- 108 17.08.2019 sobota, Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
- 109 18.08.2019 neděle, Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka, startovné: mládež 50,- dospělí 100,-
17.08.2019 - 18.08.2019, TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
on-line přihlašování od 08.07.2019 00:00:00 do 13.08.2019 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Jáně Michal | 1986 | MT | TJ DUKLA Praha | 012039 | 108 so 109 ne | 13.08.19 17:59:56 | ||
C1M | Říha Martin | 1992 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009152 | 108 so 109 ne | 11.08.19 20:40:08 | ||
C1M | Heger Tomáš | 1998 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012014 | 108 so 109 ne | 13.08.19 17:59:56 | ||
C1M | Jáně Jakub | 1990 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012023 | 108 so 109 ne | 13.08.19 17:59:56 | ||
C1M | Kaminský Jan | 1999 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009017 | 108 so 109 ne | 13.08.19 19:57:40 | ||
C1M | Novotný Petr | 2000 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012085 | 108 so 109 ne | 13.08.19 21:54:40 | ||
C1M | Busta Jan | 1989 | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009001 | 108 so 109 ne | 11.08.19 19:41:16 | ||
C1M | Vaněk Jiří | 1987 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014009 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | ||
C1M | Kašpar Čeněk | 2000 | 3+ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008081 | 108 so 109 ne | 13.08.19 17:59:56 | ||
C1M | Šanda Petr | 2000 | Wild Water Canoe Club FROL | 090012 | 108 so 109 ne | 15.08.19 14:48:35 | |||
C1M | Větrovský Jiří | 1966 | V | 2 | SPORT Zbraslav, z. s. | 095002 | 108 so 109 ne | 31.07.19 13:00:51 | |
C1M | Jícha Dušan | 1982 | V | 2 | TJ Sokol Písek | 080008 | 108 so 109 ne | 12.08.19 12:08:06 | |
C1M | Kučera Tomáš | 1970 | V | 2 | Raft klub Troja | 097021 | 108 so 109 ne | 13.08.19 22:54:46 | |
C1M | Míka Viktor | 1977 | V | 3+ | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008016 | 108 so 109 ne | 13.08.19 14:47:44 | |
C1M | Rubín Daniel | 1975 | V | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012032 | 108 so 109 ne | 13.08.19 17:59:56 | |
C1M | Filipi Robert | 1964 | V | 3+ | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 108 so 109 ne | 13.08.19 19:18:52 | |
C1M | Urban Michal | 2004 | DM | 2 | TJ DUKLA Praha | 012089 | 108 so 109 ne | 12.08.19 19:39:07 | |
C1M | Čihovský Šimon | 2003 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023069 | 108 so 109 ne | 13.08.19 07:58:33 | |
C1M | Šedivý Vít | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023135 | 108 so 109 ne | 13.08.19 07:58:33 | |
C1M | Mrázek Jakub | 2004 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 108 so 109 ne | 13.08.19 20:27:33 | |
C1M | Drábek Matyáš | 2005 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045022 | 108 so 109 ne | 10.08.19 11:11:00 | |
C1M | Indruch Matěj | 2006 | ZS | 2 | KVS Hradec Králové | 045012 | 108 so 109 ne | 10.08.19 11:11:00 | |
C1M | Větrovský Tomáš | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009016 | 108 so 109 ne | 13.08.19 21:31:47 | |
C1M | Capalini Daniel | 2005 | ZS | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012061 | 108 so 109 ne | 13.08.19 17:59:56 | |
C1M | Slavík Vojtěch | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090011 | 108 so 109 ne | 15.08.19 14:48:35 | |
C1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 108 so 109 ne | 13.08.19 22:56:21 | |
C1M | Voneš Jakub | 2007 | ZM | 3 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 108 so 109 ne | 13.08.19 22:56:21 | |
celkem C1M: 27 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Matulková Jana | 1996 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012064 | 108 so 109 ne | 13.08.19 17:59:56 | ||
C1Ž | Morenová Adriana | 2004 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009096 | 108 so 109 ne | 06.08.19 12:59:48 | |
C1Ž | Freislebenová Patricie | 2003 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009142 | 108 so 109 ne | 11.08.19 21:41:00 | |
