• 111  07.08.2021 sobota, Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 112  08.08.2021 neděle, Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
07.08.2021 - 08.08.2021, TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
on-line přihlašování od 01.07.2021 00:00:00 do 03.08.2021 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MUrban Daniel20011TJ Dukla Praha012088  111 so
 112 ne
03.08.21 12:43:36
C1MKarásek Petr1986V1Univerzitní sportovní klub Praha009018  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
C1MUrban Michal2004DS2+TJ Šumperk z.s.129024  111 so
 112 ne
26.07.21 15:14:46
C1MŠedivý Vít2004DS2+SK VS Č. Budějovice023135  111 so
 112 ne
03.08.21 16:45:15
C1MVětrovský Tomáš2005DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009016  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
C1MVětrovský Jiří1966V2Sport Zbraslav095002  111 so
 112 ne
25.07.21 16:24:38
C1MDrábek Matyáš2005DM2KVS Hradec Králové045022  111 so
 112 ne
28.07.21 13:32:50
C1MHeger Jonáš2006DM2KVS Hradec Králové045021  111 so
 112 ne
28.07.21 13:32:50
C1MIndruch Matěj2006DM2KVS Hradec Králové045012  111 so
 112 ne
28.07.21 13:32:50
C1MIndruch Tomáš1976V2KVS Hradec Králové045001  111 so
 112 ne
28.07.21 13:32:50
C1MIndruch Tomáš2008ZS2KVS Hradec Králové045002  111 so
 112 ne
28.07.21 13:32:50
C1MSlavík Vojtěch2005DM2Wild Water Canoe Club FROL090011  111 so
 112 ne
29.07.21 10:55:03
C1MMíl Jakub2003DS2Loko Trutnov060051  111 so
 112 ne
02.08.21 10:17:03
C1MBeier Alva2005DM2Loko Trutnov060054  111 so
 112 ne
02.08.21 10:17:03
C1MBeier Matouš2004DS2Loko Trutnov060047  111 so
 112 ne
02.08.21 10:17:03
C1MKuneš Daniel2003DS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066020  111 so
 112 ne
02.08.21 21:20:16
C1MWendl Samuel2003DS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066018  111 so
 112 ne
02.08.21 21:20:16
C1MVálek Michal2006DM2VS Tábor030025  111 so
 112 ne
03.08.21 10:00:43
C1MKopička Ondřej19892Delfín Jablonec046108  111 so
 112 ne
03.08.21 13:43:46
C1MTurner Karel2004DS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  111 so
 112 ne
03.08.21 15:51:36
C1MWeber Oldřich19872SK VS Č. Budějovice023133  111 so
 112 ne
03.08.21 16:45:15
C1MČihovský Šimon2003DS2SK VS Č. Budějovice023069  111 so
 112 ne
03.08.21 16:45:15
C1MTatíček Miroslav1985V2TJ Syntesia Pardubice057049  111 so
 112 ne
03.08.21 20:41:37
C1MŠťastný Matěj2005DM2TJ Syntesia Pardubice057075  111 so
 112 ne
03.08.21 20:41:37
C1MPanzer Martin2007ZS2TJ Loko Plzeň039033  111 so
 112 ne
03.08.21 21:01:39
C1MKosík Dan2004DS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119173  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
C1MMalý Vojtěch2006DM2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119191  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
C1MRetek Toman2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119188  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
C1MRetek Václav2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119189  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
C1MStřílka Richard2006DM2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119180  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
C1MPollert Jáchym2004DS2Univerzitní sportovní klub Praha009136  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
C1MVaněk Jiří19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014009  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
C1MPischek Jan1977V3+TJ Syntesia Pardubice057011  111 so
 112 ne
02.08.21 12:06:02
C1MFröhlich Jáchym2007ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  111 so
 112 ne
02.08.21 19:13:17
C1MRuffer Jakub2007ZS3+TJ Syntesia Pardubice057099  111 so
 112 ne
03.08.21 20:41:37
C1MGotvald Robert19903+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043047  111 so
 112 ne
03.08.21 23:24:37
C1MKutín Filip2007ZS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119218  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
C1MMaděrka Tobiáš2009ZM3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119214  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
C1MNovák Tobiáš2008ZS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119182  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
C1MŠtýbnar Matěj2009ZM3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119209  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
