- 64 28.05.2022 sobota, 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném, startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
- 65 29.05.2022 neděle, 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném, startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
28.05.2022 - 29.05.2022, SK Vodní slalom České Budějovice
on-line přihlašování od 21.04.2022 00:00:00 do 25.05.2022 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kuna Václav | 1998 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012077 | 64 so 65 ne | 24.05.22 05:38:49 | ||
C1M | Urban Daniel | 2001 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012088 | 64 so 65 ne | 24.05.22 05:38:49 | ||
C1M | Urban Michal | 2004 | DS | 1 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 64 so 65 ne | 24.05.22 05:38:49 | |
C1M | Kratochvíl Martin | 2003 | 1 | TJ DUKLA Praha | 119139 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | ||
C1M | Jiras Filip | 2005 | DS | 1 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
C1M | Král Adam | 2003 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009114 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | ||
C1M | Říha Matyáš | 2003 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009117 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | ||
C1M | Karásek Petr | 1986 | V | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009018 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
C1M | Hrobský Milan | 1983 | V | 2+ | Raft klub Troja | 097014 | 64 so 65 ne | 13.05.22 20:44:56 | |
C1M | Drábek Matyáš | 2005 | DS | 2+ | KVS Hradec Králové | 045022 | 64 so 65 ne | 16.05.22 15:12:08 | |
C1M | Heger Jonáš | 2006 | DM | 2+ | KVS Hradec Králové | 045021 | 64 so 65 ne | 16.05.22 15:12:08 | |
C1M | Indruch Matěj | 2006 | DM | 2+ | KVS Hradec Králové | 045012 | 64 so 65 ne | 16.05.22 15:12:08 | |
C1M | Buchtel Martin | 1982 | V | 2+ | TJ SK Hubertus KV | 034033 | 64 so 65 ne | 23.05.22 16:31:16 | |
C1M | Leskovjan Martin | 1986 | V | 2+ | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007016 | 64 so 65 ne | 23.05.22 22:16:24 | |
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
C1M | Beier Matouš | 2004 | DS | 2+ | Loko Trutnov | 060047 | 64 so 65 ne | 24.05.22 17:18:20 | |
C1M | Válek Michal | 2006 | DM | 2+ | VS Tábor | 030025 | 64 so 65 ne | 24.05.22 17:51:11 | |
C1M | Šedivý Vít | 2004 | DS | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:43:42 | |
C1M | Čihovský Šimon | 2003 | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:43:42 | ||
C1M | Pollert Jan | 2005 | DS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009129 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
C1M | Pollert Jáchym | 2004 | DS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
C1M | Větrovský Tomáš | 2005 | DS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009016 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
C1M | Indruch Tomáš | 2008 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045002 | 64 so 65 ne | 16.05.22 15:12:08 | |
C1M | Wendl Denis | 2000 | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066016 | 64 so 65 ne | 22.05.22 22:40:58 | ||
C1M | Wendl Samuel | 2003 | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066018 | 64 so 65 ne | 22.05.22 22:40:58 | ||
C1M | Voneš Jakub | 2007 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 64 so 65 ne | 23.05.22 06:47:09 | |
C1M | Uhlík Kryštof | 2008 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011030 | 64 so 65 ne | 23.05.22 06:47:09 | |
C1M | Rašek Michal | 1977 | V | 2 | TJ DUKLA Praha | 012030 | 64 so 65 ne | 24.05.22 05:38:49 | |
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | DS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 64 so 65 ne | 24.05.22 07:14:57 | |
C1M | Kosík Dan | 2004 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
C1M | Kutín Filip | 2007 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
C1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
C1M | Štýbnar Matěj | 2009 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
C1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039039 | 64 so 65 ne | 24.05.22 19:33:26 | |
C1M | Beier Alva | 2005 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 64 so 65 ne | 24.05.22 20:22:49 | |
C1M | Šťastný Matěj | 2005 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057075 | 64 so 65 ne | 24.05.22 20:22:49 | |
C1M | Prüher Vojtěch | 2006 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:43:42 | |
