- 45 19.09.2020 sobota, 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje, startovné: mládež 100,- dospělí 200,-
- 46 20.09.2020 neděle, 51. ročník Slalomu o štít města Tábora , startovné: mládež 100,- dospělí 200,-
19.09.2020 - 20.09.2020, VS Tábor
on-line přihlašování od 13.08.2020 00:00:00 do 16.09.2020 23:55:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kvapil Martin | 1976 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035009 | 45 so 46 ne | 11.09.20 08:57:55 | |
C1M | Větrovský Jiří | 1966 | V | 2 | SPORT Zbraslav, z. s. | 095002 | 45 so 46 ne | 11.09.20 19:17:12 | |
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 45 so 46 ne | 14.09.20 08:47:24 | |
C1M | Hartl Jakub | 2004 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 | 45 so 46 ne | 14.09.20 20:56:50 | |
C1M | Hojda Jakub | 1993 | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066001 | 45 so 46 ne | 14.09.20 20:56:50 | ||
C1M | Wendl Miloslav | 1978 | V | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066011 | 45 so 46 ne | 14.09.20 20:56:50 | |
C1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
C1M | Krejčí Karel | 1972 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023053 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
C1M | Weber Oldřich | 1987 | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023133 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | ||
C1M | Čihovský Šimon | 2003 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
C1M | Prüher Jakub | 1968 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023088 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
C1M | Prüher Vojtěch | 2006 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
C1M | Šedivý Vít | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
C1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
C1M | Kuneš Daniel | 2003 | DS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066020 | 45 so 46 ne | 15.09.20 20:15:53 | |
C1M | Pešta Jan | 1981 | V | 2 | TJ Lužnice Tábor | 078014 | 45 so 46 ne | 16.09.20 10:17:56 | |
C1M | Prchlík Jiří | 1978 | V | 2 | TJ Lužnice Tábor | 078005 | 45 so 46 ne | 16.09.20 10:17:56 | |
C1M | Habich Lukáš | 1991 | 2 | VS Tábor | 030003 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | ||
C1M | Habich Tomáš | 1997 | 2 | VS Tábor | 030061 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | ||
C1M | Válek Michal | 2006 | ZS | 2 | VS Tábor | 030025 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
C1M | Tomek Lukáš | 1987 | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009061 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | ||
C1M | Vácha Viktor | 1985 | V | 3+ | KK Rakovník | 017056 | 45 so 46 ne | 17.08.20 13:17:55 | |
C1M | Voneš Jakub | 2007 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 45 so 46 ne | 13.09.20 21:16:13 | |
C1M | Keš Miroslav | 1967 | V | 3+ | SK Domeček Soběslav | 026020 | 45 so 46 ne | 14.09.20 13:14:17 | |
C1M | Pechlát Hynek | 1971 | V | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 45 so 46 ne | 15.09.20 12:59:00 | |
C1M | Druska Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023021 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
C1M | Bolehovský Jiří | 1974 | V | 3+ | Loko Trutnov | 060026 | 45 so 46 ne | 15.09.20 20:47:13 | |
C1M | Habich Karel | 1994 | 3+ | VS Tábor | 030031 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | ||
C1M | Keller Miloslav | 1962 | V | 3+ | VS Tábor | 030009 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
C1M | Krofta Zdeněk | 1959 | V | 3+ | VS Tábor | 030045 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
C1M | Kubeš Vladimír | 1961 | V | 3+ | VS Tábor | 030011 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
C1M | Panzer Martin | 2007 | ZS | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039033 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:45:40 | |
C1M | Machuta Zdeněk | 1964 | V | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014054 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | |
C1M | Uhlík Jan | 2008 | ZM | 3 | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 45 so 46 ne | 04.09.20 14:22:44 | |
C1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 45 so 46 ne | 10.09.20 07:53:50 | |
C1M | Kvapil Matěj | 2009 | ZM | 3 | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 45 so 46 ne | 11.09.20 08:57:55 | |
C1M | Kolman Filip | 1973 | V | 3 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008022 | 45 so 46 ne | 13.09.20 12:47:31 | |
C1M | Kliment Tomáš | 2008 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 45 so 46 ne | 14.09.20 20:56:50 | |
C1M | Kvasnička Matěj | 2008 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 45 so 46 ne | 14.09.20 20:56:50 | |
C1M | Rubín Daniel | 1975 | V | 3 | TJ DUKLA Praha | 012032 | 45 so 46 ne | 15.09.20 07:41:23 | |
C1M | Hanuš Jakub | 2007 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009156 | 45 so 46 ne | 15.09.20 09:54:27 | |
C1M | Šerý Michal | 1971 | V | 3 | C&K Rožátov | 088003 | 45 so 46 ne | 15.09.20 11:52:37 | |
C1M | Pechlát Adam | 2007 | ZS | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 45 so 46 ne | 15.09.20 12:59:00 | |
C1M | Semerád Adam | 2004 | DM | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 45 so 46 ne | 15.09.20 19:50:02 | |
