• 68  01.06.2019 sobota, XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 69  02.06.2019 neděle, XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
01.06.2019 - 02.06.2019, KK Rakovník
on-line přihlašování od 25.04.2019 00:00:00 do 29.05.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MFoukal Pavel19872+DUKLA Brandýs012044  68 so
 69 ne
29.05.19 13:23:54
C1MJícha Dušan1982V2TJ Sokol Písek080008  68 so
 69 ne
28.04.19 22:53:59
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  68 so
 69 ne
08.05.19 07:11:00
C1MVětrovský Jiří1966V2Sport Zbraslav095002  68 so
 69 ne
08.05.19 07:12:04
C1MVácha Viktor19852KK Rakovník017056  68 so
 69 ne
13.05.19 14:31:06
C1MKremr Patrik1972V2Univerzitní sportovní klub Praha009108  68 so
 69 ne
13.05.19 21:58:23
C1MMiller Jan1968V2TJ Turnov062010  68 so
 69 ne
20.05.19 18:13:19
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  68 so
 69 ne
27.05.19 21:03:29
C1MHartl Jakub2004DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  68 so
 69 ne
27.05.19 22:14:04
C1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  68 so
 69 ne
28.05.19 18:18:21
C1MDrábek Matyáš2005ZS2KVS Hradec Králové045022  68 so
 69 ne
28.05.19 19:08:27
C1MHauck Marek1977V2KVS Hradec Králové045035  68 so
 69 ne
28.05.19 19:08:27
C1MIndruch Matěj2006ZS2KVS Hradec Králové045012  68 so
 69 ne
28.05.19 19:08:27
C1MIndruch Tomáš1976V2KVS Hradec Králové045001  68 so
 69 ne
28.05.19 19:08:27
C1MKuneš Daniel2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066020  68 so
 69 ne
28.05.19 23:13:17
C1MVálek Michal2006ZS2VS Tábor030025  68 so
 69 ne
29.05.19 07:04:20
C1MPollert Jáchym2004DM2Univerzitní sportovní klub Praha009136  68 so
 69 ne
29.05.19 07:20:56
C1MSuchý Matěj19862DUKLA Brandýs012009  68 so
 69 ne
29.05.19 13:23:54
C1MBeier Matouš2004DM2Loko Trutnov060047  68 so
 69 ne
29.05.19 18:37:15
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  68 so
 69 ne
29.05.19 22:52:05
C1MŠťastný Jan1970V2TJ Syntesia Pardubice057047  68 so
 69 ne
29.05.19 23:00:08
C1MTatíček Miroslav19852TJ Syntesia Pardubice057049  68 so
 69 ne
29.05.19 23:00:08
C1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  68 so
 69 ne
29.05.19 23:37:14
C1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  68 so
 69 ne
29.05.19 23:37:14
C1MŠedivý Vít2004DM2SK VS Č. Budějovice023135  68 so
 69 ne
29.05.19 23:37:14
C1MPrchlík Jiří1978V3+Lužnice Tábor078005  68 so
 69 ne
27.05.19 10:50:03
C1MSmetánka Radek1976V3+TJ SK Hubertus KV034022  68 so
 69 ne
27.05.19 21:17:35
C1MMulač Oldřich1961V3+TJ SK Hubertus KV034020  68 so
 69 ne
27.05.19 21:17:35
C1MSvítil Vladan1974V3+KK Postřelmov185006  68 so
 69 ne
28.05.19 08:14:45
C1MPšenička Luděk1960V3+KK Rakovník017026  68 so
 69 ne
28.05.19 10:28:04
C1MHák Jiří1952V3+Loko Trutnov060002  68 so
 69 ne
28.05.19 18:18:21
C1MKruťa Kryštof20003+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  68 so
 69 ne
28.05.19 23:05:32
C1MKubeš Vladimír1961V3+VS Tábor030011  68 so
 69 ne
29.05.19 07:04:20
C1MVolák Jaroslav19903+TJ Ohře Klášterec048068  68 so
 69 ne
29.05.19 20:34:13
C1MKočí Martin19913+TJ Ohře Klášterec048081  68 so
 69 ne
29.05.19 20:34:13
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090011  68 so
 69 ne
29.05.19 20:51:53
C1MOutrata Jindřich1970V3+TJ Syntesia Pardubice057033  68 so
 69 ne
29.05.19 21:28:04
C1MŠťastný Matěj2005ZS3+TJ Syntesia Pardubice057075  68 so
 69 ne
29.05.19 23:00:08
C1MŠerý Michal1971V3C&K Rožátov088003  68 so
 69 ne
17.05.19 21:48:45
