Kanoe.cz

Kvalifikace SP v Tacenu skvěle pro třetího Rohana

rohan2V rámci letos třetího Světového poháru ve vodním slalomu ve slovinském Tacenu se skvěle vydařila kvalifikace singlkanoistovi Lukáši Rohanovi. Ten postoupil na kánoe s třetí nejrychlejší jízdou. V semifinále uvidíme i Tomáše Raka a také všechny kajakáře, dvě kajakářky a singlířky.

Singlkanoista Lukáš Rohan naplnil očekávání a potvrdil dobrou formu třetím místem v kvalifikaci, když ztratil jenom 1,77 s za vítězem Watkinsem.
„Hodně z těch nejlepších závodníků teď tady není, jinak by ty výsledky byly asi jiné. Ale to nic nemění na tom, že jsem s tou jízdou spokojený. Před úvodním skokem se vždycky bojím, když se na to podíváte, jak je to velké… Naštěstí jsme tady měli pár tréninků a trochu jsme se to naučili,“ řekl Rohan.

vojtovaVe druhé jízdě si postup vybojoval i Tomáš Rak. Chyba v závěru a dva doteky stály v opravní jízdě postup mladého závodníka Matyáše Lhotu.
Na kajaku se skvěle představily Kateřina Kudějová a Veronika Vojtová, které postoupily z 6. a 7. pozice. Opravná jízda se nepodařila Barboře Valíkové.

Naše dvě startující singlkanoistky postoupily do semifinále hned v první jízdě. Kateřina Havlíčková jako 13. a Jana Matulková ze 17. místa.

Kvalifikace z 15. respektive 18. místa neutekla ani kajakářům Vítu Přindišovi a Jiřímu Prskavcovi. Do oprav musel Vavřinec Hradilek, a také postupuje do nedělního semifinále. Nejrychlejší byl v pátek Brit Joseph Clarke.

kudejovaV průběhu víkendu se závodníci představí v semifinále a finále. V itineráři je start naplánovaný každý den v 9.00 h.

Foto: Martin Hladík

Výsledky live:
https://www.canoeicf.com/canoe-slalom-world-cup/ljubljana-2019/results

Instagram #czechcanoe

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Víte kdo vyhrál?

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF