- 130 21.09.2019 sobota, 5. Národní kontrolní závod v Troji, startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
- 131 22.09.2019 neděle, 6. Národní kontrolní závod v Troji, startovné: mládež 200,- dospělí 200,-
21.09.2019 - 22.09.2019, Univerzitní sportovní klub Praha
on-line přihlašování od 06.08.2019 00:00:00 do 17.09.2019 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Jáně Michal | 1986 | MT | TJ DUKLA Praha | 012039 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | ||
C1M | Heger Tomáš | 1998 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012014 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | ||
C1M | Jáně Jakub | 1990 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012023 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | ||
C1M | Kuna Václav | 1998 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012077 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | ||
C1M | Havlíček Jan | 1982 | V | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009021 | 130 so 131 ne | 17.09.19 18:09:03 | |
C1M | Hrobský Milan | 1983 | V | 2+ | Raft klub Troja | 097014 | 130 so 131 ne | 16.08.19 11:13:01 | |
C1M | Urban Daniel | 2001 | DS | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012088 | 130 so 131 ne | 28.08.19 16:40:16 | |
C1M | Král Adam | 2003 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009114 | 130 so 131 ne | 05.09.19 12:45:40 | |
C1M | Lhota Kryštof | 2002 | DS | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009106 | 130 so 131 ne | 05.09.19 12:45:40 | |
C1M | Pešek Michal | 1992 | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014029 | 130 so 131 ne | 13.09.19 19:59:10 | ||
C1M | Wendl Denis | 2000 | 2+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066016 | 130 so 131 ne | 15.09.19 21:43:24 | ||
C1M | Foukal Pavel | 1987 | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012044 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | ||
C1M | Rašek Michal | 1977 | V | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012030 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | |
C1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DM | 2+ | TJ DUKLA Praha | 119139 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
C1M | Karásek Petr | 1986 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009018 | 130 so 131 ne | 17.09.19 00:21:17 | ||
C1M | Malý Vojtěch | 1986 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009098 | 130 so 131 ne | 17.09.19 18:09:03 | ||
C1M | Busta Jan | 1989 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009001 | 130 so 131 ne | Prosím, abych startoval na konci kategorie C1. | 18.09.19 09:46:52 | |
C1M | Kučera Tomáš | 1970 | V | 2 | Raft klub Troja | 097021 | 130 so 131 ne | 16.08.19 11:13:01 | |
C1M | Urban Michal | 2004 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 130 so 131 ne | 28.08.19 16:40:16 | |
C1M | Leskovjan Martin | 1986 | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007016 | 130 so 131 ne | 28.08.19 16:42:18 | ||
C1M | Rašner Karel | 2004 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 130 so 131 ne | 29.08.19 12:32:44 | |
C1M | Ulitzka Oliver | 2002 | DS | 2 | KK Opava | 121003 | 130 so 131 ne | 02.09.19 05:30:50 | |
C1M | Drábek Matyáš | 2005 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045022 | 130 so 131 ne | 09.09.19 06:49:44 | |
C1M | Indruch Tomáš | 1976 | V | 2 | KVS Hradec Králové | 045001 | 130 so 131 ne | 09.09.19 06:49:44 | |
C1M | Indruch Matěj | 2006 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045012 | 130 so 131 ne | 09.09.19 06:49:44 | |
C1M | Pollert Jan | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009129 | 130 so 131 ne | 10.09.19 10:04:06 | |
C1M | Jícha Dušan | 1982 | V | 2 | TJ Sokol Písek | 080008 | 130 so 131 ne | 10.09.19 20:18:18 | |
C1M | Příhoda Lukáš | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009084 | 130 so 131 ne | 11.09.19 16:30:51 | |
C1M | Cuc Michal | 1977 | V | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007007 | 130 so 131 ne | 13.09.19 11:49:35 | |
C1M | Kočí Martin | 1991 | 2 | TJ Ohře Klášterec | 048081 | 130 so 131 ne | 13.09.19 16:49:50 | ||
C1M | Beier Matouš | 2004 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060047 | 130 so 131 ne | 15.09.19 18:20:13 | |
C1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 130 so 131 ne | 15.09.19 18:20:13 | |
C1M | Kuneš Daniel | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066020 | 130 so 131 ne | 15.09.19 21:43:24 | |
C1M | Wendl Samuel | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066018 | 130 so 131 ne | 15.09.19 21:43:24 | |
C1M | Mrůzek Vojtěch | 1998 | 2 | TJ DUKLA Praha | 012057 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | ||
