• 136  28.09.2019 sobota, Slalom v Třebechovicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 137  29.09.2019 neděle, Slalom v Třebechovicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
28.09.2019 - 29.09.2019, SK Třebechovice
on-line přihlašování od 22.08.2019 00:00:00 do 24.09.2019 23:00:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MMiller Jan1968V2TJ Turnov062010  136 so
 137 ne
17.09.19 07:37:18
C1MHojda Ladislav1973V2Vodácký oddíl Horšovský Týn066002  136 so
 137 ne
19.09.19 21:58:04
C1MVětrovský Jiří1966V2Sport Zbraslav095002  136 so
 137 ne
22.09.19 20:01:01
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  136 so
 137 ne
22.09.19 20:14:11
C1MHartl Jakub2004DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  136 so
 137 ne
22.09.19 23:18:40
C1MDavid Ondřej1984V2KVS Hradec Králové045009  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
C1MDrábek Matyáš2005ZS2KVS Hradec Králové045022  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
C1MHauck Marek1977V2KVS Hradec Králové045035  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
C1MIndruch Tomáš1976V2KVS Hradec Králové045001  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
C1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
C1MBeier Matouš2004DM2Loko Trutnov060047  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
C1MBeier Artur1970V2Loko Trutnov060001  136 so
 137 ne
Pouze sobota23.09.19 20:53:25
C1MVálek Michal2006ZS2VS Tábor030025  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
C1MTatíček Miroslav19852TJ Syntesia Pardubice057049  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:20
C1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  136 so
 137 ne
24.09.19 21:29:37
C1MŠedivý Vít2004DM2SK VS Č. Budějovice023135  136 so
 137 ne
24.09.19 21:29:37
C1MOutrata Jindřich1970V3+TJ Syntesia Pardubice057033  136 so
 137 ne
308.09.19 09:32:56
C1MLacina Jakub2003DM3+TJ Semily059021  136 so
 137 ne
20.09.19 17:37:27
C1MLacina Richard1967V3+TJ Semily059022  136 so
 137 ne
20.09.19 17:37:27
C1MKarlovský Jiří1965V3+KVS Hradec Králové045010  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
C1MSouček Marek19993+KVS Hradec Králové045017  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
C1MŠilar Jakub19873+SKK Vysoké Mýto064033  136 so
 137 ne
23.09.19 19:45:10
C1MBeier Alva2005ZS3+Loko Trutnov060054  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
C1MMiller Jan19973+TJ Turnov062001  136 so
 137 ne
23.09.19 21:03:28
C1MZáruba Martin1974V3+TJ Dvůr Králové053026  136 so
 137 ne
24.09.19 13:32:30
C1MPanzer Martin2007ZM3+TJ Loko Plzeň039033  136 so
 137 ne
24.09.19 18:04:01
C1MSvoboda Adam2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009119  136 so
 137 ne
24.09.19 19:20:29
C1MBačina Jan1973V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043056  136 so
 137 ne
24.09.19 19:24:02
C1MBolehovský Jiří1974V3+Loko Trutnov060026  136 so
 137 ne
24.09.19 19:51:34
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090011  136 so
 137 ne
24.09.19 20:24:49
C1MKrofta Dominik19933+VS Tábor030047  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
C1MKrofta Zdeněk1959V3+VS Tábor030045  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
C1MKubeš Vladimír1961V3+VS Tábor030011  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
C1MVálek Michal1974V3+VS Tábor030022  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
C1MVeselý Ondřej2004DM3+TJ Syntesia Pardubice057054  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:20
C1MŠedivý Jan2003DM3+SK VS Č. Budějovice023134  136 so
 137 ne
24.09.19 21:29:37
C1MBohatý Oto2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011088  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
C1MŠerý Michal1971V3C&K Rožátov088003  136 so
 137 ne
10.09.19 10:20:32
C1MKolman Filip1973V3SK Žižkov008022  136 so
 137 ne
18.09.19 22:13:01
C1MEgert Luděk1971V3KK Rakovník017012  136 so
 137 ne
20.09.19 13:27:02
C1MEgert Tomáš2004DM3KK Rakovník017003  136 so
 137 ne
20.09.19 13:27:02
C1MIndruch Tomáš2008ZM3KVS Hradec Králové045002  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
C1MCinko Radek19933TJ Syntesia Pardubice057065  136 so
 137 ne
23.09.19 16:17:50
C1MŠťastný Filip19943TJ Syntesia Pardubice057020  136 so
 137 ne
23.09.19 16:17:50
C1MMíl Pavel1967V3Loko Trutnov060038  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
C1MČerník Štěpán2006ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009036  136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
C1MPetřík Marek2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009088  136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
C1MVoneš Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011065  136 so
 137 ne
24.09.19 10:51:15
C1MNedvídek František1944V3TJ Dvůr Králové053011  136 so
 137 ne
24.09.19 13:32:30
C1MHanzel Jáchym2008ZM3TJ Loko Plzeň039039  136 so
 137 ne
24.09.19 18:04:01
C1MŠrámek Jaroslav1957V3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043068  136 so
 137 ne
24.09.19 19:24:02
C1MŠrámek Michal1982V3DUKLA Brandýs012068  136 so
 137 ne
24.09.19 20:57:10
C1MBenhák Jiří1956V3Delfín Jablonec046031  136 so
 137 ne
