• 41  05.05.2018 sobota, Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 42  06.05.2018 neděle, Slalom O šít města Tábora, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
05.05.2018 - 06.05.2018, VS Tábor
on-line přihlašování od 04.04.2018 06:00:00 do 02.05.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MVácha Viktor19852KK Rakovník017056  41 so
 42 ne
04.04.18 14:13:18
C1MJícha Dušan1982V2TJ Sokol Písek080008  41 so
 42 ne
19.04.18 22:20:36
C1MPešta Jan1981V2Lužnice Tábor078014  41 so
 42 ne
24.04.18 10:58:58
C1MVětrovský Jiří1966V2Sport Zbraslav095002  41 so
 42 ne
24.04.18 12:29:02
C1MHáša Michal1981V2TJ Jiskra Bechyně076013  41 so
 42 ne
30.04.18 19:07:33
C1MKvapil Martin1976V2TJ Slavia K. Vary035009  41 so
 42 ne
01.05.18 01:16:07
C1MHartl Jakub2004ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  41 so
 42 ne
01.05.18 21:28:32
C1MHojda Ladislav1973V2Vodácký oddíl Horšovský Týn066002  41 so
 42 ne
01.05.18 21:28:32
C1MWendl Miloslav1978V2Vodácký oddíl Horšovský Týn066011  41 so
 42 ne
01.05.18 21:28:32
C1MWendl Samuel2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066018  41 so
 42 ne
01.05.18 21:28:32
C1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C1MHabich Tomáš19972VS Tábor030061  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C1MHabich Bohumil19912VS Tábor030003  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C1MKeller Miloslav1962V2VS Tábor030009  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C1MCuc Michal1977V2Technika Praha007007  41 so
 42 ne
02.05.18 09:26:43
C1MPechlát Adam2007ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042018  41 so
 42 ne
02.05.18 10:07:27
C1MHauck Marek1977V2KVS Hradec Králové045035  41 so
 42 ne
02.05.18 12:23:24
C1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
C1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
C1MPrüher Jakub1968V2SK VS Č. Budějovice023088  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
C1MStanovský Vojtěch2002DM2SK VS Č. Budějovice023042  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
C1MŠedivý Vít2004ZS2SK VS Č. Budějovice023135  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
C1MJanoušek Viktor2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009125  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
C1MKremr Patrik1972V2Univerzitní sportovní klub Praha009108  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
C1MPollert Jaroslav1971V2Univerzitní sportovní klub Praha009060  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
C1MPrchlík Jiří1978V3+Lužnice Tábor078005  41 so
 42 ne
24.04.18 10:58:58
C1MMalý Filip2002DM3+Otava Strakonice027031  41 so
 42 ne
jen v sobotu01.05.18 20:16:30
C1MKuneš Daniel2003DM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066020  41 so
 42 ne
01.05.18 21:28:32
C1MVálek Michal1974V3+VS Tábor030022  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C1MVálek Michal2006ZM3+VS Tábor030025  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C1MKubeš Vladimír1961V3+VS Tábor030011  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C1MKrofta Dominik19933+VS Tábor030047  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C1MKrofta Zdeněk1959V3+VS Tábor030045  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C1MHabich Karel19943+VS Tábor030031  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C1MTurner Karel2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  41 so
 42 ne
02.05.18 10:07:27
C1MPrüher Vojtěch2006ZM3+SK VS Č. Budějovice023071  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
C1MŠedivý Jan2003DM3+SK VS Č. Budějovice023134  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
C1MVejnar Samuel2005ZS3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024042  41 so
 42 ne
02.05.18 15:48:22
C1MPollert Jáchym2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009136  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3+WWCC FROL090011  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
