• 108  08.08.2020 sobota, 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
  • 111  09.08.2020 neděle, 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
08.08.2020 - 09.08.2020, TJ Syntesia Pardubice
on-line přihlašování od 01.03.2020 00:00:00 do 05.08.2020 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MRygel Marek1989MTKanoe Klub Spoj Brno103047  108 so
 111 ne
04.08.20 17:30:21
C1MRolenc Ondřej1991MTTJ Syntesia Pardubice057071  108 so
 111 ne
05.08.20 14:41:24
C1MRuffer Matěj19991TJ Syntesia Pardubice057005  108 so
 111 ne
02.08.20 20:13:19
C1MRašner Karel2004DM1KK Postřelmov185007  108 so
 111 ne
03.08.20 12:24:48
C1MHaleš Antonín19921SK Vltava Č. Krumlov z.s.024012  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
C1MKlíma Vojtěch2002DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024033  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
C1MNovák Martin19911SK Vltava Č. Krumlov z.s.024043  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
C1MŠvadlena Václav1985V1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024032  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
C1MSkořepa Vojtěch19991SK Vltava Č. Krumlov z.s.024015  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
C1MNovosad Lukáš1976V1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024001  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
C1MSalaj František2004DM1TJ Vodní Sporty Litovel116095  108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:36
C1MBeier Matouš2004DM1Loko Trutnov060047  108 so
 111 ne
04.08.20 19:21:52
C1MSuchánek Daniel19931SKK Vysoké Mýto064021  108 so
 111 ne
05.08.20 16:03:55
C1MKristek Václav19961UP Olomouc119213  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
C1MHendrych Tomáš20002TJ Valašské Meziříčí132020  108 so
 111 ne
31.07.20 22:17:45
C1MŠťastný Jan1970V2TJ Syntesia Pardubice057047  108 so
 111 ne
02.08.20 20:13:19
C1MŠťastný Matěj2005DM2TJ Syntesia Pardubice057075  108 so
 111 ne
02.08.20 20:13:19
C1MFencl Jáchym2003DS2TJ Syntesia Pardubice057087  108 so
 111 ne
02.08.20 20:13:19
C1MVeselý Ondřej2004DM2TJ Syntesia Pardubice057054  108 so
 111 ne
02.08.20 20:13:19
C1MPischek Jan1977V2TJ Syntesia Pardubice057011  108 so
 111 ne
03.08.20 13:36:07
C1MVaněk Matěj2004DM2VS Tábor030044  108 so
 111 ne
04.08.20 08:24:55
C1MŠtudlar Patrik19992SK Vltava Č. Krumlov z.s.024061  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
C1MŠmakal Petr2003DS2TJ Vodní Sporty Litovel116088  108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:36
C1MRežňák Ladislav1966V2Kanoe Klub Spoj Brno103034  108 so
 111 ne
04.08.20 17:30:21
C1MBeier Alva2005DM2Loko Trutnov060054  108 so
 111 ne
04.08.20 19:21:52
C1MMíl Jakub2003DS2Loko Trutnov060051  108 so
 111 ne
04.08.20 19:21:52
C1MŠilar Jakub19872SKK Vysoké Mýto064033  108 so
 111 ne
05.08.20 16:03:55
C1MJelínek Šimon19942TJ Bohemians Praha001018  108 so
 111 ne
05.08.20 20:02:47
C1MKratochvíl Martin2003DS2UP Olomouc119139  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
C1MPlášil Hynek2006ZS3TJ Syntesia Pardubice057086  108 so
 111 ne
02.08.20 20:13:19
C1MČerník Jan2005DM3TJ Syntesia Pardubice057100  108 so
 111 ne
02.08.20 20:13:19
C1MPischek Jan Gabin2006ZS3SK VS Č. Budějovice023003  108 so
 111 ne
03.08.20 13:56:28
C1MPapula Jan2005DM3TJ Vodní Sporty Litovel116094  108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:36
C1MVodák Norbert2004DM3TJ Vodní Sporty Litovel116097  108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:36
