- 126 14.09.2019 sobota, Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném, startovné: mládež 200,- dospělí 0,-
14.09.2019 - 15.09.2019, SK Vodní slalom České Budějovice
on-line přihlašování od 08.08.2019 00:00:00 do 11.09.2019 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Urban Daniel | 2001 | DS | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012088 | 126 so | 28.08.19 16:18:18 | |
C1M | Lhota Kryštof | 2002 | DS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009106 | 126 so | 05.09.19 12:43:29 | |
C1M | Příhoda Lukáš | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009084 | 126 so | 09.09.19 20:03:27 | |
C1M | Gürtler Adam | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009143 | 126 so | 09.09.19 20:43:42 | |
C1M | Ulitzka Oliver | 2002 | DS | 2 | KK Opava | 121003 | 126 so | 11.09.19 11:36:25 | |
C1M | Stanovský Vojtěch | 2002 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023042 | 126 so | 11.09.19 21:51:25 | |
C1M | Janů Filip | 2002 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119159 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
C1M | Fiala Jakub | 2001 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119018 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
C1M | Král Adam | 2003 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009114 | 126 so | 05.09.19 12:43:29 | |
C1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 119139 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
C1M | Urban Michal | 2004 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 126 so | 28.08.19 16:18:18 | |
C1M | Rašner Karel | 2004 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 126 so | 29.08.19 12:27:12 | |
C1M | Beier Matouš | 2004 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060047 | 126 so | 07.09.19 18:14:44 | |
C1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 126 so | 07.09.19 18:14:44 | |
C1M | Hartl Jakub | 2004 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 | 126 so | 08.09.19 11:48:57 | |
C1M | Kuneš Daniel | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066020 | 126 so | 08.09.19 11:48:57 | |
C1M | Wendl Samuel | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066018 | 126 so | 08.09.19 11:48:57 | |
C1M | Říha Matyáš | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009117 | 126 so | 09.09.19 19:54:42 | |
C1M | Pollert Jáchym | 2004 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 | 126 so | 10.09.19 10:03:45 | |
C1M | Vaněk Matěj | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030044 | 126 so | 11.09.19 07:19:28 | |
C1M | Mrázek Jakub | 2004 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 126 so | 11.09.19 11:36:25 | |
C1M | Čihovský Šimon | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 126 so | 11.09.19 21:51:25 | |
C1M | Šedivý Vít | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 126 so | 11.09.19 21:51:25 | |
C1M | Kosík Dan | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
C1M | Drábek Matyáš | 2005 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045022 | 126 so | 29.08.19 09:07:54 | |
C1M | Indruch Matěj | 2006 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045012 | 126 so | 29.08.19 09:07:54 | |
C1M | Jiras Filip | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 126 so | 09.09.19 07:50:41 | |
C1M | Větrovský Tomáš | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009016 | 126 so | 10.09.19 20:39:00 | |
C1M | Pollert Jan | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009129 | 126 so | 10.09.19 21:10:07 | |
C1M | Válek Michal | 2006 | ZS | 2 | VS Tábor | 030025 | 126 so | 11.09.19 07:19:28 | |
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
C1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
C1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 126 so | 07.09.19 18:14:44 | |
C1M | Prüher Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 | 126 so | 11.09.19 21:51:25 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
celkem C1M: 37 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Králová Adéla | 2001 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009103 | 126 so | 08.09.19 17:09:24 | |
C1Ž | Satková Gabriela | 2001 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009046 | 126 so | 10.09.19 06:41:55 | |
C1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DS | 2+ | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 126 so | 09.09.19 12:37:16 | |
C1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 2+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 126 so | 10.09.19 06:41:55 | |
C1Ž | Divíšková Petra | 2001 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119068 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
