• 130  21.09.2019 sobota, 5. Národní kontrolní závod v Troji, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
  • 131  22.09.2019 neděle, 6. Národní kontrolní závod v Troji, startovné: mládež 200,-   dospělí 200,-
21.09.2019 - 22.09.2019, Univerzitní sportovní klub Praha
on-line přihlašování od 06.08.2019 00:00:00 do 17.09.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MJáně Michal1986MTDUKLA Brandýs012039  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
C1MHeger Tomáš19981DUKLA Brandýs012014  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
C1MJáně Jakub19901DUKLA Brandýs012023  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
C1MKuna Václav19981DUKLA Brandýs012077  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
C1MHavlíček Jan1982V1Univerzitní sportovní klub Praha009021  130 so
 131 ne
17.09.19 18:09:03
C1MHrobský Milan1983V2+Raft klub Trója097014  130 so
 131 ne
16.08.19 11:13:01
C1MUrban Daniel2001DS2+TJ Šumperk z.s.129021  130 so
 131 ne
28.08.19 16:40:16
C1MKrál Adam2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009114  130 so
 131 ne
05.09.19 12:45:40
C1MLhota Kryštof2002DS2+Univerzitní sportovní klub Praha009106  130 so
 131 ne
05.09.19 12:45:40
C1MPešek Michal19922+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014029  130 so
 131 ne
13.09.19 19:59:10
C1MWendl Denis20002+Vodácký oddíl Horšovský Týn066016  130 so
 131 ne
15.09.19 21:43:24
C1MFoukal Pavel19872+DUKLA Brandýs012044  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
C1MRašek Michal1977V2+DUKLA Brandýs012030  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
C1MKratochvíl Martin2003DM2+UP Olomouc119139  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
C1MKarásek Petr19862+Univerzitní sportovní klub Praha009018  130 so
 131 ne
17.09.19 00:21:17
C1MMalý Vojtěch19862+Univerzitní sportovní klub Praha009098  130 so
 131 ne
17.09.19 18:09:03
C1MBusta Jan19892+Univerzitní sportovní klub Praha009001  130 so
 131 ne
Prosím, abych startoval na konci kategorie C1.18.09.19 09:46:52
C1MKučera Tomáš1970V2Raft klub Trója097021  130 so
 131 ne
16.08.19 11:13:01
C1MUrban Michal2004DM2TJ Šumperk z.s.129024  130 so
 131 ne
28.08.19 16:40:16
C1MLeskovjan Martin19862Technika Praha007016  130 so
 131 ne
28.08.19 16:42:18
C1MRašner Karel2004DM2KK Postřelmov185007  130 so
 131 ne
29.08.19 12:32:44
C1MUlitzka Oliver2002DS2KK Opava121003  130 so
 131 ne
02.09.19 05:30:50
C1MDrábek Matyáš2005ZS2KVS Hradec Králové045022  130 so
 131 ne
09.09.19 06:49:44
C1MIndruch Tomáš1976V2KVS Hradec Králové045001  130 so
 131 ne
09.09.19 06:49:44
C1MIndruch Matěj2006ZS2KVS Hradec Králové045012  130 so
 131 ne
09.09.19 06:49:44
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  130 so
 131 ne
10.09.19 10:04:06
C1MJícha Dušan1982V2TJ Sokol Písek080008  130 so
 131 ne
10.09.19 20:18:18
C1MPříhoda Lukáš2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009084  130 so
 131 ne
11.09.19 16:30:51
C1MCuc Michal1977V2Technika Praha007007  130 so
 131 ne
13.09.19 11:49:35
C1MKočí Martin19912TJ Ohře Klášterec048081  130 so
 131 ne
13.09.19 16:49:50
C1MBeier Matouš2004DM2Loko Trutnov060047  130 so
 131 ne
15.09.19 18:20:13
C1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  130 so
 131 ne
15.09.19 18:20:13
C1MKuneš Daniel2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066020  130 so
 131 ne
15.09.19 21:43:24
C1MWendl Samuel2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066018  130 so
 131 ne
15.09.19 21:43:24
C1MMrůzek Vojta19982DUKLA Brandýs012057  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
C1MFiala Jakub2001DS2UP Olomouc119018  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
C1MKosík Dan2004DM2UP Olomouc119173  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
C1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
