• Úvod
  • Závody
  • Rychlostní kanoistika

Výsledky ČSK-SRK

Archiv výsledků Českého svazu kanoistů sekce rychlostní kanoistika
Připomínky či jakékoliv historické materiály prosím posílejte na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Termínová listina a výsledky závodů Rychlostní kanoistika, rok 2019  

Kalendář akcí a výsledky

závoddatumvýsledky
O štít města Plzně PPL
    propozice
1 O štít města Plzně
06.04.2019   
Memoriál Dr. Karla Popela, 1. závod ČP veteránů KVS
    propozice
2 Memoriál Dr. Karla Popela, 1. závod ČP veteránů
06.04.2019   
XLII.Novoveský přespolák ONV
    propozice
3 XLII.Novoveský přespolák
06.04.2019   
Dlouhé tratě na Moravě KOJ
    propozice
4 Dlouhé tratě na Moravě
13.04.2019   
Písecká desítka PIS
    propozice
5 Písecká desítka
13.04.2019   
83. Orlický maraton SHK
    propozice
6 83. Orlický maraton
20.04.2019   
Brněnská pětka LSB
    propozice
7 Brněnská pětka
20.04.2019   
MČR 5 km mládeže + veteránů TYN
    propozice
8 MČR 5 km mládeže + veteránů
27.04.2019 - 28.04.2019   
Nominační závod RDS NOC Račice + SRK ČSK
    propozice
9 Nominační závod RDS
11.05.2019 - 13.05.2019   
Vlajka Prahy I. SPA
    propozice
10 Vlajka Prahy I.
15.05.2019  
Ústecký kilometr UNL
    propozice
12 Ústecký kilometr
18.05.2019   
SEDLEC - Běh přes tři vsi SED
    propozice
11 SEDLEC - Běh přes tři vsi
18.05.2019     
Nymburská 500 NYM
    propozice
13 Nymburská 500
18.05.2019   
Sprint a Dlouhé tratě na Pastvinské přehradě ZAM
    propozice
14 Sprint a Dlouhé tratě na Pastvinské přehradě
19.05.2019   
ČP benjamínků - VC Chomutova CHO
    propozice
15 ČP benjamínků - VC Chomutova
25.05.2019 - 26.05.2019   
Moravský pohár KOJ
    propozice
28 Moravský pohár
25.05.2019 - 26.05.2019   
Vlajka Prahy II. SPA
    propozice
16 Vlajka Prahy II.
29.05.2019   
Havel6cup VSO
    propozice
17 Havel6cup
01.06.2019 - 02.06.2019   
83. Hradecký Vodácký kilometr SHK
    propozice
18 83. Hradecký Vodácký kilometr
01.06.2019   
Krajem Pernštýnů MHP
    propozice
19 Krajem Pernštýnů
02.06.2019   
Nominační závod RDJ NOC Račice + SRK ČSK
    propozice
20 Nominační závod RDJ
07.06.2019 - 09.06.2019   
Vlajka Prahy III. SPA
    propozice
21 Vlajka Prahy III.
12.06.2019   
Nominační závod pro ME v maratónu SHK
    propozice
23 Nominační závod pro ME v maratónu
15.06.2019   
Kadaňský kilometr KAD
    propozice
24 Kadaňský kilometr
15.06.2019   
Přerovská 200 37. ročník PRV
    propozice
22 Přerovská 200 37. ročník
15.06.2019   
Memoriál Karla Leštiny KAD
    propozice
25 Memoriál Karla Leštiny
16.06.2019   
HRANICKÁ 200 HRA
    propozice
26 HRANICKÁ 200
16.06.2019   
Sedlecká 500 SED
    propozice
27 Sedlecká 500
22.06.2019 - 23.06.2019   
ME a MČR ve středním kvadriatlonu TYN
    propozice
29 ME a MČR ve středním kvadriatlonu
22.06.2019  
Vlajka Prahy IV. SPA
