• 106  10.08.2019 sobota, Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 107  11.08.2019 neděle, Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
10.08.2019 - 11.08.2019, SK VS Karbo Benátky
on-line přihlašování od 04.07.2019 00:00:00 do 07.08.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MJícha Dušan1982V2TJ Sokol Písek080008  106 so
 107 ne
06.07.19 00:28:50
C1MVětrovský Jiří1966V2Sport Zbraslav095002  106 so
 107 ne
24.07.19 18:21:32
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  106 so
 107 ne
24.07.19 18:23:09
C1MMiller Jan1968V2TJ Turnov062010  106 so
 107 ne
29.07.19 19:38:12
C1MDavid Ondřej1984V2KVS Hradec Králové045009  106 so
 107 ne
30.07.19 18:50:43
C1MDrábek Matyáš2005ZS2KVS Hradec Králové045022  106 so
 107 ne
30.07.19 18:50:43
C1MHauck Marek1977V2KVS Hradec Králové045035  106 so
 107 ne
30.07.19 18:50:43
C1MIndruch Matěj2006ZS2KVS Hradec Králové045012  106 so
 107 ne
30.07.19 18:50:43
C1MIndruch Tomáš1976V2KVS Hradec Králové045001  106 so
 107 ne
30.07.19 18:50:43
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  106 so
 107 ne
03.08.19 21:46:36
C1MJiras Marek1976V2Univerzitní sportovní klub Praha009095  106 so
 107 ne
03.08.19 21:46:36
C1MPollert Jaroslav1971V2Univerzitní sportovní klub Praha009060  106 so
 107 ne
03.08.19 21:46:36
C1MPollert Jáchym2004DM2Univerzitní sportovní klub Praha009136  106 so
 107 ne
03.08.19 21:46:36
C1MNováček Michal1977V2TJ SK Hubertus KV034025  106 so
 107 ne
05.08.19 17:49:46
C1MVorel Zdeněk1974V2TJ Syntesia Pardubice057044  106 so
 107 ne
05.08.19 18:36:52
C1MKremr Patrik1972V2Univerzitní sportovní klub Praha009108  106 so
 107 ne
05.08.19 23:29:07
C1MKvapil Martin1976V2TJ Slavia K. Vary035009  106 so
 107 ne
06.08.19 15:07:52
C1MGotvald Robert19902SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043047  106 so
 107 ne
06.08.19 15:34:12
C1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  106 so
 107 ne
06.08.19 20:25:00
C1MBeier Artur1970V2Loko Trutnov060001  106 so
 107 ne
06.08.19 20:25:00
C1MHáša Michal1981V2TJ Jiskra Bechyně076013  106 so
 107 ne
06.08.19 21:07:40
C1MKarlovský Ondřej19912DUKLA Brandýs012022  106 so
 107 ne
06.08.19 22:28:53
C1MVálek Michal2006ZS2VS Tábor030025  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
C1MVaněk Matěj2004DM2VS Tábor030044  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
C1MHajský Stanislav1969V2TJ Semily059016  106 so
 107 ne
07.08.19 08:11:36
C1MTatíček Miroslav19852TJ Syntesia Pardubice057049  106 so
 107 ne
07.08.19 13:09:11
C1MVaněk Jiří19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014009  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
C1MTomek Lukáš19872Univerzitní sportovní klub Praha009100  106 so
 107 ne
07.08.19 22:25:28
C1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  106 so
 107 ne
07.08.19 23:14:10
C1MKuna Alois1960V2SK VS Č. Budějovice023059  106 so
 107 ne
07.08.19 23:14:10
C1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  106 so
 107 ne
07.08.19 23:14:10
C1MLadýř Karel1972V3+KVS Hradec Králové045013  106 so
 107 ne
Jen sobota30.07.19 18:50:43
C1MOutrata Jindřich1970V3+TJ Syntesia Pardubice057033  106 so
 107 ne
03.08.19 12:40:33
C1MKeš Miroslav1967V3+SK Domeček Soběslav026020  106 so
 107 ne
05.08.19 09:22:45
C1MSvoboda Adam2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009119  106 so
 107 ne
05.08.19 15:13:54
C1MMulač Oldřich1961V3+TJ SK Hubertus KV034020  106 so
 107 ne
05.08.19 17:49:46
C1MSmetánka Radek1976V3+TJ SK Hubertus KV034022  106 so
 107 ne
05.08.19 17:49:46
C1MHák Jiří1952V3+Loko Trutnov060002  106 so
 107 ne
06.08.19 20:25:00
C1MBeier Alva2005ZS3+Loko Trutnov060054  106 so
 107 ne
06.08.19 20:25:00
C1MBolehovský Jiří1974V3+Loko Trutnov060026  106 so
 107 ne
06.08.19 20:25:00
C1MPechlát Hynek1971V3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  106 so
 107 ne
06.08.19 20:37:34
C1MPanzer Martin2007ZM3+TJ Loko Plzeň039033  106 so
 107 ne
Jen sobota06.08.19 21:07:21
C1MVálek Michal1974V3+VS Tábor030022  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
C1MKrofta Zdeněk1959V3+VS Tábor030045  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
C1MKubeš Vladimír1961V3+VS Tábor030011  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
C1MVenc Ondřej2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011022  106 so
 107 ne
07.08.19 12:13:47
C1MŠťastný Matěj2005ZS3+TJ Syntesia Pardubice057075  106 so
 107 ne
07.08.19 13:09:11
C1MVeselý Ondřej2004DM3+TJ Syntesia Pardubice057054  106 so
 107 ne
07.08.19 13:09:11
C1MBohatý Oto2007ZM3+SK Třebechovice061038  106 so
 107 ne
07.08.19 18:28:03
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090011  106 so
 107 ne
07.08.19 20:54:01
C1MŠkranc Jiří1965V3Kotva Bráník077007  106 so
 107 ne
02.08.19 07:42:25
C1MŠerý Michal1971V3C&K Rožátov088003  106 so
 107 ne
02.08.19 08:11:08
C1MNedvídek František1944V3TJ Dvůr Králové053011  106 so
 107 ne
05.08.19 11:27:09
C1MMicka Jakub1983V3SKK Vysoké Mýto064048  106 so
 107 ne
05.08.19 11:56:10