C1Ž | Karlíková Barbora | 2002 | DS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012069 | 126 so | 10.09.19 23:20:59 | |
C1Ž | Vaňková Klára | 2001 | DS | 2 | VS Tábor | 030043 | 126 so | 11.09.19 07:19:28 | |
C1Ž | Kneblová Tereza | 2003 | DM | MT | TJ DUKLA Praha | 119053 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
C1Ž | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
C1Ž | Morenová Adriana | 2004 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 126 so | 08.09.19 17:07:04 | |
C1Ž | Freislebenová Patricie | 2003 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009142 | 126 so | 09.09.19 19:28:26 | |
C1Ž | Kloboučková Ivana | 2003 | DM | 2+ | KK Opava | 121009 | 126 so | 11.09.19 11:36:25 | |
C1Ž | Součková Lucie | 2004 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045024 | 126 so | 29.08.19 09:07:54 | |
C1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 126 so | 08.09.19 20:00:17 | |
C1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 126 so | 09.09.19 21:03:43 | |
C1Ž | Střílková Jana | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
C1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
C1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 126 so | 29.08.19 17:41:16 | |
C1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 126 so | 08.09.19 11:48:57 | |
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 126 so | 09.09.19 22:09:09 | |
C1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
C1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
C1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 126 so | 10.09.19 06:41:55 | |
celkem C1Ž: 23 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Hartl Jakub Kuneš Daniel | 2004 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066024 066020 | 126 so | 08.09.19 11:48:57 | |
C2M | Pechač Jonáš Pollert Jáchym | 2004 2004 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 009136 | 126 so | 10.09.19 10:03:45 | |
C2M | Prüher Vojtěch Šedivý Vít | 2006 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 023135 | 126 so | 11.09.19 21:51:25 | |
C2M | Mráka Jan Gabrlík Jakub | 2004 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 119152 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
celkem C2M: 4 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Urban Daniel Kloboučková Ivana | 2001 2003 | DS | 2 | TJ DUKLA Praha KK Opava | 012088 121009 | 126 so | 08.09.19 16:47:49 | |
C2X | Wendl Samuel Tesařová Hana | 2003 2004 | DM | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn SK Vodní slalom České Budějovice | 066018 023085 | 126 so | 08.09.19 11:48:57 | |
C2X | Šedivý Vít Švehlová Kateřina | 2004 2005 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 023017 | 126 so | 11.09.19 21:51:25 | |
C2X | Kneblová Tereza Kratochvíl Martin | 2003 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha TJ DUKLA Praha | 119053 119139 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
C2X | Drábek Matyáš Samková Olga | 2005 2005 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové SK Třebechovice | 045022 061039 | 126 so | 29.08.19 09:07:54 | |
C2X | Doležalová Bára Novák Matyáš | 2005 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 119076 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
celkem C2X: 6 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Krejčí Jakub | 2002 | DS | 1 | TJ DUKLA Praha | 012054 | 126 so | 10.09.19 23:20:59 | |
K1M | Rouča Samuel | 2002 | DS | 2+ | TJ Šumperk z.s. | 129002 | 126 so | 28.08.19 16:18:18 | |
K1M | Veverka Lukáš | 2002 | DS | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010008 | 126 so | 05.09.19 15:40:27 | |
K1M | Holínek Svatopluk | 2001 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129016 | 126 so | 28.08.19 16:18:18 | |
K1M | Stránský Daniel | 2002 | DS | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010103 | 126 so | 05.09.19 15:40:27 | |
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 126 so | 09.09.19 12:37:16 | |
K1M | Havránek Jakub | 2002 | DS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049064 | 126 so | 09.09.19 17:54:26 | |
K1M | Klement Maxim | 2001 | DS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049019 | 126 so | 09.09.19 17:54:26 | |
K1M | Kirchner David | 2002 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001114 | 126 so | 09.09.19 22:31:24 | |
K1M | Novák Filip | 2002 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001030 | 126 so | 09.09.19 22:31:24 | |
K1M | Houska Jan | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009123 | 126 so | 10.09.19 00:16:58 | |
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 103036 | 126 so | 10.09.19 06:41:55 | |
K1M | Frencl Josef | 2002 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009134 | 126 so | 10.09.19 11:54:09 | |
