• 43  27.05.2020 středa, Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
27.05.2020 - 27.05.2020, UP Olomouc
on-line přihlašování od 05.05.2020 00:00:00 do 24.05.2020 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MUrban Michal2004DM2+TJ Šumperk z.s.129024  43 st
19.05.20 15:12:52
C1MKratochvíl Martin2003DS2+UP Olomouc119139  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MFiala Jakub20012UP Olomouc119018  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MKosík Dan2004DM2UP Olomouc119173  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MMalý Vojtěch2006ZS2UP Olomouc119191  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MNovák Matyáš2005DM2UP Olomouc119076  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MRetek Toman2007ZS2UP Olomouc119188  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MRetek Václav2007ZS2UP Olomouc119189  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MRudorfer Martin2003DS2UP Olomouc119094  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MStřílka Richard2006ZS2UP Olomouc119180  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MHric Ondřej2004DM3+UP Olomouc119092  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MKutín Filip2007ZS3+UP Olomouc119218  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MSvoboda Ondřej2006ZS3+UP Olomouc119190  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MDziadek Marek2005DM3Kanoe Klub Spoj Brno103017  43 st
24.05.20 20:57:07
C1MSobotka Adam2005DM3Kanoe Klub Spoj Brno103001  43 st
24.05.20 20:57:07
C1MNovák Tobiáš2008ZM3UP Olomouc119182  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MŠotek Adam2005DM3UP Olomouc119118  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MŠtýbnar Vojtěch2005DM3UP Olomouc119197  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MFabian František2009ZMVK Tzunami Ostrava118018  43 st
21.05.20 20:02:36
C1MRaděj Tomáš2002DSRaft team H2O Jeseník188001  43 st
24.05.20 13:16:24
C1MJežek Ondřej2001Raft team H2O Jeseník188006  43 st
24.05.20 13:16:24
C1MGabrlík Jakub2004DMUP Olomouc119152  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MJaroš Michael2006ZSUP Olomouc119171  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MKratochvíl Jakub2009ZMUP Olomouc119175  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MMaděrka Tobiáš2009ZMUP Olomouc119214  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MPomajbík Filip2006ZSUP Olomouc119187  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MRozsypal Rudolf1971VUP Olomouc119059  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MŠtýbnar Matěj2009ZMUP Olomouc119209  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MTichý Štěpán2000UP Olomouc119200  43 st
24.05.20 21:28:03
C1MVrba Jiří1966VUP Olomouc119084  43 st
24.05.20 21:28:03
celkem C1M: 30    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKneblová Tereza2003DSMTUP Olomouc119053  43 st
24.05.20 21:28:03
C1ŽDoležalová Lucie2003DS1UP Olomouc119157  43 st
24.05.20 21:28:03
C1ŽDziadková Zuzana2002DS2+Kanoe Klub Spoj Brno103009  43 st
24.05.20 20:57:07
C1ŽDoležalová Bára2005DM2+UP Olomouc119127  43 st
24.05.20 21:28:03
C1ŽJanů Veronika2005DM2+UP Olomouc119137  43 st
24.05.20 21:28:03
C1ŽRetková Anna2005DM2+UP Olomouc119005  43 st
24.05.20 21:28:03
C1ŽŠtěpánková Petra20012+UP Olomouc119068  43 st
24.05.20 21:28:03
C1ŽFabianová Anna2007ZS2VK Tzunami Ostrava118017  43 st
21.05.20 20:02:36
C1ŽKočířová Valentýna2008ZM2UP Olomouc119208  43 st
24.05.20 21:28:03
C1ŽMalá Magdaléna2007ZS2UP Olomouc119192  43 st
24.05.20 21:28:03
C1ŽRetková Marie2003DS2UP Olomouc119215  43 st
24.05.20 21:28:03
C1ŽStřílková Jana2004DM2UP Olomouc119181  43 st
24.05.20 21:28:03
C1ŽVrbová Marie2007ZS2UP Olomouc119198  43 st
24.05.20 21:28:03
C1ŽŠtěpánková Markéta2008ZM3+TJ Šumperk z.s.129041  43 st
19.05.20 15:12:52
C1ŽMatějíčková Anežka2005DM3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  43 st
24.05.20 20:57:07
C1ŽKratochvílová Adéla2007ZS3+UP Olomouc119176  43 st