C1M | Stolín Antonín | 2008 | ZM | 3 | Loko Trutnov | 060059 | 45 so 46 ne | 15.09.20 20:47:13 | |
C1M | Čapek Vojtěch | 2002 | DS | 3 | VS Tábor | 030069 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
C1M | Velenovský Jiří | 1978 | V | 3 | VS Tábor | 030072 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
C1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:29:04 | |
C1M | Olšák Matyáš | 2001 | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:29:04 | ||
C1M | Indruch Tomáš | 2008 | ZM | 3 | KVS Hradec Králové | 045002 | 45 so 46 ne | 16.09.20 19:46:23 | |
C1M | Pšenička Luděk | 1960 | V | 3 | KK Rakovník | 017026 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:14:02 | |
C1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039039 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:45:40 | |
C1M | Dvořák Vít | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009057 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | |
C1M | Řežábek Dominik | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009040 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | |
C1M | Kubát Jiří | 1959 | V | 3 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036007 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:22 | |
C1M | Kvapil Kryštof | 2012 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 45 so 46 ne | 11.09.20 08:57:55 | ||
C1M | Krejčí Matěj | 2011 | PZ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023026 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | ||
C1M | Plocek Matyáš Jan | 2008 | ZM | SK Vodní slalom České Budějovice | 023064 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | ||
C1M | Marek Kryštof | 2006 | ZS | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049067 | 45 so 46 ne | 15.09.20 19:50:02 | ||
C1M | Bolehovský Oto | 2011 | PZ | Loko Trutnov | 060070 | 45 so 46 ne | 15.09.20 20:47:13 | ||
C1M | Kopeček Michal | 2007 | ZS | VS Tábor | 030034 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | ||
C1M | Kotek Miloš | 1974 | V | VS Tábor | 030010 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | ||
C1M | Macek Jiří | 1971 | V | VS Tábor | 030041 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | ||
C1M | Popovič Pavel | 1971 | V | VS Tábor | 030015 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | ||
C1M | Velenovský Vojtěch | 2008 | ZM | VS Tábor | 030074 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | ||
C1M | Kolman Vít | 2010 | PZ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | ||
C1M | Martin Jakub | 2009 | ZM | TJ Bohemians Praha | 001107 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | ||
C1M | Šutta Jan | 2008 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024065 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:29:04 | ||
C1M | Doležal Vít | 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014063 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | ||
C1M | Pinkava Jonáš | 2011 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009023 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | ||
C1M | Suchý Zbyšek | 2011 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009052 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | ||
celkem C1M: 71 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 45 so 46 ne | 11.09.20 08:57:55 | |
C1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 45 so 46 ne | 14.09.20 20:56:50 | |
C1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 45 so 46 ne | 14.09.20 20:56:50 | |
C1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | ||
C1Ž | Motlová Andrea | 2006 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045016 | 45 so 46 ne | 16.09.20 19:46:23 | |
C1Ž | Machutová Iva | 2003 | DS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014019 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | |
C1Ž | Švehlová Rozárie | 2008 | ZM | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023015 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
C1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | DM | 3+ | VS Tábor | 030046 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
C1Ž | Štěpánková Julie | 2006 | ZS | 3+ | KVS Hradec Králové | 045033 | 45 so 46 ne | 16.09.20 19:46:23 | |
C1Ž | Štěpánková Stella | 2006 | ZS | 3+ | KVS Hradec Králové | 117321 | 45 so 46 ne | 16.09.20 19:46:23 | |
C1Ž | Riantová Marie | 2006 | ZS | 3 | VS Tábor | 030068 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
C1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | |
C1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | DM | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | ||
C1Ž | Smetanová Anna | 2002 | DS | VS Tábor | 030048 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | ||
C1Ž | Milotová Dora | 2007 | ZS | TJ Bohemians Praha | 001120 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | ||
C1Ž | Plachtová Alexandra | 1998 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024030 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:29:04 | |||
C1Ž | Indruchová Daniela | 2011 | PZ | KVS Hradec Králové | 045023 | 45 so 46 ne | 16.09.20 19:46:23 | ||
C1Ž | Sakalová Magdaléna | 2007 | ZS | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | ||
C1Ž | Sakalová Markéta | 2007 | ZS | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | ||
