• 16  07.04.2018 sobota, 39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 17  08.04.2018 neděle, 39. ročník závodu Stružnická peřej, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
07.04.2018 - 08.04.2018, SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
on-line přihlašování od 05.03.2018 23:00:00 do 04.04.2018 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MKarásek Petr19861Univerzitní sportovní klub Praha009018  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
C1MFusek Radomír19902+TJ Valašské Meziříčí132040  16 so
 17 ne
03.04.18 16:04:20
C1MKoláček Petr2001DS2DUKLA Brandýs012070  16 so
 17 ne
03.04.18 08:25:07
C1MJanoušek Viktor2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009125  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
C1MRubín Daniel1975V3+DUKLA Brandýs012032  16 so
 17 ne
03.04.18 08:25:07
C1MFilipi Robert1964V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  16 so
 17 ne
03.04.18 21:28:29
C1MPollert Jáchym2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009136  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
C1MMrůzek David1976V3DUKLA Brandýs012010  16 so
 17 ne
03.04.18 08:25:07
C1MMíka Viktor1977V3SK Žižkov008016  16 so
 17 ne
03.04.18 21:03:21
C1MKruťa Kryštof2000DS3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  16 so
 17 ne
03.04.18 21:28:29
C1MMerenus Jan1983V3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043035  16 so
 17 ne
03.04.18 21:28:29
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009151  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
C1MSvoboda Adam2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009119  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
celkem C1M: 13    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽMorenová Adriana2004ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009096  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
C1ŽSamková Olga2005ZS3+SK Třebechovice061039  16 so
 17 ne
03.04.18 22:52:55
C1ŽErlová Natálie2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009019  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
celkem C1Ž: 3    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MGotvald Robert
Fusek Radomír
1990
1990
1SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
TJ Valašské Meziříčí
043047
132040
 16 so
 17 ne
03.04.18 21:28:29
C2MŠrámek Jiří
Veselý Josef
1966
1950
V2KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
017058
036020
 16 so
 17 ne
29.03.18 12:42:02
C2MJanoušek Viktor
Stehno Petr
2003
2003
DM2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009125
009154
 16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
C2MKruťa Kryštof
Pavlík Pavel
2000
1998
3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Třebechovice
043013
061014
 16 so
 17 ne
03.04.18 21:28:29
C2MPechač Jonáš
Pollert Jáchym
2004
2004
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009149
009136
 16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
C2MMerenus Jan
Bačina Jan
1983
2006
VSK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
043035
043001
 16 so
 17 ne
03.04.18 21:28:29
celkem C2M: 6    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MHorák David1976V2Klub Larse Heletága091008  16 so
 17 ne
09.03.18 11:00:06
K1MJuda Mikuláš2003DM2SK VS Karbo Benátky010109  16 so
 17 ne
02.04.18 11:07:17
K1MŠorel Martin2001DS2DUKLA Brandýs012018  16 so
 17 ne
03.04.18 08:25:07
K1MŠtercl Vít19992DUKLA Brandýs012056  16 so
 17 ne
03.04.18 08:25:07
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  16 so
 17 ne
03.04.18 10:09:30
K1MKudrna Josef2004ZS2DUKLA Brandýs012073  16 so
 17 ne
03.04.18 10:09:30
K1MProcházka Josef2002DM2DUKLA Brandýs012046  16 so
 17 ne
03.04.18 10:09:30
K1MVenc Štěpán2004ZS2DUKLA Brandýs012066  16 so
 17 ne
03.04.18 10:09:30
K1MSaal Štěpán2001DS2Delfín Jablonec046048  16 so
 17 ne
03.04.18 14:45:42
K1MGotvald Robert19902SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043047  16 so
 17 ne
03.04.18 21:28:29
K1MFilipi Robert1964V2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  16 so
 17 ne
03.04.18 21:28:29
K1MŠedivý Jakub19942SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043029  16 so
 17 ne
03.04.18 21:28:29
K1MKlišč Zdeněk19992SK Třebechovice061017  16 so
 17 ne
03.04.18 22:52:55
K1MPavlík Jiří1964V2SK Třebechovice061021  16 so
 17 ne
03.04.18 22:52:55
K1MPavlík Pavel19982SK Třebechovice061014  16 so
 17 ne
03.04.18 22:52:55
K1MMarek Matyáš2003DM2SK Třebechovice061025  16 so
 17 ne
03.04.18 22:52:55
K1MHanuš Jiří2002DM2SK Třebechovice061041  16 so
 17 ne
03.04.18 22:52:55
K1MJinek Hugo2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009146  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MStehno Petr2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009154  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MZach Radovan2005ZS2KK Brandýs nad Labem011055  16 so
 17 ne
04.04.18 20:10:24
