• 7  31.03.2018 sobota, Sjezd na Sázavě, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 8  31.03.2018 sobota, Sjezd na Sázavě, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 9  01.04.2018 neděle, Sjezd na Sázavě, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 10  01.04.2018 neděle, Sjezd na Sázavě, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
31.03.2018 - 01.04.2018, Bohemians Praha
on-line přihlašování od 22.02.2018 00:00:00 do 28.03.2018 15:00:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MRolenc Ondřej1991MTTJ Syntesia Pardubice057071  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 12:06:38
C1MHaleš Antonín1992MTSK Vltava Č. Krumlov z.s.024012  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 20:45:29
C1MSuchánek Daniel19931SKK Vysoké Mýto064021  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
26.03.18 16:19:33
C1MRuffer Matěj19991TJ Syntesia Pardubice057005  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 12:06:38
C1MŠťastný Jan1970V1TJ Syntesia Pardubice057047  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 12:06:38
C1MNovosad Lukáš1976V1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024001  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 20:45:29
C1MŠvadlena Václav19851SK Vltava Č. Krumlov z.s.024032  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 20:45:29
C1MNovák Martin19911SK Vltava Č. Krumlov z.s.024043  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 20:45:29
C1MMareš Jakub2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024055  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 20:45:29
C1MŠťastný Matěj2005ZS3TJ Syntesia Pardubice057075  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 12:06:38
C1MMornštejn Roman1969V3Bohemians Praha001128  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 15:50:33
C1MVejnar Samuel2005ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024042  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 20:45:29
celkem C1M: 12    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MNovák Martin
Haleš Antonín
1991
1992
MTSK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024043
024012
 10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 20:45:29
C2MMatula Zdeněk
Chlouba Luboš
1955
1959
V2TJ Tesla Brno
Bohemians Praha
105016
001061
 10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
28.03.18 19:54:42
celkem C2M: 2    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MMrůzek Kamil1977VMTDUKLA Brandýs012007  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
26.03.18 13:08:20
K1MPanzer Aleš1974V1TJ Loko Plzeň039023  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
23.03.18 12:39:19
K1MŠindelář Pavel1970V1TJ Loko Plzeň039055  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
23.03.18 12:39:19
K1MKyzlík Milan19991Klub Kanoistika Roudnice n.L.049018  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
23.03.18 17:30:58
K1MKoblížek Daniel2000DS1Loko Trutnov060040  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 10:37:29
K1MZapletal Mikuláš2000DS1Bohemians Praha001113  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 15:50:34
K1MZapletal Vojtěch19981Bohemians Praha001112  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 15:50:34
K1MZieris Matyáš19951Bohemians Praha001103  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 15:50:34
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
18.03.18 09:21:52
K1MHynek Pavel2003DM2TJ Semily059012  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
18.03.18 09:21:52
K1MHezina Jiří2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049068  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
23.03.18 17:30:58
K1MHrabec Bohumil1960V2VK Kroměříž112014  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
25.03.18 10:13:31
K1MVránek Jan2004ZS2VS Blovice033009  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
25.03.18 10:46:28
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
26.03.18 12:01:13
K1MOdvárko Michael1979V2DUKLA Brandýs012058  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
26.03.18 13:08:20
K1MVeniger Jan2000DS2SKK Vysoké Mýto064042  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
26.03.18 16:19:33
K1MŠtibrányi David2004ZS2KK Brandýs nad Labem011068  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
26.03.18 21:46:17
K1MBáča Milan1973V2KK Brandýs nad Labem011021  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
26.03.18 21:46:17
K1MŠvagr Rostislav2000DS2SK Týniště nad Orlicí063058  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
27.03.18 06:59:34
K1MOndřich Václav2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024072  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
28.03.18 07:04:26
K1MNěmec Radek2004ZS2TJ Syntesia Pardubice057036  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 12:06:38
K1MJiřík Matěj2005ZS2TJ Syntesia Pardubice057025  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 12:06:38
K1MSkalický Aleš2002DM2TJ Syntesia Pardubice057092  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 12:06:38
K1MCinko Radek19932TJ Syntesia Pardubice057065  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 12:06:38
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2Bohemians Praha001106  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 15:50:33
K1MNovák Filip2002DM2Bohemians Praha001030  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 15:50:34
K1MNedvěd Matěj2001DS2Bohemians Praha001123  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 15:50:34
K1MJelínek Filip19962Bohemians Praha001016  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 15:50:34
K1MKirchner David2002DM2Bohemians Praha001114  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 15:50:34
K1MOlšák Matyáš2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024067  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 20:45:29
K1MPanzer Martin2007ZM3TJ Loko Plzeň039033  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
23.03.18 12:39:19
K1MMarek Kryštof2006ZM3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
23.03.18 17:30:58
K1MMára Michal2003DM3VS Tábor030056  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
26.03.18 12:01:13
K1MKopeček Michal2007ZM3VS Tábor030034  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
26.03.18 12:01:13
K1MFilipi Robert1964V3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
26.03.18 20:52:03
K1MKruťa Kryštof2000DS3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
26.03.18 20:52:04
K1MPelikán Václav2005ZS3Bohemians Praha001111  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 15:50:34
K1MŘehák Jiří2003DMTJ Semily059044  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
18.03.18 09:21:52
celkem K1M: 38    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽSatková Martina1998MTDUKLA Brandýs012074  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
26.03.18 13:08:20
K1ŽDvořáková Dominika2002DM1Bohemians Praha001115  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 15:50:33
K1ŽPaloudová Anežka19991SK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 20:45:29
K1ŽPaloudová Karolína2000DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 20:45:29
K1ŽBočánková Jana2003DM2SK Domeček Soběslav026019  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
20.03.18 20:08:22
K1ŽKolihová Hana2003DM2SK Domeček Soběslav026018  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
20.03.18 20:08:22
K1ŽMádrová Amálie2003DM2TJ Loko Plzeň039027  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
23.03.18 12:39:19
K1ŽŠampalíková Klára2004ZS2TJ Loko Plzeň039029  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
23.03.18 12:39:19
K1ŽVaňková Klára2001DS2VS Tábor030043  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
26.03.18 12:01:13
K1ŽBáčová Michaela19982KK Brandýs nad Labem011023  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
26.03.18 21:46:17
K1ŽŠtibrányi Kateřina2000DS2KK Brandýs nad Labem011044  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
26.03.18 21:46:17
K1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
28.03.18 07:04:26
K1ŽNovosadová Kristina2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
29.03.18 20:45:29
K1ŽBrotánková Petra2001DS3TJ Loko Plzeň039015  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
23.03.18 12:39:19
K1ŽHeková Natálie2006ZMKlub Kanoistika Roudnice n.L.049063  10 ne
 7 so
 8 so
 9 ne
23.03.18 17:30:58
celkem K1Ž: 15    
počty C1M: 12   C2M: 2   K1M: 38   K1Ž: 15     celkem: 67

Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:

Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.: 3
C1M: 3     celkem : 3

Celkem v on-line přihláškách: C1M: 15   C2M: 2   K1M: 38   K1Ž: 15     celkem : 70