- 94 11.07.2020 sobota, Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 95 12.07.2020 neděle, Slalom na voleji, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
11.07.2020 - 12.07.2020, TJ Syntesia Pardubice
on-line přihlašování od 01.03.2020 00:00:00 do 08.07.2020 23:59:59
Delfín Jablonec | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Benhák Jiří | 1956 | V | 3 | Delfín Jablonec | 046031 | 94 so 95 ne | 07.07.20 21:40:08 | |
C2X | Brebtová Rozálie Brebta Vladimír | 2012 1972 | V | Delfín Jablonec Delfín Jablonec | 046085 046002 | 94 so 95 ne | 08.07.20 07:40:52 | ||
K1M | Benhák Jiří | 1956 | V | 3 | Delfín Jablonec | 046031 | 94 so 95 ne | 07.07.20 21:40:08 | |
K1M | Brebta Vladimír | 1972 | V | 3 | Delfín Jablonec | 046002 | 94 so 95 ne | 08.07.20 07:40:52 | |
K1Ž | Samešová Věra | 1955 | V | 3 | Delfín Jablonec | 046018 | 94 so 95 ne | 08.07.20 07:40:52 | |
celkem C1M: 1 C2X: 1 K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
Loko Trutnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hák Jiří | 1952 | V | 3+ | Loko Trutnov | 060002 | 94 so 95 ne | 08.07.20 22:51:22 | |
C1M | Míl Pavel | 1967 | V | 3 | Loko Trutnov | 060038 | 94 so 95 ne | 08.07.20 22:51:22 | |
C1Ž | Mílová Terezie | 1998 | 3 | Loko Trutnov | 060037 | 94 so 95 ne | 08.07.20 22:51:22 | ||
C2M | Hák Jiří Nedvídek František | 1952 1944 | V | 2 | Loko Trutnov TJ Dvůr Králové | 060002 053011 | 94 so 95 ne | 08.07.20 22:51:22 | |
K1M | Marek Lukáš | 1980 | V | 2 | TJ Dvůr Králové | 053001 | 94 so 95 ne | 08.07.20 22:51:22 | |
K1M | Kuděj Jan | 2011 | PZ | Loko Trutnov | 060090 | 94 so 95 ne | 08.07.20 22:51:22 | ||
K1Ž | Marková Jitka | 1978 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053033 | 94 so 95 ne | 08.07.20 22:51:22 | |
K1Ž | Marková Kristýna | 2009 | ZM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057169 | 94 so 95 ne | 08.07.20 22:51:22 | |
K1Ž | Eliášová Anneli | 2010 | PZ | Loko Trutnov | 060089 | 94 so 95 ne | 08.07.20 22:51:22 | ||
K1Ž | Viková Anna | 2008 | ZM | Loko Trutnov | 060091 | 94 so 95 ne | 08.07.20 22:51:22 | ||
celkem C1M: 2 C1Ž: 1 C2M: 1 K1M: 2 K1Ž: 4 | |||||||||
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Adamec Jakub | 1984 | V | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014020 | 94 so 95 ne | 03.07.20 20:26:18 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
SK Štětí | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Čermák Vlastimil | 1973 | V | 3 | SK Štětí | 050005 | 94 so 95 ne | 08.07.20 13:38:10 | |
C1M | Piskáček Pavel | 1970 | V | SK Štětí | 050017 | 94 so 95 ne | 08.07.20 13:38:10 | ||
C2M | Čermák Vlastimil Čermák Daniel | 1973 2008 | V | SK Štětí SK Štětí | 050005 050006 | 94 so 95 ne | 08.07.20 13:38:10 | ||
K1M | Čermák Vlastimil | 1973 | V | 3 | SK Štětí | 050005 | 94 so 95 ne | 08.07.20 13:38:10 | |
K1M | Piskáček Pavel | 1970 | V | 3 | SK Štětí | 050017 | 94 so 95 ne | 08.07.20 13:38:10 | |
K1M | Čermák Daniel | 2008 | ZM | SK Štětí | 050006 | 94 so 95 ne | 08.07.20 13:38:10 | ||
K1M | Kala Matouš | 2009 | ZM | SK Štětí | 050024 | 94 so 95 ne | 08.07.20 13:38:10 | ||
celkem C1M: 2 C2M: 1 K1M: 4 | |||||||||
SK Třebechovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Samek Petr | 2008 | ZM | SK Třebechovice | 061004 | 94 so 95 ne | 07.07.20 20:49:31 | ||
C2X | Kliščová Barbora Marek Matyáš | 2002 2003 | DS | 2 | SK Třebechovice SK Třebechovice | 061042 061025 | 94 so 95 ne | 07.07.20 20:49:31 | |
C2X | Samek Petr Samková Valerie | 2008 2011 | ZM | SK Třebechovice SK Třebechovice | 061004 061003 | 94 so 95 ne | 07.07.20 20:49:31 | ||
K1M | Marek Matyáš | 2003 | DS | 2 | SK Třebechovice | 061025 | 94 so 95 ne | 07.07.20 20:49:31 | |
K1M | Pavlík Pavel | 1998 | 2 | SK Třebechovice | 061014 | 94 so 95 ne | 07.07.20 20:49:31 | ||
K1M | Pavlík Jiří | 1964 | V | 3+ | SK Třebechovice | 061021 | 94 so 95 ne | 07.07.20 20:49:31 | |