K1MBízek Marek2005ZS2KK Brandýs nad Labem011026  16 so
 17 ne
04.04.18 20:10:24
K1MMilyan David2001DS2TJ Loko Žatec052003  16 so
 17 ne
04.04.18 21:51:46
K1MSvoboda Martin2005ZS2TJ Loko Žatec052034  16 so
 17 ne
04.04.18 21:51:46
K1MMilyan Daniel1971V2TJ Loko Žatec052012  16 so
 17 ne
04.04.18 21:51:47
K1MHek Jan1979V2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049013  16 so
 17 ne
04.04.18 22:11:01
K1MŠrámek Jiří1966V3+KK Rakovník017058  16 so
 17 ne
29.03.18 12:42:02
K1MJuda Štěpán2004ZS3+SK VS Karbo Benátky010108  16 so
 17 ne
02.04.18 11:07:17
K1MAdášek Alois2002DM3+SK VS Karbo Benátky010111  16 so
 17 ne
02.04.18 11:07:17
K1MMrůzek David1976V3+DUKLA Brandýs012010  16 so
 17 ne
03.04.18 08:25:07
K1MRubín Daniel1975V3+DUKLA Brandýs012032  16 so
 17 ne
03.04.18 08:25:07
K1MKořínek Martin1977V3+Delfín Jablonec046006  16 so
 17 ne
03.04.18 14:45:42
K1MMíka Viktor1977V3+SK Žižkov008016  16 so
 17 ne
03.04.18 21:03:21
K1MKruťa Kryštof2000DS3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  16 so
 17 ne
03.04.18 21:28:29
K1MŠedivý Václav1966V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043022  16 so
 17 ne
03.04.18 21:28:29
K1MBohatý Oto2007ZM3+SK Třebechovice061038  16 so
 17 ne
03.04.18 22:52:55
K1MBudák David2003DM3+TJ DNT VS Kadaň047010  16 so
 17 ne
04.04.18 08:58:11
K1MČerník Štěpán2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009036  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MČmejrek Cyril2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009140  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MPechač Jonáš2004ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009149  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MSlavík Vojtěch2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009151  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MVenc Ondřej2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011022  16 so
 17 ne
04.04.18 20:10:24
K1MValášek Jan2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011042  16 so
 17 ne
04.04.18 20:10:24
K1MPopelka Petr2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011047  16 so
 17 ne
04.04.18 20:10:24
K1MKörner Adam2004ZS3+KK Brandýs nad Labem011061  16 so
 17 ne
04.04.18 20:10:24
K1MKuchař Antonín2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011057  16 so
 17 ne
04.04.18 20:10:24
K1MStrasser Marek2004ZS3+TJ Loko Žatec052025  16 so
 17 ne
04.04.18 21:51:46
K1MBenda Jan2005ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049006  16 so
 17 ne
04.04.18 22:11:01
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  16 so
 17 ne
04.04.18 22:11:01
K1MMarek Kryštof2006ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  16 so
 17 ne
04.04.18 22:11:01
K1MCísařovský Petr1977V3Klub Larse Heletága091010  16 so
 17 ne
09.03.18 11:00:06
K1MPetříček Adam2007ZM3TJ Loko Žatec052026  16 so
 17 ne
02.04.18 11:42:32
K1MKoláček Petr2001DS3DUKLA Brandýs012070  16 so
 17 ne
03.04.18 08:25:07
K1MKořínek Vojtěch2004ZS3Delfín Jablonec046049  16 so
 17 ne
03.04.18 14:45:42
K1MBačina Jan2006ZM3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043001  16 so
 17 ne
03.04.18 21:28:29
K1MDvořák Daniel2003DM3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043010  16 so
 17 ne
03.04.18 21:28:29
K1MManas Adam2004ZS3TJ DNT VS Kadaň047012  16 so
 17 ne
04.04.18 08:58:11
K1MBurger Jáchym2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009050  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MCísařovský Adam2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009076  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MEnrigue Rendó2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009003  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MHadraba Martin2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009074  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MKárník Tadeáš2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009029  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MKindl Ferdinand2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009039  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MKutek Michal2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009073  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MLžičař David2004ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009046  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MPollert Jonáš2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009113  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MSvoboda Adam2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009119  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MŠrámek Ondřej19943Klub vodních sportů Sušice z.s.042014  16 so
 17 ne
04.04.18 17:29:23
K1MFoltín Šimon2006ZM3KK Brandýs nad Labem011049  16 so
 17 ne
04.04.18 20:10:24
K1MVoneš Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011065  16 so
 17 ne
04.04.18 20:10:24
K1MTaraba Matyáš2004ZS3KK Brandýs nad Labem011070  16 so