C1M | Prüher Jakub | 1968 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023088 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:43:42 | |
C1M | Kvapil Matěj | 2009 | ZS | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 64 so 65 ne | 25.05.22 15:49:34 | |
C1M | Řežábek Dominik | 2009 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009040 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
C1M | Starovoitov Artem | 2005 | DS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119012 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
celkem C1M: 44 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Samková Olga | 2005 | DS | 1 | SK Třebechovice | 061039 | 64 so 65 ne | 17.05.22 20:45:44 | |
C1Ž | Matulková Jana | 1996 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012064 | 64 so 65 ne | 24.05.22 05:38:49 | ||
C1Ž | Janů Veronika | 2005 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
C1Ž | Kneblová Klára | 2005 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
C1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
C1Ž | Retková Anna | 2005 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
C1Ž | Morenová Adriana | 2004 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
C1Ž | Říhová Eva | 2000 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009078 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | ||
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | DM | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
C1Ž | Freislebenová Patricie | 2003 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009142 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | ||
C1Ž | Motlová Andrea | 2006 | DM | 2+ | KVS Hradec Králové | 045016 | 64 so 65 ne | 16.05.22 15:12:08 | |
C1Ž | Štěpánková Julie | 2006 | DM | 2+ | KVS Hradec Králové | 045033 | 64 so 65 ne | 16.05.22 15:12:08 | |
C1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | DM | 2+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 64 so 65 ne | 23.05.22 06:47:09 | |
C1Ž | Fabianová Anna | 2007 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 120005 | 64 so 65 ne | 25.05.22 21:43:09 | |
C1Ž | Vaculová Lucie | 2008 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011075 | 64 so 65 ne | 23.05.22 06:47:09 | |
C1Ž | Vojtíková Klára | 2007 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 | 64 so 65 ne | 23.05.22 06:47:09 | |
C1Ž | Štěpánková Markéta | 2008 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 129041 | 64 so 65 ne | 23.05.22 09:40:05 | |
C1Ž | Chromá Nicol | 2004 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
C1Ž | Jílková Pavla | 2007 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
C1Ž | Vrbová Marie | 2007 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
C1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | DS | 2 | VS Tábor | 030046 | 64 so 65 ne | 24.05.22 17:51:11 | |
C1Ž | Marousková Tereza | 2009 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
C1Ž | Srpová Lada | 2006 | DM | 3+ | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120004 | 64 so 65 ne | 25.05.22 21:43:09 | |
celkem C1Ž: 24 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Pohanka Vít Wendl Denis | 2000 2000 | 2 | Kanoistický klub Klatovy z.s. Vodácký oddíl Horšovský Týn | 036019 066016 | 64 so 65 ne | 21.05.22 18:43:15 | ||
C2M | Suchý Matěj Suchý Ondřej | 1986 1979 | V | 2 | TJ DUKLA Praha TJ DUKLA Praha | 012009 012049 | 64 so 65 ne | 24.05.22 05:38:49 | |
celkem C2M: 2 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Krejčí Jakub | 2002 | MT | TJ DUKLA Praha | 012054 | 64 so 65 ne | 24.05.22 05:38:49 | ||
K1M | Buchtel Martin | 1982 | V | 1 | TJ SK Hubertus KV | 034033 | 64 so 65 ne | 23.05.22 16:31:16 | |
K1M | Maslaňák Tomáš | 1990 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012002 | 64 so 65 ne | 24.05.22 05:38:49 | ||
K1M | Novák Matyáš | 2005 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1M | Rudorfer Martin | 2003 | 1 | TJ DUKLA Praha | 119094 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | ||
K1M | Bárta Jan | 2000 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009184 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | ||
K1M | Zima Tomáš | 2000 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009172 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | ||
K1M | Matějka Michael | 1997 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009077 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | ||
K1M | Pohanka Vít | 2000 | 2+ | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036019 | 64 so 65 ne | 21.05.22 18:43:15 | ||