C1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
C1MRetek Václav2007ZM2UP Olomouc119189  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
C1MJanů Filip2002DS2UP Olomouc119159  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  130 so
 131 ne
17.09.19 06:24:22
C1MVálek Michal2006ZS2VS Tábor030025  130 so
 131 ne
17.09.19 07:45:38
C1MVaněk Matěj2004DM2VS Tábor030044  130 so
 131 ne
17.09.19 07:45:38
C1MŘíha Matyáš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009117  130 so
 131 ne
17.09.19 08:49:53
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  130 so
 131 ne
17.09.19 12:40:02
C1MPollert Jáchym2004DM2Univerzitní sportovní klub Praha009136  130 so
 131 ne
17.09.19 17:18:09
C1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:11
C1MPrüher Jakub1968V2SK VS Č. Budějovice023088  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:11
C1MŠedivý Vít2004DM2SK VS Č. Budějovice023135  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:11
C1MStanovský Vojtěch2002DS2SK VS Č. Budějovice023042  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:11
C1MBeier Alva2005ZS3+Loko Trutnov060054  130 so
 131 ne
15.09.19 18:20:13
C1MKopička Ondřej19893+Delfín Jablonec046108  130 so
 131 ne
16.09.19 09:25:02
C1MŠtercl Dominik2005ZS3+DUKLA Brandýs012083  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
C1MMalý Vojtěch2006ZS3+UP Olomouc119191  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
C1MStřílka Richard2006ZS3+UP Olomouc119180  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
C1MSvoboda Adam2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009119  130 so
 131 ne
16.09.19 21:04:02
C1MPrüher Vojtěch2006ZS3+SK VS Č. Budějovice023071  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:11
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090011  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:24
C1MFilipi Robert1964V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  130 so
 131 ne
17.09.19 21:15:54
celkem C1M: 60    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKrálová Adéla2001DS1Univerzitní sportovní klub Praha009103  130 so
 131 ne
12.09.19 20:06:06
C1ŽDoležalová Lucie2003DM1UP Olomouc119157  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
C1ŽSatková Gabriela2001DS1Kanoe Klub Spoj Brno103016  130 so
 131 ne
17.09.19 08:01:25
C1ŽKloboučková Ivana2003DM2+KK Opava121009  130 so
 131 ne
02.09.19 05:30:50
C1ŽKošíková Denisa2002DS2+SK Veselí nad Moravou133047  130 so
 131 ne
11.09.19 11:40:27
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2+UP Olomouc119127  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
C1ŽŠtěpánková Petra2001DS2+UP Olomouc119068  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
C1ŽDziadková Zuzana2002DS2+Kanoe Klub Spoj Brno103009  130 so
 131 ne
17.09.19 08:01:25
C1ŽFreislebenová Patricia2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009142  130 so
 131 ne
17.09.19 11:37:49
C1ŽMorenová Adriana2004DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009096  130 so
 131 ne
17.09.19 12:18:04
C1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  130 so
 131 ne
08.09.19 20:03:44
C1ŽSoučková Lucie2004DM2KVS Hradec Králové045024  130 so
 131 ne
09.09.19 06:49:44
C1ŽKašparová Anna19852Sk VS Slávia Hradec Králové055012  130 so
 131 ne
09.09.19 19:23:52
C1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  130 so
 131 ne
14.09.19 21:04:07
C1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  130 so
 131 ne
15.09.19 09:42:38
C1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
C1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
C1ŽStřílková Jana2004DM2UP Olomouc119181  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
celkem C1Ž: 18    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MPohanka Vít
Weber Oldřich
2000
1987
1Kanoistický klub Klatovy z.s.
