• 103  03.08.2019 sobota, Slalom ve Veselí n.M., startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 104  04.08.2019 neděle, Slalom ve Veselí n.M., startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
03.08.2019 - 04.08.2019, SK Veselí nad Moravou
on-line přihlašování od 01.07.2019 00:00:00 do 29.07.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MJordán František19911DUKLA Brandýs012020  103 so
 104 ne
30.07.19 12:11:51
C1MBrokeš Marek2003DM2TJ Šumperk z.s.129038  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
C1MKosík Dan2004DM2UP Olomouc119173  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1MRetek Václav2007ZM2UP Olomouc119189  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1MIvánek Roman2002DS3+SK Veselí nad Moravou133063  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
C1MKošík Michal19953+SK Veselí nad Moravou133058  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
C1MVeselý Petr1976V3+TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108045  103 so
 104 ne
29.07.19 21:41:39
C1MMalý Vojtěch2006ZS3+UP Olomouc119191  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1MRetek Toman2007ZM3+UP Olomouc119188  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1MStřílka Richard2006ZS3+UP Olomouc119180  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1MSvoboda Ondřej2006ZS3+UP Olomouc119190  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1MLoun Matěj2004DM3TJ Šumperk z.s.129040  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
C1MHeřmanský Jan2005ZS3TJ Šumperk z.s.129039  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
C1MDragon Jakub2007ZM3KK Opava121031  103 so
 104 ne
29.07.19 22:10:00
C1MKupka Lukáš2007ZM3VK Tzunami Ostrava118026  103 so
 104 ne
30.07.19 10:01:31
C1MKutín Filip2007ZM3UP Olomouc119218  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1MBřečka Jan1958VSK Veselí nad Moravou133002  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
C1MBaar Dominik2007ZMKK Opava121061  103 so
 104 ne
29.07.19 22:10:00
C1MKubita Tomáš2008ZMKK Opava121016  103 so
 104 ne
29.07.19 22:10:00
C1MBalarin Evžen2008ZMKK Opava121044  103 so
 104 ne
29.07.19 22:10:00
C1MKratochvíl Jakub2009PZUP Olomouc119175  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1MSyslo Jiří2003DMUP Olomouc119217  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
celkem C1M: 22    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKošíková Denisa2002DS2+SK Veselí nad Moravou133047  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
C1ŽDobešová Eva2004DM2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  103 so
 104 ne
29.07.19 21:41:39
C1ŽMinárová Aneta2001DS2VK Tzunami Ostrava118015  103 so
 104 ne
30.07.19 10:01:31
C1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1ŽRetková Marie2003DM2UP Olomouc119215  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1ŽStřílková Jana2004DM2UP Olomouc119181  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1ŽVrbová Marie2007ZM2UP Olomouc119198  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1ŽStřechová Ela2005ZS3+TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  103 so
 104 ne
29.07.19 21:41:39
C1ŽRutarová Kateřina2005ZS3+Vodní sporty Desná128015  103 so
 104 ne
29.07.19 22:29:08
C1ŽKočířová Valentýna2008ZM3+UP Olomouc119208  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1ŽKratochvílová Adéla2007ZM3+UP Olomouc119176  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1ŽMalá Magdaléna2007ZM3+UP Olomouc119192  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1ŽŠtěpánková Markéta2008ZM3TJ Šumperk z.s.129041  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
C1ŽŠefčíková Anastázie2004DM3KK Opava121006  103 so
 104 ne
29.07.19 22:10:00
C1ŽHansgutová Monika2005ZS3UP Olomouc119207  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1ŽNovosadová Eliška2005ZS3UP Olomouc119206  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1ŽStloukalová Aneta2007ZM3UP Olomouc119196  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1ŽBergmannová Sandra2008ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103010  103 so
 104 ne
02.08.19 12:42:22
C1ŽChromá Nicol2004DMUP Olomouc119224  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C1ŽMarousková Tereza2009PZUP Olomouc119177  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
celkem C1Ž: 20    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MŠotek Adam
Urban Jaroslav
2005
2004
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119118
119205
 103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C2MAntl Tomáš
Stropek Tobiáš
