• 113  14.08.2021 sobota, Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 114  15.08.2021 neděle, Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
14.08.2021 - 15.08.2021, SK VS Benátky nad Jizerou z.s.
on-line přihlašování od 08.07.2021 00:00:00 do 11.08.2021 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MVětrovský Tomáš2005DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009016  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
C1MMiller Jan1968V2TJ Turnov062010  113 so
 114 ne
02.08.21 22:04:05
C1MDrábek Matyáš2005DM2KVS Hradec Králové045022  113 so
 114 ne
08.08.21 20:49:01
C1MHeger Jonáš2006DM2KVS Hradec Králové045021  113 so
 114 ne
08.08.21 20:49:01
C1MIndruch Matěj2006DM2KVS Hradec Králové045012  113 so
 114 ne
08.08.21 20:49:01
C1MIndruch Tomáš2008ZS2KVS Hradec Králové045002  113 so
 114 ne
08.08.21 20:49:01
C1MIndruch Tomáš1976V2KVS Hradec Králové045001  113 so
 114 ne
08.08.21 20:49:01
C1MVětrovský Jiří1966V2Sport Zbraslav095002  113 so
 114 ne
08.08.21 22:19:08
C1MVolák Jaroslav19902TJ Ohře Klášterec048068  113 so
 114 ne
09.08.21 20:09:01
C1MSlavík Vojtěch2005DM2Wild Water Canoe Club FROL090011  113 so
 114 ne
10.08.21 06:43:26
C1MKvapil Martin1976V2TJ Slavia K. Vary035009  113 so
 114 ne
11.08.21 07:43:52
C1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  113 so
 114 ne
11.08.21 09:36:46
C1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  113 so
 114 ne
11.08.21 09:36:46
C1MVorel Zdeněk1974V2TJ Syntesia Pardubice057044  113 so
 114 ne
11.08.21 09:47:48
C1MBohatý Karel20012SK Třebechovice061027  113 so
 114 ne
11.08.21 11:53:58
C1MVálek Michal2006DM2VS Tábor030025  113 so
 114 ne
11.08.21 16:55:17
C1MMiller Jan19972TJ Turnov062001  113 so
 114 ne
11.08.21 17:12:50
C1MRubín Daniel1975V2TJ Dukla Praha012032  113 so
 114 ne
11.08.21 17:28:34
C1MPanzer Martin2007ZS2TJ Loko Plzeň039033  113 so
 114 ne
11.08.21 19:56:09
C1MVaněk Jiří19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014009  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
C1MKosík Dan2004DS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119173  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C1MRetek Toman2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119188  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C1MStřílka Richard2006DM2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119180  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C1MHric Ondřej2004DS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119092  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C1MŠerý Michal1971V3+C&K Rožátov088003  113 so
 114 ne
03.08.21 20:39:28
C1MHáša Michal1981V3+TJ Jiskra Bechyně076013  113 so
 114 ne
07.08.21 07:28:07
C1MUhlík Jan2008ZS3+TJ Jiskra Bechyně076028  113 so
 114 ne
07.08.21 07:28:07
C1MHauck Marek1977V3+KVS Hradec Králové045035  113 so
 114 ne
Jen sobota08.08.21 20:49:01
C1MZátopek Vladimír19953+TJ Valašské Meziříčí132037  113 so
 114 ne
09.08.21 10:49:19
C1MHák Jiří1952V3+Loko Trutnov060002  113 so
 114 ne
10.08.21 20:30:56
C1MFilipi Robert1964V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  113 so
 114 ne
10.08.21 22:51:58
C1MNováček Michal1977V3+TJ SK Hubertus KV034025  113 so
 114 ne
11.08.21 08:53:07
C1MKrofta Dominik19933+VS Tábor030047  113 so
 114 ne
11.08.21 16:55:17
C1MFröhlich Jáchym2007ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  113 so
 114 ne
11.08.21 17:06:32
C1MKutín Filip2007ZS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119218  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C1MMaděrka Tobiáš2009ZM3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119214  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C1MNovák Tobiáš2008ZS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119182  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C1MŠtýbnar Matěj2009ZM3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119209  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C1MBareš Hugo2008ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009027  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
C1MŘežábek Dominik2009ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009040  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
C1MKupka Lukáš2007ZS3VK Tzunami Ostrava118026  113 so
 114 ne
08.08.21 20:18:47
C1MKeš Miroslav1967V3SK Domeček Soběslav026020  113 so
 114 ne
08.08.21 20:45:47
C1MDavid Ondřej1984V3KVS Hradec Králové045009  113 so
 114 ne
08.08.21 20:49:01
C1MHauck Marek2007ZS3KVS Hradec Králové045019  113 so
 114 ne
Jen sobota08.08.21 20:49:01
C1MVít Matyáš2009ZM3KVS Hradec Králové045027  113 so
 114 ne
08.08.21 20:49:01
C1MKvasnička Matěj2008ZS3Vodácký oddíl Horšovský Týn066026  113 so
 114 ne
08.08.21 21:13:37
C1MKliment Tomáš2008ZS3Vodácký oddíl Horšovský Týn066012  113 so
 114 ne
08.08.21 21:13:37
C1MDragon Jakub2007ZS3KK Opava121031  113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
C1MŠefčík Václav2008ZS3KK Opava121033  113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
C1MKučera Tomáš1970V3Raft klub Trója097021  113 so
 114 ne
09.08.21 14:45:24
C1MMíl Pavel1967V3Loko Trutnov060038  113 so
 114 ne
10.08.21 20:30:56
C1MNěmec Aleš1976V3TJ DNT VS Kadaň047015  113 so
 114 ne
10.08.21 21:51:53
C1MČermák Vlastimil1973V3SK Štětí050005  113 so
 114 ne
10.08.21 22:40:44
C1MKvapil Matěj2009ZM3TJ Slavia K. Vary035017  113 so
 114 ne
11.08.21 07:43:52
C1MSamek Petr2008ZS3SK Třebechovice061004  113 so
 114 ne
11.08.21 11:53:58
C1MHanuš Tomáš2005DM3SK Třebechovice061011  113 so
 114 ne
11.08.21 11:53:59
C1MNovotný Matyáš2009ZM3KK Brandýs nad Labem011031  113 so
 114 ne
11.08.21 12:05:11
C1MKrofta Zdeněk1959V3VS Tábor030045  113 so
 114 ne
11.08.21 16:55:17
C1MVálek Michal1974V3VS Tábor030022  113 so
 114 ne
11.08.21 16:55:17
C1MHladík Šimon2009ZM3TJ Bohemians Praha001136  113 so
 114 ne
11.08.21 17:18:33
C1MFabian František2009ZM3VK Tzunami Ostrava118018  113 so
 114 ne
11.08.21 20:40:39
C1MMachuta Zdeněk1964V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014054  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