C1MKotek Miloš1974V3VS Tábor030010  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C1MPopovič Pavel1971V3VS Tábor030015  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C1MMacek Jiří1971V3VS Tábor030041  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C1MČapek Vojtěch2002DM3VS Tábor030069  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C1MKolman Filip1973V3SK Žižkov008022  41 so
 42 ne
02.05.18 17:02:23
C1MSaidl František2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009153  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
C1MSvoboda Adam2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009119  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
C1MVenc Ondřej2007ZM3KK Brandýs nad Labem011022  41 so
 42 ne
02.05.18 21:05:00
C1MVoneš Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011065  41 so
 42 ne
02.05.18 21:05:00
C1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  41 so
 42 ne
01.05.18 01:16:07
C1MFoltín Šimon2006ZMKK Brandýs nad Labem011049  41 so
 42 ne
02.05.18 21:05:00
celkem C1M: 54    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽFreislebenová Patricia2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009142  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
C1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  41 so
 42 ne
01.05.18 01:16:07
C1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  41 so
 42 ne
01.05.18 21:28:32
C1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2SK VS Č. Budějovice023017  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  41 so
 42 ne
02.05.18 15:48:22
C1ŽErlová Natálie2006ZM2Univerzitní sportovní klub Praha009019  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
C1ŽŠindelářová Tereza2004ZS3+VS Tábor030046  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C1ŽHaucková Gabriela2002DM3+KVS Hradec Králové045006  41 so
 42 ne
02.05.18 12:23:24
C1ŽKleinová Štěpánka2005ZS3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024059  41 so
 42 ne
02.05.18 15:48:22
C1ŽKremrová Adéla2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009034  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
C1ŽMachutová Iva2003DM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
C1ŽŠvehlová Rozárie2008PZSK VS Č. Budějovice023015  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
celkem C1Ž: 12    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MWendl Samuel
Táborský Jan
2003
2003
DM1Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066018
066027
 41 so
 42 ne
01.05.18 21:28:32
C2MHáša Michal
Martin Václav
1981
1971
V2TJ Jiskra Bechyně
Bohemians Praha
076013
001027
 41 so
 42 ne
30.04.18 19:07:33
C2MHartl Jakub
Kuneš Daniel
2004
2003
DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066024
066020
 41 so
 42 ne
01.05.18 21:28:32
C2MVálek Michal
Kubeš Vladimír
1974
1961
V2VS Tábor
VS Tábor
030022
030011
 41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C2MKrofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
2VS Tábor
VS Tábor
030047
030045
 41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C2MHabich Bohumil
Habich Karel
1991
1994
2VS Tábor
VS Tábor
030003
030031
 41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C2MHolý Jiří
Pechlát Hynek
1957
1971
V2KK Rakovník
Klub vodních sportů Sušice z.s.
017007
042019
 41 so
 42 ne
02.05.18 09:12:44
C2MPrüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
ZS2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023135
 41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
C2MŠrámek Jiří
Veselý Josef
1966
1950
V2KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
017058
036020
 41 so
 42 ne
02.05.18 18:49:52
C2MJiras Filip
Černík Štěpán
2005
2006
ZS2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009130
009036
 41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
C2MPechač Jonáš
Pollert Jáchym
2004
2004
ZS2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009149
009136
