- 78 20.06.2020 sobota, 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, startovné: mládež 50,- dospělí 0,-
- 79 21.06.2020 neděle, 2. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, startovné: mládež 50,- dospělí 0,-
20.06.2020 - 21.06.2020, SK VS Benátky nad Jizerou
on-line přihlašování od 14.05.2020 00:00:00 do 16.06.2020 23:59:59
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Bohatý Oto | 2007 | ZS | 3+ | SK Třebechovice | 011088 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | |
C1M | Voneš Jakub | 2007 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | |
C1M | Venc Ondřej | 2007 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | |
C1M | Novotný Matyáš | 2009 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011031 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | ||
C1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | |
C1Ž | Vojtíková Klára | 2007 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | |
C1Ž | Saifrtová Magdaléna | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011071 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | |
C1Ž | Vaculová Lucie | 2008 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011075 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | ||
C2X | Vojtíková Klára Voneš Jakub | 2007 2007 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 011065 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | |
C2X | Saifrtová Magdaléna Venc Ondřej | 2008 2007 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011071 011022 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | |
C2X | Vaculová Lucie Bohatý Oto | 2008 2007 | ZS | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. SK Třebechovice | 011075 011088 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | ||
K1M | Bohatý Oto | 2007 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 011088 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | |
K1M | Voneš Jakub | 2007 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | |
K1M | Hluchý Vilém | 2006 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011045 | 78 so 79 ne | 16.06.20 11:10:28 | |
K1M | Novotný Matyáš | 2009 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011031 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | |
K1M | Kaplický Jindřich | 2007 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011016 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:13:30 | |
K1M | Malinský Petr | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011067 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:13:30 | |
K1M | Nahodil Václav | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011081 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:13:30 | |
K1M | Předota Kristián | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011066 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:13:30 | |
K1M | Šenk Alexandr | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011014 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:13:30 | |
K1M | Uhlík Kryštof | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011030 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:13:30 | |
K1M | Vaněk Daniel | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011059 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:13:30 | |
K1M | Wais Jakub | 2007 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011032 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:13:30 | |
K1M | Pohanka František | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011033 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:13:30 | |
K1M | Čermák Vilém | 2009 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011077 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:13:30 | ||
K1M | Foltín Radim | 2010 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011052 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:13:30 | ||
K1M | Kepšta Martin | 2009 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011027 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:13:30 | ||
K1M | Růžička Jan | 2009 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011063 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:13:30 | ||
K1Ž | Vojtíková Klára | 2007 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | |
K1Ž | Saifrtová Magdaléna | 2008 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011071 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | |
K1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | |
K1Ž | Vaculová Lucie | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011075 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | |
K1Ž | Zaťková Eliška | 2009 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011062 | 78 so 79 ne | 15.06.20 20:28:05 | ||
K1Ž | Hatoňová Vilemína | 2010 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011025 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:13:30 | ||
K1Ž | Vatěrová Amálie | 2010 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011083 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:13:30 | ||
K1Ž | Vencová Alžběta | 2010 | PZ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011080 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:13:30 | ||
celkem C1M: 4 C1Ž: 4 C2X: 3 K1M: 18 K1Ž: 8 | |||||||||
