- 74 13.06.2020 sobota, MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd, startovné: mládež 150,- dospělí 50,-
- 75 13.06.2020 sobota, MČR družstev dorostu ve sjezdu v Postřelmově, startovné: mládež 150,- dospělí 0,-
- 76 14.06.2020 neděle, MČR družstev žáků ve sjezdu v Postřelmově, startovné: mládež 150,- dospělí 0,-
- 77 14.06.2020 neděle, MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd, startovné: mládež 150,- dospělí 50,-
13.06.2020 - 14.06.2020, Vodní sporty Desná
on-line přihlašování od 07.05.2020 00:00:00 do 06.06.2020 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Skořepa Vojtěch | 1999 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024015 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | ||
C1M | Študlar Patrik | 1999 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024061 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | ||
C1M | Šotola Karel | 1997 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106049 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 06.06.20 18:05:20 | |||
C1M | Klíma Vojtěch | 2002 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024033 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | |
C1M | Šmakal Petr | 2003 | DS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106088 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 06.06.20 18:05:20 | |
C1M | Rašner Karel | 2004 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 03.06.20 09:13:17 | |
C1M | Salaj František | 2004 | DM | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 06.06.20 18:05:20 | |
C1M | Vaněk Matěj | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030044 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | Pouze závod jednotlivců - 74,77 | 03.06.20 10:00:48 |
C1M | Hric Ondřej | 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119092 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
C1M | Kosík Dan | 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
C1M | Geprt David | 2005 | DM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106098 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 06.06.20 18:05:20 | |
C1M | Papula Jan | 2005 | DM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106094 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 06.06.20 18:05:20 | |
C1M | Vodák Norbert | 2004 | DM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106097 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 06.06.20 18:05:20 | |
C1M | Ondřich Adam | 2004 | DM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024006 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | ||
C1M | Míka Hynek | 2006 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | Prosíme o hodnocení i v rámci MČRd. | 04.06.20 13:13:01 |
C1M | Sladovník Jakub | 2006 | ZS | 3 | SK Domeček Soběslav | 026002 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 13:13:01 | |
C1M | Kvapil Ondřej | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 23:07:12 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
C1M | Čamek David | 2006 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106084 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 06.06.20 18:05:20 | |
C1M | Stratil Filip | 2006 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 06.06.20 18:05:20 | |
C1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
C1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
C1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 02.06.20 09:03:17 | ||
C1M | Štýbnar Matěj | 2009 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | ||
celkem C1M: 27 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Němcová Marie | 2000 | MT | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 20:28:49 | ||
C1Ž | Satková Martina | 1998 | MT | TJ DUKLA Praha | 012074 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 17:36:21 | ||
C1Ž | Plachtová Alexandra | 1998 | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024030 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | ||
C1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 20:28:49 | |
C1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DS | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | |
C1Ž | Retková Anna | 2005 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
C1Ž | Střílková Jana | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
C1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 20:28:49 | |
C1Ž | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | DM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 23:07:12 | |
C1Ž | Chromá Nicol | 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
C1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
C1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
C1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZS | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | ||
C1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 20:28:49 | |
C1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
C1Ž | Marousková Tereza | 2009 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | ||
celkem C1Ž: 17 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Švagr Rostislav Koblížek Daniel | 2000 2000 | 1 | SK Týniště nad Orlicí TJ Syntesia Pardubice | 063009 057140 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 16:27:50 | ||
C2M | Šmoldas Michal Šotola Karel | 1998 1997 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106061 106049 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 06.06.20 18:05:20 | ||
C2M | Študlar Patrik Skořepa Vojtěch | 1999 1999 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024061 024015 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | ||
C2M | Salaj František Šmakal Petr | 2004 2003 | DS | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106095 106088 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 06.06.20 18:05:20 | |