C1Ž | Tkadlecová Kateřina | 2005 | DM | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014076 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | ||
celkem C1Ž: 20 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Uhlík Jan Martin Jakub | 2008 2009 | ZM | 2 | TJ Jiskra Bechyně TJ Bohemians Praha | 076028 001107 | 45 so 46 ne | 04.09.20 21:32:58 | |
C2M | Šrámek Jiří Veselý Josef | 1966 1950 | V | 2 | KK Rakovník Kanoistický klub Klatovy z.s. | 017058 036020 | 45 so 46 ne | 07.09.20 11:28:32 | |
C2M | Prüher Vojtěch Šedivý Vít | 2006 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 023135 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
C2M | Weber Oldřich Wendl Miloslav | 1987 1978 | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice Vodácký oddíl Horšovský Týn | 023133 066011 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | ||
C2M | Kuneš Daniel Hartl Jakub | 2003 2004 | DS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066020 066024 | 45 so 46 ne | 15.09.20 20:15:53 | |
C2M | Novák Matouš Novák Václav | 2006 2005 | DM | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030024 030071 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
C2M | Holý Jiří Pechlát Hynek | 1957 1971 | V | 2 | KK Rakovník Klub vodních sportů Sušice z.s. | 017007 042019 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:20:32 | |
C2M | Havránek Jakub Semerád Adam | 2002 2004 | DS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049064 049003 | 45 so 46 ne | 15.09.20 19:50:02 | |
C2M | Marek Kryštof Semerád Jakub | 2006 2006 | ZS | 3 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049067 049008 | 45 so 46 ne | 15.09.20 19:50:02 | |
C2M | Bolehovský Oto Stolín Antonín | 2011 2008 | ZM | 3 | Loko Trutnov Loko Trutnov | 060070 060059 | 45 so 46 ne | 15.09.20 20:47:13 | |
C2M | Cardoselli Tomas Pelikán Václav | 2005 2005 | DM | 3 | TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha | 001106 001111 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | |
C2M | Panzer Martin Hanzel Jáchym | 2007 2008 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň TJ Loko Plzeň | 039033 039039 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:45:40 | |
C2M | Hron Robin Fohl Ondřej | 1979 1979 | V | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014023 014028 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | |
C2M | Řežábek Dominik Štefan Vojtěch | 2009 2011 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009040 009065 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | |
C2M | Pípal Zbyněk Komárek Jakub | 2003 2005 | DS | Wild Water Canoe Club FROL SK Vodní slalom České Budějovice | 023041 023037 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | ||
C2M | Hoření Hedvika Pechlát Adam | 2008 2007 | ZS | TJ DNT VS Kadaň Klub vodních sportů Sušice z.s. | 047008 042018 | 45 so 46 ne | 16.09.20 07:20:31 | ||
C2M | Hrňák Matouš Doležal Vít | 2009 2011 | ZM | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014093 014063 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | ||
C2M | Dvořák Vít Král Ondřej | 2009 2008 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009057 009079 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | ||
celkem C2M: 18 | |||||||||
Kategorie C2Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2Ž | Kašparová Anna Mulačová Marta | 1985 1986 | 2 | Sk VS Slávia Hradec Králové SK Vodní slalom České Budějovice | 055012 097012 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:22:54 | ||
C2Ž | Motlová Andrea Štěpánková Julie | 2006 2006 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové KVS Hradec Králové | 045016 045033 | 45 so 46 ne | 16.09.20 19:46:23 | |
C2Ž | Mádrová Amálie Šampalíková Klára | 2003 2004 | DS | 3 | TJ Loko Plzeň TJ Bohemians Praha | 039027 039029 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:45:40 | |
C2Ž | Sakalová Magdaléna Sakalová Markéta | 2007 2007 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 014081 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | |
C2Ž | Nováková Karolína Strasserová Barbora | 2002 2001 | TJ Loko Žatec TJ Loko Žatec | 052036 052011 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:00:50 | |||
celkem C2Ž: 5 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Podzimková Markéta Pechlát Hynek | 1974 1971 | V | 2 | TJ Ohře Klášterec Klub vodních sportů Sušice z.s. | 048033 042019 | 45 so 46 ne | 14.09.20 10:03:43 | |
C2X | Hojdová Markéta Kopeček Michal | 2007 2007 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn VS Tábor | 066017 030034 | 45 so 46 ne | 14.09.20 20:56:50 | |
C2X | Prüher Vojtěch Švehlová Rozárie | 2006 2008 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 023015 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
C2X | Jindrák Petr Kašparová Anna | 1969 1985 | V | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. Sk VS Slávia Hradec Králové | 007041 055012 | 45 so 46 ne | 15.09.20 18:53:17 | |
C2X | Pospíšilová Jitka Boček Zdeněk | 1989 1975 | 2 | VS Tábor SK Vodní slalom České Budějovice | 030019 023006 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | ||
C2X | Riantová Anežka Novák Václav | 2008 2005 | DM | 2 | VS Tábor VS Tábor | 030067 030071 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
C2X | Šejvlová Lenka Holý Jiří | 1973 1957 | V | 2 | KK Rakovník KK Rakovník | 017002 017007 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:20:32 | |
