• 94  11.07.2020 sobota, Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 95  12.07.2020 neděle, Slalom na voleji, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
11.07.2020 - 12.07.2020, TJ Syntesia Pardubice
on-line přihlašování od 01.03.2020 00:00:00 do 08.07.2020 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MVorel Zdeněk1974V2TJ Syntesia Pardubice057044  94 so
 95 ne
06.07.20 17:23:45
C1MMiller Jan1968V2TJ Turnov062010  94 so
 95 ne
06.07.20 20:48:37
C1MOutrata Jindřich1970V3+TJ Syntesia Pardubice057033  94 so
 95 ne
05.07.20 10:11:00
C1MRuffer Matěj19993+TJ Syntesia Pardubice057005  94 so
 95 ne
07.07.20 16:07:52
C1MHák Jiří1952V3+Loko Trutnov060002  94 so
 95 ne
07.07.20 20:43:44
C1MČermák Vlastimil1973V3SK Štětí050005  94 so
 95 ne
05.07.20 23:28:17
C1MSuchánek Daniel19933SKK Vysoké Mýto064021  94 so
 95 ne
06.07.20 11:57:07
C1MZrzavý Jakub2005DM3SKK Vysoké Mýto064056  94 so
 95 ne
06.07.20 11:57:07
C1MKvapil Ondřej2007ZS3SKK Vysoké Mýto064040  94 so
 95 ne
06.07.20 12:17:57
C1MMíl Pavel1967V3Loko Trutnov060038  94 so
 95 ne
07.07.20 20:43:44
C1MStolín Antonín2008ZM3Loko Trutnov060059  94 so
 95 ne
07.07.20 20:43:44
C1MBenhák Jiří1956V3Delfín Jablonec046031  94 so
 95 ne
07.07.20 21:40:08
C1MPiskáček Pavel1970VSK Štětí050017  94 so
 95 ne
05.07.20 23:28:17
C1MVosmek Jáchym2007ZSSKK Vysoké Mýto064039  94 so
 95 ne
06.07.20 11:57:07
C1MSamek Petr2008ZMSK Třebechovice061004  94 so
 95 ne
07.07.20 20:49:31
celkem C1M: 15    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽZedníčková Michaela2005DM3SKK Vysoké Mýto064055  94 so
 95 ne
06.07.20 11:57:07
C1ŽVorlová Darina1984V3TJ Syntesia Pardubice057053  94 so
 95 ne
06.07.20 17:23:45
C1ŽMílová Terezie19983Loko Trutnov060037  94 so
 95 ne
07.07.20 20:43:44
C1ŽJindráková Eliška2007ZSTechnika Praha007011  94 so
 95 ne
07.07.20 16:11:54
celkem C1Ž: 4    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MHák Jiří
Nedvídek František
1952
1944
V2Loko Trutnov
TJ Dvůr Králové
060002
053011
 94 so
 95 ne
07.07.20 20:43:44
C2MČermák Vlastimil
Čermák Daniel
1973
2008
VSK Štětí
SK Štětí
050005
050006
 94 so
 95 ne
05.07.20 23:28:17
C2MVosmek Jáchym
Syrový Filip
2007
2007
ZSSKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
064039
064026
 94 so
 95 ne
06.07.20 11:57:07
celkem C2M: 3    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XKonvalinková Irena
Outrata Jindřich
1977
1970
V2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057042
057033
 94 so
 95 ne
05.07.20 10:11:00
C2XKliščová Barbora
Marek Matyáš
2002
2003
DS2SK Třebechovice
SK Třebechovice
061042
061025
 94 so
 95 ne
07.07.20 20:49:31
C2XHorák David
Brožová Petra
1976
1994
3Wild Water Canoe Club FROL
Wild Water Canoe Club FROL
090008
090005
 94 so
 95 ne
10.06.20 11:16:59
C2XZedníčková Michaela
Zrzavý Jakub
2005
2005
DM3SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
064055
064056
 94 so
 95 ne
06.07.20 11:57:07
C2XJarolímek Otta
Jarolímková Věra
1961
1966
VTJ Turnov
TJ Turnov
062006
062012
 94 so
 95 ne
03.07.20 18:21:33
C2XSamek Petr
Samková Valerie
2008
2011
ZMSK Třebechovice
SK Třebechovice
061004
061003
 94 so
 95 ne
07.07.20 20:49:31
celkem C2X: 6    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MHorák David1976V2Wild Water Canoe Club FROL090008  94 so
 95 ne
10.06.20 11:16:59
K1MOutrata Jindřich1970V2TJ Syntesia Pardubice057033  94 so
 95 ne
05.07.20 10:11:00
K1MSuchánek Daniel19932SKK Vysoké Mýto064021  94 so
 95 ne
06.07.20 11:57:07
K1MMarek Lukáš1980V2Loko Trutnov060039  94 so
 95 ne
07.07.20 20:43:44
K1MMarek Matyáš2003DS2SK Třebechovice061025  94 so
 95 ne