C1MSvoboda Adam2006ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009119  68 so
 69 ne
26.05.19 20:55:49
C1MŠtembera Dominik2004DM3Lužnice Tábor078022  68 so
 69 ne
27.05.19 10:50:03
C1MMiller Jan19973TJ Turnov062001  68 so
 69 ne
27.05.19 22:33:32
C1MPšenička Václav2001DS3KK Rakovník017022  68 so
 69 ne
28.05.19 10:28:04
C1MBohatý Oto2007ZM3SK Třebechovice061038  68 so
 69 ne
28.05.19 14:04:36
C1MBeier Alva2005ZS3Loko Trutnov060054  68 so
 69 ne
28.05.19 18:18:21
C1MMíl Pavel1967V3Loko Trutnov060038  68 so
 69 ne
28.05.19 18:18:21
C1MIndruch Tomáš2008ZM3KVS Hradec Králové045002  68 so
 69 ne
28.05.19 19:08:27
C1MŠrámek Jaroslav1957V3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043068  68 so
 69 ne
28.05.19 23:05:32
C1MNedvídek František1944V3TJ Dvůr Králové053011  68 so
 69 ne
29.05.19 06:55:48
C1MŠrámek Michal1982V3DUKLA Brandýs012068  68 so
 69 ne
29.05.19 13:23:54
C1MŠtercl Dominik2005ZS3DUKLA Brandýs012083  68 so
 69 ne
29.05.19 13:23:54
C1MHluchý Vilém2006ZS3KK Brandýs nad Labem011045  68 so
 69 ne
29.05.19 21:28:58
C1MVenc Ondřej2007ZM3KK Brandýs nad Labem011022  68 so
 69 ne
29.05.19 21:28:58
C1MVoneš Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011065  68 so
 69 ne
29.05.19 21:28:58
C1MFencl Jáchym2003DM3TJ Syntesia Pardubice057087  68 so
 69 ne
29.05.19 23:00:08
C1MRuffer Matěj19993TJ Syntesia Pardubice057005  68 so
 69 ne
29.05.19 23:00:08
C1MProcházka Josef2002DSDUKLA Brandýs012046  68 so
 69 ne
29.05.19 13:23:54
C1MVenc Štěpán2004DMDUKLA Brandýs012066  68 so
 69 ne
29.05.19 13:23:54
C1MŠkop Jáchym2005ZSOtava Strakonice027017  68 so
 69 ne
29.05.19 20:09:48
C1MŠíma Lukáš2006ZSOtava Strakonice027002  68 so
 69 ne
29.05.19 20:09:48
celkem C1M: 60    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽFreislebenová Patricia2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009142  68 so
 69 ne
28.05.19 23:50:30
C1ŽMorenová Adriana2004DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009096  68 so
 69 ne
29.05.19 19:51:14
C1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  68 so
 69 ne
27.05.19 22:14:04
C1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  68 so
 69 ne
28.05.19 14:04:36
C1ŽSoučková Lucie2004DM2KVS Hradec Králové045024  68 so
 69 ne
28.05.19 19:08:27
C1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  68 so
 69 ne
29.05.19 13:35:08
C1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  68 so
 69 ne
29.05.19 22:11:15
C1ŽMílová Terezie19983+Loko Trutnov060037  68 so
 69 ne
28.05.19 18:18:21
C1ŽKolářová Markéta2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090033  68 so
 69 ne
29.05.19 20:51:53
C1ŽNekolná Žofie2006ZS3KK Brandýs nad Labem011034  68 so
 69 ne
29.05.19 08:47:07
C1ŽBundová Simona2004DM3TJ Syntesia Pardubice057008  68 so
 69 ne
29.05.19 23:00:08
celkem C1Ž: 11    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MSuchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
1DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012009
012049
 68 so
 69 ne
29.05.19 13:23:54
C2MPodzimek Jan
Volák Jaroslav
2004
1990
1TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
048034
048068
 68 so
 69 ne
29.05.19 20:34:13
C2MŠrámek Jiří
Šrámek Jaroslav
1966
1957
V2KK Rakovník
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
017058
043068
 68 so
 69 ne
27.05.19 08:47:33
C2MJiras Filip
Jinek Hugo
2005
2005
ZS2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009130
009146
 68 so
 69 ne
27.05.19 21:03:29
C2MHolý Jiří
Pechlát Hynek
1957
1971
V2KK Rakovník
Klub vodních sportů Sušice z.s.