24.09.19 21:01:30
C1MVelenovský Jiří1978V3VS Tábor030072  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
C1MRuffer Matěj19993TJ Syntesia Pardubice057005  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:20
C1MFencl Jáchym2003DM3TJ Syntesia Pardubice057087  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:20
C1MMachuta Zdeněk1964V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014054  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:20
C1MKrejčí Antonín1955V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014039  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:20
C1MHanuš Jiří2002DS3SK Třebechovice061041  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
C1MKolman Vojtěch2007ZMSK Žižkov008844  136 so
 137 ne
18.09.19 22:13:01
C1MKolman Vít2010PZTJ Bohemians Praha001127  136 so
 137 ne
19.09.19 20:48:09
C1MKliment Tomáš2008ZMVodácký oddíl Horšovský Týn066012  136 so
 137 ne
19.09.19 21:58:04
C1MHanuš Jakub2007ZMKK Rakovník017046  136 so
 137 ne
20.09.19 13:27:02
C1MŘehák Jiří2003DMTJ Semily059044  136 so
 137 ne
20.09.19 17:37:27
C1MZuna Viilém2007ZMTJ Semily059052  136 so
 137 ne
20.09.19 17:37:27
C1MHauck Marek2007ZMKVS Hradec Králové045019  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
C1MVít Matyáš2009PZKVS Hradec Králové045027  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
C1MHrubec Matěj2010PZTJ Bohemians Praha001094  136 so
 137 ne
23.09.19 16:18:45
C1MVosmek Jáchym2007ZMSKK Vysoké Mýto064039  136 so
 137 ne
23.09.19 19:45:10
C1MKvapil Ondřej2007ZMSKK Vysoké Mýto064040  136 so
 137 ne
23.09.19 19:45:10
C1MBolehovský Oto2011PZLoko Trutnov060070  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
C1MBurger Jáchym2006ZSUniverzitní sportovní klub Praha009050  136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
C1MKrál Matěj2008ZMUniverzitní sportovní klub Praha009047  136 so
 137 ne
3.23.09.19 21:49:45
C1MLanger Filip2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009071  136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
C1MPinkava Matyáš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009072  136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
C1MJančar Štěpán2007ZMUniverzitní sportovní klub Praha009020  136 so
 137 ne
3.23.09.19 22:42:35
C1MHlaváček Tadeáš Samuel2010PZKK Brandýs nad Labem011018  136 so
 137 ne
pouze neděle24.09.19 08:24:42
C1MZach Radovan2005ZSKK Brandýs nad Labem011055  136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
C1MHadarič Ctibor1973VSK VS Karbo Benátky010130  136 so
 137 ne
24.09.19 19:27:33
C1MJindrák Petr1969VTechnika Praha007041  136 so
 137 ne
324.09.19 20:18:32
C1MVelenovský Vojta2008ZMVS Tábor030074  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
C1MČerník Jan2005ZSTJ Syntesia Pardubice057100  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:20
C1MRuffer Jakub2007ZMTJ Syntesia Pardubice057099  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:20
C1MBareš Vojtěch2006ZSTJ Syntesia Pardubice057066  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:20
C1MSamek Petr2008ZMSK Třebechovice061004  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
celkem C1M: 85    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  136 so
 137 ne
19.09.19 21:58:04
C1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
C1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
C1ŽHojdová Markéta2007ZM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  136 so
 137 ne
19.09.19 21:58:04
C1ŽHaucková Gabriela2002DS3+KVS Hradec Králové045006  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
C1ŽMílová Terezie19983+Loko Trutnov060037  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
C1ŽNekolná Žofie2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011034  136 so
 137 ne
24.09.19 10:51:15
C1ŽŠindelářová Tereza2004DM3+VS Tábor030046  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
C1ŽMotlová Andrea2006ZS3KVS Hradec Králové045016  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
C1ŽŠtěpánková Julie2006ZS3KVS Hradec Králové045033  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
C1ŽŠtěpánková Stella2006ZS3KVS Hradec Králové045034  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
C1ŽZedníčková Michaela2005ZS3SKK Vysoké Mýto064055  136 so
 137 ne
3 kategorie když tak ji nemusí jet23.09.19 19:45:10
C1ŽSaifrtová Magdaléna2008ZM3KK Brandýs nad Labem011071  136 so
 137 ne
24.09.19 10:51:15
C1ŽVojtíková Klára2007ZM3KK Brandýs nad Labem011078  136 so
 137 ne
24.09.19 10:51:15
C1ŽIndruchová Daniela2011PZKVS Hradec Králové045023  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
C1ŽBeierová Běta2008ZMLoko Trutnov060063  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
C1ŽSedláková Magdalena2005ZSUniverzitní sportovní klub Praha009099  136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
C1ŽJindráková Eliška2007ZMTechnika Praha007011  136 so
 137 ne
24.09.19 20:18:32
C1ŽHaviárová Zuzana2005ZSSK Třebechovice061035  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
celkem C1Ž: 19    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MHolý Jiří
Pechlát Hynek
1957
1971
V2KK Rakovník
Klub vodních sportů Sušice z.s.
017007
042019
 136 so
 137 ne
20.09.19 13:27:02
C2MNedvídek František
Hák Jiří
1944
1952
V2TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
053011
060002
 136 so
 137 ne
24.09.19 13:32:30
C2MJindrák Petr
Větrovský Jiří
1969
1966
V2Technika Praha
Sport Zbraslav
007041
095002
 136 so
 137 ne
24.09.19 20:18:32
C2MProcházka Josef
Bohatý Karel
2002
2001
DS2DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012046
012053
 136 so
 137 ne
24.09.19 20:57:10
C2MBenhák Jiří
Benhák Ladislav
1956
1954
V2Delfín Jablonec
SK VS Č. Budějovice
046031
023002
 136 so
 137 ne
24.09.19 21:01:31
C2MKrofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
2VS Tábor
VS Tábor
030047
030045
 136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
C2MNovák Matouš
Novák Václav
2006
2005
ZS2VS Tábor
VS Tábor
030024
030071
 136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
C2MVálek Michal
Kubeš Vladimír
1974
1961
V2VS Tábor
VS Tábor
030022
030011
 136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
C2MHanuš Jiří
Marek Matyáš
2002
2003
DS2SK Třebechovice
SK Třebechovice
061041
061025
 136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
C2MSamková Olga
Samková Valerie
2005
2011
ZS2SK Třebechovice
SK Třebechovice
061039
061003
 136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
C2MŘehák Jiří
Vodrážka Matěj
2003
2004
DM3TJ Semily
TJ Semily
059044
059049
 136 so
 137 ne
20.09.19 17:37:27
C2MEgert Tomáš
Pšenička Václav
2004
2001
DS3KK Rakovník
KK Rakovník
017003
017022
 136 so
 137 ne
23.09.19 10:20:03
C2MVaněk Daniel
Líbal Tomáš
2008
2008
ZM3KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011059
011079
 136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
C2MBačina Jan
Bačina Tomáš
2006
2008
ZS3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
043001
043004
 136 so
 137 ne
24.09.19 19:24:02
C2MSaal Štěpán
Kořínek Vojtěch
2001
2004
DS3Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
046048
046049
 136 so
 137 ne
24.09.19 21:01:31
C2MVelenovský Jiří
Riant Martin
1978
1977
V3VS Tábor
VS Tábor
030072
030065
 136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
C2MNěmec Radek
Veselý Ondřej
2004
2004
DM3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057036
057054
 136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:21
C2MDušek Vladimír
Kašpar Jaroslav
1957
1956
VSk VS Slávia Hradec Králové
Sk VS Slávia Hradec Králové
055007
055014
 136 so
 137 ne
19.09.19 20:34:41
C2MCinko Radek
Šťastný Filip
1993
1994
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057065
057020
 136 so
 137 ne
23.09.19 16:17:50
C2MHlobil Josef
Müller Ondřej
2001
2002
DSTJ Turnov
TJ Turnov
062003
062014
 136 so
 137 ne
23.09.19 21:03:28
C2MVelenovský Jonáš
Velenovský Vojta
2011
2008
ZMVS Tábor
VS Tábor
030073
030074
 136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
C2MKonvalinka Ondřej
Konvalinka Šťepán
2007
2009
ZMTJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057028
057027
 136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:21
C2MHrňák Šimon
Klimeš Vít
2007
2007
ZMTJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014064
014034
 136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:20
C2MSedlařík Adam
Westfal Mattias
2005
2004
DMTJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014073
014094
 136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:20
C2MDoležal Vít
Hrňák Matouš
2011
2009
PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014063
014093
 136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:20
celkem C2M: 25    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽZedníčková Michaela
Žďárská Laura
2005
2006
ZS3SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
064055
057062
 136 so
 137 ne
23.09.19 19:45:10
C2ŽSakalová Magdaléna
Sakalová Markéta
2007
2007
ZMTJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014082
014081
 136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:20
celkem C2Ž: 2    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XKonvalinková Irena
Outrata Jindřich
1977
1970
V2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057042
057033
 136 so
 137 ne
08.09.19 09:32:57
C2XPodzimková Markéta
Pechlát Hynek
1974
1971
V2TJ Ohře Klášterec
Klub vodních sportů Sušice z.s.
048033
042019
 136 so
 137 ne
16.09.19 14:29:04
C2XŠejvlová Lenka
Holý Jiří
1973
1957
V2KK Rakovník
KK Rakovník
017002
017007
 136 so
 137 ne
20.09.19 13:27:02
C2XSedláková Magdalena
Černík Štěpán
2005
2006
ZS2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009099
009036
 136 so
 137 ne
3.23.09.19 21:49:45
C2XZárubová Michaela
Záruba Martin
1986
1974
2TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
053008
053026
 136 so
 137 ne
24.09.19 13:32:30
C2XJindrák Petr
Pavelková Irena
1969
1974
V2Technika Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
007041
009059
 136 so
 137 ne
24.09.19 20:18:32
C2XMrůzek David
Mrůzková Michala
1976
1979
V2DUKLA Brandýs
TJ Bohemians Praha
012010
001072
 136 so
 137 ne
24.09.19 20:57:10
C2XBenhák Jiří
Lagnerová Jana
1956
1959
V2Delfín Jablonec
SK Domeček Soběslav
046031
026010
 136 so
 137 ne
24.09.19 21:01:31
C2XNovák Matouš
Pospíšilová Jitka
2006
1989
2VS Tábor
VS Tábor
030024
030019
 136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
C2XBoček Zdeněk
Bočková Kateřina
1975
2007
V2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023006
023007
 136 so
 137 ne
24.09.19 21:29:37
C2XMarek Matyáš
Kliščová Barbora
2003
2002
DS2SK Třebechovice
SK Třebechovice
061025
061042
 136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
C2XSamková Olga
Drábek Matyáš
2005
2005
ZS2SK Třebechovice
KVS Hradec Králové
061039
045022
 136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
C2XHorák David
Brožová Petra
1976
1994
3Wild Water Canoe Club FROL
Wild Water Canoe Club FROL
090008
090005
 136 so