07.07.20 20:49:31
K1MPavlík Pavel19982SK Třebechovice061014  94 so
 95 ne
07.07.20 20:49:31
K1MAdamec Jakub1984V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043024  94 so
 95 ne
03.07.20 20:26:18
K1MCinko Radek19933+TJ Syntesia Pardubice057065  94 so
 95 ne
05.07.20 10:11:00
K1MPavlík Jiří1964V3+SK Třebechovice061021  94 so
 95 ne
07.07.20 20:49:31
K1MBeránek Tomáš2006ZS3+SK Třebechovice061016  94 so
 95 ne
07.07.20 20:49:31
K1MSekanina Matěj2008ZM3Vodní sporty Desná128018  94 so
 95 ne
26.06.20 19:48:23
K1MJarolímek Otta1961V3TJ Turnov062006  94 so
 95 ne
stridani lodi03.07.20 18:21:33
K1MJarolímek Josef19953TJ Turnov062007  94 so
 95 ne
stridani lodi03.07.20 18:21:33
K1MČermák Vlastimil1973V3SK Štětí050005  94 so
 95 ne
05.07.20 23:28:17
K1MPiskáček Pavel1970V3SK Štětí050017  94 so
 95 ne
05.07.20 23:28:17
K1MZrzavý Jakub2005DM3SKK Vysoké Mýto064056  94 so
 95 ne
06.07.20 11:57:07
K1MVosmek Jáchym2007ZS3SKK Vysoké Mýto064039  94 so
 95 ne
06.07.20 11:57:07
K1MSyrový Filip2007ZS3SKK Vysoké Mýto064026  94 so
 95 ne
06.07.20 11:57:07
K1MKvapil Ondřej2007ZS3SKK Vysoké Mýto064040  94 so
 95 ne
06.07.20 12:17:57
K1MRuffer Matěj19993TJ Syntesia Pardubice057005  94 so
 95 ne
07.07.20 16:07:52
K1MSamek Petr2008ZM3SK Třebechovice061004  94 so
 95 ne
07.07.20 20:49:31
K1MBenhák Jiří1956V3Delfín Jablonec046031  94 so
 95 ne
07.07.20 21:40:08
K1MJarolímek David2009ZMTJ Turnov062042  94 so
 95 ne
03.07.20 18:21:33
K1MČermák Daniel2008ZMSK Štětí050006  94 so
 95 ne
05.07.20 23:28:17
K1MPiskáček Tomáš2007ZSSK Štětí050027  94 so
 95 ne
05.07.20 23:28:17
K1MKala Matouš2009ZMSK Štětí050024  94 so
 95 ne
05.07.20 23:28:17
K1MVoříšek Václav2008ZMSKK Vysoké Mýto064041  94 so
 95 ne
06.07.20 11:57:07
K1MJetmar Ondřej2010PZSKK Vysoké Mýto064006  94 so
 95 ne
06.07.20 11:57:07
K1MKuděj Jan2011PZLoko Trutnov060090  94 so
 95 ne
07.07.20 20:43:44
K1MMarek Jan2007ZSSK Třebechovice061031  94 so
 95 ne
07.07.20 20:49:31
K1MKofroň Lukáš2010PZSK VS Karbo Benátky010125  94 so
 95 ne
pouze sobota07.07.20 22:00:59
celkem K1M: 31    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽZedníčková Michaela2005DM3+SKK Vysoké Mýto064055  94 so
 95 ne
06.07.20 11:57:07
K1ŽKonvalinková Irena1977V3TJ Syntesia Pardubice057042  94 so
 95 ne
05.07.20 10:11:00
K1ŽVorlová Darina1984V3TJ Syntesia Pardubice057053  94 so
 95 ne
06.07.20 17:23:45
K1ŽJindráková Anna2005DM3Technika Praha007010  94 so
 95 ne
07.07.20 16:11:54
K1ŽJindráková Eliška2007ZS3Technika Praha007011  94 so
 95 ne
07.07.20 16:11:54
K1ŽMarková Jitka1978V3Loko Trutnov060027  94 so
 95 ne
07.07.20 20:43:44
K1ŽMarková Kristýna2009ZM3Loko Trutnov060043  94 so
 95 ne
07.07.20 20:43:44
K1ŽHaviárová Zuzana2005DM3SK Třebechovice061035  94 so
 95 ne
07.07.20 20:49:31
K1ŽKliščová Barbora2002DS3SK Třebechovice061042  94 so
 95 ne
07.07.20 20:49:31
K1ŽHolubová Nela2007ZSSKK Vysoké Mýto064015  94 so
 95 ne
06.07.20 22:23:50
K1ŽEliášová Anneli2010PZLoko Trutnov060089  94 so
 95 ne
07.07.20 20:43:44
K1ŽViková Anna2008ZMLoko Trutnov060091  94 so
 95 ne
07.07.20 20:43:44
K1ŽZálabská Eliška2009ZMLoko Trutnov060088  94 so
 95 ne
07.07.20 20:43:44
K1ŽHovorková Martina2005DMSK Třebechovice061015  94 so
 95 ne
07.07.20 20:49:31
K1ŽSamková Valerie2011PZSK Třebechovice061003  94 so
 95 ne
07.07.20 20:49:31
celkem K1Ž: 15    
počty C1M: 15   C1Ž: 4   C2M: 3   C2X: 6   K1M: 31   K1Ž: 15     celkem: 74

Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:

SK vodní slalom České Budějovice: 2
C1M: 1   K1M: 1     celkem : 2

Celkem v on-line přihláškách: C1M: 16   C1Ž: 4   C2M: 3   C2X: 6   K1M: 32   K1Ž: 15     celkem : 76