24.05.20 21:28:03
C1ŽBergmannová Sandra2008ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103010  43 st
24.05.20 20:57:07
C1ŽHansgutová Monika2005DM3UP Olomouc119207  43 st
24.05.20 21:28:03
C1ŽChromá Nicol2004DM3UP Olomouc119224  43 st
24.05.20 21:28:03
C1ŽNovosadová Eliška2005DM3UP Olomouc119206  43 st
24.05.20 21:28:03
C1ŽStloukalová Aneta2007ZS3UP Olomouc119196  43 st
24.05.20 21:28:03
C1ŽSrpová Lada2006ZSVK Tzunami Ostrava118024  43 st
21.05.20 20:02:36
C1ŽKneblová Klára2005DMUP Olomouc119064  43 st
24.05.20 21:28:03
C1ŽKratochvílová Michaela1975VUP Olomouc119048  43 st
24.05.20 21:28:03
C1ŽMarousková Tereza2009ZMUP Olomouc119177  43 st
24.05.20 21:28:03
celkem C1Ž: 25    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MGabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119152
119154
 43 st
24.05.20 21:28:03
C2MUrban Jaroslav
Šotek Adam
2004
2005
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119205
119118
 43 st
24.05.20 21:28:03
celkem C2M: 2    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XHansgutová Monika
Štýbnar Vojtěch
2005
2005
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119207
119197
 43 st
24.05.20 21:28:03
C2XKratochvílová Adéla
Malý Vojtěch
2007
2006
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119176
119191
 43 st
24.05.20 21:28:03
C2XŠtýbnar Matěj
Kočířová Valentýna
2009
2008
ZM2UP Olomouc
UP Olomouc
119209
119208
 43 st
24.05.20 21:28:03
C2XKutín Filip
Vrbová Marie
2007
2007
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119218
119198
 43 st
24.05.20 21:28:03
C2XMalá Magdaléna
Novák Tobiáš
2007
2008
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119192
119182
 43 st
24.05.20 21:28:03
celkem C2X: 5    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MRouča Samuel2002DS2+TJ Šumperk z.s.129002  43 st
19.05.20 15:12:52
K1MDupal Jiří19912+UP Olomouc119147  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MHala Jiří2002DS2+UP Olomouc119143  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MKratochvíl Martin2003DS2+UP Olomouc119139  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MNovák Matyáš2005DM2+UP Olomouc119076  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MRudorfer Martin2003DS2+UP Olomouc119094  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MHeřmanský Jan2005DM2TJ Šumperk z.s.129039  43 st
19.05.20 15:12:52
K1MHolínek Svatopluk20012TJ Šumperk z.s.129016  43 st
19.05.20 15:12:52
K1MLoun Matěj2004DM2TJ Šumperk z.s.129040  43 st
19.05.20 15:12:52
K1MAntl Tomáš2008ZM2KK Opava121001  43 st
24.05.20 13:52:04
K1MKovář Filip2006ZS2KK Opava121017  43 st
24.05.20 13:52:04
K1MRousek Martin1965V2KK Opava121024  43 st
24.05.20 13:52:04
K1MKökörčin Matěj2003DS2Vodní sporty Desná128008  43 st
24.05.20 17:52:08
K1MRutar Martin2003DS2Vodní sporty Desná128014  43 st
24.05.20 17:52:08
K1MFröhlich Jáchym2007ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  43 st
24.05.20 19:33:59
K1MPátek Vítězslav2003DS2Vodní sporty Zábřeh135046  43 st
24.05.20 20:41:51
K1MBergmann Bořivoj2003DS2Kanoe Klub Spoj Brno103042  43 st
24.05.20 20:57:07
K1MBergmann Ondřej20002Kanoe Klub Spoj Brno103026  43 st
24.05.20 20:57:07
K1MMatějíček Vojtěch2002DS2Kanoe Klub Spoj Brno103036  43 st
24.05.20 20:57:07
K1MSobotka Adam2005DM2Kanoe Klub Spoj Brno103001  43 st
24.05.20 20:57:07
K1MGabrlík Jakub2004DM2UP Olomouc119152  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MGabrlík Tomáš20002UP Olomouc119116  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MRetek Toman2007ZS2UP Olomouc119188  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MRetek Václav2007ZS2UP Olomouc119189  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MStřílka Richard2006ZS2UP Olomouc119180  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MŠotek Adam2005DM2UP Olomouc119118  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MŠtýbnar Vojtěch2005DM2UP Olomouc119197  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MDolejš Martin1980V3+TJ SK Hubertus KV034015  43 st
