- 123 01.09.2019 neděle, Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L., startovné: mládež 150,- dospělí 0,-
31.08.2019 - 01.09.2019, Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.
on-line přihlašování od 01.07.2019 00:00:00 do 27.08.2019 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C1M | Papula Jan | 2005 | ZS | 3+ | TJ Vodní Sporty Litovel | 106094 | 123 ne | 26.08.19 08:49:47 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C1M | Vejnar Samuel | 2005 | ZS | 3+ | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 | 123 ne | 27.08.19 16:31:34 | |
C1M | Šťastný Matěj | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057075 | 123 ne | 27.08.19 19:07:58 | |
C1M | Stratil Filip | 2006 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 | 123 ne | 26.08.19 08:49:47 | |
C1M | Geprt David | 2005 | ZS | 3 | TJ Vodní Sporty Litovel | 106098 | 123 ne | 26.08.19 08:49:47 | |
C1M | Plášil Hynek | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057086 | 123 ne | 27.08.19 19:07:58 | |
C1M | Bandas Matěj | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011069 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
C1M | Hluchý Vilém | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011045 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
C1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 123 ne | 27.08.19 23:40:58 | |
C1M | Míka Hynek | 2006 | ZS | TJ Bohemians Praha | 026001 | 123 ne | 26.08.19 22:03:15 | ||
C1M | Sladovník Jakub | 2006 | ZS | SK Domeček Soběslav | 026002 | 123 ne | 26.08.19 22:03:15 | ||
C1M | Bareš Vojtěch | 2006 | ZS | TJ Syntesia Pardubice | 057066 | 123 ne | 27.08.19 19:07:58 | ||
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
C1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C1M | Voneš Jakub | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
C1M | Ruffer Jakub | 2007 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057099 | 123 ne | 27.08.19 19:07:58 | ||
C1M | Kvapil Ondřej | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 123 ne | 27.08.19 23:40:58 | ||
celkem C1M: 24 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C1Ž | Střechová Ela | 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 123 ne | 23.08.19 20:05:46 | |
C1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 123 ne | 26.08.19 09:09:45 | |
C1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
C1Ž | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 123 ne | 27.08.19 23:40:58 | |
C1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 123 ne | 26.08.19 09:09:45 | |
C1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C1Ž | Saifrtová Magdaléna | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011071 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
C1Ž | Vojtíková Klára | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
celkem C1Ž: 15 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Stratil Filip Papula Jan | 2006 2005 | ZS | 2 | TJ Vodní Sporty Litovel TJ Vodní Sporty Litovel | 106086 106094 | 123 ne | 26.08.19 08:49:47 | |
C2M | Malý Vojtěch Svoboda Ondřej | 2006 2006 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 119190 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C2M | Šotek Adam Štýbnar Vojtěch | 2005 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 119197 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C2M | Šťastný Matěj Plášil Hynek | 2005 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057075 057086 | 123 ne | 27.08.19 19:07:58 | |
C2M | Jiřík Matěj Černík Jan | 2005 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057025 057100 | 123 ne | 27.08.19 19:07:58 | |
C2M | Vejnar Samuel Novotný Petr | 2005 2006 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024042 024066 | 123 ne | 27.08.19 16:31:34 | ||
C2M | Venc Ondřej Voneš Jakub | 2007 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 011065 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
C2M | Kasper Jakub Palouda Mikoláš | 2007 2007 | ZM | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 024004 | 123 ne | 27.08.19 16:31:34 | ||
C2M | Pajtina Tomáš Ruffer Jakub | 2008 2007 | ZM | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057104 057099 | 123 ne | 27.08.19 19:07:58 | ||
C2M | Kvapil Ondřej Vosmek Jáchym | 2007 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064040 064039 | 123 ne | 27.08.19 23:40:58 | ||
celkem C2M: 10 | |||||||||
Kategorie C2Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2Ž | Hansgutová Monika Novosadová Eliška | 2005 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 119206 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
C2Ž | Žďárská Laura Zedníčková Michaela Anna | 2006 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice SKK Vysoké Mýto | 057062 064055 | 123 ne | 27.08.19 19:07:58 | |
C2Ž | Kleinová Štěpánka Šafaříková Alena | 2005 2006 | ZS | SK Vltava Č. Krumlov z.s. SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 024098 | 123 ne | 27.08.19 16:31:34 | ||