C1MBareš Hugo2008ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009027  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
C1MŘežábek Dominik2009ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009040  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
C1MVoneš Jakub2007ZS3+KK Brandýs nad Labem011065  111 so
 112 ne
04.08.21 20:10:08
C1MStolín Antonín2008ZS3Loko Trutnov060059  111 so
 112 ne
02.08.21 10:17:03
C1MKvapil Matěj2009ZM3TJ Slavia K. Vary035017  111 so
 112 ne
03.08.21 09:58:21
C1MPlocek Matyáš Jan2008ZS3SK VS Č. Budějovice023064  111 so
 112 ne
03.08.21 16:45:15
C1MPischek Jan Gabin2006DM3SK VS Č. Budějovice023003  111 so
 112 ne
03.08.21 16:45:15
C1MFabian František2009ZM3VK Tzunami Ostrava118018  111 so
 112 ne
03.08.21 18:47:15
C1MJančar Štěpán2007ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009020  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
C1MUhlík Kryštof2008ZS3KK Brandýs nad Labem011030  111 so
 112 ne
04.08.21 20:10:08
C1MVavrla Adam2000KK Opava121063  111 so
 112 ne
01.08.21 07:41:48
C1MKučera Tomáš1970VRaft klub Trója097021  111 so
 112 ne
02.08.21 23:22:05
C1MPlášil Hynek2006DMTJ Syntesia Pardubice057086  111 so
 112 ne
03.08.21 20:41:37
C1MCvikl Ondřej1992Univerzitní sportovní klub Praha009044  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
celkem C1M: 54    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽSamková Olga2005DM1SK Třebechovice061039  111 so
 112 ne
02.08.21 20:57:35
C1ŽMatulková Jana19961TJ Dukla Praha012064  111 so
 112 ne
03.08.21 12:43:36
C1ŽKočířová Valentýna2008ZS2+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119208  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
C1ŽRetková Anna2005DM2+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119005  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
C1ŽFreislebenová Patricie2003DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009142  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
C1ŽJelínková Sára2005DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009012  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
C1ŽŠtěpánková Markéta2008ZS2TJ Šumperk z.s.129041  111 so
 112 ne
26.07.21 15:14:46
C1ŽMotlová Andrea2006DM2KVS Hradec Králové045016  111 so
 112 ne
28.07.21 13:32:50
C1ŽŠtěpánková Julie2006DM2KVS Hradec Králové045033  111 so
 112 ne
28.07.21 13:32:50
C1ŽŠindelářová Tereza2004DS2VS Tábor030046  111 so
 112 ne
03.08.21 10:00:43
C1ŽRutarová Kateřina2005DM2Vodní sporty Desná128015  111 so
 112 ne
03.08.21 11:52:11
C1ŽFabianová Anna2007ZS2VK Tzunami Ostrava118017  111 so
 112 ne
03.08.21 18:47:15
C1ŽChromá Nicol2004DS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119224  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
C1ŽMalá Magdalena2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119192  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
C1ŽStřílková Jana2004DS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119181  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
C1ŽMachutová Iva2003DS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
C1ŽBundová Simona2004DS3+TJ Syntesia Pardubice057008  111 so
 112 ne
03.08.21 20:41:37
C1ŽJílková Pavla2007ZS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119227  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
C1ŽKremrová Adéla2005DM3+Univerzitní sportovní klub Praha009034  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
C1ŽVojtíková Klára2007ZS3+KK Brandýs nad Labem011078  111 so
 112 ne
04.08.21 20:10:08
C1ŽSrpová Lada2006DM3VK Tzunami Ostrava118024  111 so
 112 ne
03.08.21 18:47:16
C1ŽMarousková Tereza2009ZM3SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119177  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
C1ŽMorenová Adriana2004DSUniverzitní sportovní klub Praha009096  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
celkem C1Ž: 23    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MKořínek Vojtěch
Saal Štěpán
2004
2001
2Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
046049
046048
 111 so
 112 ne
03.08.21 13:43:46
C2MPospíchal Radek
Weber Oldřich
1994
1987
2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023039
023133
 111 so
 112 ne
03.08.21 16:45:15
C2MŠvejd Jakub
Turner Karel
2001
2004
Klub vodních sportů Sušice z.s.
Klub vodních sportů Sušice z.s.