C1MGeprt David2005DM3TJ Vodní Sporty Litovel116098  108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:37
C1MStratil Filip2006ZS3TJ Vodní Sporty Litovel116086  108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:37
C1MHořínek Jaroslav1963V3TJ Vodní Sporty Litovel116009  108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:37
C1MKvapil Ondřej2007ZS3SKK Vysoké Mýto064040  108 so
 111 ne
05.08.20 16:03:55
C1MKosík Dan2004DM3UP Olomouc119173  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
C1MMalý Vojtěch2006ZS3UP Olomouc119191  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
C1MOndřich Adam2004DMSK Vltava Č. Krumlov z.s.024006  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
C1MŠotola Karel1997TJ Vodní Sporty Litovel116049  108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:37
C1MHudeček Vojtěch1993TJ Vodní Sporty Litovel116023  108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:37
C1MChlouba Luboš1959VTJ Bohemians Praha001061  108 so
 111 ne
05.08.20 20:02:47
celkem C1M: 44    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽSatková Martina1998MTDUKLA Brandýs012074  108 so
 111 ne
28.07.20 11:37:56
C1ŽPaloudová Anežka1999MTSK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
C1ŽNěmcová Marie2000MTKanoe Klub Spoj Brno103024  108 so
 111 ne
04.08.20 17:30:21
C1ŽKratochvílová Tereza2003DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
C1ŽPlachtová Alexandra19981SK Vltava Č. Krumlov z.s.024030  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
C1ŽDziadková Zuzana2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103009  108 so
 111 ne
04.08.20 17:30:21
C1ŽDoležalová Lucie2003DS1UP Olomouc119157  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
C1ŽHorová Klára19981UP Olomouc119058  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
C1ŽKneblová Tereza2003DS1UP Olomouc119053  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
C1ŽBundová Simona2004DM2TJ Syntesia Pardubice057008  108 so
 111 ne
02.08.20 20:13:19
C1ŽJanů Veronika2005DM2UP Olomouc119137  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
C1ŽRetková Anna2005DM2UP Olomouc119005  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
C1ŽStřílková Jana2004DM2UP Olomouc119181  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
C1ŽMatějíčková Anežka2005DM3Kanoe Klub Spoj Brno103030  108 so
 111 ne
04.08.20 17:30:21
C1ŽZedníčková Michaela2005DM3SKK Vysoké Mýto064055  108 so
 111 ne
05.08.20 16:03:55
C1ŽChromá Nicol2004DM3UP Olomouc119224  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
celkem C1Ž: 16    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MVeselý Petr
Rygel Marek
1976
1989
MTTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
Kanoe Klub Spoj Brno
108045
103047
 108 so
 111 ne
04.08.20 11:56:58
C2MRolenc Ondřej
Suchánek Daniel
1991
1993
MTTJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
057071
064021
 108 so
 111 ne
05.08.20 14:41:24
C2MKristek Václav
Jelínek Filip
1996
1996
MTUP Olomouc
TJ Bohemians Praha
119213
001016
 108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
C2MŠvéda Daniel
Smilek Jiří
2002
2003
DS1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132004
132005
 108 so
 111 ne
31.07.20 22:17:45
C2MHendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132020
132022
 108 so
 111 ne
31.07.20 22:17:45
C2MŠvagr Rostislav
Koblížek Daniel
2000
2000
1SK Týniště nad Orlicí
Loko Trutnov
063058
060040
 108 so
 111 ne
03.08.20 09:58:41
C2MRašner Karel
Vaněk Matěj
2004
2004
DM1KK Postřelmov
VS Tábor
185007
030044
 108 so