C2M | Rašner Karel Vaněk Matěj | 2004 2004 | DM | 1 | TJ Bohemians Praha VS Tábor | 185007 030044 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 03.06.20 09:13:17 | |
C2M | Geprt David Papula Jan | 2005 2005 | DM | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106098 106094 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 06.06.20 18:05:20 | |
C2M | Zrzavý Jakub Virágh Tomáš | 2005 2004 | DM | 3 | SKK Vysoké Mýto SK Třebechovice | 064056 061013 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 23:07:12 | |
C2M | Gabrlík Jakub Mráka Jan | 2004 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 119154 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
C2M | Urban Jaroslav Štýbnar Vojtěch | 2004 2005 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119205 119197 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
C2M | Palouda Mikoláš Kasper Jakub | 2007 2007 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 024056 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | |
C2M | Malý Vojtěch Svoboda Ondřej | 2006 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 119190 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
C2M | Čamek David Stratil Filip | 2006 2006 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106084 106086 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 06.06.20 18:05:20 | |
C2M | Kvapil Ondřej Kotrba Matěj | 2007 2007 | ZS | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064040 064036 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 23:07:12 | ||
C2M | Sedlák Václav Vosmek Jáchym | 2007 2007 | ZS | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064058 064039 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 23:07:12 | ||
C2M | Šafařík Pavel Šutta Jan | 2008 2008 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 024065 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | |
celkem C2M: 15 | |||||||||
Kategorie C2Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2Ž | Kolihová Hana Bočánková Jana | 2003 2003 | DS | 3 | SK Domeček Soběslav SK Domeček Soběslav | 026018 026019 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 13:13:01 | |
C2Ž | Hansgutová Monika Novosadová Eliška | 2005 2005 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 119206 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
celkem C2Ž: 2 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Švagr Rostislav | 2000 | 1 | SK Týniště nad Orlicí | 063009 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 16:27:50 | ||
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 20:28:49 | ||
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | ||
K1M | Walter David | 2001 | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129013 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 18:22:18 | ||
K1M | Hlobil Josef | 2001 | TJ Turnov | 062003 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 22:59:16 | |||
K1M | Háša Michal | 1981 | V | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076013 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 26.05.20 09:10:52 | |
K1M | Hrabec Bohumil | 1960 | V | 2 | VK Kroměříž | 112014 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 02:56:06 | |
K1M | Uhlík František | 1975 | V | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076007 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 26.05.20 09:10:52 | |
K1M | Jarolímek Otto | 1961 | V | 3 | TJ Turnov | 062006 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 22:59:16 | |
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DS | 1 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 02.06.20 09:03:17 | |
K1M | Šindelář Jan | 2002 | DS | 1 | TJ Loko Plzeň | 039050 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 11:57:34 | |
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DS | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 20:28:49 | |
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | DS | 1 | TJ Bohemians Praha | 103036 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 20:28:49 | |
K1M | Lacina Jakub | 2003 | DS | 1 | TJ Semily | 059021 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 10:02:59 | |
K1M | Brokeš Marek | 2003 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001063 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 03.06.20 09:13:17 | |
K1M | Kökörčin Matěj | 2003 | DS | 2 | Vodní sporty Desná | 128008 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:22:38 | |
K1M | Rutar Martin | 2003 | DS | 2 | Vodní sporty Desná | 128014 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:22:38 | |
K1M | Berka Štěpán | 2002 | DS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106069 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 06.06.20 18:05:20 | |
K1M | Doležal Tomáš | 2002 | DS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133022 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 02.06.20 09:03:17 | |
K1M | Hynek Pavel | 2003 | DS | 3 | TJ Semily | 059012 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 10:02:59 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 01.06.20 13:21:08 | |
K1M | Rolenc Jakub | 2004 | DM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133025 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 02.06.20 09:03:17 | |
K1M | Bernat Pavel | 2004 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103019 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 20:28:49 | |
K1M | Vodrážka Matěj | 2004 | DM | 2 | TJ Semily | 059049 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 10:02:59 | |
K1M | Virágh Tomáš | 2004 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061013 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 16:27:50 | |
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1M | Doležal Filip | 2004 | DM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133023 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 02.06.20 09:03:17 | |