K1M | Heřmanský Jan | 2005 | DS | 2+ | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 64 so 65 ne | 23.05.22 09:40:05 | |
K1M | Rouča Samuel | 2002 | 2+ | TJ Šumperk z.s. | 129002 | 64 so 65 ne | 23.05.22 09:40:05 | ||
K1M | Semerád Adam | 2004 | DS | 2+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 64 so 65 ne | 23.05.22 15:40:58 | |
K1M | Turner Karel | 2004 | DS | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 64 so 65 ne | 23.05.22 20:34:34 | |
K1M | Bízek Marek | 2005 | DS | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012076 | 64 so 65 ne | 24.05.22 05:38:49 | |
K1M | Capalini Daniel | 2005 | DS | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012061 | 64 so 65 ne | 24.05.22 05:38:49 | |
K1M | Tichý Štěpán | 2000 | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012086 | 64 so 65 ne | 24.05.22 05:38:49 | ||
K1M | Venc Štěpán | 2004 | DS | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012066 | 64 so 65 ne | 24.05.22 05:38:49 | |
K1M | Procházka Josef | 2002 | 2+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 012046 | 64 so 65 ne | 24.05.22 05:38:49 | ||
K1M | Kratochvíl Martin | 2003 | 2+ | TJ DUKLA Praha | 119139 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | ||
K1M | Mrázek Jakub | 2004 | DS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 64 so 65 ne | 24.05.22 14:05:39 | |
K1M | Mrázek Jan | 1998 | 2+ | KK Opava | 121030 | 64 so 65 ne | 24.05.22 14:05:39 | ||
K1M | Chmátal Petr | 1990 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009165 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | ||
K1M | Petřík Matouš | 1997 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009030 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | ||
K1M | Duřt Vojtěch | 2003 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009122 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | ||
K1M | Frencl Josef | 2002 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009134 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | ||
K1M | Hajduch Jaroslav | 2004 | DS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090030 | 64 so 65 ne | 16.05.22 09:52:25 | |
K1M | Hauck Marek | 2007 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045019 | 64 so 65 ne | 16.05.22 15:12:08 | |
K1M | Beránek Tomáš | 2006 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061016 | 64 so 65 ne | 17.05.22 20:45:44 | |
K1M | Uhlík Jan | 2008 | ZS | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 64 so 65 ne | 19.05.22 18:02:40 | |
K1M | Zvolánek Jan | 1995 | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076010 | 64 so 65 ne | 19.05.22 18:02:40 | ||
K1M | Pátek Vítězslav | 2003 | 2 | Vodní sporty Zábřeh | 135046 | 64 so 65 ne | 22.05.22 16:27:12 | ||
K1M | Synek Přemysl | 2007 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052060 | 64 so 65 ne | 22.05.22 22:32:52 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | DS | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 64 so 65 ne | 22.05.22 22:32:52 | |
K1M | Legutko Josef | 2006 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052065 | 64 so 65 ne | 22.05.22 22:32:52 | |
K1M | Milyan Daniel | 2006 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014101 | 64 so 65 ne | 22.05.22 22:32:52 | |
K1M | Malinský Petr | 2008 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011067 | 64 so 65 ne | 23.05.22 06:47:09 | |
K1M | Novotný Matyáš | 2009 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011031 | 64 so 65 ne | 23.05.22 06:47:09 | |
K1M | Uhlík Kryštof | 2008 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011030 | 64 so 65 ne | 23.05.22 06:47:09 | |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 64 so 65 ne | 23.05.22 06:47:09 | |
K1M | Voneš Jakub | 2007 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 64 so 65 ne | 23.05.22 06:47:09 | |
K1M | Loun Matěj Václav | 2004 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129040 | 64 so 65 ne | 23.05.22 09:40:05 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 64 so 65 ne | 23.05.22 11:59:47 | ||
K1M | Hošek Ondřej | 1995 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103020 | 64 so 65 ne | 23.05.22 11:59:47 | ||
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | DM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 64 so 65 ne | 23.05.22 15:40:58 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | DM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 64 so 65 ne | 23.05.22 15:40:58 | |
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | DS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 64 so 65 ne | 23.05.22 20:34:34 | |