 137 ne
20.09.19 07:22:49
C2XKohoutová Lenka
Egert Luděk
1974
1971
V3KK Rakovník
KK Rakovník
017057
017012
 136 so
 137 ne
20.09.19 13:27:02
C2XJindráková Anna
Oliverius Jan
2005
1967
V3Technika Praha
Technika Praha
007010
007047
 136 so
 137 ne
24.09.19 20:18:32
C2XŠindelářová Tereza
Válek Michal
2004
2006
DM3VS Tábor
VS Tábor
030046
030025
 136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
C2XDoležalová Zuzana
Doležal Tomáš
1980
1976
V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014060
014061
 136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:20
C2XPoduška Patrik
Podušková Marie
1976
1974
VSokol Trója
Sokol Trója
086006
086005
 136 so
 137 ne
06.09.19 12:24:57
C2XJarolímková Věra
Jarolímek Otta
1966
1961
VTJ Turnov
TJ Turnov
062012
062006
 136 so
 137 ne
23.09.19 21:03:28
C2XPodušková Klára
Král Matěj
2008
2008
ZMUniverzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009124
009047
 136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
C2XJirasová Klára
Jančar Štěpán
2008
2007
ZMUniverzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009041
009020
 136 so
 137 ne
23.09.19 22:42:35
C2XKepšta Martin
Vencová Alžběta
2009
2010
PZKK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011027
011080
 136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
C2XHanuš Tomáš
Haviárová Zuzana
2005
2005
ZSSK Třebechovice
SK Třebechovice
061011
061035
 136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
celkem C2X: 23    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MAbraham Tomáš19922+SK VS Karbo Benátky010013  136 so
 137 ne
24.09.19 19:27:33
K1MStránský Dominik19992+SK VS Karbo Benátky010026  136 so
 137 ne
24.09.19 19:27:33
K1MOutrata Jindřich1970V2TJ Syntesia Pardubice057033  136 so
 137 ne
08.09.19 09:32:56
K1MPolívka Radek1980V2Sk VS Slávia Hradec Králové055020  136 so
 137 ne
19.09.19 20:34:41
K1MHorák David1976V2Wild Water Canoe Club FROL090008  136 so
 137 ne
20.09.19 07:22:49
K1MHynek Pavel2003DM2TJ Semily059012  136 so
 137 ne
20.09.19 17:37:27
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  136 so
 137 ne
20.09.19 17:37:27
K1MMarek Lukáš1980V2Loko Trutnov060039  136 so
 137 ne
22.09.19 09:34:55
K1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
K1MKozderka Pavel19852TJ Turnov062017  136 so
 137 ne
23.09.19 21:03:28
K1MČerník Štěpán2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009036  136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
K1MZach Radovan2005ZS2KK Brandýs nad Labem011055  136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
K1MTroch Petr1971V2TJ Dvůr Králové053021  136 so
 137 ne
24.09.19 13:32:30
K1MZáruba Martin1974V2TJ Dvůr Králové053026  136 so
 137 ne
24.09.19 13:32:30
K1MPechlát Hynek1971V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  136 so
 137 ne
24.09.19 15:51:21
K1MŠvejd Jáchym2007ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  136 so
 137 ne
24.09.19 15:51:21
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  136 so
 137 ne
24.09.19 18:04:01
K1MPanzer Martin2007ZM2TJ Loko Plzeň039033  136 so
 137 ne
24.09.19 18:04:01
K1MSahula Matěj2003DM2SK VS Karbo Benátky010102  136 so
 137 ne
24.09.19 19:27:33
K1MStránský Daniel2002DS2SK VS Karbo Benátky010103  136 so
 137 ne
24.09.19 19:27:33
K1MSajdl František1970V2TJ Loko Žatec052018  136 so
 137 ne
24.09.19 19:52:34
K1MBohatý Karel2001DS2DUKLA Brandýs012053  136 so
 137 ne
24.09.19 20:57:10
K1MProcházka Josef2002DS2DUKLA Brandýs012046  136 so
 137 ne
24.09.19 20:57:10
K1MŠrámek Michal1982V2DUKLA Brandýs012068  136 so
 137 ne
24.09.19 20:57:10
K1MSaal Štěpán2001DS2Delfín Jablonec046048  136 so
 137 ne
24.09.19 21:01:31
K1MNovák Václav2005ZS2VS Tábor030071  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
K1MKysela David1977V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014024  136 so
 137 ne
24.09.19 21:22:51
K1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  136 so
 137 ne
24.09.19 21:29:37
K1MŠedivý Jan2003DM2SK VS Č. Budějovice023134  136 so
 137 ne
24.09.19 21:29:37
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  136 so
 137 ne
24.09.19 21:29:37
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  136 so
 137 ne
24.09.19 21:29:37
K1MMachuta Zdeněk1964V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014054  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:21
K1MBohatý Oto2007ZM2KK Brandýs nad Labem011088  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1MHanuš Jiří2002DS2SK Třebechovice061041  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1MJeremiaš Jan19852SK Třebechovice061008  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1MKlišč Zdeněk19992SK Třebechovice061017  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1MMarek Matyáš2003DM2SK Třebechovice061025  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1MMěchura Jiří1954V2SK Třebechovice061019  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1MPavlík Pavel19982SK Třebechovice061014  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1MŘíha Zdeněk19872SK Třebechovice061023  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1MDodal Jan1953V3+TJ Bohemians Praha001008  136 so
 137 ne
19.09.19 20:48:09
K1MEgert Tomáš2004DM3+KK Rakovník017003  136 so
 137 ne
20.09.19 13:27:02
K1MHanuš Jakub2007ZM3+KK Rakovník017046  136 so
 137 ne
20.09.19 13:27:02
K1MVodrážka Matěj2004DM3+TJ Semily059049  136 so
 137 ne
20.09.19 17:37:27
K1MŠvagr Rostislav20003+SK Týniště nad Orlicí063058  136 so
 137 ne
21.09.19 04:17:44
K1MViragh Tomáš2004DM3+SK Týniště nad Orlicí063062  136 so
 137 ne
21.09.19 04:17:44
K1MHauck Marek2007ZM3+KVS Hradec Králové045019  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
K1MSouček Marek19993+KVS Hradec Králové045017  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
K1MPšenička Luděk1960V3+KK Rakovník017026  136 so