K1M | Beránek Tomáš | 2006 | ZS | 3+ | SK Třebechovice | 061016 | 94 so 95 ne | 07.07.20 20:49:31 | |
K1M | Samek Petr | 2008 | ZM | 3 | SK Třebechovice | 061004 | 94 so 95 ne | 07.07.20 20:49:31 | |
K1M | Marek Jan | 2007 | ZS | SK Třebechovice | 061031 | 94 so 95 ne | 07.07.20 20:49:31 | ||
K1Ž | Haviárová Zuzana | 2005 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057170 | 94 so 95 ne | 07.07.20 20:49:31 | |
K1Ž | Kliščová Barbora | 2002 | DS | 3 | SK Třebechovice | 061042 | 94 so 95 ne | 07.07.20 20:49:31 | |
K1Ž | Hovorková Martina | 2005 | DM | SK Třebechovice | 061015 | 94 so 95 ne | 07.07.20 20:49:31 | ||
K1Ž | Samková Valerie | 2011 | PZ | SK Třebechovice | 061003 | 94 so 95 ne | 07.07.20 20:49:31 | ||
celkem C1M: 1 C2X: 2 K1M: 6 K1Ž: 4 | |||||||||
SK Týniště nad Orlicí | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Virágh Tomáš | 2004 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061013 | 94 so 95 ne | 08.07.20 22:34:53 | |
K1M | Bek Matyáš | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 063063 | 94 so 95 ne | 08.07.20 22:34:53 | |
celkem K1M: 2 | |||||||||
SK VS Benátky nad Jizerou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Kofroň Lukáš | 2010 | PZ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010125 | 94 so 95 ne | pouze sobota | 07.07.20 22:00:59 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
SKK Vysoké Mýto | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Suchánek Daniel | 1993 | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064021 | 94 so 95 ne | 06.07.20 11:57:07 | ||
C1M | Zrzavý Jakub | 2005 | DM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 94 so 95 ne | 06.07.20 11:57:07 | |
C1M | Kvapil Ondřej | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 94 so 95 ne | 06.07.20 12:17:57 | |
C1M | Vosmek Jáchym | 2007 | ZS | SKK Vysoké Mýto | 064039 | 94 so 95 ne | 06.07.20 11:57:07 | ||
C1Ž | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | DM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 94 so 95 ne | 06.07.20 11:57:07 | |
C2M | Vosmek Jáchym Syrový Filip | 2007 2007 | ZS | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064039 064026 | 94 so 95 ne | 06.07.20 11:57:07 | ||
C2X | Zedníčková Michaela Anna Zrzavý Jakub | 2005 2005 | DM | 3 | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064055 064056 | 94 so 95 ne | 06.07.20 11:57:07 | |
K1M | Suchánek Daniel | 1993 | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064021 | 94 so 95 ne | 06.07.20 11:57:07 | ||
K1M | Zrzavý Jakub | 2005 | DM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 94 so 95 ne | 06.07.20 11:57:07 | |
K1M | Vosmek Jáchym | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064039 | 94 so 95 ne | 06.07.20 11:57:07 | |
K1M | Syrový Filip | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064026 | 94 so 95 ne | 06.07.20 11:57:07 | |
K1M | Kvapil Ondřej | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 94 so 95 ne | 06.07.20 12:17:57 | |
K1M | Voříšek Václav | 2008 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064041 | 94 so 95 ne | 06.07.20 11:57:07 | ||
K1M | Jetmar Ondřej | 2010 | PZ | SKK Vysoké Mýto | 064006 | 94 so 95 ne | 06.07.20 11:57:07 | ||
K1Ž | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | DM | 3+ | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 94 so 95 ne | 06.07.20 11:57:07 | |
K1Ž | Holubová Nela | 2007 | ZS | SKK Vysoké Mýto | 064015 | 94 so 95 ne | 06.07.20 22:23:50 | ||
celkem C1M: 4 C1Ž: 1 C2M: 1 C2X: 1 K1M: 7 K1Ž: 2 | |||||||||
TJ Dvůr Králové | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Nedvídek František | 1944 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053011 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:42:12 | |
C2M | Záruba Martin Vorel Zdeněk | 1974 1974 | V | 2 | TJ Dvůr Králové TJ Syntesia Pardubice | 053026 057044 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:42:12 | |
