• 107  08.08.2020 sobota, 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném, startovné: mládež 100,-   dospělí 0,-
  • 110  09.08.2020 neděle, 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném, startovné: mládež 100,-   dospělí 0,-
08.08.2020 - 09.08.2020, TJ Syntesia Pardubice
on-line přihlašování od 01.03.2020 00:00:00 do 05.08.2020 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MMíka Hynek2006ZS2SK Domeček Soběslav026001  107 so
 110 ne
30.07.20 20:54:30
C1MKutín Filip2007ZS3UP Olomouc119218  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
C1MMaděrka Tobiáš2009ZM3UP Olomouc119214  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
C1MNovák Tobiáš2008ZM3UP Olomouc119182  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
C1MMalý Vojtěch2006ZS3UP Olomouc119191  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
C1MRetek Toman2007ZS3UP Olomouc119188  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
C1MRetek Václav2007ZS3UP Olomouc119189  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
C1MRuffer Jakub2007ZS3TJ Syntesia Pardubice057099  107 so
 110 ne
02.08.20 20:06:19
C1MPlášil Hynek2006ZS3TJ Syntesia Pardubice057086  107 so
 110 ne
02.08.20 20:06:19
C1MPischek Jan Gabin2006ZS3SK VS Č. Budějovice023003  107 so
 110 ne
03.08.20 13:57:08
C1MČamek David2006ZS3TJ Vodní Sporty Litovel116084  107 so
 110 ne
04.08.20 14:34:06
C1MStratil Filip2006ZS3TJ Vodní Sporty Litovel116086  107 so
 110 ne
04.08.20 14:34:06
C1MKvapil Ondřej2007ZS3SKK Vysoké Mýto064040  107 so
 110 ne
05.08.20 18:50:20
C1MŠtýbnar Matěj2009ZMUP Olomouc119209  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
C1MKratochvíl Jakub2009ZMUP Olomouc119175  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
C1MHladík Šimon2009ZMTJ Bohemians Praha001136  107 so
 110 ne
04.08.20 21:49:05
C1MStolín Adam2005DMLoko Trutnov060046  107 so
 110 ne
05.08.20 09:21:05
C1MTomeček Adam2008ZMSK Veselí nad Moravou133015  107 so
 110 ne
05.08.20 10:57:54
celkem C1M: 18    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKočířová Valentýna2008ZM3UP Olomouc119208  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
C1ŽMalá Magdaléna2007ZS3UP Olomouc119192  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
C1ŽStloukalová Aneta2007ZS3UP Olomouc119196  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
C1ŽVrbová Marie2007ZS3UP Olomouc119198  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
C1ŽBergmannová Sandra2008ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103010  107 so
 110 ne
04.08.20 17:19:12
C1ŽJílková Pavla2007ZSUP Olomouc119227  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
C1ŽMarousková Tereza2009ZMUP Olomouc119177  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
C1ŽKratochvílová Adéla2007ZSUP Olomouc119176  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
C1ŽMilotová Dora2007ZSTJ Bohemians Praha001120  107 so
 110 ne
04.08.20 21:49:05
C1ŽBeierová Běta2008ZMLoko Trutnov060063  107 so
 110 ne
05.08.20 09:21:05
celkem C1Ž: 10    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MŽďárská Laura
Plášil Hynek
2006
2006
ZS2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057062
057086
 107 so
 110 ne
02.08.20 20:06:19
C2MFlorián Jindřich
Bek Matyáš
2006
2006
ZS2Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
060072
063063
 107 so
 110 ne
05.08.20 09:21:05
C2MMalý Vojtěch
Svoboda Ondřej
2006
2006
ZS3UP Olomouc
UP Olomouc
119191
119190
 107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
C2MKonvalinka Ondřej
Ruffer Jakub
2007
2007
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057028
057099
 107 so
 110 ne
02.08.20 20:06:19
C2MČamek David
Stratil Filip
2006
2006
ZS3TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116084
116086
 107 so
 110 ne
04.08.20 14:34:06
C2MKasper Jakub
Palouda Mikoláš
2007
2007
ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024056
024004
 107 so
 110 ne
04.08.20 14:47:23
C2MVosmek Jáchym
Kotrba Matěj
2007
2007
ZS3SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
064039
064036
 107 so
 110 ne
05.08.20 18:50:20
C2MRetek Václav
Retek Toman
2007
2007
ZSUP Olomouc
UP Olomouc
119189
119188
 107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
C2MKulhánek Adam
Konvalinka Štěpán
2009
2009
ZMTJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057102
057027
 107 so
 110 ne
02.08.20 20:06:19
celkem C2M: 9    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MNovotný Štěpán2006ZS2TJ Semily059024  107 so
 110 ne
24.07.20 08:24:38
K1MMíka Hynek2006ZS2SK Domeček Soběslav026001  107 so
 110 ne
30.07.20 20:54:30
K1MSladovník Jakub2006ZS2SK Domeček Soběslav026002  107 so
 110 ne
30.07.20 20:54:30
K1MBek Matyáš2006ZS2SK Týniště nad Orlicí063063  107 so
 110 ne
03.08.20 10:05:19
K1MFlorián Jindřich2006ZS2Loko Trutnov060072  107 so
