• 108  17.08.2019 sobota, Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 109  18.08.2019 neděle, Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
17.08.2019 - 18.08.2019, TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
on-line přihlašování od 08.07.2019 00:00:00 do 13.08.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MJáně Michal1986MTDUKLA Brandýs012039  108 so
 109 ne
13.08.19 17:59:56
C1MŘíha Martin19921Univerzitní sportovní klub Praha009152  108 so
 109 ne
11.08.19 20:40:08
C1MHeger Tomáš19981DUKLA Brandýs012014  108 so
 109 ne
13.08.19 17:59:56
C1MJáně Jakub19901DUKLA Brandýs012023  108 so
 109 ne
13.08.19 17:59:56
C1MKaminský Jan19991Univerzitní sportovní klub Praha009017  108 so
 109 ne
13.08.19 19:57:40
C1MNovotný Petr20001UP Olomouc119097  108 so
 109 ne
13.08.19 21:54:40
C1MBusta Jan19892+Univerzitní sportovní klub Praha009001  108 so
 109 ne
11.08.19 19:41:16
C1MVětrovský Jiří1966V2Sport Zbraslav095002  108 so
 109 ne
31.07.19 13:00:51
C1MDrábek Matyáš2005ZS2KVS Hradec Králové045022  108 so
 109 ne
10.08.19 11:11:00
C1MIndruch Matěj2006ZS2KVS Hradec Králové045012  108 so
 109 ne
10.08.19 11:11:00
C1MJícha Dušan1982V2TJ Sokol Písek080008  108 so
 109 ne
12.08.19 12:08:06
C1MUrban Michal2004DM2TJ Šumperk z.s.129024  108 so
 109 ne
12.08.19 19:39:07
C1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  108 so
 109 ne
13.08.19 07:58:33
C1MŠedivý Vít2004DM2SK VS Č. Budějovice023135  108 so
 109 ne
13.08.19 07:58:33
C1MMrázek Jakub2004DM2KK Opava121103  108 so
 109 ne
13.08.19 20:27:33
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  108 so
 109 ne
13.08.19 21:31:47
C1MKučera Tomáš1970V2Raft klub Trója097021  108 so
 109 ne
13.08.19 22:54:46
C1MVaněk Jiří19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014009  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
C1MMíka Viktor1977V3+SK Žižkov008016  108 so
 109 ne
13.08.19 14:47:44
C1MCapalini Daniel2005ZS3+DUKLA Brandýs012061  108 so
 109 ne
13.08.19 17:59:56
C1MKašpar Čeněk20003+DUKLA Brandýs012081  108 so
 109 ne
13.08.19 17:59:56
C1MRubín Daniel1975V3+DUKLA Brandýs012032  108 so
 109 ne
13.08.19 17:59:56
C1MFilipi Robert1964V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  108 so
 109 ne
13.08.19 19:18:52
C1MVenc Ondřej2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011022  108 so
 109 ne
13.08.19 22:56:21
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090011  108 so
 109 ne
15.08.19 14:48:35
C1MVoneš Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011065  108 so
 109 ne
13.08.19 22:56:21
C1MŠanda Petr2000Wild Water Canoe Club FROL090012  108 so
 109 ne
15.08.19 14:48:35
celkem C1M: 27    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽMatulková Jana19961DUKLA Brandýs012064  108 so
 109 ne
13.08.19 17:59:56
C1ŽMorenová Adriana2004DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009096  108 so
 109 ne
06.08.19 12:59:48
C1ŽFreislebenová Patricia2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009142  108 so
 109 ne
11.08.19 21:41:00
C1ŽKloboučková Ivana2003DM2+KK Opava121009  108 so
 109 ne
13.08.19 20:27:33
C1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  108 so
 109 ne
12.08.19 20:05:48
C1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  108 so
 109 ne
12.08.19 20:31:01
C1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  108 so
 109 ne
13.08.19 19:27:56
celkem C1Ž: 7    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MSuchý Ondřej
Suchý Matěj
1979
1986
1DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012049
012009
 108 so
 109 ne
13.08.19 17:59:56
C2MKlimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
V1Kotva Bráník
SK Žižkov
077003
008010
 108 so
 109 ne
14.08.19 11:50:47
celkem C2M: 2    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XSamková Olga
Drábek Matyáš
2005
2005
ZS2SK Třebechovice
KVS Hradec Králové
