- 83 29.06.2019 sobota, Slalom ve Vysokém Mýtě, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 84 30.06.2019 neděle, Slalom ve Vysokém Mýtě, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
29.06.2019 - 30.06.2019, SKK Vysoké Mýto
on-line přihlašování od 12.06.2019 00:00:00 do 25.06.2019 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Šťastný Jan | 1970 | V | 1 | TJ Syntesia Pardubice | 057047 | 83 so 84 ne | 24.06.19 17:47:14 | |
C1M | Šilar Jakub | 1987 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064033 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
C1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | |
C1M | Jílek Jan | 1993 | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064038 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
C1M | Indruch Tomáš | 2008 | ZM | KVS Hradec Králové | 045002 | 83 so 84 ne | 23.06.19 13:19:17 | ||
C1M | Stolín Antonín | 2008 | ZM | Loko Trutnov | 060059 | 83 so 84 ne | 24.06.19 20:33:53 | ||
C1M | Kvapil Ondřej | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
C1M | Vosmek Jáchym | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064039 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
C1M | Krejza Filip | 1989 | SKK Vysoké Mýto | 064010 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | |||
C1M | Micka Jakub | 1983 | V | SKK Vysoké Mýto | 064048 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
C1M | Outrata Jindřich | 1970 | V | TJ Syntesia Pardubice | 057033 | 83 so 84 ne | 25.06.19 23:47:56 | ||
celkem C1M: 11 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | |
C1Ž | Indruchová Daniela | 2011 | PZ | KVS Hradec Králové | 045023 | 83 so 84 ne | 23.06.19 13:19:17 | ||
C1Ž | Štěpánková Julie | 2006 | ZS | KVS Hradec Králové | 045033 | 83 so 84 ne | 23.06.19 13:19:17 | ||
C1Ž | Štěpánková Stella | 2006 | ZS | KVS Hradec Králové | 117321 | 83 so 84 ne | 23.06.19 13:19:17 | ||
C1Ž | Motlová Andrea | 2006 | ZS | KVS Hradec Králové | 045016 | 83 so 84 ne | 23.06.19 13:19:17 | ||
C1Ž | Jindráková Eliška | 2007 | ZM | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007011 | 83 so 84 ne | 25.06.19 13:44:05 | ||
celkem C1Ž: 6 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Krejza Filip Šilar Jakub | 1989 1987 | 1 | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064010 064033 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
C2M | Řehák Jiří Vodrážka Matěj | 2003 2004 | DM | TJ Semily TJ Semily | 059044 059049 | 83 so 84 ne | 23.06.19 21:18:12 | ||
C2M | Kvapil Ondřej Vosmek Jáchym | 2007 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064040 064039 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
C2M | Sedlák Jakub Sedlák Václav | 2005 2007 | ZS | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064057 064058 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
C2M | Vorel Zdeněk Záruba Martin | 1974 1974 | V | TJ Syntesia Pardubice TJ Dvůr Králové | 057044 053026 | 83 so 84 ne | 25.06.19 23:42:33 | ||
celkem C2M: 5 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Šilar Jakub Hamáčková Adéla | 1987 1982 | 1 | SKK Vysoké Mýto Loko Trutnov | 064033 060061 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
C2X | Jindrák Petr Jindráková Eliška | 1969 2007 | V | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007041 007011 | 83 so 84 ne | 25.06.19 13:44:05 | |
C2X | Zedníčková Michaela Anna Zrzavý Jakub | 2005 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064055 064056 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | |
C2X | Indruch Tomáš Štěpánková Julie | 2008 2006 | ZS | KVS Hradec Králové KVS Hradec Králové | 045002 045033 | 83 so 84 ne | 23.06.19 13:19:17 | ||
C2X | Micka Jakub Venigerová Hana | 1983 2001 | V | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064048 064043 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
C2X | Konvalinková Irena Outrata Jindřich | 1977 1970 | V | TJ Syntesia Pardubice TJ Syntesia Pardubice | 057042 057033 | 83 so 84 ne | 25.06.19 23:47:56 | ||
celkem C2X: 6 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Švagr Rostislav | 2000 | 1 | SK Týniště nad Orlicí | 063009 | 83 so 84 ne | 24.06.19 23:11:16 | ||
K1M | Krejza Filip | 1989 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064010 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
K1M | Vodrážka Matěj | 2004 | DM | 2 | TJ Semily | 059049 | 83 so 84 ne | 23.06.19 21:18:12 | |
K1M | Křišťan Martin | 1964 | V | 2 | SK Týniště nad Orlicí | 063020 | 83 so 84 ne | 24.06.19 23:11:16 | |
K1M | Virágh Tomáš | 2004 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061013 | 83 so 84 ne | 24.06.19 23:11:16 | |
K1M | Veniger Jan | 2000 | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064042 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
K1M | Outrata Jindřich | 1970 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057033 | 83 so 84 ne | 25.06.19 23:47:56 | |