 41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
C2MStehno Petr
Janoušek Viktor
2003
2003
DM2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009154
009125
 41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
C2MHorák David
Císařovský Petr
1976
1977
V3WWCC FROL
WWCC FROL
090008
090010
 41 so
 42 ne
09.04.18 21:18:02
C2MVálek Michal
Vaněk Matěj
2006
2004
ZS3VS Tábor
VS Tábor
030025
030044
 41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C2MKopeček Michal
Fröhlich Jáchym
2007
2007
ZM3VS Tábor
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
030034
049065
 41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C2MČapek Vojtěch
Velenovský Jiří
2002
1978
V3VS Tábor
VS Tábor
030069
030072
 41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C2MGaluška Zdeněk
Švejd Jan
2004
2004
ZS3Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
042035
042022
 41 so
 42 ne
02.05.18 10:07:27
C2MPípal Zbyněk
Komárek Jakub
2003
2005
DM3SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023041
023037
 41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
C2MŠedivý Jan
Putzer Hynek
2003
2003
DM3SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023134
023099
 41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
C2MCardoselli Tomáš
Pelikán Martin
2005
2009
ZS3Bohemians Praha
Bohemians Praha
001106
001131
 41 so
 42 ne
02.05.18 19:32:08
C2MSvoboda Adam
Saidl František
2006
2006
ZM3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009119
009153
 41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
celkem C2M: 21    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XHojdová Eliška
Táborský Jan
2005
2003
DM1Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066007
066027
 41 so
 42 ne
01.05.18 21:28:32
C2XWendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
DM1Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
066018
023085
 41 so
 42 ne
01.05.18 21:28:32
C2XHojdová Markéta
Hartl Jakub
2007
2004
ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066017
066024
 41 so
 42 ne
01.05.18 21:28:32
C2XPospíšilová Jitka
Keller Miloslav
1989
1962
2VS Tábor
VS Tábor
030019
030009
 41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C2XBočková Bára
Boček Zdeněk
2003
1975
V2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023068
023006
 41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
C2XKratochvílová Tereza
Ondřich Václav
2003
2001
DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024009
024072
 41 so
 42 ne
02.05.18 15:48:22
C2XJiras Filip
Jirasová Klára
2005
2008
ZS2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009130
009041
 41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
C2XStehno Petr
Červenková Vanessa
2003
2003
DM2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009154
009139
 41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
C2XŠindelářová Tereza
Válek Michal
2004
2006
ZS3VS Tábor
VS Tábor
030046
030025
 41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C2XNovák Václav
Riantová Marie
2005
2006
ZS3VS Tábor
VS Tábor
030071
030068
 41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C2XKopeček Michal
Riantová Anežka
2007
2008
ZM3VS Tábor
VS Tábor
030034
030067
 41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
C2XČervenková Amélie
Pollert Jan
2005
2005
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009138
009129
 41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
celkem C2X: 12    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MHorák David1976V2WWCC FROL090008  41 so
 42 ne
09.04.18 21:18:02
K1MPrchlík Michal1981V2Lužnice Tábor078006  41 so
 42 ne
24.04.18 10:58:58
K1MPavlík Pavel19982SK Třebechovice061014  41 so
 42 ne
27.04.18 21:25:14
K1MMarek Matyáš2003DM2SK Třebechovice061025  41 so
 42 ne
27.04.18 21:25:14
K1MHanuš Jiří2002DM2SK Třebechovice061041  41 so
 42 ne
27.04.18 21:25:14
K1MHoral Vojtěch2002DM2Delfín Jablonec046079  41 so
 42 ne
28.04.18 07:22:42
K1MHáša Michal1981V2TJ Jiskra Bechyně076013  41 so
