• 121  31.08.2019 sobota, Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L., startovné: mládež 200,-   dospělí 0,-
31.08.2019 - 01.09.2019, KK Brandýs nad Labem
on-line přihlašování od 01.07.2019 00:00:00 do 27.08.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MDrábek Matyáš2005ZS2KVS Hradec Králové045022  121 so
21.08.19 11:14:06
C1MIndruch Matěj2006ZS2KVS Hradec Králové045012  121 so
21.08.19 11:14:07
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  121 so
26.08.19 09:55:36
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  121 so
26.08.19 09:57:47
C1MRetek Václav2007ZM2UP Olomouc119189  121 so
26.08.19 09:57:47
C1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  121 so
26.08.19 09:57:47
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  121 so
26.08.19 10:19:55
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  121 so
26.08.19 18:33:38
C1MVálek Michal2006ZS2VS Tábor030025  121 so
27.08.19 12:08:24
C1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  121 so
30.08.19 07:37:23
C1MBohatý Oto2007ZM3+SK Třebechovice061038  121 so
23.08.19 09:52:27
C1MSvoboda Adam2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009119  121 so
24.08.19 20:26:26
C1MMalý Vojtěch2006ZS3+UP Olomouc119191  121 so
26.08.19 09:57:47
C1MRetek Toman2007ZM3+UP Olomouc119188  121 so
26.08.19 09:57:47
C1MStřílka Richard2006ZS3+UP Olomouc119180  121 so
26.08.19 09:57:47
C1MSvoboda Ondřej2006ZS3+UP Olomouc119190  121 so
26.08.19 09:57:47
C1MPanzer Martin2007ZM3+TJ Loko Plzeň039033  121 so
27.08.19 07:23:51
C1MVenc Ondřej2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011022  121 so
27.08.19 10:21:30
C1MBeier Alva2005ZS3+Loko Trutnov060054  121 so
27.08.19 16:06:43
C1MŠťastný Matěj2005ZS3+TJ Syntesia Pardubice057075  121 so
27.08.19 18:56:13
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090011  121 so
27.08.19 20:35:59
C1MPrüher Vojtěch2006ZS3+SK VS Č. Budějovice023071  121 so
27.08.19 21:20:31
C1MŠtercl Dominik2005ZS3+DUKLA Brandýs012083  121 so
30.08.19 07:37:23
C1MIndruch Tomáš2008ZM3KVS Hradec Králové045002  121 so
21.08.19 11:14:07
C1MKutín Filip2007ZM3UP Olomouc119218  121 so
26.08.19 09:57:47
C1MNovák Tobiáš2008ZM3UP Olomouc119182  121 so
26.08.19 09:57:47
C1MVoneš Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011065  121 so
27.08.19 10:21:30
C1MBandas Matěj2006ZS3KK Brandýs nad Labem011069  121 so
27.08.19 10:21:30
C1MHluchý Vilém2006ZS3KK Brandýs nad Labem011045  121 so
27.08.19 10:21:30
celkem C1M: 29    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2+UP Olomouc119127  121 so
26.08.19 09:57:47
C1ŽMrázková Klára2006ZS2KK Opava121035  121 so
27.07.19 20:03:14
C1ŽFabianová Anna2007ZM2VK Tzunami Ostrava118017  121 so
22.08.19 18:23:06
C1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  121 so
23.08.19 09:52:27
C1ŽStřechová Ela2005ZS2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  121 so
23.08.19 19:51:55
C1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  121 so
26.08.19 09:55:36
C1ŽKočířová Valentýna2008ZM2UP Olomouc119208  121 so
26.08.19 09:57:47
C1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  121 so
26.08.19 09:57:47
C1ŽVrbová Marie2007ZM2UP Olomouc119198  121 so
26.08.19 09:57:47
C1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  121 so
26.08.19 09:57:47
C1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  121 so
26.08.19 22:44:03
C1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2SK VS Č. Budějovice023017  121 so
27.08.19 21:20:31
C1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  121 so
26.08.19 09:05:00
