- 143 22.10.2022 sobota, Podzimní sjezd na Lužnici, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 144 22.10.2022 sobota, Podzimní sjezd na Lužnici, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
22.10.2022 - 22.10.2022, TJ Jiskra Bechyně
on-line přihlašování od 15.09.2022 00:00:00 do 18.10.2022 23:59:59
SK Domeček Soběslav | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Komberec Daniel | 2009 | ZS | SK Domeček Soběslav | 026006 | 143 so 144 so | 16.10.22 09:06:35 | ||
K1M | Polišenský Tomáš | 1983 | V | SK Domeček Soběslav | 026008 | 143 so 144 so | 16.10.22 09:06:35 | ||
K1M | Polišenský Tomáš | 2010 | ZM | SK Domeček Soběslav | 026013 | 143 so 144 so | 16.10.22 09:06:35 | ||
K1M | Stibor Tadeáš | 2007 | DM | SK Domeček Soběslav | 026021 | 143 so 144 so | 16.10.22 09:06:35 | ||
K1M | Matěcha Matouš | 2009 | ZS | SK Domeček Soběslav | 026024 | 143 so 144 so | 16.10.22 09:06:35 | ||
K1Ž | Lagnerová Jana | 1959 | V | 3 | SK Domeček Soběslav | 026010 | 143 so 144 so | 16.10.22 09:06:35 | |
celkem K1M: 5 K1Ž: 1 | |||||||||
SK Jihlava | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Šimánek Robert | 1973 | V | SK Jihlava | 081018 | 143 so 144 so | 17.10.22 09:02:58 | ||
C2M | Doležal Vilém Krechler Miroslav | 1951 1952 | V | SK Jihlava SK Jihlava | 081010 081009 | 143 so 144 so | 17.10.22 09:02:58 | ||
celkem C1M: 1 C2M: 1 | |||||||||
SK Vltava Č. Krumlov z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Niedl Robin | 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024053 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:14 | |
C1M | Šutta Jan | 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024065 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:14 | |
C1Ž | Paloudová Karolína | 2000 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:14 | |||
C2M | Palouda Mikoláš Palouda Tomáš | 2007 1969 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 024021 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:14 | |
C2M | Šafařík Pavel Šutta Jan | 2008 2008 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 024065 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:14 | |
C2M | Paloudová Karolína Paloudová Anežka | 2000 1999 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024034 024017 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:14 | |||
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:15 | |
K1M | Kofroň Lukáš | 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024044 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:14 | |
K1M | Kopřiva Filip | 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024069 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:15 | |
K1M | Koudelka Tomáš | 1964 | V | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024027 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:15 | |
K1M | Lamač Kristián | 2007 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024048 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:15 | |
K1M | Myška Matěj | 2009 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024079 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:15 | |
K1M | Sedláček Štěpán | 2011 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024087 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:15 | |
K1M | Šafařík Pavel | 2008 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:15 | |
K1M | Talíř Matyáš | 2007 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024104 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:15 | |
K1M | Fikejs Jáchym | 2014 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024066 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:14 | ||
K1M | Kasper Matěj | 2013 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024101 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:14 | ||
K1Ž | Paloudová Anežka | 1999 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024017 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:15 | ||
K1Ž | Šuttová Zita | 2011 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024073 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:15 | |
K1Ž | Kasperová Kateřina | 2012 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024011 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:15 | ||
K1Ž | Kintzlová Beata | 2012 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024041 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:15 | ||
K1Ž | Myšková Dorota | 2012 | PZ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024078 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:19:15 | ||
celkem C1M: 2 C1Ž: 1 C2M: 3 K1M: 11 K1Ž: 5 | |||||||||
SK Vodní slalom České Budějovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 143 so 144 so | 18.10.22 17:14:55 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