Kanoe Klub Spoj Brno | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 78 so 79 ne | 16.06.20 13:14:38 | |
K1M | Vítek David | 2007 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103012 | 78 so 79 ne | 16.06.20 13:14:38 | |
K1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 78 so 79 ne | 16.06.20 13:14:38 | |
celkem C1Ž: 1 K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
KK Opava | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Dragon Jakub | 2007 | ZS | 3 | KK Opava | 121031 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:41:16 | |
C1M | Kovář Michal | 2009 | ZM | KK Opava | 121022 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:41:16 | ||
C1Ž | Mrázková Klára | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 78 so 79 ne | 12.06.20 04:01:16 | |
C2M | Balarin Evžen Kubita Tomáš | 2008 2008 | ZM | 3 | KK Opava KK Opava | 121044 121016 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:41:16 | |
C2M | Antl Tomáš Stropek Tobiáš | 2008 2007 | ZS | 3 | KK Opava KK Opava | 121001 121007 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:41:16 | |
K1M | Antl Tomáš | 2008 | ZM | 2 | KK Opava | 121001 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:41:16 | |
K1M | Kovář Filip | 2006 | ZS | 2 | KK Opava | 121017 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:41:16 | |
K1M | Balarin Evžen | 2008 | ZM | 3+ | KK Opava | 121044 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:41:16 | |
K1M | Dragon Jakub | 2007 | ZS | 3+ | KK Opava | 121031 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:41:16 | |
K1M | Kubita Tomáš | 2008 | ZM | 3+ | KK Opava | 121016 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:41:16 | |
K1M | Stropek Tobiáš | 2007 | ZS | 3+ | KK Opava | 121007 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:41:16 | |
K1M | Baar Dominik | 2007 | ZS | 3 | KK Opava | 121061 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:41:16 | |
K1M | Baar Patrik | 2007 | ZS | 3 | KK Opava | 121015 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:41:16 | |
K1M | Jakubík Štěpán | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121038 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:41:16 | |
K1M | Šefčík Václav | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121033 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:41:16 | |
K1M | Kovář Michal | 2009 | ZM | KK Opava | 121022 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:41:16 | ||
K1M | Rousek David | 2010 | PZ | KK Opava | 121057 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:41:16 | ||
K1Ž | Mrázková Klára | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 78 so 79 ne | 12.06.20 04:01:16 | |
K1Ž | Lebedová Adéla | 2010 | PZ | KK Opava | 121014 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:41:16 | ||
celkem C1M: 2 C1Ž: 1 C2M: 2 K1M: 12 K1Ž: 2 | |||||||||
KK Rakovník | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Hanuš Jakub | 2007 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009156 | 78 so 79 ne | 06.06.20 17:42:47 | |
K1M | Hanuš Jakub | 2007 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009156 | 78 so 79 ne | 06.06.20 17:42:47 | |
celkem C1M: 1 K1M: 1 | |||||||||
Klub Kanoistika Roudnice n.L. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 78 so 79 ne | 15.06.20 15:36:09 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 78 so 79 ne | 26.05.20 21:00:30 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 78 so 79 ne | 15.06.20 19:27:38 | |
K1M | Marek Kryštof | 2006 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049067 | 78 so 79 ne | 15.06.20 19:27:38 | |
K1M | Semerád Vít | 2010 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049026 | 78 so 79 ne | 15.06.20 19:27:38 | ||
K1Ž | Heková Natálie | 2006 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049063 | 78 so 79 ne | 15.06.20 19:27:38 | |
K1Ž | Šrétrová Amálie | 2007 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 78 so 79 ne | 15.06.20 19:27:38 | |
K1Ž | Beerová Anežka | 2007 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049066 | 78 so 79 ne | 15.06.20 19:27:38 | |
K1Ž | Šrétrová Štěpánka | 2009 | ZM | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049038 | 78 so 79 ne | 15.06.20 19:27:38 | ||
celkem C1M: 1 K1M: 4 K1Ž: 4 | |||||||||
Klub vodních sportů Sušice z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Švejd Jáchym | 2007 | ZS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042025 | 78 so 79 ne | 10.06.20 13:54:33 | |
K1M | Pechlát Adam | 2007 | ZS | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 78 so 79 ne | 10.06.20 13:54:33 | |
K1Ž | Galušková Bára | 2006 | ZS | 2+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042006 | 78 so 79 ne | 10.06.20 13:54:33 | |
celkem K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
KVS Hradec Králové | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Indruch Matěj | 2006 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045012 | 78 so 79 ne | 05.06.20 20:01:24 | |
C1M | Heger Jonáš | 2006 | ZS | 3+ | KVS Hradec Králové | 045021 | 78 so 79 ne | 05.06.20 20:01:24 | |
C1M | Indruch Tomáš | 2008 | ZM | 3 | KVS Hradec Králové | 045002 | 78 so 79 ne | 05.06.20 20:01:24 | |
