• 103  03.08.2019 sobota, Slalom ve Veselí n.M., startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 104  04.08.2019 neděle, Slalom ve Veselí n.M., startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
03.08.2019 - 04.08.2019, SK Veselí nad Moravou
on-line přihlašování od 01.07.2019 00:00:00 do 29.07.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MBrokeš Marek2003DM2TJ Šumperk z.s.129038  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
C1MHeřmanský Jan2005ZS3TJ Šumperk z.s.129039  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
C1MLoun Matěj2004DMTJ Šumperk z.s.129040  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
celkem C1M: 3    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽVrbová Marie2007ZM2UP Olomouc119198  103 so
 104 ne
15.07.19 19:29:10
C1ŽKočířová Valentýna2008ZM3+UP Olomouc119208  103 so
 104 ne
15.07.19 19:29:10
C1ŽMalá Magdaléna2007ZM3+UP Olomouc119192  103 so
 104 ne
15.07.19 19:29:10
C1ŽStloukalová Aneta2007ZM3UP Olomouc119196  103 so
 104 ne
15.07.19 19:29:10
C1ŽŠtěpánková Markéta2008ZM3TJ Šumperk z.s.129041  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
C1ŽChromá Nicol2004DMUP Olomouc119224  103 so
 104 ne
15.07.19 19:29:10
C1ŽMarousková Tereza2009PZUP Olomouc119177  103 so
 104 ne
15.07.19 19:29:10
celkem C1Ž: 7    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
K1MBrokeš Marek2003DM2TJ Šumperk z.s.129038  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
K1MLoun Matěj2004DM3TJ Šumperk z.s.129040  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
K1MChytil Lumír2006ZS3TJ Šumperk z.s.129042  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
celkem K1M: 4    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽVrbová Marie2007ZM2UP Olomouc119198  103 so
 104 ne
15.07.19 19:29:10
K1ŽKočířová Valentýna2008ZM3+UP Olomouc119208  103 so
 104 ne
15.07.19 19:29:10
K1ŽMalá Magdaléna2007ZM3+UP Olomouc119192  103 so
 104 ne
15.07.19 19:29:10
K1ŽChromá Nicol2004DM3UP Olomouc119224  103 so
 104 ne
15.07.19 19:29:10
K1ŽStloukalová Aneta2007ZM3UP Olomouc119196  103 so
 104 ne
15.07.19 19:29:10
K1ŽŠtěpánková Markéta2008ZM3TJ Šumperk z.s.129041  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
K1ŽMarousková Tereza2009PZUP Olomouc119177  103 so
 104 ne
15.07.19 19:29:10
K1ŽOndráčková Barbora2010PZTJ Šumperk z.s.129028  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
celkem K1Ž: 8    
počty C1M: 3   C1Ž: 7   K1M: 4   K1Ž: 8     celkem: 22

Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:

VK Kroměříž: 2
K1M: 2     celkem : 2

Celkem v on-line přihláškách: C1M: 3   C1Ž: 7   K1M: 6   K1Ž: 8     celkem : 24