- 103 03.08.2019 sobota, Slalom ve Veselí n.M., startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 104 04.08.2019 neděle, Slalom ve Veselí n.M., startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
03.08.2019 - 04.08.2019, SK Veselí nad Moravou
on-line přihlašování od 01.07.2019 00:00:00 do 29.07.2019 23:59:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Jordán František | 1991 | 1 | TJ DUKLA Praha | 012020 | 103 so 104 ne | 30.07.19 12:11:51 | ||
C1M | Brokeš Marek | 2003 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001063 | 103 so 104 ne | 17.07.19 17:58:15 | |
C1M | Kosík Dan | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C1M | Ivánek Roman | 2002 | DS | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | |
C1M | Košík Michal | 1995 | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | ||
C1M | Veselý Petr | 1976 | V | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108045 | 103 so 104 ne | 29.07.19 21:41:39 | |
C1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C1M | Loun Matěj Václav | 2004 | DM | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129040 | 103 so 104 ne | 17.07.19 17:58:15 | |
C1M | Heřmanský Jan | 2005 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 103 so 104 ne | 17.07.19 17:58:15 | |
C1M | Dragon Jakub | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121031 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:10:00 | |
C1M | Kupka Lukáš | 2007 | ZM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118026 | 103 so 104 ne | 30.07.19 10:01:31 | |
C1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C1M | Břečka Jan | 1958 | V | SK Veselí nad Moravou | 133002 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | ||
C1M | Baar Dominik | 2007 | ZM | KK Opava | 121061 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:10:00 | ||
C1M | Kubita Tomáš | 2008 | ZM | KK Opava | 121016 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:10:00 | ||
C1M | Balarin Evžen | 2008 | ZM | KK Opava | 121044 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:10:00 | ||
C1M | Kratochvíl Jakub | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119175 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | ||
C1M | Syslo Jiří | 2003 | DM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119217 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | ||
celkem C1M: 22 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DS | 2+ | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | |
C1Ž | Dobešová Eva | 2004 | DM | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 103 so 104 ne | 29.07.19 21:41:39 | |
C1Ž | Minárová Aneta | 2001 | DS | 2 | VK Tzunami Ostrava | 118015 | 103 so 104 ne | 30.07.19 10:01:31 | |
C1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C1Ž | Retková Marie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C1Ž | Střílková Jana | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C1Ž | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 103 so 104 ne | 29.07.19 21:41:39 | |
C1Ž | Rutarová Kateřina | 2005 | ZS | 3+ | Vodní sporty Desná | 128015 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:29:08 | |
C1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C1Ž | Štěpánková Markéta | 2008 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 129041 | 103 so 104 ne | 17.07.19 17:58:15 | |
C1Ž | Šefčíková Anastázie | 2004 | DM | 3 | KK Opava | 121006 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:10:00 | |
C1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C1Ž | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 103 so 104 ne | 02.08.19 12:42:22 | |
C1Ž | Chromá Nicol | 2004 | DM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | ||
C1Ž | Marousková Tereza | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | ||
celkem C1Ž: 20 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Šotek Adam Urban Jaroslav | 2005 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 119205 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C2M | Antl Tomáš Stropek Tobiáš | 2008 2007 | ZM | 3 | KK Opava KK Opava | 121001 121007 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:10:00 | |
C2M | Baar Patrik Šefčík Václav | 2007 2008 | ZM | KK Opava KK Opava | 121015 121033 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:10:00 | ||
celkem C2M: 3 | |||||||||
Kategorie C2Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2Ž | Kočířová Valentýna Malá Magdalena | 2008 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 119192 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
celkem C2Ž: 1 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Hansgutová Monika Mráka Jan | 2005 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 119154 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C2X | Kratochvílová Adéla Malý Vojtěch | 2007 2006 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 119191 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
C2X | Střílková Jana Střílka Richard | 2004 2006 | DM | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 119180 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | ||
celkem C2X: 3 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Košík Michal | 1995 | 2+ | SK Veselí nad Moravou | 133058 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | ||
K1M | Heřmanský Jan | 2005 | ZS | 2 | TJ Šumperk z.s. | 129039 | 103 so 104 ne | 17.07.19 17:58:15 | |
K1M | Brokeš Marek | 2003 | DM | 2 | TJ Bohemians Praha | 001063 | 103 so 104 ne | 17.07.19 17:58:15 | |
K1M | Martinka Antonín | 1993 | 2 | VK Kroměříž | 112028 | 103 so 104 ne | 28.07.19 11:07:07 | ||