C2X | Machutová Iva Machuta Zdeněk | 2003 1964 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014019 014054 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | |
C2X | Kohoutová Lenka Vácha Viktor | 1974 1985 | V | 3 | Kotva Bráník KK Rakovník | 077016 017056 | 45 so 46 ne | 15.09.20 09:54:27 | |
C2X | Oliverius Jan Jindráková Anna | 1967 2005 | V | 3 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007047 007010 | 45 so 46 ne | 15.09.20 18:53:17 | |
C2X | Hadraba Martin Burgerová Ester | 2005 2004 | DM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL Wild Water Canoe Club FROL | 090014 090019 | 45 so 46 ne | 15.09.20 21:03:23 | |
C2X | Hronová Šárka Páca Jan | 2009 2009 | ZM | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014087 014004 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | ||
C2X | Podušková Julie Hilar Mikoláš | 2010 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009128 009063 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | ||
celkem C2X: 13 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Horák David | 1976 | V | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090008 | 45 so 46 ne | 15.08.20 15:31:40 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 45 so 46 ne | 10.09.20 07:53:50 | |
K1M | Voneš Jakub | 2007 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 45 so 46 ne | 13.09.20 21:16:13 | |
K1M | Míka Hynek | 2006 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 45 so 46 ne | 14.09.20 13:14:17 | |
K1M | Švejd Jáchym | 2007 | ZS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042025 | 45 so 46 ne | 14.09.20 19:54:07 | |
K1M | Švejd Jakub | 2001 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042008 | 45 so 46 ne | 14.09.20 19:54:07 | ||
K1M | Švejd Jan | 2004 | DM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042022 | 45 so 46 ne | 14.09.20 19:54:07 | |
K1M | Rubín Daniel | 1975 | V | 2 | TJ DUKLA Praha | 012032 | 45 so 46 ne | 15.09.20 07:41:23 | |
K1M | Hanuš Jakub | 2007 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009156 | 45 so 46 ne | 15.09.20 09:54:27 | |
K1M | Pechlát Hynek | 1971 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042019 | 45 so 46 ne | 15.09.20 12:59:00 | |
K1M | Mulač Viktor | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023028 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
K1M | Pinkava Lukáš | 1976 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023016 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
K1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
K1M | Novotný David | 2005 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023029 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
K1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
K1M | Komárek Jakub | 2005 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023037 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
K1M | Druska Vojtěch | 2006 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023021 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
K1M | Havránek Jakub | 2002 | DS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049064 | 45 so 46 ne | 15.09.20 19:50:02 | |
K1M | Marek Kryštof | 2006 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049067 | 45 so 46 ne | 15.09.20 19:50:02 | |
K1M | Semerád Adam | 2004 | DM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 45 so 46 ne | 15.09.20 19:50:02 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 45 so 46 ne | 15.09.20 19:50:02 | |
K1M | Prchlík Michal | 1981 | V | 2 | TJ Lužnice Tábor | 078006 | 45 so 46 ne | 16.09.20 10:17:56 | |
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | DM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 45 so 46 ne | 16.09.20 10:30:00 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZS | 2 | VS Tábor | 030034 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
K1M | Novák Václav | 2005 | DM | 2 | VS Tábor | 030071 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
K1M | Válek Michal | 2006 | ZS | 2 | VS Tábor | 030025 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | |
K1M | Martin Václav | 1971 | V | 2 | TJ Bohemians Praha | 001027 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | |
K1M | Koudelka Tomáš | 1964 | V | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024027 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:29:04 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:29:04 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 45 so 46 ne | 16.09.20 15:36:35 | |
K1M | Kubát Zdeněk | 1991 | 2 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036024 | 45 so 46 ne | 16.09.20 17:03:53 | ||
K1M | Tůma Martin | 1972 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034026 | 45 so 46 ne | 16.09.20 18:27:44 | |
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:45:40 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:45:40 | |
K1M | Kořínek Martin | 1977 | V | 2 | Delfín Jablonec | 046006 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:47:15 | |
K1M | Strasser Marek | 2004 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052025 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:00:50 | |
K1M | Hron Robin | 1979 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014023 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | |
K1M | Taišl Filip | 1976 | V | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042020 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:38:47 | |
K1M | Kárník Tadeáš | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | |
K1M | Uhlík Jan | 2008 | ZM | 3+ | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 45 so 46 ne | 04.09.20 14:22:44 | |
K1M | Uhlík František | 1975 | V | 3+ | TJ Jiskra Bechyně | 076007 | 45 so 46 ne | 04.09.20 14:22:44 | |
K1M | Šrámek Jiří | 1966 | V | 3+ | KK Rakovník | 017058 | 45 so 46 ne | 07.09.20 11:28:32 | |
K1M | Císařovský Adam | 2005 | DM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090016 | 45 so 46 ne | 09.09.20 21:12:14 | |
K1M | Kvapil Matěj | 2009 | ZM | 3+ | TJ Slavia K. Vary | 035017 | 45 so 46 ne | 11.09.20 08:57:55 | |
K1M | Sladovník Jakub | 2006 | ZS | 3+ | SK Domeček Soběslav | 026002 | 45 so 46 ne | 14.09.20 13:14:17 | |
K1M | Táborský Pavel | 1972 | V | 3+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066004 | 45 so 46 ne | 14.09.20 20:56:50 | |
K1M | Jindrák Petr | 1969 | V | 3+ | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007041 | 45 so 46 ne | 15.09.20 18:53:17 | |
K1M | Hadraba Martin | 2005 | DM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090014 | 45 so 46 ne | 15.09.20 21:03:23 | |
K1M | Šíma Lukáš | 2006 | ZS | 3+ | Otava Strakonice | 027002 | 45 so 46 ne | 15.09.20 21:07:29 | |
K1M | Škop Jan | 2007 | ZS | 3+ | Otava Strakonice | 027016 | 45 so 46 ne | 15.09.20 21:07:29 | |
K1M | Vondra Václav | 1957 | V | 3+ | Otava Strakonice | 027020 | 45 so 46 ne | 15.09.20 21:07:29 | |
K1M | Škop Jáchym | 2005 | DM | 3+ | Otava Strakonice | 027017 | 45 so 46 ne | 15.09.20 21:07:29 | |
K1M | Kraus Václav | 1961 | V | 3+ | TJ ČSAD Plzeň | 038004 | 45 so 46 ne | 16.09.20 05:48:07 | |
K1M | Beránek Tomáš | 2006 | ZS | 3+ | SK Třebechovice | 061016 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:43:38 | |
K1M | Čapek Vojtěch | 2002 | DS | 3+ | VS Tábor | 030069 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
K1M | Novák Matěj | 2004 | DM | 3+ | VS Tábor | 030039 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
K1M | Novák Matouš | 2006 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030024 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
K1M | Velenovský Jiří | 1978 | V | 3+ | VS Tábor | 030072 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
K1M | Volf Matěj | 2003 | DS | 3+ | VS Tábor | 030064 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | DM | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001111 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | |
K1M | Olšák Matyáš | 2001 | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024067 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:29:04 | ||
K1M | Procházka Miloš | 1954 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034036 | 45 so 46 ne | 16.09.20 18:27:44 | |
K1M | Pšenička Luděk | 1960 | V | 3+ | KK Rakovník | 017026 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:14:02 | |
K1M | Pšenička Václav | 2001 | 3+ | KK Rakovník | 017022 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:14:02 | ||
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039039 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:45:40 | |
K1M | Kořínek Vojtěch | 2004 | DM | 3+ | Delfín Jablonec | 046049 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:47:15 | |
K1M | Legutko Josef | 2006 | ZS | 3+ | TJ Loko Žatec | 052065 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:00:50 | |
K1M | Poduška Patrik | 1976 | V | 3 | Sokol Trója | 086006 | 45 so 46 ne | 03.09.20 12:24:43 | |
K1M | Císařovský Petr | 1977 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090010 | 45 so 46 ne | 09.09.20 21:12:14 | |
K1M | Odvárko Jakub | 2008 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 012071 | 45 so 46 ne | 10.09.20 09:28:50 | |
K1M | Podzimek Jan | 2004 | DM | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048034 | 45 so 46 ne | 14.09.20 10:03:43 | |
K1M | Kliment Tomáš | 2008 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066012 | 45 so 46 ne | 14.09.20 20:56:50 | |
K1M | Kvasnička Matěj | 2008 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066026 | 45 so 46 ne | 14.09.20 20:56:50 | |
K1M | Vejvančický Pavel | 2009 | ZM | 3 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066019 | 45 so 46 ne | 14.09.20 20:56:50 | |
K1M | Pechlát Adam | 2007 | ZS | 3 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042018 | 45 so 46 ne | 15.09.20 12:59:00 | |
K1M | Plocek Matyáš Jan | 2008 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023064 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
K1M | Hotový Václav | 2006 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023057 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
K1M | Kolář Jakub | 2006 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023058 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
K1M | Stanovský Tomáš | 1972 | V | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023052 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
K1M | Uhlík Kryštof | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011030 | 45 so 46 ne | 15.09.20 21:18:02 | |