SK VS Č. Budějovice
036019
023133
 130 so
 131 ne
29.08.19 10:11:10
C2MMrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
1DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012057
012033
 130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
C2MŠrámek Michal
Gotvald Robert
1982
1990
1DUKLA Brandýs
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
012068
043047
 130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
C2MSuchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
1DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012009
012049
 130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
C2MMrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
1KK Opava
KK Opava
121030
121032
 130 so
 131 ne
16.09.19 20:58:40
C2MKlimuškin Pavel1964V1Kotva Bráník077003  130 so
 131 ne
17.09.19 22:33:12
C2MGabrlík Jakub
Mráka Jan
2004
2004
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119152
119154
 130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
C2MPrüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
DM2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023135
 130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:11
celkem C2M: 8    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XWendl Denis
Matulková Jana
2000
1996
1Vodácký oddíl Horšovský Týn
DUKLA Brandýs
066016
012064
 130 so
 131 ne
15.09.19 21:43:24
C2XWendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
DM1Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
066018
023085
 130 so
 131 ne
15.09.19 22:24:57
C2XDrábek Matyáš
Samková Olga
2005
2005
ZS2KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
045022
061039
 130 so
 131 ne
09.09.19 06:49:44
C2XKašparová Anna
Jindrák Petr
1985
1969
2Sk VS Slávia Hradec Králové
Technika Praha
055012
007041
 130 so
 131 ne
09.09.19 19:23:52
celkem C2X: 4    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MPohanka Vít20001Kanoistický klub Klatovy z.s.036019  130 so
 131 ne
29.08.19 10:11:10
K1MMatějka Michael19971Univerzitní sportovní klub Praha009077  130 so
 131 ne
15.09.19 22:13:51
K1MVašina Jiří19941Univerzitní sportovní klub Praha009183  130 so
 131 ne
15.09.19 22:13:51
K1MKrejčí Jakub2002DS1DUKLA Brandýs012054  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
K1MMaslaňák Tomáš19901DUKLA Brandýs012002  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
K1MBílý Petr1981V1Univerzitní sportovní klub Praha009006  130 so
 131 ne
18.09.19 09:46:52
K1MRouča Samuel2002DS2+TJ Šumperk z.s.129002  130 so
 131 ne
28.08.19 16:40:16
K1MMrázek Jakub2004DM2+KK Opava121103  130 so
 131 ne
02.09.19 05:30:50
K1MMrázek Jan19982+KK Opava121030  130 so
 131 ne
02.09.19 05:30:50
K1MŽák Jiří19862+KK Opava121040  130 so
 131 ne
02.09.19 05:30:50
K1MZeman Vojtěch20002+Univerzitní sportovní klub Praha009102  130 so
 131 ne
11.09.19 11:28:51
K1MKošík Michal19952+SK Veselí nad Moravou133058  130 so
 131 ne
11.09.19 11:40:27
K1MCubr Filip20002+TJ ČSAD Plzeň038008  130 so
 131 ne
12.09.19 19:05:52
K1MMrůzek David1976V2+DUKLA Brandýs012010  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
K1MTichý Štěpán20002+UP Olomouc119200  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1MAbraham Tomáš19922+SK VS Karbo Benátky010013  130 so
 131 ne
16.09.19 14:18:23
K1MStránský Dominik19992+SK VS Karbo Benátky010026  130 so
 131 ne
16.09.19 14:18:23
K1MŠpalek Matěj20002+SK VS Karbo Benátky010099  130 so
 131 ne
16.09.19 14:18:23
K1MVeverka Lukáš2002DS2+SK VS Karbo Benátky010008  130 so
 131 ne
16.09.19 14:18:23
K1MChmátal Petr19902+Univerzitní sportovní klub Praha009165  130 so
 131 ne
17.09.19 18:09:03
K1MKořínek Vilém19992+Univerzitní sportovní klub Praha009064  130 so
 131 ne
18.09.19 09:46:52
K1MBrokeš Marek2003DM2TJ Šumperk z.s.129038  130 so
 131 ne
28.08.19 16:40:16