14.05.20 19:18:17
K1MWalter David20013+TJ Šumperk z.s.129013  43 st
19.05.20 15:12:52
K1MBalarin Evžen2008ZM3+KK Opava121044  43 st
24.05.20 13:52:04
K1MDragon Jakub2007ZS3+KK Opava121031  43 st
24.05.20 13:52:04
K1MKubita Tomáš2008ZM3+KK Opava121016  43 st
24.05.20 13:52:04
K1MStropek Tobiáš2007ZS3+KK Opava121007  43 st
24.05.20 13:52:04
K1MDziadek Marek2005DM3+Kanoe Klub Spoj Brno103017  43 st
24.05.20 20:57:07
K1MBernat Pavel2004DM3+Kanoe Klub Spoj Brno103019  43 st
24.05.20 20:57:07
K1MHradec Matěj2003DS3+UP Olomouc119142  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MHric Ondřej2004DM3+UP Olomouc119092  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MKosík Dan2004DM3+UP Olomouc119173  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MKratochvíl Petr1971V3+UP Olomouc119040  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MKutín Filip2007ZS3+UP Olomouc119218  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MMalý Vojtěch2006ZS3+UP Olomouc119191  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MNovák Tobiáš2008ZM3+UP Olomouc119182  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MPomajbík Filip2006ZS3+UP Olomouc119187  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MSvoboda Ondřej2006ZS3+UP Olomouc119190  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MUrban Jaroslav2004DM3+UP Olomouc119205  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MChytil Lumír2006ZS3TJ Šumperk z.s.129042  43 st
19.05.20 15:12:52
K1MBaar Dominik2007ZS3KK Opava121061  43 st
24.05.20 13:52:04
K1MBaar Patrik2007ZS3KK Opava121015  43 st
24.05.20 13:52:04
K1MJakubík Štěpán2008ZM3KK Opava121038  43 st
24.05.20 13:52:04
K1MŠefčík Václav2008ZM3KK Opava121033  43 st
24.05.20 13:52:04
K1MSekanina Matěj2008ZM3Vodní sporty Desná128018  43 st
24.05.20 17:52:08
K1MKonečný Matouš2008ZM3Vodní sporty Zábřeh135054  43 st
24.05.20 20:41:51
K1MVítek David2007ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103012  43 st
24.05.20 20:57:07
K1MKratochvíl Vladimír1948V3UP Olomouc119041  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MSvrčina David2007ZSTJ Šumperk z.s.129001  43 st
19.05.20 15:12:52
K1MSvrčina Tomáš2008ZMTJ Šumperk z.s.129003  43 st
19.05.20 15:12:52
K1MFabian František2009ZMVK Tzunami Ostrava118018  43 st
21.05.20 20:02:36
K1MRaděj Tomáš2002DSRaft team H2O Jeseník188001  43 st
24.05.20 13:16:24
K1MJežek Ondřej2001Raft team H2O Jeseník188006  43 st
24.05.20 13:16:24
K1MKovář Michal2009ZMKK Opava121022  43 st
24.05.20 13:52:04
K1MRousek David2010PZKK Opava121057  43 st
24.05.20 13:52:04
K1MGross Benedikt2005DMKanoe Klub Spoj Brno103006  43 st
24.05.20 20:57:07
K1MDorničák Maxim2007ZSKanoe Klub Spoj Brno103029  43 st
24.05.20 20:57:07
K1MNekuda Lukáš2010PZKanoe Klub Spoj Brno103018  43 st
24.05.20 20:57:07
K1MŠamánek Filip2010PZKanoe Klub Spoj Brno103003  43 st
24.05.20 20:57:07
K1MJanů Filip2002DSUP Olomouc119159  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MKočíř Martin2011PZUP Olomouc119221  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MKratochvíl Jakub2009ZMUP Olomouc119175  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MKratochvíl Radek1977VUP Olomouc119039  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MMaděrka Tobiáš2009ZMUP Olomouc119214  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MŠtýbnar Matěj2009ZMUP Olomouc119209  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MŠumbera Vít2009ZMUP Olomouc119229  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MValenta Josef2010PZUP Olomouc119238  43 st
24.05.20 21:28:03
K1MUrbánek Vojtěch2009ZMUP Olomouc119236  43 st
25.05.20 13:47:29
K1MSteklý Pavel2010PZUP Olomouc119231  43 st
25.05.20 13:47:29
K1MKrál Samuel2010PZUP Olomouc119232  43 st
25.05.20 13:47:29
K1MKratochvíl Devi2011PZUP Olomouc119242  43 st
25.05.20 13:47:29
K1MBoxan Šimom2012PZUP Olomouc119228  43 st
25.05.20 13:47:29
K1MBasaraba Albert2012PZUP Olomouc119251  43 st
25.05.20 13:47:29
K1MBotek Dominik2011PZUP Olomouc119252  43 st
