• 74  13.06.2020 sobota, MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd, startovné: mládež 150,-   dospělí 50,-
  • 75  13.06.2020 sobota, MČR družstev dorostu ve sjezdu v Postřelmově, startovné: mládež 150,-   dospělí 0,-
  • 76  14.06.2020 neděle, MČR družstev žáků ve sjezdu v Postřelmově, startovné: mládež 150,-   dospělí 0,-
  • 77  14.06.2020 neděle, MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd, startovné: mládež 150,-   dospělí 50,-
13.06.2020 - 14.06.2020, Vodní sporty Desná
on-line přihlašování od 07.05.2020 00:00:00 do 05.06.2020 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MKutín Filip2007ZSUP Olomouc119218  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
C1MNovák Tobiáš2008ZMUP Olomouc119182  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
C1MMaděrka Tobiáš2009ZMUP Olomouc119214  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
C1MŠtýbnar Matěj2009ZMUP Olomouc119209  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
celkem C1M: 4    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKočířová Valentýna2008ZM3UP Olomouc119208  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
C1ŽStloukalová Aneta2007ZS3UP Olomouc119196  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
C1ŽVrbová Marie2007ZS3UP Olomouc119198  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
C1ŽChromá Nicol2004DMUP Olomouc119224  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
C1ŽMalá Magdaléna2007ZSUP Olomouc119192  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
C1ŽMarousková Tereza2009ZMUP Olomouc119177  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
celkem C1Ž: 6    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MHáša Michal1981V2TJ Jiskra Bechyně076013  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 09:10:52
K1MUhlík Jan2008ZM3TJ Jiskra Bechyně076028  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 09:10:52
K1MUhlík František1975V3TJ Jiskra Bechyně076007  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 09:10:52
K1MKutín Filip2007ZS3UP Olomouc119218  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
K1MNovák Tobiáš2008ZM3UP Olomouc119182  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
K1MMaděrka Tobiáš2009ZMUP Olomouc119214  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
K1MŠtýbnar Matěj2009ZMUP Olomouc119209  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
celkem K1M: 7    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽChromá Nicol2004DM3UP Olomouc119224  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
K1ŽKočířová Valentýna2008ZM3UP Olomouc119208  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
K1ŽMalá Magdaléna2007ZS3UP Olomouc119192  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
K1ŽStloukalová Aneta2007ZS3UP Olomouc119196  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
K1ŽVrbová Marie2007ZS3UP Olomouc119198  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
K1ŽMarousková Tereza2009ZMUP Olomouc119177  74 so
 75 so
 76 ne
 77 ne
26.05.20 11:41:49
celkem K1Ž: 6    
počty C1M: 4   C1Ž: 6   K1M: 7   K1Ž: 6     celkem: 23