• 101  03.08.2019 sobota, Slalom pod Borskou přehradou, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 102  04.08.2019 neděle, Slalom pod Borskou přehradou, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
03.08.2019 - 04.08.2019, TJ Loko Plzeň
on-line přihlašování od 01.07.2019 00:00:00 do 30.07.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MVácha Viktor19852KK Rakovník017056  101 so
 102 ne
04.07.19 16:54:39
C1MJícha Dušan1982V2TJ Sokol Písek080008  101 so
 102 ne
06.07.19 00:28:23
C1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  101 so
 102 ne
29.07.19 18:43:51
C1MVaněk Jiří19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014009  101 so
 102 ne
29.07.19 21:42:27
C1MHabich Bohumil19912VS Tábor030003  101 so
 102 ne
30.07.19 12:09:38
C1MHabich Tomáš19972VS Tábor030061  101 so
 102 ne
30.07.19 12:09:38
C1MKvapil Martin1976V2TJ Slavia K. Vary035009  101 so
 102 ne
30.07.19 14:01:10
C1MVenc Ondřej2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011022  101 so
 102 ne
28.07.19 18:05:34
C1MMulač Oldřich1961V3+TJ SK Hubertus KV034020  101 so
 102 ne
29.07.19 19:05:58
C1MHabich Karel19943+VS Tábor030031  101 so
 102 ne
30.07.19 12:09:38
C1MBlahník Miroslav1980V3+TJ Slavia K. Vary035014  101 so
 102 ne
30.07.19 14:01:10
C1MPanzer Martin2007ZM3+TJ Loko Plzeň039033  101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
C1MPechlát Hynek1971V3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  101 so
 102 ne
30.07.19 22:41:52
C1MKolman Filip1973V3SK Žižkov008022  101 so
 102 ne
29.07.19 15:04:18
C1MKrejčí Antonín1955V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014039  101 so
 102 ne
29.07.19 21:42:27
C1MPoula Jan1955V3TJ Slavia K. Vary035012  101 so
 102 ne
30.07.19 14:01:10
C1MPechlát Adam2007ZM3Klub vodních sportů Sušice z.s.042018  101 so
 102 ne
30.07.19 22:41:52
C1MVránek Jan2004DM3VS Blovice033009  101 so
 102 ne
30.07.19 23:15:20
C1MOlšan Vítek19863TJ Loko Plzeň039070  101 so
 102 ne
31.07.19 23:29:10
C1MŠrámek Jiří1966VKK Rakovník017058  101 so
 102 ne
19.07.19 08:53:53
C1MKolman Vojtěch2007ZMSK Žižkov008844  101 so
 102 ne
29.07.19 15:04:18
C1MPinkava Matyáš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009072  101 so
 102 ne
29.07.19 18:27:24
C1MKolman Vít2010PZTJ Bohemians Praha001127  101 so
 102 ne
30.07.19 11:44:29
C1MVelenovský Jiří1978VVS Tábor030072  101 so
 102 ne
30.07.19 12:09:38
C1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  101 so
 102 ne
30.07.19 14:01:10
C1MHanzel Jáchym2008ZMTJ Loko Plzeň039039  101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
C1MŠindelář Jan2002DSTJ Loko Plzeň039050  101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
C1MUhlík Jan1978VTJ Loko Žatec052039  101 so
 102 ne
31.07.19 23:35:13
celkem C1M: 28    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  101 so
 102 ne
30.07.19 14:01:10
C1ŽVojtíková Klára2007ZM3KK Brandýs nad Labem011078  101 so
 102 ne
28.07.19 18:05:34
C1ŽSaifrtová Magdaléna2008ZM3KK Brandýs nad Labem011071  101 so
 102 ne
28.07.19 18:05:34
C1ŽMádrová Amálie2003DMTJ Loko Plzeň039027  101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
celkem C1Ž: 4    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MŠrámek Jiří