25.05.20 13:47:29
K1MČermák Vojtěch2010PZUP Olomouc119253  43 st
25.05.20 13:47:29
K1MKafka Martin2010PZUP Olomouc119239  43 st
25.05.20 13:47:29
K1MDoseděl Eliáš2010PZUP Olomouc119255  43 st
25.05.20 13:47:29
celkem K1M: 83    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽKneblová Tereza2003DS1UP Olomouc119053  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽDoležalová Bára2005DM2+UP Olomouc119127  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽDoležalová Lucie2003DS2+UP Olomouc119157  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽJanů Veronika2005DM2+UP Olomouc119137  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽRetková Anna2005DM2+UP Olomouc119005  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽFabianová Anna2007ZS2VK Tzunami Ostrava118017  43 st
21.05.20 20:02:36
K1ŽŠefčíková Anastázie2004DM2KK Opava121006  43 st
24.05.20 13:52:04
K1ŽRutarová Kateřina2005DM2Vodní sporty Desná128015  43 st
24.05.20 17:52:08
K1ŽDziadková Zuzana2002DS2Kanoe Klub Spoj Brno103009  43 st
24.05.20 20:57:07
K1ŽHansgutová Monika2005DM2UP Olomouc119207  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZS2UP Olomouc119176  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽRetková Marie2003DS2UP Olomouc119215  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽŠtěpánková Petra20012UP Olomouc119068  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽVrbová Marie2007ZS2UP Olomouc119198  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽKočířová Valentýna2008ZM2UP Olomouc119208  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽŠtěpánková Markéta2008ZM3+TJ Šumperk z.s.129041  43 st
19.05.20 15:12:52
K1ŽJurajdová Simona2007ZS3+Vodní sporty Desná128006  43 st
24.05.20 17:52:08
K1ŽBergmannová Sandra2008ZM3+Kanoe Klub Spoj Brno103010  43 st
24.05.20 20:57:07
K1ŽMatějíčková Anežka2005DM3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  43 st
24.05.20 20:57:07
K1ŽDopitová Daniela2002DS3+UP Olomouc119216  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽChromá Nicol2004DM3+UP Olomouc119224  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽKratochvílová Michaela1975V3+UP Olomouc119048  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽMalá Magdaléna2007ZS3+UP Olomouc119192  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽNajmanová Kateřina1984V3+UP Olomouc119099  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽNovosadová Eliška2005DM3+UP Olomouc119206  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽStřílková Jana2004DM3+UP Olomouc119181  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽSrpová Lada2006ZS3VK Tzunami Ostrava118024  43 st
21.05.20 20:02:36
K1ŽSrpová Stela2006ZS3VK Tzunami Ostrava118011  43 st
21.05.20 20:02:36
K1ŽJurajdová Veronika2007ZS3Vodní sporty Desná128007  43 st
24.05.20 17:52:08
K1ŽKonečná Eliška2006ZS3Vodní sporty Zábřeh135053  43 st
24.05.20 20:41:51
K1ŽŽandová Tereza2006ZS3Vodní sporty Zábřeh135021  43 st
24.05.20 20:41:51
K1ŽHalašková Petra1974V3UP Olomouc119019  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽJílková Pavla2007ZS3UP Olomouc119227  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽStloukalová Aneta2007ZS3UP Olomouc119196  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽOndráčková Barbora2010PZTJ Šumperk z.s.129028  43 st
19.05.20 15:12:52
K1ŽRučková Adéla2004DMRaft team H2O Jeseník188009  43 st
24.05.20 13:16:24
K1ŽLebedová Adéla2010PZKK Opava121014  43 st
24.05.20 13:52:04
K1ŽGrossová Elisabeth2010PZKanoe Klub Spoj Brno103005  43 st
24.05.20 20:57:07
K1ŽKneblová Klára2005DMUP Olomouc119064  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽMarousková Tereza2009ZMUP Olomouc119177  43 st
24.05.20 21:28:03
K1ŽUrbánková Tereza2011PZUP Olomouc119237  43 st
25.05.20 13:47:29
K1ŽSmutková Karolína2011PZUP Olomouc119235  43 st
25.05.20 13:47:29
K1ŽČermáková Anežka2013PZUP Olomouc119254  43 st
25.05.20 13:47:29
celkem K1Ž: 43    
počty C1M: 30   C1Ž: 25   C2M: 2   C2X: 5   K1M: 83   K1Ž: 43     celkem: 188