C1Ž | Kloboučková Ivana | 2003 | DM | 2+ | KK Opava | 121009 | 108 so 109 ne | 13.08.19 20:27:33 | |
C1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 108 so 109 ne | 13.08.19 19:27:56 | |
C1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 108 so 109 ne | 12.08.19 20:05:48 | |
C1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 108 so 109 ne | 12.08.19 20:31:01 | |
celkem C1Ž: 7 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Suchý Ondřej Suchý Matěj | 1979 1986 | 1 | TJ DUKLA Praha TJ DUKLA Praha | 012049 012009 | 108 so 109 ne | 13.08.19 17:59:56 | ||
C2M | Klimuškin Pavel Kašpar Martin | 1964 1967 | V | 1 | Kotva Bráník Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 077003 008010 | 108 so 109 ne | 14.08.19 11:50:47 | |
celkem C2M: 2 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Samková Olga Drábek Matyáš | 2005 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice KVS Hradec Králové | 061039 045022 | 108 so 109 ne | 12.08.19 20:05:48 | |
celkem C2X: 1 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Žížala Josef | 1999 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009085 | 108 so 109 ne | 13.08.19 12:57:29 | ||
K1M | Hilgert Luboš | 1986 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012001 | 108 so 109 ne | 13.08.19 17:59:56 | ||
K1M | Vašina Jiří | 1994 | 1 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009183 | 108 so 109 ne | 13.08.19 18:54:08 | ||
K1M | Abraham Tomáš | 1992 | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010013 | 108 so 109 ne | 13.08.19 18:58:17 | ||
K1M | Stránský Dominik | 1999 | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010026 | 108 so 109 ne | 13.08.19 18:58:17 | ||
K1M | Špalek Matěj | 2000 | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010099 | 108 so 109 ne | 13.08.19 18:58:17 | ||
K1M | Bouzek Filip | 1992 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042024 | 108 so 109 ne | 13.08.19 16:18:09 | ||
K1M | Potužák Jan | 1988 | 2 | Klub vodních sportů Sušice z.s. | 042032 | 108 so 109 ne | 13.08.19 16:18:09 | ||
K1M | Gotvald Robert | 1990 | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043047 | 108 so 109 ne | 13.08.19 19:18:52 | ||
K1M | Vavrla Adam | 2000 | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118002 | 108 so 109 ne | 13.08.19 20:27:33 | ||
K1M | Voves Ladislav | 1985 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014003 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | ||
K1M | Dolista Jan | 1987 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014005 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | ||
K1M | Vybulka Jakub | 1998 | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014037 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | ||
K1M | Klimuškin Šimon | 1995 | 3+ | Kotva Bráník | 077014 | 108 so 109 ne | 14.08.19 11:50:47 | ||
K1M | Macášek Tomáš | 1992 | TJ DUKLA Praha | 012035 | 108 so 109 ne | 13.08.19 17:59:56 | |||
K1M | Lepík Filip | 1976 | V | 2 | TJ SK Hubertus KV | 034017 | 108 so 109 ne | 11.08.19 14:27:23 | |
K1M | Mulač Viktor | 1975 | V | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023028 | 108 so 109 ne | 13.08.19 07:58:33 | |
K1M | Míka Viktor | 1977 | V | 2 | Sportovní klub Žižkov Praha z.s. | 008016 | 108 so 109 ne | 13.08.19 14:47:44 | |
K1M | Rubín Daniel | 1975 | V | 2 | TJ DUKLA Praha | 012032 | 108 so 109 ne | 13.08.19 17:59:56 | |
K1M | Filipi Robert | 1964 | V | 2 | SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. | 043009 | 108 so 109 ne | 13.08.19 19:18:52 | |
K1M | Kulhánek Jan | 1978 | V | 2 | Delfín Jablonec | 046012 | 108 so 109 ne | 14.08.19 09:44:39 | |
K1M | Vyhnánek Jiří | 1974 | V | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007034 | 108 so 109 ne | 14.08.19 09:46:14 | |