 111 ne
03.08.20 12:24:48
C2MNovák Martin
Haleš Antonín
1991
1992
1SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024043
024012
 108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
C2MSalaj František
Šmakal Petr
2004
2003
DS1TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116095
116088
 108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:37
C2MHořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
V1TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
116009
103034
 108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:37
C2MŠilar Jakub
Krejza Filip
1987
1989
1SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
064033
064010
 108 so
 111 ne
05.08.20 16:03:55
C2MŠťastný Michal
Chlouba Luboš
1965
1959
V1TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
001038
001061
 108 so
 111 ne
05.08.20 20:02:47
C2MSkořepa Vojtěch
Študlar Patrik
1999
1999
2SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024015
024061
 108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
C2MHudeček Vojtěch
Šotola Karel
1993
1997
2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116023
116049
 108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:37
C2MGeprt David
Papula Jan
2005
2005
DM2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116098
116094
 108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:37
C2MBeier Matouš
Beier Alva
2004
2005
DM2Loko Trutnov
Loko Trutnov
060047
060054
 108 so
 111 ne
04.08.20 19:21:52
C2MTatíček Miroslav
Pischek Jan
1985
1977
V2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057049
057011
 108 so
 111 ne
05.08.20 09:17:03
C2MNěmec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
DM2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057036
057054
 108 so
 111 ne
05.08.20 09:17:03
C2MPlášil Hynek
Šťastný Matěj
2006
2005
DM3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057086
057075
 108 so
 111 ne
02.08.20 20:13:19
C2MGabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
DM3UP Olomouc
UP Olomouc
119152
119154
 108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
C2MWalter Jakub
Ruffer Matěj
1998
1999
3UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
119014
057005
 108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
C2MŠrámek Michal
Pollert Lukáš
1982
1970
VDUKLA Brandýs
Univerzitní sportovní klub Praha
012068
009061
 108 so
 111 ne
Reg.číslo má dle RVP Lukáš Tomek ... nevím proč je tam Pollert =)28.07.20 11:37:56
celkem C2M: 22    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽŽďárská Laura
Bundová Simona
2006
2004
DM2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057062
057008
 108 so
 111 ne
02.08.20 20:13:19
celkem C2Ž: 1    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MSatke Adam1994MTKanoe Klub Spoj Brno103041  108 so
 111 ne
04.08.20 17:30:21
K1MHric Filip1993MTUP Olomouc119140  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MSlepica Karel1988MTUP Olomouc119071  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MMrůzek Kamil1977V1DUKLA Brandýs012007  108 so
 111 ne
28.07.20 11:37:56
K1MLacina Jakub2003DS1TJ Semily059021  108 so
 111 ne
31.07.20 09:16:15
K1MŠvagr Rostislav20001SK Týniště nad Orlicí063058  108 so
 111 ne
03.08.20 09:58:41
K1MPolívka Radek1980V1Sk VS Slávia Hradec Králové055020  108 so
 111 ne
03.08.20 20:25:50
K1MBergmann Bořivoj2003DS1Kanoe Klub Spoj Brno103042  108 so
 111 ne
04.08.20 17:30:21
K1MMatějíček Vojtěch2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103036  108 so
 111 ne
04.08.20 17:30:21