C1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3+UP Olomouc119176  121 so
26.08.19 09:57:47
C1ŽMalá Magdaléna2007ZM3+UP Olomouc119192  121 so
26.08.19 09:57:47
C1ŽNekolná Žofie2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011034  121 so
27.08.19 10:21:30
C1ŽBergmannová Sandra2008ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103010  121 so
26.08.19 09:05:00
C1ŽStloukalová Aneta2007ZM3UP Olomouc119196  121 so
26.08.19 09:57:47
C1ŽSaifrtová Magdaléna2008ZM3KK Brandýs nad Labem011071  121 so
27.08.19 10:21:30
C1ŽVojtíková Klára2007ZM3KK Brandýs nad Labem011078  121 so
27.08.19 10:21:30
C1ŽHoráková Julie2006ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  121 so
27.08.19 13:38:42
celkem C1Ž: 21    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XDrábek Matyáš
Samková Olga
2005
2005
ZS2KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
045022
061039
 121 so
21.08.19 11:14:07
C2XKratochvílová Adéla
Malý Vojtěch
2007
2006
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119176
119191
 121 so
26.08.19 09:57:47
C2XJanů Veronika
Novák Matyáš
2005
2005
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119137
119076
 121 so
26.08.19 09:57:47
C2XJiras Filip
Pavelková Markéta
2005
2005
ZS2Univerzitní sportovní klub Praha
SK VS Karbo Benátky
009130
010107
 121 so
26.08.19 10:19:55
C2XPrüher Vojtěch
Švehlová Rozárie
2006
2008
ZS2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023015
 121 so
27.08.19 21:20:31
C2XIndruch Matěj
Motlová Andrea
2006
2006
ZS3KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
045012
045016
 121 so
21.08.19 11:14:07
C2XČervenková Amélie
Pollert Jan
2005
2005
ZS3Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009138
009129
 121 so
25.08.19 12:18:03
C2XHansgutová Monika
Štýbnar Vojtěch
2005
2005
ZS3UP Olomouc
UP Olomouc
119207
119197
 121 so
26.08.19 09:57:47
C2XMalá Magdaléna
Kočířová Valentýna
2007
2008
ZM3UP Olomouc
UP Olomouc
119192
119208
 121 so
26.08.19 09:57:47
C2XSaifrtová Magdaléna
Venc Ondřej
2008
2007
ZM3KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011071
011022
 121 so
27.08.19 10:21:30
C2XVojtíková Klára
Voneš Jakub
2007
2007
ZM3KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011078
011065
 121 so
27.08.19 10:21:30
C2XNekolná Žofie
Štercl Dominik
2006
2005
ZS3KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
011034
012083
 121 so
27.08.19 10:21:30
celkem C2X: 12    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MŠvejd Jáchym2007ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  121 so
20.08.19 12:58:55
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  121 so
20.08.19 17:51:02
K1MBohatý Oto2007ZM2SK Třebechovice061038  121 so
23.08.19 09:52:27
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  121 so
24.08.19 08:16:10
K1MJinek Hugo2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009146  121 so
24.08.19 22:59:15
K1MSobotka Adam2005ZS2Kanoe Klub Spoj Brno103001  121 so
26.08.19 09:05:00
K1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  121 so
26.08.19 09:57:47
K1MRetek Toman2007ZM2UP Olomouc119188  121 so
26.08.19 09:57:47
K1MRetek Václav2007ZM2UP Olomouc119189  121 so
26.08.19 09:57:47
K1MŠotek Adam2005ZS2UP Olomouc119118  121 so
26.08.19 09:57:47
K1MŠtýbnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  121 so
26.08.19 09:57:47
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  121 so
26.08.19 09:57:47
K1MRendón Enrique2005ZS2Wild Water Canoe Club FROL090013  121 so
26.08.19 14:51:54
K1MZvolský Kristián2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009161  121 so
26.08.19 18:33:38
K1MMíka Hynek2006ZS2SK Domeček Soběslav026001  121 so