C2X | Zárubová Michaela Záruba Martin | 1986 1974 | 2 | TJ Dvůr Králové TJ Dvůr Králové | 053008 053026 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:42:12 | ||
K1M | Záruba Martin | 1974 | V | 2 | TJ Dvůr Králové | 053026 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:42:12 | |
K1M | Troch Petr | 1971 | V | 2 | TJ Dvůr Králové | 053021 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:42:12 | |
K1M | Nedvídek František | 1944 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053011 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:42:12 | |
K1Ž | Zárubová Michaela | 1986 | 2 | TJ Dvůr Králové | 053008 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:42:12 | ||
celkem C1M: 1 C2M: 1 C2X: 1 K1M: 3 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Syntesia Pardubice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Vorel Zdeněk | 1974 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057044 | 94 so 95 ne | 06.07.20 17:23:45 | |
C1M | Tatíček Miroslav | 1985 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057049 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:56 | |
C1M | Ruffer Matěj | 1999 | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057005 | 94 so 95 ne | 07.07.20 16:07:52 | ||
C1M | Veselý Ondřej | 2004 | DM | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057054 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:56 | |
C1M | Outrata Jindřich | 1970 | V | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057033 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:51:22 | |
C1M | Černík Jan | 2005 | DM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057100 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:56 | |
C1M | Ruffer Jakub | 2007 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057099 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:56 | |
C1M | Konvalinka Ondřej | 2007 | ZS | TJ Syntesia Pardubice | 057028 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:56 | ||
C1M | Konvalinka Štěpán | 2009 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057027 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:56 | ||
C1Ž | Bundová Simona | 2004 | DM | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057008 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:56 | |
C1Ž | Vorlová Darina | 1984 | V | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057053 | 94 so 95 ne | 06.07.20 17:23:45 | |
C1Ž | Valíková Radka | 1991 | TJ Syntesia Pardubice | 057074 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:27 | |||
C2M | Konvalinka Štěpán Konvalinka Ondřej | 2009 2007 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057027 057028 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:56 | |
C2M | Tatíček Miroslav Šandl Lukáš | 1985 1983 | V | 3 | TJ Syntesia Pardubice SK Vodní slalom České Budějovice | 057049 023035 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:56 | |
C2X | Konvalinková Irena Outrata Jindřich | 1977 1970 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057042 057033 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:51:22 | |
C2X | Valíková Radka Cinko Radek | 1991 1993 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057074 057065 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:27 | |||
K1M | Outrata Jindřich | 1970 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057033 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:51:22 | |
K1M | Cinko Radek | 1993 | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057065 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:51:22 | ||
K1M | Ruffer Matěj | 1999 | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057005 | 94 so 95 ne | 07.07.20 16:07:52 | ||