K1M | Malinský Petr | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011067 | 45 so 46 ne | 15.09.20 21:18:02 | |
K1M | Pražák Radek | 1972 | V | 3 | TJ Lužnice Tábor | 078012 | 45 so 46 ne | 16.09.20 10:17:56 | |
K1M | Štembera Dominik | 2004 | DM | 3 | TJ Lužnice Tábor | 078022 | 45 so 46 ne | 16.09.20 10:17:56 | |
K1M | Kloboučník Tomáš | 1965 | V | 3 | VS Tábor | 030027 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
K1M | Kočička Patrik | 2007 | ZS | 3 | VS Tábor | 030075 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
K1M | Novák Dalibor | 2009 | ZM | 3 | VS Tábor | 030042 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
K1M | Velenovský Vojtěch | 2008 | ZM | 3 | VS Tábor | 030074 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
K1M | Dodal Jan | 1953 | V | 3 | TJ Bohemians Praha | 001008 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | |
K1M | Martin Jakub | 2009 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001107 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | |
K1M | Martin Václav | 2002 | DS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001074 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | |
K1M | Pelikán Martin | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009189 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | |
K1M | Pluta Adam | 2008 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001109 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | |
K1M | Kot Michal | 2006 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001139 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | |
K1M | Pártl Miroslav | 1954 | V | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024018 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:29:04 | |
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:29:04 | |
K1M | Šutta Jan | 2008 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024065 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:29:04 | |
K1M | Lepík Vlastimil | 1950 | V | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034018 | 45 so 46 ne | 16.09.20 18:27:44 | |
K1M | Sládek Michal | 2009 | ZM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039005 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:45:40 | |
K1M | Tesař Petr | 2006 | ZS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039042 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:45:40 | |
K1M | Petříček Adam | 2007 | ZS | 3 | TJ Loko Žatec | 052026 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:00:50 | |
K1M | Synek Přemysl | 2007 | ZS | 3 | TJ Loko Žatec | 052060 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:00:50 | |
K1M | Fohl Ondřej | 1979 | V | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014028 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | |
K1M | Hrňák Matouš | 2009 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014093 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | |
K1M | Hrňák Šimon | 2007 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014064 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | |
K1M | Páca Jan | 2009 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014004 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | |
K1M | Dvořák Vít | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009057 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | |
K1M | Hilar Mikoláš | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009063 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | |
K1M | Král Ondřej | 2008 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009079 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | |
K1M | Král Tomáš | 1979 | V | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009056 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | |
K1M | Pokorný Daniel | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009003 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | |
K1M | Řežábek Dominik | 2009 | ZM | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009040 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | |
K1M | Poduška Mikuláš | 2012 | PZ | Sokol Trója | 086007 | 45 so 46 ne | 03.09.20 12:24:43 | ||
K1M | Uhlík Vojtěch | 2010 | PZ | TJ Jiskra Bechyně | 076017 | 45 so 46 ne | 04.09.20 14:22:44 | ||
K1M | Kvapil Kryštof | 2012 | PZ | TJ Slavia K. Vary | 035001 | 45 so 46 ne | 11.09.20 08:57:55 | ||
K1M | Rolinec František | 2008 | ZM | TJ Ohře Klášterec | 048020 | 45 so 46 ne | 14.09.20 10:03:43 | ||
K1M | Kováč Tobiáš | 2011 | PZ | TJ Ohře Klášterec | 048024 | 45 so 46 ne | 14.09.20 10:03:43 | ||
K1M | Táborský Vojtěch | 2010 | PZ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066028 | 45 so 46 ne | 14.09.20 20:56:50 | ||
K1M | Krejčí Matěj | 2011 | PZ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023026 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | ||
K1M | Rezek Adam | 2010 | PZ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023128 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | ||
K1M | Barták Josef | 2006 | ZS | SK Vodní slalom České Budějovice | 023171 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | ||
K1M | Bartoš Vojtěch | 2010 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049027 | 45 so 46 ne | 15.09.20 19:50:02 | ||
K1M | Semerád Vít | 2010 | PZ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049026 | 45 so 46 ne | 15.09.20 19:50:02 | ||
