• 65  25.05.2019 sobota, 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech , startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
  • 67  26.05.2019 neděle, 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
25.05.2019 - 26.05.2019, TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
on-line přihlašování od 18.04.2019 00:00:00 do 21.05.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MRolenc Ondřej1991MTTJ Syntesia Pardubice057071  65 so
 67 ne
17.05.19 21:12:17
C1MSlanina Vladimír1994MTTJ Loko Žatec052028  65 so
 67 ne
20.05.19 22:58:45
C1MRygel Marek1989MTKanoe Klub Spoj Brno103047  65 so
 67 ne
21.05.19 07:42:20
C1MNovosad Lukáš1976V1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024001  65 so
 67 ne
19.05.19 20:19:26
C1MŠvadlena Václav19851SK Vltava Č. Krumlov z.s.024032  65 so
 67 ne
19.05.19 20:19:26
C1MKlíma Vojtěch2002DS1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024033  65 so
 67 ne
19.05.19 20:19:26
C1MBeier Matouš2004DM1Loko Trutnov060047  65 so
 67 ne
19.05.19 21:15:50
C1MJanů Filip2002DS1UP Olomouc119159  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
C1MKristek Václav19961UP Olomouc119213  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
C1MSuchánek Daniel19931SKK Vysoké Mýto064021  65 so
 67 ne
20.05.19 21:41:22
C1MŠilar Jakub19871SKK Vysoké Mýto064033  65 so
 67 ne
také AM ČR20.05.19 21:41:22
C1MŠťastný Jan1970V1TJ Syntesia Pardubice057047  65 so
 67 ne
20.05.19 22:01:13
C1MSkořepa Vojtěch19991SK Vltava Č. Krumlov z.s.024015  65 so
 67 ne
21.05.19 06:28:21
C1MŠmoldas Michal19981TJ Vodní Sporty Litovel116061  65 so
 67 ne
21.05.19 13:36:18
C1MRašner Karel2004DM2KK Postřelmov185007  65 so
 67 ne
16.05.19 07:10:26
C1MRuffer Matěj19992TJ Syntesia Pardubice057005  65 so
 67 ne
16.05.19 10:04:22
C1MVejnar Samuel2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024042  65 so
 67 ne
19.05.19 20:19:26
C1MMareš Jakub2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024055  65 so
 67 ne
19.05.19 20:19:26
C1MJelínek Šimon19942TJ Bohemians Praha001018  65 so
 67 ne
jede AM ČR fakultu dodám20.05.19 06:21:17
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
C1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
C1MWalter Jakub19982UP Olomouc119014  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
C1MKejklíček Tomáš1980V2TJ Syntesia Pardubice057069  65 so
 67 ne
20.05.19 22:01:13
C1MŠťastný Matěj2005ZS2TJ Syntesia Pardubice057075  65 so
 67 ne
20.05.19 22:01:13
C1MVeselý Ondřej2004DM2TJ Syntesia Pardubice057054  65 so
 67 ne
20.05.19 22:01:13
C1MFencl Jáchym2003DM2TJ Syntesia Pardubice057087  65 so
 67 ne
20.05.19 22:01:13
C1MRežňák Ladislav1966V2Kanoe Klub Spoj Brno103034  65 so
 67 ne
21.05.19 07:42:20
C1MVodák Norbert2004DM2TJ Vodní Sporty Litovel116097  65 so
 67 ne
21.05.19 13:36:18
C1MŠmakal Petr2003DM2TJ Vodní Sporty Litovel116088  65 so
 67 ne
21.05.19 13:36:18
C1MSalaj František2004DM2TJ Vodní Sporty Litovel116095  65 so
 67 ne
21.05.19 13:36:18
C1MPapula Jan2005ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116094  65 so
 67 ne
21.05.19 13:36:18
C1MGeprt David2005ZS2TJ Vodní Sporty Litovel116098  65 so
 67 ne
21.05.19 13:36:18
C1MMornštejn Roman1969V3TJ Bohemians Praha001128  65 so
 67 ne
20.05.19 06:21:17