042008
042017
 111 so
 112 ne
03.08.21 15:51:36
celkem C2M: 3    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XNovák Václav
Riantová Anežka
2005
2008
DM2VS Tábor
VS Tábor
030071
030067
 111 so
 112 ne
03.08.21 10:00:43
C2XKratochvílová Adéla
Malý Vojtěch
2007
2006
DM2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
119176
119191
 111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
C2XMarousková Tereza
Novák Tobiáš
2009
2008
ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
119177
119182
 111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
celkem C2X: 3    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MVašina Jiří19941Univerzitní sportovní klub Praha009183  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1MRouča Samuel20022+TJ Šumperk z.s.129002  111 so
 112 ne
26.07.21 15:14:46
K1MMrázek Jakub2004DS2+KK Opava121103  111 so
 112 ne
01.08.21 07:41:48
K1MSemerád Adam2004DS2+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  111 so
 112 ne
02.08.21 19:13:17
K1MBízek Marek2005DM2+TJ Dukla Praha012076  111 so
 112 ne
03.08.21 12:43:36
K1MProcházka Josef20022+TJ Dukla Praha012046  111 so
 112 ne
03.08.21 12:43:36
K1MAbraham Tomáš19922+SK VS Benátky nad Jizerou z.s.010013  111 so
 112 ne
03.08.21 19:07:36
K1MHrňák Jáchym2004DS2+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1MHeřmanský Jan2005DM2TJ Šumperk z.s.129039  111 so
 112 ne
26.07.21 15:14:46
K1MLoun Matěj2004DS2TJ Šumperk z.s.129040  111 so
 112 ne
26.07.21 15:14:46
K1MHauck Marek2007ZS2KVS Hradec Králové045019  111 so
 112 ne
28.07.21 13:32:50
K1MPohanka Vít20002Kanoistický klub Klatovy z.s.036019  111 so
 112 ne
28.07.21 14:26:13
K1MVavrla Adam20002KK Opava121063  111 so
 112 ne
01.08.21 07:41:48
K1MPostuwka Patrik2003DS2VK Tzunami Ostrava118033  111 so
 112 ne
01.08.21 10:22:05
K1MTůma Martin1972V2TJ SK Hubertus KV034026  111 so
 112 ne
01.08.21 10:53:41
K1MFröhlich Jáchym2007ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  111 so
 112 ne
02.08.21 19:13:17
K1MHavránek Jakub20022Klub Kanoistika Roudnice n.L.049064  111 so
 112 ne
02.08.21 19:13:17
K1MMarek Kryštof2006DM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  111 so
 112 ne
02.08.21 19:13:17
K1MSemerád Jakub2006DM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  111 so
 112 ne
02.08.21 19:13:17
K1MTaraba Matyáš2004DS2KK Brandýs nad Labem011070  111 so
 112 ne
02.08.21 21:13:23
K1MFuriš Eduard2004DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  111 so
 112 ne
03.08.21 09:49:14
K1MNovák Václav2005DM2VS Tábor030071  111 so
 112 ne
03.08.21 10:00:43
K1MKopeček Michal2007ZS2VS Tábor030034  111 so
 112 ne
03.08.21 10:00:43
K1MPátek Vítězslav2003DS2Vodní sporty Zábřeh135046  111 so
 112 ne
03.08.21 10:32:01
K1MKökörčin Matěj2003DS2Vodní sporty Desná128008  111 so
 112 ne
03.08.21 11:52:11
K1MRutar Martin2003DS2Vodní sporty Desná128014  111 so
 112 ne
03.08.21 11:52:11
K1MSaal Štěpán20012Delfín Jablonec046048  111 so
 112 ne
03.08.21 13:43:46
K1MGaluška Zdeněk2004DS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  111 so
 112 ne
03.08.21 15:51:36
K1MŠvejd Jáchym2007ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  111 so
 112 ne
03.08.21 15:51:36
K1MTurner Karel2004DS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  111 so
 112 ne
03.08.21 15:51:36
K1MPípal Zbyněk2003DS2SK VS Č. Budějovice023041  111 so
 112 ne
03.08.21 16:45:15
K1MDruska Vojta2006DM2SK VS Č. Budějovice023021  111 so
 112 ne
03.08.21 16:45:15
K1MKomárek Jakub2005DM2SK VS Č. Budějovice023037  111 so
 112 ne
03.08.21 16:45:15
K1MNovotný David2005DM2SK VS Č. Budějovice023029  111 so
 112 ne
03.08.21 16:45:15
K1MBombic Erik2005DM2SK VS Č. Budějovice023079  111 so
 112 ne
03.08.21 16:45:15
K1MCardoselli Tomáš2005DM2TJ Bohemians Praha001106  111 so
 112 ne
03.08.21 18:25:45
K1MNovák Filip20022TJ Bohemians Praha001030  111 so
 112 ne
03.08.21 18:25:45
K1MSahula Matěj2003DS2SK VS Benátky nad Jizerou z.s.010102  111 so
 112 ne
03.08.21 19:07:36
K1MStránský Daniel20022SK VS Benátky nad Jizerou z.s.010103  111 so
 112 ne
03.08.21 19:07:36
K1MVeverka Lukáš20022SK VS Benátky nad Jizerou z.s.010008  111 so
 112 ne
03.08.21 19:07:36
K1MSvoboda Šimon2008ZS2SK VS Benátky nad Jizerou z.s.010112  111 so
 112 ne
03.08.21 19:07:36
K1MVránek Jan2004DS2VS Blovice033009  111 so
 112 ne
03.08.21 20:50:54
K1MKörner Adam2004DS2KK Brandýs nad Labem011061  111 so
 112 ne
03.08.21 20:57:18
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  111 so
 112 ne
03.08.21 21:01:39
K1MPanzer Martin2007ZS2TJ Loko Plzeň039033  111 so
 112 ne
03.08.21 21:01:40
K1MŠindelář Pavel1970V2TJ Loko Plzeň039055  111 so
 112 ne
03.08.21 21:01:40
