• 123  01.09.2019 neděle, Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L., startovné: mládež 150,-   dospělí 0,-
31.08.2019 - 01.09.2019, KK Brandýs nad Labem
on-line přihlašování od 01.07.2019 00:00:00 do 27.08.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  123 ne
26.08.19 10:01:51
C1MRetek Václav2007ZM2UP Olomouc119189  123 ne
26.08.19 10:01:51
C1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  123 ne
26.08.19 10:01:51
C1MPapula Jan2005ZS3+TJ Vodní Sporty Litovel116094  123 ne
26.08.19 08:49:47
C1MMalý Vojtěch2006ZS3+UP Olomouc119191  123 ne
26.08.19 10:01:51
C1MRetek Toman2007ZM3+UP Olomouc119188  123 ne
26.08.19 10:01:51
C1MStřílka Richard2006ZS3+UP Olomouc119180  123 ne
26.08.19 10:01:51
C1MVejnar Samuel2005ZS3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024042  123 ne
27.08.19 16:31:34
C1MŠťastný Matěj2005ZS3+TJ Syntesia Pardubice057075  123 ne
27.08.19 19:07:58
C1MVenc Ondřej2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011022  123 ne
27.08.19 22:40:26
C1MStratil Filip2006ZS3TJ Vodní Sporty Litovel116086  123 ne
26.08.19 08:49:47
C1MGeprt David2005ZS3TJ Vodní Sporty Litovel116098  123 ne
26.08.19 08:49:47
C1MKutín Filip2007ZM3UP Olomouc119218  123 ne
26.08.19 10:01:51
C1MNovák Tobiáš2008ZM3UP Olomouc119182  123 ne
26.08.19 10:01:51
C1MPlášil Hynek2006ZS3TJ Syntesia Pardubice057086  123 ne
27.08.19 19:07:58
C1MBandas Matěj2006ZS3KK Brandýs nad Labem011069  123 ne
27.08.19 22:40:26
C1MHluchý Vilém2006ZS3KK Brandýs nad Labem011045  123 ne
27.08.19 22:40:26
C1MVoneš Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011065  123 ne
27.08.19 22:40:26
C1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  123 ne
27.08.19 23:40:58
C1MMíka Hynek2006ZSSK Domeček Soběslav026001  123 ne
26.08.19 22:03:15
C1MSladovník Jakub2006ZSSK Domeček Soběslav026002  123 ne
26.08.19 22:03:15
C1MRuffer Jakub2007ZMTJ Syntesia Pardubice057099  123 ne
27.08.19 19:07:58
C1MBareš Vojtěch2006ZSTJ Syntesia Pardubice057066  123 ne
27.08.19 19:07:58
C1MKvapil Ondřej2007ZMSKK Vysoké Mýto064040  123 ne
27.08.19 23:40:58
celkem C1M: 24    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2+UP Olomouc119127  123 ne
26.08.19 10:01:51
C1ŽStřechová Ela2005ZS2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  123 ne
23.08.19 20:05:46
C1ŽKočířová Valentýna2008ZM2UP Olomouc119208  123 ne
26.08.19 10:01:51
C1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  123 ne
26.08.19 10:01:51
C1ŽVrbová Marie2007ZM2UP Olomouc119198  123 ne
26.08.19 10:01:51
C1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  123 ne
26.08.19 10:01:51
C1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  123 ne
26.08.19 09:09:45
C1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3+UP Olomouc119176  123 ne
26.08.19 10:01:51
C1ŽMalá Magdaléna2007ZM3+UP Olomouc119192  123 ne
26.08.19 10:01:51
C1ŽNekolná Žofie2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011034  123 ne
27.08.19 22:40:26
C1ŽBergmannová Sandra2008ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103010  123 ne
26.08.19 09:09:45
C1ŽStloukalová Aneta2007ZM3UP Olomouc119196  123 ne
26.08.19 10:01:51
C1ŽSaifrtová Magdaléna2008ZM3KK Brandýs nad Labem011071  123 ne
27.08.19 22:40:26
C1ŽVojtíková Klára2007ZM3KK Brandýs nad Labem011078  123 ne
27.08.19 22:40:26
C1ŽZedníčková Michaela2005ZS3SKK Vysoké Mýto064055  123 ne
27.08.19 23:40:58
celkem C1Ž: 15    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MStratil Filip
Papula Jan
2006
2005
ZS2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116086
116094
 123 ne
26.08.19 08:49:47
C2MMalý Vojtěch
Svoboda Ondřej
2006
2006
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119191
119190
 123 ne
26.08.19 10:01:51
C2MŠotek Adam
Štýbnar Vojtěch
2005
2005
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119118
119197
 123 ne
26.08.19 10:01:51
C2MŠťastný Matěj
Plášil Hynek
2005
2006
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057075
057086
 123 ne
27.08.19 19:07:58
C2MJiřík Matěj
Černík Jan
2005
2005
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057025
057100
 123 ne
27.08.19 19:07:58
C2MVenc Ondřej
Voneš Jakub
2007
2007
ZM3KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011022
011065
 123 ne
27.08.19 22:40:26
C2MVejnar Samuel
Novotný Petr
2005
2006
ZSSK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024042
024066
 123 ne
27.08.19 16:31:34
C2MKasper Jakub
Palouda Mikoláš
2007
2007
ZMSK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024056
024004
 123 ne
27.08.19 16:31:34
C2MPajtina Tomáš
Ruffer Jakub
2008
2007
ZMTJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057104
057099
 123 ne
27.08.19 19:07:58
C2MKvapil Ondřej
Vosmek Jáchym
2007
2007
ZMSKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
064040
064039
 123 ne
27.08.19 23:40:58