TJ Bohemians Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Mornštejn Roman | 1969 | V | 2 | TJ Bohemians Praha | 001128 | 143 so 144 so | 17.10.22 18:50:39 | |
C1M | Štochl Vojtěch | 2007 | DM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001010 | 143 so 144 so | 17.10.22 18:50:39 | |
C2M | Martin Václav Háša Michal | 1971 1981 | V | 2 | TJ Bohemians Praha TJ Jiskra Bechyně | 001027 076013 | 143 so 144 so | 17.10.22 18:50:39 | |
K1M | Kot Michal | 2006 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001139 | 143 so 144 so | 17.10.22 18:50:39 | |
K1M | Rendón Marco | 2008 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001144 | 143 so 144 so | 17.10.22 18:50:39 | |
K1M | Hrubec Matěj | 2010 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001094 | 143 so 144 so | 17.10.22 18:50:39 | |
K1M | Štochl Vojtěch | 2007 | DM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001010 | 143 so 144 so | 17.10.22 18:50:39 | |
K1M | Dodal Jan | 1953 | V | 3 | TJ Bohemians Praha | 001008 | 143 so 144 so | 17.10.22 18:50:39 | |
K1M | Pluta Adam | 2008 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001109 | 143 so 144 so | 17.10.22 18:50:39 | |
K1M | Svátek Lukáš | 2015 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001060 | 143 so 144 so | 17.10.22 18:50:39 | ||
K1M | Brabec Vincent | 2015 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001062 | 143 so 144 so | 17.10.22 18:50:39 | ||
K1M | Pluta Štěpán | 2012 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001110 | 143 so 144 so | 17.10.22 18:50:39 | ||
K1M | Zachystal Adam | 2010 | ZM | Wild Water Canoe Club FROL | 001137 | 143 so 144 so | 17.10.22 18:50:39 | ||
K1M | Pawinger Vincent | 2012 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001053 | 143 so 144 so | 17.10.22 18:50:39 | ||
celkem C1M: 2 C2M: 1 K1M: 11 | |||||||||
TJ Jiskra Bechyně | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Háša Michal | 1981 | V | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076013 | 143 so 144 so | 18.10.22 19:02:29 | |
K1M | Uhlík Jan | 2008 | ZS | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 143 so 144 so | 18.10.22 19:02:29 | |
K1M | Háša Michal | 1981 | V | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076013 | 143 so 144 so | 18.10.22 19:02:29 | |
K1M | Pazourek Jan | 1948 | V | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076002 | 143 so 144 so | 18.10.22 19:02:29 | |
K1M | Uhlík František | 1975 | V | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076007 | 143 so 144 so | 18.10.22 19:02:29 | |
K1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | ZM | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 143 so 144 so | 18.10.22 19:02:29 | |
K1M | Zvolánek Jan | 1995 | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076010 | 143 so 144 so | 18.10.22 19:02:29 | ||
K1M | Zvolánek Filip | 1999 | TJ Jiskra Bechyně | 076014 | 143 so 144 so | 18.10.22 19:02:29 | |||
celkem C1M: 1 K1M: 7 | |||||||||
TJ Loko Plzeň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Panzer Martin | 2007 | DM | TJ Loko Plzeň | 039033 | 143 so 144 so | 18.10.22 21:16:33 | ||
K1M | Šindelář Pavel | 1970 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039055 | 143 so 144 so | 18.10.22 21:16:33 | |
K1M | Komiš Jan | 2011 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039011 | 143 so 144 so | 18.10.22 21:16:33 | |
K1M | Čapek Jiří | 2011 | ZM | TJ Loko Plzeň | 039036 | 143 so 144 so | 18.10.22 21:16:33 | ||
celkem C1M: 1 K1M: 3 | |||||||||
TJ Loko Žatec | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Slanina Vladimír | 1969 | V | 3 | TJ Loko Žatec | 052035 | 143 so 144 so | 18.10.22 11:52:19 | |
C2M | Slanina Vladimír Souček Miloš | 1969 1973 | V | 1 | TJ Loko Žatec TJ Loko Žatec | 052035 052032 | 143 so 144 so | 17.10.22 13:54:03 | |
K1M | Kodet Marcel | 1965 | V | 3 | TJ Loko Žatec | 052008 | 143 so 144 so | 17.10.22 13:54:03 | |
celkem C1M: 1 C2M: 1 K1M: 1 | |||||||||
TJ SK Hubertus KV | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Přibyla Tomáš | 1975 | V | TJ SK Hubertus KV | 034002 | 143 so 144 so | 18.10.22 07:09:59 | ||
celkem K1M: 1 | |||||||||
Univerzitní sportovní klub Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Pelikán Martin | 2009 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009189 | 143 so 144 so | 18.10.22 16:06:19 | |
K1M | Pinkava Matyáš | 2009 | ZS | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 143 so 144 so | 13.10.22 10:56:03 | ||
celkem K1M: 2 | |||||||||
VS Tábor | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kotek Miloš | 1974 | V | VS Tábor | 030010 | 143 so 144 so | 16.10.22 20:18:52 | ||
K1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | 3 | VS Tábor | 030019 | 143 so 144 so | 18.10.22 22:13:54 | ||
celkem C1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
počty C1M: 9 C1Ž: 1 C2M: 6 K1M: 42 K1Ž: 7 celkem: 65 |