• 134  28.09.2019 sobota, Podřipský slalom, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 135  29.09.2019 neděle, Podřipský slalom, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
28.09.2019 - 29.09.2019, Klub Kanoistika Roudnice n.L.
on-line přihlašování od 22.08.2019 00:00:00 do 24.09.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MBusta Jan19892+Univerzitní sportovní klub Praha009001  134 so
 135 ne
05.09.19 13:56:08
C1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  134 so
 135 ne
22.09.19 23:56:05
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  134 so
 135 ne
23.09.19 16:47:24
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  134 so
 135 ne
23.09.19 17:03:24
C1MPollert Jáchym2004DM2Univerzitní sportovní klub Praha009136  134 so
 135 ne
23.09.19 17:03:24
C1MVětrovský Jiří1966V2Sport Zbraslav095002  134 so
 135 ne
24.09.19 12:13:35
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  134 so
 135 ne
24.09.19 12:14:46
C1MSvoboda Adam2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009119  134 so
 135 ne
21.09.19 17:31:27
C1MFilipi Robert1964V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  134 so
 135 ne
23.09.19 21:34:35
celkem C1M: 9    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽJelínková Sára2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009012  134 so
 135 ne
23.09.19 16:47:24
celkem C1Ž: 1    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MSuchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
1DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012009
012049
 134 so
 135 ne
22.09.19 23:56:05
celkem C2M: 1    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MVránek Jan2004DM2VS Blovice033009  134 so
 135 ne
19.09.19 08:20:32
K1MBízek Marek2005ZS2DUKLA Brandýs012076  134 so
 135 ne
22.09.19 23:56:05
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  134 so
 135 ne
22.09.19 23:56:05
K1MVenc Štěpán2004DM2DUKLA Brandýs012066  134 so
 135 ne
22.09.19 23:56:05
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  134 so
 135 ne
23.09.19 16:44:04
K1MPollert Antonín2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009022  134 so
 135 ne
23.09.19 16:47:24
K1MZvolský Kristián2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009161  134 so
 135 ne
23.09.19 16:47:24
K1MJinek Hugo2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009146  134 so
 135 ne
23.09.19 17:03:24
K1MPechač Jonáš2004DM2Univerzitní sportovní klub Praha009149  134 so
 135 ne
23.09.19 17:03:24
K1MVenc Ondřej2007ZM2KK Brandýs nad Labem011022  134 so
 135 ne
23.09.19 20:38:08
K1MPopelka Petr2005ZS2KK Brandýs nad Labem011047  134 so
 135 ne
23.09.19 20:38:08
K1MGaluška Zdeněk2004DM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  134 so
 135 ne
23.09.19 21:32:13
K1MTurner Karel2004DM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  134 so
 135 ne
23.09.19 21:32:13
K1MGotvald Robert19902SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043047  134 so
 135 ne
23.09.19 21:34:35
K1MFilipi Robert1964V2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  134 so
 135 ne
23.09.19 21:34:35
K1MPuškarčuk Aleš19892SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043015  134 so
 135 ne
23.09.19 21:34:35
K1MJeřábek Tomáš2004DM2KK Brandýs nad Labem011073  134 so
 135 ne
23.09.19 21:50:26
K1MKörner Adam2004DM2KK Brandýs nad Labem011061  134 so
 135 ne
23.09.19 21:50:26
K1MKovařík Vít2003DM2KK Brandýs nad Labem011072  134 so
 135 ne
23.09.19 21:50:26
K1MTaraba Matyáš2004DM2KK Brandýs nad Labem011070  134 so
 135 ne
23.09.19 21:50:26
K1MRendón Enrique2005ZS2Wild Water Canoe Club FROL090013  134 so
 135 ne
24.09.19 09:42:37
K1MVoneš Jakub2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011065  134 so
 135 ne
23.09.19 20:38:08
K1MHluchý Vilém2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011045  134 so
 135 ne
23.09.19 20:38:08
celkem K1M: 23    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  134 so
 135 ne
21.09.19 17:27:44
K1ŽJelínková Sára2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009012  134 so
 135 ne
23.09.19 16:47:24
K1ŽPollertová Ema2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009008  134 so
 135 ne
23.09.19 16:47:24
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  134 so
 135 ne
23.09.19 18:51:47
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  134 so
 135 ne
23.09.19 18:51:47
K1ŽKristl Anouk2003DM3+Univerzitní sportovní klub Praha009015  134 so
 135 ne
23.09.19 16:47:24
celkem K1Ž: 6    
počty C1M: 9   C1Ž: 1   C2M: 1   K1M: 23   K1Ž: 6     celkem: 40

Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:

SK vodní slalom České Budějovice: 3
K1M: 3     celkem : 3

Celkem v on-line přihláškách: C1M: 9   C1Ž: 1   C2M: 1   K1M: 26   K1Ž: 6     celkem : 43