C1M | Fiala Jakub | 2001 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119018 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
C1M | Kosík Dan | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
C1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
C1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
C1M | Janů Filip | 2002 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119159 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
C1M | Větrovský Tomáš | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009016 | 130 so 131 ne | 17.09.19 06:24:22 | |
C1M | Válek Michal | 2006 | ZS | 2 | VS Tábor | 030025 | 130 so 131 ne | 17.09.19 07:45:38 | |
C1M | Vaněk Matěj | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030044 | 130 so 131 ne | 17.09.19 07:45:38 | |
C1M | Říha Matyáš | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009117 | 130 so 131 ne | 17.09.19 08:49:53 | |
C1M | Jiras Filip | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012007 | 130 so 131 ne | 17.09.19 12:40:02 | |
C1M | Pollert Jáchym | 2004 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009136 | 130 so 131 ne | 17.09.19 17:18:09 | |
C1M | Čihovský Šimon | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:11 | |
C1M | Prüher Jakub | 1968 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023088 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:11 | |
C1M | Šedivý Vít | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:11 | |
C1M | Stanovský Vojtěch | 2002 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023042 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:11 | |
C1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 3+ | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 130 so 131 ne | 15.09.19 18:20:13 | |
C1M | Kopička Ondřej | 1989 | 3+ | Delfín Jablonec | 046108 | 130 so 131 ne | 16.09.19 09:25:02 | ||
C1M | Štercl Dominik | 2005 | ZS | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012083 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
C1M | Svoboda Adam | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009119 | 130 so 131 ne | 16.09.19 21:04:02 | |
C1M | Prüher Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:11 | |
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:24 | |
C1M | Filipi Robert | 1964 | V | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 130 so 131 ne | 17.09.19 21:15:54 | |
celkem C1M: 60 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Králová Adéla | 2001 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009103 | 130 so 131 ne | 12.09.19 20:06:06 | |
C1Ž | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 1 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
C1Ž | Satková Gabriela | 2001 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009046 | 130 so 131 ne | 17.09.19 08:01:25 | |
C1Ž | Kloboučková Ivana | 2003 | DM | 2+ | KK Opava | 121009 | 130 so 131 ne | 02.09.19 05:30:50 | |
C1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DS | 2+ | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 130 so 131 ne | 11.09.19 11:40:27 | |
C1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
C1Ž | Divíšková Petra | 2001 | DS | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119068 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
C1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 2+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 130 so 131 ne | 17.09.19 08:01:25 | |
C1Ž | Freislebenová Patricie | 2003 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009142 | 130 so 131 ne | 17.09.19 11:37:49 | |
C1Ž | Morenová Adriana | 2004 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 130 so 131 ne | 17.09.19 12:18:04 | |
C1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 130 so 131 ne | 08.09.19 20:03:44 | |
C1Ž | Součková Lucie | 2004 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045024 | 130 so 131 ne | 09.09.19 06:49:44 | |
C1Ž | Kašparová Anna | 1985 | 2 | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055012 | 130 so 131 ne | 09.09.19 19:23:52 | ||
C1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 130 so 131 ne | 14.09.19 21:04:07 | |
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 130 so 131 ne | 15.09.19 09:42:38 | |
C1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
C1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
C1Ž | Střílková Jana | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
celkem C1Ž: 18 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Pohanka Vít Weber Oldřich | 2000 1987 | 1 | Kanoistický klub Klatovy z.s. SK Vodní slalom České Budějovice | 036019 023133 | 130 so 131 ne | 29.08.19 10:11:10 | ||
C2M | Mrůzek Vojtěch Kašpar Albert | 1998 1998 | 1 | TJ DUKLA Praha KK Opava | 012057 121083 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | ||