 42 ne
30.04.18 19:07:33
K1MMilyan Daniel1971V2TJ Loko Žatec052012  41 so
 42 ne
01.05.18 20:16:22
K1MMilyan David2001DS2TJ Loko Žatec052003  41 so
 42 ne
01.05.18 20:16:22
K1MSvoboda Martin2005ZS2TJ Loko Žatec052034  41 so
 42 ne
01.05.18 20:16:23
K1MHajduch Jaroslav2004ZS2Otava Strakonice027010  41 so
 42 ne
jen v sobotu01.05.18 20:16:30
K1MMalý Filip2002DM2Otava Strakonice027031  41 so
 42 ne
01.05.18 20:16:30
K1MProcházka Miloš1954V2TJ SK Hubertus KV034036  41 so
 42 ne
01.05.18 20:53:25
K1MTůma Martin1972V2TJ SK Hubertus KV034026  41 so
 42 ne
01.05.18 20:53:25
K1MTáborský Jan2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  41 so
 42 ne
01.05.18 21:28:32
K1MHek Jan1979V2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049013  41 so
 42 ne
01.05.18 22:10:05
K1MMarek Kryštof2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  41 so
 42 ne
01.05.18 22:10:05
K1MSemerád Adam2004ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  41 so
 42 ne
01.05.18 22:10:05
K1MNěmec Aleš1976V2TJ DNT VS Kadaň047015  41 so
 42 ne
01.05.18 23:06:20
K1MVaněk Matěj2004ZS2VS Tábor030044  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1MNovák Václav2005ZS2VS Tábor030071  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1MŠvejd Jáchym2007ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  41 so
 42 ne
02.05.18 10:07:27
K1MŠvejd Jakub2001DS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042008  41 so
 42 ne
02.05.18 10:07:27
K1MGaluška Zdeněk2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  41 so
 42 ne
02.05.18 10:07:27
K1MTurner Karel2004ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  41 so
 42 ne
02.05.18 10:07:27
K1MPechlát Hynek1971V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  41 so
 42 ne
02.05.18 10:07:27
K1MBláha Petr2000DS2TJ Loko Plzeň039077  41 so
 42 ne
02.05.18 11:59:39
K1MGrossmann Petr1974V2TJ Loko Plzeň039047  41 so
 42 ne
jen sobota02.05.18 11:59:39
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  41 so
 42 ne
02.05.18 11:59:39
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
K1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
K1MKyrián Luděk1978V2SK VS Č. Budějovice023063  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
K1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
K1MPutzer Hynek2003DM2SK VS Č. Budějovice023099  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
K1MStanovský Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023048  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:13
K1MŠedivý Jan2003DM2SK VS Č. Budějovice023134  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:13
K1MŠimák Jakub2004ZS2SK VS Č. Budějovice023050  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:13
K1MTesař Vojtěch2002DM2SK VS Č. Budějovice023077  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:13
K1MZvolánek Jan19952SK VS Č. Budějovice023040  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:13
K1MKoudelka Tomáš1964V2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024027  41 so
 42 ne
02.05.18 15:48:22
K1MFuriš Eduard2004ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  41 so
 42 ne
02.05.18 15:48:22
K1MŠanda Petr2000DS2WWCC FROL090012  41 so
 42 ne
02.05.18 17:09:43
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2Bohemians Praha001106  41 so
 42 ne
02.05.18 19:32:08
K1MMartin Václav1971V2Bohemians Praha001027  41 so
 42 ne
02.05.18 19:32:08
K1MNovák Filip2002DM2Bohemians Praha001030  41 so
 42 ne
02.05.18 19:32:08
K1MChod Václav1961V2VS Blovice033001  41 so
 42 ne
02.05.18 19:48:54
K1MČerník Štěpán2006ZM2Univerzitní sportovní klub Praha009036  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1MOndruš Mikuláš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009127  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1MHrňák Jáchym2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
K1MMachuta Zdeněk1964V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014054  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
