- 134 28.09.2019 sobota, Podřipský slalom, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 135 29.09.2019 neděle, Podřipský slalom, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
28.09.2019 - 29.09.2019, Klub Kanoistika Roudnice n.L.
on-line přihlašování od 22.08.2019 00:00:00 do 24.09.2019 23:59:59
Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 134 so 135 ne | 23.09.19 20:38:08 | |
K1M | Popelka Petr | 2005 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011047 | 134 so 135 ne | 23.09.19 20:38:08 | |
K1M | Jeřábek Tomáš | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011073 | 134 so 135 ne | 23.09.19 21:50:26 | |
K1M | Körner Adam | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011061 | 134 so 135 ne | 23.09.19 21:50:26 | |
K1M | Kovářík Vít | 2003 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011072 | 134 so 135 ne | 23.09.19 21:50:26 | |
K1M | Taraba Matyáš | 2004 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 011070 | 134 so 135 ne | 23.09.19 21:50:26 | |
K1M | Voneš Jakub | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 134 so 135 ne | 23.09.19 20:38:08 | |
K1M | Hluchý Vilém | 2006 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011045 | 134 so 135 ne | 23.09.19 20:38:08 | |
celkem K1M: 8 | |||||||||
Klub vodních sportů Sušice z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | DM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 134 so 135 ne | 23.09.19 21:32:13 | |
K1M | Turner Karel | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 134 so 135 ne | 23.09.19 21:32:13 | |
celkem K1M: 2 | |||||||||
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Filipi Robert | 1964 | V | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 134 so 135 ne | 23.09.19 21:34:35 | |
K1M | Gotvald Robert | 1990 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043047 | 134 so 135 ne | 23.09.19 21:34:35 | ||
K1M | Filipi Robert | 1964 | V | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 134 so 135 ne | 23.09.19 21:34:35 | |
K1M | Puškarčuk Aleš | 1989 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043015 | 134 so 135 ne | 23.09.19 21:34:35 | ||
celkem C1M: 1 K1M: 3 | |||||||||
SPORT Zbraslav, z. s. | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Větrovský Jiří | 1966 | V | 2 | SPORT Zbraslav, z. s. | 095002 | 134 so 135 ne | 24.09.19 12:13:35 | |
celkem C1M: 1 | |||||||||
TJ DUKLA Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Capalini Daniel | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012061 | 134 so 135 ne | 22.09.19 23:56:05 | |
C2M | Suchý Matěj Suchý Ondřej | 1986 1979 | 1 | TJ DUKLA Praha TJ DUKLA Praha | 012009 012049 | 134 so 135 ne | 22.09.19 23:56:05 | ||
K1M | Bízek Marek | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012076 | 134 so 135 ne | 22.09.19 23:56:05 | |
K1M | Capalini Daniel | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012061 | 134 so 135 ne | 22.09.19 23:56:05 | |
K1M | Venc Štěpán | 2004 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012066 | 134 so 135 ne | 22.09.19 23:56:05 | |
celkem C1M: 1 C2M: 1 K1M: 3 | |||||||||
Univerzitní sportovní klub Praha | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Busta Jan | 1989 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009001 | 134 so 135 ne | 05.09.19 13:56:08 | ||
C1M | Pollert Jan | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009129 | 134 so 135 ne | 23.09.19 16:47:24 | |
C1M | Jiras Filip | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 134 so 135 ne | 23.09.19 17:03:24 | |
C1M | Pollert Jáchym | 2004 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 | 134 so 135 ne | 23.09.19 17:03:24 | |
C1M | Větrovský Tomáš | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009016 | 134 so 135 ne | 24.09.19 12:14:46 | |
C1M | Svoboda Adam | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 134 so 135 ne | 21.09.19 17:31:27 | |
C1Ž | Jelínková Sára | 2005 | ZS | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009012 | 134 so 135 ne | 23.09.19 16:47:24 | |
K1M | Ondruš Mario | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009133 | 134 so 135 ne | 23.09.19 16:44:04 | |
K1M | Pollert Antonín | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009022 | 134 so 135 ne | 23.09.19 16:47:24 | |
K1M | Zvolský Kristian Ladislav | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009161 | 134 so 135 ne | 23.09.19 16:47:24 | |
K1M | Jinek Hugo | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009146 | 134 so 135 ne | 23.09.19 17:03:24 | |
K1M | Pechač Jonáš | 2004 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 | 134 so 135 ne | 23.09.19 17:03:24 | |
K1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 134 so 135 ne | 21.09.19 17:27:44 | |
K1Ž | Jelínková Sára | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009012 | 134 so 135 ne | 23.09.19 16:47:24 | |
K1Ž | Pollertová Ema | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009008 | 134 so 135 ne | 23.09.19 16:47:24 | |
K1Ž | Červenková Amélie | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 | 134 so 135 ne | 23.09.19 18:51:47 | |
K1Ž | Červenková Vanessa | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009139 | 134 so 135 ne | 23.09.19 18:51:47 | |
K1Ž | Kristl Anouk | 2003 | DM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009015 | 134 so 135 ne | 23.09.19 16:47:24 | |
celkem C1M: 6 C1Ž: 1 K1M: 5 K1Ž: 6 | |||||||||
VS Blovice | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Vránek Jan | 2004 | DM | 2 | TJ Loko Plzeň | 033009 | 134 so 135 ne | 19.09.19 08:20:32 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
Wild Water Canoe Club FROL | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Rendón Enrique | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001023 | 134 so 135 ne | 24.09.19 09:42:37 | |
celkem K1M: 1 | |||||||||
počty C1M: 9 C1Ž: 1 C2M: 1 K1M: 23 K1Ž: 6 celkem: 40 |
Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:
SK vodní slalom České Budějovice: 3K1M: 3 celkem : 3