017007
042019
 68 so
 69 ne
28.05.19 10:28:04
C2MKuneš Daniel
Hartl Jakub
2003
2004
DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066020
066024
 68 so
 69 ne
28.05.19 23:13:17
C2MNedvídek František
Hák Jiří
1944
1952
V2TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
053011
060002
 68 so
 69 ne
29.05.19 06:55:48
C2MPechač Jonáš
Pollert Jáchym
2004
2004
DM2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009149
009136
 68 so
 69 ne
29.05.19 07:20:56
C2MBenhák Jiří
Benhák Ladislav
1956
1954
V2Delfín Jablonec
SK VS Č. Budějovice
046031
023002
 68 so
 69 ne
29.05.19 19:38:37
C2MHeger Mikuláš
Heger Kryštof
1990
1992
3KK Rakovník
KK Rakovník
017036
017037
 68 so
 69 ne
29.05.19 16:27:51
C2MNěmec Radek
Jiřík Matěj
2004
2005
DM3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057036
057025
 68 so
 69 ne
29.05.19 23:00:08
C2MEgert Tomáš
Pšenička Václav
2004
2001
DSKK Rakovník
KK Rakovník
017003
017022
 68 so
 69 ne
28.05.19 10:28:04
celkem C2M: 12    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XFreislebenová Patricia
Frencl Josef
2003
2002
DS1Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009142
009134
 68 so
 69 ne
28.05.19 23:50:30
C2XJiras Filip
Pavelková Markéta
2005
2005
ZS2Univerzitní sportovní klub Praha
SK VS Karbo Benátky
009130
010107
 68 so
 69 ne
27.05.19 21:03:29
C2XŠejvlová Lenka
Holý Jiří
1973
1957
V2KK Rakovník
KK Rakovník
017002
017007
 68 so
 69 ne
28.05.19 10:28:04
C2XDrábek Matyáš
Samková Olga
2005
2005
ZS2KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
045022
061039
 68 so
 69 ne
28.05.19 19:08:27
C2XKruťa Kryštof
Houšková Kateřina
2000
2003
2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
043013
043014
 68 so
 69 ne
28.05.19 23:05:32
C2XKonvalinková Irena
Outrata Jindřich
1977
1970
V2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057042
057033
 68 so
 69 ne
29.05.19 21:28:04
C2XBundová Simona
Fencl Jáchym
2004
2003
DM3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057008
057087
 68 so
 69 ne
29.05.19 23:00:08
C2XŽďárská Laura
Šťastný Matěj
2006
2005
ZS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057062
057075
 68 so
 69 ne
29.05.19 23:00:08
celkem C2X: 8    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MHilgert Luboš19861DUKLA Brandýs012001  68 so
 69 ne
28.05.19 15:37:44
K1MCubr Filip20002+TJ ČSAD Plzeň038008  68 so
 69 ne
27.05.19 20:34:37
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  68 so
 69 ne
24.05.19 08:33:28
K1MČerník Štěpán2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009036  68 so
 69 ne
26.05.19 21:34:18
K1MPollert Antonín2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009022  68 so
 69 ne
26.05.19 21:34:18
K1MRendón Enrique2005ZS2Wild Water Canoe Club FROL090013  68 so
 69 ne
27.05.19 08:38:59
K1MVyhnánek Jiří1974V2Technika Praha007034  68 so
 69 ne
27.05.19 10:16:20
K1MPrchlík Michal1981V2Lužnice Tábor078006  68 so
 69 ne
27.05.19 10:50:03
K1MJinek Hugo2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009146  68 so
 69 ne
27.05.19 21:03:29
K1MLepík Filip1976V2TJ SK Hubertus KV034017  68 so
 69 ne
27.05.19 21:17:35
K1MTůma Martin1972V2TJ SK Hubertus KV034026  68 so
 69 ne
27.05.19 21:17:35
K1MTáborský Jan2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  68 so
 69 ne
27.05.19 22:14:04
K1MHeger Kryštof19922KK Rakovník017037  68 so
 69 ne
28.05.19 10:28:04
K1MVejvoda Vojtěch19992KK Rakovník017042  68 so
 69 ne
28.05.19 10:28:04
K1MHanuš Jiří2002DS2SK Třebechovice061041  68 so
 69 ne
28.05.19 14:04:36
K1MKlišč Zdeněk19992SK Třebechovice061017  68 so
 69 ne
28.05.19 14:04:36
K1MMěchura Jiří19872SK Třebechovice061020  68 so
 69 ne
28.05.19 14:04:36
K1MMěchura Jiří1954V2SK Třebechovice061019  68 so
 69 ne
28.05.19 14:04:36
K1MPechač Jonáš2004DM2Univerzitní sportovní klub Praha009149  68 so
 69 ne
28.05.19 20:46:12
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  68 so
 69 ne
28.05.19 20:59:07
K1MOndruš Mikuláš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009127  68 so
 69 ne
28.05.19 20:59:07
K1MNěmec Aleš1976V2TJ DNT VS Kadaň047015  68 so
 69 ne
28.05.19 22:10:46
K1MHouska Jan2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009123  68 so
 69 ne
28.05.19 22:25:43
K1MKruťa Kryštof20002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  68 so
 69 ne
28.05.19 23:05:32
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  68 so
 69 ne
28.05.19 23:19:17
K1MFrencl Josef2002DS2Univerzitní sportovní klub Praha009134  68 so
 69 ne
28.05.19 23:50:30
K1MPechlát Hynek1971V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  68 so
 69 ne
29.05.19 00:21:37
K1MŠvejd Jáchym2007ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  68 so
 69 ne
29.05.19 00:21:37
K1MTroch Petr1971V2TJ Dvůr Králové053021  68 so
 69 ne
29.05.19 06:55:48
K1MZáruba Martin1974V2TJ Dvůr Králové053026  68 so
 69 ne
29.05.19 06:55:48
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  68 so
 69 ne
29.05.19 07:04:20
K1MNovák Václav2005ZS2VS Tábor030071  68 so
 69 ne
29.05.19 07:04:21
K1MHek Jan1979V2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049013  68 so
 69 ne
29.05.19 07:25:00
K1MMarek Kryštof2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049067  68 so
 69 ne
29.05.19 07:25:00
K1MSemerád Adam2004DM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  68 so
 69 ne
29.05.19 07:25:00
K1MSemerád Jakub2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  68 so
 69 ne
29.05.19 07:25:00
K1MPavlík Pavel19982SK Třebechovice061014  68 so
 69 ne
29.05.19 08:30:25
K1MMilyan Daniel1971V2TJ Loko Žatec052012  68 so
 69 ne
jen sobota29.05.19 09:18:18
K1MChod Václav1961V2VS Blovice033001  68 so
 69 ne
29.05.19 11:59:37
K1MBízek Marek2005ZS2DUKLA Brandýs012076  68 so
 69 ne
29.05.19 13:23:54
K1MBohatý Karel2001DS2DUKLA Brandýs012053  68 so
 69 ne
29.05.19 13:23:54
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  68 so
 69 ne
29.05.19 13:23:54
K1MKudrna Josef2004DM2DUKLA Brandýs012073  68 so
 69 ne
29.05.19 13:23:54
K1MProcházka Josef2002DS2DUKLA Brandýs012046  68 so
 69 ne
29.05.19 13:23:54
K1MŠrámek Michal1982V2DUKLA Brandýs012068  68 so
 69 ne
29.05.19 13:23:54
K1MVenc Štěpán2004DM2DUKLA Brandýs012066  68 so
 69 ne
29.05.19 13:23:54
K1MŠtercl Vít19992DUKLA Brandýs012056  68 so
 69 ne
29.05.19 13:23:54
K1MŘejha Jiří1981V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014048  68 so
 69 ne
29.05.19 14:17:33
K1MKysela David1977V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014024  68 so
 69 ne
29.05.19 14:17:33
K1MDolista Jan19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014005  68 so
 69 ne
29.05.19 14:17:33
K1MPrell Pavel1976V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014017  68 so
 69 ne
29.05.19 14:17:33
K1MHrňák Jáchym2004DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  68 so
 69 ne
29.05.19 14:17:33
K1MNeugebauer Roman1965V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014096  68 so
 69 ne
29.05.19 14:17:33
K1MKulhánek Jan1978V2Delfín Jablonec046012  68 so
 69 ne
29.05.19 19:38:37
K1MSaal Štěpán2001DS2Delfín Jablonec046048  68 so
 69 ne
29.05.19 19:38:37
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2TJ Bohemians Praha001106  68 so
 69 ne
29.05.19 20:06:59
K1MMartin Václav1971V2TJ Bohemians Praha001027  68 so
 69 ne
29.05.19 20:06:59
K1MBáča Milan1973V2KK Brandýs nad Labem011021  68 so