061039
045022
 108 so
 109 ne
12.08.19 20:05:48
celkem C2X: 1    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MŽížala Josef19991Univerzitní sportovní klub Praha009085  108 so
 109 ne
13.08.19 12:57:29
K1MHilgert Luboš19861DUKLA Brandýs012001  108 so
 109 ne
13.08.19 17:59:56
K1MVašina Jiří19941Univerzitní sportovní klub Praha009183  108 so
 109 ne
13.08.19 18:54:08
K1MRouča Samuel2002DS2+TJ Šumperk z.s.129002  108 so
 109 ne
12.08.19 19:39:07
K1MAbraham Tomáš19922+SK VS Karbo Benátky010013  108 so
 109 ne
13.08.19 18:58:17
K1MStránský Dominik19992+SK VS Karbo Benátky010026  108 so
 109 ne
13.08.19 18:58:17
K1MŠpalek Matěj20002+SK VS Karbo Benátky010099  108 so
 109 ne
13.08.19 18:58:17
K1MVeverka Lukáš2002DS2+SK VS Karbo Benátky010008  108 so
 109 ne
13.08.19 18:58:17
K1MMrázek Jakub2004DM2+KK Opava121103  108 so
 109 ne
13.08.19 20:27:33
K1MFrencl Josef2002DS2Univerzitní sportovní klub Praha009134  108 so
 109 ne
04.08.19 22:31:57
K1MLepík Filip1976V2TJ SK Hubertus KV034017  108 so
 109 ne
11.08.19 14:27:23
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  108 so
 109 ne
12.08.19 09:37:36
K1MHouska Jan2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009123  108 so
 109 ne
12.08.19 09:51:31
K1MHanuš Jiří2002DS2SK Třebechovice061041  108 so
 109 ne
12.08.19 20:05:48
K1MBohatý Oto2007ZM2SK Třebechovice061038  108 so
 109 ne
12.08.19 20:05:48
K1MČerník Štěpán2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009036  108 so
 109 ne
12.08.19 20:31:01
K1MKárník Tadeáš2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009029  108 so
 109 ne
12.08.19 20:31:01
K1MFröhlich Jáchym2007ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  108 so
 109 ne
12.08.19 22:56:45
K1MSemerád Adam2004DM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  108 so
 109 ne
12.08.19 22:56:45
K1MSemerád Jakub2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049008  108 so
 109 ne
12.08.19 22:56:45
K1MMulač Viktor1975V2SK VS Č. Budějovice023028  108 so
 109 ne
13.08.19 07:58:33
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  108 so
 109 ne
13.08.19 07:58:33
K1MKomárek Jakub2005ZS2SK VS Č. Budějovice023037  108 so
 109 ne
13.08.19 07:58:33
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  108 so
 109 ne
13.08.19 08:46:32
K1MMíka Viktor1977V2SK Žižkov008016  108 so
 109 ne
13.08.19 14:47:44
K1MBouzek Filip19922Klub vodních sportů Sušice z.s.042024  108 so
 109 ne
13.08.19 16:18:09
K1MPotužák Jan19882Klub vodních sportů Sušice z.s.042032  108 so
 109 ne
13.08.19 16:18:09
K1MBízek Marek2005ZS2DUKLA Brandýs012076  108 so
 109 ne
13.08.19 17:59:56
K1MBohatý Karel2001DS2DUKLA Brandýs012053  108 so
 109 ne
13.08.19 17:59:56
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  108 so
 109 ne
13.08.19 17:59:56
K1MKudrna Josef2004DM2DUKLA Brandýs012073  108 so
 109 ne
13.08.19 17:59:56
K1MRubín Daniel1975V2DUKLA Brandýs012032  108 so
 109 ne
13.08.19 17:59:56
K1MSahula Matěj2003DM2SK VS Karbo Benátky010102  108 so
 109 ne
13.08.19 18:58:17
K1MStránský Daniel2002DS2SK VS Karbo Benátky010103  108 so
 109 ne
13.08.19 18:58:17
K1MGotvald Robert19902SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043047  108 so
 109 ne
13.08.19 19:18:52
K1MFilipi Robert1964V2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  108 so
 109 ne
13.08.19 19:18:52
K1MVavrla Adam20002KK Opava121063  108 so
 109 ne
13.08.19 20:27:33
K1MJeřábek Tomáš2004DM2KK Brandýs nad Labem011073  108 so
 109 ne
13.08.19 21:05:43
K1MKovařík Vít2003DM2KK Brandýs nad Labem011072  108 so
 109 ne
13.08.19 21:05:43
K1MTaraba Matyáš2004DM2KK Brandýs nad Labem011070  108 so
 109 ne
13.08.19 21:05:43
K1MZach Radovan2005ZS2KK Brandýs nad Labem011055  108 so
 109 ne
13.08.19 22:56:21
K1MVenc Ondřej2007ZM2KK Brandýs nad Labem011022  108 so
 109 ne
13.08.19 22:56:21
K1MPetr Lukáš2004DM2KK Brandýs nad Labem011048  108 so
 109 ne
13.08.19 22:56:21
K1MKulhánek Jan1978V2Delfín Jablonec046012  108 so
 109 ne
14.08.19 09:44:39
K1MSaal Štěpán2001DS2Delfín Jablonec046048  108 so
 109 ne
14.08.19 09:44:39
K1MVyhnánek Jiří1974V2Technika Praha007034  108 so
 109 ne
14.08.19 09:46:14
K1MVoves Ladislav19852TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014003  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1MNeugebauer Roman1965V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014096  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1MHrňák Jáchym2004DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1MChochola Ondřej2004DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014078  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1MŘejha Jiří1981V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014048  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1MKysela David1977V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014024  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1MDolista Jan19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014005  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1MPrell Pavel1976V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014017  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1MVybulka Jakub19982TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014037  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1MHorák David1976V2Wild Water Canoe Club FROL090008  108 so
 109 ne
15.08.19 14:48:35
K1MHauck Marek2007ZM3+KVS Hradec Králové045019  108 so
 109 ne
10.08.19 11:11:00
K1MLoun Matěj2004DM3+TJ Šumperk z.s.129040  108 so
 109 ne
12.08.19 19:39:07
K1MRouča Jaroslav1970V3+TJ Šumperk z.s.129034  108 so
 109 ne
12.08.19 19:39:07
K1MBurger Jáchym2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009050  108 so
 109 ne
12.08.19 20:31:01
K1MDoležal Pavel1974V3+TJ Dvůr Králové053004  108 so
 109 ne
12.08.19 21:53:18
K1MDruska Vojta2006ZS3+SK VS Č. Budějovice023021  108 so
 109 ne
13.08.19 07:58:33
K1MVoneš Jakub2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011065  108 so
 109 ne
13.08.19 22:56:21
K1MHluchý Vilém2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011045  108 so
 109 ne
13.08.19 22:56:21
K1MKlimuškin Šimon19953+Kotva Bráník077014  108 so
 109 ne
14.08.19 11:50:47
K1MSedlařík Adam2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014073  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1MKlimeš Vít2007ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1MWestfal Mattias2004DM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014094  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1MNovák Jindřich1964V3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014021  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1MHron Robin1979V3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014023  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1MHadraba Martin2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090014  108 so
 109 ne
15.08.19 14:48:35
K1MKutek Michal2006ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090023  108 so
 109 ne
15.08.19 14:48:35
K1MVícha Lubomír1982V3VS Lipník nad Bečvou115005  108 so
 109 ne
07.08.19 17:45:10
K1MBombic Erik2005ZS3SK VS Č. Budějovice023079  108 so
 109 ne
13.08.19 07:58:33
K1MŠustr Vojtěch2006ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014075  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1MHrňák Šimon2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014064  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1MMojžíš Matyáš2004DM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014062  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1MCísařovský Petr1977V3Wild Water Canoe Club FROL090010  108 so
 109 ne
15.08.19 14:48:35
K1MVraný Matěj2006ZS3Wild Water Canoe Club FROL090007  108 so
 109 ne