C2M | Šrámek Michal Gotvald Robert | 1982 1990 | 1 | TJ DUKLA Praha SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 012068 043047 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | ||
C2M | Suchý Matěj Suchý Ondřej | 1986 1979 | 1 | TJ DUKLA Praha TJ DUKLA Praha | 012009 012049 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | ||
C2M | Mrázek Jan Rousek Tomáš | 1998 1997 | 1 | KK Opava KK Opava | 121030 121032 | 130 so 131 ne | 16.09.19 20:58:40 | ||
C2M | Klimuškin Pavel | 1964 | V | 1 | Kotva Bráník | 077003 | 130 so 131 ne | 17.09.19 22:33:12 | |
C2M | Gabrlík Jakub Mráka Jan | 2004 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 119154 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
C2M | Prüher Vojtěch Šedivý Vít | 2006 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice SK Vodní slalom České Budějovice | 023071 023135 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:11 | |
celkem C2M: 8 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Wendl Denis Matulková Jana | 2000 1996 | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn TJ DUKLA Praha | 066016 012064 | 130 so 131 ne | 15.09.19 21:43:24 | ||
C2X | Wendl Samuel Tesařová Hana | 2003 2004 | DM | 1 | Vodácký oddíl Horšovský Týn SK Vodní slalom České Budějovice | 066018 023085 | 130 so 131 ne | 15.09.19 22:24:57 | |
C2X | Drábek Matyáš Samková Olga | 2005 2005 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové SK Třebechovice | 045022 061039 | 130 so 131 ne | 09.09.19 06:49:44 | |
C2X | Kašparová Anna Jindrák Petr | 1985 1969 | 2 | Sk VS Slávia Hradec Králové Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 055012 007041 | 130 so 131 ne | 09.09.19 19:23:52 | ||
celkem C2X: 4 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Pohanka Vít | 2000 | 1 | Kanoistický klub Klatovy z.s. | 036019 | 130 so 131 ne | 29.08.19 10:11:10 | ||
K1M | Matějka Michael | 1997 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009077 | 130 so 131 ne | 15.09.19 22:13:51 | ||
K1M | Vašina Jiří | 1994 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009183 | 130 so 131 ne | 15.09.19 22:13:51 | ||
K1M | Krejčí Jakub | 2002 | DS | 1 | TJ DUKLA Praha | 012054 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | |
K1M | Maslaňák Tomáš | 1990 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012002 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | ||
K1M | Bílý Petr | 1981 | V | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009006 | 130 so 131 ne | 18.09.19 09:46:52 | |
K1M | Rouča Samuel | 2002 | DS | 2+ | TJ Šumperk z.s. | 129002 | 130 so 131 ne | 28.08.19 16:40:16 | |
K1M | Mrázek Jakub | 2004 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 130 so 131 ne | 02.09.19 05:30:50 | |
K1M | Mrázek Jan | 1998 | 2+ | KK Opava | 121030 | 130 so 131 ne | 02.09.19 05:30:50 | ||
K1M | Žák Jiří | 1986 | 2+ | KK Opava | 121040 | 130 so 131 ne | 02.09.19 05:30:50 | ||
K1M | Zeman Vojtěch | 2000 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009102 | 130 so 131 ne | 11.09.19 11:28:51 | ||
K1M | Košík Michal | 1995 | 2+ | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 130 so 131 ne | 11.09.19 11:40:27 | ||
K1M | Cubr Filip | 2000 | 2+ | TJ ČSAD Plzeň | 038008 | 130 so 131 ne | 12.09.19 19:05:52 | ||
K1M | Mrůzek David | 1976 | V | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012010 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | |
K1M | Tichý Štěpán | 2000 | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012086 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | ||
K1M | Abraham Tomáš | 1992 | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010013 | 130 so 131 ne | 16.09.19 14:18:23 | ||
K1M | Stránský Dominik | 1999 | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010026 | 130 so 131 ne | 16.09.19 14:18:23 | ||
K1M | Špalek Matěj | 2000 | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010099 | 130 so 131 ne | 16.09.19 14:18:23 | ||
K1M | Veverka Lukáš | 2002 | DS | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010008 | 130 so 131 ne | 16.09.19 14:18:23 | |
K1M | Chmátal Petr | 1990 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009165 | 130 so 131 ne | 17.09.19 18:09:03 | ||
K1M | Kořínek Vilém | 1999 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009064 | 130 so 131 ne | 18.09.19 09:46:52 | ||
K1M | Brokeš Marek | 2003 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001063 | 130 so 131 ne | 28.08.19 16:40:16 | |
K1M | Heřmanský Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 130 so 131 ne | 28.08.19 16:40:16 | |
K1M | Holínek Svatopluk | 2001 | DS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129016 | 130 so 131 ne | 28.08.19 16:40:16 | |
K1M | Rašner Karel | 2004 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 185007 | 130 so 131 ne | 29.08.19 12:32:44 | |
K1M | Vavrla Adam | 2000 | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118002 | 130 so 131 ne | 02.09.19 05:30:50 | ||
K1M | Rousek Tomáš | 1997 | 2 | KK Opava | 121032 | 130 so 131 ne | 02.09.19 05:30:50 | ||
K1M | Pechač Jonáš | 2004 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009149 | 130 so 131 ne | 02.09.19 21:09:44 | |
K1M | Hajduch Jaroslav | 2004 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090030 | 130 so 131 ne | 05.09.19 16:36:26 | |
K1M | Duřt Vojtěch | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009122 | 130 so 131 ne | 08.09.19 21:54:12 | |
K1M | Houska Jan | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009123 | 130 so 131 ne | 10.09.19 00:21:59 | |
K1M | Zvolský Kristian Ladislav | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009161 | 130 so 131 ne | 10.09.19 10:04:06 | |
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 130 so 131 ne | 11.09.19 11:40:27 | |
K1M | Ondruš Mario | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009133 | 130 so 131 ne | 12.09.19 13:43:26 | |
K1M | Bednárek Jan | 1983 | V | 2 | Vodní sporty Zábřeh | 135001 | 130 so 131 ne | 13.09.19 17:28:52 | |
K1M | Pátek Vítězslav | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Zábřeh | 135046 | 130 so 131 ne | 13.09.19 17:28:52 | |
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 130 so 131 ne | 13.09.19 19:59:10 | |
K1M | Dolista Jan | 1987 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014005 | 130 so 131 ne | 13.09.19 19:59:10 | ||
K1M | Hrňák Jáchym | 2004 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014067 | 130 so 131 ne | 13.09.19 19:59:10 | |
K1M | Chochola Ondřej | 2004 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014078 | 130 so 131 ne | 13.09.19 19:59:10 | |
K1M | Kysela David | 1977 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014024 | 130 so 131 ne | jen neděle | 13.09.19 19:59:10 |
K1M | Neugebauer Roman | 1965 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014096 | 130 so 131 ne | 13.09.19 19:59:10 | |
K1M | Prell Pavel | 1976 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014017 | 130 so 131 ne | 13.09.19 19:59:10 | |
K1M | Řejha Jiří | 1981 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014048 | 130 so 131 ne | 13.09.19 19:59:10 | |
K1M | Vybulka Jakub | 1998 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014037 | 130 so 131 ne | jen neděle | 13.09.19 19:59:10 | |
K1M | Bohatý Oto | 2007 | ZM | 2 | SK Třebechovice | 011088 | 130 so 131 ne | 14.09.19 21:04:07 | |
K1M | Hanuš Jiří | 2002 | DS | 2 | SK Třebechovice | 061041 | 130 so 131 ne | 14.09.19 21:04:07 | |
K1M | Pavlík Pavel | 1998 | 2 | SK Třebechovice | 061014 | 130 so 131 ne | 14.09.19 21:04:07 | ||
K1M | Černík Štěpán | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 130 so 131 ne | 15.09.19 09:42:38 | |
K1M | Pollert Antonín | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009022 | 130 so 131 ne | 15.09.19 09:42:38 | |
K1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 2 | Loko Trutnov | 060051 | 130 so 131 ne | 15.09.19 18:20:13 | |
K1M | Táborský Jan | 2003 | DM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066027 | 130 so 131 ne | 15.09.19 21:43:24 | |
K1M | Saal Štěpán | 2001 | DS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 046048 | 130 so 131 ne | 16.09.19 09:25:02 | |
K1M | Furiš Eduard | 2004 | DM | 2 | SK Vltava Č. Krumlov z.s. | 024071 | 130 so 131 ne | 16.09.19 10:59:52 | |
K1M | Havránek Jakub | 2002 | DS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049064 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:40:07 | |
K1M | Semerád Adam | 2004 | DM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:40:07 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:40:07 | |
K1M | Bízek Marek | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012076 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | |
K1M | Bohatý Karel | 2001 | DS | 2 | SK Třebechovice | 061027 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | |
K1M | Capalini Daniel | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012061 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | |
K1M | Kudrna Josef | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011093 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | |
K1M | Procházka Josef | 2002 | DS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 012046 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | |
K1M | Štercl Dominik | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012083 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | |
K1M | Venc Štěpán | 2004 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012066 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | |
K1M | Gabrlík Jakub | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119152 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1M | Hala Jiří | 2002 | DS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119143 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1M | Kratochvíl Lukáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119045 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1M | Kratochvíl Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119139 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1M | Novák Matyáš | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119076 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1M | Rudorfer Martin | 2003 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 119094 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1M | Štýbnar Vojtěch | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119197 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1M | Sahula Matěj | 2003 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010102 | 130 so 131 ne | 16.09.19 14:18:23 | |
K1M | Stránský Daniel | 2002 | DS | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010103 | 130 so 131 ne | 16.09.19 14:18:23 | |
K1M | Panzer Martin | 2007 | ZM | 2 | TJ Loko Plzeň | 039033 | 130 so 131 ne | 16.09.19 18:36:42 | |
K1M | Panzer Aleš | 1974 | V | 2 | TJ Loko Plzeň | 039023 | 130 so 131 ne | 16.09.19 18:36:42 | |
K1M | Kökörčin Matěj | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Desná | 128008 | 130 so 131 ne | 16.09.19 22:18:33 | |
K1M | Beneš Jindřich | 1985 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042001 | 130 so 131 ne | 16.09.19 23:58:14 | ||
K1M | Galuška Zdeněk | 2004 | DM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042035 | 130 so 131 ne | 16.09.19 23:58:14 | |
K1M | Švejd Jáchym | 2007 | ZM | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042025 | 130 so 131 ne | 16.09.19 23:58:14 | |
K1M | Turner Karel | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023096 | 130 so 131 ne | 16.09.19 23:58:14 | |
K1M | Kopeček Michal | 2007 | ZM | 2 | VS Tábor | 030034 | 130 so 131 ne | 17.09.19 07:45:38 | |
K1M | Vaněk Matěj | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030044 | 130 so 131 ne | 17.09.19 07:45:38 | |
K1M | Novák Václav | 2005 | ZS | 2 | VS Tábor | 030071 | 130 so 131 ne | 17.09.19 07:45:38 | |
K1M | Matějíček Vojtěch | 2002 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 103036 | 130 so 131 ne | 17.09.19 08:01:25 | |
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 130 so 131 ne | 17.09.19 08:01:25 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 130 so 131 ne | 17.09.19 08:01:25 | ||
K1M | Sobotka Adam | 2005 | ZS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103001 | 130 so 131 ne | 17.09.19 08:01:25 | |
K1M | Rendón Enrique | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001023 | 130 so 131 ne | 17.09.19 08:41:02 | |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 130 so 131 ne | 17.09.19 11:13:08 | |
K1M | Körner Adam | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011061 | 130 so 131 ne | 17.09.19 11:13:08 | |
K1M | Štibrányi David | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011068 | 130 so 131 ne | 17.09.19 11:13:08 | |
K1M | Popelka Petr | 2005 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011047 | 130 so 131 ne | 17.09.19 11:13:08 | |
K1M | Frencl Josef | 2002 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009134 | 130 so 131 ne | 17.09.19 11:58:27 | |
K1M | Jinek Hugo | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009146 | 130 so 131 ne | 17.09.19 15:33:55 | |
K1M | Postuwka Patrik | 2003 | DM | 2 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120011 | 130 so 131 ne | 17.09.19 19:30:26 | |
K1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:11 | |
K1M | Komárek Jakub | 2005 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023037 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:11 | |
K1M | Novotný David | 2005 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023029 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:11 | |
K1M | Putzer Hynek | 2003 | DM | 2 | SK Kaplice, z.s | 025003 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:11 | |
K1M | Mulač Viktor | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023028 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:11 | |
K1M | Zvolánek Jan | 1995 | 2 | TJ Jiskra Bechyně | 076010 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:11 | ||
K1M | Stanovský Jakub | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023048 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:11 | |