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  130 so
 131 ne
28.08.19 16:40:16
K1MHolínek Svatopluk2001DS2TJ Šumperk z.s.129016  130 so
 131 ne
28.08.19 16:40:16
K1MRašner Karel2004DM2KK Postřelmov185007  130 so
 131 ne
29.08.19 12:32:44
K1MVavrla Adam20002KK Opava121063  130 so
 131 ne
02.09.19 05:30:50
K1MRousek Tomáš19972KK Opava121032  130 so
 131 ne
02.09.19 05:30:50
K1MPechač Jonáš2004DM2Univerzitní sportovní klub Praha009149  130 so
 131 ne
02.09.19 21:09:44
K1MHajduch Jaroslav2004DM2Otava Strakonice027010  130 so
 131 ne
05.09.19 16:36:26
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  130 so
 131 ne
08.09.19 21:54:12
K1MHouska Jan2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009123  130 so
 131 ne
10.09.19 00:21:59
K1MZvolský Kristián2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009161  130 so
 131 ne
10.09.19 10:04:06
K1MIvánek Roman2002DS2SK Veselí nad Moravou133063  130 so
 131 ne
11.09.19 11:40:27
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  130 so
 131 ne
12.09.19 13:43:26
K1MBednárek Jan1983V2Vodní sporty Zábřeh135001  130 so
 131 ne
13.09.19 17:28:52
K1MPátek Vítězslav2003DM2Vodní sporty Zábřeh135046  130 so
 131 ne
13.09.19 17:28:52
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  130 so
 131 ne
13.09.19 19:59:10
K1MDolista Jan19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014005  130 so
 131 ne
13.09.19 19:59:10
K1MHrňák Jáchym2004DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  130 so
 131 ne
13.09.19 19:59:10
K1MChochola Ondřej2004DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014078  130 so
 131 ne
13.09.19 19:59:10
K1MKysela David1977V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014024  130 so
 131 ne
jen neděle13.09.19 19:59:10
K1MNeugebauer Roman1965V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014096  130 so
 131 ne
13.09.19 19:59:10
K1MPrell Pavel1976V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014017  130 so
 131 ne
13.09.19 19:59:10
K1MŘejha Jiří1981V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014048  130 so
 131 ne
13.09.19 19:59:10
K1MVybulka Jakub19982TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014037  130 so
 131 ne
jen neděle13.09.19 19:59:10
K1MBohatý Oto2007ZM2SK Třebechovice061038  130 so
 131 ne
14.09.19 21:04:07
K1MHanuš Jiří2002DS2SK Třebechovice061041  130 so
 131 ne
14.09.19 21:04:07
K1MPavlík Pavel19982SK Třebechovice061014  130 so
 131 ne
14.09.19 21:04:07
K1MČerník Štěpán2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009036  130 so
 131 ne
15.09.19 09:42:38
K1MPollert Antonín2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009022  130 so
 131 ne
15.09.19 09:42:38
K1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  130 so
 131 ne
15.09.19 18:20:13
K1MTáborský Jan2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  130 so
 131 ne
15.09.19 21:43:24
K1MSaal Štěpán2001DS2Delfín Jablonec046048  130 so
 131 ne
16.09.19 09:25:02
K1MFuriš Eduard2004DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  130 so
 131 ne
16.09.19 10:59:52
K1MHavránek Jakub2002DS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049064  130 so
 131 ne
16.09.19 11:40:07
K1MSemerád Adam2004DM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  130 so
 131 ne
16.09.19 11:40:07
K1MSemerád Jakub2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  130 so
 131 ne
16.09.19 11:40:07
K1MBízek Marek2005ZS2DUKLA Brandýs012076  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
K1MBohatý Karel2001DS2DUKLA Brandýs012053  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
K1MKudrna Josef2004DM2DUKLA Brandýs012073  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
K1MProcházka Josef2002DS2DUKLA Brandýs012046  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
