Kanoe.cz

Český pohár Skupiny ČEZ ve vodním slalomu vygraduje o víkendu na Lipnu

autotreid autoDokáže kajakářka Kateřina Kudějová udržet vedení v soutěži o automobil na rok od společnost Autotreid operativní leasing nebo jí na poslední chvíli předstihne Ondřej Tunka figurující aktuálně na druhém místě? Rozhodne se už tento víkend pod Lipenskou přehradou v rámci posledních závodů 7. a 8. Českého poháru Skupiny ČEZ ve vodním slalomu.

Před posledními závody Světového poháru ICF ve vodním slalomu v italské Ivrei a španělském Seu se vodní slalomáři utkají na domácí trati pod Lipenskou přehradou v rámci posledních dvou závodů 7. a 8. Českého poháru Skupiny ČEZ. Na startu nebudou chybět ani medailisté z nedávného mistrovství Evropy juniorů logo CEZa závodníků do 23 let a představí se i kompletní česká špička ze seniorské reprezentace.

Jen dva body momentálně dělí kajakářku Kateřinu Kudějovou od zisku hlavní ceny, kdy může získat kromě peněžních odměn i Automobil na jeden rok od společnosti Autotreid. Hned za ní atakuje kajakář Ondřej Tunka se vzdálenějším Jiřím Prskavcem. Průběžné pořadí v bodování je zde: http://slalom-world.com/slalom-cesky-pohar/cp2017auto.php

„Začátek sezóny byl náročný a závodní šňůra byla hodně dlouhá. Uvidíme, jak se závodníci poperou s druhou půlkou, je to hodně individuální. Například Seu, tam se závodníci obvykle těší,“ řekl šéftrenér seniorské reprezentace Jiří Pultera.

logo AutoTreid„Po letní pauze, kdy nebyly žádné závody, se moc těším znovu závodit, obzvlášť na Lipně, kde to patří k mým nejoblíbenějším tratím. Moje příprava směřuje k zářijovému mistrovství světa, ale cítím se dobře a myslím, že jsem připravený předvést kvalitní výkony. Auto je samozřejmě krásná motivace, a já budu bojovat, co to dá, ale jsem si vědom toho, že Kateřina je ve své kategorii dost suverénní a budu to mít těžké,“ řekl aktuálně druhý muž celkového pořadí Ondřej Tunka.

kudejova K1Auto na rok od společnosti AutoTreid

Cena pro nejlepšího vodního slalomáře za rok 2017 „Automobil na jeden rok od společnosti Autotreid“ představuje zapůjčení osobního automobilu Škoda Octavia Ambition v hodnotě cca 500.000,- Kč na jeden rok. Součástí této ceny je kompletní havarijní pojištění, povinné ručení, dálniční známka, kompletní servis, sada letních i zimních pneumatik, atd. Jediným nákladem pro výherce budou pohonné hmoty. Tuto cenu vyhrává závodník s nejvyšším CELKOVÝM součtem bodů ze všech závodů ČP ČEZ. Žádný závod se neškrtá.

Vrcholí i závody sjezdařů

Na Lipně se také rozhodne v 11. a 12. závodě Českého poháru o konečném pořadí tohoto seriálu závodů. V sobotním dlouhém sjezdu a nedělním sprintu se můžeme těšit na absolutní sjezdovou špičku a také na kompletní reprezentační družstvo, které nás bude na konci září reprezentovat na mistrovství světa ve francouzském Pau. Novinkou letošního sprintového závodu, je jeho výrazné zkrácení této trati a posunutí startu těsně nad válec Železňák, který potrápí nejednoho závodníka.

Kromě konečného pořadí ČP půjde v sobotu, také o mistrovství České republiky v dlouhém sjezdu. Ohrozí letos někdo Rolence a Mrůzka v jejich dlouholeté šňůře vítězství? Na to se přijďte podívat již tento víkend na trať pod Lipenskou přehradu. Pokud byste promeškali závod, přijďte se podívat alespoň v podvečer na slavnostní vyhlášení výsledků, které proběhne v rámci Lipno Sport Festu v Lipně nad Vltavou.

Foto: Alena Ceplová a Adam Svoboda

Odkazy:

Live Stream na CzechCanoe YouTube www.youtube.com/czechcanoe
– všechny streamy z ČP ČEZ: http://bit.ly/2017CPCEZ-youtube
Oficiální facebook svazu: https://www.facebook.com/CzechCanoe/

Událost na facebooku: Český pohár Skupiny ČEZ

Stránky závodu: http://rvp.results.cz/kalendar_detail.php?id=2209
Propozice závodu sjezdařů: http://rvp.results.cz/detail_akce.php?id=1124
Průběžné pořadí a výsledky: http://www.slalom-world.com/slalom-cesky-pohar/
Soutěž o auto: http://slalom-world.com/slalom-cesky-pohar/cp2017auto.php
Instagram Czech Canoe
Fotky na www.zonerama.com/kanoe

Instagram #czechcanoe

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Víte kdo vyhrál?

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF