• 122  01.09.2019 neděle, Mistrovství ČR družstev žáků ve sprintu v Brandýse n.L., startovné: mládež 150,-   dospělí 0,-
31.08.2019 - 01.09.2019, KK Brandýs nad Labem
on-line přihlašování od 01.07.2019 00:00:00 do 27.08.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MPapula Jan2005ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116094  122 ne
26.08.19 08:47:16
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  122 ne
26.08.19 10:15:57
C1MŠťastný Matěj2005ZS2TJ Syntesia Pardubice057075  122 ne
27.08.19 18:58:46
C1MMalý Vojtěch2006ZS3UP Olomouc119191  122 ne
26.08.19 10:15:57
C1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  122 ne
zbytek hlídky dohlásím na místě27.08.19 14:13:38
C1MBeier Alva2005ZS3Loko Trutnov060054  122 ne
27.08.19 16:08:15
C1MBandas Matěj2006ZSKK Brandýs nad Labem011069  122 ne
27.08.19 22:55:20
celkem C1M: 7    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  122 ne
26.08.19 10:15:57
C1ŽKočířová Valentýna2008ZMUP Olomouc119208  122 ne
26.08.19 10:15:57
C1ŽNekolná Žofie2006ZSKK Brandýs nad Labem011034  122 ne
27.08.19 22:55:20
celkem C1Ž: 3    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MStratil Filip
Papula Jan
2006
2005
ZS2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116086
116094
 122 ne
26.08.19 08:47:16
C2MBeier Alva
Florián Jindřich
2005
2006
ZS2Loko Trutnov
Loko Trutnov
060054
060072
 122 ne
27.08.19 16:08:15
C2MVejnar Samuel
Novotný Petr
2005
2006
ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024042
024066
 122 ne
27.08.19 16:26:06
C2MŠťastný Matěj
Plášil Hynek
2005
2006
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057075
057086
 122 ne
27.08.19 18:58:46
C2MRetek Toman
Retek Václav
2007
2007
ZMUP Olomouc
UP Olomouc
119188
119189
 122 ne
26.08.19 10:15:57
C2MZrzavý Jakub
Syrový Filip
2005
2007
ZSSKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
064056
064026
 122 ne
zbytek hlídky dohlásím na místě27.08.19 14:13:38
C2MNekolná Žofie
Štercl Dominik
2006
2005
ZSKK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
011034
012083
 122 ne
27.08.19 22:55:20
celkem C2M: 7    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  122 ne
26.08.19 10:15:57
K1MFlorián Jindřich2006ZS2Loko Trutnov060072  122 ne
27.08.19 16:08:15
K1MBeier Alva2005ZS2Loko Trutnov060054  122 ne
27.08.19 16:08:15
K1MJiřík Matěj2005ZS2TJ Syntesia Pardubice057025  122 ne
27.08.19 18:58:46
K1MTomeček Adam2008ZM3SK Veselí nad Moravou133015  122 ne
19.08.19 09:30:41
K1MHeřmanský Jan2005ZS3TJ Šumperk z.s.129039  122 ne
20.08.19 17:52:55
K1MSobotka Adam2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103001  122 ne
26.08.19 09:08:20
K1MJaroš Michael2006ZS3UP Olomouc119171  122 ne
26.08.19 10:15:57
K1MRetek Václav2007ZM3UP Olomouc119189  122 ne
26.08.19 10:15:57
K1MBrambora Ondřej2005ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  122 ne
další 2 doplním na místě27.08.19 13:52:41
K1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  122 ne
zbytek hlídky dohlásím na místě27.08.19 14:13:38
K1MKvapil Ondřej2007ZM3SKK Vysoké Mýto064040  122 ne
zbytek hlídky dohlásím na místě27.08.19 14:13:38
K1MKasper Jakub2007ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024056  122 ne
27.08.19 16:26:06
K1MNovotný Petr2006ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024066  122 ne
27.08.19 16:26:06
K1MNovák Tobiáš2008ZMUP Olomouc119182  122 ne
26.08.19 10:15:57
K1MŠustr Vojtěch2006ZSTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014075  122 ne
další dva doplním na místě27.08.19 13:52:41
K1MBandas Matěj2006ZSKK Brandýs nad Labem011069  122 ne
27.08.19 22:55:20
K1MHluchý Vilém2006ZSKK Brandýs nad Labem011045  122 ne
27.08.19 22:55:20
K1MNahodil Václav2006ZSKK Brandýs nad Labem011081  122 ne
27.08.19 22:55:20
K1MVenc Ondřej2007ZMKK Brandýs nad Labem011022  122 ne
27.08.19 22:55:20
K1MŠenk Alexandr2008ZMKK Brandýs nad Labem011014  122 ne
27.08.19 22:55:20
K1MLíbal Tomáš2008ZMKK Brandýs nad Labem011079  122 ne
27.08.19 22:55:20
celkem K1M: 22    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  122 ne
26.08.19 10:15:57
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  122 ne
26.08.19 10:15:57
K1ŽKočířová Valentýna2008ZM3UP Olomouc119208  122 ne
26.08.19 10:15:57
K1ŽŠtěpánková Markéta2008ZMTJ Šumperk z.s.129041  122 ne
20.08.19 17:52:55
K1ŽJurajdová Simona2007ZMVodní sporty Desná128006  122 ne
26.08.19 19:22:47
K1ŽNekolná Žofie2006ZSKK Brandýs nad Labem011034  122 ne
27.08.19 22:55:20
celkem K1Ž: 6    
počty C1M: 7   C1Ž: 3   C2M: 7   K1M: 22   K1Ž: 6     celkem: 45