K1MŠkop Jáchym2005DM2Otava Strakonice027017  111 so
 112 ne
03.08.21 21:09:02
K1MGotvald Robert19902SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043047  111 so
 112 ne
03.08.21 23:24:37
K1MMráka Jan2004DS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119154  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1MNovák Tobiáš2008ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119182  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1MRetek Toman2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119188  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1MRetek Václav2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119189  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1MUrban Jaroslav2004DS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119205  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1MBareš Hugo2008ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009027  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1MBurger Jáchym2006DM2Univerzitní sportovní klub Praha009050  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1MČerník Štěpán2006DM2Univerzitní sportovní klub Praha009036  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1MDuřt Vojtěch2003DS2Univerzitní sportovní klub Praha009122  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1MHouska Jan20012Univerzitní sportovní klub Praha009123  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1MJinek Hugo2005DM2Univerzitní sportovní klub Praha009146  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1MOndruš Mario2005DM2Univerzitní sportovní klub Praha009133  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1MBohatý Oto2007ZS2KK Brandýs nad Labem011088  111 so
 112 ne
04.08.21 20:10:08
K1MVenc Ondřej2007ZS2KK Brandýs nad Labem011022  111 so
 112 ne
04.08.21 20:10:08
K1MVoneš Jakub2007ZS2KK Brandýs nad Labem011065  111 so
 112 ne
04.08.21 20:10:08
K1MZach Radovan2005DM2KK Brandýs nad Labem011055  111 so
 112 ne
04.08.21 20:10:08
K1MDolista Jan19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014005  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1MBrambora Ondřej2005DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1MMachuta Zdeněk1964V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014054  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1MHron Robin1979V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014023  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1MPrell Pavel1976V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014017  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1MŘejha Jiří1981V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014048  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1MNeugebauer Roman1965V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014096  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1MHorák David1976V3+Wild Water Canoe Club FROL090008  111 so
 112 ne
23.07.21 18:05:29
K1MCísařovský Adam2005DM3+Wild Water Canoe Club FROL090016  111 so
 112 ne
24.07.21 14:48:27
K1MChytil Lumír2006DM3+TJ Šumperk z.s.129042  111 so
 112 ne
26.07.21 15:14:46
K1MStolín Adam2005DM3+Loko Trutnov060046  111 so
 112 ne
02.08.21 10:17:03
K1MKápka Kryštof2007ZS3+VK Tzunami Ostrava118027  111 so
 112 ne
02.08.21 12:41:53
K1MAmbrož Jiří2006DM3+VK Tzunami Ostrava118025  111 so
 112 ne
02.08.21 12:41:53
K1MSamek Petr2008ZS3+SK Třebechovice061004  111 so
 112 ne
02.08.21 20:57:35
K1MKvapil Matěj2009ZM3+TJ Slavia K. Vary035017  111 so
 112 ne
03.08.21 09:58:21
K1MNovák Matouš2006DM3+VS Tábor030024  111 so
 112 ne
03.08.21 10:00:43
K1MSekanina Matěj2008ZS3+Vodní sporty Desná128018  111 so
 112 ne
03.08.21 11:52:11
K1MKořínek Vojtěch2004DS3+Delfín Jablonec046049  111 so
 112 ne
03.08.21 13:43:46
K1MKořínek Martin1977V3+Delfín Jablonec046006  111 so
 112 ne
03.08.21 13:43:46
K1MFabian František2009ZM3+VK Tzunami Ostrava118018  111 so
 112 ne
03.08.21 18:47:15
K1MKvasnička Matěj2008ZS3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066026  111 so
 112 ne
03.08.21 18:58:37
K1MSlušný Vojtěch2008ZS3+SK VS Benátky nad Jizerou z.s.010115  111 so
 112 ne
03.08.21 19:07:36
K1MPopelka Petr2005DM3+KK Brandýs nad Labem011047  111 so
 112 ne
03.08.21 20:57:18
K1MŠíma Lukáš2006DM3+Otava Strakonice027002  111 so
 112 ne
03.08.21 21:09:02
K1MŠkop Jan2007ZS3+Otava Strakonice027016  111 so
 112 ne
03.08.21 21:09:02
K1MVyhnánek Jiří1974V3+Technika Praha007034  111 so
 112 ne
03.08.21 21:35:49