Veselý Josef
1966
1950
V2KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
017058
036020
 101 so
 102 ne
19.07.19 08:53:53
C2MHabich Bohumil
Habich Karel
1991
1994
2VS Tábor
VS Tábor
030003
030031
 101 so
 102 ne
30.07.19 12:09:38
C2MVácha Viktor
Jícha Dušan
1985
1982
3KK Rakovník
TJ Sokol Písek
017056
080008
 101 so
 102 ne
04.07.19 16:54:39
C2MLepík Filip
Mulač Oldřich
1976
1961
V3TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
034017
034020
 101 so
 102 ne
29.07.19 19:05:58
C2MFohl Ondřej
Hron Robin
1979
1979
V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014028
014023
 101 so
 102 ne
29.07.19 21:42:27
C2MVelenovský Jiří
Riant Martin
1978
1977
V3VS Tábor
VS Tábor
030072
030065
 101 so
 102 ne
30.07.19 12:09:38
C2MHanzel Jáchym
Panzer Martin
2008
2007
ZM3TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
039039
039033
 101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
C2MDoležal Vít
Doležal Tomáš
2011
1976
VTJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014063
014061
 101 so
 102 ne
29.07.19 21:42:27
C2MTesař Petr
Veverka Čeněk
2006
2007
ZSTJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
039042
039014
 101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
celkem C2M: 9    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽPanzerová Kateřina
Sládková Linda
2003
2004
DM3TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
039020
039009
 101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
celkem C2Ž: 1    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XHabichová Polesná Jitka
Habich Karel
1990
1994
2TJ Loko Plzeň
VS Tábor
039058
030031
 101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
C2XBrotánková Petra
Habich Bohumil
2001
1991
2TJ Loko Plzeň
VS Tábor
039015
030003
 101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
C2XMádrová Amálie
Šindelář Jan
2003
2002
DS2TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
039027
039050
 101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
C2XSaifrtová Magdaléna
Venc Ondřej
2008
2007
ZM3KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011071
011022
 101 so
 102 ne
28.07.19 18:05:34
C2XHron Robin
Hronová Šárka
1979
2009
V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014023
014087
 101 so
 102 ne
29.07.19 21:42:27
C2XPodušková Marie
Poduška Patrik
1974
1976
VSokol Trója
Sokol Trója
086005
086006
 101 so
 102 ne
16.07.19 17:20:25
celkem C2X: 6    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MAbraham Tomáš19922+SK VS Karbo Benátky010013  101 so
 102 ne
25.07.19 09:21:25
K1MVenc Ondřej2007ZM2KK Brandýs nad Labem011022  101 so
 102 ne
28.07.19 18:05:34
K1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  101 so
 102 ne
29.07.19 18:43:51
K1MMulač Viktor1975V2SK VS Č. Budějovice023028  101 so
 102 ne
29.07.19 18:43:51
K1MLepík Filip1976V2TJ SK Hubertus KV034017  101 so
 102 ne
29.07.19 19:05:58
K1MTůma Martin1972V2TJ SK Hubertus KV034026  101 so
 102 ne
29.07.19 19:05:58
K1MProcházka Miloš1954V2TJ SK Hubertus KV034036  101 so
 102 ne
29.07.19 19:05:58
K1MKysela David1977V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014024  101 so
 102 ne
29.07.19 21:42:27
