Kanoe.cz

Už za měsíc se česká síla na vodě utká se světem v Praze - Troji

WCup2017 web logo 190pxJen měsíc zůstává do letos prvního Světového poháru ICF ve vodním slalomu, který bude opět po roce hostit Praha – Troja (16-18.6). Naše sportovní hvězdy i legendy tohoto sportu, jako je Štěpánka Hilgertová, Vavřinec Hradilek, Jiří Prskavec, nebo Kateřina Kudějová se chystají bojovat o nejvyšší pozice, nenechte si závody ujít. Vstupenky jsou již v prodeji v síti TicketPro.

Již popatnácté bude hlavní město České republiky hostit Světový pohár ve vodním slalomu, který letos odstartuje sérii světových pohárů ICF. Sezóna pak vyvrcholí mistrovstvím světa na konci září ve francouzském Pau.

České barvy budou mít opět medailové ambice na všech vrcholných akcích letošní sezóny. Kajakáři, včetně bronzového olympionika z Ria Jiřího Prskavce, který bude v Troji potřetí v řadě obhajovat prvenství, loni obsadili kompletní stupně vítězů a na nejvyšší pozice budou mířit i v letošním roce.
Závodníky před Světovým pohárem čeká ještě soustředění ve slovinském Tacenu (Ljubljana), kde se na konci května uskuteční mistrovství Evropy, tedy letošní první „velké“ medaile.

Přípravy na Světový pohár jsou již v plném proudu. „Co se týká technického zabezpečení akce, tak bychom měli zůstat na vysoké úrovni z roku 2016 s dalšími drobnými vylepšeními,“ plánuje ředitel organizačního výboru Jiří Rohan.

Pro návštěvníky bude připraven opět zajímavý program a doprovodné akce. Ale už teď je známých pár novinek. „Díky podpoře hlavního města Prahy byla dobudována a zkolaudována příjezdová komunikace do kanoistického areálu a k loděnici UK FTVS a tak po dlouhých letech, kdy byla přerušena příjezdová komunikace Vodácká stavbou městského okruhu, bude příjezd pro závodníky a organizátory do areálu mnohem snazší,“ popisuje Rohan.

Předprodej vstupenek probíhá na stránkách portálu www.ticketpro.cz  a také na místě v areálu. V prodeji jsou vstupenky na sobotu 17.6 a neděli 18.6 - cena na jeden den je 80 Kč, v pátek je vstup zdarma, stejně tak je vstup zdarma pro děti do 140 cm a handicapované. Povolena je i forma e-ticketu a m-ticketu.

Příští rok se v Troji koná po úspěšném mistrovství světa v roce 2013 další velká mezinárodní akce. Praha přivítá mistrovství Evropy ve vodním slalomu 2018.

Více na www.slalomtroja.cz  nebo na facebooku https://www.facebook.com/CanoeSlalomPrague

Instagram #czechcanoe

Mistrovství světa U23 a juniorů ve slalomu

Auto od AutoTreid

thumb ATT075 Vizual Seat Arona 02b

2x automobil Seat Arona na jeden rok od společnosti Autotreid“.
Víte kdo vyhrál?

 

Partneři ČSK DV

UNIQA logo 2018   


letenky na míru
  


www.monada.cz
zajišťuje fyzioterapii reprezentačnímu týmu vodních slalomářů

2019 Oceania Championships

ICF Ranking Markkleeberg

Výsledky slalom

 

Facebook ČSK DV

 

Facebook ICF