K1M | Švejd Jáchym | 2007 | DM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042025 | 64 so 65 ne | 23.05.22 20:34:34 | |
K1M | Švejd Jan | 2004 | DS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042022 | 64 so 65 ne | 23.05.22 20:34:34 | |
K1M | Kutek Michal | 2006 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012087 | 64 so 65 ne | 24.05.22 05:38:49 | |
K1M | Urban Michal | 2004 | DS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 64 so 65 ne | 24.05.22 05:38:49 | |
K1M | Kutín Filip | 2007 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1M | Střílka Richard | 2006 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1M | Urban Jaroslav | 2004 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119205 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1M | Antl Tomáš | 2008 | ZS | 2 | KK Opava | 121001 | 64 so 65 ne | 24.05.22 14:05:39 | |
K1M | Dragon Jakub | 2007 | DM | 2 | KK Opava | 121031 | 64 so 65 ne | 24.05.22 14:05:39 | |
K1M | Kovář Filip | 2006 | DM | 2 | KK Opava | 121017 | 64 so 65 ne | 24.05.22 14:05:39 | |
K1M | Kubita Tomáš | 2008 | ZS | 2 | KK Opava | 121016 | 64 so 65 ne | 24.05.22 14:05:39 | |
K1M | Rousek Tomáš | 1997 | 2 | KK Opava | 121032 | 64 so 65 ne | 24.05.22 14:05:39 | ||
K1M | Stropek Tobiáš | 2007 | DM | 2 | KK Opava | 121007 | 64 so 65 ne | 24.05.22 14:05:39 | |
K1M | Novák Václav | 2005 | DS | 2 | VS Tábor | 030071 | 64 so 65 ne | 24.05.22 17:51:11 | |
K1M | Novák Matouš | 2006 | DM | 2 | VS Tábor | 030024 | 64 so 65 ne | 24.05.22 17:51:11 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | DM | 2 | VS Tábor | 030034 | 64 so 65 ne | 24.05.22 17:51:11 | |
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039039 | 64 so 65 ne | 24.05.22 19:33:26 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 64 so 65 ne | 24.05.22 19:33:26 | |
K1M | Abraham Tomáš | 1992 | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010013 | 64 so 65 ne | 24.05.22 19:47:41 | ||
K1M | Svoboda Šimon | 2008 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 010112 | 64 so 65 ne | 24.05.22 19:47:41 | |
K1M | Němec Radek | 2004 | DS | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057036 | 64 so 65 ne | 24.05.22 20:22:49 | |
K1M | Zach Radovan | 2005 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011055 | 64 so 65 ne | 24.05.22 20:54:22 | |
K1M | Ambrož Jiří | 2006 | DM | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118025 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:42:37 | |
K1M | Kápka Kryštof | 2007 | DM | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118027 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:42:37 | |
K1M | Vavrla Adam | 2000 | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118002 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:42:37 | ||
K1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:43:42 | |
K1M | Mulač Viktor | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023028 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:43:42 | |
K1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:43:42 | |
K1M | Tesař Robert | 1972 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023110 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:43:42 | |
K1M | Šimák Jakub | 2004 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023050 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:43:42 | |
K1M | Pípal Zbyněk | 2003 | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:43:42 | ||
K1M | Bombic Erik | 2005 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023079 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:43:42 | |
K1M | Druska Vojtěch | 2006 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023021 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:43:42 | |
K1M | Komárek Jakub | 2005 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023037 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:43:42 | |
K1M | Novotný David | 2005 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023029 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:43:42 | |
K1M | Máče Lukáš | 1977 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024013 | 64 so 65 ne | 25.05.22 09:31:15 | |
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | DS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 64 so 65 ne | 25.05.22 10:34:57 | |
K1M | Prell Pavel | 1976 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014017 | 64 so 65 ne | 25.05.22 10:34:57 | |