 17 ne
04.04.18 20:10:24
K1MBandas Matěj2006ZM3KK Brandýs nad Labem011069  16 so
 17 ne
04.04.18 20:10:24
K1MKovařík Vít2003DM3KK Brandýs nad Labem011072  16 so
 17 ne
04.04.18 20:10:24
K1MJeřábek Tomáš2004ZS3KK Brandýs nad Labem011073  16 so
 17 ne
04.04.18 20:10:24
K1MKlimeš Vít2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  16 so
 17 ne
04.04.18 21:41:04
K1MSedlařík Adam2005ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014073  16 so
 17 ne
04.04.18 21:41:04
K1MMilyan Daniel2006ZM3TJ Loko Žatec052022  16 so
 17 ne
04.04.18 21:51:46
K1MSynek Přemysl2007ZM3TJ Loko Žatec052060  16 so
 17 ne
04.04.18 21:51:46
K1MPištora Michal2005ZS3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049029  16 so
 17 ne
04.04.18 22:11:01
K1MPetřík Marek2008PZUniverzitní sportovní klub Praha009088  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MPlas Tobiáš2008PZUniverzitní sportovní klub Praha009093  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MVraný Matěj2006ZMUniverzitní sportovní klub Praha009087  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1MMojžíš Matyáš2004ZSTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014062  16 so
 17 ne
04.04.18 21:41:04
celkem K1M: 82    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽKoblencová Anna19972+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014030  16 so
 17 ne
04.04.18 21:41:04
K1ŽPavelková Markéta2005ZS2SK VS Karbo Benátky010107  16 so
 17 ne
02.04.18 11:07:17
K1ŽBednářová Anna2002DM2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043006  16 so
 17 ne
03.04.18 21:28:29
K1ŽHoušková Kateřina2003DM2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043014  16 so
 17 ne
03.04.18 21:28:29
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  16 so
 17 ne
03.04.18 22:52:55
K1ŽBačáková Radka1983V2Univerzitní sportovní klub Praha009101  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1ŽMorenová Adriana2004ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009096  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014011  16 so
 17 ne
04.04.18 21:41:04
K1ŽNováková Karolína2002DM2TJ Loko Žatec052036  16 so
 17 ne
04.04.18 21:51:46
K1ŽStrasserová Bára2001DS2TJ Loko Žatec052011  16 so
 17 ne
04.04.18 21:51:47
K1ŽHeková Natálie2006ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  16 so
 17 ne
04.04.18 22:11:01
K1ŽBednářová Markéta2004ZS3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043005  16 so
 17 ne
03.04.18 21:28:29
K1ŽŠedivá Kateřina19893+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043021  16 so
 17 ne
03.04.18 21:28:29
K1ŽKliščová Barbora2002DM3+SK Třebechovice061042  16 so
 17 ne
03.04.18 22:52:55
K1ŽČerná Lucie1977V3+TJ DNT VS Kadaň047013  16 so
 17 ne
04.04.18 08:58:11
K1ŽErlová Natálie2006ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009019  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1ŽKolářová Markéta2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009023  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009099  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1ŽHoráková Julie2006ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  16 so
 17 ne
04.04.18 21:41:04
K1ŽSaifrtová Magdalena2005ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049009  16 so
 17 ne
04.04.18 22:11:01
K1ŽHoráková Ela2006ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009109  16 so
 17 ne
04.04.18 10:31:02
K1ŽTkadlecová Kateřina2005ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014076  16 so
 17 ne
04.04.18 21:41:04
K1ŽBeerová Anežka2007ZM3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049066  16 so
 17 ne
04.04.18 22:11:01
K1ŽŠrétrová Štěpánka2009PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014018  16 so
 17 ne
04.04.18 21:41:04
K1ŽPetriková Barbora2008PZTJ Loko Žatec052046  16 so
 17 ne
04.04.18 21:51:47
celkem K1Ž: 26    
počty C1M: 13   C1Ž: 3   C2M: 6   K1M: 82   K1Ž: 26     celkem: 130

Zahraniční závodníci

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
C1MCherkasov Maksim
2006
ZMRUS Russian Federation
Petrohrad
 16 so
 17 ne
01.04.18 13:26:50
celkem C1M: 1    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
C1ŽPleshkova Daria
2004
ZSRUS Russian Federation
Petrohrad
 16 so
 17 ne
01.04.18 13:26:50
C1ŽFedchenko Karina
2004
ZSRUS Russian Federation
Petrohrad
 16 so
 17 ne
01.04.18 13:26:50
celkem C1Ž: 2    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1MGilev Kirill
2007
ZMRUS Russian Federation
Petrohrad
 16 so
 17 ne
01.04.18 13:26:50
celkem K1M: 1    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1ŽPleshkova Daria
2004
ZSRUS Russian Federation
Petrohrad
 16 so
 17 ne
01.04.18 13:26:50
K1ŽFedchenko Karina
2004
ZSRUS Russian Federation
Petrohrad
 16 so
 17 ne
01.04.18 13:26:50
celkem K1W: 2    
počty zahraničních závodníků C1M: 1   C1Ž: 2   K1M: 1   K1Ž: 2     celkem : 6
Celkové součty: C1M: 14   C1Ž: 5   C2M: 6   K1M: 83   K1Ž: 28     celkem : 136