K1M | Boček Zdeněk | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023006 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:11 | |
K1M | Šimák Jakub | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023050 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:11 | |
K1M | Rezek Tomáš | 2001 | DS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023162 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:11 | |
K1M | Filipi Robert | 1964 | V | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 130 so 131 ne | 17.09.19 21:15:54 | |
K1M | Gotvald Robert | 1990 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043047 | 130 so 131 ne | 17.09.19 21:15:54 | ||
K1M | Kruťa Kryštof | 2000 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043013 | 130 so 131 ne | 17.09.19 21:15:54 | ||
K1M | Šedivý Jakub | 1994 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043029 | 130 so 131 ne | 17.09.19 21:15:54 | ||
K1M | Puškarčuk Aleš | 1989 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043015 | 130 so 131 ne | 17.09.19 21:15:54 | ||
K1M | Cardoselli Tomas | 2005 | ZS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001106 | 130 so 131 ne | 17.09.19 22:39:16 | |
K1M | Novák Filip | 2002 | DS | 2 | TJ Bohemians Praha | 001030 | 130 so 131 ne | 17.09.19 22:39:16 | |
K1M | Potužák Jan | 1988 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042032 | 130 so 131 ne | 17.09.19 23:57:21 | ||
K1M | Jeřábek Tomáš | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011073 | 130 so 131 ne | 18.09.19 08:26:42 | |
K1M | Kovářík Vít | 2003 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011072 | 130 so 131 ne | 18.09.19 08:26:42 | |
K1M | Taraba Matyáš | 2004 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 011070 | 130 so 131 ne | 18.09.19 08:26:42 | |
K1M | Zach Radovan | 2005 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011055 | 130 so 131 ne | 18.09.19 08:26:42 | |
K1M | Svoboda Martin | 2005 | ZS | 2 | TJ Loko Žatec | 052034 | 130 so 131 ne | 18.09.19 08:36:05 | |
K1M | Strasser Marek | 2004 | DM | 2 | TJ Loko Žatec | 052025 | 130 so 131 ne | 18.09.19 08:36:05 | |
celkem K1M: 123 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Galušková Karolína | 1995 | 1 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 009137 | 130 so 131 ne | 13.09.19 17:00:02 | ||
K1Ž | Beková Kateřina | 2002 | DS | 1 | TJ DUKLA Praha | 012038 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | |
K1Ž | Galušková Antonie | 2001 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009185 | 130 so 131 ne | 16.09.19 23:58:14 | |
K1Ž | Satková Gabriela | 2001 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009046 | 130 so 131 ne | 17.09.19 08:01:25 | |
K1Ž | Nesnídalová Lucie | 2002 | DS | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009080 | 130 so 131 ne | 18.09.19 08:36:05 | |
K1Ž | Kloboučková Ivana | 2003 | DM | 2+ | KK Opava | 121009 | 130 so 131 ne | 02.09.19 05:30:50 | |
K1Ž | Dušková Michala | 2000 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009105 | 130 so 131 ne | 11.09.19 22:29:40 | ||
K1Ž | Koblencová Anna | 1997 | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014030 | 130 so 131 ne | 13.09.19 19:59:10 | ||
K1Ž | Neugebauerová Anna Marie | 2002 | DS | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014065 | 130 so 131 ne | 13.09.19 19:59:10 | |
K1Ž | Vrbová Alexandra | 2000 | 2+ | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066009 | 130 so 131 ne | 15.09.19 21:43:24 | ||
K1Ž | Zimová Marie | 1992 | 2+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049030 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:40:07 | ||
K1Ž | Karlíková Barbora | 2002 | DS | 2+ | TJ DUKLA Praha | 012069 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | |
K1Ž | Doležalová Lucie | 2003 | DM | 2+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119157 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1Ž | Vaňková Klára | 2001 | DS | 2+ | VS Tábor | 030043 | 130 so 131 ne | 17.09.19 07:45:38 | |
K1Ž | Švehlová Kateřina | 2005 | ZS | 2+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023017 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:11 | |
K1Ž | Mrázková Klára | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 130 so 131 ne | 02.09.19 05:30:50 | |
K1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 130 so 131 ne | 08.09.19 20:03:44 | |
K1Ž | Haucková Gabriela | 2002 | DS | 2 | KVS Hradec Králové | 045006 | 130 so 131 ne | 09.09.19 06:49:44 | |
K1Ž | Keprtová Markéta | 2001 | DS | 2 | KVS Hradec Králové | 045028 | 130 so 131 ne | 09.09.19 06:49:44 | |
K1Ž | Součková Lucie | 2004 | DM | 2 | KVS Hradec Králové | 045024 | 130 so 131 ne | 09.09.19 06:49:44 | |