 137 ne
23.09.19 10:20:03
K1MPšenička Václav2001DS3+KK Rakovník017022  136 so
 137 ne
23.09.19 10:20:03
K1MCinko Radek19933+TJ Syntesia Pardubice057065  136 so
 137 ne
23.09.19 15:28:11
K1MŠilar Jakub19873+SKK Vysoké Mýto064033  136 so
 137 ne
23.09.19 19:45:10
K1MVeniger Jan20003+SKK Vysoké Mýto064042  136 so
 137 ne
23.09.19 19:45:10
K1MBeier Alva2005ZS3+Loko Trutnov060054  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
K1MBurger Jáchym2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009050  136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
K1MPetřík Marek2008ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009088  136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
K1MPlas Tobiáš2008ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009093  136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
K1MValášek Jan2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011042  136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
K1MVoneš Jakub2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011065  136 so
 137 ne
24.09.19 10:51:15
K1MDoležal Pavel1974V3+TJ Dvůr Králové053004  136 so
 137 ne
24.09.19 13:32:30
K1MJánský Pavel1975V3+TJ Dvůr Králové053013  136 so
 137 ne
24.09.19 13:32:30
K1MHanzel Jáchym2008ZM3+TJ Loko Plzeň039039  136 so
 137 ne
24.09.19 18:04:01
K1MSvoboda Adam2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009119  136 so
 137 ne
24.09.19 19:20:29
K1MAdamec Jakub1984V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043024  136 so
 137 ne
24.09.19 19:24:02
K1MSvoboda Šimon2008ZM3+SK VS Karbo Benátky010112  136 so
 137 ne
24.09.19 19:27:33
K1MJindrák Petr1969V3+Technika Praha007041  136 so
 137 ne
324.09.19 20:18:32
K1MKutek Michal2006ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090023  136 so
 137 ne
24.09.19 20:24:49
K1MJahoda Jakub2004DM3+Wild Water Canoe Club FROL090022  136 so
 137 ne
24.09.19 20:24:49
K1MKořínek Martin1977V3+Delfín Jablonec046006  136 so
 137 ne
24.09.19 21:01:30
K1MKořínek Vojtěch2004DM3+Delfín Jablonec046049  136 so
 137 ne
24.09.19 21:01:31
K1MNovák Matěj2004DM3+VS Tábor030039  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
K1MNovák Matouš2006ZS3+VS Tábor030024  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
K1MRiant Martin1977V3+VS Tábor030065  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
K1MVálek Michal2006ZS3+VS Tábor030025  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
K1MVelenovský Jiří1978V3+VS Tábor030072  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
K1MJiřík Matěj2005ZS3+TJ Syntesia Pardubice057025  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:20
K1MNěmec Radek2004DM3+TJ Syntesia Pardubice057036  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:20
K1MHron Robin1979V3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014023  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:21
K1MKlimeš Vít2007ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:21
K1MNovák Jindřich1964V3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014021  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:21
K1MSedlařík Adam2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014073  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:21
K1MWestfal Mattias2004DM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014094  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:21
K1MPavlík Jiří1964V3+SK Třebechovice061021  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1MPoduška Patrik1976V3Sokol Trója086006  136 so
 137 ne
06.09.19 12:24:57
K1MPolívka Karel1945V3Sk VS Slávia Hradec Králové055021  136 so
 137 ne
19.09.19 20:34:41
K1MKremla Jakub2006ZS3SK Domeček Soběslav026008  136 so
 137 ne
19.09.19 20:40:36
K1MKliment Tomáš2008ZM3Vodácký oddíl Horšovský Týn066012  136 so
 137 ne
19.09.19 21:58:04
K1MKrbec Ondřej2004DM3Vodácký oddíl Horšovský Týn066023  136 so
 137 ne
19.09.19 21:58:04
K1MKvasnička Matěj2008ZM3Vodácký oddíl Horšovský Týn066026  136 so
 137 ne
19.09.19 21:58:04
K1MNovotný Štěpán2006ZS3TJ Semily059024  136 so
 137 ne
20.09.19 17:37:27
K1MŘehák Jiří2003DM3TJ Semily059044  136 so
 137 ne
20.09.19 17:37:27
K1MSlavík Daniel2006ZS3TJ Semily059026  136 so
 137 ne
20.09.19 17:37:27
K1MTichý Tomáš2004DM3TJ Semily059028  136 so
 137 ne
20.09.19 17:37:27
K1MZuna Viilém2007ZM3TJ Semily059052  136 so
 137 ne
20.09.19 17:37:27
K1MBek Matyáš2006ZS3SK Týniště nad Orlicí063063  136 so
 137 ne
21.09.19 04:17:44
K1MBeránek Tomáš2006ZS3SK Třebechovice061016  136 so
 137 ne
21.09.19 04:17:44
K1MDrábek Matyáš2005ZS3KVS Hradec Králové045022  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
K1MIndruch Tomáš2008ZM3KVS Hradec Králové045002  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
K1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  136 so
 137 ne
23.09.19 19:45:10
K1MVosmek Jáchym2007ZM3SKK Vysoké Mýto064039  136 so
 137 ne
23.09.19 19:45:10
K1MKvapil Ondřej2007ZM3SKK Vysoké Mýto064040  136 so
 137 ne
23.09.19 19:45:10
K1MMalinský Petr2008ZM3KK Brandýs nad Labem011067  136 so
 137 ne
23.09.19 20:52:44
K1MNahodil Václav2006ZS3KK Brandýs nad Labem011081  136 so
 137 ne
23.09.19 20:52:44
K1MFuks Jáchym2008ZM3KK Brandýs nad Labem011060  136 so
 137 ne
23.09.19 20:52:44
K1MKaplický Jindřich2007ZM3KK Brandýs nad Labem011016  136 so
 137 ne
23.09.19 20:52:44
K1MŠenk Alexandr2008ZM3KK Brandýs nad Labem011014  136 so
 137 ne
23.09.19 20:52:44
K1MWais Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011032  136 so
 137 ne
23.09.19 20:52:44
K1MBeier Matouš2004DM3Loko Trutnov060047  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
K1MJarolímek Otta1961V3TJ Turnov062006  136 so
 137 ne
23.09.19 21:03:28
K1MJarolímek Otta19913TJ Turnov062019  136 so
 137 ne
23.09.19 21:03:28
K1MKvíčala Čestmír1970V3TJ Turnov062031  136 so