C1MKratochvíl Jakub2009ZM3SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119175  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C1MDvořák Vít2009ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009057  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
C1MHanuš Jakub2007ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009156  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
C1MJančar Štěpán2007ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009020  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
C1MLanger Filip2009ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009071  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
C1MPinkava Matyáš2009ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009072  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
C1MKašpar Martin1967VSK Žižkov008010  113 so
 114 ne
07.08.21 08:27:07
C1MJícha Dušan1982VTJ Sokol Písek080008  113 so
 114 ne
07.08.21 19:19:18
C1MVejvančický Pavel2009ZMVodácký oddíl Horšovský Týn066019  113 so
 114 ne
08.08.21 21:13:37
C1MKvapil Kryštof2012PZTJ Slavia K. Vary035001  113 so
 114 ne
11.08.21 07:43:52
C1MDoležal Vít2011PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014063  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
C1MKutílek Ondřej2005DMSK VS Benátky nad Jizerou z.s.010116  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
C1MPinkava Jonáš2011PZUniverzitní sportovní klub Praha009023  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
C1MSuchý Zbyšek2011PZUniverzitní sportovní klub Praha009052  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
celkem C1M: 76    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽSamková Olga2005DM1SK Třebechovice061039  113 so
 114 ne
11.08.21 11:53:58
C1ŽKašparová Anna1985V2+Sk VS Slávia Hradec Králové055012  113 so
 114 ne
04.08.21 19:29:19
C1ŽKočířová Valentýna2008ZS2+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119208  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C1ŽMotlová Andrea2006DM2KVS Hradec Králové045016  113 so
 114 ne
08.08.21 20:49:01
C1ŽŠtěpánková Julie2006DM2KVS Hradec Králové045033  113 so
 114 ne
08.08.21 20:49:01
C1ŽHojdová Eliška2005DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  113 so
 114 ne
09.08.21 21:38:47
C1ŽHojdová Markéta2007ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  113 so
 114 ne
09.08.21 21:38:47
C1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  113 so
 114 ne
11.08.21 07:43:52
C1ŽŠindelářová Tereza2004DS2VS Tábor030046  113 so
 114 ne
11.08.21 16:55:17
C1ŽRutarová Kateřina2005DM2Vodní sporty Desná128015  113 so
 114 ne
11.08.21 20:44:19
C1ŽChromá Nicol2004DS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119224  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C1ŽJílková Pavla2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119227  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C1ŽMalá Magdalena2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119192  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C1ŽStřílková Jana2004DS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119181  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C1ŽVrbová Marie2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119198  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C1ŽVaculová Lucie2008ZS3+KK Brandýs nad Labem011075  113 so
 114 ne
11.08.21 12:05:11
C1ŽHansgutová Monika2005DM3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119207  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C1ŽKratochvílová Adéla2007ZS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119176  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C1ŽDavidová Michaela2009ZM3KVS Hradec Králové045004  113 so
 114 ne
08.08.21 20:49:01
C1ŽHaucková Gabriela20023KVS Hradec Králové045006  113 so
 114 ne
Jen sobota08.08.21 20:49:01
C1ŽMílová Terezie19983Loko Trutnov060037  113 so
 114 ne
10.08.21 20:30:56
C1ŽSrpová Lada2006DM3VK Tzunami Ostrava118024  113 so
 114 ne
11.08.21 20:40:39
C1ŽSrpová Stela2006DM3VK Tzunami Ostrava118011  113 so
 114 ne
11.08.21 20:40:39
C1ŽMarousková Tereza2009ZM3SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119177  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C1ŽIndruchová Daniela2011PZKVS Hradec Králové045023  113 so
 114 ne
08.08.21 20:49:01
C1ŽLebedová Adéla2010ZMKK Opava121014  113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
C1ŽHoření Hedvika2008ZSTJ DNT VS Kadaň047008  113 so
 114 ne
10.08.21 21:51:53
C1ŽVatěrová Amálie2010ZMKK Brandýs nad Labem011083  113 so
 114 ne
11.08.21 10:49:44
C1ŽVaculová Silvie2010ZMKK Brandýs nad Labem011079  113 so
 114 ne
11.08.21 12:05:11
C1ŽGalušková Bára2006DMKlub vodních sportů Sušice z.s.042006  113 so
 114 ne
11.08.21 13:17:24
celkem C1Ž: 30    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MKašpar Martin
Klimuškin Pavel
1967
1964
V1SK Žižkov
Kotva Bráník
008010
077003
 113 so
 114 ne
07.08.21 08:27:07
C2MZáruba Martin
Vorel Zdeněk
1974
1974
V2TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
053026
057044
 113 so
 114 ne
11.08.21 08:59:23
C2MKrofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
2VS Tábor
VS Tábor
030047
030045
 113 so
 114 ne
11.08.21 16:55:17
C2MJindrák Petr
Větrovský Jiří
1969
1966
V2Technika Praha
Sport Zbraslav
007041
095002
 113 so
 114 ne
11.08.21 21:09:24
C2MŠrámek Jiří
Veselý Josef
1966
1950
V3KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
017058
036020
 113 so
 114 ne
03.08.21 18:53:25
C2MIndruch Tomáš
Vít Matyáš
2008
2009
ZS3KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
045002
045027
 113 so
 114 ne
08.08.21 20:49:01
C2MBalarin Evžen
Baar Patrik
2008
2007
ZS3KK Opava
KK Opava
121044
121015
 113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
C2MKovář Michal
Rousek David
2009
2010
ZM3KK Opava
KK Opava
121022
121057
 113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
C2MStránský Daniel
Veverka Lukáš
2002
2002
3SK VS Benátky nad Jizerou z.s.