K1M | Ligurský Ivo | 1968 | V | 2 | VK Kroměříž | 112019 | 103 so 104 ne | 28.07.19 11:07:07 | |
K1M | Ivánek Roman | 2002 | DS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133063 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | |
K1M | Tomeček Adam | 2008 | ZM | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133015 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | |
K1M | Tomeček Petr | 1978 | V | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133031 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | |
K1M | Veselý Petr | 1976 | V | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108045 | 103 so 104 ne | 29.07.19 21:41:39 | |
K1M | Mráka Jan | 2004 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119154 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1M | Retek Toman Václav | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119188 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1M | Retek Václav Toman | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119189 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1M | Šotek Adam | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119118 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1M | Bergmann Bořivoj | 2003 | DM | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103042 | 103 so 104 ne | 02.08.19 12:42:22 | |
K1M | Bergmann Ondřej | 2000 | 2 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103026 | 103 so 104 ne | 02.08.19 12:42:22 | ||
K1M | Loun Matěj Václav | 2004 | DM | 3+ | TJ Šumperk z.s. | 129040 | 103 so 104 ne | 17.07.19 17:58:15 | |
K1M | Břečka Jan | 1958 | V | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133002 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | |
K1M | Doležal Filip | 2004 | DM | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133023 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | |
K1M | Rolenc Jakub | 2004 | DM | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133025 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | |
K1M | Zeman Šimon | 2004 | DM | 3+ | SK Veselí nad Moravou | 133127 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | |
K1M | Antl Tomáš | 2008 | ZM | 3+ | KK Opava | 121001 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:10:00 | |
K1M | Rutar Martin | 2003 | DM | 3+ | Vodní sporty Desná | 128014 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:29:08 | |
K1M | Bláha Vojtěch | 2006 | ZS | 3+ | VK Tzunami Ostrava | 118021 | 103 so 104 ne | 30.07.19 10:01:31 | |
K1M | Jaroš Michael | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119171 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1M | Kosík Dan | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119173 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1M | Pomajbík Filip | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119187 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1M | Střílka Richard | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119180 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1M | Svoboda Ondřej | 2006 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119190 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1M | Syslo Jiří | 2003 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119217 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1M | Urban Jaroslav | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119205 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1M | Chytil Lumír | 2006 | ZS | 3 | TJ Šumperk z.s. | 129042 | 103 so 104 ne | 17.07.19 17:58:15 | |
K1M | Černý Vojtěch | 2007 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133030 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | |
K1M | Doležal Tomáš | 2002 | DS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133022 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | |
K1M | Kadubec Matěj | 2005 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133035 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | |
K1M | Polášek Martin | 2005 | ZS | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133034 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | |
K1M | Zeman Jakub | 2007 | ZM | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133017 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | |
K1M | Osička Tadeáš | 2008 | ZM | 3 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108015 | 103 so 104 ne | 29.07.19 21:41:39 | |
K1M | Baar Dominik | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121061 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:10:00 | |
K1M | Baar Patrik | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121015 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:10:00 | |
K1M | Balarin Evžen | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121044 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:10:00 | |
K1M | Dragon Jakub | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121031 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:10:00 | |
K1M | Jakubík Štěpán | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121038 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:10:00 | |
K1M | Kubita Tomáš | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121016 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:10:00 | |
K1M | Stropek Tobiáš | 2007 | ZM | 3 | KK Opava | 121007 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:10:00 | |
K1M | Šefčík Václav | 2008 | ZM | 3 | KK Opava | 121033 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:10:00 | |