C2Ž | Saifrtová Magdaléna Vojtíková Klára | 2008 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011071 011078 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
celkem C2Ž: 4 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Sobotka Adam | 2005 | ZS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103001 | 123 ne | 26.08.19 09:09:45 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1M | Míka Hynek | 2006 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 026001 | 123 ne | 26.08.19 22:03:15 | |
K1M | Novák Václav | 2005 | ZS | 2 | VS Tábor | 030071 | 123 ne | 27.08.19 12:07:59 | |
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 123 ne | 27.08.19 13:46:51 | |
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 123 ne | 27.08.19 14:30:04 | |
K1M | Popelka Petr | 2005 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011047 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1M | Zach Radovan | 2005 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011055 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1M | Bízek Marek | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012076 | 123 ne | 30.08.19 08:27:08 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | ZS | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 123 ne | 30.08.19 08:35:49 | |
K1M | Dziadek Marek | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103017 | 123 ne | 26.08.19 09:09:45 | |
K1M | Jaroš Michael | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119171 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1M | Pomajbík Filip | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119187 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1M | Sladovník Jakub | 2006 | ZS | 3+ | SK Domeček Soběslav | 026002 | 123 ne | 26.08.19 22:03:15 | |
K1M | Sedlařík Adam | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014073 | 123 ne | 27.08.19 13:46:51 | |
K1M | Pelikán Václav | 2005 | ZS | 3+ | TJ Bohemians Praha | 001111 | 123 ne | 27.08.19 14:30:04 | |
K1M | Jiřík Matěj | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057025 | 123 ne | 27.08.19 19:07:58 | |
K1M | Bandas Matěj | 2006 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011069 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1M | Hluchý Vilém | 2006 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011045 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1M | Kuchař Antonín | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011057 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1M | Valášek Jan | 2005 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011042 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1M | Šustr Vojtěch | 2006 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014075 | 123 ne | 27.08.19 13:46:51 | |
K1M | Bek Matyáš | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 063063 | 123 ne | 27.08.19 14:43:06 | |
K1M | Beránek Tomáš | 2006 | ZS | 3 | SK Třebechovice | 061016 | 123 ne | 27.08.19 14:43:06 | |
K1M | Novotný Petr | 2006 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024066 | 123 ne | 27.08.19 16:31:35 | |
K1M | Černík Jan | 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057100 | 123 ne | 27.08.19 19:07:58 | |
K1M | Kadubec Matěj | 2005 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133035 | 123 ne | 27.08.19 19:55:56 | |
K1M | Polášek Martin | 2005 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133034 | 123 ne | 27.08.19 19:55:56 | |
K1M | Foltín Šimon | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011049 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1M | Nahodil Václav | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011081 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1M | Předota Kristián | 2006 | ZS | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011066 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 123 ne | 27.08.19 23:40:58 | |
K1M | Protivánek Jan | 2005 | ZS | TJ Vodní Sporty Litovel | 106113 | 123 ne | 26.08.19 08:49:47 | ||
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 123 ne | 27.08.19 07:26:20 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZM | 2 | VS Tábor | 030034 | 123 ne | 27.08.19 12:07:59 | |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 123 ne | 27.08.19 19:55:56 | |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1M | Uhlík Jan | 2008 | ZM | 3+ | TJ Jiskra Bechyně | 076028 | 123 ne | 19.08.19 13:13:29 | |
K1M | Hanzel Jáchym | 2008 | ZM | 3+ | TJ Loko Plzeň | 039039 | 123 ne | 27.08.19 07:26:20 | |
K1M | Klimeš Vít | 2007 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014034 | 123 ne | 27.08.19 13:46:51 | |
K1M | Voneš Jakub | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1M | Vyskočil Viktor | 2008 | ZM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108039 | 123 ne | 23.08.19 20:05:46 | |
K1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1M | Novák Tobiáš | 2008 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119182 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1M | Kasper Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024056 | 123 ne | 27.08.19 16:31:34 | |
