• 126  14.09.2019 sobota, Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném, startovné: mládež 200,-   dospělí 0,-
14.09.2019 - 15.09.2019, SK VS Č. Budějovice
on-line přihlašování od 08.08.2019 00:00:00 do 11.09.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MUrban Daniel2001DS2+TJ Šumperk z.s.129021  126 so
28.08.19 16:18:18
C1MKrál Adam2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009114  126 so
05.09.19 12:43:29
C1MLhota Kryštof2002DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009106  126 so
05.09.19 12:43:29
C1MKratochvíl Martin2003DM2+UP Olomouc119139  126 so
11.09.19 22:09:44
C1MUrban Michal2004DM2TJ Šumperk z.s.129024  126 so
28.08.19 16:18:18
C1MDrábek Matyáš2005ZS2KVS Hradec Králové045022  126 so
29.08.19 09:07:54
C1MIndruch Matěj2006ZS2KVS Hradec Králové045012  126 so
29.08.19 09:07:54
C1MRašner Karel2004DM2KK Postřelmov185007  126 so
29.08.19 12:27:12
C1MBeier Matouš2004DM2Loko Trutnov060047  126 so
07.09.19 18:14:44
C1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  126 so
07.09.19 18:14:44
C1MHartl Jakub2004DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  126 so
08.09.19 11:48:57
C1MKuneš Daniel2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066020  126 so
08.09.19 11:48:57
C1MWendl Samuel2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066018  126 so
08.09.19 11:48:57
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  126 so
09.09.19 07:50:41
C1MŘíha Matyáš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009117  126 so
09.09.19 19:54:42
C1MPříhoda Lukáš2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009084  126 so
09.09.19 20:03:27
C1MGürtler Adam2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009143  126 so
09.09.19 20:43:42
C1MPollert Jáchym2004DM2Univerzitní sportovní klub Praha009136  126 so
10.09.19 10:03:45
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  126 so
10.09.19 20:39:00
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  126 so
10.09.19 21:10:07
C1MVaněk Matěj2004DM2VS Tábor030044  126 so
11.09.19 07:19:28
C1MVálek Michal2006ZS2VS Tábor030025  126 so
11.09.19 07:19:28
C1MUlitzka Oliver2002DS2KK Opava121003  126 so
11.09.19 11:36:25
C1MMrázek Jakub2004DM2KK Opava121103  126 so
11.09.19 11:36:25
C1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  126 so
11.09.19 21:51:25
C1MŠedivý Vít2004DM2SK VS Č. Budějovice023135  126 so
11.09.19 21:51:25
C1MStanovský Vojtěch2002DS2SK VS Č. Budějovice023042  126 so
11.09.19 21:51:25
C1MJanů Filip2002DS2UP Olomouc119159  126 so
11.09.19 22:09:44
C1MKosík Dan2004DM2UP Olomouc119173  126 so
11.09.19 22:09:44
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  126 so
11.09.19 22:09:44
C1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  126 so
11.09.19 22:09:44
C1MRetek Václav2007ZM2UP Olomouc119189  126 so
11.09.19 22:09:44
C1MFiala Jakub2001DS2UP Olomouc119018  126 so
11.09.19 22:09:44
C1MBeier Alva2005ZS3+Loko Trutnov060054  126 so
07.09.19 18:14:44
C1MPrüher Vojtěch2006ZS3+SK VS Č. Budějovice023071  126 so
11.09.19 21:51:25
C1MMalý Vojtěch2006ZS3+UP Olomouc119191  126 so
11.09.19 22:09:44
C1MStřílka Richard2006ZS3+UP Olomouc119180  126 so
11.09.19 22:09:44
celkem C1M: 37    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKneblová Tereza2003DMMTUP Olomouc119053  126 so
11.09.19 22:09:44
C1ŽKrálová Adéla2001DS1Univerzitní sportovní klub Praha009103  126 so
08.09.19 17:09:24
C1ŽSatková Gabriela2001DS1Kanoe Klub Spoj Brno103016  126 so
10.09.19 06:41:55
C1ŽDoležalová Lucie2003DM1UP Olomouc119157  126 so
11.09.19 22:09:44
C1ŽMorenová Adriana2004DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009096  126 so
08.09.19 17:07:04
C1ŽKošíková Denisa2002DS2+SK Veselí nad Moravou133047  126 so
09.09.19 12:37:16
C1ŽFreislebenová Patricia2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009142  126 so