C1MEgert Luděk1971V3KK Rakovník017012  106 so
 107 ne
05.08.19 14:24:39
C1MEgert Tomáš2004DM3KK Rakovník017003  106 so
 107 ne
05.08.19 14:24:39
C1MŠrámek Jaroslav1957V3SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043068  106 so
 107 ne
06.08.19 15:34:12
C1MTěhle Zbyněk1964V3SK Štětí050022  106 so
 107 ne
06.08.19 20:11:22
C1MMíl Pavel1967V3Loko Trutnov060038  106 so
 107 ne
06.08.19 20:25:00
C1MPechlát Adam2007ZM3Klub vodních sportů Sušice z.s.042018  106 so
 107 ne
06.08.19 20:37:34
C1MŠtercl Dominik2005ZS3DUKLA Brandýs012083  106 so
 107 ne
06.08.19 22:28:53
C1MHluchý Vilém2006ZS3KK Brandýs nad Labem011045  106 so
 107 ne
07.08.19 12:13:47
C1MVoneš Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011065  106 so
 107 ne
07.08.19 12:13:47
C1MFencl Jáchym2003DM3TJ Syntesia Pardubice057087  106 so
 107 ne
07.08.19 13:09:11
C1MRuffer Matěj19993TJ Syntesia Pardubice057005  106 so
 107 ne
07.08.19 13:09:11
C1MMiller Jan19973TJ Turnov062001  106 so
 107 ne
07.08.19 18:48:41
C1MBrambora Ondřej2005ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
C1MMachuta Zdeněk1964V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014054  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
C1MVít Matyáš2009PZKVS Hradec Králové045027  106 so
 107 ne
30.07.19 18:50:43
C1MPollert Antonín2006ZSUniverzitní sportovní klub Praha009022  106 so
 107 ne
05.08.19 21:02:35
C1MPinkava Matyáš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009072  106 so
 107 ne
05.08.19 21:02:35
C1MPetřík Marek2008ZMUniverzitní sportovní klub Praha009088  106 so
 107 ne
05.08.19 21:02:35
C1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  106 so
 107 ne
06.08.19 15:07:52
C1MBolehovský Oto2011PZLoko Trutnov060070  106 so
 107 ne
06.08.19 20:25:00
C1MUhlík Jan2008ZMTJ Jiskra Bechyně076028  106 so
 107 ne
06.08.19 21:07:40
C1MVelenovský Jiří1978VVS Tábor030072  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
C1MJinek Hugo2005ZSUniverzitní sportovní klub Praha009146  106 so
 107 ne
07.08.19 10:13:52
C1MPechač Jonáš2004DMUniverzitní sportovní klub Praha009149  106 so
 107 ne
07.08.19 15:29:05
C1MCtibor Jan1988SK VS Č. Budějovice023010  106 so
 107 ne
07.08.19 23:14:10
celkem C1M: 79    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  106 so
 107 ne
05.08.19 09:14:16
C1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  106 so
 107 ne
05.08.19 10:31:41
C1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  106 so
 107 ne
06.08.19 15:07:52
C1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
C1ŽVaňková Klára2001DS2VS Tábor030043  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
C1ŽKašparová Anna19852Sk VS Slávia Hradec Králové055012  106 so
 107 ne
07.08.19 14:33:50
C1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  106 so
 107 ne
07.08.19 18:28:03
C1ŽKremrová Adéla2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009034  106 so
 107 ne
05.08.19 23:29:07
C1ŽŠindelářová Tereza2004DM3+VS Tábor030046  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
C1ŽBundová Simona2004DM3+TJ Syntesia Pardubice057008  106 so
 107 ne
07.08.19 13:09:11
C1ŽMachutová Iva2003DM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
C1ŽŠtěpánková Julie2006ZS3KVS Hradec Králové045033  106 so
 107 ne
30.07.19 18:50:43
C1ŽŠtěpánková Stella2006ZS3KVS Hradec Králové045034  106 so
 107 ne
30.07.19 18:50:43
C1ŽČervenková Amélie2005ZS3Univerzitní sportovní klub Praha009138  106 so
 107 ne
05.08.19 18:52:01
C1ŽČervenková Vanessa2003DM3Univerzitní sportovní klub Praha009139  106 so
 107 ne
05.08.19 18:52:01
C1ŽNekolná Žofie2006ZS3KK Brandýs nad Labem011034  106 so
 107 ne
07.08.19 12:13:47
C1ŽVojtíková Klára2007ZM3KK Brandýs nad Labem011078  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
C1ŽFryšová Petra19933Univerzitní sportovní klub Praha009075  106 so
 107 ne
07.08.19 20:56:33
C1ŽHoráková Julie2006ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
C1ŽJelínková Sára2005ZSUniverzitní sportovní klub Praha009012  106 so
 107 ne
06.08.19 21:53:26
C1ŽPollertová Ema2003DMUniverzitní sportovní klub Praha009008  106 so
 107 ne
06.08.19 21:53:26
celkem C1Ž: 21    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MŠrámek Jiří
Šrámek Jaroslav
1966
1957
V2KK Rakovník
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
017058
043068
 106 so
 107 ne
19.07.19 08:57:31
C2MJiras Marek
Pollert Jaroslav
1976
1971
V2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009095
009060
 106 so
 107 ne
03.08.19 21:46:36
C2MPechač Jonáš
Pollert Jáchym
2004
2004
DM2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009149
009136
 106 so
 107 ne
03.08.19 21:46:36
C2MZáruba Martin
Vorel Zdeněk
1974
1974
V2TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
053026
057044
 106 so
 107 ne
05.08.19 11:27:09
C2MNedvídek František
Hák Jiří
1944
1952
V2TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
053011
060002
 106 so
 107 ne
05.08.19 11:27:09
C2MPechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
V2Klub vodních sportů Sušice z.s.