SK VS Benátky nad Jizerou z.s.
010103
010008
 113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
C2MKrál Ondřej
Dvořák Vít
2008
2009
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009079
009057
 113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
C2MCihlář David
Táborský Vojtěch
2009
2010
ZMVodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066010
066028
 113 so
 114 ne
08.08.21 21:13:37
C2MAbraham Tomáš
Abraham Tomáš
1992
1969
SK VS Benátky nad Jizerou z.s.
SK VS Benátky nad Jizerou z.s.
010013
010003
 113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
C2MŠtefan Vojtěch
Suchý Zbyšek
2011
2011
PZUniverzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009065
009052
 113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
celkem C2M: 13    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽKašparová Anna
Mulačová Marta
1985
1986
V2Sk VS Slávia Hradec Králové
Raft klub Trója
055012
097012
 113 so
 114 ne
04.08.21 19:29:19
C2ŽMotlová Andrea
Štěpánková Julie
2006
2006
DM2KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
045016
045033
 113 so
 114 ne
08.08.21 20:49:01
C2ŽSakalová Magdaléna
Sakalová Markéta
2007
2007
ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014082
014081
 113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
celkem C2Ž: 3    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XKašparová Anna
Jindrák Petr
1985
1969
V2Sk VS Slávia Hradec Králové
Technika Praha
055012
007041
 113 so
 114 ne
04.08.21 19:29:19
C2XMrůzková Marie
Mrůzek David
2011
1976
V2KK Brandýs nad Labem
TJ Dukla Praha
011086
012010
 113 so
 114 ne
10.08.21 13:26:17
C2XZárubová Michaela
Záruba Martin
1986
1974
V2TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
053008
053026
 113 so
 114 ne
11.08.21 08:59:23
C2XMarousková Tereza
Novák Tobiáš
2009
2008
ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
119177
119182
 113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
C2XZaťková Eliška
Kepšta Martin
2009
2009
ZM3KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011062
011027
 113 so
 114 ne
10.08.21 13:26:17
C2XČermák Vlastimil
Kalová Šárka
1973
1984
V3SK Štětí
SK Štětí
050005
050028
 113 so
 114 ne
10.08.21 22:40:44
C2XFoltín Radim
Pádivá Františka
2010
2010
ZMKK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011052
011036
 113 so
 114 ne
10.08.21 13:26:17
C2XVaculová Silvie
Novotný Matyáš
2010
2009
ZMKK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011079
011031
 113 so
 114 ne
11.08.21 12:05:11
C2XKofroňová Zuzana
Sahula Matěj
2002
2003
SK VS Benátky nad Jizerou z.s.
SK VS Benátky nad Jizerou z.s.
010009
010102
 113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
celkem C2X: 9    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MHrňák Jáchym2004DS2+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1MAbraham Tomáš19922+SK VS Benátky nad Jizerou z.s.010013  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
K1MHáša Michal1981V2TJ Jiskra Bechyně076013  113 so
 114 ne
07.08.21 07:28:07
K1MUhlík Jan2008ZS2TJ Jiskra Bechyně076028  113 so
 114 ne
07.08.21 07:28:07
K1MHauck Marek2007ZS2KVS Hradec Králové045019  113 so
 114 ne
Jen sobota08.08.21 20:49:01
K1MDragon Jakub2007ZS2KK Opava121031  113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
K1MKovář Filip2006DM2KK Opava121017  113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
K1MVavrla Adam20002KK Opava121063  113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
K1MMrůzek David1976V2TJ Dukla Praha012010  113 so
 114 ne
10.08.21 13:19:43
K1MHajduch Jaroslav2004DS2Wild Water Canoe Club FROL090030  113 so
 114 ne
10.08.21 18:24:23
K1MFuriš Eduard2004DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  113 so
 114 ne
10.08.21 20:41:38
K1MNěmec Aleš1976V2TJ DNT VS Kadaň047015  113 so
 114 ne
10.08.21 21:51:53
K1MTaraba Matyáš2004DS2KK Brandýs nad Labem011070  113 so
 114 ne
10.08.21 22:46:04
K1MFilipi Robert1964V2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  113 so
 114 ne
10.08.21 22:51:58
K1MZáruba Martin1974V2TJ Dvůr Králové053026  113 so
 114 ne
11.08.21 08:59:23
K1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  113 so
 114 ne
11.08.21 09:36:46
K1MMulač Viktor1975V2SK VS Č. Budějovice023028  113 so
 114 ne
11.08.21 09:36:46
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  113 so
 114 ne
11.08.21 09:36:46
K1MZvolánek Jan19952SK VS Č. Budějovice023040  113 so
 114 ne
11.08.21 09:36:46
K1MNovotný David2005DM2SK VS Č. Budějovice023029  113 so
 114 ne
11.08.21 09:36:46
K1MBohatý Karel20012SK Třebechovice061027  113 so
 114 ne
11.08.21 11:53:58
K1MJeremiaš Jan1985V2SK Třebechovice061008  113 so
 114 ne
11.08.21 11:53:58
K1MMěchura Jiří19872SK Třebechovice061020  113 so
 114 ne
11.08.21 11:53:58
K1MMěchura Jiří1954V2SK Třebechovice061019  113 so
 114 ne
11.08.21 11:53:58
K1MPavlík Pavel19982SK Třebechovice061014  113 so
 114 ne
11.08.21 11:53:58
K1MGaluška Zdeněk2004DS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  113 so
 114 ne
11.08.21 13:17:24
K1MŠvejd Jáchym2007ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  113 so
 114 ne
11.08.21 13:17:24
K1MNovák Václav2005DM2VS Tábor030071  113 so
 114 ne
11.08.21 16:55:17
K1MFröhlich Jáchym2007ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  113 so
 114 ne
11.08.21 17:06:32
K1MHavránek Jakub20022Klub Kanoistika Roudnice n.L.049064  113 so
 114 ne
11.08.21 17:06:32
K1MCardoselli Tomáš2005DM2TJ Bohemians Praha001106  113 so
 114 ne
11.08.21 17:18:33
K1MRubín Daniel1975V2TJ Dukla Praha012032  113 so