26.08.19 22:01:42
K1MPanzer Martin2007ZM2TJ Loko Plzeň039033  121 so
27.08.19 07:23:51
K1MZach Radovan2005ZS2KK Brandýs nad Labem011055  121 so
27.08.19 10:21:29
K1MPopelka Petr2005ZS2KK Brandýs nad Labem011047  121 so
27.08.19 10:21:30
K1MVenc Ondřej2007ZM2KK Brandýs nad Labem011022  121 so
27.08.19 10:21:30
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  121 so
27.08.19 12:08:24
K1MNovák Václav2005ZS2VS Tábor030071  121 so
27.08.19 12:08:24
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  121 so
27.08.19 13:38:42
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2TJ Bohemians Praha001106  121 so
27.08.19 14:29:12
K1MČerník Štěpán2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009036  121 so
27.08.19 19:45:35
K1MKárník Tadeáš2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009029  121 so
27.08.19 19:45:35
K1MPollert Antonín2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009022  121 so
27.08.19 19:45:35
K1MTomeček Adam2008ZM2SK Veselí nad Moravou133015  121 so
27.08.19 19:50:22
K1MFröhlich Jáchym2007ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  121 so
27.08.19 20:43:11
K1MMarek Kryštof2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  121 so
27.08.19 20:43:11
K1MPištora Michal2005ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049029  121 so
27.08.19 20:43:11
K1MSemerád Jakub2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  121 so
27.08.19 20:43:11
K1MKomárek Jakub2005ZS2SK VS Č. Budějovice023037  121 so
27.08.19 21:20:31
K1MNovotný David2005ZS2SK VS Č. Budějovice023029  121 so
27.08.19 21:20:31
K1MSvoboda Martin2005ZS2TJ Loko Žatec052034  121 so
27.08.19 22:08:57
K1MBízek Marek2005ZS2DUKLA Brandýs012076  121 so
30.08.19 07:37:23
K1MŠtercl Dominik2005ZS2DUKLA Brandýs012083  121 so
30.08.19 07:37:23
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  121 so
30.08.19 07:37:23
K1MUhlík Jan2008ZM3+TJ Jiskra Bechyně076028  121 so
19.08.19 13:12:05
K1MHanuš Jakub2007ZM3+KK Rakovník017046  121 so
20.08.19 08:40:29
K1MAntl Tomáš2008ZM3+KK Opava121001  121 so
20.08.19 11:15:36
K1MBalarin Evžen2008ZM3+KK Opava121044  121 so
20.08.19 11:15:36
K1MKovář Filip2006ZS3+KK Opava121017  121 so
20.08.19 11:15:36
K1MHauck Marek2007ZM3+KVS Hradec Králové045019  121 so
21.08.19 11:14:07
K1MŠtolfa Filip2006ZS3+VK Tzunami Ostrava118029  121 so
22.08.19 18:23:06
K1MSvoboda Šimon2008ZM3+SK VS Karbo Benátky010112  121 so
24.08.19 19:08:33
K1MSvoboda Adam2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009119  121 so
24.08.19 20:26:26
K1MDziadek Marek2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103017  121 so
26.08.19 09:05:00
K1MMalý Vojtěch2006ZS3+UP Olomouc119191  121 so
26.08.19 09:57:47
K1MStřílka Richard2006ZS3+UP Olomouc119180  121 so
26.08.19 09:57:47
K1MHanzel Jáchym2008ZM3+TJ Loko Plzeň039039  121 so
27.08.19 07:23:51
K1MValášek Jan2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011042  121 so
27.08.19 10:21:30
K1MVoneš Jakub2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011065  121 so
27.08.19 10:21:30
K1MHluchý Vilém2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011045  121 so
27.08.19 10:21:30
K1MKuchař Antonín2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011057  121 so
27.08.19 10:21:30
K1MVálek Michal2006ZS3+VS Tábor030025  121 so
27.08.19 12:08:24
K1MNovák Matouš2006ZS3+VS Tábor030024  121 so
27.08.19 12:08:24
K1MKlimeš Vít2007ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  121 so
27.08.19 13:38:42
K1MSedlařík Adam2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014073  121 so
27.08.19 13:38:42
K1MBeier Alva2005ZS3+Loko Trutnov060054  121 so