K1M | Šindelář Jan | 2002 | DS | 2 | TJ Loko Plzeň | 039050 | 126 so | 10.09.19 18:55:40 | |
K1M | Saal Štěpán | 2001 | DS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 046048 | 126 so | 10.09.19 20:47:19 | |
K1M | Procházka Josef | 2002 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 012046 | 126 so | 10.09.19 23:20:59 | |
K1M | Bohatý Karel | 2001 | DS | 2 | SK Třebechovice | 061027 | 126 so | 10.09.19 23:20:59 | |
K1M | Tesař Vojtěch | 2002 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023077 | 126 so | 11.09.19 21:51:25 | |
K1M | Rezek Tomáš | 2001 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023162 | 126 so | 11.09.19 21:51:25 | |
K1M | Hala Jiří | 2002 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119143 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1M | Procházka Vojtěch | 2002 | DS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119124 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1M | Mrázek Jakub | 2004 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 126 so | 11.09.19 11:36:25 | |
K1M | Brokeš Marek | 2003 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001063 | 126 so | 28.08.19 16:18:18 | |
K1M | Urban Michal | 2004 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 126 so | 28.08.19 16:18:18 | |
K1M | Hajduch Jaroslav | 2004 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090030 | 126 so | 29.08.19 03:21:05 | |
K1M | Lacina Jakub | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059021 | 126 so | 29.08.19 11:32:22 | |
K1M | Hynek Pavel | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059012 | 126 so | 29.08.19 11:32:22 | |
K1M | Rašner Karel | 2004 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 126 so | 29.08.19 12:27:12 | |
K1M | Pechač Jonáš | 2004 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 | 126 so | 02.09.19 21:05:50 | |
K1M | Postuwka Patrik | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120011 | 126 so | 04.09.19 19:19:59 | |
K1M | Sahula Matěj | 2003 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010102 | 126 so | 05.09.19 15:40:27 | |
K1M | Vránek Jan | 2004 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 126 so | 07.09.19 16:54:45 | |
K1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 126 so | 07.09.19 18:14:44 | |
K1M | Táborský Jan | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066027 | 126 so | 08.09.19 11:48:57 | |
K1M | Kovářík Vít | 2003 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011072 | 126 so | 08.09.19 20:36:33 | |
K1M | Jeřábek Tomáš | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011073 | 126 so | 08.09.19 20:36:33 | |
K1M | Taraba Matyáš | 2004 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 011070 | 126 so | 08.09.19 20:36:33 | |
K1M | Duřt Vojtěch | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009122 | 126 so | 08.09.19 21:53:03 | |
K1M | Pátek Vítězslav | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Zábřeh | 135046 | 126 so | 09.09.19 06:43:33 | |
K1M | Kökörčin Matěj | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Desná | 128008 | 126 so | 09.09.19 09:57:47 | |
K1M | Pavelka Marek | 2004 | DM | 2 | Vodní sporty Desná | 128013 | 126 so | 09.09.19 09:57:47 | |
K1M | Zeman Šimon | 2004 | DM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133127 | 126 so | 09.09.19 12:37:16 | |
K1M | Semerád Adam | 2004 | DM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 126 so | 09.09.19 17:54:26 | |
K1M | Hrňák Jáchym | 2004 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014067 | 126 so | 09.09.19 19:04:31 | |
K1M | Chochola Ondřej | 2004 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014078 | 126 so | 09.09.19 19:04:31 | |
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | DM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 126 so | 09.09.19 20:41:55 | |
K1M | Turner Karel | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 126 so | 09.09.19 20:41:55 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 126 so | 09.09.19 21:03:43 | |
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 126 so | 10.09.19 06:41:55 | |
K1M | Venc Štěpán | 2004 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012066 | 126 so | 10.09.19 23:20:59 | |
K1M | Kudrna Josef | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011093 | 126 so | 10.09.19 23:20:59 | |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030044 | 126 so | 11.09.19 07:19:28 | |
K1M | Körner Adam | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011061 | 126 so | 11.09.19 09:05:31 | |
K1M | Štibrányi David | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011068 | 126 so | 11.09.19 09:05:31 | |
