a 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě VK Tzunami Ostrava
    rozpis
60 sl1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě
28.05.2016    
61 sl2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě
29.05.2016    
Sjezd na Chrudimce TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
62 slSjezd na Chrudimce
02.06.2016    
3. a 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L.
    rozpis
63 sl3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
04.06.2016    
64 sl4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.
05.06.2016    
Slalomy a sprinty v Kroměříži VK Kroměříž
    rozpis
65 slSlalom v Kroměříži
04.06.2016    
66 sjSprint v Kroměříži
04.06.2016    
67 slSlalom v Kroměříži
05.06.2016    
68 sjSprint v Kroměříži
05.06.2016    
MČR dorostu a žáků ve sjezdu v Postřelmově + 1. a 2.ČPž Vodní sporty Desná
    rozpis
69 sjMČR dorostu družstev ve sjezdu v Postřelmově
11.06.2016    
70 sjMČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž
11.06.2016    
71 sjMČR žáků družstev ve sjezdu v Postřelmově
12.06.2016    
72 sjMČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž
12.06.2016    
3. a 4. Český pohár žáků ve slalomu, 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě KK Rakovník
    rozpis
73 sl3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě
18.06.2016    
74 sj3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě
18.06.2016    
144 sl31. ročník Křivoklátských slalomů
19.06.2016    
75 sl4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě
19.06.2016    
Slalomy a sprinty ve Veselí n.M. + MČR veteránů ve slalomu SK Veselí nad Moravou
    rozpis
79 slSlalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů
25.06.2016    
80 sjSprint ve Veselí n.M.
25.06.2016    
81 slSlalom ve Veselí n.M.
26.06.2016    
82 sjSprint ve Veselí n.M.
26.06.2016    
Vysokomýtské slalomy a sjezd SKK Vysoké Mýto
    rozpis
76 sjSjezd ve Vysokém Mýtě
25.06.2016    
77 slSlalom ve Vysokém Mýtě
25.06.2016    
78 slSlalom ve Vysokém Mýtě
26.06.2016    
Slalomy v Dolních Kounicích VS Dolní Kounice
    rozpis
85 slSlalom v Dolních Kounicích
02.07.2016    
86 slSlalom v Dolních Kounicích
03.07.2016    
Slalomy v Kadani + ČP předžáků TJ DNT VS Kadaň
    rozpis
83 slSlalom v Kadani + ČP předžáků
02.07.2016    
84 slSlalom v Kadani + ČP předžáků
03.07.2016    
Slalomy ve Strakonicích Otava Strakonice
    rozpis
92 slSlalom ve Strakonicích
09.07.2016    
93 slSlalom ve Strakonicích
10.07.2016    
Sjezdy a sprinty ve Dvoře Králové TJ Dvůr Králové
    rozpis
87 sjSprint ve Dvoře Králové
09.07.2016    
88 sjSprint ve Dvoře Králové
09.07.2016    
89 sjSjezd ve Dvoře Králové
10.07.2016    
90 slSjezd ve Dvoře Králové
10.07.2016    
Sjezd ve Strakonicích SK Domeček Soběslav
    rozpis
91 sjSjezd ve Strakonicích
09.07.2016    
Slalomy v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího SK VS Č. Budějovice
    rozpis
94 slSlalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího
23.07.2016    
95 slSlalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího
24.07.2016    
Slalomy pod Borskou přehradou TJ Loko Plzeň
    rozpis
100 slSlalom pod Borskou přehradou
30.07.2016      
101 slSlalom pod Borskou přehradou
31.07.2016      
Sjezdy a sprinty v Třebechovicích SK Třebechovice
    rozpis
96 sjSjezd v Třebechovicích
30.07.2016    
97 sjSprint v Třebechovicích
30.07.2016    
98 sjSjezd v Třebechovicích
31.07.2016    
99 sjSprint v Třebechovicích
31.07.2016    
Slalomy O štít města Benátek SK VS Karbo Benátky
    rozpis
103 slSlalom O štít města Benátek
06.08.2016    
104 slSlalom O cenu Tyrolitu
07.08.2016    
Evropský pohár juniorů v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
    rozpis
102 slEvropský pohár juniorů v Českém Vrbném
06.08.2016 - 07.08.2016 
Exhibiční paralelní slalomy TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
141 slExhibiční slalomový závod s biatlonem
09.08.2016 
142 slExhibiční slalomový závod s biatlonem
10.08.2016 
143 slExhibiční slalomový závod s biatlonem
11.08.2016 
WAWE 2016 - ZRUŠENO SK VS Č. Budějovice
Akce byla zrušena:
105 slWAWE 2016-ZRUŠENO
12.08.2016 - 14.08.2016 
MČR žáků ve slalomu a sprintu v Brně Kanoe Klub Spoj Brno
    rozpis
106 slMČR žáků ve slalomu družstev v Brně
13.08.2016    
107 slMČR žáků ve slalomu v Brně
13.08.2016    
900 slMČR žáků v kombinaci v Brně
13.08.2016 - 14.08.2016     
108 sjMČR ve sprintu družstev v Brně
14.08.2016    
109 sjMČR žáků ve sprintu v Brně