K1M | Bolehovský Oto | 2011 | PZ | Loko Trutnov | 060070 | 45 so 46 ne | 15.09.20 20:47:13 | ||
K1M | Matějka Jaroslav | 1993 | Otava Strakonice | 027023 | 45 so 46 ne | 15.09.20 21:07:29 | |||
K1M | Voják Jakub | 2008 | ZM | Otava Strakonice | 027024 | 45 so 46 ne | 15.09.20 21:36:17 | ||
K1M | Hoření Hynek | 2011 | PZ | TJ DNT VS Kadaň | 047024 | 45 so 46 ne | 16.09.20 07:16:07 | ||
K1M | Lupinski Zdeněk | 2006 | ZS | TJ DNT VS Kadaň | 047022 | 45 so 46 ne | 16.09.20 07:16:07 | ||
K1M | Černoch Štěpán | 2009 | ZM | TJ DNT VS Kadaň | 047004 | 45 so 46 ne | 16.09.20 07:16:07 | ||
K1M | Maťha Marduk | 2010 | PZ | VS Tábor | 030051 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | ||
K1M | Novák Jiří | 1970 | V | VS Tábor | 030035 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | ||
K1M | Riant Antonín | 2010 | PZ | VS Tábor | 030040 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | ||
K1M | Velenovský Jonáš | 2011 | PZ | VS Tábor | 030073 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | ||
K1M | Cardoselli Lucas | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009188 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | ||
K1M | Hrubec Matěj | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001094 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | ||
K1M | Kolman Vít | 2010 | PZ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008127 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | ||
K1M | Pluta Štěpán | 2012 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001110 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | ||
K1M | Seidl Marek | 2010 | PZ | TJ Bohemians Praha | 001122 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | ||
K1M | Zachystal Adam | 2010 | PZ | Wild Water Canoe Club FROL | 001137 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | ||
K1M | Štochl Vojtěch | 2007 | ZS | TJ Bohemians Praha | 001010 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | ||
K1M | Novák Martin | 1991 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024043 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:29:04 | |||
K1M | Cmunt Ondřej | 2008 | ZM | TJ Loko Plzeň | 039004 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:45:40 | ||
K1M | Klíma Mikuláš | 2012 | PZ | TJ Loko Žatec | 052010 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:00:50 | ||
K1M | Beck Hynek | 2012 | PZ | TJ Loko Žatec | 052033 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:00:50 | ||
K1M | Doležal Vít | 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014063 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | ||
K1M | Kovárník Matěj | 2010 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014051 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | ||
K1M | Král Jakub | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009009 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | ||
K1M | Pinkava Jonáš | 2011 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009023 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | ||
K1M | Skalický Tomáš | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009051 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | ||
K1M | Štefan Vojtěch | 2011 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009065 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | ||
celkem K1M: 150 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Kašparová Anna | 1985 | V | 2+ | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055012 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:22:54 | |
K1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | DM | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
K1Ž | Machutová Iva | 2003 | DS | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014019 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | |
K1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 45 so 46 ne | 11.09.20 08:57:55 | |
K1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 45 so 46 ne | 14.09.20 20:56:50 | |
K1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 45 so 46 ne | 14.09.20 20:56:50 | |
K1Ž | Švehlová Rozárie | 2008 | ZM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023015 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
K1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | ||
K1Ž | Riantová Anežka | 2008 | ZM | 2 | VS Tábor | 030067 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
K1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030046 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
K1Ž | Tůmová Veronika | 2006 | ZS | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034027 | 45 so 46 ne | 16.09.20 18:27:44 | |
K1Ž | Mádrová Amálie | 2003 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039027 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:45:40 | |
K1Ž | Šampalíková Klára | 2004 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 039029 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:45:40 | |
K1Ž | Strasserová Barbora | 2001 | 2 | TJ Loko Žatec | 052011 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:00:50 | ||
K1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | |
K1Ž | Mulačová Marta | 1986 | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 097012 | 45 so 46 ne | 13.09.20 10:11:40 | ||