 114 ne
11.08.21 17:28:34
K1MVránek Jan2004DS2VS Blovice033009  113 so
 114 ne
11.08.21 17:42:07
K1MKörner Adam2004DS2KK Brandýs nad Labem011061  113 so
 114 ne
11.08.21 18:00:21
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  113 so
 114 ne
11.08.21 19:56:09
K1MPanzer Martin2007ZS2TJ Loko Plzeň039033  113 so
 114 ne
11.08.21 19:56:09
K1MPátek Vítězslav2003DS2Vodní sporty Zábřeh135046  113 so
 114 ne
11.08.21 20:41:09
K1MKökörčin Matěj2003DS2Vodní sporty Desná128008  113 so
 114 ne
11.08.21 20:44:19
K1MRutar Martin2003DS2Vodní sporty Desná128014  113 so
 114 ne
11.08.21 20:44:19
K1MBrambora Ondřej2005DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1MMachuta Zdeněk1964V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014054  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1MNeugebauer Roman1965V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014096  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1MPrell Pavel1976V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014017  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1MStrasser Marek2004DS2TJ Loko Žatec052025  113 so
 114 ne
11.08.21 22:53:34
K1MKosík Dan2004DS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119173  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1MNovák Tobiáš2008ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119182  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1MRetek Toman2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119188  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1MŠtýbnar Vojtěch2005DM2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119197  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1MStránský Daniel20022SK VS Benátky nad Jizerou z.s.010103  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
K1MStránský Dominik19992SK VS Benátky nad Jizerou z.s.010026  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
K1MSvoboda Šimon2008ZS2SK VS Benátky nad Jizerou z.s.010112  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
K1MVeverka Lukáš20022SK VS Benátky nad Jizerou z.s.010008  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
K1MBareš Hugo2008ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009027  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MDuřt Vojtěch2003DS2Univerzitní sportovní klub Praha009122  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MHanuš Jakub2007ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009156  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MHouska Jan20012Univerzitní sportovní klub Praha009123  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MJinek Hugo2005DM2Univerzitní sportovní klub Praha009146  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MOndruš Mario2005DM2Univerzitní sportovní klub Praha009133  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MOndruš Mikuláš20032Univerzitní sportovní klub Praha009127  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MPechač Jonáš2004DS2Univerzitní sportovní klub Praha009149  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MHorák David1976V3+Wild Water Canoe Club FROL090008  113 so
 114 ne
10.07.21 17:27:35
K1MCísařovský Adam2005DM3+Wild Water Canoe Club FROL090016  113 so
 114 ne
24.07.21 14:50:12
K1MKoudelka Tomáš1964V3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024027  113 so
 114 ne
03.08.21 18:34:21
K1MAmbrož Jiří2006DM3+VK Tzunami Ostrava118025  113 so
 114 ne
08.08.21 20:18:47
K1MBoháč Robert19893+VK Tzunami Ostrava118051  113 so
 114 ne
08.08.21 20:18:47
K1MKápka Kryštof2007ZS3+VK Tzunami Ostrava118027  113 so
 114 ne
08.08.21 20:18:47
K1MKápka Lukáš2009ZM3+VK Tzunami Ostrava118028  113 so
 114 ne
08.08.21 20:18:47
K1MKvasnička Matěj2008ZS3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066026  113 so
 114 ne
08.08.21 21:13:37
K1MBalarin Evžen2008ZS3+KK Opava121044  113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
K1MStropek Tobiáš2007ZS3+KK Opava121007  113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
K1MVolák Jaroslav19903+TJ Ohře Klášterec048068  113 so
 114 ne
09.08.21 20:09:01
K1MChytil Lumír2006DM3+TJ Šumperk z.s.129042  113 so
 114 ne
10.08.21 16:42:10
K1MKvapil Matěj2009ZM3+TJ Slavia K. Vary035017  113 so
 114 ne
11.08.21 07:43:52
K1MProcházka Miloš1954V3+TJ SK Hubertus KV034036  113 so
 114 ne
11.08.21 08:53:07
K1MPoduška Patrik1976V3+Sokol Trója086006  113 so
 114 ne
11.08.21 11:31:18
K1MBeránek Tomáš2006DM3+SK Třebechovice061016  113 so
 114 ne
11.08.21 11:53:58
K1MPavlík Jiří1964V3+SK Třebechovice061021  113 so
 114 ne
11.08.21 11:53:58
K1MSamek Petr2008ZS3+SK Třebechovice061004  113 so
 114 ne
11.08.21 11:53:58
K1MMalinský Petr2008ZS3+KK Brandýs nad Labem011067  113 so
 114 ne
11.08.21 12:05:11
K1MŠvejd Jan2004DS3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042022  113 so
 114 ne
11.08.21 13:17:24
K1MNovák Matouš2006DM3+VS Tábor030024  113 so
 114 ne
11.08.21 16:55:17
K1MHek Jan1979V3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049013  113 so
 114 ne
11.08.21 17:06:32
K1MPelikán Martin2009ZM3+TJ Bohemians Praha001131  113 so
 114 ne
11.08.21 17:18:33
K1MPelikán Václav2005DM3+TJ Bohemians Praha001111  113 so
 114 ne
11.08.21 17:18:33
K1MSuchý Ondřej1979V3+TJ Dukla Praha012049  113 so
 114 ne
11.08.21 17:28:34
K1MKoshelev Sergey1960V3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042040  113 so
 114 ne
11.08.21 20:12:40
K1MFabian František2009ZM3+VK Tzunami Ostrava118018  113 so
 114 ne
11.08.21 20:40:39
K1MSekanina Matěj2008ZS3+Vodní sporty Desná128018  113 so
