• 129  15.09.2019 neděle, Mistrovství ČR družstev dorostu ve sprintu v Českém Vrbném, startovné: mládež 150,-   dospělí 0,-
14.09.2019 - 15.09.2019, SK VS Č. Budějovice
on-line přihlašování od 08.08.2019 00:00:00 do 11.09.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MBeier Matouš2004DM1Loko Trutnov060047  129 ne
Loko Trutnov, 060054 Beier Alva, 060051 Mil Jakub07.09.19 18:23:53
C1MJanů Filip2002DS1UP Olomouc119159  129 ne
11.09.19 23:03:31
C1MSalaj František2004DM2TJ Vodní Sporty Litovel116095  129 ne
09.09.19 14:33:55
C1MGeprt David2005ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116098  129 ne
09.09.19 14:33:55
C1MVeselý Ondřej2004DM2TJ Syntesia Pardubice057054  129 ne
11.09.19 12:36:47
C1MRetek Václav2007ZM3UP Olomouc119189  129 ne
11.09.19 23:03:31
celkem C1M: 6    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  129 ne
11.09.19 23:03:31
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  129 ne
11.09.19 23:03:31
C1ŽRetková Marie2003DM3UP Olomouc119215  129 ne
11.09.19 23:03:31
celkem C1Ž: 3    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MSalaj František
Šmakal Petr
2004
2003
DM2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116095
116088
 129 ne
09.09.19 14:33:55
C2MNěmec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
DM2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057036
057054
 129 ne
11.09.19 12:36:47
C2MHansgutová Monika
Štýbnar Vojtěch
2005
2005
ZSUP Olomouc
UP Olomouc
119207
119197
 129 ne
11.09.19 23:03:31
celkem C2M: 3    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MIvánek Roman2002DS1SK Veselí nad Moravou133063  129 ne
06.09.19 06:05:09
K1MMatějíček Vojtěch2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103036  129 ne
KK Brno A 103042 Bergmann Bořivoj, 103016 Satková Gabriela10.09.19 07:30:04
K1MHradec Matěj2003DM1UP Olomouc119142  129 ne
11.09.19 23:03:31
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  129 ne
59012 Hynek Pavel a 59049 Vodrážka Matěj02.09.19 10:00:48
K1MMíka Hynek2006ZS2SK Domeček Soběslav026001  129 ne
SK Domeček Soběslav, 026019 Jana Bočánková, 026018 Hana Kolihová05.09.19 14:39:15
K1MKökörčin Matěj2003DM2Vodní sporty Desná128008  129 ne
128013 Pavelka 128014 Rutar09.09.19 10:06:58
K1MNovák Filip2002DS2TJ Bohemians Praha001030  129 ne
09.09.19 22:37:32
K1MPanzer Martin2007ZM2TJ Loko Plzeň039033  129 ne
Amálie Mádrová 39027. Klára Šampalíková 3902910.09.19 19:06:05
K1MNěmec Radek2004DM2TJ Syntesia Pardubice057036  129 ne
11.09.19 12:36:47
K1MHala Jiří2002DS2UP Olomouc119143  129 ne
11.09.19 23:03:31
K1MRudorfer Martin2003DM2UP Olomouc119094  129 ne
11.09.19 23:03:31
K1MDziadek Marek2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103017  129 ne
KK Brno B 103001 Sobotka Adam, 103030 Matějíčková Anežka10.09.19 07:30:04
K1MRetek Toman2007ZM3UP Olomouc119188  129 ne
11.09.19 23:03:31
K1MRouča Samuel2002DSTJ Šumperk z.s.129002  129 ne
Šumperk28.08.19 16:35:19
K1MJeřábek Tomáš2004DMKK Brandýs nad Labem011073  129 ne
KK brandýs 011072 Kovařík Vít , 011070 Taraba Matyáš08.09.19 20:54:34
K1MKratochvíl Lukáš2005ZSUP Olomouc119045  129 ne
11.09.19 23:03:31
celkem K1M: 16    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  129 ne
11.09.19 23:03:31
K1ŽDobešová Eva2004DM2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  129 ne
05.09.19 16:46:45
K1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  129 ne
024059 Štěpánka Kleinová, 024024 Kristina Novosadová09.09.19 21:10:17
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  129 ne
11.09.19 23:03:31
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  129 ne
11.09.19 23:03:31
celkem K1Ž: 5    
počty C1M: 6   C1Ž: 3   C2M: 3   K1M: 16   K1Ž: 5     celkem: 33