15.08.19 14:48:35
K1MMacášek Tomáš1992DUKLA Brandýs012035  108 so
 109 ne
13.08.19 17:59:56
celkem K1M: 81    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽHilgertová Štěpánka1968V1DUKLA Brandýs012008  108 so
 109 ne
13.08.19 17:59:56
K1ŽZimová Marie19922+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049030  108 so
 109 ne
12.08.19 22:56:46
K1ŽKoblencová Anna19972+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014030  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  108 so
 109 ne
31.07.19 09:14:16
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  108 so
 109 ne
31.07.19 09:14:16
K1ŽHaucková Gabriela2002DS2KVS Hradec Králové045006  108 so
 109 ne
10.08.19 11:11:00
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  108 so
 109 ne
12.08.19 20:05:48
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009099  108 so
 109 ne
12.08.19 20:31:01
K1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  108 so
 109 ne
12.08.19 20:31:01
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049061  108 so
 109 ne
12.08.19 22:56:45
K1ŽHeková Natálie2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  108 so
 109 ne
12.08.19 22:56:46
K1ŽTesařová Hana2004DM2SK VS Č. Budějovice023085  108 so
 109 ne
13.08.19 07:58:33
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  108 so
 109 ne
13.08.19 15:15:12
K1ŽPavelková Markéta2005ZS2SK VS Karbo Benátky010107  108 so
 109 ne
13.08.19 18:58:17
K1ŽKofroňová Zuzana2002DS2SK VS Karbo Benátky010009  108 so
 109 ne
13.08.19 18:58:17
K1ŽDoležalová Viktorie2001DS2SK VS Karbo Benátky010110  108 so
 109 ne
13.08.19 18:58:17
K1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  108 so
 109 ne
13.08.19 19:27:56
K1ŽMrázková Klára2006ZS2KK Opava121035  108 so
 109 ne
13.08.19 20:27:33
K1ŽVeselá Linda1980V2Technika Praha007035  108 so
 109 ne
14.08.19 09:46:14
K1ŽHrdličková Sára2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1ŽMachutová Iva2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1ŽNekolná Žofie2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011034  108 so
 109 ne
13.08.19 22:56:21
K1ŽHoráková Julie2006ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1ŽTkadlecová Kateřina2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014076  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1ŽSakalová Magdaléna2007ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014082  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1ŽBurgerová Ester2004DM3+Wild Water Canoe Club FROL090019  108 so
 109 ne
15.08.19 14:48:35
K1ŽZemanová Jana1969V3Univerzitní sportovní klub Praha009004  108 so
 109 ne
13.08.19 19:48:24
K1ŽSakalová Markéta2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014081  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1ŽChocholová Veronika2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014079  108 so
 109 ne
15.08.19 09:53:21
K1ŽMatulková Jana1996DUKLA Brandýs012064  108 so
 109 ne
13.08.19 17:59:56
K1ŽAdamcová Dominika1995Kotva Bráník077006  108 so
 109 ne
14.08.19 11:50:47
celkem K1Ž: 31    
počty C1M: 27   C1Ž: 7   C2M: 2   C2X: 1   K1M: 81   K1Ž: 31     celkem: 149

Zahraniční závodníci

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1MSeleznev Mikhail
1967
VRUS Russian Federation
DK Kajak Moskva
 108 so
 109 ne
13.08.19 07:07:23
K1MDaille Etienne
1989
FRA France
FFCC
 108 so
 109 ne
14.08.19 06:49:38
celkem K1M: 2    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1ŽAltman Isabella
2007
ZMUSA United States
PWRC
 108 so
 109 ne
12.08.19 07:01:50
K1ŽAltman Marcella
2004
DMUSA United States
PWRC
 108 so
 109 ne
12.08.19 07:01:50
K1ŽDaille Viviana
1998
FRA France
FFCC
 108 so
 109 ne
14.08.19 06:49:38
celkem K1W: 3    
počty zahraničních závodníků K1M: 2   K1Ž: 3     celkem : 5
Celkové součty: C1M: 27   C1Ž: 7   C2M: 2   C2X: 1   K1M: 83   K1Ž: 34     celkem : 154