 114 ne
11.08.21 20:44:19
K1MJindrák Petr1969V3+Technika Praha007041  113 so
 114 ne
11.08.21 21:09:24
K1MKořínek Martin1977V3+Delfín Jablonec046006  113 so
 114 ne
11.08.21 21:18:17
K1MKořínek Vojtěch2004DS3+Delfín Jablonec046049  113 so
 114 ne
11.08.21 21:18:17
K1MKlimeš Vít2007ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1MNovák Jindřich1964V3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014021  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1MSynek Přemysl2007ZS3+TJ Loko Žatec052060  113 so
 114 ne
11.08.21 22:53:34
K1MKratochvíl Jakub2009ZM3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119175  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1MKutín Filip2007ZS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119218  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1MMaděrka Tobiáš2009ZM3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119214  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1MStřílka Richard2006DM3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119180  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1MŠtýbnar Matěj2009ZM3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119209  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1MSlušný Vojtěch2008ZS3+SK VS Benátky nad Jizerou z.s.010115  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
K1MJančar Štěpán2007ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009020  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MKrál Matěj2008ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009047  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MKrál Tomáš1979V3+Univerzitní sportovní klub Praha009056  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MLanger Filip2009ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009071  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MPetřík Marek2008ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009088  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MPinkava Matyáš2009ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009072  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MPlas Tobiáš2008ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009093  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MŘežábek Dominik2009ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009040  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MCísařovský Petr1977V3Wild Water Canoe Club FROL090010  113 so
 114 ne
24.07.21 14:50:12
K1MŠrámek Jiří1966V3KK Rakovník017058  113 so
 114 ne
03.08.21 18:53:25
K1MJarolímek Otto1961V3TJ Turnov062006  113 so
 114 ne
07.08.21 20:27:34
K1MBouda Vladimír2009ZM3Vodácký oddíl Horšovský Týn066015  113 so
 114 ne
08.08.21 21:13:37
K1MCihlář David2009ZM3Vodácký oddíl Horšovský Týn066010  113 so
 114 ne
08.08.21 21:13:37
K1MCihlář Filip2006DM3Vodácký oddíl Horšovský Týn066014  113 so
 114 ne
08.08.21 21:13:37
K1MVejvančický Pavel2009ZM3Vodácký oddíl Horšovský Týn066019  113 so
 114 ne
08.08.21 21:13:37
K1MTáborský Vojtěch2010ZM3Vodácký oddíl Horšovský Týn066028  113 so
 114 ne
08.08.21 21:13:37
K1MZuna Jáchym2010ZM3TJ Semily059051  113 so
 114 ne
09.08.21 07:54:48
K1MZuna Vilém2007ZS3TJ Semily059052  113 so
 114 ne
09.08.21 07:54:48
K1MBaar Dominik2007ZS3KK Opava121061  113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
K1MBaar Patrik2007ZS3KK Opava121015  113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
K1MKovář Michal2009ZM3KK Opava121022  113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
K1MRousek David2010ZM3KK Opava121057  113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
K1MŠefčík Václav2008ZS3KK Opava121033  113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
K1MSlavík Vojtěch2005DM3Wild Water Canoe Club FROL090011  113 so
 114 ne
10.08.21 06:43:26
K1MKepšta Martin2009ZM3KK Brandýs nad Labem011027  113 so
 114 ne
10.08.21 13:26:17
K1MRůžička Jan2009ZM3KK Brandýs nad Labem011063  113 so
 114 ne
10.08.21 13:26:17
K1MMrůzek David2010ZM3KK Brandýs nad Labem011053  113 so
 114 ne
10.08.21 13:26:17
K1MFoltín Radim2010ZM3KK Brandýs nad Labem011052  113 so
 114 ne
10.08.21 13:26:17
K1MKolář Jakub2004DS3TJ Šumperk z.s.129005  113 so
 114 ne
10.08.21 16:42:10
K1MRouča Jaroslav1970V3TJ Šumperk z.s.129034  113 so
 114 ne
10.08.21 16:42:10
K1MSvrčina Tomáš2008ZS3TJ Šumperk z.s.129003  113 so
 114 ne
10.08.21 16:42:10
K1MSvrčina David2007ZS3TJ Šumperk z.s.129001  113 so
 114 ne
10.08.21 16:42:10
K1MŠubrt Jan2007ZS3TJ Šumperk z.s.129006  113 so
 114 ne
10.08.21 16:42:10
K1MHoření Petr1975V3TJ DNT VS Kadaň047025  113 so
 114 ne
10.08.21 21:51:53
K1MPiskáček Pavel1970V3SK Štětí050017  113 so
 114 ne
10.08.21 22:40:44
K1MAdamec Jakub1984V3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043024  113 so
 114 ne
10.08.21 22:51:58
K1MKubát Jiří19883TJ Slavia K. Vary035024  113 so
 114 ne
11.08.21 07:43:52
K1MJánský Pavel1975V3TJ Dvůr Králové053013  113 so
 114 ne
11.08.21 08:59:23
K1MHanuš Tomáš2005DM3SK Třebechovice061011  113 so
 114 ne
11.08.21 11:53:58
K1MNovotný Matyáš2009ZM3KK Brandýs nad Labem011031  113 so
 114 ne
11.08.21 12:05:11
K1MKraus Václav1961V3TJ ČSAD Plzeň038004  113 so
 114 ne
11.08.21 14:11:01
K1MNovák Dalibor2009ZM3VS Tábor030042  113 so
 114 ne
11.08.21 16:55:17
K1MAugustýn Jakub2009ZM3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049031  113 so
 114 ne
11.08.21 17:06:32
K1MSemerád Vít2010ZM3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049026  113 so
 114 ne
11.08.21 17:06:32