2008
2007
ZM3KK Opava
KK Opava
121001
121007
 103 so
 104 ne
29.07.19 22:10:00
C2MBaar Patrik
Šefčík Václav
2007
2008
ZMKK Opava
KK Opava
121015
121033
 103 so
 104 ne
29.07.19 22:10:00
celkem C2M: 3    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽKočířová Valentýna
Malá Magdaléna
2008
2007
ZM3UP Olomouc
UP Olomouc
119208
119192
 103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
celkem C2Ž: 1    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XHansgutová Monika
Mráka Jan
2005
2004
DM2UP Olomouc
UP Olomouc
119207
119154
 103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C2XKratochvílová Adéla
Malý Vojtěch
2007
2006
ZS2UP Olomouc
UP Olomouc
119176
119191
 103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
C2XStřílková Jana
Střílka Richard
2004
2006
DMUP Olomouc
UP Olomouc
119181
119180
 103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
celkem C2X: 3    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MKošík Michal19952+SK Veselí nad Moravou133058  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
K1MBrokeš Marek2003DM2TJ Šumperk z.s.129038  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
K1MMartinka Antonín19932VK Kroměříž112028  103 so
 104 ne
28.07.19 11:07:07
K1MLigurský Ivo1968V2VK Kroměříž112019  103 so
 104 ne
28.07.19 11:07:07
K1MIvánek Roman2002DS2SK Veselí nad Moravou133063  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MTomeček Adam2008ZM2SK Veselí nad Moravou133015  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MTomeček Petr1978V2SK Veselí nad Moravou133031  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MVeselý Petr1976V2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108045  103 so
 104 ne
29.07.19 21:41:39
K1MMráka Jan2004DM2UP Olomouc119154  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1MRetek Toman2007ZM2UP Olomouc119188  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1MRetek Václav2007ZM2UP Olomouc119189  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1MŠotek Adam2005ZS2UP Olomouc119118  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1MBergmann Bořivoj2003DM2Kanoe Klub Spoj Brno103042  103 so
 104 ne
02.08.19 12:42:22
K1MBergmann Ondřej20002Kanoe Klub Spoj Brno103026  103 so
 104 ne
02.08.19 12:42:22
K1MLoun Matěj2004DM3+TJ Šumperk z.s.129040  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
K1MBřečka Jan1958V3+SK Veselí nad Moravou133002  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MDoležal Filip2004DM3+SK Veselí nad Moravou133023  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MRolenc Jakub2004DM3+SK Veselí nad Moravou133025  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MZeman Šimon2004DM3+SK Veselí nad Moravou133127  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MAntl Tomáš2008ZM3+KK Opava121001  103 so
 104 ne
29.07.19 22:10:00
K1MRutar Martin2003DM3+Vodní sporty Desná128014  103 so
 104 ne
29.07.19 22:29:08
K1MBláha Vojtěch2006ZS3+VK Tzunami Ostrava118021  103 so
 104 ne
30.07.19 10:01:31
K1MJaroš Michael2006ZS3+UP Olomouc119171  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1MKosík Dan2004DM3+UP Olomouc119173  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1MPomajbík Filip2006ZS3+UP Olomouc119187  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1MStřílka Richard2006ZS3+UP Olomouc119180  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1MSvoboda Ondřej2006ZS3+UP Olomouc119190  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1MSyslo Jiří2003DM3+UP Olomouc119217  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1MUrban Jaroslav2004DM3+UP Olomouc119205  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1MChytil Lumír2006ZS3TJ Šumperk z.s.129042  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
K1MČerný Vojtěch2007ZM3SK Veselí nad Moravou133030  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MDoležal Tomáš2002DS3SK Veselí nad Moravou133022  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MKadubec Matěj2005ZS3SK Veselí nad Moravou133035  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MPolášek Martin2005ZS3SK Veselí nad Moravou133034  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MZeman Jakub2007ZM3SK Veselí nad Moravou133017  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MOsička Tadeáš2008ZM3TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108015  103 so
 104 ne
29.07.19 21:41:39
K1MBaar Dominik2007ZM3KK Opava121061  103 so
 104 ne
29.07.19 22:10:00
K1MBaar Patrik2007ZM3KK Opava121015  103 so
 104 ne
29.07.19 22:10:00
K1MBalarin Evžen2008ZM3KK Opava121044  103 so
 104 ne
29.07.19 22:10:00
