- 16 07.04.2018 sobota, 39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 17 08.04.2018 neděle, 39. ročník závodu Stružnická peřej, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
07.04.2018 - 08.04.2018, SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
on-line přihlašování od 05.03.2018 23:00:00 do 04.04.2018 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Karásek Petr | 1986 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009018 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | ||
C1M | Janoušek Viktor | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009125 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
C1M | Rubín Daniel | 1975 | V | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012032 | 16 so 17 ne | 03.04.18 08:25:07 | |
C1M | Fusek Radomír | 1990 | 3+ | TJ Valašské Meziříčí | 132040 | 16 so 17 ne | 03.04.18 16:04:20 | ||
C1M | Míka Viktor | 1977 | V | 3+ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008016 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:03:21 | |
C1M | Kruťa Kryštof | 2000 | DS | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043013 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:28:29 | |
C1M | Filipi Robert | 1964 | V | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:28:29 | |
C1M | Pollert Jáchym | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
C1M | Koláček Petr | 2001 | DS | 3 | TJ DUKLA Praha | 012070 | 16 so 17 ne | 03.04.18 08:25:07 | |
C1M | Mrůzek David | 1976 | V | 3 | TJ DUKLA Praha | 012010 | 16 so 17 ne | 03.04.18 08:25:07 | |
C1M | Merenus Jan | 1983 | V | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043035 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:28:29 | |
C1M | Svoboda Adam | 2006 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
celkem C1M: 13 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Morenová Adriana | 2004 | ZS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
C1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 16 so 17 ne | 03.04.18 22:52:55 | |
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
celkem C1Ž: 3 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Gotvald Robert Fusek Radomír | 1990 1990 | 1 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. TJ Valašské Meziříčí | 043047 132040 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:28:29 | ||
C2M | Šrámek Jiří Veselý Josef | 1966 1950 | V | 2 | KK Rakovník Kanoistický klub Klatovy z.s. | 017058 036020 | 16 so 17 ne | 29.03.18 12:42:02 | |
C2M | Kruťa Kryštof Pavlík Pavel | 2000 1998 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. SK Třebechovice | 043013 061014 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:28:29 | ||
C2M | Janoušek Viktor Stehno Petr | 2003 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha Wild Water Canoe Club FROL | 009125 090034 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
C2M | Pechač Jonáš Pollert Jáchym | 2004 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 009136 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
C2M | Merenus Jan Bačina Jan | 1983 2006 | V | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043035 043001 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:28:29 | ||
celkem C2M: 6 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Mrůzek David | 1976 | V | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012010 | 16 so 17 ne | 03.04.18 08:25:07 | |
K1M | Horák David | 1976 | V | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090008 | 16 so 17 ne | 09.03.18 11:00:06 | |
K1M | Juda Mikuláš | 2003 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010109 | 16 so 17 ne | 02.04.18 11:07:17 | |
K1M | Šorel Martin | 2001 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 012018 | 16 so 17 ne | 03.04.18 08:25:07 | |
K1M | Rubín Daniel | 1975 | V | 2 | TJ DUKLA Praha | 012032 | 16 so 17 ne | 03.04.18 08:25:07 | |
K1M | Capalini Daniel | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012061 | 16 so 17 ne | 03.04.18 10:09:30 | |
K1M | Kudrna Josef | 2004 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011093 | 16 so 17 ne | 03.04.18 10:09:30 | |
K1M | Procházka Josef | 2002 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 012046 | 16 so 17 ne | 03.04.18 10:09:30 | |
K1M | Venc Štěpán | 2004 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012066 | 16 so 17 ne | 03.04.18 10:09:30 | |
K1M | Saal Štěpán | 2001 | DS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 046048 | 16 so 17 ne | 03.04.18 14:45:42 | |
K1M | Míka Viktor | 1977 | V | 2 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008016 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:03:21 | |
K1M | Gotvald Robert | 1990 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043047 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:28:29 | ||
K1M | Filipi Robert | 1964 | V | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:28:29 | |
K1M | Kruťa Kryštof | 2000 | DS | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043013 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:28:29 | |
K1M | Šedivý Jakub | 1994 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043029 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:28:29 | ||
K1M | Pavlík Pavel | 1998 | 2 | SK Třebechovice | 061014 | 16 so 17 ne | 03.04.18 22:52:55 | ||
K1M | Marek Matyáš | 2003 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061025 | 16 so 17 ne | 03.04.18 22:52:55 | |
K1M | Hanuš Jiří | 2002 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061041 | 16 so 17 ne | 03.04.18 22:52:55 | |
K1M | Černík Štěpán | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1M | Jinek Hugo | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009146 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1M | Zach Radovan | 2005 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011055 | 16 so 17 ne | 04.04.18 20:10:24 | |