K1MKot Michal2006DM3TJ Bohemians Praha001139  113 so
 114 ne
11.08.21 17:18:33
K1MHladík Šimon2009ZM3TJ Bohemians Praha001136  113 so
 114 ne
11.08.21 17:18:33
K1MHrubec Matěj2010ZM3TJ Bohemians Praha001094  113 so
 114 ne
11.08.21 17:18:33
K1MRendón Marco2008ZS3TJ Bohemians Praha001144  113 so
 114 ne
11.08.21 17:18:33
K1MPohanka František2008ZS3KK Brandýs nad Labem011033  113 so
 114 ne
11.08.21 18:00:21
K1MFoltín Šimon2006DM3KK Brandýs nad Labem011049  113 so
 114 ne
11.08.21 18:00:21
K1MChunt Ondřej2008ZS3TJ Loko Plzeň039004  113 so
 114 ne
11.08.21 19:56:09
K1MSládek Michal2009ZM3TJ Loko Plzeň039005  113 so
 114 ne
11.08.21 19:56:09
K1MTesař Petr2006DM3TJ Loko Plzeň039042  113 so
 114 ne
11.08.21 19:56:09
K1MPetříček Adam2007ZS3TJ Loko Žatec052026  113 so
 114 ne
11.08.21 20:12:48
K1MKulhánek Adam2009ZM3TJ Syntesia Pardubice057102  113 so
 114 ne
11.08.21 20:40:24
K1MFišnar Jakub2007ZS3Vodní sporty Zábřeh135017  113 so
 114 ne
11.08.21 20:41:09
K1MNajman Martin1972V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014013  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1MDvořák Vít2009ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009057  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MHilar Mikoláš2009ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009063  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MKlír Vojtěch2010ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009005  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MKolář Lukáš2010ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009069  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MKrál Jakub2010ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009009  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MKrál Ondřej2008ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009079  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MPokorný Daniel2009ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009003  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MPollert Jonáš2007ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009113  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MVlnas Ota2010ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009151  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MVejvančický Petr2013PZVodácký oddíl Horšovský Týn066029  113 so
 114 ne
08.08.21 21:13:37
K1MBureš Jan1978VKlub vodních sportů Sušice z.s.042062  113 so
 114 ne
09.08.21 07:56:39
K1MDumbrovský Daniel1991KK Opava121049  113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
K1MBarták Lukáš2009ZMTJ Ohře Klášterec048032  113 so
 114 ne
09.08.21 20:09:01
K1MGína Štěpán2006DMWild Water Canoe Club FROL090022  113 so
 114 ne
10.08.21 19:52:47
K1MPortych Matyáš2008ZSLoko Trutnov060099  113 so
 114 ne
10.08.21 20:30:56
K1MHoření Hynek2011PZTJ DNT VS Kadaň047024  113 so
 114 ne
10.08.21 21:51:53
K1MKala Matouš2009ZMSK Štětí050024  113 so
 114 ne
10.08.21 22:40:44
K1MČermák Daniel2008ZSSK Štětí050006  113 so
 114 ne
10.08.21 22:40:44
K1MMyšák Albert1994SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043016  113 so
 114 ne
10.08.21 22:51:58
K1MKvapil Kryštof2012PZTJ Slavia K. Vary035001  113 so
 114 ne
11.08.21 07:43:52
K1MVorel Filip2013PZTJ Syntesia Pardubice057141  113 so
 114 ne
11.08.21 09:47:48
K1MČermák Vilém2009ZMKK Brandýs nad Labem011077  113 so
 114 ne
11.08.21 10:49:44
K1MGaluška Vladislav1965VKlub vodních sportů Sušice z.s.042016  113 so
 114 ne
11.08.21 13:17:24
K1MŠvejd Jakub2001Klub vodních sportů Sušice z.s.042008  113 so
 114 ne
11.08.21 13:17:24
K1MPěček Dominik2002Raft team H2O Jeseník188010  113 so
 114 ne
11.08.21 14:45:15
K1MCardoselli Lukas2010ZMTJ Bohemians Praha001125  113 so
 114 ne
11.08.21 17:18:33
K1MSýkora Ondřej2010ZMTJ Bohemians Praha001108  113 so
 114 ne
11.08.21 17:18:33
K1MDoležal Vít2011PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014063  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1MMojžiš Štěpán2010ZMTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014011  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1MVybulka Jan1969VTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014007  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1MVybulka Matěj2012PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014018  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1MAbraham Jiří1977VSK VS Benátky nad Jizerou z.s.010001  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
K1MAbraham Tomáš1969VSK VS Benátky nad Jizerou z.s.010003  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
K1MKofroň Lukáš2010ZMSK VS Benátky nad Jizerou z.s.010125  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
K1MKutílek Ondřej2005DMSK VS Benátky nad Jizerou z.s.010116  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
K1MMach Robin2010ZMSK VS Benátky nad Jizerou z.s.010132  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
K1MBernard Ondřej2011PZUniverzitní sportovní klub Praha009086  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MBurger Jonatan2011PZUniverzitní sportovní klub Praha009155  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MKostkan Lukáš2011PZUniverzitní sportovní klub Praha009141  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MLutonský Marek2008ZSUniverzitní sportovní klub Praha009125  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MPechač Vavřinec2012PZUniverzitní sportovní klub Praha009140  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MPinkava Jonáš2011PZUniverzitní sportovní klub Praha009023  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MPoduška Mikuláš2012PZUniverzitní sportovní klub Praha009132  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MProkopius Jan Matěj2010ZMUniverzitní sportovní klub Praha009127  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MŠtefan Vojtěch2011PZUniverzitní sportovní klub Praha009065  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1MUrban František2011PZUniverzitní sportovní klub Praha009144  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