K1Ž | Červenková Amélie | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 | 130 so 131 ne | 09.09.19 18:32:48 | |
K1Ž | Červenková Vanessa | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009139 | 130 so 131 ne | 09.09.19 18:32:48 | |
K1Ž | Kašparová Anna | 1985 | 2 | Sk VS Slávia Hradec Králové | 055012 | 130 so 131 ne | 09.09.19 19:23:52 | ||
K1Ž | Jelínková Sára | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009012 | 130 so 131 ne | 10.09.19 10:04:06 | |
K1Ž | Pollertová Ema | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009008 | 130 so 131 ne | 10.09.19 10:04:06 | |
K1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 130 so 131 ne | 11.09.19 11:40:27 | |
K1Ž | Hrdličková Sára | 2003 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014015 | 130 so 131 ne | 13.09.19 19:59:10 | |
K1Ž | Machutová Iva | 2003 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014019 | 130 so 131 ne | 13.09.19 19:59:10 | |
K1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 130 so 131 ne | 14.09.19 21:04:07 | |
K1Ž | Sedláková Magdalena | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009099 | 130 so 131 ne | 15.09.19 09:42:38 | |
K1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 130 so 131 ne | 15.09.19 09:42:38 | |
K1Ž | Hojdová Eliška | 2005 | ZS | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066007 | 130 so 131 ne | 15.09.19 21:43:24 | |
K1Ž | Hojdová Markéta | 2007 | ZM | 2 | Vodácký oddíl Horšovský Týn | 066017 | 130 so 131 ne | 15.09.19 21:43:24 | |
K1Ž | Doležalová Bára | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119127 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1Ž | Janů Veronika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119137 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1Ž | Retková Marie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1Ž | Doležalová Viktorie | 2001 | DS | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010110 | 130 so 131 ne | 16.09.19 14:18:23 | |
K1Ž | Pavelková Markéta | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012084 | 130 so 131 ne | 16.09.19 14:18:23 | |
K1Ž | Kofroňová Zuzana | 2002 | DS | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010009 | 130 so 131 ne | 16.09.19 14:18:23 | |
K1Ž | Rutarová Kateřina | 2005 | ZS | 2 | Vodní sporty Desná | 128015 | 130 so 131 ne | 16.09.19 22:18:33 | |
K1Ž | Galušková Bára | 2006 | ZS | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042006 | 130 so 131 ne | 16.09.19 23:58:14 | |
K1Ž | Pospíšilová Jitka | 1989 | 2 | VS Tábor | 030019 | 130 so 131 ne | 17.09.19 07:45:38 | ||
K1Ž | Šindelářová Tereza | 2004 | DM | 2 | VS Tábor | 030046 | 130 so 131 ne | 17.09.19 07:45:38 | |
K1Ž | Dziadková Zuzana | 2002 | DS | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103009 | 130 so 131 ne | 17.09.19 08:01:25 | |
K1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 130 so 131 ne | 17.09.19 10:55:01 | |
K1Ž | Kremrová Adéla | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009034 | 130 so 131 ne | 17.09.19 15:58:54 | |
K1Ž | Fabianová Anna | 2007 | ZM | 2 | TJ DUKLA Praha | 120005 | 130 so 131 ne | 17.09.19 19:30:26 | |
K1Ž | Kudělásková Monika | 2003 | DM | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118014 | 130 so 131 ne | 17.09.19 19:30:26 | |
K1Ž | Tesařová Hana | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023085 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:11 | |
K1Ž | Kolářová Markéta | 2005 | ZS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090033 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:24 | |
K1Ž | Kristl Anouk | 2003 | DM | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009015 | 130 so 131 ne | 10.09.19 10:04:06 | |
K1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 130 so 131 ne | 13.09.19 19:59:10 | |
K1Ž | Tkadlecová Kateřina | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014076 | 130 so 131 ne | 13.09.19 19:59:10 | |
K1Ž | Střílková Jana | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 130 so 131 ne | 16.09.19 13:37:09 | |
K1Ž | Jurajdová Simona | 2007 | ZM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128006 | 130 so 131 ne | 16.09.19 22:18:33 | |
K1Ž | Pavelková Eva | 2008 | ZM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128017 | 130 so 131 ne | 16.09.19 22:18:33 | |
K1Ž | Matějíčková Anežka | 2005 | ZS | 3+ | Kanoe Klub Spoj Brno | 103030 | 130 so 131 ne | 17.09.19 08:01:25 | |
K1Ž | Burgerová Ester | 2004 | DM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090019 | 130 so 131 ne | 17.09.19 20:19:24 | |
K1Ž | Matulková Jana | 1996 | TJ DUKLA Praha | 012064 | 130 so 131 ne | 16.09.19 11:58:36 | |||
celkem K1Ž: 62 | |||||||||
počty C1M: 60 C1Ž: 18 C2M: 8 C2X: 4 K1M: 123 K1Ž: 62 celkem: 275 |