K1MKratochvíl Jakub2009ZM3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119175  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1MKutín Filip2007ZS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119218  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1MMaděrka Tobiáš2009ZM3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119214  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1MStřílka Richard2006DM3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119180  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1MŠtýbnar Matěj2009ZM3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119209  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1MJančar Štěpán2007ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009020  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1MKrál Matěj2008ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009047  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1MLanger Filip2009ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009071  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1MPetřík Marek2008ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009088  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1MPinkava Matyáš2009ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009072  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1MPlas Tobiáš2008ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009093  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1MŘežábek Dominik2009ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009040  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1MMalinský Petr2008ZS3+KK Brandýs nad Labem011067  111 so
 112 ne
04.08.21 20:10:08
K1MUhlík Kryštof2008ZS3+KK Brandýs nad Labem011030  111 so
 112 ne
04.08.21 20:10:08
K1MKlimeš Vít2007ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1MKysela David1977V3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014024  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1MSynek Přemysl2007ZS3+TJ Loko Žatec052060  111 so
 112 ne
05.08.21 17:56:21
K1MCísařovský Petr1977V3Wild Water Canoe Club FROL090010  111 so
 112 ne
24.07.21 14:48:27
K1MSemerád Vít2010ZM3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049026  111 so
 112 ne
02.08.21 19:13:17
K1MPlocek Matyáš Jan2008ZS3SK VS Č. Budějovice023064  111 so
 112 ne
03.08.21 16:45:15
K1MPischek Jan Gabin2006DM3SK VS Č. Budějovice023003  111 so
 112 ne
03.08.21 16:45:15
K1MKot Michal2006DM3TJ Bohemians Praha001139  111 so
 112 ne
03.08.21 18:25:45
K1MKonvalinka Štěpán2009ZM3TJ Syntesia Pardubice057027  111 so
 112 ne
03.08.21 20:41:37
K1MKonvalinka Ondřej2007ZS3TJ Syntesia Pardubice057028  111 so
 112 ne
03.08.21 20:41:37
K1MTesař Petr2006DM3TJ Loko Plzeň039042  111 so
 112 ne
03.08.21 21:01:40
K1MPokorný Daniel2009ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009003  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1MPollert Jonáš2007ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009113  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1MDvořák Vít2009ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009057  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1MNovotný Matyáš2009ZM3KK Brandýs nad Labem011031  111 so
 112 ne
04.08.21 20:10:08
K1MHrňák Šimon2007ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014064  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1MPáca Jan2009ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014004  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1MHrňák Matouš2009ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014093  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1MKovárník Matěj2010ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014051  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1MFohl Ondřej1979V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014028  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1MUrban Michal2004DSTJ Šumperk z.s.129024  111 so
 112 ne
26.07.21 15:14:46
K1MŠvejd Jakub2001Klub vodních sportů Sušice z.s.042008  111 so
 112 ne
03.08.21 15:51:36
celkem K1M: 126    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽHaucková Gabriela20022+KVS Hradec Králové045006  111 so
 112 ne
28.07.21 13:32:50
K1ŽSamková Olga2005DM2+SK Třebechovice061039  111 so
 112 ne
02.08.21 20:57:35
K1ŽHojdová Eliška2005DM2+Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  111 so
 112 ne
02.08.21 21:20:16
K1ŽGalušková Bára2006DM2+Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  111 so
 112 ne
03.08.21 15:51:36
K1ŽŠvehlová Kateřina2005DM2+SK VS Č. Budějovice023017  111 so
 112 ne
03.08.21 16:45:15
K1ŽRetková Anna2005DM2+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119005  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1ŽKremrová Adéla2005DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009034  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1ŽKoblencová Anna19972+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014030  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1ŽŠtěpánková Markéta2008ZS2TJ Šumperk z.s.129041  111 so