 69 ne
29.05.19 20:29:01
K1MKörner Adam2004DM2KK Brandýs nad Labem011061  68 so
 69 ne
29.05.19 20:29:01
K1MKovařík Vít2003DM2KK Brandýs nad Labem011072  68 so
 69 ne
29.05.19 20:29:01
K1MHorák David1976V2Wild Water Canoe Club FROL090008  68 so
 69 ne
29.05.19 20:51:53
K1MStehno Petr2003DM2Wild Water Canoe Club FROL090034  68 so
 69 ne
29.05.19 20:51:53
K1MHajduch Jaroslav2004DM2Otava Strakonice027010  68 so
 69 ne
29.05.19 21:23:22
K1MOutrata Jindřich1970V2TJ Syntesia Pardubice057033  68 so
 69 ne
29.05.19 21:28:05
K1MZach Radovan2005ZS2KK Brandýs nad Labem011055  68 so
 69 ne
29.05.19 21:28:58
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  68 so
 69 ne
29.05.19 22:00:38
K1MPanzer Martin2007ZM2TJ Loko Plzeň039033  68 so
 69 ne
29.05.19 22:00:38
K1MŠindelář Jan2002DS2TJ Loko Plzeň039050  68 so
 69 ne
29.05.19 22:00:38
K1MŠindelář Pavel1970V2TJ Loko Plzeň039055  68 so
 69 ne
29.05.19 22:00:38
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  68 so
 69 ne
29.05.19 23:37:14
K1MKomárek Jakub2005ZS2SK VS Č. Budějovice023037  68 so
 69 ne
29.05.19 23:37:14
K1MMulač Viktor1975V2SK VS Č. Budějovice023028  68 so
 69 ne
29.05.19 23:37:14
K1MNovotný David2005ZS2SK VS Č. Budějovice023029  68 so
 69 ne
29.05.19 23:37:14
K1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  68 so
 69 ne
29.05.19 23:37:14
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  68 so
 69 ne
29.05.19 23:37:14
K1MPuškarčuk Aleš19892SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043015  68 so
 69 ne
30.05.19 08:35:56
K1MMachuta Zdeněk1964V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014054  68 so
 69 ne
30.05.19 11:47:28
K1MHynek Pavel2003DM3+TJ Semily059012  68 so
 69 ne
13.05.19 15:09:48
K1MRouča Jaroslav1970V3+TJ Šumperk z.s.129034  68 so
 69 ne
24.05.19 08:33:28
K1MSvoboda Adam2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009119  68 so
 69 ne
26.05.19 20:55:49
K1MBurger Jáchym2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009050  68 so
 69 ne
26.05.19 21:34:18
K1MKárník Tadeáš2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009029  68 so
 69 ne
26.05.19 21:34:18
K1MŠrámek Jiří1966V3+KK Rakovník017058  68 so
 69 ne
27.05.19 08:47:33
K1MKraus Václav1961V3+TJ ČSAD Plzeň038004  68 so
 69 ne
27.05.19 20:34:37
K1MHeger Mikuláš19903+KK Rakovník017036  68 so
 69 ne
28.05.19 10:28:04
K1MEgert Tomáš2004DM3+KK Rakovník017003  68 so
 69 ne
28.05.19 10:28:04
K1MPšenička Luděk1960V3+KK Rakovník017026  68 so
 69 ne
28.05.19 10:28:04
K1MPšenička Václav2001DS3+KK Rakovník017022  68 so
 69 ne
28.05.19 10:28:04
K1MBohatý Oto2007ZM3+SK Třebechovice061038  68 so
 69 ne
28.05.19 14:04:36
K1MPavlík Jiří1964V3+SK Třebechovice061021  68 so
 69 ne
28.05.19 14:04:36
K1MHauck Marek2007ZM3+KVS Hradec Králové045019  68 so
 69 ne
28.05.19 19:08:27
K1MKoshelev Sergey1960V3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042040  68 so
 69 ne
28.05.19 19:35:13
K1MBudák David2003DM3+TJ DNT VS Kadaň047010  68 so
 69 ne
28.05.19 22:10:46
K1MVálek Michal2006ZS3+VS Tábor030025  68 so
 69 ne
29.05.19 07:04:20
K1MNovák Matouš2006ZS3+VS Tábor030024  68 so
 69 ne
29.05.19 07:04:21
K1MVolf Matěj2003DM3+VS Tábor030064  68 so
 69 ne
29.05.19 07:04:21
K1MBenda Jan2005ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049006  68 so
 69 ne
29.05.19 07:25:00
K1MFröhlich Jáchym2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  68 so
 69 ne
29.05.19 07:25:00
K1MPištora Michal2005ZS3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049029  68 so
 69 ne
29.05.19 07:25:00
K1MPetr Lukáš2004DM3+KK Brandýs nad Labem011048  68 so
 69 ne
29.05.19 08:47:07
