• 79  22.06.2019 sobota, MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd, startovné: mládež 150,-   dospělí 50,-
  • 81  23.06.2019 neděle, MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod, startovné: mládež 150,-   dospělí 50,-
22.06.2019 - 23.06.2019, TJ Bohemians Praha
on-line přihlašování od 13.05.2019 00:00:00 do 19.06.2019 17:00:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MBeier Matouš2004DM1Loko Trutnov060047  79 so
 81 ne
16.06.19 10:19:09
C1MKlíma Vojtěch2002DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024033  79 so
 81 ne
18.06.19 22:40:12
C1MJanů Filip2002DS1UP Olomouc119159  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1MUrban Daniel2001DS2TJ Šumperk z.s.129021  79 so
 81 ne
14.06.19 18:48:21
C1MRašner Karel2004DM2KK Postřelmov185007  79 so
 81 ne
17.06.19 13:20:22
C1MGeprt David2005ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116098  79 so
 81 ne
18.06.19 18:55:06
C1MPapula Jan2005ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116094  79 so
 81 ne
18.06.19 18:55:06
C1MSalaj František2004DM2TJ Vodní Sporty Litovel116095  79 so
 81 ne
18.06.19 18:55:06
C1MŠmakal Petr2003DM2TJ Vodní Sporty Litovel116088  79 so
 81 ne
18.06.19 18:55:06
C1MVodák Norbert2004DM2TJ Vodní Sporty Litovel116097  79 so
 81 ne
18.06.19 18:55:06
C1MŠťastný Matěj2005ZS2TJ Syntesia Pardubice057075  79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
C1MPlášil Hynek2006ZS2TJ Syntesia Pardubice057086  79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
C1MFencl Jáchym2003DM2TJ Syntesia Pardubice057087  79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
C1MVejnar Samuel2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024042  79 so
 81 ne
v sobotu MČR-d18.06.19 22:40:12
C1MMareš Jakub2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024055  79 so
 81 ne
18.06.19 22:40:12
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1MJelínek Šimon19942TJ Bohemians Praha001018  79 so
 81 ne
20.06.19 16:54:47
C1MUrban Michal2004DM3TJ Šumperk z.s.129024  79 so
 81 ne
14.06.19 18:48:21
C1MMíl Jakub2003DM3Loko Trutnov060051  79 so
 81 ne
16.06.19 10:19:09
C1MMíka Hynek2006ZS3SK Domeček Soběslav026001  79 so
 81 ne
sobota jen ČPž (MČR ne!)17.06.19 20:52:32
C1MSladovník Jakub2006ZS3SK Domeček Soběslav026002  79 so
 81 ne
sobota jen ČPž17.06.19 20:52:32
C1MVitoul Tomáš2003DM3TJ Vodní Sporty Litovel116107  79 so
 81 ne
18.06.19 18:55:06
C1MKosík Dan2004DM3UP Olomouc119173  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1MMalý Vojtěch2006ZS3UP Olomouc119191  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1MStřílka Richard2006ZS3UP Olomouc119180  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1MStratil Filip2006ZSTJ Vodní Sporty Litovel116086  79 so
 81 ne
18.06.19 18:55:06
C1MKvapil Ondřej2007ZMSKK Vysoké Mýto064040  79 so
 81 ne
1. a 2. ČPž, MČR ž18.06.19 23:24:43
C1MKutín Filip2007ZMUP Olomouc119218  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1MNovák Tobiáš2008ZMUP Olomouc119182  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1MRetek Toman2007ZMUP Olomouc119188  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1MRetek Václav2007ZMUP Olomouc119189  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
celkem C1M: 32    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  79 so
 81 ne
18.06.19 22:40:12
C1ŽDziadková Zuzana2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103009  79 so
 81 ne
19.06.19 14:01:19
C1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1ŽŠtěpánková Petra2001DS1UP Olomouc119068  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1ŽDobešová Eva2004DM2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  79 so
 81 ne
18.06.19 22:26:40
C1ŽNovosadová Kristina2004DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  79 so
 81 ne
18.06.19 22:40:12
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1ŽBundová Simona2004DM3TJ Syntesia Pardubice057008  79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
C1ŽZedníčková Michaela2005ZS3SKK Vysoké Mýto064055  79 so
 81 ne
1. a 2. ČPž, MČR ž18.06.19 23:24:43
C1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103030  79 so
 81 ne
19.06.19 14:01:19
C1ŽStřílková Jana2004DM3UP Olomouc119181  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1ŽVrbová Marie2007ZM3UP Olomouc119198  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1ŽStřechová Ela2005ZSTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  79 so
 81 ne
18.06.19 22:26:40
C1ŽBergmannová Sandra2008ZMKanoe Klub Spoj Brno103010  79 so
 81 ne
19.06.19 14:01:19
C1ŽKočířová Valentýna2008ZMUP Olomouc119208  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1ŽMalá Magdaléna2007ZMUP Olomouc119192  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1ŽRetková Marie2003DMUP Olomouc119215  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1ŽStloukalová Aneta2007ZMUP Olomouc119196  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C1ŽChromá Nicol2004DMUP Olomouc119224  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
celkem C1Ž: 21    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MJanů Filip
Klíma Vojtěch
2002
2002
DS1UP Olomouc
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
119159
024033
 79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C2MRašner Karel
Vaněk Matěj
2004
2004
DM2KK Postřelmov
VS Tábor
185007
030044
 79 so
 81 ne
17.06.19 13:20:22
C2MSalaj František
Šmakal Petr
2004
2003
DM2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116095
116088
 79 so
 81 ne
18.06.19 18:55:06
C2MStratil Filip
Papula Jan
2006
2005
ZS2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116086
116094
 79 so
 81 ne
18.06.19 18:55:06
C2MBeier Alva
Beier Matouš
2005
2004
DM2Loko Trutnov
Loko Trutnov
060054
060047
 79 so
 81 ne
18.06.19 20:49:11
C2MNěmec Radek
Jiřík Matěj
2004
2005
DM2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057036
057025
 79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
C2MVejnar Samuel
Novotný Petr
2005
2006
ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024042
024066
 79 so
 81 ne
18.06.19 22:40:12
C2MHradec Matěj
Rudorfer Martin
2003
2003
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119142
119094
 79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C2MFencl Jáchym
Šťastný Matěj
2003
2005
DM3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057087
057075
 79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
C2MPlášil Hynek
Černík Jan
2006
2005
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057086
057100
 79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
C2MGabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
DM3UP Olomouc
UP Olomouc
119152
119154
 79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C2MStřílka Richard
Svoboda Ondřej
2006
2006
ZS3UP Olomouc
UP Olomouc
119180
119190
 79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C2MFlorián Jindřich
Míl Jakub
2006
2003
DMLoko Trutnov
Loko Trutnov
060072
060051
 79 so
 81 ne
Loď pojede pouze v neděli ve složení 060072 Florian Jindřich a 060054 Beier Alva, bohužel nebylo možné tuto posádku takto zadat18.06.19 20:49:11
C2MPajtina Tomáš
Ruffer Jakub
2008
2007
ZMTJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057104
057099
 79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
C2MBek Matyáš
Beránek Tomáš
2006
2006
ZSSK Týniště nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
063063
063061
 79 so
 81 ne
18.06.19 21:26:25
C2MKasper Jakub
Palouda Mikoláš
2007
2007
ZMSK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024056
024004
 79 so
 81 ne
18.06.19 22:40:12
C2MKvapil Ondřej
Vosmek Jáchym
2007
2007
ZMSKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
064040
064039
 79 so
 81 ne
1. a 2. ČPž, MČR ž18.06.19 23:24:43
C2MŠtýbnar Vojtěch
Šotek Adam
2005
2005
ZSUP Olomouc
UP Olomouc
119197
119118
 79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
C2MCardoselli Tomáš
Pelikán Václav
2005
2005
ZSTJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
001106
001111
 79 so
 81 ne
20.06.19 16:54:47
celkem C2M: 19    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽPlášilová Anežka
Bundová Simona
2002
2004
DS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057064
057008
 79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
C2ŽŽďárská Laura
Zedníčková Michaela
2006
2005
ZS3TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
057062
064055
 79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
C2ŽBočánková Jana
Kolihová Hana
2003
2003
DMSK Domeček Soběslav
SK Domeček Soběslav
026019
026018
 79 so
 81 ne
neděle jen ČPj17.06.19 20:52:32
C2ŽŠandová Anežka
Sadílková Lucie
2003
2002
DSTJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057105
057040
 79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
C2ŽKleinová Štěpánka
Šafaříková Alena
2005
2006
ZSSK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
024059
024098
 79 so
 81 ne
18.06.19 22:40:12
C2ŽHansgutová Monika
Novosadová Eliška
2005
2005
ZSUP Olomouc
UP Olomouc
119207
119206
 79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
celkem C2Ž: 6    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MMatějíček Vojtěch2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103036  79 so
 81 ne
19.06.19 14:01:19
K1MHradec Matěj2003DM1UP Olomouc119142  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MIvánek Roman2002DS1SK Veselí nad Moravou133063  79 so
 81 ne
20.06.19 16:52:03
K1MKirchner David2002DS1TJ Bohemians Praha001114  79 so
 81 ne
20.06.19 16:54:47
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  79 so
 81 ne
10.06.19 08:53:57
K1MHynek Pavel2003DM2TJ Semily059012  79 so
 81 ne
10.06.19 08:53:57
K1MVodrážka Matěj2004DM2TJ Semily059049  79 so
 81 ne
10.06.19 08:53:57
K1MKökörčin Matěj2003DM2Vodní sporty Desná128008  79 so
 81 ne
11.06.19 19:14:03
K1MRutar Martin2003DM2Vodní sporty Desná128014  79 so
 81 ne
11.06.19 19:14:03
K1MHáša Michal19812TJ Jiskra Bechyně076013  79 so
 81 ne
13.06.19 20:48:59
K1MWalter David2001DS2TJ Šumperk z.s.129013  79 so
 81 ne
14.06.19 18:48:21
K1MBrokeš Marek2003DM2TJ Šumperk z.s.129038  79 so
 81 ne
14.06.19 18:48:21
K1MFlorián Jindřich2006ZS2Loko Trutnov060072  79 so
 81 ne
16.06.19 10:19:09
K1MBeier Alva2005ZS2Loko Trutnov060054  79 so
 81 ne
16.06.19 10:19:09
K1MMíka Hynek2006ZS2SK Domeček Soběslav026001  79 so
 81 ne
sobota jen ČPž17.06.19 20:52:32
K1MSladovník Jakub2006ZS2SK Domeček Soběslav026002  79 so
 81 ne
sobota jen ČPž17.06.19 20:52:32
K1MJiřík Matěj2005ZS2TJ Syntesia Pardubice057025  79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
K1MSkalický Aleš2002DS2TJ Syntesia Pardubice057092  79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
K1MNěmec Radek2004DM2TJ Syntesia Pardubice057036  79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
K1MViragh Tomáš2004DM2SK Týniště nad Orlicí063062  79 so
 81 ne
18.06.19 21:26:25
K1MOlšák Matyáš2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024067  79 so
 81 ne
18.06.19 22:40:12
K1MOndřich Václav2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024072  79 so
 81 ne
18.06.19 22:40:12
K1MFuriš Eduard2004DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  79 so
 81 ne
18.06.19 22:40:12
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  79 so
 81 ne
19.06.19 14:01:19
K1MBernat Pavel2004DM2Kanoe Klub Spoj Brno103019  79 so
 81 ne
19.06.19 14:01:19
K1MGrossmann Petr1974V2TJ Loko Plzeň039047  79 so
 81 ne
19.06.19 21:00:00
K1MŠindelář Jan2002DS2TJ Loko Plzeň039050  79 so
 81 ne
19.06.19 21:00:00
K1MSvoboda Martin2005ZS2TJ Loko Žatec052034  79 so
 81 ne
19.06.19 21:03:06
K1MGabrlík Jakub2004DM2UP Olomouc119152  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MHala Jiří2002DS2UP Olomouc119143  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MMráka Jan2004DM2UP Olomouc119154  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MProcházka Vojtěch2002DS2UP Olomouc119124  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MRudorfer Martin2003DM2UP Olomouc119094  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MŠotek Adam2005ZS2UP Olomouc119118  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MŠtýbnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MNovák Filip2002DS2TJ Bohemians Praha001030  79 so
 81 ne
20.06.19 16:54:47
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2TJ Bohemians Praha001106  79 so
 81 ne
20.06.19 16:54:47
K1MNovotný Štěpán2006ZS3TJ Semily059024  79 so
 81 ne
10.06.19 08:53:57
K1MŘehák Jiří2003DM3TJ Semily059044  79 so
 81 ne
10.06.19 08:53:57
K1MSlavík Daniel2006ZS3TJ Semily059026  79 so
 81 ne
10.06.19 08:53:57
K1MUhlík Jan2008ZM3TJ Jiskra Bechyně076028  79 so
 81 ne
11.06.19 20:28:21
K1MHlobil Josef2001DS3TJ Turnov062003  79 so
 81 ne
14.06.19 13:50:41
K1MJarolímek Otta1961V3TJ Turnov062006  79 so
 81 ne
14.06.19 13:50:41
K1MKremla Jakub2006ZS3SK Domeček Soběslav026008  79 so
 81 ne
sobota jen ČPž17.06.19 20:52:32
K1MBerka Štěpán2002DS3TJ Vodní Sporty Litovel116069  79 so
 81 ne
18.06.19 18:55:06
K1MStehlík Alexander2002DS3Loko Trutnov060065  79 so
 81 ne
18.06.19 20:49:11
K1MBareš Vojtěch2006ZS3TJ Syntesia Pardubice057066  79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
K1MBek Matyáš2006ZS3SK Týniště nad Orlicí063063  79 so
 81 ne
18.06.19 21:26:25
K1MKasper Jakub2007ZM3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024056  79 so
 81 ne
18.06.19 22:40:12
K1MGrossmann Zdeněk1939V3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024005  79 so
 81 ne
18.06.19 22:40:12
K1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  79 so
 81 ne
1. a 2. ČPž, MČR ž18.06.19 23:24:43
K1MSyrový Filip2007ZM3SKK Vysoké Mýto064026  79 so
 81 ne
1. a 2. ČPž, MČR ž18.06.19 23:24:43
K1MSobotka Adam2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103001  79 so
 81 ne
19.06.19 14:01:19
K1MDziadek Marek2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103017  79 so
 81 ne
19.06.19 14:01:19
K1MPanzer Martin2007ZM3TJ Loko Plzeň039033  79 so
 81 ne
19.06.19 21:00:00
K1MHric Ondřej2004DM3UP Olomouc119092  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MJaroš Michael2006ZS3UP Olomouc119171  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MPomajbík Filip2006ZS3UP Olomouc119187  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MRetek Toman2007ZM3UP Olomouc119188  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MRetek Václav2007ZM3UP Olomouc119189  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MSvoboda Ondřej2006ZS3UP Olomouc119190  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MSyslo Jiří2003DM3UP Olomouc119217  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MUrban Jaroslav2004DM3UP Olomouc119205  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MDoležal Filip2004DM3SK Veselí nad Moravou133023  79 so
 81 ne
20.06.19 16:52:03
K1MDoležal Tomáš2002DS3SK Veselí nad Moravou133022  79 so
 81 ne
20.06.19 16:52:03
K1MRolenc Jakub2004DM3SK Veselí nad Moravou133025  79 so
 81 ne
20.06.19 16:52:03
K1MTomeček Adam2008ZM3SK Veselí nad Moravou133015  79 so
 81 ne
20.06.19 16:52:03
K1MZeman Šimon2004DM3SK Veselí nad Moravou133127  79 so
 81 ne
20.06.19 16:52:03
K1MPolášek Martin2005ZS3SK Veselí nad Moravou133034  79 so
 81 ne
20.06.19 16:52:03
K1MPelikán Václav2005ZS3TJ Bohemians Praha001111  79 so
 81 ne
20.06.19 16:54:47
K1MDodal Jan1953V3TJ Bohemians Praha001008  79 so
 81 ne
20.06.19 16:54:47
K1MZuna Jáchym2010PZTJ Semily059051  79 so
 81 ne
10.06.19 08:53:57
K1MZuna Viilém2007ZMTJ Semily059052  79 so
 81 ne
10.06.19 08:53:57
K1MPleštil Šimon2007ZMTJ Semily059025  79 so
 81 ne
10.06.19 08:53:57
K1MUhlík Vojtěch2010TJ Jiskra Bechyně076017  79 so
 81 ne
13.06.19 20:48:59
K1MFlorián Heřman2003DMLoko Trutnov060073  79 so
 81 ne
16.06.19 10:19:09
K1MČamek David2006ZSTJ Vodní Sporty Litovel116084  79 so
 81 ne
18.06.19 18:55:06
K1MProtivánek Jan2005ZSTJ Vodní Sporty Litovel116113  79 so
 81 ne
18.06.19 18:55:06
K1MPajtina Tomáš2008ZMTJ Syntesia Pardubice057104  79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
K1MRuffer Jakub2007ZMTJ Syntesia Pardubice057099  79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
K1MČerník Jan2005ZSTJ Syntesia Pardubice057100  79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
K1MBeránek Tomáš2006ZSSK Týniště nad Orlicí063061  79 so
 81 ne
18.06.19 21:26:25
K1MŠvagr Robin2004DMSK Týniště nad Orlicí063001  79 so
 81 ne
18.06.19 21:26:25
K1MVyskočil Viktor2008ZMTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108039  79 so
 81 ne
18.06.19 22:26:40
K1MPalouda Mikoláš2007ZMSK Vltava Č. Krumlov z.s.024004  79 so
 81 ne
18.06.19 22:40:12
K1MNovotný Petr2006ZSSK Vltava Č. Krumlov z.s.024066  79 so
 81 ne
18.06.19 22:40:12
K1MŠafařík Pavel2008ZMSK Vltava Č. Krumlov z.s.024037  79 so
 81 ne
18.06.19 22:40:12
K1MVosmek Jáchym2007ZMSKK Vysoké Mýto064039  79 so
 81 ne
1. a 2. ČPž, MČR ž18.06.19 23:24:43
K1MKotrba Matěj2007ZMSKK Vysoké Mýto064036  79 so
 81 ne
1. a 2. ČPž, MČR ž18.06.19 23:24:44
K1MVoříšek Václav2008ZMSKK Vysoké Mýto064041  79 so
 81 ne
1. a 2. ČPž, MČR ž18.06.19 23:24:44
K1MGrossmann Lukáš2008ZMTJ Loko Plzeň039038  79 so
 81 ne
19.06.19 21:00:00
K1MHanzel Jáchym2008ZMTJ Loko Plzeň039039  79 so
 81 ne
19.06.19 21:00:00
K1MKratochvíl Martin2003DMUP Olomouc119139  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MKutín Filip2007ZMUP Olomouc119218  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MNovák Tobiáš2008ZMUP Olomouc119182  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1MKadubec Matěj2005ZSSK Veselí nad Moravou133035  79 so
 81 ne
20.06.19 16:52:03
K1MPřibyla Šimon2004DMTJ Bohemians Praha001138  79 so
 81 ne
20.06.19 16:54:47
K1MKot Michal2006ZSTJ Bohemians Praha001139  79 so
 81 ne
20.06.19 16:54:47
K1MPluta Adam2008ZMTJ Bohemians Praha001109  79 so
 81 ne
20.06.19 16:54:47
K1MTrefný Vojtěch2007ZMTJ Bohemians Praha001134  79 so
 81 ne
20.06.19 16:54:47