K1MKoblížek Daniel20001Loko Trutnov060040  108 so
 111 ne
04.08.20 19:21:52
K1MIvánek Roman2002DS1SK Veselí nad Moravou133063  108 so
 111 ne
05.08.20 10:59:21
K1MŠindelář Jan2002DS1TJ Loko Plzeň039050  108 so
 111 ne
05.08.20 12:24:14
K1MKirchner David2002DS1TJ Bohemians Praha001114  108 so
 111 ne
05.08.20 20:02:47
K1MNovák Filip2002DS1TJ Bohemians Praha001030  108 so
 111 ne
05.08.20 20:02:47
K1MZapletal Mikuláš20001TJ Bohemians Praha001113  108 so
 111 ne
05.08.20 20:02:47
K1MZapletal Vojtěch19981TJ Bohemians Praha001112  108 so
 111 ne
05.08.20 20:02:47
K1MHradec Matěj2003DS1UP Olomouc119142  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MŠrámek Jonatan19941UP Olomouc119054  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MHrabec Bohumil1960V2VK Kroměříž112014  108 so
 111 ne
30.07.20 05:28:43
K1MNachtigal Jiří19972Sportclub 80 Chomutov z.s.020008  108 so
 111 ne
30.07.20 09:36:51
K1MHáša Michal1981V2TJ Jiskra Bechyně076013  108 so
 111 ne
30.07.20 20:36:18
K1MMíka Hynek2006ZS2SK Domeček Soběslav026001  108 so
 111 ne
30.07.20 20:55:47
K1MSladovník Jakub2006ZS2SK Domeček Soběslav026002  108 so
 111 ne
30.07.20 20:55:47
K1MVodrážka Matěj2004DM2TJ Semily059049  108 so
 111 ne
31.07.20 09:16:15
K1MNovotný Štěpán2006ZS2TJ Semily059024  108 so
 111 ne
31.07.20 09:16:15
K1MJiřík Matěj2005DM2TJ Syntesia Pardubice057025  108 so
 111 ne
02.08.20 20:13:19
K1MBek Matyáš2006ZS2SK Týniště nad Orlicí063063  108 so
 111 ne
03.08.20 09:58:41
K1MViragh Tomáš2004DM2SK Týniště nad Orlicí063062  108 so
 111 ne
03.08.20 09:58:41
K1MBrokeš Marek2003DS2KK Postřelmov185012  108 so
 111 ne
03.08.20 12:24:48
K1MFuriš Eduard2004DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
K1MOlšák Matyáš20012SK Vltava Č. Krumlov z.s.024067  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
K1MBerka Štěpán2002DS2TJ Vodní Sporty Litovel116069  108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:37
K1MBergmann Ondřej20002Kanoe Klub Spoj Brno103026  108 so
 111 ne
04.08.20 17:30:21
K1MBernat Pavel2004DM2Kanoe Klub Spoj Brno103019  108 so
 111 ne
04.08.20 17:30:21
K1MVránek Jan2004DM2VS Blovice033009  108 so
 111 ne
04.08.20 18:09:18
K1MFlorián Heřman2003DS2Loko Trutnov060073  108 so
 111 ne
04.08.20 19:21:52
K1MOutrata Jindřich1970V2TJ Syntesia Pardubice057033  108 so
 111 ne
04.08.20 22:57:59
K1MRolenc Jakub2004DM2SK Veselí nad Moravou133025  108 so
 111 ne
05.08.20 10:59:21
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  108 so
 111 ne
05.08.20 12:24:14
K1MPanzer Martin2007ZS2TJ Loko Plzeň039033  108 so
 111 ne
05.08.20 12:24:14
K1MŠindelář Pavel1970V2TJ Loko Plzeň039055  108 so
 111 ne
05.08.20 12:24:14
K1MKrejza Filip19892SKK Vysoké Mýto064010  108 so
 111 ne
05.08.20 16:03:55
K1MVeniger Jan20002SKK Vysoké Mýto064042  108 so
 111 ne
05.08.20 16:03:55
K1MCardoselli Tomáš2005DM2TJ Bohemians Praha001106  108 so
 111 ne
05.08.20 20:02:47
K1MSmolka Ondřej19942TJ Bohemians Praha001037  108 so
 111 ne
05.08.20 20:02:47
K1MGabrlík Jakub2004DM2UP Olomouc119152  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MKratochvíl Petr1971V2UP Olomouc119040  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MMráka Jan2004DM2UP Olomouc119154  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MNovák Matyáš2005DM2UP Olomouc119076  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MProcházka Vojtěch2002DS2UP Olomouc119124  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MRudorfer Martin2003DS2UP Olomouc119094  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MŠotek Adam2005DM2UP Olomouc119118  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MŠtýbnar Vojtěch2005DM2UP Olomouc119197  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MSlavík Daniel2006ZS3TJ Semily059026  108 so