KK Rakovník
042019
017007
 106 so
 107 ne
06.08.19 20:37:34
C2MVálek Michal
Kubeš Vladimír
1974
1961
V2VS Tábor
VS Tábor
030022
030011
 106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
C2MBenhák Jiří
Benhák Ladislav
1956
1954
V2Delfín Jablonec
SK VS Č. Budějovice
046031
023002
 106 so
 107 ne
07.08.19 11:06:56
C2MHanuš Jiří
Marek Matyáš
2002
2003
DS2SK Třebechovice
SK Třebechovice
061041
061025
 106 so
 107 ne
07.08.19 18:28:03
C2MŠenk Marek
Jakubů Jaroslav
1974
1973
V2KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011020
011009
 106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
C2MBoček Zdeněk
Jindrák Petr
1975
1969
V2SK VS Č. Budějovice
Technika Praha
023006
007041
 106 so
 107 ne
Jen sobota07.08.19 23:14:10
C2MEgert Tomáš
Pšenička Václav
2004
2001
DS3KK Rakovník
KK Rakovník
017003
017022
 106 so
 107 ne
05.08.19 14:24:39
C2MLepík Filip
Mulač Oldřich
1976
1961
V3TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
034017
034020
 106 so
 107 ne
05.08.19 17:49:46
C2MVelenovský Jiří
Riant Martin
1978
1977
V3VS Tábor
VS Tábor
030072
030065
 106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
C2MSlavík Vojtěch
Saal Štěpán
2005
2001
DS3Wild Water Canoe Club FROL
Delfín Jablonec
090011
046048
 106 so
 107 ne
07.08.19 20:54:01
C2MIndruch Tomáš
Indruch Jaromír
1976
1976
VKVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
045001
045007
 106 so
 107 ne
30.07.19 18:50:43
C2MFuchs Jakub
Fuchs Matouš
1999
2002
Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
046017
046042
 106 so
 107 ne
06.08.19 20:50:09
C2MVaněk Daniel
Štercl Vít
2008
1999
KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
011059
012056
 106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
C2MWestfal Mattias
Sedlařík Adam
2004
2005
DMTJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014094
014073
 106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
C2MAbraham Tomáš
Abraham Tomáš
1992
1969
SK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
010013
010003
 106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
celkem C2M: 20    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽKašparová Anna
Mulačová Marta
1985
1986
Sk VS Slávia Hradec Králové
Raft klub Trója
055012
097012
 106 so
 107 ne
07.08.19 14:33:50
C2ŽSakalová Magdaléna
Sakalová Markéta
2007
2007
ZMTJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014082
014081
 106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
C2ŽDoležalová Viktorie
Kofroňová Zuzana
2001
2002
DSSK VS Karbo Benátky
SK VS Karbo Benátky
010110
010009
 106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
celkem C2Ž: 3    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XKonvalinková Irena
Outrata Jindřich
1977
1970
V2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057042
057033
 106 so
 107 ne
03.08.19 12:40:33
C2XPodzimková Markéta
Pechlát Hynek
1974
1971
V2TJ Ohře Klášterec
Klub vodních sportů Sušice z.s.
048033
042019
 106 so
 107 ne
04.08.19 21:31:52
C2XMrůzek David
Mrůzková Michala
1976
1979
V2DUKLA Brandýs
TJ Bohemians Praha
012010
001072
 106 so
 107 ne
06.08.19 22:28:53
C2XŠejvlová Lenka
Holý Jiří
1973
1957
V2KK Rakovník
KK Rakovník
017002
017007
 106 so
 107 ne
07.08.19 09:09:46
C2XPospíšilová Jitka
Boček Zdeněk
1989
1975
2VS Tábor
SK VS Č. Budějovice
030019
023006
 106 so
 107 ne
07.08.19 14:51:46
C2XKliščová Barbora
Marek Matyáš
2002
2003
DS2SK Třebechovice
SK Třebechovice
061042
061025
 106 so
 107 ne
07.08.19 18:28:03
C2XSamková Olga
Drábek Matyáš
2005
2005
ZS2SK Třebechovice
KVS Hradec Králové
061039
045022
 106 so
 107 ne
07.08.19 18:28:03
C2XJindrák Petr
Pavelková Irena
1969
1974
V2Technika Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
007041
009059
 106 so
 107 ne
07.08.19 20:45:21
C2XHorák David
Brožová Petra
1976
1994
3Wild Water Canoe Club FROL
Wild Water Canoe Club FROL
090008
090005
 106 so
 107 ne
02.08.19 15:11:02
C2XŠindelářová Tereza
Válek Michal
2004
2006
DM3VS Tábor
VS Tábor
030046
030025
 106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
C2XNekolná Žofie
Štercl Dominik
2006
2005
ZS3KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
011034
012083
 106 so
 107 ne
07.08.19 12:13:47
C2XMachuta Zdeněk
Machutová Iva
1964
2003
V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014054
014019
 106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
C2XKohoutová Lenka
Egert Luděk
1974
1971
VKK Rakovník
KK Rakovník
017057
017012
 106 so
 107 ne
05.08.19 14:24:39
C2XVojtíková Klára
Voneš Jakub
2007
2007
ZMKK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011078
011065
 106 so
 107 ne
07.08.19 12:13:47
C2XHanuš Tomáš
Haviárová Zuzana
2005
2005
ZSSK Třebechovice
SK Třebechovice
061011
061035
 106 so
 107 ne
07.08.19 18:28:03
celkem C2X: 15    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MMrůzek David1976V2+DUKLA Brandýs012010  106 so
 107 ne
06.08.19 22:28:53
K1MAbraham Tomáš19922+SK VS Karbo Benátky010013  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
K1MStránský Dominik19992+SK VS Karbo Benátky010026  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
K1MŠpalek Matěj20002+SK VS Karbo Benátky010099  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
K1MHek Jan1979V2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049013  106 so
 107 ne
30.07.19 17:09:29
K1MHorák David1976V2Wild Water Canoe Club FROL090008  106 so
 107 ne
02.08.19 15:08:13
K1MOutrata Jindřich1970V2TJ Syntesia Pardubice057033  106 so
 107 ne
03.08.19 12:40:33
K1MHrabec Bohumil1960V2VK Kroměříž112014  106 so
 107 ne
04.08.19 11:30:57
K1MJinek Hugo2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009146  106 so
 107 ne
04.08.19 20:15:41
K1MOndruš Mario2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009133  106 so
 107 ne
05.08.19 07:47:53
K1MZáruba Martin1974V2TJ Dvůr Králové053026  106 so
 107 ne
05.08.19 11:27:09
K1MTroch Petr1971V2TJ Dvůr Králové053021  106 so
 107 ne
05.08.19 11:27:09
K1MLepík Filip1976V2TJ SK Hubertus KV034017  106 so
 107 ne
05.08.19 17:49:46
K1MTůma Martin1972V2TJ SK Hubertus KV034026  106 so
 107 ne
05.08.19 17:49:46
K1MProcházka Miloš1954V2TJ SK Hubertus KV034036  106 so
 107 ne
05.08.19 17:49:46
K1MČerník Štěpán2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009036  106 so
 107 ne
05.08.19 21:02:35
K1MPollert Antonín2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009022  106 so
 107 ne
05.08.19 21:02:35
K1MBáča Milan1973V2KK Brandýs nad Labem011021  106 so
 107 ne
05.08.19 22:22:27
K1MPechač Jonáš2004DM2Univerzitní sportovní klub Praha009149  106 so
 107 ne
05.08.19 22:37:06
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2TJ Bohemians Praha001106  106 so
 107 ne
06.08.19 08:37:20
K1MHajduch Jaroslav2004DM2Otava Strakonice027010  106 so
 107 ne
06.08.19 14:29:28
K1MGotvald Robert19902SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043047  106 so
 107 ne
06.08.19 15:34:12
K1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  106 so
 107 ne
06.08.19 20:25:00
K1MPechlát Hynek1971V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  106 so
 107 ne
06.08.19 20:37:34
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  106 so
 107 ne
Jen sobota06.08.19 21:07:21
K1MPanzer Martin2007ZM2TJ Loko Plzeň039033  106 so
 107 ne
Jen sobota06.08.19 21:07:21
K1MHáša Michal1981V2TJ Jiskra Bechyně076013  106 so
 107 ne
06.08.19 21:07:40
K1MKozderka Pavel19852TJ Turnov062017  106 so
 107 ne
06.08.19 21:21:57
K1MBohatý Karel2001DS2DUKLA Brandýs012053  106 so
 107 ne
06.08.19 22:28:53
K1MŠorel Martin2001DS2DUKLA Brandýs012018  106 so
 107 ne
06.08.19 22:28:53
K1MŠtercl Vít19992DUKLA Brandýs012056  106 so
 107 ne
06.08.19 22:28:53
K1MJeřábek Tomáš2004DM2KK Brandýs nad Labem011073  106 so
 107 ne
06.08.19 22:29:44
K1MKovařík Vít2003DM2KK Brandýs nad Labem011072  106 so
 107 ne
06.08.19 22:29:44
K1MNovák Václav2005ZS2VS Tábor030071  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
K1MVaněk Matěj2004DM2VS Tábor030044  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  106 so
 107 ne
07.08.19 08:11:36
K1MKoudelka Tomáš1964V2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024027  106 so
 107 ne
07.08.19 08:29:58
K1MSaal Štěpán2001DS2Delfín Jablonec046048  106 so
 107 ne
07.08.19 11:06:56
K1MBouzek Filip19922Klub vodních sportů Sušice z.s.042024  106 so
 107 ne
07.08.19 11:28:42
K1MPotužák Jan19882Klub vodních sportů Sušice z.s.042032  106 so
 107 ne
07.08.19 11:28:42
K1MVenc Ondřej2007ZM2KK Brandýs nad Labem011022  106 so
 107 ne
07.08.19 12:13:47
K1MZach Radovan2005ZS2KK Brandýs nad Labem011055  106 so
 107 ne
07.08.19 12:13:47
K1MNěmec Aleš1976V2TJ DNT VS Kadaň047015  106 so
 107 ne
07.08.19 16:06:59
K1MBohatý Oto2007ZM2SK Třebechovice061038  106 so
 107 ne
07.08.19 18:28:03
K1MJeremiaš Jan19852SK Třebechovice061008  106 so
 107 ne
07.08.19 18:28:03
K1MMarek Matyáš2003DM2SK Třebechovice061025  106 so
 107 ne
07.08.19 18:28:03
K1MMěchura Jiří1954V2SK Třebechovice061019  106 so
 107 ne
07.08.19 18:28:03
K1MHanuš Jiří2002DS2SK Třebechovice061041  106 so
 107 ne
07.08.19 18:28:03
K1MHošek Ondřej19952Kanoe Klub Spoj Brno103020  106 so
 107 ne
07.08.19 19:58:14
K1MPetr Lukáš2004DM2KK Brandýs nad Labem011048  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1MKörner Adam2004DM2KK Brandýs nad Labem011061  106 so
 107 ne
07.08.19 20:22:35
K1MTaraba Matyáš2004DM2KK Brandýs nad Labem011070  106 so
 107 ne
07.08.19 20:22:35
K1MStrasser Marek2004DM2TJ Loko Žatec052025  106 so
 107 ne
07.08.19 20:44:32
K1MStehno Petr2003DM2Wild Water Canoe Club FROL090034  106 so
 107 ne
07.08.19 20:54:01
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
K1MHrňák Jáchym2004DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
K1MChochola Ondřej2004DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014078  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
K1MKysela David1977V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014024  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
K1MMachuta Zdeněk1964V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014054  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
K1MNeugebauer Roman1965V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014096  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  106 so
 107 ne
07.08.19 23:14:10
K1MMulač Viktor1975V2SK VS Č. Budějovice023028  106 so
 107 ne
07.08.19 23:14:10
K1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  106 so
 107 ne
07.08.19 23:14:10
K1MDuřt Vojtěch2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009122  106 so
 107 ne
07.08.19 23:39:18
K1MHouska Jan2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009123  106 so
 107 ne
07.08.19 23:39:18
K1MSahula Matěj2003DM2SK VS Karbo Benátky010102  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
K1MStránský Daniel2002DS2SK VS Karbo Benátky010103  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
K1MJuda Mikuláš2003DM2SK VS Karbo Benátky010109  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
K1MŠrámek Jiří1966V3+KK Rakovník017058  106 so
 107 ne
19.07.19 08:57:31
K1MHauck Marek2007ZM3+KVS Hradec Králové045019  106 so
 107 ne
30.07.19 18:50:43
K1MPultera Zbyněk1958V3+TJ Šumperk z.s.129022  106 so
 107 ne
04.08.19 21:19:58
K1MJánský Pavel1975V3+TJ Dvůr Králové053013  106 so
 107 ne
05.08.19 11:27:09
K1MEgert Tomáš2004DM3+KK Rakovník017003  106 so
 107 ne
05.08.19 14:24:39
K1MPšenička Luděk1960V3+KK Rakovník017026  106 so
 107 ne
05.08.19 14:24:39
K1MPšenička Václav2001DS3+KK Rakovník017022  106 so
 107 ne
05.08.19 14:24:39
K1MSvoboda Adam2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009119  106 so
 107 ne
05.08.19 15:13:54
K1MČervenka Ondřej19963+TJ SK Hubertus KV034043  106 so
 107 ne
05.08.19 17:49:46
K1MPlas Tobiáš2008ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009093  106 so
 107 ne
05.08.19 21:02:35
K1MBurger Jáchym2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009050  106 so
 107 ne
05.08.19 21:02:35
K1MKárník Tadeáš2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009029  106 so
 107 ne
05.08.19 21:02:35
K1MKoshelev Sergey1960V3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042040  106 so
 107 ne
06.08.19 07:47:16
K1MPelikán Václav2005ZS3+TJ Bohemians Praha001111  106 so
 107 ne
06.08.19 08:37:20
K1MJacoš Pavel19883+TJ Slavia K. Vary035023  106 so
 107 ne
06.08.19 15:07:53
K1MKubát Jiří19883+TJ Slavia K. Vary035024  106 so
 107 ne
06.08.19 15:07:53
K1MUhlík Jan2008ZM3+TJ Jiskra Bechyně076028  106 so
 107 ne
06.08.19 21:07:40
K1MVálek Michal2006ZS3+VS Tábor030025  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
K1MRiant Martin1977V3+VS Tábor030065  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
K1MVelenovský Jiří1978V3+VS Tábor030072  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
K1MHajský Stanislav1969V3+TJ Semily059016  106 so
 107 ne
07.08.19 08:11:36
K1MHynek Pavel2003DM3+TJ Semily059012  106 so
 107 ne
07.08.19 08:11:36
K1MVodrážka Matěj2004DM3+TJ Semily059049  106 so
 107 ne
07.08.19 08:11:36
K1MPártl Mirek1954V3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024018  106 so
 107 ne
07.08.19 08:29:58
K1MŠtercl Dominik2005ZS3+DUKLA Brandýs012083  106 so
 107 ne
07.08.19 08:47:15
K1MVránek Jan2004DM3+VS Blovice033009  106 so
 107 ne
07.08.19 09:52:33
K1MHluchý Vilém2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011045  106 so
 107 ne
07.08.19 12:13:47
K1MKuchař Antonín2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011057  106 so
 107 ne
07.08.19 12:13:47
K1MPopelka Petr2005ZS3+KK Brandýs nad Labem011047  106 so
 107 ne
07.08.19 12:13:47
K1MVoneš Jakub2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011065  106 so
 107 ne
07.08.19 12:13:47
K1MNěmec Radek2004DM3+TJ Syntesia Pardubice057036  106 so
 107 ne
07.08.19 13:09:11
K1MJiřík Matěj2005ZS3+TJ Syntesia Pardubice057025  106 so
 107 ne
07.08.19 13:09:11
K1MManas Adam2004DM3+TJ DNT VS Kadaň047012  106 so
 107 ne
07.08.19 16:06:59
K1MCinko Radek19933+TJ Syntesia Pardubice057065  106 so
 107 ne
07.08.19 17:35:49
K1MPavlík Jiří1964V3+SK Třebechovice061021  106 so
 107 ne
07.08.19 18:28:03
K1MŠulc Karel20003+KK Brandýs nad Labem011017  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1MŠtibrányi David2004DM3+KK Brandýs nad Labem011068  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1MJindrák Petr1969V3+Technika Praha007041  106 so
 107 ne
07.08.19 20:45:21
K1MViragh Tomáš2004DM3+SK Týniště nad Orlicí063062  106 so
 107 ne
07.08.19 20:45:50
K1MCísařovský Adam2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090016  106 so
 107 ne
07.08.19 20:54:01
K1MHadraba Martin2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090014  106 so
 107 ne
07.08.19 20:54:01
K1MJahoda Jakub2004DM3+Wild Water Canoe Club FROL090022  106 so
 107 ne
07.08.19 20:54:01
K1MKutek Michal2006ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090023  106 so
 107 ne
07.08.19 20:54:01
K1MKlimeš Vít2007ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
K1MNovák Jindřich1964V3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014021  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
K1MSedlařík Adam2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014073  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
K1MAdášek Alois2002DS3+SK VS Karbo Benátky010111  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
K1MKonvalinka Ondřej2007ZM3TJ Syntesia Pardubice057028  106 so
 107 ne
03.08.19 12:40:33
K1MBareš Hugo2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009027  106 so
 107 ne
04.08.19 20:51:33
K1MNedvídek František1944V3TJ Dvůr Králové053011  106 so
 107 ne
05.08.19 11:27:09
K1MTroch Jan2003DM3TJ Dvůr Králové053023  106 so
 107 ne
05.08.19 11:27:09
K1MHanuš Jakub2007ZM3KK Rakovník017046  106 so
 107 ne
05.08.19 14:24:39
K1MPoduška Patrik1976V3Sokol Trója086006  106 so
 107 ne
05.08.19 14:49:09
K1MPetřík Marek2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009088  106 so
 107 ne
05.08.19 21:02:35
K1MPollert Jonáš2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009113  106 so
 107 ne
05.08.19 21:02:35
K1MKrál Matěj2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009047  106 so
 107 ne
05.08.19 21:02:35
K1MBáča Jakub19943KK Brandýs nad Labem011019  106 so
 107 ne
05.08.19 22:22:27
K1MPolívka Karel1945V3Sk VS Slávia Hradec Králové055021  106 so
 107 ne
05.08.19 22:37:25
K1MPiskáček Jan1966V3SK Štětí050016  106 so
 107 ne
06.08.19 20:11:22
K1MTěhle Zbyněk1964V3SK Štětí050022  106 so
 107 ne
06.08.19 20:11:22
K1MPechlát Adam2007ZM3Klub vodních sportů Sušice z.s.042018  106 so
 107 ne
06.08.19 20:37:34
K1MJarolímek Otta1961V3TJ Turnov062006  106 so
 107 ne
06.08.19 21:21:57
K1MKvíčala Čestmír1970V3TJ Turnov062031  106 so
 107 ne
06.08.19 21:21:57
K1MKvíčala Matyáš2005ZS3TJ Turnov062022  106 so
 107 ne
06.08.19 21:21:57
K1MVelenovský Vojta2008ZM3VS Tábor030074  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
K1MNovotný Štěpán2006ZS3TJ Semily059024  106 so
 107 ne
07.08.19 08:11:36
K1MŘehák Jiří2003DM3TJ Semily059044  106 so
 107 ne
07.08.19 08:11:36
K1MSlavík Daniel2006ZS3TJ Semily059026  106 so
 107 ne
07.08.19 08:11:36
K1MBureš Jan1978V3Klub vodních sportů Sušice z.s.042062  106 so
 107 ne
07.08.19 11:28:42
K1MPlášil Hynek2006ZS3TJ Syntesia Pardubice057086  106 so
 107 ne
07.08.19 13:09:11
K1MČerník Jan2005ZS3TJ Syntesia Pardubice057100  106 so
 107 ne
07.08.19 13:09:11
K1MMihalik Tomáš2004DM3TJ DNT VS Kadaň047023  106 so
 107 ne
07.08.19 16:06:59
K1MHanuš Tomáš2005ZS3SK Třebechovice061011  106 so
 107 ne
07.08.19 18:28:03
K1MSamek Petr2008ZM3SK Třebechovice061004  106 so
 107 ne
07.08.19 18:28:03
K1MJahna Ondřej2005ZS3SK Třebechovice061007  106 so
 107 ne
07.08.19 18:28:03
K1MFoltín Šimon2006ZS3KK Brandýs nad Labem011049  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1MMalinský Petr2008ZM3KK Brandýs nad Labem011067  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1MNahodil Václav2006ZS3KK Brandýs nad Labem011081  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1MŠenk Alexandr2008ZM3KK Brandýs nad Labem011014  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1MWais Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011032  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1MSynek Přemysl2007ZM3TJ Loko Žatec052060  106 so
 107 ne
07.08.19 20:44:32
K1MBeránek Tomáš2006ZS3SK Týniště nad Orlicí063061  106 so
 107 ne
07.08.19 20:45:50
K1MBek Matyáš2006ZS3SK Týniště nad Orlicí063063  106 so
 107 ne
07.08.19 20:45:50
K1MCísařovský Petr1977V3Wild Water Canoe Club FROL090010  106 so
 107 ne
07.08.19 20:54:01
K1MVraný Matěj2006ZS3Wild Water Canoe Club FROL090007  106 so
 107 ne
07.08.19 20:54:01
K1MJančar Štěpán2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009020  106 so
 107 ne
07.08.19 20:56:33
K1MHrňák Šimon2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014064  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
K1MWestfal Mattias2004DM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014094  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
K1MSlušný Vojtěch2008ZM3SK VS Karbo Benátky010115  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
K1MSvoboda Šimon2008ZM3SK VS Karbo Benátky010112  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
K1MSemerád Vít2010PZKlub Kanoistika Roudnice n.L.049026  106 so
 107 ne
30.07.19 17:09:29
K1MVít Matyáš2009PZKVS Hradec Králové045027  106 so
 107 ne
30.07.19 18:50:43
K1MKonvalinka Šťepán2009PZTJ Syntesia Pardubice057027  106 so
 107 ne
03.08.19 12:40:33
K1MPodzimek Jan2004DMTJ Ohře Klášterec048034  106 so
 107 ne
04.08.19 21:31:52
K1MAugustýn Jakub2009PZKlub Kanoistika Roudnice n.L.049031  106 so
 107 ne
05.08.19 12:22:17
K1MKareš Samuel2009PZKlub Kanoistika Roudnice n.L.049023  106 so
 107 ne
05.08.19 12:22:17
K1MLanger Filip2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009071  106 so
 107 ne
05.08.19 21:02:35
K1MPinkava Matyáš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009072  106 so
 107 ne
05.08.19 21:02:35
K1MPelikán Martin2009PZTJ Bohemians Praha001131  106 so
 107 ne
06.08.19 08:37:20
K1MPřibyla Šimon2004DMTJ Bohemians Praha001138  106 so
 107 ne
06.08.19 08:37:20
K1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  106 so
 107 ne
06.08.19 15:07:53
K1MBolehovský Oto2011PZLoko Trutnov060070  106 so
 107 ne
06.08.19 20:25:00
K1MLev Ondřej2008ZMLoko Trutnov060093  106 so
 107 ne
06.08.19 20:25:00
K1MFuchs Matouš2002DSDelfín Jablonec046042  106 so
 107 ne
06.08.19 20:50:09
K1MUhlík Vojtěch2010PZTJ Jiskra Bechyně076017  106 so
 107 ne
06.08.19 21:07:40
K1MKovář Zbyněk1977VDUKLA Brandýs012062  106 so
 107 ne
06.08.19 22:28:53
K1MRiant Antonín2010PZVS Tábor030040  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
K1MKulhánek Adam2009PZTJ Syntesia Pardubice057102  106 so
 107 ne
07.08.19 13:09:11
K1MRuffer Jakub2007ZMTJ Syntesia Pardubice057099  106 so
 107 ne
07.08.19 13:09:11
K1MČernoch Štěpán2009PZTJ DNT VS Kadaň047004  106 so
 107 ne
07.08.19 16:06:59
K1MHoření Hynek2011PZTJ DNT VS Kadaň047024  106 so
 107 ne
07.08.19 16:06:59
K1MHoření Petr1975VTJ DNT VS Kadaň047025  106 so
 107 ne
07.08.19 16:06:59