14.08.2016    
5. a 6. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 SK VS Č. Budějovice
    rozpis
110 slMistrovství ČR ve slalomu družstev na Lipně
20.08.2016    
111 sl5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23
20.08.2016    
112 sl6. Český pohár ve slalomu na Lipně
21.08.2016    
7. a 8. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR v klasickém sjezdu SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis
113 sj7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
20.08.2016    
114 sj8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
21.08.2016    
Slalomy ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
    rozpis
118 slSlalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st.
27.08.2016    
119 slSlalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st.
28.08.2016    
9. a 10. Český pohár ve sjezdu - sprinty v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR družstev + 5. a 6. ČP žáků ve sjezdu a sprintu TJ Syntesia Pardubice
    rozpis
115 sjMistrovství ČR ve sprintu družstev v Českém Vrbném
27.08.2016    
116 sj9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů
27.08.2016    
145 sj5.Český pohár žáků ve sprintu
27.08.2016    
146 sj6.Český pohár žáků ve sprintu
27.08.2016    
147 sj5.Český pohár žáků ve sjezdu
27.08.2016 Závod zrušen:
117 sj10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném
28.08.2016    
146 sj6. Český pohár žáků ve sjezdu
28.08.2016 Závod zrušen:
Světový pohár ve slalomu v Tróji Univerzitní sportovní klub Praha
    rozpis
120 sl2016 ICF Světový pohár ve vodním slalomu, Praha
02.09.2016 - 04.09.2016  
Východočeský vodácký maraton SK Modrá Hvězda Pardubice
    rozpis
121 sjVýchodočeský vodácký maraton
03.09.2016    
MČR dorostu ve slalomu a sprintu v Českém Vrbném SK VS Č. Budějovice
    rozpis
122 slMČR dorostu ve slalomu družstev v Českém Vrbném
10.09.2016    
123 slMČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném
10.09.2016    
124 sjMČR dorostu ve sprintu družstev v Českém Vrbném
11.09.2016    
125 sjMČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném
11.09.2016    
901 slMČR dorostu v kombinaci v Českém Vrbném
11.09.2016     
7. a 8. Český pohár + 5. a 6. Národní kontrolní závod na Trnávce SK Žižkov
    rozpis
126 sl7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce
17.09.2016    
127 sl8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce
18.09.2016    
Hanácké slalomy UP Olomouc
    rozpis
128 slHanácký slalom a Pohár 17. listopadu
24.09.2016    
129 slHanácký slalom a Pohár 17. listopadu
25.09.2016    
Slalomy v Třebechovicích SK Třebechovice
    rozpis
133 slSlalom v Třebechovicích
24.09.2016    
134 slSlalom v Třebechovicích
25.09.2016    
Slalomy a sprint v Blovicích VS Blovice
Akce byla zrušena:
130 slSlalom v Blovicích
24.09.2016 
131 slSprint v Blovicích
24.09.2016 
132 slSlalom v Blovicích
25.09.2016 
Klatovské slalomy ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči Kanoistický klub Klatovy z.s.
    rozpis
136 slKlatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči
01.10.2016    
137 slKlatovský slalom ve Strakonicích
02.10.2016    
BOBR CUP TJ Vodní Sporty Litovel
    rozpis
135 slBOBR CUP
01.10.2016 
Krumlovský maraton SK Vltava Č. Krumlov z.s.
    rozpis
138 slKrumlovský vodácký maraton
08.10.2016    
Podzimní sjezdy na Lužnici TJ Jiskra Bechyně
    rozpis
139 sjPodzimní sjezd na Lužnici
15.10.2016    
140 sjPodzimní sjezd na Lužnici
15.10.2016    

Význam zkratek:
sl - slalom   sj - sjezd   sp - sprint   cx - CSLX  
MEZ - Mezinárodní závod   MČR - Mistrovství ČR   MČRv - MČR veteránů   MČR23 - MČR do 23 let   MČRd - Mistrovství ČR dorostu   MČRž - Mistrovství ČR žáků   ČP - Český pohár   ČPv - Český pohár veteránů   ČPj - Český pohár juniorů   ČPž - Český pohár žáků   NKZ - Národní kvalifikační závod   - Veřejný závod Čechy   OM - Veřejný závod Morava   OST - Ostatní závody  

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00

Uložit
Uživatelské nastavení cookies
Stránky využívají cookies pro zajištění co nejlepšího fungování pro čtenáře. Pokud se rozhodnete odmítnout použití cookies, nemusít stránky fungovat dle vašich představ.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Číst více
Essential
Tytot cookies jsou potřebné pro zajištění správného fungování webu. Tyto nelze vypnout.
Admin Tools
Přijmout
Analytics
Nástroje pro analýzu dat návštěvnosti stránek.
Google Analytics
Přijmout
Odmítnout