K1M | Neugebauer Roman | 1965 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014096 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1M | Řejha Jiří | 1981 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014048 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1M | Kysela David | 1977 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014024 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1M | Prell Pavel | 1976 | V | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014017 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1M | Horák David | 1976 | V | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 090008 | 108 so 109 ne | 15.08.19 14:48:35 | |
K1M | Rouča Jaroslav | 1970 | V | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129034 | 108 so 109 ne | 12.08.19 19:39:07 | |
K1M | Doležal Pavel | 1974 | V | 3+ | TJ Dvůr Králové | 053004 | 108 so 109 ne | 12.08.19 21:53:18 | |
K1M | Novák Jindřich | 1964 | V | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014021 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1M | Hron Robin | 1979 | V | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014023 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1M | Vícha Lubomír | 1982 | V | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108005 | 108 so 109 ne | 07.08.19 17:45:10 | |
K1M | Císařovský Petr | 1977 | V | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090010 | 108 so 109 ne | 15.08.19 14:48:35 | |
K1M | Rouča Samuel | 2002 | DS | 2+ | TJ Šumperk z.s. | 129002 | 108 so 109 ne | 12.08.19 19:39:07 | |
K1M | Veverka Lukáš | 2002 | DS | 2+ | SK VS Benátky nad Jizerou | 010008 | 108 so 109 ne | 13.08.19 18:58:17 | |
K1M | Frencl Josef | 2002 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009134 | 108 so 109 ne | 04.08.19 22:31:57 | |
K1M | Houska Jan | 2001 | DS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009123 | 108 so 109 ne | 12.08.19 09:51:31 | |
K1M | Hanuš Jiří | 2002 | DS | 2 | SK Třebechovice | 061041 | 108 so 109 ne | 12.08.19 20:05:48 | |
K1M | Bohatý Karel | 2001 | DS | 2 | SK Třebechovice | 061027 | 108 so 109 ne | 13.08.19 17:59:56 | |
K1M | Stránský Daniel | 2002 | DS | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010103 | 108 so 109 ne | 13.08.19 18:58:17 | |
K1M | Saal Štěpán | 2001 | DS | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 046048 | 108 so 109 ne | 14.08.19 09:44:39 | |
K1M | Mrázek Jakub | 2004 | DM | 2+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009191 | 108 so 109 ne | 13.08.19 20:27:33 | |
K1M | Duřt Vojtěch | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009122 | 108 so 109 ne | 12.08.19 09:37:36 | |
K1M | Semerád Adam | 2004 | DM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049003 | 108 so 109 ne | 12.08.19 22:56:45 | |
K1M | Pípal Zbyněk | 2003 | DM | 2 | Wild Water Canoe Club FROL | 023041 | 108 so 109 ne | 13.08.19 07:58:33 | |
K1M | Kudrna Josef | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011093 | 108 so 109 ne | 13.08.19 17:59:56 | |
K1M | Sahula Matěj | 2003 | DM | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010102 | 108 so 109 ne | 13.08.19 18:58:17 | |
K1M | Jeřábek Tomáš | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011073 | 108 so 109 ne | 13.08.19 21:05:43 | |
K1M | Kovářík Vít | 2003 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011072 | 108 so 109 ne | 13.08.19 21:05:43 | |
K1M | Taraba Matyáš | 2004 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 011070 | 108 so 109 ne | 13.08.19 21:05:43 | |
K1M | Petr Lukáš | 2004 | DM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011048 | 108 so 109 ne | 13.08.19 22:56:21 | |
K1M | Hrňák Jáchym | 2004 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014067 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1M | Chochola Ondřej | 2004 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014078 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1M | Loun Matěj Václav | 2004 | DM | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129040 | 108 so 109 ne | 12.08.19 19:39:07 | |
K1M | Westfal Mattias | 2004 | DM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014094 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1M | Mojžiš Matyáš | 2004 | DM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014062 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1M | Černík Štěpán | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009036 | 108 so 109 ne | 12.08.19 20:31:01 | |