K1MChochola Ondřej2004ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014078  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
K1MŠvehla Zdeněk1976V2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024023  41 so
 42 ne
02.05.18 22:38:07
K1MKotrba Tomáš1977V3+Lužnice Tábor078003  41 so
 42 ne
24.04.18 10:58:58
K1MPavlík Jiří1964V3+SK Třebechovice061021  41 so
 42 ne
27.04.18 21:25:14
K1MBohatý Oto2007ZM3+SK Třebechovice061038  41 so
 42 ne
27.04.18 21:25:14
K1MUhlík František1975V3+TJ Jiskra Bechyně076007  41 so
 42 ne
30.04.18 19:07:33
K1MMíka Hynek2006ZM3+SK Domeček Soběslav026001  41 so
 42 ne
30.04.18 21:22:11
K1MMilyan Daniel2006ZM3+TJ Loko Žatec052022  41 so
 42 ne
01.05.18 20:16:22
K1MStrasser Marek2004ZS3+TJ Loko Žatec052025  41 so
 42 ne
01.05.18 20:16:22
K1MVondra Václav1957V3+Otava Strakonice027020  41 so
 42 ne
jen v sobotu01.05.18 20:16:30
K1MLepík Vlastimil1950V3+TJ SK Hubertus KV034018  41 so
 42 ne
01.05.18 20:53:25
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  41 so
 42 ne
01.05.18 22:10:05
K1MSemerád Jakub2006ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  41 so
 42 ne
01.05.18 22:10:05
K1MPištora Michal2005ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049029  41 so
 42 ne
01.05.18 22:10:05
K1MBudák David2003DM3+TJ DNT VS Kadaň047010  41 so
 42 ne
01.05.18 23:06:20
K1MManas Adam2004ZS3+TJ DNT VS Kadaň047012  41 so
 42 ne
01.05.18 23:06:20
K1MVálek Michal2006ZM3+VS Tábor030025  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1MNovák Matouš2006ZM3+VS Tábor030024  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1MČapek Vojtěch2002DM3+VS Tábor030069  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1MVelenovský Jiří1978V3+VS Tábor030072  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1MNovák Matěj2004ZS3+VS Tábor030039  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1MVolf Matěj2003DM3+VS Tábor030064  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1MEgert Tomáš2004ZS3+KK Rakovník017003  41 so
 42 ne
02.05.18 09:12:44
K1MŠvejd Jan2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042022  41 so
 42 ne
02.05.18 10:07:27
K1MSopek Milan2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042010  41 so
 42 ne
02.05.18 10:07:27
K1MPanzer Martin2007ZM3+TJ Loko Plzeň039033  41 so
 42 ne
02.05.18 11:59:39
K1MKorbelář David19993+TJ Loko Plzeň039006  41 so
 42 ne
02.05.18 11:59:39
K1MHauck Marek2007ZM3+KVS Hradec Králové045019  41 so
 42 ne
02.05.18 12:23:24
K1MKomárek Jakub2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023037  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
K1MNovotný David2005ZS3+SK VS Č. Budějovice023029  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
K1MPrüher Jakub1968V3+SK VS Č. Budějovice023088  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
K1MStanovský Tomáš1972V3+SK VS Č. Budějovice023052  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:13
K1MToncar Martin1975V3+SK VS Č. Budějovice023113  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:13
K1MOlšák Matyáš2001DS3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024067  41 so
 42 ne
02.05.18 15:48:22
K1MOndřich Václav2001DS3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024072  41 so
 42 ne
02.05.18 15:48:22
K1MDodal Jan1953V3+Bohemians Praha001008  41 so
 42 ne
02.05.18 15:48:25
K1MŠrámek Jiří1966V3+KK Rakovník017058  41 so
 42 ne
02.05.18 18:49:52
K1MVránek Jan2004ZS3+VS Blovice033009  41 so
 42 ne
02.05.18 19:48:54
K1MČmejrek Cyril2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009140  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1MLžičař David2004ZS3+WWCC FROL090006  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1MPechač Jonáš2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009149  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1MSlavík Vojtěch2005ZS3+WWCC FROL090011  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1MStehno Petr2003DM3+Univerzitní sportovní klub Praha009154  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1MSvoboda Adam2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009119  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1MKovařík Vít2003DM3+KK Brandýs nad Labem011072  41 so