K1M | Kulhánek Adam | 2009 | ZM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057102 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:56 | |
K1M | Slezák Adam | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057132 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:56 | |
K1M | Konvalinka Štěpán | 2009 | ZM | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057027 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:51:22 | |
K1M | Konvalinka Ondřej | 2007 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057028 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:51:22 | |
K1M | Šrámek David | 2007 | ZS | TJ Syntesia Pardubice | 057136 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:56 | ||
K1M | Lustig Josef | 2003 | DS | TJ Syntesia Pardubice | 057115 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:56 | ||
K1M | Lustig Šimon | 2003 | DS | TJ Syntesia Pardubice | 057109 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:56 | ||
K1M | Stehno Maxmilián | 2010 | PZ | TJ Syntesia Pardubice | 057124 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:56 | ||
K1Ž | Bundová Simona | 2004 | DM | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057008 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:56 | |
K1Ž | Vorlová Darina | 1984 | V | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057053 | 94 so 95 ne | 06.07.20 17:23:45 | |
K1Ž | Veselá Veronika | 2002 | DS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057091 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:56 | |
K1Ž | Šandová Anežka | 2003 | DS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057105 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:56 | |
K1Ž | Konvalinková Irena | 1977 | V | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057042 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:51:22 | |
K1Ž | Valíková Radka | 1991 | TJ Syntesia Pardubice | 057074 | 94 so 95 ne | 08.07.20 20:36:27 | |||
celkem C1M: 9 C1Ž: 3 C2M: 2 C2X: 2 K1M: 11 K1Ž: 6 | |||||||||
TJ Turnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Miller Jan | 1968 | V | 2 | TJ Turnov | 062010 | 94 so 95 ne | 06.07.20 20:48:37 | |
C2X | Jarolímek Otto Jarolímková Věra | 1961 1966 | V | TJ Turnov TJ Turnov | 062006 062012 | 94 so 95 ne | 03.07.20 18:21:33 | ||
K1M | Jarolímek Otto | 1961 | V | 3 | TJ Turnov | 062006 | 94 so 95 ne | stridani lodi | 03.07.20 18:21:33 |
K1M | Jarolímek Josef | 1995 | 3 | TJ Turnov | 062007 | 94 so 95 ne | stridani lodi | 03.07.20 18:21:33 | |
K1M | Jarolímek David | 2009 | ZM | TJ Turnov | 062042 | 94 so 95 ne | 03.07.20 18:21:33 | ||
celkem C1M: 1 C2X: 1 K1M: 3 | |||||||||
Vodní sporty Desná | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Sekanina Matěj | 2008 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 128018 | 94 so 95 ne | 26.06.20 19:48:23 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Jindráková Eliška | 2007 | ZS | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007011 | 94 so 95 ne | 07.07.20 16:11:54 | ||
K1Ž | Jindráková Anna | 2005 | DM | 3 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007010 | 94 so 95 ne | 07.07.20 16:11:54 | |
K1Ž | Jindráková Eliška | 2007 | ZS | 3 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007011 | 94 so 95 ne | 07.07.20 16:11:54 | |
celkem C1Ž: 1 K1Ž: 2 | |||||||||
Wild Water Canoe Club FROL | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Horák David Brožová Petra | 1976 1994 | 3 | Wild Water Canoe Club FROL Wild Water Canoe Club FROL | 090008 090005 | 94 so 95 ne | 10.06.20 11:16:59 | ||
K1M | Horák David | 1976 | V | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090008 | 94 so 95 ne | 10.06.20 11:16:59 | |
celkem C2X: 1 K1M: 1 | |||||||||
počty C1M: 21 C1Ž: 6 C2M: 6 C2X: 9 K1M: 44 K1Ž: 20 celkem: 106 |
Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:
SK vodní slalom České Budějovice: 2C1M: 1 K1M: 1 celkem : 2