    propozice
30 Vlajka Prahy IV.
26.06.2019   
MČR krátké tratě NOC Račice + SRK ČSK
    propozice
31 MČR krátké tratě
18.07.2019 - 21.07.2019   
Budějovice - Praha Kajak Centrum
    propozice
32 Budějovice - Praha
02.08.2019 - 04.08.2019  
Slapy - Praha Kajak Centrum
    propozice
33 Slapy - Praha
04.08.2019  
Nominační závod pro MS v maratonu MČR v maratonu SHK
    propozice
34 Nominační závod pro MS v maratonu MČR v maratonu
10.08.2019   
ČP benjamínků - MM Moravy ONV
    propozice
37 ČP benjamínků - MM Moravy
31.08.2019 - 01.09.2019   
Vltavotýnský LAKER maraton - ČP v maratonu TYN
    propozice
35 Vltavotýnský LAKER maraton - ČP v maratonu
31.08.2019   
Vltavotýnské vodácké slavnosti TYN
    propozice
36 Vltavotýnské vodácké slavnosti
31.08.2019  
Černožický km CER
    propozice
38 Černožický km
07.09.2019   
Pohár Sezemic SEZ
    propozice
39 Pohár Sezemic
08.09.2019     
Putovní pohár Frýdku-Místku FRM
    propozice
40 Putovní pohár Frýdku-Místku
14.09.2019 - 15.09.2019   
Memorial Bóži Karlíka+Bacunda cup TSE
    propozice
41 Memorial Bóži Karlíka+Bacunda cup
14.09.2019  
JABLONECKÝ TROJÚHELNÍK JAB
    propozice
42 JABLONECKÝ TROJÚHELNÍK
15.09.2019  
Vlajka Prahy V. SPA
    propozice
43 Vlajka Prahy V.
18.09.2019   
ČP mládeže ve vytrvalosti CHO
    propozice
44 ČP mládeže ve vytrvalosti
21.09.2019 - 22.09.2019     
Velká cena Sparty SPA
    propozice
48 Velká cena Sparty
28.09.2019 - 29.09.2019  
Běžecký Kanoistický půlmaraton FRM
    propozice
46 Běžecký Kanoistický půlmaraton
28.09.2019  
Kojetínský Maraton KOJ
    propozice
45 Kojetínský Maraton
28.09.2019   
Zvíkovský maraton PIS
    propozice
47 Zvíkovský maraton
28.09.2019   
Cayak Cross FRM
    propozice
49 Cayak Cross
29.09.2019   
Vodácký běh AC SPARTY PRAHA SPA
    propozice
50 Vodácký běh AC SPARTY PRAHA
12.10.2019   
Král Točné - Žaludská 8 KVS - DGP
    propozice
51 Král Točné - Žaludská 8
09.11.2019  
Vánoční běh USK - Radův syndrom USK
    propozice
52 Vánoční běh USK - Radův syndrom
21.12.2019  

Význam zkratek:
ry - rychlost   sc - školení  
MS - Mistrovství světa   ME - Mistrovství Evropy   SP - Světový pohár   jun - Junioři   U23 - U23  

Partneři rychlostní kanoistiky

ERGOAlpinePROLabe Aréna

 

Kanoe.cz

Český vodácký server


Český svaz kanoistů, z.s.
Zátopkova 100/2
+420.242429245
info@kanoe.cz
Po-Pá: 9.00 - 16.00

Uložit
Uživatelské nastavení cookies
Stránky využívají cookies pro zajištění co nejlepšího fungování pro čtenáře. Pokud se rozhodnete odmítnout použití cookies, nemusít stránky fungovat dle vašich představ.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Číst více
Essential
Tytot cookies jsou potřebné pro zajištění správného fungování webu. Tyto nelze vypnout.
Admin Tools
Přijmout
Analytics
Nástroje pro analýzu dat návštěvnosti stránek.
Google Analytics
Přijmout
Odmítnout