 137 ne
23.09.19 21:03:28
K1MKvíčala Matyáš2005ZS3TJ Turnov062022  136 so
 137 ne
23.09.19 21:03:28
K1MJarolímek Josef19953TJ Turnov062007  136 so
 137 ne
23.09.19 21:03:28
K1MHlobil Josef2001DS3TJ Turnov062003  136 so
 137 ne
23.09.19 21:03:28
K1MKrál Matěj2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009047  136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
K1MPollert Jonáš2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009113  136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
K1MJančar Štěpán2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009020  136 so
 137 ne
23.09.19 22:42:35
K1MPohanka František2008ZM3KK Brandýs nad Labem011033  136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
K1MVaněk Daniel2008ZM3KK Brandýs nad Labem011059  136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
K1MNedvídek František1944V3TJ Dvůr Králové053011  136 so
 137 ne
24.09.19 13:32:30
K1MTroch Jan2003DM3TJ Dvůr Králové053023  136 so
 137 ne
24.09.19 13:32:30
K1MPechlát Adam2007ZM3Klub vodních sportů Sušice z.s.042018  136 so
 137 ne
24.09.19 15:51:21
K1MTesař Petr2006ZS3TJ Loko Plzeň039042  136 so
 137 ne
24.09.19 18:04:01
K1MBačina Jan2006ZS3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043001  136 so
 137 ne
24.09.19 19:24:02
K1MSlušný Vojtěch2008ZM3SK VS Karbo Benátky010115  136 so
 137 ne
24.09.19 19:27:33
K1MDovala Jakub2007ZM3TJ Loko Žatec052043  136 so
 137 ne
24.09.19 19:52:34
K1MSynek Přemysl2007ZM3TJ Loko Žatec052060  136 so
 137 ne
24.09.19 19:52:34
K1MLegutko Josef2006ZS3TJ Loko Žatec052065  136 so
 137 ne
24.09.19 19:52:34
K1MŠíma Lukáš2006ZS3Otava Strakonice027002  136 so
 137 ne
24.09.19 20:10:26
K1MVraný Matěj2006ZS3Wild Water Canoe Club FROL090007  136 so
 137 ne
24.09.19 20:24:49
K1MDočkal Radek2008ZM3DUKLA Brandýs012015  136 so
 137 ne
24.09.19 20:57:10
K1MBenhák Jiří1956V3Delfín Jablonec046031  136 so
 137 ne
24.09.19 21:01:30
K1MMára Michal2003DM3VS Tábor030056  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
K1MVelenovský Vojta2008ZM3VS Tábor030074  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
K1MKonvalinka Ondřej2007ZM3TJ Syntesia Pardubice057028  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:20
K1MČerník Jan2005ZS3TJ Syntesia Pardubice057100  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:20
K1MRuffer Jakub2007ZM3TJ Syntesia Pardubice057099  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:20
K1MHrňák Šimon2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014064  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:21
K1MŠustr Vojtěch2006ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014075  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:21
K1MHanuš Tomáš2005ZS3SK Třebechovice061011  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1MJahna Ondřej2005ZS3SK Třebechovice061007  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1MMarek Pavel1972V3SK Třebechovice061037  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1MŘíha Jan19963SK Třebechovice061024  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1MSamek Petr2008ZM3SK Třebechovice061004  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1MKolman Vít2010PZTJ Bohemians Praha001127  136 so
 137 ne
19.09.19 20:48:09
K1MSeidl Marek2010PZTJ Bohemians Praha001122  136 so
 137 ne
19.09.19 20:48:09
K1MZachystal Adam2010PZTJ Bohemians Praha001137  136 so
 137 ne
19.09.19 20:48:09
K1MPřibyla Šimon2004DMTJ Bohemians Praha001138  136 so
 137 ne
19.09.19 20:48:09
K1MPelikán Martin2009PZTJ Bohemians Praha001131  136 so
 137 ne
19.09.19 20:48:09
K1MZuna Jáchym2010PZTJ Semily059051  136 so
 137 ne
20.09.19 17:37:27
K1MVít Matyáš2009PZKVS Hradec Králové045027  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
K1MŠťastný Filip1994TJ Syntesia Pardubice057020  136 so
 137 ne
23.09.19 16:17:50
K1MSyrový Filip2007ZMSKK Vysoké Mýto064026  136 so
 137 ne
23.09.19 19:45:10
K1MVoříšek Václav2008ZMSKK Vysoké Mýto064041  136 so
 137 ne
23.09.19 19:45:10
K1MSedlák Jakub2005ZSSKK Vysoké Mýto064057  136 so
 137 ne
23.09.19 19:45:10
K1MSedlák Václav2007ZMSKK Vysoké Mýto064058  136 so
 137 ne
23.09.19 19:45:10
K1MJetmar Ondřej2010PZSKK Vysoké Mýto064006  136 so
 137 ne
23.09.19 19:45:10
K1MKotrba Matěj2007ZMSKK Vysoké Mýto064036  136 so
 137 ne
23.09.19 19:45:10
K1MUhlík Kryštof2008ZMKK Brandýs nad Labem011030  136 so
 137 ne
23.09.19 20:52:44
K1MBolehovský Oto2011PZLoko Trutnov060070  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
K1MKuděj Jan2011PZLoko Trutnov060090  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
K1MLev Ondřej2008ZMLoko Trutnov060093  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
K1MTureček Ondřej2005ZSLoko Trutnov060071  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
K1MMüller Ondřej2002DSTJ Turnov062014  136 so
 137 ne
23.09.19 21:03:28
K1MMuk Matěj2007ZMTJ Turnov062035  136 so
 137 ne
23.09.19 21:03:28
K1MLhoták Jakub2007ZMTJ Turnov062024  136 so
 137 ne
23.09.19 21:03:28
K1MZummer Dušan1970VTJ Turnov062015  136 so
 137 ne
23.09.19 21:03:28
K1MMiller Jan1997TJ Turnov062001  136 so
 137 ne
23.09.19 21:26:48
K1MHorák David2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009005  136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
K1MLanger Filip2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009071  136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
K1MPinkava Matyáš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009072  136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
K1MDvořák Vít2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009057  136 so
 137 ne
23.09.19 22:42:35
K1MHilar Mikoláš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009063  136 so
 137 ne
23.09.19 22:42:35
K1MKrál Ondřej2008ZMUniverzitní sportovní klub Praha009079  136 so
 137 ne