K1M | Kadubec Matěj | 2005 | DM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133035 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 02.06.20 09:03:17 | |
K1M | Polášek Martin | 2005 | DM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133034 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 02.06.20 09:03:17 | |
K1M | Šantavý Michal | 2004 | DM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133003 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 02.06.20 09:03:17 | |
K1M | Zeman Šimon | 2004 | DM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133127 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 02.06.20 09:03:17 | |
K1M | Dziadek Marek | 2005 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 20:28:49 | |
K1M | Gross Benedikt | 2005 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103006 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 20:28:49 | |
K1M | Zrzavý Jakub | 2005 | DM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 23:07:12 | |
K1M | Švagr Robin | 2004 | DM | 3 | SK Týniště nad Orlicí | 063001 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 16:27:50 | |
K1M | Urban Jaroslav | 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119205 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1M | Protivánek Jan | 2005 | DM | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106113 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 06.06.20 18:05:20 | |
K1M | Sedlák Jakub | 2005 | DM | SKK Vysoké Mýto | 064057 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 23:07:12 | ||
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 11:57:34 | |
K1M | Míka Hynek | 2006 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | V sobotu prosíme o hodnocení i v rámci MČRd. | 04.06.20 13:13:01 |
K1M | Sladovník Jakub | 2006 | ZS | 2 | SK Domeček Soběslav | 026002 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 13:13:01 | |
K1M | Černý Vojtěch | 2007 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133030 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 02.06.20 09:03:17 | |
K1M | Zeman Jakub | 2007 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133017 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 02.06.20 09:03:17 | |
K1M | Tesař Petr | 2006 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039042 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 11:57:34 | |
K1M | Dorničák Maxim | 2007 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103029 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 20:28:49 | |
K1M | Vítek David | 2007 | ZS | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103012 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 20:28:49 | |
K1M | Syrový Filip | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064026 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 23:07:12 | |
K1M | Vosmek Jáchym | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064039 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 23:07:12 | |
K1M | Sedlák Václav | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064058 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 23:07:12 | |
K1M | Kotrba Matěj | 2007 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064036 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 23:07:12 | |
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | |
K1M | Kasper Jakub | 2007 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | |
K1M | Novotný Štěpán | 2006 | ZS | 3 | TJ Semily | 059024 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 10:02:59 | |
K1M | Pleštil Šimon | 2007 | ZS | 3 | TJ Semily | 059025 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 10:02:59 | |
K1M | Slavík Daniel | 2006 | ZS | 3 | TJ Semily | 059026 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 10:02:59 | |
K1M | Bek Matyáš | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 063063 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 16:27:50 | |
K1M | Jaroš Michael | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119171 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1M | Pomajbík Filip | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119187 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1M | Trnka Tobiáš | 2007 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106111 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 06.06.20 18:05:20 | |
K1M | Minařík Šimon | 2007 | ZS | SK Veselí nad Moravou | 133033 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 02.06.20 09:03:17 | ||
K1M | Pech Antonín | 2006 | ZS | SK Domeček Soběslav | 026007 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 13:13:01 | ||
K1M | Uhlík Jan | 2008 | ZM | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 26.05.20 09:10:52 | |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 02.06.20 09:03:17 | |
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039039 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 11:57:34 | |
K1M | Vyskočil Viktor | 2008 | ZM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108039 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 06:29:41 | |
K1M | Šafařík Pavel | 2008 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | |
K1M | Šutta Jan | 2008 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024065 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | |
K1M | Maděrka Tobiáš | 2009 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119214 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1M | Štýbnar Matěj | 2009 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119209 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1M | Šišpera Tomáš | 2008 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133041 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 02.06.20 09:03:17 | ||
K1M | Sládek Michal | 2009 | ZM | TJ Loko Plzeň | 039005 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 11:57:34 | ||