 111 ne
31.07.20 09:16:15
K1MPischek Jan Gabin2006ZS3SK VS Č. Budějovice023003  108 so
 111 ne
03.08.20 13:56:28
K1MKoudelka Tomáš1964V3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024027  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
K1MTrnka Tobiáš2007ZS3TJ Vodní Sporty Litovel116111  108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:37
K1MProtivánek Jan2005DM3TJ Vodní Sporty Litovel116113  108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:37
K1MDziadek Marek2005DM3Kanoe Klub Spoj Brno103017  108 so
 111 ne
04.08.20 17:30:21
K1MSobotka Adam2005DM3Kanoe Klub Spoj Brno103001  108 so
 111 ne
04.08.20 17:30:21
K1MDoležal Filip2004DM3SK Veselí nad Moravou133023  108 so
 111 ne
05.08.20 10:59:21
K1MTomeček Adam2008ZM3SK Veselí nad Moravou133015  108 so
 111 ne
05.08.20 10:59:21
K1MZeman Šimon2004DM3SK Veselí nad Moravou133127  108 so
 111 ne
05.08.20 10:59:21
K1MSyrový Filip2007ZS3SKK Vysoké Mýto064026  108 so
 111 ne
05.08.20 16:03:55
K1MZrzavý Jakub2005DM3SKK Vysoké Mýto064056  108 so
 111 ne
05.08.20 16:03:55
K1MPelikán Václav2005DM3TJ Bohemians Praha001111  108 so
 111 ne
05.08.20 20:02:47
K1MJaroš Michael2006ZS3UP Olomouc119171  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MPomajbík Filip2006ZS3UP Olomouc119187  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MRetek Toman2007ZS3UP Olomouc119188  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MRetek Václav2007ZS3UP Olomouc119189  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MSvoboda Ondřej2006ZS3UP Olomouc119190  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MUrban Jaroslav2004DM3UP Olomouc119205  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MKutín Filip2007ZS3UP Olomouc119218  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MMaděrka Tobiáš2009ZM3UP Olomouc119214  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MNovák Tobiáš2008ZM3UP Olomouc119182  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MŠtýbnar Matěj2009ZM3UP Olomouc119209  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1MŠrámek Michal1982VDUKLA Brandýs012068  108 so
 111 ne
28.07.20 11:37:56
celkem K1M: 77    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽSatková Martina1998MTDUKLA Brandýs012074  108 so
 111 ne
28.07.20 11:37:56
K1ŽPaloudová Anežka1999MTSK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
K1ŽHricová Klára1999MTUP Olomouc119090  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1ŽKolihová Hana2003DS1SK Domeček Soběslav026018  108 so
 111 ne
30.07.20 20:55:47
K1ŽVaňková Klára20011VS Tábor030043  108 so
 111 ne
04.08.20 08:24:55
K1ŽNovosadová Kristina2004DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
K1ŽDimovová Barbora20001TJ Vodní Sporty Litovel116082  108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:37
K1ŽDimovová Viktorie20001TJ Vodní Sporty Litovel116081  108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:37
K1ŽDziadková Zuzana2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103009  108 so
 111 ne
04.08.20 17:30:21
K1ŽNěmcová Marie20001Kanoe Klub Spoj Brno103024  108 so
 111 ne
04.08.20 17:30:21
K1ŽKneblová Tereza2003DS1UP Olomouc119053  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1ŽRetková Anna2005DM1UP Olomouc119005  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1ŽKleinová Štěpánka2005DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024059  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