 42 ne
02.05.18 21:05:00
K1MKörner Adam2004ZS3+KK Brandýs nad Labem011061  41 so
 42 ne
02.05.18 21:05:00
K1MKuchař Antonín2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011057  41 so
 42 ne
02.05.18 21:05:00
K1MŠtibrányi David2004ZS3+KK Brandýs nad Labem011068  41 so
 42 ne
02.05.18 21:05:00
K1MVoneš Jakub2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011065  41 so
 42 ne
02.05.18 21:05:00
K1MVenc Ondřej2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011022  41 so
 42 ne
02.05.18 21:05:00
K1MPopelka Petr2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011047  41 so
 42 ne
02.05.18 21:05:00
K1MNovák Jindřich1964V3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014021  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
K1MHron Robin1979V3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014023  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
K1MSedlařík Adam2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014073  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
K1MKořínek Martin1977V3+Delfín Jablonec046006  41 so
 42 ne
02.05.18 23:57:17
K1MCísařovský Petr1977V3WWCC FROL090010  41 so
 42 ne
09.04.18 21:18:02
K1MJilma Ivan1957V3Lužnice Tábor078001  41 so
 42 ne
24.04.18 10:58:58
K1MPražák Radek1972V3Lužnice Tábor078012  41 so
 42 ne
24.04.18 10:58:58
K1MŠtembera Dominik2004ZS3Lužnice Tábor078022  41 so
 42 ne
24.04.18 10:58:58
K1MPetříček Adam2007ZM3TJ Loko Žatec052026  41 so
 42 ne
26.04.18 19:09:47
K1MŽatecký Jiří1969V3TJ Permon Roztoky065008  41 so
 42 ne
30.04.18 19:41:50
K1MKrbec Ondřej2004ZS3Vodácký oddíl Horšovský Týn066023  41 so
 42 ne
01.05.18 21:28:32
K1MNovotný Ondřej2005ZS3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049069  41 so
 42 ne
01.05.18 22:10:05
K1MKočička Patrik2007ZM3VS Tábor030075  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1MHanuš Jakub2007ZM3KK Rakovník017046  41 so
 42 ne
02.05.18 09:12:44
K1MPechlát Adam2007ZM3Klub vodních sportů Sušice z.s.042018  41 so
 42 ne
02.05.18 10:07:27
K1MWinter Jan1982V3Delfín Jablonec046040  41 so
 42 ne
02.05.18 13:50:12
K1MWinter Eduard1956V3Delfín Jablonec046026  41 so
 42 ne
02.05.18 13:50:12
K1MBombic Erik2005ZS3SK VS Č. Budějovice023079  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
K1MDruska Vojta2006ZM3SK VS Č. Budějovice023021  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
K1MHotový Václav2006ZM3SK VS Č. Budějovice023057  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
K1MKoudelka Tomáš2000DS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024036  41 so
 42 ne
02.05.18 15:48:22
K1MKoudelka Samson2002DM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024011  41 so
 42 ne
02.05.18 15:48:22
K1MNovotný Petr2006ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024066  41 so
 42 ne
02.05.18 15:48:22
K1MSaip Ondřej2006ZM3Bohemians Praha001073  41 so
 42 ne
02.05.18 15:48:25
K1MMartin Václav2002DM3Bohemians Praha001074  41 so
 42 ne
02.05.18 19:32:08
K1MPelikán Václav2005ZS3Bohemians Praha001111  41 so
 42 ne
02.05.18 19:32:08
K1MKindl Ferdinand2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009039  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1MPollert Jonáš2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009113  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1MJeřábek Tomáš2004ZS3KK Brandýs nad Labem011073  41 so
 42 ne
02.05.18 21:05:00
K1MFoltín Šimon2006ZM3KK Brandýs nad Labem011049  41 so
 42 ne
02.05.18 21:05:00
K1MHrňák Šimon2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014064  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
K1MŠustr Vojtěch2006ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014075  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