27.08.19 16:06:43
K1MJiřík Matěj2005ZS3+TJ Syntesia Pardubice057025  121 so
27.08.19 18:56:13
K1MBurger Jáchym2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009050  121 so
27.08.19 19:45:35
K1MPetřík Marek2008ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009088  121 so
27.08.19 19:45:35
K1MPlas Tobiáš2008ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009093  121 so
27.08.19 19:45:35
K1MŠkop Jan2007ZM3+Otava Strakonice027016  121 so
27.08.19 21:15:34
K1MMilyan Daniel2006ZS3+TJ Loko Žatec052022  121 so
27.08.19 22:08:57
K1MDragon Jakub2007ZM3KK Opava121031  121 so
20.08.19 11:15:36
K1MKubita Tomáš2008ZM3KK Opava121016  121 so
20.08.19 11:15:36
K1MStropek Tobiáš2007ZM3KK Opava121007  121 so
20.08.19 11:15:36
K1MŠefčík Václav2008ZM3KK Opava121033  121 so
20.08.19 11:15:36
K1MKápka Kryštof2007ZM3VK Tzunami Ostrava118027  121 so
22.08.19 18:23:06
K1MSamek Petr2008ZM3SK Třebechovice061004  121 so
23.08.19 09:52:27
K1MOsička Tadeáš2008ZM3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108015  121 so
23.08.19 19:51:55
K1MSlušný Vojtěch2008ZM3SK VS Karbo Benátky010115  121 so
24.08.19 19:08:33
K1MKutín Filip2007ZM3UP Olomouc119218  121 so
26.08.19 09:57:47
K1MNovák Tobiáš2008ZM3UP Olomouc119182  121 so
26.08.19 09:57:47
K1MVeverka Čeněk2007ZM3TJ Loko Plzeň039014  121 so
27.08.19 07:23:51
K1MHrňák Šimon2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014064  121 so
27.08.19 13:38:42
K1MPalouda Mikoláš2007ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024004  121 so
27.08.19 16:11:43
K1MŠafařík Pavel2008ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024037  121 so
27.08.19 16:11:43
K1MKasper Jakub2007ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024056  121 so
27.08.19 16:11:43
K1MPlášil Hynek2006ZS3TJ Syntesia Pardubice057086  121 so
27.08.19 18:56:13
K1MKrál Matěj2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009047  121 so
27.08.19 19:45:35
K1MPollert Jonáš2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009113  121 so
27.08.19 19:45:35
K1MBareš Hugo2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009027  121 so
27.08.19 19:45:35
K1MJančar Štěpán2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009020  121 so
27.08.19 19:45:35
K1MKadubec Matěj2005ZS3SK Veselí nad Moravou133035  121 so
27.08.19 19:50:22
K1MPolášek Martin2005ZS3SK Veselí nad Moravou133034  121 so
27.08.19 19:50:22
K1MZeman Jakub2007ZM3SK Veselí nad Moravou133017  121 so
27.08.19 19:50:22
K1MLegutko Josef2006ZS3TJ Loko Žatec052065  121 so
27.08.19 22:08:57
celkem K1M: 89    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2+SK VS Č. Budějovice023017  121 so
27.08.19 21:20:31
K1ŽMrázková Klára2006ZS2KK Opava121035  121 so
27.07.19 20:03:14
K1ŽGalušková Bára2006ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  121 so
20.08.19 12:58:55
K1ŽFabianová Anna2007ZM2VK Tzunami Ostrava118017  121 so
22.08.19 18:23:06
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  121 so
23.08.19 09:52:27
K1ŽPavelková Markéta2005ZS2SK VS Karbo Benátky010107  121 so
24.08.19 19:08:33
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  121 so
25.08.19 11:17:46
K1ŽTůmová Veronika2006ZS2TJ SK Hubertus KV034027  121 so
25.08.19 21:48:54
K1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  121 so
26.08.19 09:55:36
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  121 so
26.08.19 09:57:47
K1ŽKočířová Valentýna2008ZM2UP Olomouc119208  121 so
26.08.19 09:57:47
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM2UP Olomouc119176  121 so
26.08.19 09:57:47
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  121 so