K1MPollert Metoděj2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009110  106 so
 107 ne
07.08.19 18:49:12
K1MFoltín Radim2010PZKK Brandýs nad Labem011052  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1MHlaváček Tadeáš Samuel2010PZKK Brandýs nad Labem011018  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1MKepšta Martin2009PZKK Brandýs nad Labem011027  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1MMrůzek David2010PZKK Brandýs nad Labem011053  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1MNovotný Matyáš2009PZKK Brandýs nad Labem011031  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1MRůžička Jan2009PZKK Brandýs nad Labem011063  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1MUhlík Kryštof2008ZMKK Brandýs nad Labem011030  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1MVaněk Daniel2008ZMKK Brandýs nad Labem011059  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1MHadraba Michal1976VWild Water Canoe Club FROL090032  106 so
 107 ne
07.08.19 20:54:01
K1MDvořák Vít2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009057  106 so
 107 ne
07.08.19 20:56:33
K1MHilar Mikoláš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009063  106 so
 107 ne
07.08.19 20:56:33
K1MSkalka Matěj2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009131  106 so
 107 ne
07.08.19 20:56:33
K1MSussland Dominik2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009132  106 so
 107 ne
07.08.19 20:56:33
K1MHrňák Matouš2009PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014093  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
K1MAbraham Jiří1977VSK VS Karbo Benátky010001  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
K1MAbraham Tomáš1969VSK VS Karbo Benátky010003  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
K1MSlavík Matěj2008ZMSK VS Karbo Benátky010120  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
celkem K1M: 199    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽVaňková Klára2001DS2+VS Tábor030043  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049061  106 so
 107 ne
30.07.19 17:09:29
K1ŽHeková Natálie2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  106 so
 107 ne
30.07.19 17:09:29
K1ŽHaucková Gabriela2002DS2KVS Hradec Králové045006  106 so
 107 ne
30.07.19 18:50:43
K1ŽHaucková Ilona1978V2KVS Hradec Králové045036  106 so
 107 ne
30.07.19 18:50:43
K1ŽPavelková Irena1974V2Univerzitní sportovní klub Praha009059  106 so
 107 ne
30.07.19 20:51:05
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  106 so
 107 ne
31.07.19 09:12:50
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  106 so
 107 ne
31.07.19 09:12:50
K1ŽRůžičková Kateřina2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009120  106 so
 107 ne
05.08.19 09:14:16
K1ŽLagnerová Jana1959V2SK Domeček Soběslav026010  106 so
 107 ne
05.08.19 09:22:45
K1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  106 so
 107 ne
05.08.19 10:31:41
K1ŽZárubová Michaela19862TJ Dvůr Králové053008  106 so
 107 ne
05.08.19 11:27:09
K1ŽSaifrtová Magdalena2005ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049009  106 so
 107 ne
05.08.19 12:22:17
K1ŽTůmová Veronika2006ZS2TJ SK Hubertus KV034027  106 so
 107 ne
05.08.19 17:49:46
K1ŽBačáková Radka1983V2Univerzitní sportovní klub Praha009101  106 so
 107 ne
05.08.19 21:02:35
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009099  106 so
 107 ne
05.08.19 21:02:35
K1ŽBáčová Michaela19982KK Brandýs nad Labem011023  106 so
 107 ne
05.08.19 22:22:27
K1ŽKremrová Adéla2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009034  106 so
 107 ne
05.08.19 23:29:07
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  106 so
 107 ne
06.08.19 15:07:53
K1ŽBednářová Anna2002DS2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043006  106 so
 107 ne
06.08.19 15:34:12
K1ŽHoušková Kateřina2003DM2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043014  106 so
 107 ne
06.08.19 15:34:12
K1ŽJelínková Sára2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009012  106 so
 107 ne
06.08.19 21:53:26
K1ŽPollertová Ema2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009008  106 so
 107 ne
06.08.19 21:53:26
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
K1ŽŠindelářová Tereza2004DM2VS Tábor030046  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
K1ŽKašparová Anna19852Sk VS Slávia Hradec Králové055012  106 so
 107 ne
07.08.19 14:33:50
K1ŽČerná Lucie1977V2TJ DNT VS Kadaň047013  106 so
 107 ne
07.08.19 16:06:59
K1ŽSamková Olga2005ZS2SK Třebechovice061039  106 so
 107 ne
07.08.19 18:28:03
K1ŽStrasserová Bára2001DS2TJ Loko Žatec052011  106 so
 107 ne
07.08.19 20:44:32
K1ŽHrdličková Sára2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014015  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
K1ŽMachutová Iva2003DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014019  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
K1ŽKofroňová Zuzana2002DS2SK VS Karbo Benátky010009  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
K1ŽŠtěpánková Julie2006ZS3+KVS Hradec Králové045033  106 so
 107 ne
30.07.19 18:50:43
K1ŽMulačová Marta19863+Raft klub Trója097012  106 so
 107 ne
01.08.19 17:19:50
K1ŽPšeničková Jana19983+KK Rakovník017023  106 so
 107 ne