09.09.19 19:28:26
C1ŽDziadková Zuzana2002DS2+Kanoe Klub Spoj Brno103009  126 so
10.09.19 06:41:55
C1ŽKloboučková Ivana2003DM2+KK Opava121009  126 so
11.09.19 11:36:25
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2+UP Olomouc119127  126 so
11.09.19 22:09:44
C1ŽŠtěpánková Petra2001DS2+UP Olomouc119068  126 so
11.09.19 22:09:44
C1ŽSoučková Lucie2004DM2KVS Hradec Králové045024  126 so
29.08.19 09:07:54
C1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  126 so
29.08.19 17:41:16
C1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  126 so
08.09.19 11:48:57
C1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  126 so
08.09.19 20:00:17
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  126 so
09.09.19 21:03:43
C1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  126 so
09.09.19 22:09:09
C1ŽKarlíková Barbora2002DS2DUKLA Brandýs012069  126 so
10.09.19 23:20:59
C1ŽVaňková Klára2001DS2VS Tábor030043  126 so
11.09.19 07:19:28
C1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  126 so
11.09.19 22:09:44
C1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  126 so
11.09.19 22:09:44
C1ŽStřílková Jana2004DM2UP Olomouc119181  126 so
11.09.19 22:09:44
C1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  126 so
10.09.19 06:41:55
celkem C1Ž: 23    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MHartl Jakub
Kuneš Daniel
2004
2003
DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066024
066020
 126 so
08.09.19 11:48:57
C2MPechač Jonáš
Pollert Jáchym
2004
2004
DM2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009149
009136
 126 so
10.09.19 10:03:45
C2MPrüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
DM2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023135
 126 so
11.09.19 21:51:25
C2MMráka Jan
Gabrlík Jakub
2004
2004
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119154
119152
 126 so
11.09.19 22:09:44
celkem C2M: 4    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XWendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
DM1Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
066018
023085
 126 so
08.09.19 11:48:57
C2XDrábek Matyáš
Samková Olga
2005
2005
ZS2KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
045022
061039
 126 so
29.08.19 09:07:54
C2XUrban Daniel
Kloboučková Ivana
2001
2003
DS2TJ Šumperk z.s.
KK Opava
129021
121009
 126 so
08.09.19 16:47:49
C2XŠedivý Vít
Švehlová Kateřina
2004
2005
DM2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023135
023017
 126 so
11.09.19 21:51:25
C2XDoležalová Bára
Novák Matyáš
2005
2005
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119127
119076
 126 so
11.09.19 22:09:44
C2XKneblová Tereza
Kratochvíl Martin
2003
2003
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119053
119139
 126 so
11.09.19 22:09:44
celkem C2X: 6    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MKrejčí Jakub2002DS1DUKLA Brandýs012054  126 so
10.09.19 23:20:59
K1MRouča Samuel2002DS2+TJ Šumperk z.s.129002  126 so
28.08.19 16:18:18
K1MVeverka Lukáš2002DS2+SK VS Karbo Benátky010008  126 so
05.09.19 15:40:27
K1MMrázek Jakub2004DM2+KK Opava121103  126 so
11.09.19 11:36:25
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  126 so
28.08.19 16:18:18
K1MBrokeš Marek2003DM2TJ Šumperk z.s.129038  126 so
28.08.19 16:18:18
K1MHolínek Svatopluk2001DS2TJ Šumperk z.s.129016  126 so
28.08.19 16:18:18
K1MUrban Michal2004DM2TJ Šumperk z.s.129024  126 so
28.08.19 16:18:18
K1MHajduch Jaroslav2004DM2Otava Strakonice027010  126 so
29.08.19 03:21:05
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  126 so
29.08.19 11:32:22
K1MHynek Pavel2003DM2TJ Semily059012  126 so
29.08.19 11:32:22
K1MRašner Karel2004DM2KK Postřelmov185007  126 so
29.08.19 12:27:12
K1MBohatý Oto2007ZM2SK Třebechovice061038  126 so