K1ŽKratochvílová Tereza2003DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
K1ŽPlachtová Alexandra19982SK Vltava Č. Krumlov z.s.024030  108 so
 111 ne
04.08.20 14:45:43
K1ŽVaňková Michaela20002TJ Vodní Sporty Litovel116080  108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:37
K1ŽŠampalíková Klára2004DM2TJ Loko Plzeň039029  108 so
 111 ne
05.08.20 12:24:14
K1ŽMádrová Amálie2003DS2TJ Loko Plzeň039027  108 so
 111 ne
05.08.20 12:24:14
K1ŽZedníčková Michaela2005DM2SKK Vysoké Mýto064055  108 so
 111 ne
05.08.20 16:03:55
K1ŽDoležalová Lucie2003DS2UP Olomouc119157  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1ŽHalašková Petra1974V2UP Olomouc119019  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1ŽHansgutová Monika2005DM2UP Olomouc119207  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1ŽNajmanová Kateřina1984V2UP Olomouc119099  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1ŽRetková Marie2003DS2UP Olomouc119215  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1ŽŽďárská Laura2006ZS3TJ Syntesia Pardubice057062  108 so
 111 ne
02.08.20 20:13:19
K1ŽŠandová Anežka2003DS3TJ Syntesia Pardubice057105  108 so
 111 ne
02.08.20 20:13:19
K1ŽStřechová Ela2005DM3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  108 so
 111 ne
04.08.20 11:56:58
K1ŽDobešová Eva2004DM3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  108 so
 111 ne
04.08.20 11:56:58
K1ŽMatějíčková Anežka2005DM3Kanoe Klub Spoj Brno103030  108 so
 111 ne
04.08.20 17:30:21
K1ŽTykalová Jana1968V3TJ Ohře Klášterec048072  108 so
 111 ne
04.08.20 23:38:09
K1ŽSládková Linda2004DM3TJ Loko Plzeň039009  108 so
 111 ne
05.08.20 12:24:14
K1ŽMrázková Klára2006ZS3KK Opava121035  108 so
 111 ne
05.08.20 18:40:01
K1ŽDoležalová Bára2005DM3UP Olomouc119127  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZS3UP Olomouc119176  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1ŽNovosadová Eliška2005DM3UP Olomouc119206  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1ŽChromá Nicol2004DM3UP Olomouc119224  108 so
 111 ne
05.08.20 22:52:09
K1ŽVandasová Lenka1985VSK Domeček Soběslav026004  108 so
 111 ne
30.07.20 20:55:47
K1ŽČapáková Eliška1995TJ Vodní Sporty Litovel116072  108 so
 111 ne
04.08.20 14:57:37
celkem K1Ž: 38    
počty C1M: 44   C1Ž: 16   C2M: 22   C2Ž: 1   K1M: 77   K1Ž: 38     celkem: 198

Zahraniční závodníci

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
C1MTolić Ivan
1996
CRO Croatia
Končar
 108 so
 111 ne
04.08.20 14:16:01
C1MHohnjec Tomislav
1979
VCRO Croatia
Končar
 108 so
 111 ne
04.08.20 14:16:01
celkem C1M: 2    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
C1ŽGrzin Alba Zoe
1996
CRO Croatia
Končar
 108 so
 111 ne
04.08.20 14:16:01
celkem C1Ž: 1    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1MKroener Yannick
1999
GER Germany
Wassersport Wiesbaden 1921
 108 so
 111 ne
04.08.20 16:28:59
K1MHansen Finn
2002
DSGER Germany
Wassersport Wiesbaden 1921
 108 so
 111 ne
04.08.20 16:28:59
celkem K1M: 2    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1ŽKroener Nia
2003
DSGER Germany
Wassersport Wiesbaden 1921
 108 so
 111 ne
04.08.20 16:28:59
K1ŽFeine Constanze
1999
GER Germany
SV Merseburg Buna Schokau
 108 so
 111 ne
04.08.20 16:31:05
celkem K1W: 2    
počty zahraničních závodníků C1M: 2   C1Ž: 1   K1M: 2   K1Ž: 2     celkem : 7
Celkové součty: C1M: 46   C1Ž: 17   C2M: 22   C2Ž: 1   K1M: 79   K1Ž: 40     celkem : 205