K1M | Palouda Mikoláš | 2007 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024004 | 123 ne | 27.08.19 16:31:34 | |
K1M | Šafařík Pavel | 2008 | ZM | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024037 | 123 ne | 27.08.19 16:31:34 | |
K1M | Zeman Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133017 | 123 ne | 27.08.19 19:55:56 | |
K1M | Fuks Jáchym | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011060 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1M | Malinský Petr | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011067 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1M | Pohanka František | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011033 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1M | Šenk Alexandr | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011014 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1M | Vaněk Daniel | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011059 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1M | Wais Jakub | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011032 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1M | Kvapil Ondřej | 2007 | ZM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 123 ne | 27.08.19 23:40:58 | |
K1M | Vosmek Jáchym | 2007 | ZM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064039 | 123 ne | 27.08.19 23:40:58 | |
K1M | Trnka Tobiáš | 2007 | ZM | TJ Vodní Sporty Litovel | 106111 | 123 ne | 26.08.19 08:49:47 | ||
K1M | Pajtina Tomáš | 2008 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057104 | 123 ne | 27.08.19 19:07:58 | ||
K1M | Minařík Šimon | 2007 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133033 | 123 ne | 27.08.19 19:55:56 | ||
K1M | Líbal Tomáš | 2008 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011079 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | ||
K1M | Uhlík Kryštof | 2008 | ZM | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011030 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | ||
K1M | Kotrba Matěj | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064036 | 123 ne | 27.08.19 23:40:58 | ||
K1M | Syrový Filip | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064026 | 123 ne | 27.08.19 23:40:58 | ||
celkem K1M: 70 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1Ž | Rutarová Kateřina | 2005 | ZS | 2 | Vodní sporty Desná | 128015 | 123 ne | 26.08.19 19:24:21 | |
K1Ž | Mrázková Klára | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 123 ne | 27.08.19 05:00:00 | |
K1Ž | Kleinová Štěpánka | 2005 | ZS | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024059 | 123 ne | 27.08.19 16:31:35 | |
K1Ž | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 123 ne | 23.08.19 20:05:46 | |
K1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 123 ne | 26.08.19 09:09:45 | |
K1Ž | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1Ž | Riantová Marie | 2006 | ZS | 3+ | VS Tábor | 030068 | 123 ne | 27.08.19 12:07:59 | |
K1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 123 ne | 27.08.19 13:46:51 | |
K1Ž | Tkadlecová Kateřina | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014076 | 123 ne | 27.08.19 13:46:51 | |
K1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1Ž | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | ZS | 3+ | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 123 ne | 27.08.19 23:40:58 | |
K1Ž | Šafaříková Alena | 2006 | ZS | 3 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024098 | 123 ne | 27.08.19 16:31:35 | |
K1Ž | Žďárská Laura | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057062 | 123 ne | 27.08.19 19:07:58 | |
K1Ž | Petrová Klára | 2006 | ZS | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011082 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | ||
K1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1Ž | Jurajdová Simona | 2007 | ZM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128006 | 123 ne | 26.08.19 19:24:21 | |
K1Ž | Pavelková Eva | 2008 | ZM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128017 | 123 ne | 26.08.19 19:24:21 | |
K1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 123 ne | 26.08.19 09:09:45 | |
K1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 123 ne | 26.08.19 10:01:51 | |
K1Ž | Jurajdová Veronika | 2007 | ZM | 3 | Vodní sporty Desná | 128007 | 123 ne | 26.08.19 19:24:21 | |
K1Ž | Milotová Dora | 2007 | ZM | 3 | TJ Bohemians Praha | 001120 | 123 ne | 27.08.19 14:30:04 | |
K1Ž | Saifrtová Magdaléna | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011071 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1Ž | Vaculová Lucie | 2008 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011075 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1Ž | Vojtíková Klára | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011078 | 123 ne | 27.08.19 22:40:26 | |
K1Ž | Tesařová Eliška | 2007 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 012031 | 123 ne | 30.08.19 08:27:08 | |
celkem K1Ž: 32 | |||||||||
počty C1M: 24 C1Ž: 15 C2M: 10 C2Ž: 4 K1M: 70 K1Ž: 32 celkem: 155 |