C1MKosík Dan2004DM3UP Olomouc119173  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
C1MVitoul Tomáš2003DM3TJ Vodní Sporty Litovel116107  65 so
 67 ne
21.05.19 13:36:18
celkem C1M: 35    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽPaloudová Anežka1999MTSK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  65 so
 67 ne
19.05.19 20:19:26
C1ŽNěmcová Marie2000MTKanoe Klub Spoj Brno103024  65 so
 67 ne
21.05.19 07:42:20
C1ŽPlachtová Alexandra19981SK Vltava Č. Krumlov z.s.024030  65 so
 67 ne
19.05.19 20:19:26
C1ŽPaloudová Karolína20001SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  65 so
 67 ne
19.05.19 20:19:26
C1ŽKratochvílová Tereza2003DM1SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  65 so
 67 ne
19.05.19 20:19:26
C1ŽSatková Martina19981DUKLA Brandýs012074  65 so
 67 ne
20.05.19 14:18:45
C1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
C1ŽŠtěpánková Petra2001DS1UP Olomouc119068  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
C1ŽDziadková Zuzana2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103009  65 so
 67 ne
21.05.19 07:42:20
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
C1ŽDoležalová Lucie2003DM2UP Olomouc119157  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
C1ŽHorová Klára19982UP Olomouc119058  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
C1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
C1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
C1ŽKošíková Denisa2002DS2SK Veselí nad Moravou133047  65 so
 67 ne
21.05.19 03:50:14
C1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103030  65 so
 67 ne
21.05.19 07:42:20
C1ŽBayerová Barbora1998TJ Bohemians Praha001124  65 so
 67 ne
jede AM ČR fakultu dodám20.05.19 06:21:17
C1ŽBundová Simona2004DMTJ Syntesia Pardubice057008  65 so
 67 ne
20.05.19 22:01:13
celkem C1Ž: 18    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MRolenc Ondřej
Suchánek Daniel
1991
1993
MTTJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
057071
064021
 65 so
 67 ne
17.05.19 21:12:17
C2MVeselý Petr
Rygel Marek
1976
1989
MTTJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
Kanoe Klub Spoj Brno
108045
103047
 65 so
 67 ne
19.05.19 21:24:49
C2MKristek Václav
Jelínek Filip
1996
1996
MTUP Olomouc
TJ Bohemians Praha
119213
001016
 65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
C2MKoblížek Daniel
Švagr Rostislav
2000
2000
1Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
060040
063058
 65 so
 67 ne
19.05.19 21:15:50
C2MMornštejn Roman
Šťastný Michal
1969
1965
V1TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
001128
001038
 65 so
 67 ne
20.05.19 06:21:17
C2MZapletal Vojtěch
Šmoldas Michal
1998
1998
1TJ Bohemians Praha
TJ Vodní Sporty Litovel
001112
116061
 65 so
 67 ne
20.05.19 06:21:17
C2MJanů Filip
Klíma Vojtěch
2002
2002
DS1UP Olomouc
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
119159
024033
 65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
C2MKrejza Filip
Šilar Jakub
1989
1987
1SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
064010
064033
 65 so
 67 ne
20.05.19 21:41:22
C2MHendrych Tomáš
Nachtigal Richard
2000
2000
1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132020
132022
 65 so
 67 ne
20.05.19 22:33:06
C2MSmilek Jiří
Švéda Daniel
2003
2002
DS1TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
132005
