- 7 31.03.2018 sobota, Sjezd na Sázavě, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 8 31.03.2018 sobota, Sjezd na Sázavě, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 9 01.04.2018 neděle, Sjezd na Sázavě, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 10 01.04.2018 neděle, Sjezd na Sázavě, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
31.03.2018 - 01.04.2018, TJ Bohemians Praha
on-line přihlašování od 22.02.2018 00:00:00 do 28.03.2018 15:00:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Rolenc Ondřej | 1991 | MT | TJ Syntesia Pardubice | 057071 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 12:06:38 | ||
C1M | Suchánek Daniel | 1993 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064021 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 26.03.18 16:19:33 | ||
C1M | Šťastný Jan | 1970 | V | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057047 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 12:06:38 | |
C1M | Haleš Antonín | 1992 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024012 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 20:45:29 | ||
C1M | Novosad Lukáš | 1976 | V | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024001 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 20:45:29 | |
C1M | Švadlena Václav | 1985 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024032 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 20:45:29 | ||
C1M | Novák Martin | 1991 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024043 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 20:45:29 | ||
C1M | Šťastný Matěj | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057075 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 12:06:38 | |
C1M | Ruffer Matěj | 1999 | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057005 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 12:06:38 | ||
C1M | Mareš Jakub | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024055 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 20:45:29 | |
C1M | Vejnar Samuel | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 20:45:29 | |
C1M | Mornštejn Roman | 1969 | V | 3 | TJ Bohemians Praha | 001128 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 15:50:33 | |
celkem C1M: 12 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Matula Zdeněk Chlouba Luboš | 1955 1959 | V | 1 | TJ Tesla Brno TJ Bohemians Praha | 105016 001061 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 28.03.18 19:54:42 | |
C2M | Novák Martin Haleš Antonín | 1991 1992 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024043 024012 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 20:45:29 | ||
celkem C2M: 2 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Zapletal Vojtěch | 1998 | MT | TJ Bohemians Praha | 001112 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 15:50:34 | ||
K1M | Kyzlík Milan | 1999 | 1 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049018 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 23.03.18 17:30:58 | ||
K1M | Mrůzek Kamil | 1977 | V | 1 | TJ Semily | 059017 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 26.03.18 13:08:20 | |
K1M | Švagr Rostislav | 2000 | DS | 1 | SK Týniště nad Orlicí | 063009 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 27.03.18 06:59:34 | |
K1M | Koblížek Daniel | 2000 | DS | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057140 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 10:37:29 | |
K1M | Zapletal Mikuláš | 2000 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 001113 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 15:50:34 | |
K1M | Zieris Matyáš | 1995 | 1 | TJ Bohemians Praha | 001103 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 15:50:34 | ||
K1M | Kirchner David | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 001114 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 15:50:34 | |
K1M | Lacina Jakub | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059021 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 18.03.18 09:21:52 | |
K1M | Hynek Pavel | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059012 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 18.03.18 09:21:52 | |
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 23.03.18 12:39:19 | |
K1M | Šindelář Pavel | 1970 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039055 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 23.03.18 12:39:19 | |
K1M | Hezina Jiří | 2004 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049068 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 23.03.18 17:30:58 | |
K1M | Hrabec Bohumil | 1960 | V | 2 | VK Kroměříž | 112014 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 25.03.18 10:13:31 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | ZS | 2 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 25.03.18 10:46:28 | |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | ZS | 2 | VS Tábor | 030044 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 26.03.18 12:01:13 | |
K1M | Odvárko Michael | 1979 | V | 2 | TJ DUKLA Praha | 012058 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 26.03.18 13:08:20 | |
K1M | Veniger Jan | 2000 | DS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064042 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 26.03.18 16:19:33 | |
K1M | Filipi Robert | 1964 | V | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 26.03.18 20:52:03 | |
K1M | Štibrányi David | 2004 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011068 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 26.03.18 21:46:17 | |
K1M | Báča Milan | 1973 | V | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011021 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 26.03.18 21:46:17 | |
K1M | Ondřich Václav | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024072 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 28.03.18 07:04:26 | |
K1M | Němec Radek | 2004 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057036 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 12:06:38 | |
K1M | Jiřík Matěj | 2005 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057025 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 12:06:38 | |
K1M | Skalický Aleš | 2002 | DM | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057092 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 12:06:38 | |
K1M | Cinko Radek | 1993 | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057065 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 12:06:38 | ||
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 15:50:33 | |
K1M | Novák Filip | 2002 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001030 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 15:50:34 | |
K1M | Nedvěd Matěj | 2001 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001123 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 15:50:34 | |
K1M | Jelínek Filip | 1996 | 2 | TJ Bohemians Praha | 001016 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 15:50:34 | ||
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 20:45:29 | |
K1M | Řehák Jiří | 2003 | DM | 3 | TJ Semily | 059044 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 18.03.18 09:21:52 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 23.03.18 12:39:19 | |
K1M | Mára Michal | 2003 | DM | 3 | VS Tábor | 030056 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 26.03.18 12:01:13 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZM | 3 | VS Tábor | 030034 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 26.03.18 12:01:13 | |
K1M | Kruťa Kryštof | 2000 | DS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043013 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 26.03.18 20:52:04 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001111 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 15:50:34 | |
K1M | Marek Kryštof | 2006 | ZM | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049067 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 23.03.18 17:30:58 | ||
celkem K1M: 38 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Satková Martina | 1998 | MT | TJ DUKLA Praha | 012074 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 26.03.18 13:08:20 | ||
K1Ž | Paloudová Anežka | 1999 | MT | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 20:45:29 | ||
K1Ž | Kolihová Hana | 2003 | DM | 1 | SK Domeček Soběslav | 026018 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 20.03.18 20:08:22 | |
K1Ž | Vaňková Klára | 2001 | DS | 1 | VS Tábor | 030043 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 26.03.18 12:01:13 | |
K1Ž | Dvořáková Dominika | 2002 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 001115 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 15:50:33 | |
K1Ž | Paloudová Karolína | 2000 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 20:45:29 | |
K1Ž | Bočánková Jana | 2003 | DM | 2 | SK Domeček Soběslav | 026019 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 20.03.18 20:08:22 | |
K1Ž | Mádrová Amálie | 2003 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039027 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 23.03.18 12:39:19 | |
K1Ž | Šampalíková Klára | 2004 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 039029 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 23.03.18 12:39:19 | |
K1Ž | Brotánková Petra | 2001 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039015 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 23.03.18 12:39:19 | |
K1Ž | Báčová Michaela | 1998 | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011023 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 26.03.18 21:46:17 | ||
K1Ž | Štibrányi Kateřina | 2000 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011044 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 26.03.18 21:46:17 | |
K1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 28.03.18 07:04:26 | |
K1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 29.03.18 20:45:29 | |
K1Ž | Heková Natálie | 2006 | ZM | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049063 | 10 ne 7 so 8 so 9 ne | 23.03.18 17:30:58 | ||
celkem K1Ž: 15 | |||||||||
počty C1M: 12 C2M: 2 K1M: 38 K1Ž: 15 celkem: 67 |
Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:
Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.: 3C1M: 3 celkem : 3