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2TJ Bohemians Praha001106  101 so
 102 ne
30.07.19 11:44:29
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
K1MPanzer Martin2007ZM2TJ Loko Plzeň039033  101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
K1MŠindelář Jan2002DS2TJ Loko Plzeň039050  101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
K1MŠindelář Pavel1970V2TJ Loko Plzeň039055  101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
K1MTáborský Jan2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  101 so
 102 ne
30.07.19 22:30:15
K1MPechlát Hynek1971V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  101 so
 102 ne
30.07.19 22:41:52
K1MTaišl Filip1976V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042020  101 so
 102 ne
30.07.19 22:41:52
K1MNěmec Aleš1976V2TJ DNT VS Kadaň047015  101 so
 102 ne
31.07.19 23:39:36
K1MDodal Jan1953V3+TJ Bohemians Praha001008  101 so
 102 ne
27.07.19 16:42:12
K1MUhlík Jan2008ZM3+TJ Jiskra Bechyně076028  101 so
 102 ne
29.07.19 13:52:29
K1MPlas Tobiáš2008ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009093  101 so
 102 ne
29.07.19 18:27:24
K1MKoshelev Sergey1960V3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042040  101 so
 102 ne
29.07.19 19:31:24
K1MHron Robin1979V3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014023  101 so
 102 ne
29.07.19 21:42:27
K1MPelikán Václav2005ZS3+TJ Bohemians Praha001111  101 so
 102 ne
30.07.19 11:44:29
K1MVelenovský Jiří1978V3+VS Tábor030072  101 so
 102 ne
30.07.19 12:09:38
K1MRiant Martin1977V3+VS Tábor030065  101 so
 102 ne
30.07.19 12:09:38
K1MBlahník Miroslav1980V3+TJ Slavia K. Vary035014  101 so
 102 ne
30.07.19 14:01:10
K1MJacoš Pavel19883+TJ Slavia K. Vary035023  101 so
 102 ne
30.07.19 14:01:10
K1MKubát Jiří19883+TJ Slavia K. Vary035024  101 so
 102 ne
30.07.19 14:01:10
K1MHanzel Jáchym2008ZM3+TJ Loko Plzeň039039  101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
K1MŠkop Jan2007ZM3+Otava Strakonice027016  101 so
 102 ne
30.07.19 22:01:22
K1MTáborský Pavel1972V3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066004  101 so
 102 ne
30.07.19 22:30:15
K1MVránek Jan2004DM3+VS Blovice033009  101 so
 102 ne
30.07.19 23:15:20
K1MVácha Viktor19853KK Rakovník017056  101 so
 102 ne
04.07.19 16:54:39
K1MPoduška Patrik1976V3Sokol Trója086006  101 so
 102 ne
16.07.19 17:20:25
K1MPohanka František2008ZM3KK Brandýs nad Labem011033  101 so
 102 ne
28.07.19 18:05:34
K1MNahodil Václav2006ZS3KK Brandýs nad Labem011081  101 so
 102 ne
28.07.19 18:05:34
K1MKrál Matěj2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009047  101 so
 102 ne
29.07.19 18:27:24
K1MFohl Ondřej1979V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014028  101 so
 102 ne
29.07.19 21:42:27
K1MWestfal Mattias2004DM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014094  101 so
 102 ne
29.07.19 21:42:27
K1MVelenovský Vojta2008ZM3VS Tábor030074  101 so
 102 ne
30.07.19 12:09:38
K1MŽatecký Jiří1969V3TJ Permon Roztoky065008  101 so
 102 ne
30.07.19 18:13:25
K1MVeverka Čeněk2007ZM3TJ Loko Plzeň039014  101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
K1MTesař Petr2006ZS3TJ Loko Plzeň039042  101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