23.09.19 22:42:36
K1MSkalka Matěj2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009131  136 so
 137 ne
23.09.19 22:42:36
K1MČermák Vilém2009PZKK Brandýs nad Labem011077  136 so
 137 ne
24.09.19 08:02:37
K1MFoltín Radim2010PZKK Brandýs nad Labem011052  136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
K1MHlaváček Tadeáš Samuel2010PZKK Brandýs nad Labem011018  136 so
 137 ne
pouze neděle24.09.19 08:24:42
K1MJunek Vojtěch2011PZKK Brandýs nad Labem011037  136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
K1MKepšta Martin2009PZKK Brandýs nad Labem011027  136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
K1MLíbal Tomáš2008ZMKK Brandýs nad Labem011079  136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
K1MMrůzek David2010PZKK Brandýs nad Labem011053  136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
K1MNovotný Matyáš2009PZKK Brandýs nad Labem011031  136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
K1MRůžička Jan2009PZKK Brandýs nad Labem011063  136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
K1MBačina Tomáš2008ZMSK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043004  136 so
 137 ne
24.09.19 19:24:02
K1MKofroň Lukáš2010PZSK VS Karbo Benátky010125  136 so
 137 ne
24.09.19 19:27:33
K1MKurucz Štěpán2007ZMSK VS Karbo Benátky010124  136 so
 137 ne
24.09.19 19:27:33
K1MKutílek Ondřej2005ZSSK VS Karbo Benátky010116  136 so
 137 ne
24.09.19 19:27:33
K1MSlavík Matěj2008ZMSK VS Karbo Benátky010120  136 so
 137 ne
24.09.19 19:27:33
K1MKutáč Zdeněk2010PZTJ Loko Žatec052007  136 so
 137 ne
24.09.19 19:52:34
K1MHonzík Jáchym2009PZOtava Strakonice027052  136 so
 137 ne
24.09.19 20:10:26
K1MHlubuček Jakub2006ZSTechnika Praha007008  136 so
 137 ne
24.09.19 20:18:32
K1MHlubuček Ondřej2009PZTechnika Praha007009  136 so
 137 ne
24.09.19 20:18:32
K1MJahoda Jaroslav1972VWild Water Canoe Club FROL090002  136 so
 137 ne
24.09.19 20:24:49
K1MHanč Pavel2008ZMDUKLA Brandýs012034  136 so
 137 ne
24.09.19 20:57:10
K1MOdvárko Jakub2008ZMDUKLA Brandýs012071  136 so
 137 ne
24.09.19 20:57:10
K1MPokorný Lukáš2007ZMDelfín Jablonec046027  136 so
 137 ne
24.09.19 21:01:31
K1MPokorný Šimon2007ZMDelfín Jablonec046025  136 so
 137 ne
24.09.19 21:01:31
K1MKopeček Jakub2011PZVS Tábor030012  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
K1MVelenovský Jonáš2011PZVS Tábor030073  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
K1MKonvalinka Šťepán2009PZTJ Syntesia Pardubice057027  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:20
K1MRuffer Matěj1999TJ Syntesia Pardubice057005  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:20
K1MBareš Vojtěch2006ZSTJ Syntesia Pardubice057066  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:20
K1MKulhánek Adam2009PZTJ Syntesia Pardubice057102  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:20
K1MFencl Jáchym2003DMTJ Syntesia Pardubice057087  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:21
K1MDoležal Vít2011PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014063  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:20
K1MHrňák Matouš2009PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014093  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:20
K1MKovárník Matěj2010PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014051  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:21
K1MMojžíš Štěpán2010PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014011  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:21
K1MPáca Jan2009PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014004  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:21
K1MDvořák Tomáš1968VSK Třebechovice061005  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1MTrávníček Jan2005ZSSK Třebechovice061043  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
celkem K1M: 212    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽLagnerová Jana1959V2SK Domeček Soběslav026010  136 so
 137 ne
19.09.19 20:40:36
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  136 so
 137 ne
19.09.19 21:58:04
K1ŽHojdová Markéta2007ZM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  136 so
 137 ne
19.09.19 21:58:04
K1ŽHaucková Gabriela2002DS2KVS Hradec Králové045006  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
K1ŽHaucková Ilona1978V2KVS Hradec Králové045036  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
K1ŽBačáková Radka1983V2Univerzitní sportovní klub Praha009101  136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009099  136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
K1ŽZárubová Michaela19862TJ Dvůr Králové053008  136 so
 137 ne
24.09.19 13:32:30
K1ŽBednářová Anna2002DS2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043006  136 so
 137 ne
24.09.19 19:24:02
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
K1ŽŠindelářová Tereza2004DM2VS Tábor030046  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
K1ŽBočková Bára2003DM2SK VS Č. Budějovice023068  136 so
 137 ne
24.09.19 21:29:37
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1ŽPodzimková Markéta1974V3+TJ Ohře Klášterec048033  136 so
 137 ne
16.09.19 14:29:04
K1ŽPřibylová Karolina1978V3+TJ SK Hubertus KV034016  136 so
 137 ne
18.09.19 14:19:56
K1ŽLacinová Leona1974V3+TJ Semily059008  136 so
 137 ne
20.09.19 17:37:27
K1ŽŘeháková Dana1970V3+TJ Semily059045  136 so
 137 ne
20.09.19 17:37:27
K1ŽMotlová Andrea2006ZS3+KVS Hradec Králové045016  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
K1ŽŠtěpánková Julie2006ZS3+KVS Hradec Králové045033  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
K1ŽZedníčková Michaela2005ZS3+SKK Vysoké Mýto064055  136 so
 137 ne
23.09.19 19:45:10
K1ŽNekolná Žofie2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011034  136 so
 137 ne
24.09.19 10:51:15