132004
 65 so
 67 ne
20.05.19 22:33:06
C2MSlanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
1TJ Loko Žatec
TJ Loko Žatec
052028
052035
 65 so
 67 ne
20.05.19 22:58:45
C2MHořínek Jaroslav
Režňák Ladislav
1963
1966
V1TJ Vodní Sporty Litovel
Kanoe Klub Spoj Brno
116009
103034
 65 so
 67 ne
21.05.19 13:36:18
C2MRašner Karel
Vaněk Matěj
2004
2004
DM2KK Postřelmov
VS Tábor
185007
030044
 65 so
 67 ne
16.05.19 07:10:26
C2MJelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
2TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
001018
001037
 65 so
 67 ne
jedou AM ČR fakulty dodám20.05.19 06:21:17
C2MHradec Matěj
Rudorfer Martin
2003
2003
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119142
119094
 65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
C2MWalter Jakub
Ruffer Matěj
1998
1999
2UP Olomouc
TJ Syntesia Pardubice
119014
057005
 65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
C2MNěmec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
DM2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057036
057054
 65 so
 67 ne
20.05.19 22:01:13
C2MSalaj František
Šmakal Petr
2004
2003
DM2TJ Vodní Sporty Litovel
TJ Vodní Sporty Litovel
116095
116088
 65 so
 67 ne
21.05.19 13:36:18
celkem C2M: 18    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽPlášilová Anežka
Bundová Simona
2002
2004
DS3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057064
057008
 65 so
 67 ne
20.05.19 22:01:13
celkem C2Ž: 1    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MZapletal Vojtěch1998MTTJ Bohemians Praha001112  65 so
 67 ne
20.05.19 06:21:17
K1MHric Filip1993MTUP Olomouc119140  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1MSlepica Karel1988MTUP Olomouc119071  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1MSatke Adam1994MTKanoe Klub Spoj Brno103041  65 so
 67 ne
21.05.19 07:42:20
K1MMarek Aleš1978V1Loko Trutnov060030  65 so
 67 ne
19.05.19 21:15:50
K1MKoblížek Daniel20001Loko Trutnov060040  65 so
 67 ne
19.05.19 21:15:50
K1MKirchner David2002DS1TJ Bohemians Praha001114  65 so
 67 ne
20.05.19 06:21:17
K1MZapletal Mikuláš20001TJ Bohemians Praha001113  65 so
 67 ne
20.05.19 06:21:17
K1MZieris Matyáš19951TJ Bohemians Praha001103  65 so
 67 ne
jede AM ČR FTVS20.05.19 06:21:17
K1MPolívka Radek1980V1Sk VS Slávia Hradec Králové055020  65 so
 67 ne
20.05.19 08:43:57
K1MŠvagr Rostislav20001SK Týniště nad Orlicí063058  65 so
 67 ne
20.05.19 12:39:41
K1MMrůzek Kamil1977V1DUKLA Brandýs012007  65 so
 67 ne
20.05.19 14:18:45
K1MHradec Matěj2003DM1UP Olomouc119142  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1MNeubert Adam19971UP Olomouc119002  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1MKrejza Filip19891SKK Vysoké Mýto064010  65 so
 67 ne
20.05.19 21:41:22
K1MIvánek Roman2002DS1SK Veselí nad Moravou133063  65 so
 67 ne
21.05.19 03:50:14
K1MKošík Michal19951SK Veselí nad Moravou133058  65 so
 67 ne
21.05.19 03:50:14
K1MMatějíček Vojtěch2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103036  65 so
 67 ne
21.05.19 07:42:20
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  65 so
 67 ne
01.05.19 15:12:21
K1MMíka Hynek2006ZS2SK Domeček Soběslav026001  65 so
 67 ne
15.05.19 12:08:04
K1MMartinka Antonín19932VK Kroměříž112028  65 so
 67 ne
15.05.19 17:58:41
K1MNachtigal Jiří19972Sportclub 80 Chomutov z.s.020008  65 so