K1M | Voříšek Václav | 2008 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064041 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 23:07:12 | ||
K1M | Sekanina Matěj | 2008 | ZM | TJ Šumperk z.s. | 128018 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:22:38 | ||
K1M | Niedl Robin | 2008 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024053 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | ||
K1M | Kratochvíl Jakub | 2009 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119175 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | ||
K1M | Urbánek Vojtěch | 2009 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119236 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | ||
K1M | Čamek Petr | 2009 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106085 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 06.06.20 18:05:20 | ||
K1M | Šula Štěpán | 2009 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106112 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 06.06.20 18:05:20 | ||
celkem K1M: 86 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Satková Martina | 1998 | MT | TJ DUKLA Praha | 012074 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 17:36:21 | ||
K1Ž | Vaňková Klára | 2001 | 1 | VS Tábor | 030043 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | Pouze závod jednotlivců - 74,77 | 03.06.20 10:00:48 | |
K1Ž | Němcová Marie | 2000 | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103024 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 20:28:49 | ||
K1Ž | Dimovová Barbora | 2000 | 1 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106082 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 06.06.20 18:05:20 | ||
K1Ž | Plachtová Alexandra | 1998 | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024030 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | ||
K1Ž | Lagnerová Jana | 1959 | V | 3 | SK Domeček Soběslav | 026010 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 13:13:01 | |
K1Ž | Kolihová Hana | 2003 | DS | 1 | SK Domeček Soběslav | 026018 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 13:13:01 | |
K1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 1 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 20:28:49 | |
K1Ž | Mádrová Amálie | 2003 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039027 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 11:57:34 | |
K1Ž | Bočánková Jana | 2003 | DS | 2 | SK Domeček Soběslav | 026019 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 13:13:01 | |
K1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | |
K1Ž | Retková Marie | 2003 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1Ž | Kopřivová Eva | 2002 | DS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024040 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | |
K1Ž | Panzerová Kateřina | 2003 | DS | TJ Loko Plzeň | 039020 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 11:57:34 | ||
K1Ž | Novosadová Kristina | 2004 | DM | 1 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024024 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | |
K1Ž | Retková Anna | 2005 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1Ž | Šampalíková Klára | 2004 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 039029 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 11:57:34 | |
K1Ž | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | DM | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 23:07:12 | |
K1Ž | Kleinová Štěpánka | 2005 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | |
K1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1Ž | Sládková Linda | 2004 | DM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039009 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 11:57:34 | |
K1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | DM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 20:28:49 | |
K1Ž | Dobešová Eva | 2004 | DM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 06:29:41 | |
K1Ž | Kuskevych Anastasia | 2004 | DM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 06:29:41 | ||
K1Ž | Střechová Ela | 2005 | DM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 06:29:41 | |
K1Ž | Vojtěchová Barbora | 2004 | DM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 06:29:41 | ||
K1Ž | Rutarová Kateřina | 2005 | DM | 3 | Vodní sporty Desná | 128015 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:22:38 | |
K1Ž | Janišová Radka | 2005 | DM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024016 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | |
K1Ž | Chromá Nicol | 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1Ž | Novosadová Eliška | 2005 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1Ž | Střílková Jana | 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1Ž | Jurajdová Veronika | 2007 | ZS | 3 | Vodní sporty Desná | 128007 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:22:38 | |
K1Ž | Jurajdová Simona | 2007 | ZS | 3 | Vodní sporty Desná | 128006 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:22:38 | |
K1Ž | Šafaříková Alena | 2006 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 08:59:41 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1Ž | Holubová Nela | 2007 | ZS | SKK Vysoké Mýto | 064015 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 23:07:12 | ||
K1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 04.06.20 20:28:49 | |
K1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | |
K1Ž | Havlíčková Nela | 2008 | ZM | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 06:29:41 | |||
K1Ž | Marousková Tereza | 2009 | ZM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 74 so 75 so 76 ne 77 ne | 05.06.20 21:17:57 | ||
celkem K1Ž: 43 | |||||||||
počty C1M: 27 C1Ž: 17 C2M: 15 C2Ž: 2 K1M: 86 K1Ž: 43 celkem: 190 |