K1M | Bízek Marek | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012076 | 16 so 17 ne | 04.04.18 20:10:24 | |
K1M | Milyan David | 2001 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052003 | 16 so 17 ne | 04.04.18 21:51:46 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | ZS | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 16 so 17 ne | 04.04.18 21:51:46 | |
K1M | Milyan Daniel | 1971 | V | 2 | TJ Loko Žatec | 052012 | 16 so 17 ne | 04.04.18 21:51:47 | |
K1M | Hek Jan | 1979 | V | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049013 | 16 so 17 ne | 04.04.18 22:11:01 | |
K1M | Marek Kryštof | 2006 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049067 | 16 so 17 ne | 04.04.18 22:11:01 | |
K1M | Šrámek Jiří | 1966 | V | 3+ | KK Rakovník | 017058 | 16 so 17 ne | 29.03.18 12:42:02 | |
K1M | Juda Štěpán | 2004 | ZS | 3+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010108 | 16 so 17 ne | 02.04.18 11:07:17 | |
K1M | Adášek Alois | 2002 | DM | 3+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010111 | 16 so 17 ne | 02.04.18 11:07:17 | |
K1M | Koláček Petr | 2001 | DS | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012070 | 16 so 17 ne | 03.04.18 08:25:07 | |
K1M | Kořínek Martin | 1977 | V | 3+ | Delfín Jablonec | 046006 | 16 so 17 ne | 03.04.18 14:45:42 | |
K1M | Bohatý Oto | 2007 | ZM | 3+ | SK Třebechovice | 011088 | 16 so 17 ne | 03.04.18 22:52:55 | |
K1M | Klišč Zdeněk | 1999 | 3+ | SK Třebechovice | 061017 | 16 so 17 ne | 03.04.18 22:52:55 | ||
K1M | Pavlík Jiří | 1964 | V | 3+ | SK Třebechovice | 061021 | 16 so 17 ne | 03.04.18 22:52:55 | |
K1M | Budák David | 2003 | DM | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047010 | 16 so 17 ne | 04.04.18 08:58:11 | |
K1M | Manas Adam | 2004 | ZS | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047012 | 16 so 17 ne | 04.04.18 08:58:11 | |
K1M | Burger Jáchym | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009050 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1M | Čmejrek Cyril | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009140 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1M | Rendón Enrique | 2005 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001023 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1M | Hadraba Martin | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090014 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1M | Kárník Tadeáš | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1M | Lžičař David | 2004 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090006 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1M | Pechač Jonáš | 2004 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1M | Slavík Vojtěch | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1M | Stehno Petr | 2003 | DM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090034 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1M | Svoboda Adam | 2006 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 16 so 17 ne | 04.04.18 20:10:24 | |
K1M | Voneš Jakub | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 16 so 17 ne | 04.04.18 20:10:24 | |
K1M | Valášek Jan | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011042 | 16 so 17 ne | 04.04.18 20:10:24 | |
K1M | Popelka Petr | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011047 | 16 so 17 ne | 04.04.18 20:10:24 | |
K1M | Körner Adam | 2004 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011061 | 16 so 17 ne | 04.04.18 20:10:24 | |
K1M | Taraba Matyáš | 2004 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 011070 | 16 so 17 ne | 04.04.18 20:10:24 | |
K1M | Kovářík Vít | 2003 | DM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011072 | 16 so 17 ne | 04.04.18 20:10:24 | |
K1M | Kuchař Antonín | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011057 | 16 so 17 ne | 04.04.18 20:10:24 | |
K1M | Sedlařík Adam | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014073 | 16 so 17 ne | 04.04.18 21:41:04 | |
K1M | Milyan Daniel | 2006 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014101 | 16 so 17 ne | 04.04.18 21:51:46 | |
K1M | Strasser Marek | 2004 | ZS | 3+ | TJ Loko Žatec | 052025 | 16 so 17 ne | 04.04.18 21:51:46 | |
K1M | Benda Jan | 2005 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049006 | 16 so 17 ne | 04.04.18 22:11:01 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 16 so 17 ne | 04.04.18 22:11:01 | |
K1M | Pištora Michal | 2005 | ZS | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049029 | 16 so 17 ne | 04.04.18 22:11:01 | |
K1M | Císařovský Petr | 1977 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090010 | 16 so 17 ne | 09.03.18 11:00:06 | |
K1M | Petříček Adam | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052026 | 16 so 17 ne | 02.04.18 11:42:32 | |
K1M | Kořínek Vojtěch | 2004 | ZS | 3 | Delfín Jablonec | 046049 | 16 so 17 ne | 03.04.18 14:45:42 | |
K1M | Bačina Jan | 2006 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043001 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:28:29 | |
K1M | Dvořák Daniel | 2003 | DM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043010 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:28:29 | |
K1M | Šedivý Václav | 1966 | V | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043022 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:28:29 | |