 67 ne
17.05.19 08:53:24
K1MBrokeš Marek2003DM2TJ Šumperk z.s.129038  65 so
 67 ne
19.05.19 18:51:51
K1MWalter David2001DS2TJ Šumperk z.s.129013  65 so
 67 ne
19.05.19 18:51:51
K1MOlšák Matyáš2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024067  65 so
 67 ne
19.05.19 20:19:26
K1MOndřich Václav2001DS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024072  65 so
 67 ne
19.05.19 20:19:27
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2TJ Bohemians Praha001106  65 so
 67 ne
20.05.19 06:21:17
K1MNovák Filip2002DS2TJ Bohemians Praha001030  65 so
 67 ne
20.05.19 06:21:17
K1MSmolka Ondřej19942TJ Bohemians Praha001037  65 so
 67 ne
jede AM ČR fakultu dodám20.05.19 06:21:17
K1MViragh Tomáš2004DM2SK Týniště nad Orlicí063062  65 so
 67 ne
20.05.19 12:39:41
K1MKrč Ladislav19992DUKLA Brandýs012016  65 so
 67 ne
20.05.19 14:18:45
K1MVránek Jan2004DM2VS Blovice033009  65 so
 67 ne
20.05.19 18:39:56
K1MGabrlík Jakub2004DM2UP Olomouc119152  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1MHala Jiří2002DS2UP Olomouc119143  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1MKratochvíl Petr1971V2UP Olomouc119040  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1MMráka Jan2004DM2UP Olomouc119154  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1MProcházka Vojtěch2002DS2UP Olomouc119124  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1MRudorfer Martin2003DM2UP Olomouc119094  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1MŠotek Adam2005ZS2UP Olomouc119118  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1MŠtýbnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1MŠindelář Jan2002DS2TJ Loko Plzeň039050  65 so
 67 ne
20.05.19 20:30:31
K1MŠindelář Pavel1970V2TJ Loko Plzeň039055  65 so
 67 ne
20.05.19 20:30:31
K1MVeniger Jan20002SKK Vysoké Mýto064042  65 so
 67 ne
20.05.19 21:41:22
K1MJiřík Matěj2005ZS2TJ Syntesia Pardubice057025  65 so
 67 ne
20.05.19 22:01:13
K1MNěmec Radek2004DM2TJ Syntesia Pardubice057036  65 so
 67 ne
20.05.19 22:01:13
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  65 so
 67 ne
21.05.19 07:42:20
K1MBergmann Ondřej20002Kanoe Klub Spoj Brno103026  65 so
 67 ne
21.05.19 07:42:20
K1MBernat Pavel2004DM2Kanoe Klub Spoj Brno103019  65 so
 67 ne
21.05.19 07:42:20
K1MŠiška Ondřej2004DM3VK Kroměříž112018  65 so
 67 ne
15.05.19 17:58:41
K1MKonečný Daniel19973VK Kroměříž112001  65 so
 67 ne
15.05.19 17:58:41
K1MUrban Jaroslav2004DM3UP Olomouc119205  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1MDoležal Filip2004DM3SK Veselí nad Moravou133023  65 so
 67 ne
21.05.19 03:50:14
K1MDoležal Tomáš2002DS3SK Veselí nad Moravou133022  65 so
 67 ne
21.05.19 03:50:14
K1MRolenc Jakub2004DM3SK Veselí nad Moravou133025  65 so
 67 ne
21.05.19 03:50:14
K1MZeman Šimon2004DM3SK Veselí nad Moravou133127  65 so
 67 ne
21.05.19 03:50:14
K1MDziadek Marek2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103017  65 so
 67 ne
21.05.19 07:42:20
K1MSobotka Adam2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103001  65 so
 67 ne
21.05.19 07:42:20
K1MStratil Filip2006ZS3TJ Vodní Sporty Litovel116086  65 so
 67 ne
21.05.19 13:36:18
K1MBerka Štěpán2002DS3TJ Vodní Sporty Litovel116069  65 so
 67 ne
21.05.19 13:36:18
K1MŠrámek Jonatan1994UP Olomouc119054  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