29.08.19 17:41:16
K1MPechač Jonáš2004DM2Univerzitní sportovní klub Praha009149  126 so
02.09.19 21:05:50
K1MRendón Enrique2005ZS2Wild Water Canoe Club FROL090013  126 so
04.09.19 09:21:22
K1MPostuwka Patrik2003DM2VK Tzunami Ostrava118033  126 so
04.09.19 19:19:59
K1MStránský Daniel2002DS2SK VS Karbo Benátky010103  126 so
05.09.19 15:40:27
K1MSahula Matěj2003DM2SK VS Karbo Benátky010102  126 so
05.09.19 15:40:27
K1MVránek Jan2004DM2VS Blovice033009  126 so
07.09.19 16:54:45
K1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  126 so
07.09.19 18:14:44
K1MKárník Tadeáš2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009029  126 so
08.09.19 08:35:10
K1MPollert Antonín2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009022  126 so
08.09.19 08:35:10
K1MČerník Štěpán2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009036  126 so
08.09.19 08:35:10
K1MTáborský Jan2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  126 so
08.09.19 11:48:57
K1MKovařík Vít2003DM2KK Brandýs nad Labem011072  126 so
08.09.19 20:36:33
K1MJeřábek Tomáš2004DM2KK Brandýs nad Labem011073  126 so
08.09.19 20:36:33
K1MTaraba Matyáš2004DM2KK Brandýs nad Labem011070  126 so
08.09.19 20:36:33
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  126 so
08.09.19 21:53:03
K1MPátek Vítězslav2003DM2Vodní sporty Zábřeh135046  126 so
09.09.19 06:43:33
K1MKökörčin Matěj2003DM2Vodní sporty Desná128008  126 so
09.09.19 09:57:47
K1MPavelka Marek2004DM2Vodní sporty Desná128013  126 so
09.09.19 09:57:47
K1MIvánek Roman2002DS2SK Veselí nad Moravou133063  126 so
09.09.19 12:37:16
K1MTomeček Adam2008ZM2SK Veselí nad Moravou133015  126 so
09.09.19 12:37:16
K1MZeman Šimon2004DM2SK Veselí nad Moravou133127  126 so
09.09.19 12:37:16
K1MFröhlich Jáchym2007ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  126 so
09.09.19 17:54:26
K1MHavránek Jakub2002DS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049064  126 so
09.09.19 17:54:26
K1MMarek Kryštof2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  126 so
09.09.19 17:54:26
K1MSemerád Adam2004DM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  126 so
09.09.19 17:54:26
K1MSemerád Jakub2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  126 so
09.09.19 17:54:26
K1MKlement Maxim2001DS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049019  126 so
09.09.19 17:54:26
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  126 so
09.09.19 19:04:31
K1MHrňák Jáchym2004DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  126 so
09.09.19 19:04:31
K1MChochola Ondřej2004DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014078  126 so
09.09.19 19:04:31
K1MGaluška Zdeněk2004DM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  126 so
09.09.19 20:41:55
K1MŠvejd Jáchym2007ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  126 so
09.09.19 20:41:55
K1MTurner Karel2004DM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  126 so
09.09.19 20:41:55
K1MFuriš Eduard2004DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  126 so
09.09.19 21:03:43
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2TJ Bohemians Praha001106  126 so
09.09.19 22:31:24
K1MKirchner David2002DS2TJ Bohemians Praha001114  126 so
09.09.19 22:31:24
K1MNovák Filip2002DS2TJ Bohemians Praha001030  126 so
09.09.19 22:31:24
K1MHouska Jan2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009123  126 so
10.09.19 00:16:58
K1MSobotka Adam2005ZS2Kanoe Klub Spoj Brno103001  126 so
10.09.19 06:41:55
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  126 so
10.09.19 06:41:55
K1MMatějíček Vojtěch2002DS2Kanoe Klub Spoj Brno103036  126 so
10.09.19 06:41:55
K1MFrencl Josef2002DS2Univerzitní sportovní klub Praha009134  126 so
10.09.19 11:54:09
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  126 so
10.09.19 13:11:24