K1M | Císařovský Adam | 2005 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090016 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1M | Kindl Ferdinand | 2004 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009039 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1M | Kutek Michal | 2006 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 012087 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1M | Pollert Jonáš | 2007 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1M | Vraný Matěj | 2006 | ZM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090007 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1M | Šrámek Ondřej | 1994 | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042014 | 16 so 17 ne | 04.04.18 17:29:23 | ||
K1M | Foltín Šimon | 2006 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011049 | 16 so 17 ne | 04.04.18 20:10:24 | |
K1M | Bandas Matěj | 2006 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011069 | 16 so 17 ne | 04.04.18 20:10:24 | |
K1M | Jeřábek Tomáš | 2004 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011073 | 16 so 17 ne | 04.04.18 20:10:24 | |
K1M | Klimeš Vít | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014034 | 16 so 17 ne | 04.04.18 21:41:04 | |
K1M | Mojžiš Matyáš | 2004 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014062 | 16 so 17 ne | 04.04.18 21:41:04 | |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052060 | 16 so 17 ne | 04.04.18 21:51:46 | |
K1M | Štercl Vít | 1999 | TJ DUKLA Praha | 012056 | 16 so 17 ne | 03.04.18 08:25:07 | |||
K1M | Petřík Marek | 2008 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | ||
K1M | Plas Tobiáš | 2008 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009093 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | ||
celkem K1M: 82 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Koblencová Anna | 1997 | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014030 | 16 so 17 ne | 04.04.18 21:41:04 | ||
K1Ž | Pavelková Markéta | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012084 | 16 so 17 ne | 02.04.18 11:07:17 | |
K1Ž | Bednářová Anna | 2002 | DM | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043006 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:28:29 | |
K1Ž | Bednářová Markéta | 2004 | ZS | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043005 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:28:29 | |
K1Ž | Houšková Kateřina | 2003 | DM | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043014 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:28:29 | |
K1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 16 so 17 ne | 03.04.18 22:52:55 | |
K1Ž | Černá Lucie | 1977 | V | 2 | TJ DNT VS Kadaň | 047013 | 16 so 17 ne | 04.04.18 08:58:11 | |
K1Ž | Bačáková Radka | 1983 | V | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009101 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1Ž | Kolářová Markéta | 2005 | ZS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090033 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1Ž | Morenová Adriana | 2004 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1Ž | Sedláková Magdalena | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009099 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1Ž | Šrétrová Amálie | 2007 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 16 so 17 ne | 04.04.18 21:41:04 | |
K1Ž | Nováková Karolína | 2002 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052036 | 16 so 17 ne | 04.04.18 21:51:46 | |
K1Ž | Strasserová Barbora | 2001 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052011 | 16 so 17 ne | 04.04.18 21:51:47 | |
K1Ž | Heková Natálie | 2006 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049063 | 16 so 17 ne | 04.04.18 22:11:01 | |
K1Ž | Saifrtová Magdaléna | 2005 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049009 | 16 so 17 ne | 04.04.18 22:11:01 | |
K1Ž | Šedivá Kateřina | 1989 | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043021 | 16 so 17 ne | 03.04.18 21:28:29 | ||
K1Ž | Kliščová Barbora | 2002 | DM | 3+ | SK Třebechovice | 061042 | 16 so 17 ne | 03.04.18 22:52:55 | |
K1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 16 so 17 ne | 04.04.18 21:41:04 | |
K1Ž | Tkadlecová Kateřina | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014076 | 16 so 17 ne | 04.04.18 21:41:04 | |
K1Ž | Beerová Anežka | 2007 | ZM | 3+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049066 | 16 so 17 ne | 04.04.18 22:11:01 | |
K1Ž | Horáková Ela | 2006 | ZM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090009 | 16 so 17 ne | 04.04.18 10:31:02 | |
K1Ž | Šrétrová Štěpánka | 2009 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049038 | 16 so 17 ne | 04.04.18 21:41:04 | ||
K1Ž | Petriková Barbora | 2008 | PZ | TJ Loko Žatec | 052046 | 16 so 17 ne | 04.04.18 21:51:47 | ||
celkem K1Ž: 26 | |||||||||
počty C1M: 13 C1Ž: 3 C2M: 6 K1M: 82 K1Ž: 26 celkem: 130 |
Zahraniční závodníci
Kategorie C1M | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Cherkasov Maksim | 2006 | ZM | RUS Russian Federation Petrohrad | 16 so 17 ne | 01.04.18 13:26:50 | |
celkem C1M: 1 | |||||||
Kategorie C1Ž | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Pleshkova Daria | 2004 | ZS | RUS Russian Federation Petrohrad | 16 so 17 ne | 01.04.18 13:26:50 | |
C1Ž | Fedchenko Karina | 2004 | ZS | RUS Russian Federation Petrohrad | 16 so 17 ne | 01.04.18 13:26:50 | |
celkem C1Ž: 2 | |||||||
Kategorie K1M | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Gilev Kirill | 2007 | ZM | RUS Russian Federation Petrohrad | 16 so 17 ne | 01.04.18 13:26:50 | |
celkem K1M: 1 | |||||||
Kategorie K1Ž | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Pleshkova Daria | 2004 | ZS | RUS Russian Federation Petrohrad | 16 so 17 ne | 01.04.18 13:26:50 | |
K1Ž | Fedchenko Karina | 2004 | ZS | RUS Russian Federation Petrohrad | 16 so 17 ne | 01.04.18 13:26:50 | |
celkem K1W: 2 | |||||||
počty zahraničních závodníků C1M: 1 C1Ž: 2 K1M: 1 K1Ž: 2 celkem : 6 |