K1M | Strasser Marek | 2004 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052025 | 126 so | 11.09.19 19:19:55 | |
K1M | Stehno Petr | 2003 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090034 | 126 so | 11.09.19 21:22:38 | |
K1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 126 so | 11.09.19 21:51:25 | |
K1M | Putzer Hynek | 2003 | DM | 2 | SK Kaplice, z.s | 025003 | 126 so | 11.09.19 21:51:25 | |
K1M | Šimák Jakub | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023050 | 126 so | 11.09.19 21:51:25 | |
K1M | Stanovský Jakub | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023048 | 126 so | 11.09.19 21:51:25 | |
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1M | Hradec Matěj | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119142 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119139 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1M | Rudorfer Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119094 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1M | Heřmanský Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 126 so | 28.08.19 16:18:18 | |
K1M | Rendón Enrique | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001023 | 126 so | 04.09.19 09:21:22 | |
K1M | Kárník Tadeáš | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 126 so | 08.09.19 08:35:10 | |
K1M | Pollert Antonín | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009022 | 126 so | 08.09.19 08:35:10 | |
K1M | Černík Štěpán | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 126 so | 08.09.19 08:35:10 | |
K1M | Marek Kryštof | 2006 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049067 | 126 so | 09.09.19 17:54:26 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 126 so | 09.09.19 17:54:26 | |
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 126 so | 09.09.19 19:04:31 | |
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 126 so | 09.09.19 22:31:24 | |
K1M | Sobotka Adam | 2005 | ZS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103001 | 126 so | 10.09.19 06:41:55 | |
K1M | Ondruš Mario | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009133 | 126 so | 10.09.19 13:11:24 | |
K1M | Jinek Hugo | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009146 | 126 so | 10.09.19 17:30:12 | |
K1M | Capalini Daniel | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012061 | 126 so | 10.09.19 23:20:59 | |
K1M | Bízek Marek | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012076 | 126 so | 10.09.19 23:20:59 | |
K1M | Novák Václav | 2005 | ZS | 2 | VS Tábor | 030071 | 126 so | 11.09.19 07:19:28 | |
K1M | Popelka Petr | 2005 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011047 | 126 so | 11.09.19 09:05:31 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | ZS | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 126 so | 11.09.19 19:19:55 | |
K1M | Komárek Jakub | 2005 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023037 | 126 so | 11.09.19 21:51:25 | |
K1M | Novotný David | 2005 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023029 | 126 so | 11.09.19 21:51:25 | |
K1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1M | Bohatý Oto | 2007 | ZM | 2 | SK Třebechovice | 011088 | 126 so | 29.08.19 17:41:16 | |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 126 so | 09.09.19 12:37:16 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 126 so | 09.09.19 17:54:26 | |
K1M | Švejd Jáchym | 2007 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042025 | 126 so | 09.09.19 20:41:55 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 126 so | 10.09.19 18:55:40 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZM | 2 | VS Tábor | 030034 | 126 so | 11.09.19 07:19:28 | |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 126 so | 11.09.19 09:05:31 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
celkem K1M: 97 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Galušková Antonie | 2001 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009185 | 126 so | 09.09.19 20:41:55 | |
K1Ž | Satková Gabriela | 2001 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009046 | 126 so | 10.09.19 06:41:55 | |
K1Ž | Beková Kateřina | 2002 | DS | 1 | TJ DUKLA Praha | 012038 | 126 so | 10.09.19 23:20:59 | |
K1Ž | Nesnídalová Lucie | 2002 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009080 | 126 so | 11.09.19 19:19:55 | |
K1Ž | Neugebauerová Anna Marie | 2002 | DS | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014065 | 126 so | 09.09.19 19:04:31 | |
K1Ž | Dvořáková Dominika | 2002 | DS | 2+ | TJ Bohemians Praha | 001115 | 126 so | 09.09.19 22:31:24 | |
K1Ž | Karlíková Barbora | 2002 | DS | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012069 | 126 so | 10.09.19 23:20:59 | |