C1M | Vít Matyáš | 2009 | ZM | KVS Hradec Králové | 045027 | 78 so 79 ne | 05.06.20 20:01:24 | ||
C1Ž | Motlová Andrea | 2006 | ZS | 3+ | KVS Hradec Králové | 045016 | 78 so 79 ne | 05.06.20 20:01:24 | |
C1Ž | Štěpánková Julie | 2006 | ZS | 3 | KVS Hradec Králové | 045033 | 78 so 79 ne | 05.06.20 20:01:24 | |
C1Ž | Štěpánková Stella | 2006 | ZS | 3 | KVS Hradec Králové | 117321 | 78 so 79 ne | 05.06.20 20:01:24 | |
C2M | Heger Jonáš Indruch Matěj | 2006 2006 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové KVS Hradec Králové | 045021 045012 | 78 so 79 ne | 05.06.20 20:01:24 | |
C2M | Indruch Tomáš Vít Matyáš | 2008 2009 | ZM | 3 | KVS Hradec Králové KVS Hradec Králové | 045002 045027 | 78 so 79 ne | 05.06.20 20:01:24 | |
C2X | Motlová Andrea Indruch Matěj | 2006 2006 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové KVS Hradec Králové | 045016 045012 | 78 so 79 ne | 05.06.20 20:01:24 | |
K1M | Hauck Marek | 2007 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045019 | 78 so 79 ne | 05.06.20 20:01:24 | |
K1M | Indruch Tomáš | 2008 | ZM | 3 | KVS Hradec Králové | 045002 | 78 so 79 ne | 05.06.20 20:01:24 | |
K1M | Vít Matyáš | 2009 | ZM | KVS Hradec Králové | 045027 | 78 so 79 ne | 05.06.20 20:01:24 | ||
K1Ž | Motlová Andrea | 2006 | ZS | 3+ | KVS Hradec Králové | 045016 | 78 so 79 ne | 05.06.20 20:01:24 | |
K1Ž | Štěpánková Julie | 2006 | ZS | 3+ | KVS Hradec Králové | 045033 | 78 so 79 ne | 05.06.20 20:01:24 | |
K1Ž | Štěpánková Stella | 2006 | ZS | 3+ | KVS Hradec Králové | 117321 | 78 so 79 ne | 05.06.20 20:01:24 | |
K1Ž | Indruchová Daniela | 2011 | PZ | KVS Hradec Králové | 045023 | 78 so 79 ne | 05.06.20 20:01:24 | ||
celkem C1M: 4 C1Ž: 3 C2M: 2 C2X: 1 K1M: 3 K1Ž: 4 | |||||||||
Loko Trutnov | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Stolín Antonín | 2008 | ZM | 3 | Loko Trutnov | 060059 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:21:21 | |
C1M | Bolehovský Oto | 2011 | PZ | Loko Trutnov | 060070 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:21:21 | ||
C1Ž | Beierová Běta | 2008 | ZM | 3 | Loko Trutnov | 060063 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:21:21 | |
C2M | Beierová Běta Stolín Antonín | 2008 2008 | ZM | Loko Trutnov Loko Trutnov | 060063 060059 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:21:21 | ||
K1M | Bolehovský Oto | 2011 | PZ | Loko Trutnov | 060070 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:21:21 | ||
K1M | Kuděj Jan | 2011 | PZ | Loko Trutnov | 060090 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:21:21 | ||
K1Ž | Beierová Běta | 2008 | ZM | 3 | Loko Trutnov | 060063 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:21:21 | |
K1Ž | Marková Kristýna | 2009 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057169 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:21:21 | ||
celkem C1M: 2 C1Ž: 1 C2M: 1 K1M: 2 K1Ž: 2 | |||||||||
Otava Strakonice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Šíma Lukáš | 2006 | ZS | 3+ | Otava Strakonice | 027002 | 78 so 79 ne | 15.06.20 21:06:06 | |
K1M | Škop Jan | 2007 | ZS | 3+ | Otava Strakonice | 027016 | 78 so 79 ne | 15.06.20 21:06:06 | |
celkem K1M: 2 | |||||||||
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Bačina Jan | 2006 | ZS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043001 | 78 so 79 ne | 16.06.20 17:47:19 | |
K1M | Bačina Tomáš | 2008 | ZM | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043004 | 78 so 79 ne | 16.06.20 17:47:19 | |
K1Ž | Bláhová Karolína | 2007 | ZS | 3 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043008 | 78 so 79 ne | 16.06.20 17:47:19 | |
celkem K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
SK Třebechovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Beránek Tomáš | 2006 | ZS | 3 | SK Třebechovice | 061016 | 78 so 79 ne | 06.06.20 21:50:54 | |
K1M | Samek Petr | 2008 | ZM | 3 | SK Třebechovice | 061004 | 78 so 79 ne | 06.06.20 21:50:54 | |
celkem K1M: 2 | |||||||||
SK Týniště nad Orlicí | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Bek Matyáš | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 063063 | 78 so 79 ne | 15.06.20 22:07:54 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
SK Veselí nad Moravou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 78 so 79 ne | 11.06.20 07:43:54 | |
K1M | Černý Vojtěch | 2007 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133030 | 78 so 79 ne | 11.06.20 07:43:54 | |
K1M | Minařík Šimon | 2007 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133033 | 78 so 79 ne | 11.06.20 07:43:54 | |
K1M | Zeman Jakub | 2007 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133017 | 78 so 79 ne | 11.06.20 07:43:54 | |
K1M | Šišpera Tomáš | 2008 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133041 | 78 so 79 ne | 11.06.20 07:43:54 | ||
K1M | Jurásek Matěj | 2009 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133028 | 78 so 79 ne | 11.06.20 07:43:54 | ||
K1Ž | Jurásková Karina | 2008 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133029 | 78 so 79 ne | 11.06.20 07:43:54 | ||
celkem K1M: 6 K1Ž: 1 | |||||||||
SK Vltava Č. Krumlov z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 78 so 79 ne | 15.06.20 11:18:44 | ||
C1M | Kasper Jakub | 2007 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 | 78 so 79 ne | 15.06.20 11:18:44 | ||