K1MŠtercl Dominik2005ZS2DUKLA Brandýs012083  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
K1MVenc Štěpán2004DM2DUKLA Brandýs012066  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
K1MGabrlík Jakub2004DM2UP Olomouc119152  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1MHala Jiří2002DS2UP Olomouc119143  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1MKratochvíl Lukáš2005ZS2UP Olomouc119045  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1MKratochvíl Martin2003DM2UP Olomouc119139  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1MMráka Jan2004DM2UP Olomouc119154  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1MNovák Matyáš2005ZS2UP Olomouc119076  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1MRetek Toman2007ZM2UP Olomouc119188  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1MRetek Václav2007ZM2UP Olomouc119189  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1MRudorfer Martin2003DM2UP Olomouc119094  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1MŠotek Adam2005ZS2UP Olomouc119118  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1MŠtýbnar Vojtěch2005ZS2UP Olomouc119197  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1MSahula Matěj2003DM2SK VS Karbo Benátky010102  130 so
 131 ne
16.09.19 14:18:23
K1MStránský Daniel2002DS2SK VS Karbo Benátky010103  130 so
 131 ne
16.09.19 14:18:23
K1MPanzer Martin2007ZM2TJ Loko Plzeň039033  130 so
 131 ne
16.09.19 18:36:42
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  130 so
 131 ne
16.09.19 18:36:42
K1MKökörčin Matěj2003DM2Vodní sporty Desná128008  130 so
 131 ne
16.09.19 22:18:33
K1MBeneš Jindřich19852Klub vodních sportů Sušice z.s.042001  130 so
 131 ne
16.09.19 23:58:14
K1MGaluška Zdeněk2004DM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042035  130 so
 131 ne
16.09.19 23:58:14
K1MŠvejd Jáchym2007ZM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042025  130 so
 131 ne
16.09.19 23:58:14
K1MTurner Karel2004DM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  130 so
 131 ne
16.09.19 23:58:14
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  130 so
 131 ne
17.09.19 07:45:38
K1MVaněk Matěj2004DM2VS Tábor030044  130 so
 131 ne
17.09.19 07:45:38
K1MNovák Václav2005ZS2VS Tábor030071  130 so
 131 ne
17.09.19 07:45:38
K1MMatějíček Vojtěch2002DS2Kanoe Klub Spoj Brno103036  130 so
 131 ne
17.09.19 08:01:25
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  130 so
 131 ne
17.09.19 08:01:25
K1MBergmann Ondřej20002Kanoe Klub Spoj Brno103026  130 so
 131 ne
17.09.19 08:01:25
K1MSobotka Adam2005ZS2Kanoe Klub Spoj Brno103001  130 so
 131 ne
17.09.19 08:01:25
K1MRendón Enrique2005ZS2Wild Water Canoe Club FROL090013  130 so
 131 ne
17.09.19 08:41:02
K1MVenc Ondřej2007ZM2KK Brandýs nad Labem011022  130 so
 131 ne
17.09.19 11:13:08
K1MKörner Adam2004DM2KK Brandýs nad Labem011061  130 so
 131 ne
17.09.19 11:13:08
K1MŠtibrányi David2004DM2KK Brandýs nad Labem011068  130 so
 131 ne
17.09.19 11:13:08
K1MPopelka Petr2005ZS2KK Brandýs nad Labem011047  130 so
 131 ne
17.09.19 11:13:08
K1MFrencl Josef2002DS2Univerzitní sportovní klub Praha009134  130 so
 131 ne
17.09.19 11:58:27
K1MJinek Hugo2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009146  130 so
 131 ne
17.09.19 15:33:55
K1MPostuwka Patrik2003DM2VK Tzunami Ostrava118033  130 so
 131 ne
17.09.19 19:30:26
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:11
K1MKomárek Jakub2005ZS2SK VS Č. Budějovice023037  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:11
K1MNovotný David2005ZS2SK VS Č. Budějovice023029  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:11
K1MPutzer Hynek2003DM2SK VS Č. Budějovice023099  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:11
K1MMulač Viktor1975V2SK VS Č. Budějovice023028  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:11