K1MVránek Jan2004DM3+VS Blovice033009  68 so
 69 ne
29.05.19 11:59:37
K1MŠtercl Dominik2005ZS3+DUKLA Brandýs012083  68 so
 69 ne
29.05.19 13:23:54
K1MNovák Jindřich1964V3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014021  68 so
 69 ne
29.05.19 14:17:33
K1MKořínek Martin1977V3+Delfín Jablonec046006  68 so
 69 ne
29.05.19 19:38:37
K1MKořínek Vojtěch2004DM3+Delfín Jablonec046049  68 so
 69 ne
29.05.19 19:38:37
K1MPelikán Václav2005ZS3+TJ Bohemians Praha001111  68 so
 69 ne
29.05.19 20:06:59
K1MJeřábek Tomáš2004DM3+KK Brandýs nad Labem011073  68 so
 69 ne
29.05.19 20:29:01
K1MTaraba Matyáš2004DM3+KK Brandýs nad Labem011070  68 so
 69 ne
29.05.19 20:29:01
K1MVolák Jaroslav19903+TJ Ohře Klášterec048068  68 so
 69 ne
29.05.19 20:34:13
K1MCísařovský Adam2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090016  68 so
 69 ne
29.05.19 20:51:53
K1MKutek Michal2006ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090023  68 so
 69 ne
29.05.19 20:51:53
K1MHadraba Martin2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090014  68 so
 69 ne
29.05.19 20:51:53
K1MHluchý Vilém2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011045  68 so
 69 ne
29.05.19 21:28:58
K1MValášek Jan2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011042  68 so
 69 ne
29.05.19 21:28:58
K1MVenc Ondřej2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011022  68 so
 69 ne
29.05.19 21:28:58
K1MVoneš Jakub2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011065  68 so
 69 ne
29.05.19 21:28:58
K1MPopelka Petr2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011047  68 so
 69 ne
29.05.19 21:28:58
K1MZvolský Kristián2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009161  68 so
 69 ne
29.05.19 22:52:05
K1MJiřík Matěj2005ZS3+TJ Syntesia Pardubice057025  68 so
 69 ne
29.05.19 23:00:08
K1MNěmec Radek2004DM3+TJ Syntesia Pardubice057036  68 so
 69 ne
29.05.19 23:00:08
K1MSkalický Aleš2002DS3+TJ Syntesia Pardubice057092  68 so
 69 ne
29.05.19 23:00:08
K1MDruska Vojta2006ZS3+SK VS Č. Budějovice023021  68 so
 69 ne
29.05.19 23:37:14
K1MSedlařík Adam2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014073  68 so
 69 ne
30.05.19 11:47:28
K1MChytil Lumír2006ZS3TJ Šumperk z.s.129042  68 so
 69 ne
24.05.19 08:33:28
K1MSvoboda Šimon2008ZM3SK VS Karbo Benátky010112  68 so
 69 ne
24.05.19 09:26:45
K1MPollert Jonáš2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009113  68 so
 69 ne
26.05.19 21:34:18
K1MPlas Tobiáš2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009093  68 so
 69 ne
26.05.19 21:34:18
K1MKrál Matěj2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009047  68 so
 69 ne
26.05.19 21:34:18
K1MŠtembera Dominik2004DM3Lužnice Tábor078022  68 so
 69 ne
27.05.19 10:50:03
K1MŠtembera Jakub2004DM3Lužnice Tábor078023  68 so
 69 ne
27.05.19 10:50:03
K1MKvasnička Matěj2008ZM3Vodácký oddíl Horšovský Týn066026  68 so
 69 ne
27.05.19 22:14:04
K1MHanuš Jakub2007ZM3KK Rakovník017046  68 so
 69 ne
28.05.19 10:28:04
K1MJára Leoš1974V3KK Rakovník017041  68 so
 69 ne
28.05.19 10:28:04
K1MHeger Miroslav1955V3KK Rakovník017038  68 so
 69 ne
28.05.19 10:28:04
K1MJančar Štěpán2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009020  68 so
 69 ne
28.05.19 13:56:37
K1MSamek Petr2008ZM3SK Třebechovice061004  68 so
 69 ne
28.05.19 14:04:36
K1MIndruch Tomáš2008ZM3KVS Hradec Králové045002  68 so
 69 ne
28.05.19 19:08:27
K1MNedvídek František1944V3TJ Dvůr Králové053011  68 so
 69 ne
29.05.19 06:55:48
K1MRiant Martin1977V3VS Tábor030065  68 so
 69 ne
29.05.19 07:04:21
K1MHrňák Šimon2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014064  68 so
 69 ne
29.05.19 14:17:33
K1MKulhánek Josef1951V3Delfín Jablonec046010  68 so