C2X | Šafaříková Alena Kasper Jakub | 2006 2007 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 024056 | 78 so 79 ne | 15.06.20 11:18:44 | ||
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 78 so 79 ne | 15.06.20 11:18:44 | |
K1M | Kasper Jakub | 2007 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 | 78 so 79 ne | 15.06.20 11:18:44 | |
K1M | Šutta Jan | 2008 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024065 | 78 so 79 ne | 15.06.20 11:18:44 | ||
K1M | Niedl Robin | 2008 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024053 | 78 so 79 ne | 15.06.20 11:18:44 | ||
K1Ž | Šafaříková Alena | 2006 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 | 78 so 79 ne | 15.06.20 11:18:44 | |
celkem C1M: 2 C2X: 1 K1M: 4 K1Ž: 1 | |||||||||
SK Vodní slalom České Budějovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Prüher Vojtěch | 2006 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:45:51 | |
C1M | Druska Vojtěch | 2006 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023021 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:45:51 | |
C1Ž | Švehlová Rozárie | 2008 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023015 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:45:51 | |
C2X | Prüher Vojtěch Švehlová Rozárie | 2006 2008 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 023015 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:45:51 | |
K1M | Druska Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023021 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:45:51 | |
K1Ž | Švehlová Rozárie | 2008 | ZM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023015 | 78 so 79 ne | 16.06.20 10:45:51 | |
celkem C1M: 2 C1Ž: 1 C2X: 1 K1M: 1 K1Ž: 1 | |||||||||
SK VS Benátky nad Jizerou | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Slušný Vojtěch | 2008 | ZM | 3+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010115 | 78 so 79 ne | 12.06.20 18:09:29 | |
K1M | Svoboda Šimon | 2008 | ZM | 3+ | TJ DUKLA Praha | 010112 | 78 so 79 ne | 12.06.20 18:09:29 | |
K1M | Slavík Matěj | 2008 | ZM | 3 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010120 | 78 so 79 ne | 12.06.20 18:09:29 | |
celkem K1M: 3 | |||||||||
SKK Vysoké Mýto | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Kotrba Matěj Vosmek Jáchym | 2007 2007 | ZS | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064036 064039 | 78 so 79 ne | 12.06.20 22:52:46 | ||
K1M | Kvapil Ondřej | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 78 so 79 ne | 12.06.20 22:52:46 | |
K1M | Syrový Filip | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064026 | 78 so 79 ne | 12.06.20 22:52:46 | |
K1M | Vosmek Jáchym | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064039 | 78 so 79 ne | 12.06.20 22:52:46 | |
K1M | Sedlák Václav | 2007 | ZS | SKK Vysoké Mýto | 064058 | 78 so 79 ne | 12.06.20 22:52:46 | ||
K1M | Kotrba Matěj | 2007 | ZS | SKK Vysoké Mýto | 064036 | 78 so 79 ne | 12.06.20 22:52:46 | ||
celkem C2M: 1 K1M: 5 | |||||||||
SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
C1M | Kutín Filip | 2007 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
C1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
C1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
C1M | Kratochvíl Jakub | 2009 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119175 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | ||
C1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | ||
C1M | Štýbnar Matěj | 2009 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | ||
C1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
C1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
C1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
C1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
C1Ž | Marousková Tereza | 2009 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | ||
C2M | Retek Toman Václav Retek Václav Toman | 2007 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 119189 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
C2M | Maděrka Tobiáš Štýbnar Matěj | 2009 2009 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 119209 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | ||
C2X | Kratochvílová Adéla Malý Vojtěch | 2007 2006 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 119191 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
C2X | Malá Magdalena Kočířová Valentýna | 2007 2008 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 119208 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
K1M | Jaroš Michael | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119171 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
K1M | Kutín Filip | 2007 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
K1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
K1M | Pomajbík Filip | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119187 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
K1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
K1M | Kratochvíl Jakub | 2009 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119175 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | ||
K1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | ||