K1MZvolánek Jan19952SK VS Č. Budějovice023040  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:11
K1MStanovský Jakub2004DM2SK VS Č. Budějovice023048  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:11
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:11
K1MŠimák Jakub2004DM2SK VS Č. Budějovice023050  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:11
K1MRezek Tomáš2001DS2SK VS Č. Budějovice023162  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:11
K1MFilipi Robert1964V2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  130 so
 131 ne
17.09.19 21:15:54
K1MGotvald Robert19902SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043047  130 so
 131 ne
17.09.19 21:15:54
K1MKruťa Kryštof20002SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043013  130 so
 131 ne
17.09.19 21:15:54
K1MŠedivý Jakub19942SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043029  130 so
 131 ne
17.09.19 21:15:54
K1MPuškarčuk Aleš19892SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043015  130 so
 131 ne
17.09.19 21:15:54
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2TJ Bohemians Praha001106  130 so
 131 ne
17.09.19 22:39:16
K1MNovák Filip2002DS2TJ Bohemians Praha001030  130 so
 131 ne
17.09.19 22:39:16
K1MPotužák Jan19882Klub vodních sportů Sušice z.s.042032  130 so
 131 ne
17.09.19 23:57:21
K1MJeřábek Tomáš2004DM2KK Brandýs nad Labem011073  130 so
 131 ne
18.09.19 08:26:42
K1MKovařík Vít2003DM2KK Brandýs nad Labem011072  130 so
 131 ne
18.09.19 08:26:42
K1MTaraba Matyáš2004DM2KK Brandýs nad Labem011070  130 so
 131 ne
18.09.19 08:26:42
K1MZach Radovan2005ZS2KK Brandýs nad Labem011055  130 so
 131 ne
18.09.19 08:26:42
K1MSvoboda Martin2005ZS2TJ Loko Žatec052034  130 so
 131 ne
18.09.19 08:36:05
K1MStrasser Marek2004DM2TJ Loko Žatec052025  130 so
 131 ne
18.09.19 08:36:05
celkem K1M: 123    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽGalušková Karolína19951Univerzitní sportovní klub Praha009137  130 so
 131 ne
13.09.19 17:00:02
K1ŽBeková Kateřina2002DS1DUKLA Brandýs012038  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
K1ŽGalušková Antonie2001DS1Klub vodních sportů Sušice z.s.042031  130 so
 131 ne
16.09.19 23:58:14
K1ŽSatková Gabriela2001DS1Kanoe Klub Spoj Brno103016  130 so
 131 ne
17.09.19 08:01:25
K1ŽNesnídalová Lucie2002DS1TJ Loko Žatec052020  130 so
 131 ne
18.09.19 08:36:05
K1ŽKloboučková Ivana2003DM2+KK Opava121009  130 so
 131 ne
02.09.19 05:30:50
K1ŽDušková Michala20002+Univerzitní sportovní klub Praha009105  130 so
 131 ne
11.09.19 22:29:40
K1ŽKoblencová Anna19972+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014030  130 so
 131 ne
13.09.19 19:59:10
K1ŽNeugebauerová Anna Marie2002DS2+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014065  130 so
 131 ne
13.09.19 19:59:10
K1ŽVrbová Alexandra20002+Vodácký oddíl Horšovský Týn066009  130 so
 131 ne
15.09.19 21:43:24
K1ŽZimová Marie19922+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049030  130 so
 131 ne
16.09.19 11:40:07
K1ŽKarlíková Barbora2002DS2+DUKLA Brandýs012069  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
K1ŽDoležalová Lucie2003DM2+UP Olomouc119157  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1ŽVaňková Klára2001DS2+VS Tábor030043  130 so
 131 ne
17.09.19 07:45:38
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2+SK VS Č. Budějovice023017  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:11
K1ŽMrázková Klára2006ZS2KK Opava121035  130 so
 131 ne
02.09.19 05:30:50
K1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  130 so
 131 ne
08.09.19 20:03:44
K1ŽHaucková Gabriela2002DS2KVS Hradec Králové045006  130 so
 131 ne
09.09.19 06:49:44
K1ŽKeprtová Markéta2001DS2KVS Hradec Králové045028  130 so
 131 ne
09.09.19 06:49:44
K1ŽSoučková Lucie2004DM2KVS Hradec Králové045024  130 so