K1M | Neugebauer Roman | 1965 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014096 | 64 so 65 ne | 25.05.22 10:34:57 | |
K1M | Hadraba Martin | 2005 | DS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090014 | 64 so 65 ne | 25.05.22 13:45:30 | |
K1M | Kvapil Matěj | 2009 | ZS | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 64 so 65 ne | 25.05.22 15:49:34 | |
K1M | Kökörčin Matěj | 2003 | 2 | Vodní sporty Desná | 128008 | 64 so 65 ne | 25.05.22 18:11:06 | ||
K1M | Sekanina Matěj | 2008 | ZS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 128018 | 64 so 65 ne | 25.05.22 18:11:06 | |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | ZS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 64 so 65 ne | 25.05.22 19:45:15 | |
K1M | Košík Michal | 1995 | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 64 so 65 ne | 25.05.22 19:45:15 | ||
K1M | Puškarčuk Aleš | 1989 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043015 | 64 so 65 ne | 25.05.22 20:04:19 | ||
K1M | Škop Jáchym | 2005 | DS | 2 | Otava Strakonice | 027017 | 64 so 65 ne | 25.05.22 20:51:58 | |
K1M | Škop Jan | 2007 | DM | 2 | Otava Strakonice | 027016 | 64 so 65 ne | 25.05.22 20:51:58 | |
K1M | Postuwka Patrik | 2003 | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120011 | 64 so 65 ne | 25.05.22 21:43:09 | ||
K1M | Pechač Jonáš | 2004 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
K1M | Ondruš Mario | 2005 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009133 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
K1M | Řežábek Dominik | 2009 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009040 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
K1M | Burger Jáchym | 2006 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009050 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
K1M | Černík Štěpán | 2006 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
K1M | Houska Jan | 2001 | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009123 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | ||
K1M | Pinkava Matyáš | 2009 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
K1M | Petřík Marek | 2008 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
K1M | Král Matěj | 2008 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009047 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
K1M | Jinek Hugo | 2005 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009146 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
K1M | Jančar Štěpán | 2007 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009020 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
K1M | Hanuš Jakub | 2007 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009156 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:33 | |
K1M | Malovanyi Bogdan | 2005 | DS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119008 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1M | Kasatskyi Denys | 2007 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119026 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
celkem K1M: 115 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Karlíková Barbora | 2002 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012069 | 64 so 65 ne | 24.05.22 05:38:49 | ||
K1Ž | Kneblová Klára | 2005 | DS | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119064 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1Ž | Neugebauerová Anna Marie | 2002 | 1 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014065 | 64 so 65 ne | 25.05.22 10:34:57 | ||
K1Ž | Nesnídalová Lucie | 2002 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009080 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:34 | ||
K1Ž | Červenková Amélie | 2005 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:34 | |
K1Ž | Haucková Gabriela | 2002 | 2+ | KVS Hradec Králové | 045006 | 64 so 65 ne | 16.05.22 15:12:08 | ||
K1Ž | Součková Lucie | 2004 | DS | 2+ | KVS Hradec Králové | 045024 | 64 so 65 ne | 16.05.22 15:12:08 | |
K1Ž | Samková Olga | 2005 | DS | 2+ | SK Třebechovice | 061039 | 64 so 65 ne | 17.05.22 20:45:44 | |
K1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | DS | 2+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 64 so 65 ne | 22.05.22 22:40:58 | |
K1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | DM | 2+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 64 so 65 ne | 22.05.22 22:40:58 | |
K1Ž | Tůmová Veronika | 2006 | DM | 2+ | TJ SK Hubertus KV | 034027 | 64 so 65 ne | 23.05.22 16:31:16 | |