K1M | Štýbnar Matěj | 2009 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | ||
K1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
K1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
K1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
K1Ž | Jílková Pavla | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119227 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
K1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | |
K1Ž | Marousková Tereza | 2009 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 78 so 79 ne | 15.06.20 14:24:33 | ||
celkem C1M: 9 C1Ž: 6 C2M: 2 C2X: 2 K1M: 11 K1Ž: 7 | |||||||||
Sokol Trója | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Poduška Mikuláš | 2012 | PZ | Sokol Trója | 086007 | 78 so 79 ne | 16.06.20 09:36:20 | ||
celkem K1M: 1 | |||||||||
TJ Bohemians Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kolman Vít | 2010 | PZ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:52:47 | ||
C2M | Martin Jakub Uhlík Jan | 2009 2008 | ZM | 2 | TJ Bohemians Praha TJ Jiskra Bechyně | 001107 076028 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:52:47 | |
K1M | Kot Michal | 2006 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001139 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:52:47 | |
K1M | Cardoselli Lucas | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009188 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:52:47 | ||
K1M | Hladík Šimon | 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009181 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:52:47 | ||
K1M | Hrubec Matěj | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001094 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:52:47 | ||
K1M | Kolman Vít | 2010 | PZ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:52:47 | ||
K1M | Martin Jakub | 2009 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001107 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:52:47 | ||
K1M | Seidl Marek | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001122 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:52:47 | ||
K1M | Trefný Vojtěch | 2007 | ZS | TJ Bohemians Praha | 001134 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:52:47 | ||
K1M | Zachystal Adam | 2010 | PZ | Wild Water Canoe Club FROL | 001137 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:52:47 | ||
K1M | Pelikán Martin | 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009189 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:52:48 | ||
K1Ž | Milotová Dora | 2007 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001120 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:52:48 | |
K1Ž | Albrechtová Stela | 2009 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001142 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:52:47 | ||
K1Ž | Mrázová Ema | 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009186 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:52:48 | ||
celkem C1M: 1 C2M: 1 K1M: 10 K1Ž: 3 | |||||||||
TJ DNT VS Kadaň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Hoření Hynek | 2011 | PZ | TJ DNT VS Kadaň | 047024 | 78 so 79 ne | 15.06.20 13:10:12 | ||
K1M | Černoch Štěpán | 2009 | ZM | TJ DNT VS Kadaň | 047004 | 78 so 79 ne | 15.06.20 13:10:12 | ||
K1Ž | Hoření Hedvika | 2008 | ZM | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047008 | 78 so 79 ne | 15.06.20 13:10:12 | |
celkem K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ DUKLA Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Dočkal Radek | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009166 | 78 so 79 ne | 16.06.20 21:43:37 | |
K1M | Hanč Pavel | 2008 | ZM | TJ DUKLA Praha | 012034 | 78 so 79 ne | 16.06.20 21:43:37 | ||
K1M | Odvárko Jakub | 2008 | ZM | TJ DUKLA Praha | 012071 | 78 so 79 ne | 16.06.20 21:43:37 | ||
K1Ž | Tesařová Eliška | 2007 | ZS | 3 | TJ DUKLA Praha | 012031 | 78 so 79 ne | 16.06.20 21:43:37 | |
celkem K1M: 3 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Jiskra Bechyně | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Uhlík Jan | 2008 | ZM | 3+ | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 78 so 79 ne | 26.05.20 09:12:25 | |
K1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | PZ | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 78 so 79 ne | 26.05.20 09:12:25 | ||
celkem K1M: 2 | |||||||||
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Doležal Vít | 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014063 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:18:07 | ||
C1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:18:07 | |
C2M | Sakalová Markéta Sakalová Magdaléna | 2007 2007 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 014082 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:18:07 | |
C2M | Hrňák Šimon Klimeš Vít | 2007 2007 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014064 014034 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:18:07 | |
C2X | Hrňák Matouš Hronová Šárka | 2009 2009 | ZM | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014093 014087 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:18:07 | ||
K1M | Klimeš Vít | 2007 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014034 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:18:07 | |