K1MŠíma Lukáš2006ZS3Otava Strakonice027002  101 so
 102 ne
30.07.19 22:01:22
K1MKvasnička Matěj2008ZM3Vodácký oddíl Horšovský Týn066026  101 so
 102 ne
30.07.19 22:30:15
K1MPechlát Adam2007ZM3Klub vodních sportů Sušice z.s.042018  101 so
 102 ne
30.07.19 22:41:52
K1MWeissar Petr1970V3TJ Loko Plzeň039026  101 so
 102 ne
31.07.19 23:29:10
K1MSalák Petr2004DM3VS Blovice033004  101 so
 102 ne
31.07.19 23:32:02
K1MPoduška Mikuláš2012PZSokol Trója086007  101 so
 102 ne
16.07.19 17:20:25
K1MUhlík Vojtěch2010PZTJ Jiskra Bechyně076017  101 so
 102 ne
29.07.19 13:52:29
K1MKolman Jakub2013PZSK Žižkov008804  101 so
 102 ne
29.07.19 15:04:18
K1MHorák David2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009005  101 so
 102 ne
29.07.19 18:27:24
K1MLanger Filip2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009071  101 so
 102 ne
29.07.19 18:27:24
K1MPinkava Matyáš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009072  101 so
 102 ne
29.07.19 18:27:24
K1MDoležal Vít2011PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014063  101 so
 102 ne
29.07.19 21:42:27
K1MVaněk Daniel2008ZMKK Brandýs nad Labem011059  101 so
 102 ne
30.07.19 08:56:11
K1MŠťastný Michal1965VTJ Bohemians Praha001038  101 so
 102 ne
30.07.19 11:44:29
K1MPelikán Martin2009PZTJ Bohemians Praha001131  101 so
 102 ne
30.07.19 11:44:29
K1MHrubec Matěj2010PZTJ Bohemians Praha001094  101 so
 102 ne
30.07.19 11:44:29
K1MCardoselli Lukas2010PZTJ Bohemians Praha001125  101 so
 102 ne
30.07.19 11:44:29
K1MKolman Vít2010PZTJ Bohemians Praha001127  101 so
 102 ne
30.07.19 11:44:29
K1MZachystal Adam2010PZTJ Bohemians Praha001137  101 so
 102 ne
30.07.19 11:44:29
K1MSýkora Ondřej2010PZTJ Bohemians Praha001108  101 so
 102 ne
30.07.19 11:44:29
K1MPluta Adam2008ZMTJ Bohemians Praha001109  101 so
 102 ne
30.07.19 11:44:29
K1MPluta Štěpán2012PZTJ Bohemians Praha001110  101 so
 102 ne
30.07.19 11:44:29
K1MVelenovský Jonáš2011PZVS Tábor030073  101 so
 102 ne
30.07.19 12:09:38
K1MRiant Antonín2010PZVS Tábor030040  101 so
 102 ne
30.07.19 12:09:38
K1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  101 so
 102 ne
30.07.19 14:01:10
K1MSemerád Vít2010PZKlub Kanoistika Roudnice n.L.049026  101 so
 102 ne
30.07.19 17:05:44
K1MHonzík Jáchym2009PZOtava Strakonice027052  101 so
 102 ne
30.07.19 21:41:44
K1MKliment Tomáš2008ZMVodácký oddíl Horšovský Týn066012  101 so
 102 ne
30.07.19 22:30:15
K1MTáborský Vojtěch2010PZVodácký oddíl Horšovský Týn066028  101 so
 102 ne
30.07.19 22:30:15
K1MVejvančický Pavel2009PZVodácký oddíl Horšovský Týn066019  101 so
 102 ne
30.07.19 22:30:15
K1MAugustýn Jakub2009PZKlub Kanoistika Roudnice n.L.049031  101 so
 102 ne
31.07.19 23:36:51
K1MMihalik Tomáš2004DMTJ DNT VS Kadaň047023  101 so
 102 ne
31.07.19 23:39:36
K1MHoření Petr1975VTJ DNT VS Kadaň047025  101 so
 102 ne
31.07.19 23:39:36
K1MHoření Hynek2011PZTJ DNT VS Kadaň047024  101 so
 102 ne
31.07.19 23:39:36
K1MLupinski Zdeněk2006ZSTJ DNT VS Kadaň047022  101 so
 102 ne
31.07.19 23:39:36
K1MČernoch Štěpán2009PZTJ DNT VS Kadaň047004  101 so
 102 ne
31.07.19 23:39:36
celkem K1M: 79    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽBačáková Radka1983V2Univerzitní sportovní klub Praha009101  101 so
 102 ne