 112 ne
26.07.21 15:14:46
K1ŽSoučková Lucie2004DS2KVS Hradec Králové045024  111 so
 112 ne
28.07.21 13:32:50
K1ŽMrázková Klára2006DM2KK Opava121035  111 so
 112 ne
01.08.21 07:41:48
K1ŽTůmová Veronika2006DM2TJ SK Hubertus KV034027  111 so
 112 ne
01.08.21 10:53:41
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049061  111 so
 112 ne
02.08.21 19:13:17
K1ŽHojdová Markéta2007ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  111 so
 112 ne
02.08.21 21:20:16
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  111 so
 112 ne
03.08.21 09:58:21
K1ŽRiantová Anežka2008ZS2VS Tábor030067  111 so
 112 ne
03.08.21 10:00:43
K1ŽRutarová Kateřina2005DM2Vodní sporty Desná128015  111 so
 112 ne
03.08.21 11:52:11
K1ŽMatulková Jana19962TJ Dukla Praha012064  111 so
 112 ne
03.08.21 12:43:36
K1ŽFabianová Anna2007ZS2VK Tzunami Ostrava118017  111 so
 112 ne
03.08.21 18:47:15
K1ŽKofroňová Zuzana20022SK VS Benátky nad Jizerou z.s.010009  111 so
 112 ne
03.08.21 19:07:36
K1ŽVeselá Linda1980V2Technika Praha007035  111 so
 112 ne
03.08.21 21:35:49
K1ŽHansgutová Monika2005DM2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119207  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1ŽKočířová Valentýna2008ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119208  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119176  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1ŽRetková Marie2003DS2SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119215  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1ŽJelínková Sára2005DM2Univerzitní sportovní klub Praha009012  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1ŽRůžičková Kateřina2003DS2Univerzitní sportovní klub Praha009120  111 so
 112 ne
04.08.21 09:48:34
K1ŽVojtíková Klára2007ZS2KK Brandýs nad Labem011078  111 so
 112 ne
04.08.21 20:10:08
K1ŽHoráková Julie2006DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1ŽHrdličková Sára2003DS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1ŽSakalová Magdaléna2007ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014082  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1ŽTkadlecová Kateřina2005DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014076  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1ŽMachutová Iva2003DS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1ŽSrpová Lada2006DM3+VK Tzunami Ostrava118024  111 so
 112 ne
03.08.21 18:47:15
K1ŽSrpová Stela2006DM3+VK Tzunami Ostrava118011  111 so
 112 ne
03.08.21 18:47:15
K1ŽSládková Linda2004DS3+TJ Loko Plzeň039009  111 so
 112 ne
03.08.21 21:01:40
K1ŽŠampalíková Klára2004DS3+TJ Loko Plzeň039029  111 so
 112 ne
03.08.21 21:01:40
K1ŽMádrová Amálie2003DS3+TJ Loko Plzeň039027  111 so
 112 ne
03.08.21 21:01:40
K1ŽChromá Nicol2004DS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119224  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1ŽMalá Magdalena2007ZS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119192  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1ŽStřílková Jana2004DS3+SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119181  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1ŽSakalová Markéta2007ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014081  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1ŽOndráčková Barbora2010ZM3TJ Šumperk z.s.129028  111 so
 112 ne
26.07.21 15:14:46
K1ŽŠrétrová Štěpánka2009ZM3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049038  111 so
 112 ne
02.08.21 19:13:17
K1ŽJurajdová Simona2007ZS3Vodní sporty Desná128006  111 so
 112 ne
03.08.21 11:52:11
K1ŽJurajdová Veronika2007ZS3Vodní sporty Desná128007  111 so
 112 ne
03.08.21 11:52:11
K1ŽMilotová Dora2007ZS3TJ Bohemians Praha001120  111 so
 112 ne
03.08.21 18:25:45
K1ŽMarousková Tereza2009ZM3SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119177  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1ŽJílková Pavla2007ZS3SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky119227  111 so
 112 ne
04.08.21 09:46:57
K1ŽHronová Šárka2009ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014087  111 so
 112 ne
04.08.21 20:21:56
K1ŽPavelková Eva2008ZSVodní sporty Desná128017  111 so
 112 ne
03.08.21 11:52:11
celkem K1Ž: 51    
počty C1M: 54   C1Ž: 23   C2M: 3   C2X: 3   K1M: 126   K1Ž: 51     celkem: 260

Zahraniční závodníci

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
C1MTriomphe Timéo
2009
ZMFRA France
Chambery canoé kayak.