K1M | Hrňák Matouš | 2009 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014093 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:18:07 | |
K1M | Hrňák Šimon | 2007 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014064 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:18:07 | |
K1M | Doležal Vít | 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014063 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:18:07 | ||
K1M | Kovárník Matěj | 2010 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014051 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:18:07 | ||
K1M | Páca Jan | 2009 | ZM | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014004 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:18:07 | ||
K1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:18:07 | |
K1Ž | Sakalová Magdaléna | 2007 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:18:07 | |
K1Ž | Sakalová Markéta | 2007 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:18:07 | |
K1Ž | Hronová Šárka | 2009 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014087 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:18:07 | |
K1Ž | Chocholová Veronika | 2007 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014079 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:18:07 | |
celkem C1M: 1 C1Ž: 1 C2M: 2 C2X: 1 K1M: 6 K1Ž: 5 | |||||||||
TJ Loko Plzeň | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Panzer Martin | 2007 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039033 | 78 so 79 ne | 12.06.20 20:38:29 | |
C1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039039 | 78 so 79 ne | 12.06.20 20:38:29 | |
C2M | Panzer Martin Hanzel Jáchym | 2007 2008 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň TJ Loko Plzeň | 039033 039039 | 78 so 79 ne | 12.06.20 20:38:29 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 78 so 79 ne | 12.06.20 20:38:29 | |
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039039 | 78 so 79 ne | 12.06.20 20:38:29 | |
K1M | Tesař Petr | 2006 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039042 | 78 so 79 ne | 12.06.20 20:38:29 | |
K1M | Sládek Michal | 2009 | ZM | TJ Loko Plzeň | 039005 | 78 so 79 ne | 12.06.20 20:38:29 | ||
celkem C1M: 2 C2M: 1 K1M: 4 | |||||||||
TJ Loko Žatec | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Legutko Josef | 2006 | ZS | 3+ | TJ Loko Žatec | 052065 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:37:55 | |
K1M | Milyan Daniel | 2006 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014101 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:37:55 | |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | ZS | 3 | TJ Loko Žatec | 052060 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:37:55 | |
K1Ž | Petriková Barbora | 2008 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052046 | 78 so 79 ne | 16.06.20 12:37:55 | |
celkem K1M: 3 K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Semily | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Novotný Štěpán | 2006 | ZS | 3 | TJ Semily | 059024 | 78 so 79 ne | 15.06.20 11:06:30 | |
K1M | Slavík Daniel | 2006 | ZS | 3 | TJ Semily | 059026 | 78 so 79 ne | 15.06.20 11:06:30 | |
K1M | Pleštil Šimon | 2007 | ZS | 3 | TJ Semily | 059025 | 78 so 79 ne | 15.06.20 11:06:30 | |
K1M | Zuna Vilém | 2007 | ZS | 3 | TJ Semily | 059052 | 78 so 79 ne | 15.06.20 11:06:30 | |
K1M | Zuna Jáchym | 2010 | PZ | TJ Semily | 059051 | 78 so 79 ne | 15.06.20 11:06:30 | ||
celkem K1M: 5 | |||||||||
TJ SK Hubertus KV | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Tůmová Veronika | 2006 | ZS | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034027 | 78 so 79 ne | 12.06.20 20:21:18 | |
celkem K1Ž: 1 | |||||||||
TJ Slavia K. Vary | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kvapil Matěj | 2009 | ZM | 3 | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 78 so 79 ne | 16.06.20 08:00:49 | |
C1M | Kvapil Kryštof | 2012 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 78 so 79 ne | 16.06.20 08:00:49 | ||
K1M | Kvapil Matěj | 2009 | ZM | 3 | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 78 so 79 ne | 16.06.20 08:00:49 | |
K1M | Kvapil Kryštof | 2012 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 78 so 79 ne | 16.06.20 08:00:49 | ||
celkem C1M: 2 K1M: 2 | |||||||||
TJ Šumperk z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Štěpánková Markéta | 2008 | ZM | 3+ | TJ DUKLA Praha | 129041 | 78 so 79 ne | 04.06.20 16:20:50 | |
K1M | Chytil Lumír | 2006 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129042 | 78 so 79 ne | 04.06.20 16:20:50 | |
K1Ž | Štěpánková Markéta | 2008 | ZM | 3+ | TJ DUKLA Praha | 129041 | 78 so 79 ne | 04.06.20 16:20:50 | |
K1Ž | Ondráčková Barbora | 2010 | PZ | TJ Šumperk z.s. | 129028 | 78 so 79 ne | 04.06.20 16:20:50 | ||
celkem C1Ž: 1 K1M: 1 K1Ž: 2 | |||||||||
TJ Syntesia Pardubice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Ruffer Jakub | 2007 | ZS | TJ Syntesia Pardubice | 057099 | 78 so 79 ne | 16.06.20 22:00:05 | ||
C2M | Konvalinka Štěpán Pajtina Tomáš | 2009 2008 | ZM | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057027 057104 | 78 so 79 ne | 16.06.20 22:00:05 | ||