K1MJinek Hugo2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009146  126 so
10.09.19 17:30:12
K1MPanzer Martin2007ZM2TJ Loko Plzeň039033  126 so
10.09.19 18:55:40
K1MŠindelář Jan2002DS2TJ Loko Plzeň039050  126 so
10.09.19 18:55:40
K1MSaal Štěpán2001DS2Delfín Jablonec046048  126 so
10.09.19 20:47:19
K1MVenc Štěpán2004DM2DUKLA Brandýs012066  126 so
10.09.19 23:20:59
K1MProcházka Josef2002DS2DUKLA Brandýs012046  126 so
10.09.19 23:20:59
K1MKudrna Josef2004DM2DUKLA Brandýs012073  126 so
10.09.19 23:20:59
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  126 so
10.09.19 23:20:59
K1MBohatý Karel2001DS2DUKLA Brandýs012053  126 so
10.09.19 23:20:59
K1MBízek Marek2005ZS2DUKLA Brandýs012076  126 so
10.09.19 23:20:59
K1MVaněk Matěj2004DM2VS Tábor030044  126 so
11.09.19 07:19:28
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  126 so
11.09.19 07:19:28
K1MNovák Václav2005ZS2VS Tábor030071  126 so
11.09.19 07:19:28
K1MVenc Ondřej2007ZM2KK Brandýs nad Labem011022  126 so
11.09.19 09:05:31
K1MKörner Adam2004DM2KK Brandýs nad Labem011061  126 so
11.09.19 09:05:31
K1MŠtibrányi David2004DM2KK Brandýs nad Labem011068  126 so
11.09.19 09:05:31
K1MPopelka Petr2005ZS2KK Brandýs nad Labem011047  126 so
11.09.19 09:05:31
K1MStrasser Marek2004DM2TJ Loko Žatec052025  126 so
11.09.19 19:19:55
K1MSvoboda Martin2005ZS2TJ Loko Žatec052034  126 so
11.09.19 19:19:55
K1MStehno Petr2003DM2Wild Water Canoe Club FROL090034  126 so
11.09.19 21:22:38
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  126 so
11.09.19 21:51:25
K1MTesař Vojtěch2002DS2SK VS Č. Budějovice023077  126 so
11.09.19 21:51:25
K1MKomárek Jakub2005ZS2SK VS Č. Budějovice023037  126 so
11.09.19 21:51:25
K1MNovotný David2005ZS2SK VS Č. Budějovice023029  126 so
11.09.19 21:51:25
K1MPutzer Hynek2003DM2SK VS Č. Budějovice023099  126 so
11.09.19 21:51:25
K1MŠimák Jakub2004DM2SK VS Č. Budějovice023050  126 so
11.09.19 21:51:25
K1MRezek Tomáš2001DS2SK VS Č. Budějovice023162  126 so
11.09.19 21:51:25
K1MStanovský Jakub2004DM2SK VS Č. Budějovice023048  126 so
11.09.19 21:51:25
K1MGabrlík Jakub2004DM2UP Olomouc119152  126 so
11.09.19 22:09:44
K1MHala Jiří2002DS2UP Olomouc119143  126 so
11.09.19 22:09:44
K1MHradec Matěj2003DM2UP Olomouc119142  126 so
11.09.19 22:09:44
K1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  126 so
11.09.19 22:09:44
K1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  126 so
11.09.19 22:09:44
K1MMráka Jan2004DM2UP Olomouc119154  126 so
11.09.19 22:09:44
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  126 so
11.09.19 22:09:44
K1MRetek Toman2007ZM2UP Olomouc119188  126 so
11.09.19 22:09:44
K1MRetek Václav2007ZM2UP Olomouc119189  126 so
11.09.19 22:09:44
K1MRudorfer Martin2003DM2UP Olomouc119094  126 so
11.09.19 22:09:44
K1MŠotek Adam2005ZS2UP Olomouc119118  126 so
11.09.19 22:09:44
K1MŠtýbnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  126 so
11.09.19 22:09:44
K1MProcházka Vojtěch2002DS3+UP Olomouc119124  126 so
11.09.19 22:09:44
celkem K1M: 97    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽGalušková Antonie2001DS1Klub vodních sportů Sušice z.s.042031  126 so
09.09.19 20:41:55
K1ŽSatková Gabriela2001DS1Kanoe Klub Spoj Brno103016  126 so
10.09.19 06:41:55
K1ŽBeková Kateřina2002DS1DUKLA Brandýs012038  126 so
10.09.19 23:20:59
K1ŽNesnídalová Lucie2002DS1TJ Loko Žatec052020  126 so
11.09.19 19:19:55
K1ŽNeugebauerová Anna Marie2002DS2+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014065  126 so
09.09.19 19:04:31
K1ŽDvořáková Dominika2002DS2+TJ Bohemians Praha001115  126 so
09.09.19 22:31:24
K1ŽKarlíková Barbora2002DS2+DUKLA Brandýs012069  126 so
10.09.19 23:20:59
K1ŽVaňková Klára2001DS2+VS Tábor030043  126 so
11.09.19 07:19:28
K1ŽKloboučková Ivana2003DM2+KK Opava121009  126 so
11.09.19 11:36:25
