Kanoe.cz

Lukáš Rohan šestý na Světovém poháru v Markkleebergu

LukasRohan1Nedělní část Světového poháru ve vodním slalomu v německém Markkleebergu (30.6 – 2.7) zůstala bez medaile. Do finále se přebojoval mezi singlkanoisty Lukáš Rohan, který skončil šestý. Kajakářky ukončily své působení v semifinále, Štěpánka Hilgertová na 18. místě.

Po vítězství deblkanoistů Jonáše Kašpara a Marka Šindlera v sobotním závodu se nepodařilo českým reprezentantům přidat další medaili ze Světového poháru. Lukáš Rohan byl po semifinále čtvrtý s dvojsekundovou penalizací. Ve finále si ale ještě o dvě místa pohoršil. Z vítězství se radovala slovenská legenda Michal Martikán před Němcem Tasiadisem.

RohanLukas2„Mám trochu rozpolcené pocity, šesté místo je po mém fiasku v nominaci velkou vzpruhou a zároveň i vyrovnáním mého nejlepšího výsledku ze SP, na druhou stranu mě mrzí chyby, které jsem ve finále udělal. Věřil jsem si, že ve finále vylepším čas ze semifinále, což se sice povedlo, ale šťouch můj plán překazil. Nevím, čím to je, ale kanál v Markkleebergu mi opravdu sedí, navíc jsem zde poprvé startoval na velké juniorské akci, tak se sem moc rád vracím,“ řekl po svém vystoupení Lukáš Rohan.

Kateřina Kudějová ani Štěpánka Hilgertová se ze semifinále do nejlepší desítky nepřebojovaly. Zapsaly si 24. a 18. místo.

Seniorská reprezentace má teď závodní přestávku a čeká je soustředění v dějišti letošního MS ve Francii. Reprezentace juniorů a do 23 let je již na soustředění v Bratislavě, kde přesně za dva týdny začne MS juniorů a U23.

Foto: Bálint Vekassy, ICF

Výsledky: https://www.canoeicf.com/canoe-slalom-world-cup/markleeberg-2017/rankings-results

Instagram #czechcanoe

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Víte kdo vyhrál?

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF