• 85  29.06.2019 sobota, Slalom v Dolních Kounicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 86  30.06.2019 neděle, Slalom v Dolních Kounicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
29.06.2019 - 30.06.2019, TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
on-line přihlašování od 23.05.2019 00:00:00 do 25.06.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MBrokeš Marek2003DM2TJ Šumperk z.s.129038  85 so
 86 ne
24.06.19 17:06:57
C1MRetek Václav2007ZM2UP Olomouc119189  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
C1MKristek Václav19962UP Olomouc119213  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
C1MWalter Jakub19982UP Olomouc119014  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
C1MHolínek Svatopluk2001DS3+TJ Šumperk z.s.129016  85 so
 86 ne
24.06.19 17:06:57
C1MRetek Toman2007ZM3+UP Olomouc119188  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
C1MKupka Lukáš2007ZM3VK Tzunami Ostrava118026  85 so
 86 ne
23.06.19 22:55:36
C1MHeřmanský Jan2005ZS3TJ Šumperk z.s.129039  85 so
 86 ne
24.06.19 17:06:57
C1MDragon Jakub2007ZM3KK Opava121031  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
C1MKošík Michal19953SK Veselí nad Moravou133058  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:54
C1MVeselý Petr1976V3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108045  85 so
 86 ne
25.06.19 23:01:39
C1MŠefčík Václav2008ZMKK Opava121033  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
C1MKovář Michal2009PZKK Opava121022  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
C1MRousek David2010PZKK Opava121057  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
C1MKovář Filip2006ZSKK Opava121017  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
celkem C1M: 15    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽDziadková Zuzana2002DS2+Kanoe Klub Spoj Brno103009  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
C1ŽNěmcová Marie20002+Kanoe Klub Spoj Brno103024  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
C1ŽKošíková Denisa2002DS2+SK Veselí nad Moravou133047  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:54
C1ŽMinárová Aneta2001DS2VK Tzunami Ostrava118015  85 so
 86 ne
23.06.19 22:55:36
C1ŽStřílková Jana2004DM2UP Olomouc119181  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
C1ŽMrázková Klára2006ZS2KK Opava121035  85 so
 86 ne
25.06.19 15:19:17
C1ŽDobešová Eva2004DM2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  85 so
 86 ne
25.06.19 23:01:39
C1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3+UP Olomouc119176  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
C1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
C1ŽStřechová Ela2005ZS3+TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  85 so
 86 ne
25.06.19 23:01:39
C1ŽŠtěpánková Markéta2008ZM3TJ Šumperk z.s.129041  85 so
 86 ne
24.06.19 17:06:57
C1ŽŠefčíková Anastázie2004DM3KK Opava121006  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
C1ŽNovosadová Eliška2005ZS3UP Olomouc119206  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
C1ŽBergmannová Sandra2008ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103010  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
C1ŽLebedová Adéla2010PZKK Opava121014  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
celkem C1Ž: 15    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MKristek Václav
Walter Jakub
1996
1998
2UP Olomouc
UP Olomouc
119213
119014
 85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
C2MAntl Tomáš
Stropek Tobiáš
2008
2007
ZM3KK Opava
KK Opava
121001
121007
 85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
C2MBalarin Evžen
Kubita Tomáš
2008
2008
ZMKK Opava
KK Opava
121044
121016
 85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
C2MKratochvíl Radek
Kratochvíl Jakub
1977
2009
VUP Olomouc
UP Olomouc
119039
119175
 85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
celkem C2M: 4    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽNovosadová Eliška
Střílková Jana
2005
2004
DMUP Olomouc
UP Olomouc
119206
119181
 85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
celkem C2Ž: 1    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XHorová Klára
Kristek Václav
1998
1996
2UP Olomouc
UP Olomouc
119058
119213
 85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
celkem C2X: 1    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MKošík Michal19952+SK Veselí nad Moravou133058  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:54
K1MLigurský Ivo1968V2VK Kroměříž112019  85 so
 86 ne
20.06.19 14:59:12
K1MHrabec Bohumil1960V2VK Kroměříž112014  85 so
 86 ne
20.06.19 14:59:12
K1MBrokeš Marek2003DM2TJ Šumperk z.s.129038  85 so
 86 ne
24.06.19 17:06:57
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  85 so
 86 ne
24.06.19 17:06:57
K1MHolínek Svatopluk2001DS2TJ Šumperk z.s.129016  85 so
 86 ne
24.06.19 17:06:57
K1MRousek Martin1965V2KK Opava121024  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
K1MRetek Toman2007ZM2UP Olomouc119188  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
K1MRetek Václav2007ZM2UP Olomouc119189  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
K1MMatějíček Vojtěch2002DS2Kanoe Klub Spoj Brno103036  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1MSatke Adam19942Kanoe Klub Spoj Brno103041  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1MBergmann Ondřej20002Kanoe Klub Spoj Brno103026  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1MIvánek Roman2002DS2SK Veselí nad Moravou133063  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:54
K1MTomeček Adam2008ZM2SK Veselí nad Moravou133015  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:55
K1MTomeček Petr1978V2SK Veselí nad Moravou133031  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:55
K1MLigurský Ivo19903+VK Kroměříž112046  85 so
 86 ne
20.06.19 14:59:12
K1MBoháč Robert19893+VK Tzunami Ostrava118051  85 so
 86 ne
23.06.19 22:55:36
K1MSvoboda Zdeněk1970V3+VS Lipník nad Bečvou115001  85 so
 86 ne
24.06.19 11:08:14
K1MRouča Jaroslav1970V3+TJ Šumperk z.s.129034  85 so
 86 ne
24.06.19 17:06:57
K1MWalter David2001DS3+TJ Šumperk z.s.129013  85 so
 86 ne
24.06.19 17:06:57
K1MAntl Tomáš2008ZM3+KK Opava121001  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
K1MKovář Filip2006ZS3+KK Opava121017  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
K1MJaroš Michael2006ZS3+UP Olomouc119171  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
K1MPomajbík Filip2006ZS3+UP Olomouc119187  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
K1MUrban Jaroslav2004DM3+UP Olomouc119205  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
K1MSobotka Adam2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103001  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1MDziadek Marek2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103017  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1MŠamánek Pavel1972V3+Kanoe Klub Spoj Brno103038  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1MDoležal Filip2004DM3+SK Veselí nad Moravou133023  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:54
K1MRolenc Jakub2004DM3+SK Veselí nad Moravou133025  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:55
K1MZeman Šimon2004DM3+SK Veselí nad Moravou133127  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:55
K1MKupka Petr1981V3VK Tzunami Ostrava118053  85 so
 86 ne
23.06.19 22:55:36
K1MChytil Lumír2006ZS3TJ Šumperk z.s.129042  85 so
 86 ne
24.06.19 17:06:57
K1MBalarin Evžen2008ZM3KK Opava121044  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
K1MDragon Jakub2007ZM3KK Opava121031  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
K1MKubita Tomáš2008ZM3KK Opava121016  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
K1MStropek Tobiáš2007ZM3KK Opava121007  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
K1MŠefčík Václav2008ZM3KK Opava121033  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
K1MJežek Jakub2008ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103027  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1MNěmec Jakub1969V3Kanoe Klub Spoj Brno103039  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1MVítek David2007ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103012  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1MBernat Pavel2004DM3Kanoe Klub Spoj Brno103019  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1MDoležal Tomáš2002DS3SK Veselí nad Moravou133022  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:54
K1MPolášek Martin2005ZS3SK Veselí nad Moravou133034  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:54
K1MZeman Jakub2007ZM3SK Veselí nad Moravou133017  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:55
K1MBrázda Šimon2007ZM3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108078  85 so
 86 ne
25.06.19 23:01:39
K1MVeselý Petr1976V3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108045  85 so
 86 ne
25.06.19 23:01:39
K1MVyskočil Viktor2008ZM3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108039  85 so
 86 ne
25.06.19 23:01:39
K1MStřecha Martin1972V3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108035  85 so
 86 ne
25.06.19 23:01:39
K1MJakubík Štěpán2008ZMKK Opava121038  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
K1MKovář Michal2009PZKK Opava121022  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
K1MRousek David2010PZKK Opava121057  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
K1MSteklý Pavel2010PZUP Olomouc119231  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
K1MŠumbera Vít2009PZUP Olomouc119229  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
K1MValenta Josef2010PZUP Olomouc119238  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
K1MBoxan Šimom2012PZUP Olomouc119228  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
K1MGross Benedikt2005Kanoe Klub Spoj Brno103006  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1MNekuda Lukáš2010PZKanoe Klub Spoj Brno103018  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1MŠamánek Filip2010PZKanoe Klub Spoj Brno103003  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1MDorničák Maxim2007ZMKanoe Klub Spoj Brno103029  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1MHabarta Jan2009PZSK Veselí nad Moravou133038  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:54
K1MHabarta Tomáš2009PZSK Veselí nad Moravou133037  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:54
K1MMinařík Šimon2007ZMSK Veselí nad Moravou133033  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:54
K1MNovák Štěpán2011PZSK Veselí nad Moravou133064  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:54
K1MTomeček David2011PZSK Veselí nad Moravou133020  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:55
celkem K1M: 66    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽNěmcová Marie20002+Kanoe Klub Spoj Brno103024  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1ŽMartinková Blanka19942VK Kroměříž112049  85 so
 86 ne
20.06.19 14:59:12
K1ŽBílovská Gabriela1974V2VS Lipník nad Bečvou115040  85 so
 86 ne
24.06.19 11:08:14
K1ŽRousková Kateřina1973V2KK Opava121034  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM2UP Olomouc119176  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
K1ŽDziadková Zuzana2002DS2Kanoe Klub Spoj Brno103009  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1ŽKošíková Denisa2002DS2SK Veselí nad Moravou133047  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:55
K1ŽMrázková Klára2006ZS2KK Opava121035  85 so
 86 ne
25.06.19 15:19:17
K1ŽDobešová Eva2004DM2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  85 so
 86 ne
25.06.19 23:01:39
K1ŽŠefčíková Anastázie2004DM3+KK Opava121006  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
K1ŽNovosadová Eliška2005ZS3+UP Olomouc119206  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
K1ŽStřílková Jana2004DM3+UP Olomouc119181  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
K1ŽHorová Klára19983+UP Olomouc119058  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
K1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1ŽStřechová Ela2005ZS3+TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  85 so
 86 ne
25.06.19 23:01:39
K1ŽŠtěpánková Markéta2008ZM3TJ Šumperk z.s.129041  85 so
 86 ne
24.06.19 17:06:57
K1ŽBergmannová Sandra2008ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103010  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1ŽProcházková Pavla1983V3Kanoe Klub Spoj Brno103011  85 so
 86 ne
25.06.19 12:46:09
K1ŽKuskevych Anastasia2004DM3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108014  85 so
 86 ne
25.06.19 23:01:39
K1ŽVojtěchová Barbora2004DM3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108034  85 so
 86 ne
25.06.19 23:01:39
K1ŽSochůrková Sarah2009PZVS Lipník nad Bečvou115006  85 so
 86 ne
24.06.19 11:08:14
K1ŽBílovská Monika2009PZVS Lipník nad Bečvou115002  85 so
 86 ne
24.06.19 11:08:14
K1ŽOndráčková Barbora2010PZTJ Šumperk z.s.129028  85 so
 86 ne
24.06.19 17:06:57
K1ŽLebedová Adéla2010PZKK Opava121014  85 so
 86 ne
25.06.19 08:16:10
K1ŽSmutková Karolína2011PZUP Olomouc119235  85 so
 86 ne
25.06.19 08:38:07
K1ŽHabartová Lucie2009PZSK Veselí nad Moravou133036  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:55
K1ŽMišurcová Simona2007ZMSK Veselí nad Moravou133032  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:55
K1ŽNováková Nella2008ZMSK Veselí nad Moravou133065  85 so
 86 ne
25.06.19 14:49:55
K1ŽHavlíčková Nela2008ZMTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108001  85 so
 86 ne
25.06.19 23:01:39
celkem K1Ž: 29    
počty C1M: 15   C1Ž: 15   C2M: 4   C2Ž: 1   C2X: 1   K1M: 66   K1Ž: 29     celkem: 131