K1MFohl Ondřej1979V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014028  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
K1MKlimeš Vít2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
K1MKořínek Vojtěch2004ZS3Delfín Jablonec046049  41 so
 42 ne
02.05.18 23:57:17
K1MŠtembera Jakub2004ZSLužnice Tábor078023  41 so
 42 ne
24.04.18 10:58:58
K1MSamek Petr2008PZSK Třebechovice061004  41 so
 42 ne
27.04.18 21:25:14
K1MPazourek Jan1973VTJ Jiskra Bechyně076003  41 so
 42 ne
30.04.18 19:07:33
K1MUhlík Jan2008PZTJ Jiskra Bechyně076028  41 so
 42 ne
30.04.18 19:07:33
K1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  41 so
 42 ne
01.05.18 01:16:07
K1MHonzík Jáchym2009PZOtava Strakonice027052  41 so
 42 ne
jen v sobotu01.05.18 20:16:30
K1MKliment Tomáš2008PZVodácký oddíl Horšovský Týn066012  41 so
 42 ne
01.05.18 21:28:32
K1MKvasnička Matěj2008PZVodácký oddíl Horšovský Týn066026  41 so
 42 ne
01.05.18 21:28:32
K1MVelenovský Vojta2008PZVS Tábor030074  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1MRiant Antonín2010PZVS Tábor030040  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1MKopeček Jakub2011PZVS Tábor030012  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1MRiant Martin1977VVS Tábor030065  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1MGrossmann Lukáš2008PZTJ Loko Plzeň039038  41 so
 42 ne
jen sobota02.05.18 11:59:39
K1MHanzel Jáchym2008PZTJ Loko Plzeň039039  41 so
 42 ne
02.05.18 11:59:39
K1MChalupský Petr2002DMSK VS Č. Budějovice023090  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
K1MPlocek Matyáš Jan2008PZSK VS Č. Budějovice023064  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:12
K1MStanovský Vojtěch2002DMSK VS Č. Budějovice023042  41 so
 42 ne
K1 jen sobota02.05.18 15:30:13
K1MGrossmann Zdeněk1939VSK Vltava Č. Krumlov z.s.024005  41 so
 42 ne
02.05.18 15:48:22
K1MCardoselli Lukas2010PZBohemians Praha001125  41 so
 42 ne
02.05.18 19:32:08
K1MKolman Vít2010PZBohemians Praha001127  41 so
 42 ne
02.05.18 19:32:08
K1MMartin Jakub2009PZBohemians Praha001107  41 so
 42 ne
02.05.18 19:32:08
K1MPelikán Martin2009PZBohemians Praha001131  41 so
 42 ne
02.05.18 19:32:08
K1MPluta Adam2008PZBohemians Praha001109  41 so
 42 ne
02.05.18 19:32:08
K1MProcházka Jiří2006ZMBohemians Praha001126  41 so
 42 ne
02.05.18 19:32:08
K1MSeidl Marek2010PZBohemians Praha001122  41 so
 42 ne
02.05.18 19:32:08
K1MSýkora Ondřej2010PZBohemians Praha001108  41 so
 42 ne
02.05.18 19:32:08
K1MJahoda Martin2001DSUniverzitní sportovní klub Praha009145  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1MPetřík Marek2008PZUniverzitní sportovní klub Praha009088  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1MHrňák Matouš2009PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014093  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
celkem K1M: 168    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2+SK VS Č. Budějovice023017  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:13
K1ŽLagnerová Jana1959V2SK Domeček Soběslav026010  41 so
 42 ne
30.04.18 21:22:11
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  41 so
 42 ne
01.05.18 01:16:07
K1ŽStrasserová Bára2001DS2TJ Loko Žatec052011  41 so
 42 ne
01.05.18 20:16:22
K1ŽTůmová Veronika2006ZM2TJ SK Hubertus KV034027  41 so
 42 ne
01.05.18 20:53:25
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  41 so
 42 ne
01.05.18 21:28:32
K1ŽHojdová Markéta2007ZM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  41 so
 42 ne
01.05.18 21:28:32
K1ŽHeková Natálie2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  41 so
 42 ne
01.05.18 22:10:05
K1ŽČerná Lucie1977V2TJ DNT VS Kadaň047013  41 so
 42 ne
01.05.18 23:06:20
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1ŽŠindelářová Tereza2004ZS2VS Tábor030046  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1ŽGalušková Bára2006ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  41 so