 69 ne
29.05.19 19:38:37
K1MTrefný Jiří1982V3TJ Bohemians Praha001046  68 so
 69 ne
29.05.19 20:06:59
K1MBareš Hugo2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009027  68 so
 69 ne
29.05.19 20:13:04
K1MFoltín Šimon2006ZS3KK Brandýs nad Labem011049  68 so
 69 ne
29.05.19 20:29:01
K1MCísařovský Petr1977V3Wild Water Canoe Club FROL090010  68 so
 69 ne
29.05.19 20:51:53
K1MVraný Matěj2006ZS3Wild Water Canoe Club FROL090007  68 so
 69 ne
29.05.19 20:51:53
K1MGrossmann Lukáš2008ZM3TJ Loko Plzeň039038  68 so
 69 ne
29.05.19 22:00:38
K1MHanzel Jáchym2008ZM3TJ Loko Plzeň039039  68 so
 69 ne
29.05.19 22:00:38
K1MBombic Erik2005ZS3SK VS Č. Budějovice023079  68 so
 69 ne
29.05.19 23:37:14
K1MHotový Václav2006ZS3SK VS Č. Budějovice023057  68 so
 69 ne
29.05.19 23:37:14
K1MKolář Jakub2006ZS3SK VS Č. Budějovice023058  68 so
 69 ne
29.05.19 23:37:14
K1MKlimeš Vít2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  68 so
 69 ne
30.05.19 11:47:28
K1MŠustr Vojtěch2006ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014075  68 so
 69 ne
30.05.19 11:47:28
K1MWestfal Mattias2004DM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014094  68 so
 69 ne
30.05.19 11:47:28
K1MTrefný Vojtěch2007ZMTJ Bohemians Praha001134  68 so
 69 ne
29.05.19 20:06:59
K1MPajtina Tomáš2008ZMTJ Syntesia Pardubice057104  68 so
 69 ne
29.05.19 23:00:08
K1MŠťastný Matěj2005ZSTJ Syntesia Pardubice057075  68 so
 69 ne
29.05.19 23:00:08
K1MKonvalinka Ondřej2007ZMTJ Syntesia Pardubice057028  68 so
 69 ne
29.05.19 23:00:08
K1MBarvík Matyáš2008ZMTJ Syntesia Pardubice057082  68 so
 69 ne
29.05.19 23:00:08
celkem K1M: 159    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽKoblencová Anna19972+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014030  68 so
 69 ne
29.05.19 14:17:33
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  68 so
 69 ne
13.05.19 21:58:23
K1ŽPavelková Markéta2005ZS2SK VS Karbo Benátky010107  68 so
 69 ne
24.05.19 09:26:45
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  68 so
 69 ne
26.05.19 19:33:11
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  68 so
 69 ne
26.05.19 19:33:12
K1ŽBačáková Radka1983V2Univerzitní sportovní klub Praha009101  68 so
 69 ne
26.05.19 21:34:18
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009099  68 so
 69 ne
26.05.19 21:34:18
K1ŽVeselá Linda1980V2Technika Praha007035  68 so
 69 ne
27.05.19 10:16:20
K1ŽTůmová Veronika2006ZS2TJ SK Hubertus KV034027  68 so
 69 ne
27.05.19 21:17:35
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  68 so
 69 ne
27.05.19 22:14:04
K1ŽHojdová Markéta2007ZM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  68 so
 69 ne
27.05.19 22:14:04
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  68 so
 69 ne
28.05.19 14:04:36
K1ŽHaucková Gabriela2002DS2KVS Hradec Králové045006  68 so
 69 ne
28.05.19 19:08:27
K1ŽHaucková Ilona1978V2KVS Hradec Králové045036  68 so
 69 ne
28.05.19 19:08:27
K1ŽSoučková Lucie2004DM2KVS Hradec Králové045024  68 so
 69 ne
28.05.19 19:08:27
K1ŽČerná Lucie1977V2TJ DNT VS Kadaň047013  68 so
 69 ne
28.05.19 22:10:46
K1ŽBednářová Anna2002DS2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043006  68 so
 69 ne
28.05.19 23:05:32
K1ŽHoušková Kateřina2003DM2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043014  68 so
 69 ne
28.05.19 23:05:32
K1ŽZárubová Michaela19862TJ Dvůr Králové053008  68 so
 69 ne
29.05.19 06:55:48
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  68 so
 69 ne
29.05.19 07:04:21
K1ŽHeková Natálie2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  68 so
 69 ne
29.05.19 07:25:00
K1ŽSaifrtová Magdalena2005ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049009  68 so