29.07.19 18:27:24
K1ŽTůmová Veronika2006ZS2TJ SK Hubertus KV034027  101 so
 102 ne
29.07.19 19:05:58
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  101 so
 102 ne
30.07.19 14:01:10
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049061  101 so
 102 ne
30.07.19 17:05:44
K1ŽMádrová Amálie2003DM2TJ Loko Plzeň039027  101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
K1ŽČerná Lucie1977V2TJ DNT VS Kadaň047013  101 so
 102 ne
31.07.19 23:39:36
K1ŽMulačová Marta19863+Raft klub Trója097012  101 so
 102 ne
24.07.19 22:38:44
K1ŽHochheim Kristýna19913+TJ Bohemians Praha001033  101 so
 102 ne
30.07.19 11:44:29
K1ŽRiantová Anežka2008ZM3+VS Tábor030067  101 so
 102 ne
30.07.19 12:09:38
K1ŽRiantová Marie2006ZS3+VS Tábor030068  101 so
 102 ne
30.07.19 12:09:38
K1ŽBrotánková Petra2001DS3+TJ Loko Plzeň039015  101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
K1ŽHabichová Polesná Jitka19903+TJ Loko Plzeň039058  101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
K1ŽPechlátová Nikola2004DM3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042041  101 so
 102 ne
30.07.19 22:41:52
K1ŽVojtíková Klára2007ZM3KK Brandýs nad Labem011078  101 so
 102 ne
28.07.19 18:05:34
K1ŽSaifrtová Magdaléna2008ZM3KK Brandýs nad Labem011071  101 so
 102 ne
28.07.19 18:05:34
K1ŽJirasová Klára2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009041  101 so
 102 ne
29.07.19 09:30:54
K1ŽPodušková Klára2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009124  101 so
 102 ne
29.07.19 18:27:24
K1ŽTesařová Eliška2007ZM3DUKLA Brandýs012031  101 so
 102 ne
29.07.19 21:28:01
K1ŽŽatecká Taťána2007ZM3TJ Permon Roztoky065014  101 so
 102 ne
30.07.19 18:13:25
K1ŽSládková Linda2004DM3TJ Loko Plzeň039009  101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
K1ŽVatěrová Amálie2010PZKK Brandýs nad Labem011083  101 so
 102 ne
28.07.19 18:05:34
K1ŽVencová Alžběta2010PZKK Brandýs nad Labem011080  101 so
 102 ne
28.07.19 18:05:34
K1ŽZaťková Eliška2009PZKK Brandýs nad Labem011062  101 so
 102 ne
28.07.19 18:05:34
K1ŽPádivá Františka2010PZKK Brandýs nad Labem011036  101 so
 102 ne
28.07.19 18:05:34
K1ŽApolínová Nela2007ZMTJ SK Hubertus KV034055  101 so
 102 ne
29.07.19 19:05:58
K1ŽHronová Šárka2009PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014087  101 so
 102 ne
29.07.19 21:42:27
K1ŽPodušková Jůlie2010PZUniverzitní sportovní klub Praha009128  101 so
 102 ne
30.07.19 08:40:10
K1ŽHatoňová Vilemína2010PZKK Brandýs nad Labem011025  101 so
 102 ne
30.07.19 09:12:35
K1ŽŠrétrová Štěpánka2009PZKlub Kanoistika Roudnice n.L.049038  101 so
 102 ne
30.07.19 17:05:44
K1ŽPanzerová Kateřina2003DMTJ Loko Plzeň039020  101 so
 102 ne
30.07.19 20:55:26
K1ŽHoření Hedvika2008ZMTJ DNT VS Kadaň047008  101 so
 102 ne
31.07.19 23:39:36
celkem K1Ž: 31    
počty C1M: 28   C1Ž: 4   C2M: 9   C2Ž: 1   C2X: 6   K1M: 79   K1Ž: 31     celkem: 158

Zahraniční závodníci

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1ŽPodzimková Markéta
1974
VCZE Czech republic
TJ Obře Klášterec
 101 so
 102 ne
27.07.19 14:42:02
celkem K1W: 1    
počty zahraničních závodníků K1Ž: 1     celkem : 1
Celkové součty: C1M: 28   C1Ž: 4   C2M: 9   C2Ž: 1   C2X: 6   K1M: 79   K1Ž: 32     celkem : 159