 42 ne
02.05.18 10:07:27
K1ŽNováková Karolína2002DM2TJ Loko Žatec052036  41 so
 42 ne
02.05.18 10:47:21
K1ŽŠampalíková Klára2004ZS2TJ Loko Plzeň039029  41 so
 42 ne
02.05.18 11:59:39
K1ŽHaucková Gabriela2002DM2KVS Hradec Králové045006  41 so
 42 ne
02.05.18 12:23:24
K1ŽHaucková Ilona1978V2KVS Hradec Králové045036  41 so
 42 ne
02.05.18 12:23:24
K1ŽBočková Bára2003DM2SK VS Č. Budějovice023068  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:13
K1ŽTesařová Hana2004ZS2SK VS Č. Budějovice023085  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:13
K1ŽKleinová Štěpánka2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024059  41 so
 42 ne
02.05.18 15:48:22
K1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  41 so
 42 ne
02.05.18 15:48:22
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1ŽErlová Natálie2006ZM2Univerzitní sportovní klub Praha009019  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1ŽFreislebenová Patricia2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009142  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1ŽKolářová Markéta2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009023  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009099  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1ŽHrdličková Sára2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
K1ŽMachutová Iva2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014011  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
K1ŽTurčinová Anna2002DM3+TJ SK Hubertus KV034013  41 so
 42 ne
01.05.18 20:53:25
K1ŽBeerová Anežka2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049066  41 so
 42 ne
01.05.18 22:10:05
K1ŽRiantová Marie2006ZM3+VS Tábor030068  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1ŽPechlátová Nikola2004ZS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042041  41 so
 42 ne
02.05.18 10:07:27
K1ŽBrotánková Petra2001DS3+TJ Loko Plzeň039015  41 so
 42 ne
02.05.18 11:59:39
K1ŽPolesná Jitka19903+TJ Loko Plzeň039058  41 so
 42 ne
02.05.18 11:59:39
K1ŽBočková Kateřina2007ZM3+SK VS Č. Budějovice023007  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:13
K1ŽHochheim Kristýna19913+Bohemians Praha001033  41 so
 42 ne
02.05.18 19:32:08
K1ŽKudějová Kristýna19883+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014053  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
K1ŽHoráková Julie2006ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
K1ŽTkadlecová Kateřina2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014076  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
K1ŽŽatecká Taťána2007ZM3TJ Permon Roztoky065014  41 so
 42 ne
30.04.18 19:41:50
K1ŽBočánková Jana2003DM3SK Domeček Soběslav026019  41 so
 42 ne
30.04.18 21:22:11
K1ŽZíková Andrea2004ZS3VS Tábor030062  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1ŽNováková Marcela1974V3VS Tábor030070  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1ŽPetriková Barbora2008PZTJ Loko Žatec052046  41 so
 42 ne
01.05.18 20:16:22
K1ŽLepíková Barbora2008PZTJ SK Hubertus KV034008  41 so
 42 ne
01.05.18 20:53:25
K1ŽRiantová Anežka2008PZVS Tábor030067  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1ŽPešková Nikola2004ZSVS Tábor030076  41 so
 42 ne
02.05.18 05:59:51
K1ŽŠimáková Anna2008PZSK VS Č. Budějovice023065  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:13
K1ŽŠvehlová Rozárie2008PZSK VS Č. Budějovice023015  41 so
 42 ne
02.05.18 15:30:13
K1ŽJirasová Klára2008PZUniverzitní sportovní klub Praha009041  41 so
 42 ne
02.05.18 20:20:28
K1ŽSaifrtová Magdaléna2008PZKK Brandýs nad Labem011071  41 so
 42 ne
02.05.18 21:05:00
K1ŽŠrétrová Štěpánka2009PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014018  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
K1ŽŠebelová Markéta2008PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014074  41 so
 42 ne
02.05.18 21:50:57
celkem K1Ž: 55    
počty C1M: 54   C1Ž: 12   C2M: 21   C2X: 12   K1M: 168   K1Ž: 55     celkem: 322