• 78  22.06.2019 sobota, MČR dorostu družstev ve sjezdu na Berounce, startovné: mládež 150,-   dospělí 0,-
22.06.2019 - 23.06.2019, TJ Bohemians Praha
on-line přihlašování od 13.05.2019 00:00:00 do 19.06.2019 17:00:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MBeier Matouš2004DM1Loko Trutnov060047  78 so
18.06.19 20:45:09
C1MKlíma Vojtěch2002DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024033  78 so
18.06.19 22:43:33
C1MJanů Filip2002DS1UP Olomouc119159  78 so
19.06.19 22:50:48
C1MSalaj František2004DM2TJ Vodní Sporty Litovel116095  78 so
18.06.19 18:28:03
C1MPapula Jan2005ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116094  78 so
18.06.19 18:28:03
C1MFencl Jáchym2003DM2TJ Syntesia Pardubice057087  78 so
19.06.19 06:50:07
C1MMalý Vojtěch2006ZS3UP Olomouc119191  78 so
19.06.19 22:50:48
C1MStřílka Richard2006ZS3UP Olomouc119180  78 so
19.06.19 22:50:48
celkem C1M: 8    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  78 so
18.06.19 22:43:33
C1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  78 so
19.06.19 22:50:48
C1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  78 so
19.06.19 22:50:48
celkem C1Ž: 3    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MSalaj František
Šmakal Petr
2004
2003
DM2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116095
116088
 78 so
18.06.19 18:28:03
C2MBeier Matouš
Beier Alva
2004
2005
DM2Loko Trutnov
Loko Trutnov
060047
060054
 78 so
18.06.19 20:45:09
C2MJiřík Matěj
Šťastný Matěj
2005
2005
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057025
057075
 78 so
19.06.19 06:50:07
C2MGabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
DM3UP Olomouc
UP Olomouc
119152
119154
 78 so
19.06.19 22:50:48
C2MOndřich Václav
Olšák Matyáš
2001
2001
DSSK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024072
024067
 78 so
18.06.19 22:43:33
celkem C2M: 5    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MMatějíček Vojtěch2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103036  78 so
19.06.19 14:20:53
K1MIvánek Roman2002DS1SK Veselí nad Moravou133063  78 so
19.06.19 15:05:30
K1MHradec Matěj2003DM1UP Olomouc119142  78 so
19.06.19 22:50:48
K1MRutar Martin2003DM2Vodní sporty Desná128014  78 so
11.06.19 19:15:37
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  78 so
18.06.19 13:16:06
K1MOndřich Václav2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024072  78 so
18.06.19 22:43:33
K1MNěmec Radek2004DM2TJ Syntesia Pardubice057036  78 so
19.06.19 06:50:07
K1MGabrlík Jakub2004DM2UP Olomouc119152  78 so
19.06.19 22:50:48
K1MProcházka Vojtěch2002DS2UP Olomouc119124  78 so
19.06.19 22:50:48
K1MŠtýbnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  78 so
19.06.19 22:50:48
K1MNovotný Štěpán2006ZS3TJ Semily059024  78 so
18.06.19 13:16:06
K1MBerka Štěpán2002DS3TJ Vodní Sporty Litovel116069  78 so
18.06.19 18:28:03
K1MZeman Šimon2004DM3SK Veselí nad Moravou133127  78 so
19.06.19 15:05:30
K1MFlorián Heřman2003DMLoko Trutnov060073  78 so
18.06.19 20:45:09
K1MŠvagr Robin2004DMSK Týniště nad Orlicí063001  78 so
18.06.19 21:28:38
celkem K1M: 15    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  78 so
19.06.19 22:50:48
K1ŽMádrová Amálie2003DM2TJ Loko Plzeň039027  78 so
18.06.19 19:48:00
K1ŽDobešová Eva2004DM2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  78 so
18.06.19 22:29:07
K1ŽNovosadová Kristina2004DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  78 so
18.06.19 22:43:33
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  78 so
19.06.19 22:50:48
K1ŽRetková Marie2003DM2UP Olomouc119215  78 so
19.06.19 22:50:48
K1ŽPlášilová Anežka2002DS3TJ Syntesia Pardubice057064  78 so
19.06.19 06:50:07
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3UP Olomouc119176  78 so
19.06.19 22:50:48
celkem K1Ž: 8    
počty C1M: 8   C1Ž: 3   C2M: 5   K1M: 15   K1Ž: 8     celkem: 39