K1Ž | Vaňková Klára | 2001 | DS | 2+ | VS Tábor | 030043 | 126 so | 11.09.19 07:19:28 | |
K1Ž | Haucková Gabriela | 2002 | DS | 2 | KVS Hradec Králové | 045006 | 126 so | 29.08.19 09:07:54 | |
K1Ž | Keprtová Markéta | 2001 | DS | 2 | KVS Hradec Králové | 045028 | 126 so | 29.08.19 09:07:54 | |
K1Ž | Doležalová Viktorie | 2001 | DS | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010110 | 126 so | 05.09.19 15:40:27 | |
K1Ž | Kofroňová Zuzana | 2002 | DS | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010009 | 126 so | 05.09.19 15:40:27 | |
K1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 126 so | 09.09.19 12:37:16 | |
K1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 126 so | 10.09.19 06:41:55 | |
K1Ž | Kloboučková Ivana | 2003 | DM | 2+ | KK Opava | 121009 | 126 so | 11.09.19 11:36:25 | |
K1Ž | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1Ž | Kneblová Tereza | 2003 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 119053 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1Ž | Součková Lucie | 2004 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045024 | 126 so | 29.08.19 09:07:54 | |
K1Ž | Kudělásková Monika | 2003 | DM | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118014 | 126 so | 04.09.19 19:19:59 | |
K1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 126 so | 08.09.19 20:00:17 | |
K1Ž | Červenková Vanessa | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009139 | 126 so | 09.09.19 18:28:51 | |
K1Ž | Hrdličková Sára | 2003 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014015 | 126 so | 09.09.19 19:04:31 | |
K1Ž | Machutová Iva | 2003 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014019 | 126 so | 09.09.19 19:04:31 | |
K1Ž | Kratochvílová Tereza | 2003 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024009 | 126 so | 09.09.19 21:03:43 | |
K1Ž | Freislebenová Patricie | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009142 | 126 so | 10.09.19 15:07:44 | |
K1Ž | Morenová Adriana | 2004 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 126 so | 10.09.19 17:16:04 | |
K1Ž | Mádrová Amálie | 2003 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039027 | 126 so | 10.09.19 18:55:40 | |
K1Ž | Šampalíková Klára | 2004 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 039029 | 126 so | 10.09.19 18:55:40 | |
K1Ž | Pollertová Ema | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009008 | 126 so | 10.09.19 21:10:07 | |
K1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030046 | 126 so | 11.09.19 07:19:28 | |
K1Ž | Tesařová Hana | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023085 | 126 so | 11.09.19 21:51:25 | |
K1Ž | Retková Marie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1Ž | Střílková Jana | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | ZS | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 126 so | 11.09.19 21:51:25 | |
K1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 126 so | 29.08.19 17:41:16 | |
K1Ž | Pavelková Markéta | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012084 | 126 so | 05.09.19 15:40:27 | |
K1Ž | Sedláková Magdalena | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009099 | 126 so | 08.09.19 08:35:10 | |
K1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 126 so | 08.09.19 11:48:57 | |
K1Ž | Rutarová Kateřina | 2005 | ZS | 2 | Vodní sporty Desná | 128015 | 126 so | 09.09.19 09:57:47 | |
K1Ž | Heková Natálie | 2006 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049063 | 126 so | 09.09.19 17:54:26 | |
K1Ž | Červenková Amélie | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 | 126 so | 09.09.19 18:28:51 | |
K1Ž | Galušková Bára | 2006 | ZS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042006 | 126 so | 09.09.19 20:41:55 | |
K1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 126 so | 09.09.19 22:09:09 | |
K1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 126 so | 10.09.19 11:31:38 | |
K1Ž | Jelínková Sára | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009012 | 126 so | 10.09.19 21:10:07 | |
K1Ž | Mrázková Klára | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 126 so | 11.09.19 11:36:25 | |
K1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
K1Ž | Fabianová Anna | 2007 | ZM | 2 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 126 so | 04.09.19 19:19:59 | |
K1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | ZM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 126 so | 08.09.19 11:48:57 | |
K1Ž | Šrétrová Amálie | 2007 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 126 so | 09.09.19 17:54:26 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 126 so | 11.09.19 22:09:44 | |
celkem K1Ž: 54 | |||||||||
počty C1M: 37 C1Ž: 23 C2M: 4 C2X: 6 K1M: 97 K1Ž: 54 celkem: 221 |