 110 ne
05.08.20 09:21:05
K1MPanzer Martin2007ZS2TJ Loko Plzeň039033  107 so
 110 ne
05.08.20 12:19:12
K1MSlavík Daniel2006ZS3TJ Semily059026  107 so
 110 ne
24.07.20 08:24:38
K1MUhlík Jan2008ZM3TJ Jiskra Bechyně076028  107 so
 110 ne
30.07.20 20:34:59
K1MKutín Filip2007ZS3UP Olomouc119218  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
K1MMaděrka Tobiáš2009ZM3UP Olomouc119214  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
K1MNovák Tobiáš2008ZM3UP Olomouc119182  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
K1MŠtýbnar Matěj2009ZM3UP Olomouc119209  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
K1MSvoboda Ondřej2006ZS3UP Olomouc119190  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
K1MPomajbík Filip2006ZS3UP Olomouc119187  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
K1MJaroš Michael2006ZS3UP Olomouc119171  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
K1MKonvalinka Ondřej2007ZS3TJ Syntesia Pardubice057028  107 so
 110 ne
02.08.20 20:06:19
K1MKonvalinka Štěpán2009ZM3TJ Syntesia Pardubice057027  107 so
 110 ne
02.08.20 20:06:19
K1MPischek Jan Gabin2006ZS3SK VS Č. Budějovice023003  107 so
 110 ne
03.08.20 13:57:08
K1MTrnka Tobiáš2007ZS3TJ Vodní Sporty Litovel116111  107 so
 110 ne
04.08.20 14:34:06
K1MKasper Jakub2007ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024056  107 so
 110 ne
04.08.20 14:47:23
K1MPalouda Mikoláš2007ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024004  107 so
 110 ne
04.08.20 14:47:23
K1MDorničák Maxim2007ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103029  107 so
 110 ne
04.08.20 17:19:12
K1MVítek David2007ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103012  107 so
 110 ne
04.08.20 17:19:12
K1MMartin Jakub2009ZM3TJ Bohemians Praha001107  107 so
 110 ne
04.08.20 21:49:05
K1MPelikán Martin2009ZM3TJ Bohemians Praha001131  107 so
 110 ne
04.08.20 21:49:05
K1MTomeček Adam2008ZM3SK Veselí nad Moravou133015  107 so
 110 ne
05.08.20 10:57:54
K1MZeman Jakub2007ZS3SK Veselí nad Moravou133017  107 so
 110 ne
05.08.20 10:57:54
K1MHanzel Jáchym2008ZM3TJ Loko Plzeň039039  107 so
 110 ne
05.08.20 12:19:12
K1MKotrba Matěj2007ZS3SKK Vysoké Mýto064036  107 so
 110 ne
05.08.20 18:50:20
K1MSyrový Filip2007ZS3SKK Vysoké Mýto064026  107 so
 110 ne
05.08.20 18:50:20
K1MVosmek Jáchym2007ZS3SKK Vysoké Mýto064039  107 so
 110 ne
05.08.20 18:50:20
K1MŠumbera Vít2009ZMUP Olomouc119229  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
K1MKratochvíl Jakub2009ZMUP Olomouc119175  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
K1MKulhánek Adam2009ZMTJ Syntesia Pardubice057102  107 so
 110 ne
02.08.20 20:06:19
K1MČamek Petr2009ZMTJ Vodní Sporty Litovel116085  107 so
 110 ne
04.08.20 14:34:06
K1MŠula Štěpán2009ZMTJ Vodní Sporty Litovel116112  107 so
 110 ne
04.08.20 14:34:06
K1MHladík Šimon2009ZMTJ Bohemians Praha001136  107 so
 110 ne
04.08.20 21:49:05
K1MKot Michal2006ZSTJ Bohemians Praha001139  107 so
 110 ne
04.08.20 21:49:05
K1MMinařík Šimon2007ZSSK Veselí nad Moravou133033  107 so
 110 ne
05.08.20 10:57:54
K1MŠišpera Tomáš2008ZMSK Veselí nad Moravou133041  107 so
 110 ne
05.08.20 10:57:54
K1MSládek Michal2009ZMTJ Loko Plzeň039005  107 so
 110 ne
05.08.20 12:19:12
K1MVoříšek Václav2008ZMSKK Vysoké Mýto064041  107 so
 110 ne
05.08.20 18:50:20
K1MVeniger Jiří2006ZSSKK Vysoké Mýto064044  107 so
 110 ne
05.08.20 18:50:20
celkem K1M: 43    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽMrázková Klára2006ZS3KK Opava121035  107 so
 110 ne
28.07.20 11:02:30
K1ŽJílková Pavla2007ZS3UP Olomouc119227  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
K1ŽKočířová Valentýna2008ZM3UP Olomouc119208  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
K1ŽMalá Magdaléna2007ZS3UP Olomouc119192  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
K1ŽStloukalová Aneta2007ZS3UP Olomouc119196  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
K1ŽVrbová Marie2007ZS3UP Olomouc119198  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZS3UP Olomouc119176  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
K1ŽŽďárská Laura2006ZS3TJ Syntesia Pardubice057062  107 so
 110 ne
02.08.20 20:06:19
K1ŽMilotová Dora2007ZS3TJ Bohemians Praha001120  107 so
 110 ne
04.08.20 21:49:05
K1ŽMarousková Tereza2009ZMUP Olomouc119177  107 so
 110 ne
30.07.20 22:40:21
celkem K1Ž: 10    
počty C1M: 18   C1Ž: 10   C2M: 9   K1M: 43   K1Ž: 10     celkem: 90

Zahraniční závodníci

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
C1MDamjan Hohnjec
2009
ZMCRO Croatia
Končar
 107 so
 110 ne
04.08.20 14:25:15
C1MJanko Presečki
2006
ZSCRO Croatia
Končar
 107 so
 110 ne
04.08.20 14:25:15
celkem C1M: 2    
počty zahraničních závodníků C1M: 2     celkem : 2
Celkové součty: C1M: 20   C1Ž: 10   C2M: 9   K1M: 43   K1Ž: 10     celkem : 92