K1M | Kárník Tadeáš | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009029 | 108 so 109 ne | 12.08.19 20:31:01 | |
K1M | Semerád Jakub | 2006 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049008 | 108 so 109 ne | 12.08.19 22:56:45 | |
K1M | Komárek Jakub | 2005 | ZS | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023037 | 108 so 109 ne | 13.08.19 07:58:33 | |
K1M | Ondruš Mario | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009133 | 108 so 109 ne | 13.08.19 08:46:32 | |
K1M | Bízek Marek | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012076 | 108 so 109 ne | 13.08.19 17:59:56 | |
K1M | Capalini Daniel | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012061 | 108 so 109 ne | 13.08.19 17:59:56 | |
K1M | Zach Radovan | 2005 | ZS | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011055 | 108 so 109 ne | 13.08.19 22:56:21 | |
K1M | Brambora Ondřej | 2005 | ZS | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014077 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1M | Burger Jáchym | 2006 | ZS | 3+ | Univerzitní sportovní klub Praha | 009050 | 108 so 109 ne | 12.08.19 20:31:01 | |
K1M | Druska Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SK Vodní slalom České Budějovice | 023021 | 108 so 109 ne | 13.08.19 07:58:33 | |
K1M | Hluchý Vilém | 2006 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011045 | 108 so 109 ne | 13.08.19 22:56:21 | |
K1M | Sedlařík Adam | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014073 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1M | Hadraba Martin | 2005 | ZS | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090014 | 108 so 109 ne | 15.08.19 14:48:35 | |
K1M | Kutek Michal | 2006 | ZS | 3+ | TJ DUKLA Praha | 012087 | 108 so 109 ne | 15.08.19 14:48:35 | |
K1M | Bombic Erik | 2005 | ZS | 3 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023079 | 108 so 109 ne | 13.08.19 07:58:33 | |
K1M | Šustr Vojtěch | 2006 | ZS | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014075 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1M | Vraný Matěj | 2006 | ZS | 3 | Wild Water Canoe Club FROL | 090007 | 108 so 109 ne | 15.08.19 14:48:35 | |
K1M | Bohatý Oto | 2007 | ZM | 2 | SK Třebechovice | 011088 | 108 so 109 ne | 12.08.19 20:05:48 | |
K1M | Fröhlich Jáchym | 2007 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049065 | 108 so 109 ne | 12.08.19 22:56:45 | |
K1M | Venc Ondřej | 2007 | ZM | 2 | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011022 | 108 so 109 ne | 13.08.19 22:56:21 | |
K1M | Hauck Marek | 2007 | ZM | 3+ | KVS Hradec Králové | 045019 | 108 so 109 ne | 10.08.19 11:11:00 | |
K1M | Voneš Jakub | 2007 | ZM | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011065 | 108 so 109 ne | 13.08.19 22:56:21 | |
K1M | Klimeš Vít | 2007 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014034 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1M | Hrňák Šimon | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014064 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
celkem K1M: 81 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Zimová Marie | 1992 | 2+ | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049030 | 108 so 109 ne | 12.08.19 22:56:46 | ||
K1Ž | Koblencová Anna | 1997 | 2+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014030 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | ||
K1Ž | Matulková Jana | 1996 | TJ DUKLA Praha | 012064 | 108 so 109 ne | 13.08.19 17:59:56 | |||
K1Ž | Adamcová Dominika | 1995 | Kotva Bráník | 077006 | 108 so 109 ne | 14.08.19 11:50:47 | |||
K1Ž | Hilgertová Štěpánka | 1968 | V | 1 | TJ DUKLA Praha | 012008 | 108 so 109 ne | 13.08.19 17:59:56 | |
K1Ž | Kvapilová Gabriela | 1978 | V | 2 | TJ Slavia K. Vary | 035004 | 108 so 109 ne | 13.08.19 15:15:12 | |
K1Ž | Veselá Linda | 1980 | V | 2 | Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. | 007035 | 108 so 109 ne | 14.08.19 09:46:14 | |