K1MDragon Jakub2007ZM3KK Opava121031  103 so
 104 ne
29.07.19 22:10:00
K1MJakubík Štěpán2008ZM3KK Opava121038  103 so
 104 ne
29.07.19 22:10:00
K1MKubita Tomáš2008ZM3KK Opava121016  103 so
 104 ne
29.07.19 22:10:00
K1MStropek Tobiáš2007ZM3KK Opava121007  103 so
 104 ne
29.07.19 22:10:00
K1MŠefčík Václav2008ZM3KK Opava121033  103 so
 104 ne
29.07.19 22:10:00
K1MKupka Petr1981V3VK Tzunami Ostrava118053  103 so
 104 ne
30.07.19 10:01:31
K1MVodička Vojtěch2004DM3VK Tzunami Ostrava118006  103 so
 104 ne
30.07.19 10:01:31
K1MKutín Filip2007ZM3UP Olomouc119218  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1MMalý Vojtěch2006ZS3UP Olomouc119191  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1MHabarta Jan2009PZSK Veselí nad Moravou133038  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MHabarta Tomáš2009PZSK Veselí nad Moravou133037  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MJurásek Matěj2009PZSK Veselí nad Moravou133028  103 so
 104 ne
*29.07.19 07:05:59
K1MMinařík Šimon2007ZMSK Veselí nad Moravou133033  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MNovák Štěpán2011PZSK Veselí nad Moravou133064  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MŠišpera Tomáš2008ZMSK Veselí nad Moravou133041  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MTomeček David2011PZSK Veselí nad Moravou133020  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1MKratochvíl Jakub2009PZUP Olomouc119175  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
celkem K1M: 57    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽMartinková Blanka19942VK Kroměříž112049  103 so
 104 ne
28.07.19 11:07:07
K1ŽKošíková Denisa2002DS2SK Veselí nad Moravou133047  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1ŽDobešová Eva2004DM2TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108054  103 so
 104 ne
29.07.19 21:41:39
K1ŽRutarová Kateřina2005ZS2Vodní sporty Desná128015  103 so
 104 ne
29.07.19 22:29:08
K1ŽHansgutová Monika2005ZS2UP Olomouc119207  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1ŽKratochvílová Adéla2007ZM2UP Olomouc119176  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1ŽRetková Anna2005ZS2UP Olomouc119005  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1ŽRetková Marie2003DM2UP Olomouc119215  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1ŽVrbová Marie2007ZM2UP Olomouc119198  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1ŽStřechová Ela2005ZS3+TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108041  103 so
 104 ne
29.07.19 21:41:39
K1ŽŠefčíková Anastázie2004DM3+KK Opava121006  103 so
 104 ne
29.07.19 22:10:00
K1ŽKočířová Valentýna2008ZM3+UP Olomouc119208  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1ŽMalá Magdaléna2007ZM3+UP Olomouc119192  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1ŽNovosadová Eliška2005ZS3+UP Olomouc119206  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1ŽStřílková Jana2004DM3+UP Olomouc119181  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1ŽŠtěpánková Markéta2008ZM3TJ Šumperk z.s.129041  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
K1ŽMatulíková Martina1967V3SK Veselí nad Moravou133021  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1ŽSrpová Lada2006ZS3VK Tzunami Ostrava118024  103 so
 104 ne
30.07.19 10:01:31
K1ŽSrpová Stela2006ZS3VK Tzunami Ostrava118011  103 so
 104 ne
30.07.19 10:01:31
K1ŽChromá Nicol2004DM3UP Olomouc119224  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1ŽStloukalová Aneta2007ZM3UP Olomouc119196  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
K1ŽBergmannová Sandra2008ZM3Kanoe Klub Spoj Brno103010  103 so
 104 ne
02.08.19 12:42:22
K1ŽOndráčková Barbora2010PZTJ Šumperk z.s.129028  103 so
 104 ne
17.07.19 17:58:15
K1ŽHabartová Lucie2009PZSK Veselí nad Moravou133036  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1ŽJurásková Karina2008ZMSK Veselí nad Moravou133029  103 so
 104 ne
*29.07.19 07:05:59
K1ŽMinaříková Agáta2004DMSK Veselí nad Moravou133042  103 so
 104 ne
*29.07.19 07:05:59
K1ŽMišurcová Simona2007ZMSK Veselí nad Moravou133032  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1ŽNováková Nella2008ZMSK Veselí nad Moravou133065  103 so
 104 ne
29.07.19 07:05:59
K1ŽMarousková Tereza2009PZUP Olomouc119177  103 so
 104 ne
31.07.19 13:19:23
celkem K1Ž: 29    
počty C1M: 22   C1Ž: 20   C2M: 3   C2Ž: 1   C2X: 3   K1M: 57   K1Ž: 29     celkem: 135

Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:

VK Kroměříž: 2
K1M: 2     celkem : 2

Celkem v on-line přihláškách: C1M: 22   C1Ž: 20   C2M: 3   C2Ž: 1   C2X: 3   K1M: 59   K1Ž: 29     celkem : 137