 111 so
 112 ne
20.07.21 13:35:45
C1MTriomphe Ianis
2006
DMFRA France
Chambery canoé kayak.
 111 so
 112 ne
20.07.21 13:35:45
C1MDaille Etienne
1989
FRA France
Vallée de l' Ain
 111 so
 112 ne
23.07.21 08:37:20
C1MMenuat Cyrian
2008
ZSFRA France
Vallon Pont' Arc
 111 so
 112 ne
30.07.21 13:53:09
celkem C1M: 4    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
C1ŽAltman Isabella
2007
ZSUSA United States
Potomac Whitewater Racing Center
 111 so
 112 ne
23.07.21 08:31:39
C1ŽKrech Neele
2008
ZSGER Germany
TSV 1880 Gera
 111 so
 112 ne
03.08.21 18:33:54
celkem C1Ž: 2    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1MTriomphe Timéo
2009
ZMFRA France
Chambery canoé kayak.
 111 so
 112 ne
20.07.21 13:35:45
K1MTriomphe Emmanuel
1973
VFRA France
Chambery canoé kayak.
 111 so
 112 ne
20.07.21 13:35:45
K1MTriomphe Ianis
2006
DMFRA France
Chambery canoé kayak.
 111 so
 112 ne
20.07.21 13:35:45
K1MDaille Etienne
1989
FRA France
Vallée de l' Ain
 111 so
 112 ne
23.07.21 08:37:20
K1MNedejkivic Mitulin
2006
DMSRB Serbia
Kajak Klub IBAR Kraljevo
 111 so
 112 ne
23.07.21 12:30:41
K1MBenini Gino
2003
DSFRA France
Vallon Pont' Arc
 111 so
 112 ne
30.07.21 13:53:09
K1MChapatte Luca
2006
DMFRA France
Vallon Pont' Arc
 111 so
 112 ne
30.07.21 13:53:09
K1MDecarsin Luison
2005
DMFRA France
Vallon Pont' Arc
 111 so
 112 ne
30.07.21 13:53:09
K1MLikhachev Bogdan
2002
RUS Russian Federation
Moskva
 111 so
 112 ne
04.08.21 20:29:41
K1MTsvetkov Nikita
2004
DSRUS Russian Federation
Moskva
 111 so
 112 ne
04.08.21 20:29:41
celkem K1M: 10    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1ŽLine Triomphe Anne
1979
VFRA France
Chambery canoé kayak.
 111 so
 112 ne
20.07.21 13:35:45
K1ŽAltman Isabella
2007
ZSUSA United States
Potomac Whitewater Racing Center
 111 so
 112 ne
23.07.21 08:31:39
K1ŽAltman Marcella
2004
DSUSA United States
Potomac Whitewater Racing Center
 111 so
 112 ne
23.07.21 08:31:39
K1ŽDaille Viviana
1998
FRA France
Vallée de l' Ain
 111 so
 112 ne
23.07.21 08:37:20
K1ŽBouzidi Carole
1986
VFRA France
Vallée de l' Ain
 111 so
 112 ne
23.07.21 08:37:20
celkem K1W: 5    
počty zahraničních závodníků C1M: 4   C1Ž: 2   K1M: 10   K1Ž: 5     celkem : 21
Celkové součty: C1M: 58   C1Ž: 25   C2M: 3   C2X: 3   K1M: 136   K1Ž: 56     celkem : 281