26.08.19 09:57:47
K1ŽVrbová Marie2007ZM2UP Olomouc119198  121 so
26.08.19 09:57:47
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  121 so
26.08.19 09:57:47
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  121 so
26.08.19 09:57:47
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  121 so
26.08.19 10:32:36
K1ŽJelínková Sára2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009012  121 so
26.08.19 18:33:38
K1ŽRutarová Kateřina2005ZS2Vodní sporty Desná128015  121 so
26.08.19 19:21:28
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  121 so
26.08.19 22:44:03
K1ŽHojdová Markéta2007ZM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  121 so
26.08.19 22:44:03
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009099  121 so
27.08.19 19:45:35
K1ŽHeková Natálie2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  121 so
27.08.19 20:43:11
K1ŽSaifrtová Magdalena2005ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049009  121 so
27.08.19 20:43:11
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049061  121 so
27.08.19 20:43:11
K1ŽMotlová Andrea2006ZS3+KVS Hradec Králové045016  121 so
21.08.19 11:14:07
K1ŽŠtěpánková Julie2006ZS3+KVS Hradec Králové045033  121 so
21.08.19 11:14:07
K1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  121 so
26.08.19 09:05:00
K1ŽMalá Magdaléna2007ZM3+UP Olomouc119192  121 so
26.08.19 09:57:47
K1ŽNovosadová Eliška2005ZS3+UP Olomouc119206  121 so
26.08.19 09:57:47
K1ŽJurajdová Simona2007ZM3+Vodní sporty Desná128006  121 so
26.08.19 19:21:28
K1ŽPavelková Eva2008ZM3+Vodní sporty Desná128017  121 so
26.08.19 19:21:28
K1ŽNekolná Žofie2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011034  121 so
27.08.19 10:21:30
K1ŽRiantová Anežka2008ZM3+VS Tábor030067  121 so
27.08.19 12:08:24
K1ŽRiantová Marie2006ZS3+VS Tábor030068  121 so
27.08.19 12:08:24
K1ŽHoráková Julie2006ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  121 so
27.08.19 13:38:42
K1ŽSakalová Magdaléna2007ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014082  121 so
27.08.19 13:38:42
K1ŽTkadlecová Kateřina2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014076  121 so
27.08.19 13:38:42
K1ŽBočková Kateřina2007ZM3+SK VS Č. Budějovice023007  121 so
27.08.19 21:20:31
K1ŽŠvehlová Rozárie2008ZM3+SK VS Č. Budějovice023015  121 so
27.08.19 21:20:31
K1ŽŠtěpánková Markéta2008ZM3TJ Šumperk z.s.129041  121 so
20.08.19 17:51:02
K1ŽBergmannová Sandra2008ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103010  121 so
26.08.19 09:05:00
K1ŽStloukalová Aneta2007ZM3UP Olomouc119196  121 so
26.08.19 09:57:47
K1ŽJurajdová Veronika2007ZM3Vodní sporty Desná128007  121 so
26.08.19 19:21:28
K1ŽSaifrtová Magdaléna2008ZM3KK Brandýs nad Labem011071  121 so
27.08.19 10:21:30
K1ŽVojtíková Klára2007ZM3KK Brandýs nad Labem011078  121 so
27.08.19 10:21:30
K1ŽChocholová Veronika2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014079  121 so
27.08.19 13:38:42
K1ŽSakalová Markéta2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014081  121 so
27.08.19 13:38:42
K1ŽMilotová Dora2007ZM3TJ Bohemians Praha001120  121 so
27.08.19 14:29:12
K1ŽŽďárská Laura2006ZS3TJ Syntesia Pardubice057062  121 so
27.08.19 18:56:13
K1ŽPodušková Klára2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009124  121 so
27.08.19 19:45:35
K1ŽPetriková Barbora2008ZM3TJ Loko Žatec052046  121 so
27.08.19 22:08:57
K1ŽSrpová Lada2006ZS3VK Tzunami Ostrava118024  121 so
27.08.19 22:20:22
K1ŽTesařová Eliška2007ZM3DUKLA Brandýs012031  121 so
30.08.19 07:37:23
celkem K1Ž: 54    
počty C1M: 29   C1Ž: 21   C2X: 12   K1M: 89   K1Ž: 54     celkem: 205