 69 ne
29.05.19 07:25:00
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049061  68 so
 69 ne
29.05.19 07:25:00
K1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  68 so
 69 ne
29.05.19 13:35:08
K1ŽHrdličková Sára2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  68 so
 69 ne
29.05.19 14:17:33
K1ŽMachutová Iva2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  68 so
 69 ne
29.05.19 14:17:33
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  68 so
 69 ne
29.05.19 18:13:55
K1ŽKolářová Markéta2005ZS2Wild Water Canoe Club FROL090033  68 so
 69 ne
29.05.19 20:51:53
K1ŽŠampalíková Klára2004DM2TJ Loko Plzeň039029  68 so
 69 ne
29.05.19 22:00:38
K1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  68 so
 69 ne
29.05.19 22:11:15
K1ŽPollertová Ema2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009008  68 so
 69 ne
29.05.19 22:52:05
K1ŽBočková Bára2003DM2SK VS Č. Budějovice023068  68 so
 69 ne
29.05.19 23:37:14
K1ŽMulačová Marta19863+Raft klub Trója097012  68 so
 69 ne
25.04.19 09:50:32
K1ŽDoležalová Viktorie2001DS3+SK VS Karbo Benátky010110  68 so
 69 ne
24.05.19 09:26:45
K1ŽPšeničková Jana19983+KK Rakovník017023  68 so
 69 ne
28.05.19 10:28:04
K1ŽPechlátová Nikola2004DM3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042041  68 so
 69 ne
29.05.19 00:21:37
K1ŽRiantová Anežka2008ZM3+VS Tábor030067  68 so
 69 ne
29.05.19 07:04:21
K1ŽBeerová Anežka2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049066  68 so
 69 ne
29.05.19 07:25:00
K1ŽNekolná Žofie2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011034  68 so
 69 ne
29.05.19 08:47:07
K1ŽBurgerová Ester2004DM3+Wild Water Canoe Club FROL090019  68 so
 69 ne
29.05.19 20:51:53
K1ŽMádrová Amálie2003DM3+TJ Loko Plzeň039027  68 so
 69 ne
29.05.19 22:00:38
K1ŽKristl Anouk2003DM3+Univerzitní sportovní klub Praha009015  68 so
 69 ne
29.05.19 22:52:05
K1ŽJelínková Sára2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009012  68 so
 69 ne
29.05.19 22:52:05
K1ŽBundová Simona2004DM3+TJ Syntesia Pardubice057008  68 so
 69 ne
29.05.19 23:00:08
K1ŽBočková Kateřina2007ZM3+SK VS Č. Budějovice023007  68 so
 69 ne
29.05.19 23:37:14
K1ŽHoráková Julie2006ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  68 so
 69 ne
30.05.19 11:47:28
K1ŽŠtěpánková Markéta2008ZM3TJ Šumperk z.s.129041  68 so
 69 ne
24.05.19 08:33:28
K1ŽPodoušková Klára2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009124  68 so
 69 ne
26.05.19 21:34:18
K1ŽJirasová Klára2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009041  68 so
 69 ne
27.05.19 21:03:29
K1ŽKohoutová Lenka1974V3KK Rakovník017057  68 so
 69 ne
28.05.19 10:28:04
K1ŽŠejvlová Lenka1973V3KK Rakovník017002  68 so
 69 ne
28.05.19 10:28:04
K1ŽSakalová Magdaléna2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014082  68 so
 69 ne
29.05.19 14:17:33
K1ŽSakalová Markéta2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014081  68 so
 69 ne
29.05.19 14:17:33
K1ŽChocholová Veronika2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014079  68 so
 69 ne
29.05.19 14:17:33
K1ŽPodzimková Markéta1974V3TJ Ohře Klášterec048033  68 so
 69 ne
29.05.19 20:34:13
K1ŽŽďárská Laura2006ZS3TJ Syntesia Pardubice057062  68 so
 69 ne
29.05.19 23:00:08
K1ŽKuhnová Anežka1998KK Rakovník017001  68 so
 69 ne
28.05.19 10:28:04
celkem K1Ž: 57    
počty C1M: 60   C1Ž: 11   C2M: 12   C2X: 8   K1M: 159   K1Ž: 57     celkem: 307

Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:

SK vodní slalom České Budějovice: 1
C2X: 1     celkem : 1

Celkem v on-line přihláškách: C1M: 60   C1Ž: 11   C2M: 12   C2X: 9   K1M: 159   K1Ž: 57     celkem : 308