celkem K1M: 101    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽKolihová Hana2003DM1SK Domeček Soběslav026018  79 so
 81 ne
neděle jen ČPj17.06.19 20:52:32
K1ŽVaňková Klára2001DS1VS Tábor030043  79 so
 81 ne
18.06.19 11:49:22
K1ŽDziadková Zuzana2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103009  79 so
 81 ne
19.06.19 14:01:19
K1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1ŽDvořáková Dominika2002DS1TJ Bohemians Praha001115  79 so
 81 ne
20.06.19 16:54:47
K1ŽBočánková Jana2003DM2SK Domeček Soběslav026019  79 so
 81 ne
neděle jen ČPj17.06.19 20:52:32
K1ŽDobešová Eva2004DM2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  79 so
 81 ne
18.06.19 22:26:40
K1ŽKleinová Štěpánka2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024059  79 so
 81 ne
18.06.19 22:40:12
K1ŽNovosadová Kristina2004DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  79 so
 81 ne
18.06.19 22:40:12
K1ŽZedníčková Michaela2005ZS2SKK Vysoké Mýto064055  79 so
 81 ne
1. a 2. ČPž, MČR ž18.06.19 23:24:44
K1ŽMádrová Amálie2003DM2TJ Loko Plzeň039027  79 so
 81 ne
19.06.19 21:00:00
K1ŽŠampalíková Klára2004DM2TJ Loko Plzeň039029  79 so
 81 ne
19.06.19 21:00:00
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1ŽDoležalová Lucie2003DM2UP Olomouc119157  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1ŽNovosadová Eliška2005ZS2UP Olomouc119206  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1ŽRetková Marie2003DM2UP Olomouc119215  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1ŽŠtěpánková Petra2001DS2UP Olomouc119068  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1ŽRutarová Kateřina2005ZS3Vodní sporty Desná128015  79 so
 81 ne
11.06.19 19:14:03
K1ŽŽďárská Laura2006ZS3TJ Syntesia Pardubice057062  79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
K1ŽPlášilová Anežka2002DS3TJ Syntesia Pardubice057064  79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
K1ŽŠandová Anežka2003DM3TJ Syntesia Pardubice057105  79 so
 81 ne
18.06.19 21:23:24
K1ŽVojtěchová Barbora2004DM3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108034  79 so
 81 ne
18.06.19 22:26:40
K1ŽStřechová Ela2005ZS3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  79 so
 81 ne
18.06.19 22:26:40
K1ŽKuskevych Anastasia2004DM3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108014  79 so
 81 ne
18.06.19 22:26:40
K1ŽBergmannová Sandra2008ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103010  79 so
 81 ne
19.06.19 14:01:19
K1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103030  79 so
 81 ne
19.06.19 14:01:19
K1ŽDopitová Daniela2002DS3UP Olomouc119216  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3UP Olomouc119176  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1ŽVrbová Marie2007ZM3UP Olomouc119198  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1ŽHavlíčková Nela2008ZMTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108001  79 so
 81 ne
18.06.19 22:26:40
K1ŽŠafaříková Alena2006ZSSK Vltava Č. Krumlov z.s.024098  79 so
 81 ne
18.06.19 22:40:12
K1ŽSládková Linda2004DMTJ Loko Plzeň039009  79 so
 81 ne
19.06.19 21:00:00
K1ŽChromá Nicol2004DMUP Olomouc119224  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1ŽKočířová Valentýna2008ZMUP Olomouc119208  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1ŽMalá Magdaléna2007ZMUP Olomouc119192  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1ŽStloukalová Aneta2007ZMUP Olomouc119196  79 so
 81 ne
19.06.19 22:53:53
K1ŽMilotová Dora2007ZMTJ Bohemians Praha001120  79 so
 81 ne
20.06.19 16:54:47
celkem K1Ž: 40    
počty C1M: 32   C1Ž: 21   C2M: 19   C2Ž: 6   K1M: 101   K1Ž: 40     celkem: 219