C2M | Ruffer Jakub Konvalinka Ondřej | 2007 2007 | ZS | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057099 057028 | 78 so 79 ne | 16.06.20 22:00:05 | ||
C2X | Žďárská Laura Plášil Hynek | 2006 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057062 057086 | 78 so 79 ne | 16.06.20 22:00:05 | |
K1M | Konvalinka Ondřej | 2007 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057028 | 78 so 79 ne | 16.06.20 22:00:05 | |
K1M | Plášil Hynek | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057086 | 78 so 79 ne | 16.06.20 22:00:05 | |
K1M | Konvalinka Štěpán | 2009 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057027 | 78 so 79 ne | 16.06.20 22:00:05 | ||
K1M | Pajtina Tomáš | 2008 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057104 | 78 so 79 ne | 16.06.20 22:00:05 | ||
K1M | Kulhánek Adam | 2009 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057102 | 78 so 79 ne | 16.06.20 22:00:05 | ||
K1Ž | Žďárská Laura | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057062 | 78 so 79 ne | 16.06.20 22:00:05 | |
celkem C1M: 1 C2M: 2 C2X: 1 K1M: 5 K1Ž: 1 | |||||||||
Univerzitní sportovní klub Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Svoboda Adam | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
C1M | Pinkava Matyáš | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
C1M | Petřík Marek | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
C1M | Pollert Antonín | 2006 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009022 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
C1M | Langer Filip | 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009071 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | ||
C1M | Pollert Metoděj | 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009110 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | ||
C1M | Řežábek Dominik | 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009040 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | ||
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
C2X | Jirasová Klára Jančar Štěpán | 2008 2007 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Univerzitní sportovní klub Praha | 011094 009020 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1M | Černík Štěpán | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1M | Pollert Antonín | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009022 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1M | Kárník Tadeáš | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1M | Zvolský Kristian Ladislav | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009161 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1M | Burger Jáchym | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009050 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1M | Jančar Štěpán | 2007 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009020 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1M | Petřík Marek | 2008 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009088 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1M | Plas Tobiáš | 2008 | ZM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009093 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1M | Svoboda Adam | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1M | Bareš Hugo | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009027 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1M | Boura Samuel | 2007 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009002 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1M | Král Matěj | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009047 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1M | Pinkava Matyáš | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009072 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1M | Pollert Jonáš | 2007 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009113 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1M | Langer Filip | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009071 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1M | Dvořák Vít | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009057 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1M | Král Ondřej | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009079 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1M | Hilar Mikoláš | 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009063 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | ||
K1M | Pollert Metoděj | 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009110 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | ||
K1M | Skalický Tomáš | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009051 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | ||
K1M | Klír Vojtěch | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009005 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | ||
K1M | Král Jakub | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009009 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | ||
K1M | Pinkava Jonáš | 2011 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009023 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | ||
K1M | Řežábek Dominik | 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009040 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | ||