K1Ž | Podzimková Markéta | 1974 | V | 3+ | TJ Ohře Klášterec | 048033 | 45 so 46 ne | 14.09.20 10:03:43 | |
K1Ž | Pechlátová Nikola | 2004 | DM | 3+ | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042041 | 45 so 46 ne | 15.09.20 12:59:00 | |
K1Ž | Černá Lucie | 1977 | V | 3+ | TJ DNT VS Kadaň | 047013 | 45 so 46 ne | 16.09.20 07:16:07 | |
K1Ž | Riantová Marie | 2006 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030068 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
K1Ž | Šejvlová Lenka | 1973 | V | 3+ | KK Rakovník | 017002 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:20:32 | |
K1Ž | Forejtová Andrea | 1988 | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024007 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:29:04 | ||
K1Ž | Lepíková Markéta | 1979 | V | 3+ | TJ SK Hubertus KV | 034007 | 45 so 46 ne | 16.09.20 18:27:44 | |
K1Ž | Brotánková Petra | 2001 | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039015 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:45:40 | ||
K1Ž | Sakalová Magdaléna | 2007 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | |
K1Ž | Sakalová Markéta | 2007 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | |
K1Ž | Tkadlecová Kateřina | 2005 | DM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014076 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | |
K1Ž | Petriláková Markéta | 2009 | ZM | 3 | TJ Ohře Klášterec | 048022 | 45 so 46 ne | 14.09.20 10:03:43 | |
K1Ž | Kohoutová Lenka | 1974 | V | 3 | Kotva Bráník | 077016 | 45 so 46 ne | 15.09.20 09:54:27 | |
K1Ž | Šimáková Anna | 2008 | ZM | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023065 | 45 so 46 ne | 15.09.20 15:42:26 | |
K1Ž | Jindráková Eliška | 2007 | ZS | 3 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007011 | 45 so 46 ne | 15.09.20 18:53:17 | |
K1Ž | Kylbergerová Iva | 2007 | ZS | 3 | Otava Strakonice | 027003 | 45 so 46 ne | 15.09.20 21:07:29 | |
K1Ž | Burgerová Ester | 2004 | DM | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090019 | 45 so 46 ne | 15.09.20 21:17:21 | |
K1Ž | Hoření Hedvika | 2008 | ZM | 3 | TJ DNT VS Kadaň | 047008 | 45 so 46 ne | 16.09.20 07:16:07 | |
K1Ž | Nováková Marcela | 1974 | V | 3 | VS Tábor | 030070 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
K1Ž | Smetanová Anna | 2002 | DS | 3 | VS Tábor | 030048 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | |
K1Ž | Bokrová Kristýna | 1991 | 3 | TJ Bohemians Praha | 001033 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | ||
K1Ž | Milotová Dora | 2007 | ZS | 3 | TJ Bohemians Praha | 001120 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | |
K1Ž | Šafaříková Alena | 2006 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:29:04 | |
K1Ž | Plachtová Alexandra | 1998 | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024030 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:29:04 | ||
K1Ž | Lepíková Barbora | 2008 | ZM | 3 | TJ SK Hubertus KV | 034008 | 45 so 46 ne | 16.09.20 18:27:44 | |
K1Ž | Pšeničková Jana | 1998 | 3 | KK Rakovník | 017023 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:14:02 | ||
K1Ž | Panzerová Kateřina | 2003 | DS | 3 | TJ Loko Plzeň | 039020 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:45:40 | |
K1Ž | Sládková Linda | 2004 | DM | 3 | TJ Loko Plzeň | 039009 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:45:40 | |
K1Ž | Nováková Karolína | 2002 | DS | 3 | TJ Loko Žatec | 052036 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:00:50 | |
K1Ž | Petriková Barbora | 2008 | ZM | 3 | TJ Loko Žatec | 052046 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:00:50 | |
K1Ž | Synková Valentýna | 2007 | ZS | 3 | TJ Loko Žatec | 052070 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:00:50 | |
K1Ž | Hronová Šárka | 2009 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014087 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | |
K1Ž | Podušková Klára | 2008 | ZM | 3 | Sokol Trója | 086008 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | |
K1Ž | Kubátová Anna | 1960 | V | 3 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036009 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:22 | |
K1Ž | Petriláková Anastázie | 2007 | ZS | TJ Ohře Klášterec | 048023 | 45 so 46 ne | 14.09.20 10:03:43 | ||
K1Ž | Válková Tereza | 2012 | PZ | VS Tábor | 030054 | 45 so 46 ne | 16.09.20 11:55:14 | ||
K1Ž | Mrázová Ema | 2009 | ZM | Univerzitní sportovní klub Praha | 009186 | 45 so 46 ne | 16.09.20 13:21:47 | ||
K1Ž | Indruchová Daniela | 2011 | PZ | KVS Hradec Králové | 045023 | 45 so 46 ne | 16.09.20 19:46:23 | ||
K1Ž | Doležalová Julia | 1991 | TJ Loko Plzeň | 039008 | 45 so 46 ne | 16.09.20 20:45:40 | |||
K1Ž | Hronová Ludmila | 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014088 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | ||
K1Ž | Machutová Hana | 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014057 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | ||
K1Ž | Vybulková Julie | 2011 | PZ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014012 | 45 so 46 ne | 16.09.20 21:09:09 | ||
K1Ž | Podušková Julie | 2010 | PZ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009128 | 45 so 46 ne | 16.09.20 22:23:20 | ||
celkem K1Ž: 59 | |||||||||
počty C1M: 71 C1Ž: 20 C2M: 18 C2Ž: 5 C2X: 13 K1M: 150 K1Ž: 59 celkem: 336 |