 131 ne
09.09.19 06:49:44
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  130 so
 131 ne
09.09.19 18:32:48
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  130 so
 131 ne
09.09.19 18:32:48
K1ŽKašparová Anna19852Sk VS Slávia Hradec Králové055012  130 so
 131 ne
09.09.19 19:23:52
K1ŽJelínková Sára2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009012  130 so
 131 ne
10.09.19 10:04:06
K1ŽPollertová Ema2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009008  130 so
 131 ne
10.09.19 10:04:06
K1ŽKošíková Denisa2002DS2SK Veselí nad Moravou133047  130 so
 131 ne
11.09.19 11:40:27
K1ŽHrdličková Sára2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  130 so
 131 ne
13.09.19 19:59:10
K1ŽMachutová Iva2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  130 so
 131 ne
13.09.19 19:59:10
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  130 so
 131 ne
14.09.19 21:04:07
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009099  130 so
 131 ne
15.09.19 09:42:38
K1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  130 so
 131 ne
15.09.19 09:42:38
K1ŽHojdová Eliška2005ZS2Vodácký oddíl Horšovský Týn066007  130 so
 131 ne
15.09.19 21:43:24
K1ŽHojdová Markéta2007ZM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  130 so
 131 ne
15.09.19 21:43:24
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1ŽJanů Veronika2005ZS2UP Olomouc119137  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM2UP Olomouc119176  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1ŽRetková Marie2003DM2UP Olomouc119215  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1ŽDoležalová Viktorie2001DS2SK VS Karbo Benátky010110  130 so
 131 ne
16.09.19 14:18:23
K1ŽPavelková Markéta2005ZS2SK VS Karbo Benátky010107  130 so
 131 ne
16.09.19 14:18:23
K1ŽKofroňová Zuzana2002DS2SK VS Karbo Benátky010009  130 so
 131 ne
16.09.19 14:18:23
K1ŽRutarová Kateřina2005ZS2Vodní sporty Desná128015  130 so
 131 ne
16.09.19 22:18:33
K1ŽGalušková Bára2006ZS2Klub vodních sportů Sušice z.s.042006  130 so
 131 ne
16.09.19 23:58:14
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  130 so
 131 ne
17.09.19 07:45:38
K1ŽŠindelářová Tereza2004DM2VS Tábor030046  130 so
 131 ne
17.09.19 07:45:38
K1ŽDziadková Zuzana2002DS2Kanoe Klub Spoj Brno103009  130 so
 131 ne
17.09.19 08:01:25
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  130 so
 131 ne
17.09.19 10:55:01
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  130 so
 131 ne
17.09.19 15:58:54
K1ŽFabianová Anna2007ZM2VK Tzunami Ostrava118017  130 so
 131 ne
17.09.19 19:30:26
K1ŽKudělásková Monika2003DM2VK Tzunami Ostrava118014  130 so
 131 ne
17.09.19 19:30:26
K1ŽTesařová Hana2004DM2SK VS Č. Budějovice023085  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:11
K1ŽKolářová Markéta2005ZS2Wild Water Canoe Club FROL090033  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:24
K1ŽKristl Anouk2003DM3+Univerzitní sportovní klub Praha009015  130 so
 131 ne
10.09.19 10:04:06
K1ŽHoráková Julie2006ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  130 so
 131 ne
13.09.19 19:59:10
K1ŽTkadlecová Kateřina2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014076  130 so
 131 ne
13.09.19 19:59:10
K1ŽStřílková Jana2004DM3+UP Olomouc119181  130 so
 131 ne
16.09.19 13:37:09
K1ŽJurajdová Simona2007ZM3+Vodní sporty Desná128006  130 so
 131 ne
16.09.19 22:18:33
K1ŽPavelková Eva2008ZM3+Vodní sporty Desná128017  130 so
 131 ne
16.09.19 22:18:33
K1ŽMatějíčková Anežka2005ZS3+Kanoe Klub Spoj Brno103030  130 so
 131 ne
17.09.19 08:01:25
K1ŽBurgerová Ester2004DM3+Wild Water Canoe Club FROL090019  130 so
 131 ne
17.09.19 20:19:24
K1ŽMatulková Jana1996DUKLA Brandýs012064  130 so
 131 ne
16.09.19 11:58:36
celkem K1Ž: 62    
počty C1M: 60   C1Ž: 18   C2M: 8   C2X: 4   K1M: 123   K1Ž: 62     celkem: 275