K1ŽPechlátová Nikola2004DM3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042041  136 so
 137 ne
24.09.19 15:51:21
K1ŽMárová Zuzana2001DS3+VS Tábor030037  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
K1ŽRiantová Anežka2008ZM3+VS Tábor030067  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
K1ŽRiantová Marie2006ZS3+VS Tábor030068  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
K1ŽBočková Kateřina2007ZM3+SK VS Č. Budějovice023007  136 so
 137 ne
24.09.19 21:29:37
K1ŽSakalová Magdaléna2007ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014082  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:20
K1ŽKliščová Barbora2002DS3+SK Třebechovice061042  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1ŽKonvalinková Irena1977V3TJ Syntesia Pardubice057042  136 so
 137 ne
08.09.19 09:32:57
K1ŽŠejvlová Lenka1973V3KK Rakovník017002  136 so
 137 ne
20.09.19 13:27:02
K1ŽKohoutová Lenka1974V3KK Rakovník017057  136 so
 137 ne
20.09.19 13:27:02
K1ŽMarková Jitka1978V3Loko Trutnov060027  136 so
 137 ne
22.09.19 09:34:55
K1ŽŠtěpánková Stella2006ZS3KVS Hradec Králové045034  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
K1ŽMílová Terezie19983Loko Trutnov060037  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
K1ŽBeierová Běta2008ZM3Loko Trutnov060063  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
K1ŽJirasová Klára2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009041  136 so
 137 ne
23.09.19 21:20:18
K1ŽPodušková Klára2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009124  136 so
 137 ne
23.09.19 21:49:45
K1ŽSaifrtová Magdaléna2008ZM3KK Brandýs nad Labem011071  136 so
 137 ne
24.09.19 10:51:15
K1ŽVaculová Lucie2008ZM3KK Brandýs nad Labem011075  136 so
 137 ne
24.09.19 10:51:15
K1ŽVojtíková Klára2007ZM3KK Brandýs nad Labem011078  136 so
 137 ne
24.09.19 10:51:15
K1ŽJanská Lucie2006ZS3TJ Dvůr Králové053032  136 so
 137 ne
24.09.19 13:32:30
K1ŽSládková Linda2004DM3TJ Loko Plzeň039009  136 so
 137 ne
24.09.19 18:04:01
K1ŽPetriková Barbora2008ZM3TJ Loko Žatec052046  136 so
 137 ne
24.09.19 19:52:34
K1ŽKylbergerová Iva2007ZM3Otava Strakonice027003  136 so
 137 ne
24.09.19 20:10:26
K1ŽTesařová Eliška2007ZM3DUKLA Brandýs012031  136 so
 137 ne
24.09.19 20:57:10
K1ŽNováková Marcela1974V3VS Tábor030070  136 so
 137 ne
24.09.19 21:06:29
K1ŽŽďárská Laura2006ZS3TJ Syntesia Pardubice057062  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:21
K1ŽSadílková Lucie2002DS3TJ Syntesia Pardubice057040  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:21
K1ŽVeselá Veronika2002DS3TJ Syntesia Pardubice057091  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:21
K1ŽSakalová Markéta2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014081  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:20
K1ŽDoležalová Zuzana1980V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014060  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:20
K1ŽHaviárová Zuzana2005ZS3SK Třebechovice061035  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1ŽBrožová Petra1994Wild Water Canoe Club FROL090005  136 so
 137 ne
20.09.19 07:22:49
K1ŽMarková Kristýna2009PZLoko Trutnov060043  136 so
 137 ne
22.09.19 09:34:55
K1ŽIndruchová Daniela2011PZKVS Hradec Králové045023  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
K1ŽNovotná Nikola2011PZKVS Hradec Králové045030  136 so
 137 ne
23.09.19 06:29:24
K1ŽZálabská Eliška2009PZLoko Trutnov060088  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
K1ŽEliášová Anneli2010PZLoko Trutnov060089  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
K1ŽViková Anna2008ZMLoko Trutnov060091  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
K1ŽLevová Viktorie2006ZSLoko Trutnov060092  136 so
 137 ne
23.09.19 20:53:25
K1ŽČellárová Zuzana2007ZMUniverzitní sportovní klub Praha009054  136 so
 137 ne
23.09.19 22:42:35
K1ŽPodušková Jůlie2010PZUniverzitní sportovní klub Praha009128  136 so
 137 ne
23.09.19 22:42:35
K1ŽHatoňová Vilemína2010PZKK Brandýs nad Labem011025  136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
K1ŽPádivá Františka2010PZKK Brandýs nad Labem011036  136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
K1ŽVatěrová Amálie2010PZKK Brandýs nad Labem011083  136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
K1ŽVencová Alžběta2010PZKK Brandýs nad Labem011080  136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
K1ŽZaťková Eliška2009PZKK Brandýs nad Labem011062  136 so
 137 ne
24.09.19 08:24:42
K1ŽPanzerová Kateřina2003DMTJ Loko Plzeň039020  136 so
 137 ne
24.09.19 18:04:01
K1ŽBláhová Karolína2007ZMSK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043008  136 so
 137 ne
24.09.19 19:24:02
K1ŽPavelková Michaela2010PZSK VS Karbo Benátky010121  136 so
 137 ne
24.09.19 19:27:33
K1ŽJindráková Anna2005ZSTechnika Praha007010  136 so
 137 ne
24.09.19 20:18:32
K1ŽJindráková Eliška2007ZMTechnika Praha007011  136 so
 137 ne
24.09.19 20:18:32
K1ŽŠandová Anežka2003DMTJ Syntesia Pardubice057105  136 so
 137 ne
24.09.19 21:07:21
K1ŽHronová Šárka2009PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014087  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:20
K1ŽHronová Ludmila2011PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014088  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:20
K1ŽMachutová Hana2011PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014057  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:20
K1ŽVybulková Julie2011PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014012  136 so
 137 ne
24.09.19 21:37:20
K1ŽHovorková Martina2005ZSSK Třebechovice061015  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
K1ŽSamková Valerie2011PZSK Třebechovice061003  136 so
 137 ne
24.09.19 23:19:48
celkem K1Ž: 79    
počty C1M: 85   C1Ž: 19   C2M: 25   C2Ž: 2   C2X: 23   K1M: 212   K1Ž: 79     celkem: 445