05.08.19 14:24:39
K1ŽPřibylová Karolina1978V3+TJ SK Hubertus KV034016  106 so
 107 ne
05.08.19 17:49:46
K1ŽBorská Alena1976V3+TJ Bohemians Praha001067  106 so
 107 ne
06.08.19 08:37:20
K1ŽPechlátová Nikola2004DM3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042041  106 so
 107 ne
06.08.19 20:37:34
K1ŽKristl Anouk2003DM3+Univerzitní sportovní klub Praha009015  106 so
 107 ne
06.08.19 21:53:26
K1ŽRiantová Anežka2008ZM3+VS Tábor030067  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
K1ŽRiantová Marie2006ZS3+VS Tábor030068  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
K1ŽBuriánková Anežka19943+TJ Semily059011  106 so
 107 ne
07.08.19 08:11:36
K1ŽLacinová Leona1974V3+TJ Semily059008  106 so
 107 ne
07.08.19 08:11:36
K1ŽŘeháková Dana1970V3+TJ Semily059045  106 so
 107 ne
07.08.19 08:11:36
K1ŽForejtová Andrea19883+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024007  106 so
 107 ne
07.08.19 08:29:58
K1ŽNekolná Žofie2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011034  106 so
 107 ne
07.08.19 12:13:47
K1ŽBundová Simona2004DM3+TJ Syntesia Pardubice057008  106 so
 107 ne
07.08.19 13:09:11
K1ŽKliščová Barbora2002DS3+SK Třebechovice061042  106 so
 107 ne
07.08.19 18:28:03
K1ŽBurgerová Ester2004DM3+Wild Water Canoe Club FROL090019  106 so
 107 ne
07.08.19 20:54:01
K1ŽHoráková Julie2006ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
K1ŽBašková Petra1981V3+SK VS Karbo Benátky010040  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
K1ŽDoležalová Viktorie2001DS3+SK VS Karbo Benátky010110  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
K1ŽNováčková Michala1984V3+SK VS Karbo Benátky010012  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
K1ŽPlavjaniková Petra1975V3+SK VS Karbo Benátky010034  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
K1ŽPonížilová Miroslava19883+SK VS Karbo Benátky010106  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
K1ŽŠtěpánková Stella2006ZS3KVS Hradec Králové045034  106 so
 107 ne
30.07.19 18:50:43
K1ŽJirasová Klára2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009041  106 so
 107 ne
03.08.19 21:46:36
K1ŽPodzimková Markéta1974V3TJ Ohře Klášterec048033  106 so
 107 ne
04.08.19 21:31:52
K1ŽJanská Lucie2006ZS3TJ Dvůr Králové053032  106 so
 107 ne
05.08.19 11:27:09
K1ŽKohoutová Lenka1974V3KK Rakovník017057  106 so
 107 ne
05.08.19 14:24:39
K1ŽPodoušková Klára2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009124  106 so
 107 ne
05.08.19 21:02:35
K1ŽBeierová Běta2008ZM3Loko Trutnov060063  106 so
 107 ne
06.08.19 20:25:00
K1ŽTesařová Eliška2007ZM3DUKLA Brandýs012031  106 so
 107 ne
06.08.19 22:28:53
K1ŽNováková Marcela1974V3VS Tábor030070  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
K1ŽSmetanová Anna2002DS3VS Tábor030048  106 so
 107 ne
07.08.19 07:22:55
K1ŽŠejvlová Lenka1973V3KK Rakovník017002  106 so
 107 ne
07.08.19 09:09:46
K1ŽŽďárská Laura2006ZS3TJ Syntesia Pardubice057062  106 so
 107 ne
07.08.19 13:09:11
K1ŽHoření Hedvika2008ZM3TJ DNT VS Kadaň047008  106 so
 107 ne
07.08.19 16:06:59
K1ŽHaviárová Zuzana2005ZS3SK Třebechovice061035  106 so
 107 ne
07.08.19 18:28:03
K1ŽVaculová Lucie2008ZM3KK Brandýs nad Labem011075  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1ŽVojtíková Klára2007ZM3KK Brandýs nad Labem011078  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1ŽChocholová Veronika2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014079  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
K1ŽSakalová Magdaléna2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014082  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
K1ŽSakalová Markéta2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014081  106 so
 107 ne
07.08.19 21:46:25
K1ŽPlašilová Drahomíra1961V3SK VS Karbo Benátky010033  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
K1ŽŠrétrová Štěpánka2009PZKlub Kanoistika Roudnice n.L.049038  106 so
 107 ne
30.07.19 17:09:29
K1ŽApolínová Nela2007ZMTJ SK Hubertus KV034055  106 so
 107 ne
05.08.19 17:49:46
K1ŽBláhová Karolína2007ZMSK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043008  106 so
 107 ne
06.08.19 15:34:12
K1ŽLevová Viktorie2006ZSLoko Trutnov060092  106 so
 107 ne
06.08.19 20:25:00
K1ŽPanzerová Kateřina2003DMTJ Loko Plzeň039020  106 so
 107 ne
Jen sobota06.08.19 21:07:21
K1ŽŠandová Anežka2003DMTJ Syntesia Pardubice057105  106 so
 107 ne
07.08.19 13:09:11
K1ŽPlášilová Anežka2002DSTJ Syntesia Pardubice057064  106 so
 107 ne
07.08.19 13:09:11
K1ŽHatoňová Vilemína2010PZKK Brandýs nad Labem011025  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1ŽPádivá Františka2010PZKK Brandýs nad Labem011036  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1ŽVatěrová Amálie2010PZKK Brandýs nad Labem011083  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1ŽVencová Alžběta2010PZKK Brandýs nad Labem011080  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1ŽZaťková Eliška2009PZKK Brandýs nad Labem011062  106 so
 107 ne
07.08.19 20:15:50
K1ŽPodoušková Jůlie2010PZUniverzitní sportovní klub Praha009128  106 so
 107 ne
07.08.19 20:56:33
K1ŽDandová Anna1988SK VS Karbo Benátky010006  106 so
 107 ne
08.08.19 10:35:43
celkem K1Ž: 89    
počty C1M: 79   C1Ž: 21   C2M: 20   C2Ž: 3   C2X: 15   K1M: 199   K1Ž: 89     celkem: 426