K1Ž | Zemanová Jana | 1969 | V | 3 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009004 | 108 so 109 ne | 13.08.19 19:48:24 | |
K1Ž | Haucková Gabriela | 2002 | DS | 2 | KVS Hradec Králové | 045006 | 108 so 109 ne | 10.08.19 11:11:00 | |
K1Ž | Kofroňová Zuzana | 2002 | DS | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010009 | 108 so 109 ne | 13.08.19 18:58:17 | |
K1Ž | Doležalová Viktorie | 2001 | DS | 2 | SK VS Benátky nad Jizerou | 010110 | 108 so 109 ne | 13.08.19 18:58:17 | |
K1Ž | Červenková Vanessa | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009139 | 108 so 109 ne | 31.07.19 09:14:16 | |
K1Ž | Tesařová Hana | 2004 | DM | 2 | SK Vodní slalom České Budějovice | 023085 | 108 so 109 ne | 13.08.19 07:58:33 | |
K1Ž | Růžičková Kateřina | 2003 | DM | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009120 | 108 so 109 ne | 13.08.19 19:27:56 | |
K1Ž | Hrdličková Sára | 2003 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014015 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1Ž | Machutová Iva | 2003 | DM | 2 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014019 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1Ž | Burgerová Ester | 2004 | DM | 3+ | Wild Water Canoe Club FROL | 090019 | 108 so 109 ne | 15.08.19 14:48:35 | |
K1Ž | Červenková Amélie | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009138 | 108 so 109 ne | 31.07.19 09:14:16 | |
K1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 2 | SK Třebechovice | 061039 | 108 so 109 ne | 12.08.19 20:05:48 | |
K1Ž | Sedláková Magdalena | 2005 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009099 | 108 so 109 ne | 12.08.19 20:31:01 | |
K1Ž | Erlová Natálie | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 009019 | 108 so 109 ne | 12.08.19 20:31:01 | |
K1Ž | Heková Natálie | 2006 | ZS | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049063 | 108 so 109 ne | 12.08.19 22:56:46 | |
K1Ž | Pavelková Markéta | 2005 | ZS | 2 | TJ DUKLA Praha | 012084 | 108 so 109 ne | 13.08.19 18:58:17 | |
K1Ž | Mrázková Klára | 2006 | ZS | 2 | Univerzitní sportovní klub Praha | 121035 | 108 so 109 ne | 13.08.19 20:27:33 | |
K1Ž | Nekolná Žofie | 2006 | ZS | 3+ | Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s. | 011034 | 108 so 109 ne | 13.08.19 22:56:21 | |
K1Ž | Horáková Julie | 2006 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014010 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1Ž | Tkadlecová Kateřina | 2005 | ZS | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014076 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1Ž | Šrétrová Amálie | 2007 | ZM | 2 | Klub Kanoistika Roudnice n.L. | 049061 | 108 so 109 ne | 12.08.19 22:56:45 | |
K1Ž | Sakalová Magdaléna | 2007 | ZM | 3+ | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014082 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1Ž | Sakalová Markéta | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014081 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
K1Ž | Chocholová Veronika | 2007 | ZM | 3 | TJ Kralupy, oddíl kanoistiky | 014079 | 108 so 109 ne | 15.08.19 09:53:21 | |
celkem K1Ž: 31 | |||||||||
počty C1M: 27 C1Ž: 7 C2M: 2 C2X: 1 K1M: 81 K1Ž: 31 celkem: 149 |
Zahraniční závodníci
Kategorie K1M | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Daille Etienne | 1989 | FRA France FFCC | 108 so 109 ne | 14.08.19 06:49:38 | ||
K1M | Seleznev Mikhail | 1967 | V | RUS Russian Federation DK Kajak Moskva | 108 so 109 ne | 13.08.19 07:07:23 | |
celkem K1M: 2 | |||||||
Kategorie K1Ž | |||||||
l.kat. | jméno | rok | vk. | země, oddíl | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Daille Viviana | 1998 | FRA France FFCC | 108 so 109 ne | 14.08.19 06:49:38 | ||
K1Ž | Altman Marcella | 2004 | DM | USA United States PWRC | 108 so 109 ne | 12.08.19 07:01:50 | |
K1Ž | Altman Isabella | 2007 | ZM | USA United States PWRC | 108 so 109 ne | 12.08.19 07:01:50 | |
celkem K1W: 3 | |||||||
počty zahraničních závodníků K1M: 2 K1Ž: 3 celkem : 5 |