celkem K1M: 203    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽNeugebauerová Anna Marie20021TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014065  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1ŽHaucková Gabriela20022+KVS Hradec Králové045006  113 so
 114 ne
Jen sobota08.08.21 20:49:01
K1ŽHojdová Eliška2005DM2+Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  113 so
 114 ne
09.08.21 21:38:47
K1ŽSamková Olga2005DM2+SK Třebechovice061039  113 so
 114 ne
11.08.21 11:53:59
K1ŽGalušková Bára2006DM2+Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  113 so
 114 ne
11.08.21 13:17:24
K1ŽKašparová Anna1985V2Sk VS Slávia Hradec Králové055012  113 so
 114 ne
04.08.21 19:29:19
K1ŽKudělásková Monika2003DS2VK Tzunami Ostrava118014  113 so
 114 ne
08.08.21 20:18:47
K1ŽRousková Kateřina1973V2KK Opava121034  113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
K1ŽŠefčíková Anastázie2004DS2KK Opava121006  113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
K1ŽHojdová Markéta2007ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  113 so
 114 ne
09.08.21 21:38:47
K1ŽBednářová Anna20022SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043006  113 so
 114 ne
10.08.21 22:51:58
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  113 so
 114 ne
11.08.21 07:43:52
K1ŽTůmová Veronika2006DM2TJ SK Hubertus KV034027  113 so
 114 ne
11.08.21 08:53:07
K1ŽZárubová Michaela1986V2TJ Dvůr Králové053008  113 so
 114 ne
11.08.21 08:59:23
K1ŽVaculová Lucie2008ZS2KK Brandýs nad Labem011075  113 so
 114 ne
11.08.21 12:05:11
K1ŽHeková Natálie2006DM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  113 so
 114 ne
11.08.21 17:06:32
K1ŽRutarová Kateřina2005DM2Vodní sporty Desná128015  113 so
 114 ne
11.08.21 20:44:19
K1ŽHoráková Julie2006DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1ŽHrdličková Sára2003DS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1ŽMachutová Iva2003DS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1ŽSakalová Magdaléna2007ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014082  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1ŽSakalová Markéta2007ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014081  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1ŽVaňková Kristýna19912TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014040  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1ŽTkadlecová Kateřina2005DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014076  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1ŽStrasserová Bára20012TJ Loko Žatec052011  113 so
 114 ne
11.08.21 22:53:34
K1ŽHansgutová Monika2005DM2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119207  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1ŽChromá Nicol2004DS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119224  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1ŽKočířová Valentýna2008ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119208  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119176  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1ŽRetková Marie2003DS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119215  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1ŽVrbová Marie2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119198  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1ŽKofroňová Zuzana20022SK VS Benátky nad Jizerou z.s.010009  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
K1ŽBačáková Radka1983V2Univerzitní sportovní klub Praha009101  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1ŽJirasová Klára2008ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009041  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1ŽSedláková Magdalena2005DM2Univerzitní sportovní klub Praha009099  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1ŽVencová Alžběta2010ZM3+KK Brandýs nad Labem011080  113 so
 114 ne
10.08.21 13:26:17
K1ŽSládková Linda2004DS3+TJ Loko Plzeň039009  113 so
 114 ne
11.08.21 19:56:09
K1ŽSrpová Lada2006DM3+VK Tzunami Ostrava118024  113 so
 114 ne
11.08.21 20:40:39
K1ŽSrpová Stela2006DM3+VK Tzunami Ostrava118011  113 so
 114 ne
11.08.21 20:40:39
K1ŽPetriková Barbora2008ZS3+TJ Loko Žatec052046  113 so
 114 ne
11.08.21 22:53:34
K1ŽJílková Pavla2007ZS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119227  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1ŽMalá Magdalena2007ZS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119192  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1ŽStřílková Jana2004DS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119181  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1ŽNováčková Michala1984V3+SK VS Benátky nad Jizerou z.s.010012  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
K1ŽPonížilová Miroslava19883+SK VS Benátky nad Jizerou z.s.010106  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