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2+SK VS Č. Budějovice023017  126 so
11.09.19 21:51:25
K1ŽDoležalová Lucie2003DM2+UP Olomouc119157  126 so
11.09.19 22:09:44
K1ŽKneblová Tereza2003DM2+UP Olomouc119053  126 so
11.09.19 22:09:44
K1ŽHaucková Gabriela2002DS2KVS Hradec Králové045006  126 so
29.08.19 09:07:54
K1ŽKeprtová Markéta2001DS2KVS Hradec Králové045028  126 so
29.08.19 09:07:54
K1ŽSoučková Lucie2004DM2KVS Hradec Králové045024  126 so
29.08.19 09:07:54
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  126 so
29.08.19 17:41:16
K1ŽFabianová Anna2007ZM2VK Tzunami Ostrava118017  126 so
04.09.19 19:19:59
K1ŽKudělásková Monika2003DM2VK Tzunami Ostrava118014  126 so
04.09.19 19:19:59
K1ŽDoležalová Viktorie2001DS2SK VS Karbo Benátky010110  126 so
05.09.19 15:40:27
K1ŽKofroňová Zuzana2002DS2SK VS Karbo Benátky010009  126 so
05.09.19 15:40:27
K1ŽPavelková Markéta2005ZS2SK VS Karbo Benátky010107  126 so
05.09.19 15:40:27
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009099  126 so
08.09.19 08:35:10
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  126 so
08.09.19 11:48:57
K1ŽHojdová Markéta2007ZM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  126 so
08.09.19 11:48:57
K1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  126 so
08.09.19 20:00:17
K1ŽRutarová Kateřina2005ZS2Vodní sporty Desná128015  126 so
09.09.19 09:57:47
K1ŽKošíková Denisa2002DS2SK Veselí nad Moravou133047  126 so
09.09.19 12:37:16
K1ŽHeková Natálie2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  126 so
09.09.19 17:54:26
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049061  126 so
09.09.19 17:54:26
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  126 so
09.09.19 18:28:51
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  126 so
09.09.19 18:28:51
K1ŽHrdličková Sára2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  126 so
09.09.19 19:04:31
K1ŽMachutová Iva2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  126 so
09.09.19 19:04:31
K1ŽGalušková Bára2006ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  126 so
09.09.19 20:41:55
K1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  126 so
09.09.19 21:03:43
K1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  126 so
09.09.19 22:09:09
K1ŽDziadková Zuzana2002DS2Kanoe Klub Spoj Brno103009  126 so
10.09.19 06:41:55
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  126 so
10.09.19 11:31:38
K1ŽFreislebenová Patricia2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009142  126 so
10.09.19 15:07:44
K1ŽMorenová Adriana2004DM2Univerzitní sportovní klub Praha009096  126 so
10.09.19 17:16:04
K1ŽMádrová Amálie2003DM2TJ Loko Plzeň039027  126 so
10.09.19 18:55:40
K1ŽŠampalíková Klára2004DM2TJ Loko Plzeň039029  126 so
10.09.19 18:55:40
K1ŽJelínková Sára2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009012  126 so
10.09.19 21:10:07
K1ŽPollertová Ema2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009008  126 so
10.09.19 21:10:07
K1ŽŠindelářová Tereza2004DM2VS Tábor030046  126 so
11.09.19 07:19:28
K1ŽMrázková Klára2006ZS2KK Opava121035  126 so
11.09.19 11:36:25
K1ŽTesařová Hana2004DM2SK VS Č. Budějovice023085  126 so
11.09.19 21:51:25
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  126 so
11.09.19 22:09:44
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  126 so
11.09.19 22:09:44
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  126 so
11.09.19 22:09:44
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM2UP Olomouc119176  126 so
11.09.19 22:09:44
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  126 so
11.09.19 22:09:44
K1ŽRetková Marie2003DM2UP Olomouc119215  126 so
11.09.19 22:09:44
K1ŽStřílková Jana2004DM3+UP Olomouc119181  126 so
11.09.19 22:09:44
celkem K1Ž: 54    
počty C1M: 37   C1Ž: 23   C2M: 4   C2X: 6   K1M: 97   K1Ž: 54     celkem: 221