K1Ž | Galušková Bára | 2006 | DM | 2+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042006 | 64 so 65 ne | 23.05.22 20:34:34 | |
K1Ž | Matulková Jana | 1996 | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012064 | 64 so 65 ne | 24.05.22 05:38:49 | ||
K1Ž | Retková Anna | 2005 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1Ž | Mrázková Klára | 2006 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 64 so 65 ne | 24.05.22 14:05:39 | |
K1Ž | Kofroňová Zuzana | 2002 | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010009 | 64 so 65 ne | 24.05.22 19:47:41 | ||
K1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | DS | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:43:42 | |
K1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | DS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:34 | |
K1Ž | Petriková Barbora | 2008 | ZS | 2 | TJ Loko Žatec | 052046 | 64 so 65 ne | 22.05.22 22:32:52 | |
K1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 64 so 65 ne | 23.05.22 06:47:09 | |
K1Ž | Vaculová Lucie | 2008 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011075 | 64 so 65 ne | 23.05.22 06:47:09 | |
K1Ž | Vojtíková Klára | 2007 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 | 64 so 65 ne | 23.05.22 06:47:09 | |
K1Ž | Ondráčková Barbora | 2010 | ZM | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129028 | 64 so 65 ne | 23.05.22 09:40:05 | |
K1Ž | Štěpánková Markéta | 2008 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 129041 | 64 so 65 ne | 23.05.22 09:40:05 | |
K1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 64 so 65 ne | 23.05.22 11:59:47 | |
K1Ž | Pavelková Markéta | 2005 | DS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012084 | 64 so 65 ne | 24.05.22 05:38:49 | |
K1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1Ž | Chromá Nicol | 2004 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1Ž | Jílková Pavla | 2007 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1Ž | Malá Magdalena | 2007 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1Ž | Pasichnyk Anastasiia | 2006 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119010 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1Ž | Vrbová Marie | 2007 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 64 so 65 ne | 24.05.22 08:03:15 | |
K1Ž | Šefčíková Anastázie | 2004 | DS | 2 | KK Opava | 121006 | 64 so 65 ne | 24.05.22 14:05:39 | |
K1Ž | Riantová Anežka | 2008 | ZS | 2 | VS Tábor | 030067 | 64 so 65 ne | 24.05.22 17:51:11 | |
K1Ž | Tesařová Hana | 2004 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023085 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:43:42 | |
K1Ž | Švehlová Rozárie | 2008 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023015 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:43:42 | |
K1Ž | Šimáková Anna | 2008 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023065 | 64 so 65 ne | 25.05.22 07:43:42 | |
K1Ž | Koblencová Anna | 1997 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014030 | 64 so 65 ne | 25.05.22 10:34:57 | ||
K1Ž | Sakalová Magdaléna | 2007 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 | 64 so 65 ne | 25.05.22 10:34:57 | |
K1Ž | Sakalová Markéta | 2007 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 | 64 so 65 ne | 25.05.22 10:34:57 | |
K1Ž | Tkadlecová Kateřina | 2005 | DS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014076 | 64 so 65 ne | 25.05.22 10:34:57 | |
K1Ž | Horáková Julie | 2006 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 64 so 65 ne | 25.05.22 10:34:57 | |
K1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 64 so 65 ne | 25.05.22 15:49:34 | |
K1Ž | Rutarová Kateřina | 2005 | DS | 2 | Vodní sporty Desná | 128015 | 64 so 65 ne | 25.05.22 18:11:06 | |
K1Ž | Fabianová Anna | 2007 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 64 so 65 ne | 25.05.22 21:43:09 | |
K1Ž | Minárová Natálie | 2001 | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118036 | 64 so 65 ne | 25.05.22 21:43:09 | ||
K1Ž | Srpová Lada | 2006 | DM | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120004 | 64 so 65 ne | 25.05.22 21:43:09 | |
K1Ž | Srpová Stela | 2006 | DM | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120003 | 64 so 65 ne | 25.05.22 21:43:09 | |
K1Ž | Jirasová Klára | 2008 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011094 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:34 | |
K1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 64 so 65 ne | 25.05.22 23:05:34 | ||
celkem K1Ž: 52 | |||||||||
počty C1M: 44 C1Ž: 24 C2M: 2 K1M: 115 K1Ž: 52 celkem: 237 |