celkem K1M: 61    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽPaloudová Anežka1999MTSK Vltava Č. Krumlov z.s.024017  65 so
 67 ne
19.05.19 20:19:27
K1ŽSatková Martina1998MTDUKLA Brandýs012074  65 so
 67 ne
20.05.19 14:18:45
K1ŽDimovová Barbora2000MTTJ Vodní Sporty Litovel116082  65 so
 67 ne
21.05.19 13:36:18
K1ŽBílovská Gabriela1974V1VS Lipník nad Bečvou115040  65 so
 67 ne
29.04.19 21:31:05
K1ŽKolihová Hana2003DM1SK Domeček Soběslav026018  65 so
 67 ne
15.05.19 12:08:04
K1ŽPaloudová Karolína20001SK Vltava Č. Krumlov z.s.024034  65 so
 67 ne
19.05.19 20:19:27
K1ŽBayerová Barbora19981TJ Bohemians Praha001124  65 so
 67 ne
jede AM ČR fakultu dodám20.05.19 06:21:17
K1ŽDvořáková Dominika2002DS1TJ Bohemians Praha001115  65 so
 67 ne
20.05.19 06:21:17
K1ŽVaňková Klára2001DS1VS Tábor030043  65 so
 67 ne
20.05.19 06:45:25
K1ŽHalašková Petra1974V1UP Olomouc119019  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1ŽHricová Klára19991UP Olomouc119090  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1ŽKneblová Tereza2003DM1UP Olomouc119053  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1ŽKošíková Denisa2002DS1SK Veselí nad Moravou133047  65 so
 67 ne
21.05.19 03:50:14
K1ŽDziadková Zuzana2002DS1Kanoe Klub Spoj Brno103009  65 so
 67 ne
21.05.19 07:42:20
K1ŽNěmcová Marie20001Kanoe Klub Spoj Brno103024  65 so
 67 ne
21.05.19 07:42:20
K1ŽBočánková Jana2003DM2SK Domeček Soběslav026019  65 so
 67 ne
15.05.19 12:08:04
K1ŽNovosadová Kristina2004DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024024  65 so
 67 ne
19.05.19 20:19:27
K1ŽKleinová Štěpánka2005ZS2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024059  65 so
 67 ne
19.05.19 20:19:27
K1ŽKratochvílová Tereza2003DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024009  65 so
 67 ne
19.05.19 20:19:27
K1ŽDobešová Eva2004DM2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  65 so
 67 ne
19.05.19 21:24:49
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1ŽDoležalová Lucie2003DM2UP Olomouc119157  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1ŽNajmanová Kateřina1984V2UP Olomouc119099  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1ŽRetková Marie2003DM2UP Olomouc119215  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1ŽŠampalíková Klára2004DM2TJ Loko Plzeň039029  65 so
 67 ne
20.05.19 20:30:31
K1ŽMádrová Amálie2003DM2TJ Loko Plzeň039027  65 so
 67 ne
20.05.19 20:30:31
K1ŽTykalová Jana1968V2TJ Ohře Klášterec048072  65 so
 67 ne
20.05.19 21:25:36
K1ŽBundová Simona2004DM2TJ Syntesia Pardubice057008  65 so
 67 ne
20.05.19 22:01:13
K1ŽDimovová Viktorie20002TJ Vodní Sporty Litovel116081  65 so
 67 ne
21.05.19 13:36:18
K1ŽStřechová Ela2005ZS3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  65 so
 67 ne
19.05.19 21:24:49
K1ŽVojtěchová Barbora2004DM3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108034  65 so
 67 ne
19.05.19 21:24:49
K1ŽDopitová Daniela2002DS3UP Olomouc119216  65 so
 67 ne
20.05.19 20:22:17
K1ŽPlášilová Anežka2002DS3TJ Syntesia Pardubice057064  65 so
 67 ne
20.05.19 22:01:13
K1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3Kanoe Klub Spoj Brno103030  65 so
 67 ne
21.05.19 07:42:20
celkem K1Ž: 37    
počty C1M: 35   C1Ž: 18   C2M: 18   C2Ž: 1   K1M: 61   K1Ž: 37     celkem: 170