K1M | Kupka Petr | 1981 | V | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118053 | 103 so 104 ne | 30.07.19 10:01:31 | |
K1M | Vodička Vojtěch | 2004 | DM | 3 | VK Tzunami Ostrava | 118006 | 103 so 104 ne | 30.07.19 10:01:31 | |
K1M | Kutín Filip | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119218 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1M | Malý Vojtěch | 2006 | ZS | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119191 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1M | Habarta Jan | 2009 | PZ | SK Veselí nad Moravou | 133038 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | ||
K1M | Habarta Tomáš | 2009 | PZ | SK Veselí nad Moravou | 133037 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | ||
K1M | Jurásek Matěj | 2009 | PZ | SK Veselí nad Moravou | 133028 | 103 so 104 ne | * | 29.07.19 07:05:59 | |
K1M | Minařík Šimon | 2007 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133033 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | ||
K1M | Novák Štěpán | 2011 | PZ | SK Veselí nad Moravou | 133064 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | ||
K1M | Šišpera Tomáš | 2008 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133041 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | ||
K1M | Tomeček David | 2011 | PZ | SK Veselí nad Moravou | 133020 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | ||
K1M | Kratochvíl Jakub | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119175 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | ||
celkem K1M: 57 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Martinková Blanka | 1994 | 2 | VK Kroměříž | 112049 | 103 so 104 ne | 28.07.19 11:07:07 | ||
K1Ž | Košíková Denisa | 2002 | DS | 2 | SK Veselí nad Moravou | 133047 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | |
K1Ž | Dobešová Eva | 2004 | DM | 2 | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108054 | 103 so 104 ne | 29.07.19 21:41:39 | |
K1Ž | Rutarová Kateřina | 2005 | ZS | 2 | Vodní sporty Desná | 128015 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:29:08 | |
K1Ž | Hansgutová Monika | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119207 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1Ž | Kratochvílová Adéla | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119176 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1Ž | Retková Anna | 2005 | ZS | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119005 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1Ž | Retková Marie | 2003 | DM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119215 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1Ž | Vrbová Marie | 2007 | ZM | 2 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119198 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1Ž | Střechová Ela | 2005 | ZS | 3+ | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | 108041 | 103 so 104 ne | 29.07.19 21:41:39 | |
K1Ž | Šefčíková Anastázie | 2004 | DM | 3+ | KK Opava | 121006 | 103 so 104 ne | 29.07.19 22:10:00 | |
K1Ž | Kočířová Valentýna | 2008 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119208 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1Ž | Malá Magdalena | 2007 | ZM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119192 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1Ž | Novosadová Eliška | 2005 | ZS | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119206 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1Ž | Střílková Jana | 2004 | DM | 3+ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119181 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1Ž | Štěpánková Markéta | 2008 | ZM | 3 | TJ DUKLA Praha | 129041 | 103 so 104 ne | 17.07.19 17:58:15 | |
K1Ž | Matulíková Martina | 1967 | V | 3 | SK Veselí nad Moravou | 133021 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | |
K1Ž | Srpová Lada | 2006 | ZS | 3 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120004 | 103 so 104 ne | 30.07.19 10:01:31 | |
K1Ž | Srpová Stela | 2006 | ZS | 3 | Vodní sporty Ostrava, z.s. | 120003 | 103 so 104 ne | 30.07.19 10:01:31 | |
K1Ž | Chromá Nicol | 2004 | DM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119224 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1Ž | Stloukalová Aneta | 2007 | ZM | 3 | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119196 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | |
K1Ž | Bergmannová Sandra | 2008 | ZM | 3 | Kanoe Klub Spoj Brno | 103010 | 103 so 104 ne | 02.08.19 12:42:22 | |
K1Ž | Ondráčková Barbora | 2010 | PZ | TJ Šumperk z.s. | 129028 | 103 so 104 ne | 17.07.19 17:58:15 | ||
K1Ž | Habartová Lucie | 2009 | PZ | SK Veselí nad Moravou | 133036 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | ||
K1Ž | Jurásková Karina | 2008 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133029 | 103 so 104 ne | * | 29.07.19 07:05:59 | |
K1Ž | Minaříková Agáta | 2004 | DM | SK Veselí nad Moravou | 133042 | 103 so 104 ne | * | 29.07.19 07:05:59 | |
K1Ž | Mišurcová Simona | 2007 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133032 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | ||
K1Ž | Nováková Nella | 2008 | ZM | SK Veselí nad Moravou | 133065 | 103 so 104 ne | 29.07.19 07:05:59 | ||
K1Ž | Marousková Tereza | 2009 | PZ | SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky | 119177 | 103 so 104 ne | 31.07.19 13:19:23 | ||
celkem K1Ž: 29 | |||||||||
počty C1M: 22 C1Ž: 20 C2M: 3 C2Ž: 1 C2X: 3 K1M: 57 K1Ž: 29 celkem: 135 |
Zapsáno na oddílových přihlašovacích nástěnkách:
VK Kroměříž: 2K1M: 2 celkem : 2