celkem C2M: 10    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽHansgutová Monika
Novosadová Eliška
2005
2005
ZS3UP Olomouc
UP Olomouc
119207
119206
 123 ne
26.08.19 10:01:51
C2ŽŽďárská Laura
Zedníčková Michaela
2006
2005
ZS3TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
057062
064055
 123 ne
27.08.19 19:07:58
C2ŽSaifrtová Magdaléna
Vojtíková Klára
2008
2007
ZM3KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011071
011078
 123 ne
27.08.19 22:40:26
C2ŽKleinová Štěpánka
Šafaříková Alena
2005
2006
ZSSK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024059
024098
 123 ne
27.08.19 16:31:34
celkem C2Ž: 4    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MSobotka Adam2005ZS2Kanoe Klub Spoj Brno103001  123 ne
26.08.19 09:09:45
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1MRetek Toman2007ZM2UP Olomouc119188  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1MRetek Václav2007ZM2UP Olomouc119189  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1MŠotek Adam2005ZS2UP Olomouc119118  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1MŠtýbnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1MMíka Hynek2006ZS2SK Domeček Soběslav026001  123 ne
26.08.19 22:03:15
K1MPanzer Martin2007ZM2TJ Loko Plzeň039033  123 ne
27.08.19 07:26:20
K1MNovák Václav2005ZS2VS Tábor030071  123 ne
27.08.19 12:07:59
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  123 ne
27.08.19 12:07:59
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  123 ne
27.08.19 13:46:51
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2TJ Bohemians Praha001106  123 ne
27.08.19 14:30:04
K1MTomeček Adam2008ZM2SK Veselí nad Moravou133015  123 ne
27.08.19 19:55:56
K1MPopelka Petr2005ZS2KK Brandýs nad Labem011047  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MVenc Ondřej2007ZM2KK Brandýs nad Labem011022  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MZach Radovan2005ZS2KK Brandýs nad Labem011055  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MBízek Marek2005ZS2DUKLA Brandýs012076  123 ne
30.08.19 08:27:08
K1MSvoboda Martin2005ZS2TJ Loko Žatec052034  123 ne
30.08.19 08:35:49
K1MUhlík Jan2008ZM3+TJ Jiskra Bechyně076028  123 ne
19.08.19 13:13:29
K1MDziadek Marek2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103017  123 ne
26.08.19 09:09:45
K1MJaroš Michael2006ZS3+UP Olomouc119171  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1MPomajbík Filip2006ZS3+UP Olomouc119187  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1MStřílka Richard2006ZS3+UP Olomouc119180  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1MSvoboda Ondřej2006ZS3+UP Olomouc119190  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1MSladovník Jakub2006ZS3+SK Domeček Soběslav026002  123 ne
26.08.19 22:03:15
K1MHanzel Jáchym2008ZM3+TJ Loko Plzeň039039  123 ne
27.08.19 07:26:20
K1MKlimeš Vít2007ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  123 ne
27.08.19 13:46:51
K1MSedlařík Adam2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014073  123 ne
27.08.19 13:46:51
K1MPelikán Václav2005ZS3+TJ Bohemians Praha001111  123 ne
27.08.19 14:30:04
K1MJiřík Matěj2005ZS3+TJ Syntesia Pardubice057025  123 ne
27.08.19 19:07:58
K1MBandas Matěj2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011069  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MHluchý Vilém2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011045  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MKuchař Antonín2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011057  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MValášek Jan2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011042  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MVoneš Jakub2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011065  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MVyskočil Viktor2008ZM3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108039  123 ne
23.08.19 20:05:46
K1MKutín Filip2007ZM3UP Olomouc119218  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1MNovák Tobiáš2008ZM3UP Olomouc119182  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1MŠustr Vojtěch2006ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014075  123 ne
27.08.19 13:46:51
K1MBek Matyáš2006ZS3SK Týniště nad Orlicí063063  123 ne
27.08.19 14:43:06
K1MBeránek Tomáš2006ZS3SK Týniště nad Orlicí063061  123 ne
27.08.19 14:43:06
K1MKasper Jakub2007ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024056  123 ne
27.08.19 16:31:34
K1MPalouda Mikoláš2007ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024004  123 ne
27.08.19 16:31:34
K1MŠafařík Pavel2008ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024037  123 ne
27.08.19 16:31:34
K1MNovotný Petr2006ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024066  123 ne
27.08.19 16:31:35
K1MČerník Jan2005ZS3TJ Syntesia Pardubice057100  123 ne
27.08.19 19:07:58
K1MKadubec Matěj2005ZS3SK Veselí nad Moravou133035  123 ne
27.08.19 19:55:56
K1MPolášek Martin2005ZS3SK Veselí nad Moravou133034  123 ne
27.08.19 19:55:56
K1MZeman Jakub2007ZM3SK Veselí nad Moravou133017  123 ne
27.08.19 19:55:56
K1MFoltín Šimon2006ZS3KK Brandýs nad Labem011049  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MFuks Jáchym2008ZM3KK Brandýs nad Labem011060  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MMalinský Petr2008ZM3KK Brandýs nad Labem011067  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MNahodil Václav2006ZS3KK Brandýs nad Labem011081  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MPohanka František2008ZM3KK Brandýs nad Labem011033  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MPředota Kristián2006ZS3KK Brandýs nad Labem011066  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MŠenk Alexandr2008ZM3KK Brandýs nad Labem011014  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MVaněk Daniel2008ZM3KK Brandýs nad Labem011059  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MWais Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011032  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MKvapil Ondřej2007ZM3SKK Vysoké Mýto064040  123 ne
27.08.19 23:40:58
K1MVosmek Jáchym2007ZM3SKK Vysoké Mýto064039  123 ne
27.08.19 23:40:58
K1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  123 ne
27.08.19 23:40:58
K1MTrnka Tobiáš2007ZMTJ Vodní Sporty Litovel116111  123 ne
26.08.19 08:49:47
K1MProtivánek Jan2005ZSTJ Vodní Sporty Litovel116113  123 ne
26.08.19 08:49:47
K1MPajtina Tomáš2008ZMTJ Syntesia Pardubice057104  123 ne
27.08.19 19:07:58
K1MMinařík Šimon2007ZMSK Veselí nad Moravou133033  123 ne
27.08.19 19:55:56
K1MLíbal Tomáš2008ZMKK Brandýs nad Labem011079  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MUhlík Kryštof2008ZMKK Brandýs nad Labem011030  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1MKotrba Matěj2007ZMSKK Vysoké Mýto064036  123 ne
27.08.19 23:40:58
K1MSyrový Filip2007ZMSKK Vysoké Mýto064026  123 ne
27.08.19 23:40:58
celkem K1M: 70    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1ŽKočířová Valentýna2008ZM2UP Olomouc119208  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM2UP Olomouc119176  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1ŽVrbová Marie2007ZM2UP Olomouc119198  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1ŽRutarová Kateřina2005ZS2Vodní sporty Desná128015  123 ne
26.08.19 19:24:21
K1ŽMrázková Klára2006ZS2KK Opava121035  123 ne
27.08.19 05:00:00
K1ŽKleinová Štěpánka2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024059  123 ne
27.08.19 16:31:35
K1ŽStřechová Ela2005ZS3+TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  123 ne
23.08.19 20:05:46
K1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  123 ne
26.08.19 09:09:45
K1ŽMalá Magdaléna2007ZM3+UP Olomouc119192  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1ŽNovosadová Eliška2005ZS3+UP Olomouc119206  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1ŽJurajdová Simona2007ZM3+Vodní sporty Desná128006  123 ne
26.08.19 19:24:21
K1ŽPavelková Eva2008ZM3+Vodní sporty Desná128017  123 ne
26.08.19 19:24:21
K1ŽRiantová Marie2006ZS3+VS Tábor030068  123 ne
27.08.19 12:07:59
K1ŽHoráková Julie2006ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  123 ne
27.08.19 13:46:51
K1ŽTkadlecová Kateřina2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014076  123 ne
27.08.19 13:46:51
K1ŽNekolná Žofie2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011034  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1ŽZedníčková Michaela2005ZS3+SKK Vysoké Mýto064055  123 ne
27.08.19 23:40:58
K1ŽBergmannová Sandra2008ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103010  123 ne
26.08.19 09:09:45
K1ŽStloukalová Aneta2007ZM3UP Olomouc119196  123 ne
26.08.19 10:01:51
K1ŽJurajdová Veronika2007ZM3Vodní sporty Desná128007  123 ne
26.08.19 19:24:21
K1ŽMilotová Dora2007ZM3TJ Bohemians Praha001120  123 ne
27.08.19 14:30:04
K1ŽŠafaříková Alena2006ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024098  123 ne
27.08.19 16:31:35
K1ŽŽďárská Laura2006ZS3TJ Syntesia Pardubice057062  123 ne
27.08.19 19:07:58
K1ŽSaifrtová Magdaléna2008ZM3KK Brandýs nad Labem011071  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1ŽVaculová Lucie2008ZM3KK Brandýs nad Labem011075  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1ŽVojtíková Klára2007ZM3KK Brandýs nad Labem011078  123 ne
27.08.19 22:40:26
K1ŽTesařová Eliška2007ZM3DUKLA Brandýs012031  123 ne
30.08.19 08:27:08
K1ŽPetrová Klára2006ZSKK Brandýs nad Labem011082  123 ne
27.08.19 22:40:26
celkem K1Ž: 32    
počty C1M: 24   C1Ž: 15   C2M: 10   C2Ž: 4   K1M: 70   K1Ž: 32     celkem: 155