K1M | Pokorný Daniel | 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009003 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | ||
K1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1Ž | Jirasová Klára | 2008 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011094 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1Ž | Podušková Klára | 2008 | ZM | 3 | Sokol Trója | 086008 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | |
K1Ž | Čellárová Zuzana | 2007 | ZS | Univerzitní sportovní klub Praha | 009054 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | ||
K1Ž | Podušková Julie | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009128 | 78 so 79 ne | 16.06.20 23:00:57 | ||
celkem C1M: 7 C1Ž: 1 C2X: 1 K1M: 25 K1Ž: 5 | |||||||||
VK Tzunami Ostrava | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kupka Lukáš | 2007 | ZS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118026 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:11:38 | |
C1M | Fabian František | 2009 | ZM | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 78 so 79 ne | 15.06.20 09:14:03 | ||
C1Ž | Fabianová Anna | 2007 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 78 so 79 ne | 15.06.20 09:14:03 | |
C1Ž | Srpová Lada | 2006 | ZS | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120004 | 78 so 79 ne | 15.06.20 09:14:03 | ||
K1M | Kápka Kryštof | 2007 | ZS | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118027 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:11:38 | |
K1M | Kápka Lukáš | 2009 | ZM | VK Tzunami Ostrava | 118028 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:11:38 | ||
K1M | Ambrož Jiří | 2006 | ZS | VK Tzunami Ostrava | 118025 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:11:38 | ||
K1M | Šlachta Jan | 2009 | ZM | VK Tzunami Ostrava | 118020 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:11:38 | ||
K1M | Fabian František | 2009 | ZM | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120006 | 78 so 79 ne | 15.06.20 09:14:03 | ||
K1Ž | Fabianová Anna | 2007 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 78 so 79 ne | 15.06.20 09:14:03 | |
K1Ž | Šlachtová Tereza | 2006 | ZS | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118012 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:11:38 | |
K1Ž | Srpová Lada | 2006 | ZS | 3 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120004 | 78 so 79 ne | 15.06.20 09:14:03 | |
K1Ž | Srpová Stela | 2006 | ZS | 3 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120003 | 78 so 79 ne | 15.06.20 09:14:03 | |
K1Ž | Michajlovičová Sára | 2009 | ZM | VK Tzunami Ostrava | 118013 | 78 so 79 ne | 14.06.20 21:11:38 | ||
celkem C1M: 2 C1Ž: 2 K1M: 5 K1Ž: 5 | |||||||||
Vodácký oddíl Horšovský Týn | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kliment Tomáš | 2008 | ZM | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 78 so 79 ne | 14.06.20 22:45:08 | ||
C2X | Hojdová Markéta Kopeček Michal | 2007 2007 | ZS | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn VS Tábor | 066017 030034 | 78 so 79 ne | 14.06.20 22:45:08 | |
K1M | Kliment Tomáš | 2008 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 78 so 79 ne | 14.06.20 22:45:08 | |
K1M | Kvasnička Matěj | 2008 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 78 so 79 ne | 14.06.20 22:45:08 | |
K1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 78 so 79 ne | 14.06.20 22:45:08 | |
celkem C1M: 1 C2X: 1 K1M: 2 K1Ž: 1 | |||||||||
Vodní sporty Desná | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Sekanina Matěj | 2008 | ZM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 128018 | 78 so 79 ne | 16.06.20 15:17:11 | |
K1Ž | Jurajdová Simona | 2007 | ZS | 3+ | Vodní sporty Desná | 128006 | 78 so 79 ne | 16.06.20 15:17:11 | |
K1Ž | Jurajdová Veronika | 2007 | ZS | 3 | Vodní sporty Desná | 128007 | 78 so 79 ne | 16.06.20 15:17:11 | |
K1Ž | Hřebíčková Hanna | 2006 | ZS | 3 | Vodní sporty Desná | 128004 | 78 so 79 ne | 16.06.20 15:17:11 | |
celkem K1M: 1 K1Ž: 3 | |||||||||
VS Tábor | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Válek Michal | 2006 | ZS | 2 | VS Tábor | 030025 | 78 so 79 ne | 16.06.20 08:50:36 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZS | 2 | VS Tábor | 030034 | 78 so 79 ne | 16.06.20 08:50:36 | |
K1M | Novák Matouš | 2006 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030024 | 78 so 79 ne | 16.06.20 08:50:36 | |
K1M | Velenovský Vojtěch | 2008 | ZM | 3 | VS Tábor | 030074 | 78 so 79 ne | 16.06.20 08:50:36 | |
K1M | Riant Antonín | 2010 | PZ | VS Tábor | 030040 | 78 so 79 ne | 16.06.20 08:50:36 | ||
K1Ž | Riantová Anežka | 2008 | ZM | 3+ | VS Tábor | 030067 | 78 so 79 ne | 16.06.20 08:50:36 | |
K1Ž | Riantová Marie | 2006 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030068 | 78 so 79 ne | 16.06.20 08:50:36 | |
celkem C1M: 1 K1M: 4 K1Ž: 2 | |||||||||
Wild Water Canoe Club FROL | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Kutek Michal | 2006 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012087 | 78 so 79 ne | 10.06.20 11:09:55 | |
K1M | Horák David | 2009 | ZM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090025 | 78 so 79 ne | 14.06.20 17:01:41 | |
celkem K1M: 2 | |||||||||
počty C1M: 45 C1Ž: 22 C2M: 14 C2X: 12 K1M: 163 K1Ž: 64 celkem: 320 |