Kanoe.cz

Pravidla Pyranha Cupu - Českého poháru vodáků pro rok 2012

Pomalu se blíží první závody Pyranha Cupu - Českého poháru vodáků, takže je nejvyšší čas zveřejnit drobné změny v pravidlech.

Výbor vyslyšel připomínky k vyhodnocování celkových výsledků, kdy bylo poměrně problematické sledovat, kdo je a kdo není členem ČSK. Dalším aspektem změny byl odpor některých členů k používání rodných čísel. Z těchto důvodů došlo ke změně způsobu přihlašování na jednotlivé závody, a to v tom, že místo rodných čísel budou využívána čísla registrační, která jsou v rámci sekce unikátní a zároveň nám usnadní vyhodnocování celkových výsledků.

V současné době jsou na jednotlivé oddíly již zaslány aktuální soupisky členů jednotlivých oddílů včetně registračních čísel. Zároveň by u každé registrace měla být soupiska všech členů ČSK-VT, aby se zapomnětlivci mohli dohledat. Přesto doporučujeme se tomuto vyhnout a umožnit tak plynulou registraci. Oprašte proto své průkazky, budete je potřebovat. V případě, že registrační číslo bude na soupisce uvedeno chybně, nebude pořadetel zjišťovat zdali dotyčný je, či není členem ČSK a závodník bude startovat jako nečlen se všemi dopady.  V pravidlech se změny dotkly bodů 1.5, 1.6, 1.7 a 2.2.

Dále si dovoluji upozornit, že je na přihláškách potřeba uvádět celou kategorii K1M, K1D atd.

Jo, ještě přihláška a pravidla na rok 2012.