K1M | Novotný Štěpán | 2006 | ZS | 3 | TJ Semily | 059024 | 83 so 84 ne | 23.06.19 21:18:12 | |
K1M | Řehák Jiří | 2003 | DM | 3 | TJ Semily | 059044 | 83 so 84 ne | 23.06.19 21:18:12 | |
K1M | Slavík Daniel | 2006 | ZS | 3 | TJ Semily | 059026 | 83 so 84 ne | 23.06.19 21:18:12 | |
K1M | Bek Matyáš | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 063063 | 83 so 84 ne | 24.06.19 23:11:16 | |
K1M | Švagr Robin | 2004 | DM | 3 | SK Týniště nad Orlicí | 063001 | 83 so 84 ne | 24.06.19 23:11:16 | |
K1M | Syrový Filip | 2007 | ZM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064026 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | |
K1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | |
K1M | Kvapil Ondřej | 2007 | ZM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | |
K1M | Suchánek Daniel | 1993 | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064021 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
K1M | Polívka Karel | 1945 | V | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055021 | 83 so 84 ne | 21.06.19 07:47:27 | ||
K1M | Indruch Tomáš | 2008 | ZM | KVS Hradec Králové | 045002 | 83 so 84 ne | 23.06.19 13:19:17 | ||
K1M | Pleštil Šimon | 2007 | ZM | TJ Semily | 059025 | 83 so 84 ne | 23.06.19 21:18:12 | ||
K1M | Zuna Jáchym | 2010 | PZ | TJ Semily | 059051 | 83 so 84 ne | 23.06.19 21:18:12 | ||
K1M | Zuna Vilém | 2007 | ZM | TJ Semily | 059052 | 83 so 84 ne | 23.06.19 21:18:12 | ||
K1M | Kuděj Jan | 2011 | PZ | Loko Trutnov | 060090 | 83 so 84 ne | 24.06.19 20:33:53 | ||
K1M | Marek Lukáš | 1980 | V | TJ Dvůr Králové | 053001 | 83 so 84 ne | 24.06.19 20:33:53 | ||
K1M | Vosmek Jáchym | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064039 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
K1M | Šilar Jakub | 1987 | SKK Vysoké Mýto | 064033 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | |||
K1M | Voříšek Václav | 2008 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064041 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
K1M | Jetmar Ondřej | 2010 | PZ | SKK Vysoké Mýto | 064006 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
K1M | Sedlák Jakub | 2005 | ZS | SKK Vysoké Mýto | 064057 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
K1M | Sedlák Václav | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064058 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
K1M | Kotrba Matěj | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064036 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
K1M | Kubů Jiří | 1981 | V | SKK Vysoké Mýto | 064011 | 83 so 84 ne | 25.06.19 09:28:17 | ||
K1M | Jindrák Petr | 1969 | V | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007041 | 83 so 84 ne | 25.06.19 13:44:05 | ||
K1M | Hlubuček Jakub | 2006 | ZS | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007008 | 83 so 84 ne | 25.06.19 13:44:05 | ||
K1M | Hlubuček Ondřej | 2009 | PZ | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007009 | 83 so 84 ne | 25.06.19 13:44:05 | ||
celkem K1M: 34 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Konvalinková Irena | 1977 | V | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057042 | 83 so 84 ne | 25.06.19 23:47:56 | |
K1Ž | Haviárová Zuzana | 2005 | ZS | TJ Syntesia Pardubice | 057170 | 83 so 84 ne | 22.06.19 23:06:13 | ||
K1Ž | Indruchová Daniela | 2011 | PZ | KVS Hradec Králové | 045023 | 83 so 84 ne | 23.06.19 13:19:17 | ||
K1Ž | Motlová Andrea | 2006 | ZS | KVS Hradec Králové | 045016 | 83 so 84 ne | 23.06.19 13:19:17 | ||
K1Ž | Štěpánková Julie | 2006 | ZS | KVS Hradec Králové | 045033 | 83 so 84 ne | 23.06.19 13:19:17 | ||
K1Ž | Štěpánková Stella | 2006 | ZS | KVS Hradec Králové | 117321 | 83 so 84 ne | 23.06.19 13:19:17 | ||
K1Ž | Řeháková Dana | 1970 | V | TJ Semily | 059045 | 83 so 84 ne | 23.06.19 21:18:12 | ||
K1Ž | Beierová Běta | 2008 | ZM | Loko Trutnov | 060063 | 83 so 84 ne | 24.06.19 20:33:53 | ||
K1Ž | Eliášová Anneli | 2010 | PZ | Loko Trutnov | 060089 | 83 so 84 ne | 24.06.19 20:33:53 | ||
K1Ž | Zálabská Eliška | 2009 | PZ | Loko Trutnov | 060088 | 83 so 84 ne | 24.06.19 20:33:53 | ||
K1Ž | Marková Kristýna | 2009 | PZ | TJ Syntesia Pardubice | 057169 | 83 so 84 ne | 24.06.19 20:33:53 | ||
K1Ž | Marková Jitka | 1978 | V | TJ Dvůr Králové | 053033 | 83 so 84 ne | 24.06.19 20:33:53 | ||
K1Ž | Hamáčková Adéla | 1982 | V | Loko Trutnov | 060061 | 83 so 84 ne | 25.06.19 12:51:28 | ||
K1Ž | Jindráková Anna | 2005 | ZS | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007010 | 83 so 84 ne | 25.06.19 13:44:05 | ||
K1Ž | Jindráková Eliška | 2007 | ZM | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007011 | 83 so 84 ne | 25.06.19 13:44:05 | ||
K1Ž | Vorlová Darina | 1984 | V | TJ Syntesia Pardubice | 057053 | 83 so 84 ne | 25.06.19 23:42:33 | ||
celkem K1Ž: 16 | |||||||||
počty C1M: 11 C1Ž: 6 C2M: 5 C2X: 6 K1M: 34 K1Ž: 16 celkem: 78 |