K1ŽPodušková Jůlie2010ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009128  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1ŽMulačová Marta1986V3Raft klub Trója097012  113 so
 114 ne
25.07.21 21:31:24
K1ŽKohoutová Lenka1974V3Kotva Bráník077016  113 so
 114 ne
31.07.21 19:45:17
K1ŽMichajlovičová Sára2009ZM3VK Tzunami Ostrava118013  113 so
 114 ne
08.08.21 20:18:47
K1ŽPešatová Marie2003DS3VK Tzunami Ostrava118040  113 so
 114 ne
08.08.21 20:18:47
K1ŽDavidová Michaela2009ZM3KVS Hradec Králové045004  113 so
 114 ne
08.08.21 20:49:01
K1ŽLebedová Adéla2010ZM3KK Opava121014  113 so
 114 ne
09.08.21 11:51:52
K1ŽPetriláková Markéta2009ZM3TJ Ohře Klášterec048022  113 so
 114 ne
09.08.21 20:09:01
K1ŽPetriláková Anastázie2007ZS3TJ Ohře Klášterec048023  113 so
 114 ne
09.08.21 20:09:01
K1ŽZaťková Eliška2009ZM3KK Brandýs nad Labem011062  113 so
 114 ne
10.08.21 13:26:17
K1ŽPádivá Františka2010ZM3KK Brandýs nad Labem011036  113 so
 114 ne
10.08.21 13:26:17
K1ŽOndráčková Barbora2010ZM3TJ Šumperk z.s.129028  113 so
 114 ne
10.08.21 16:42:10
K1ŽHoření Hedvika2008ZS3TJ DNT VS Kadaň047008  113 so
 114 ne
10.08.21 21:51:53
K1ŽBláhová Karolína2007ZS3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043008  113 so
 114 ne
10.08.21 22:51:58
K1ŽVatěrová Amálie2010ZM3KK Brandýs nad Labem011083  113 so
 114 ne
11.08.21 10:49:44
K1ŽHaviárová Zuzana2005DM3SK Třebechovice061035  113 so
 114 ne
11.08.21 11:53:59
K1ŽVaculová Silvie2010ZM3KK Brandýs nad Labem011079  113 so
 114 ne
11.08.21 12:05:11
K1ŽGalušková Anna1970V3Klub vodních sportů Sušice z.s.042003  113 so
 114 ne
11.08.21 13:17:24
K1ŽNováková Marcela1974V3VS Tábor030070  113 so
 114 ne
11.08.21 16:55:17
K1ŽMrázová Ema2009ZM3TJ Bohemians Praha001009  113 so
 114 ne
11.08.21 17:18:33
K1ŽPanzerová Kateřina2003DS3TJ Loko Plzeň039020  113 so
 114 ne
11.08.21 19:56:09
K1ŽJurajdová Simona2007ZS3Vodní sporty Desná128006  113 so
 114 ne
11.08.21 20:44:19
K1ŽJurajdová Veronika2007ZS3Vodní sporty Desná128007  113 so
 114 ne
11.08.21 20:44:19
K1ŽPavelková Eva2008ZS3Vodní sporty Desná128017  113 so
 114 ne
11.08.21 20:44:19
K1ŽHronová Šárka2009ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014087  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1ŽSynková Valentýna2007ZS3TJ Loko Žatec052070  113 so
 114 ne
11.08.21 22:53:34
K1ŽMarousková Tereza2009ZM3SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119177  113 so
 114 ne
11.08.21 22:56:11
K1ŽDoležalová Viktorie20013SK VS Benátky nad Jizerou z.s.010110  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
K1ŽAdámková Klára2010ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009157  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1ŽČellárová Zuzana2007ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009054  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1ŽKoucká Mariana2007ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009111  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1ŽKristl Anouk2003DS3Univerzitní sportovní klub Praha009015  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1ŽPodušková Klára2008ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009124  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1ŽPokorná Emílie2010ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009126  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1ŽHoráková Ela2006DMWild Water Canoe Club FROL090009  113 so
 114 ne
10.07.21 17:27:35
K1ŽMichajlovičová Ester2012PZVK Tzunami Ostrava118004  113 so
 114 ne
08.08.21 20:18:47
K1ŽIndruchová Daniela2011PZKVS Hradec Králové045023  113 so
 114 ne
08.08.21 20:49:01
K1ŽMalinská Aneta2009ZMKK Brandýs nad Labem011051  113 so
 114 ne
10.08.21 20:05:15
K1ŽŠtěpinová Šárka1983VTJ DNT VS Kadaň047011  113 so
 114 ne
10.08.21 21:51:53
K1ŽŠtěpinová Tereza2010ZMTJ DNT VS Kadaň047001  113 so
 114 ne
10.08.21 21:51:53
K1ŽMrázová Renáta1975VSK Žižkov008020  113 so
 114 ne
10.08.21 22:28:52
K1ŽKalová Šárka1984VSK Štětí050028  113 so
 114 ne
10.08.21 22:40:44
K1ŽSamková Valerie2011PZSK Třebechovice061003  113 so
 114 ne
11.08.21 11:53:59
K1ŽZárubová Veronika2005DMSK Třebechovice061046  113 so
 114 ne
11.08.21 11:53:59
K1ŽHronová Ludmila2011PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014088  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1ŽMachutová Hana2011PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014057  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1ŽVybulková Julie2011PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014012  113 so
 114 ne
11.08.21 22:23:41
K1ŽBašková Petra1981VSK VS Benátky nad Jizerou z.s.010040  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
K1ŽDandová Anna1988SK VS Benátky nad Jizerou z.s.010006  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
K1ŽPlavjaniková Petra1975VSK VS Benátky nad Jizerou z.s.010034  113 so
 114 ne
12.08.21 09:02:44
K1ŽJumrová Johana2011PZUniverzitní sportovní klub Praha009109  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
K1ŽPavelková Irena1974VUniverzitní sportovní klub Praha009059  113 so
 114 ne
12.08.21 09:05:12
celkem K1Ž: 97    
počty C1M: 76   C1Ž: 30   C2M: 13   C2Ž: 3   C2X: 9   K1M: 203   K1Ž: 97     celkem: 431

Zahraniční závodníci

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1MLichačev Bogdan
2002
RUS Russian Federation
Sergej
 113 so
 114 ne
11.08.21 20:37:31
K1MTsvetkov Nikita
2004
DSRUS Russian Federation
Sergej
 113 so
 114 ne
11.08.21 20:37:31
celkem K1M: 2    
počty zahraničních závodníků K1M: 2     celkem : 2
Celkové součty: C1M: 76   C1Ž: 30   C2M: 13   C2Ž: 3   C2X: 9   K1M: 205   K1Ž: 97     celkem : 433