• 105  03.08.2019 sobota, World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja, startovné: mládež 0,-   dospělí 0,-
03.08.2019 - 04.08.2019, Univerzitní sportovní klub Praha
on-line přihlašování od 16.04.2019 00:00:00 do 17.07.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MRohan Lukáš1995MTUniverzitní sportovní klub Praha009068  105 so
10.07.19 13:40:39
C1MJáně Michal1986MTDUKLA Brandýs012039  105 so
11.07.19 19:37:13
C1MGebas Vítězslav1984VMTUniverzitní sportovní klub Praha009032  105 so
14.07.19 22:27:22
C1MKaminský Jan19991Univerzitní sportovní klub Praha009017  105 so
03.07.19 21:25:47
C1MHeger Tomáš19981DUKLA Brandýs012014  105 so
11.07.19 19:37:13
C1MHeger Vojtěch20001DUKLA Brandýs012019  105 so
11.07.19 19:37:13
C1MJáně Jakub19901DUKLA Brandýs012023  105 so
11.07.19 19:37:13
C1MKuna Václav19981DUKLA Brandýs012077  105 so
11.07.19 19:37:13
C1MRak Tomáš19891DUKLA Brandýs012029  105 so
11.07.19 19:37:13
C1MVětrovský Jan19971Univerzitní sportovní klub Praha009038  105 so
12.07.19 18:55:39
C1MMašek Jan1978V1Univerzitní sportovní klub Praha009033  105 so
12.07.19 19:28:48
C1MLhota Matyáš19991Univerzitní sportovní klub Praha009081  105 so
14.07.19 22:27:22
C1MChaloupka Václav19981Univerzitní sportovní klub Praha009147  105 so
14.07.19 22:27:22
C1MŘíha Martin19921Univerzitní sportovní klub Praha009152  105 so
16.07.19 07:56:07
C1MHrobský Milan1983V2+Raft klub Trója097014  105 so
21.06.19 15:24:49
C1MWendl Denis20002+Vodácký oddíl Horšovský Týn066016  105 so
01.07.19 21:53:26
C1MUrban Daniel2001DS2+TJ Šumperk z.s.129021  105 so
09.07.19 11:51:52
C1MFoukal Pavel19872+DUKLA Brandýs012044  105 so
11.07.19 19:37:13
C1MKrál Adam2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009114  105 so
11.07.19 23:40:14
C1MŠťastný Jan1970V2TJ Syntesia Pardubice057047  105 so
19.06.19 12:29:53
C1MTatíček Miroslav19852TJ Syntesia Pardubice057049  105 so
19.06.19 12:29:53
C1MBeier Matouš2004DM2Loko Trutnov060047  105 so
04.07.19 10:32:46
C1MUrban Michal2004DM2TJ Šumperk z.s.129024  105 so
09.07.19 11:51:53
C1MUlitzka Oliver2002DS2KK Opava121003  105 so
09.07.19 21:43:57
C1MPříhoda Lukáš2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009084  105 so
11.07.19 21:20:26
C1MGürtler Adam2001DS2Univerzitní sportovní klub Praha009143  105 so
12.07.19 14:21:18
C1MRašner Karel2004DM2KK Postřelmov185007  105 so
15.07.19 05:57:44
C1MŘíha Matyáš2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009117  105 so
15.07.19 09:56:50
C1MŠedivý Vít2004DM2SK VS Č. Budějovice023135  105 so
17.07.19 23:12:19
C1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  105 so
17.07.19 23:12:19
celkem C1M: 30    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽFišerová Tereza1998MTDUKLA Brandýs012067  105 so
11.07.19 19:37:14
C1ŽHavlíčková Kateřina1985MTUniverzitní sportovní klub Praha009031  105 so
15.07.19 10:47:13
C1ŽJančová Monika19921DUKLA Brandýs012047  105 so
11.07.19 19:37:14
C1ŽMatulková Jana19961DUKLA Brandýs012064  105 so
11.07.19 19:37:14
C1ŽSatková Martina19981DUKLA Brandýs012074  105 so
11.07.19 19:37:14
C1ŽKrálová Adéla2001DS1Univerzitní sportovní klub Praha009103  105 so
11.07.19 23:40:14
C1ŽKloboučková Ivana2003DM2+KK Opava121009  105 so
09.07.19 21:43:57
C1ŽFreislebenová Patricia2003DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009142  105 so
15.07.19 09:56:50
C1ŽMorenová Adriana2004DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009096  105 so
15.07.19 09:56:50
C1ŽKašparová Anna19852Sk VS Slávia Hradec Králové055012  105 so
14.07.19 22:30:05
celkem C1Ž: 10    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MWendl Denis
Pohanka Vít
2000
2000
1Vodácký oddíl Horšovský Týn
Kanoistický klub Klatovy z.s.
066016
036019
 105 so
01.07.19 21:53:26
celkem C2M: 1    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XWendl Samuel
Tesařová Hana
2003
2004
DM1Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
066018
023085
 105 so
01.07.19 21:53:26
C2XJančová Monika
Foukal Pavel
1992
1987
2DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012047
012044
 105 so
11.07.19 19:37:14
celkem C2X: 2    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MTunka Ondřej1990MTUniverzitní sportovní klub Praha009055  105 so
14.07.19 22:27:22
K1MPřindiš Vít1989MTUniverzitní sportovní klub Praha009091  105 so
14.07.19 22:27:22
K1MPrskavec Jiří1993MTUniverzitní sportovní klub Praha009162  105 so
14.07.19 22:27:22
K1MBárta Jan20001Univerzitní sportovní klub Praha009184  105 so
06.07.19 10:27:44
K1MZima Tomáš20001Klub Kanoistika Roudnice n.L.049042  105 so
06.07.19 11:25:36
K1MCvikl Ondřej19921Univerzitní sportovní klub Praha009044  105 so
06.07.19 12:48:11
K1MŽížala Josef19991Univerzitní sportovní klub Praha009085  105 so
07.07.19 21:04:51
K1MKrejčí Jakub2002DS1DUKLA Brandýs012054  105 so
11.07.19 19:37:14
K1MMaikranz Alexandr19971DUKLA Brandýs012042  105 so
11.07.19 19:37:14
K1MMaslaňák Tomáš19901DUKLA Brandýs012002  105 so
11.07.19 19:37:14
K1MHilgert Luboš19861DUKLA Brandýs012001  105 so
11.07.19 19:37:14
K1MVašina Jiří19941Univerzitní sportovní klub Praha009183  105 so
12.07.19 14:53:19
K1MHradilek Vavřinec19871Univerzitní sportovní klub Praha009042  105 so
14.07.19 22:27:22
K1MPohanka Vít20001Kanoistický klub Klatovy z.s.036019  105 so
17.07.19 06:47:42
K1MZeman Vojtěch20002+Univerzitní sportovní klub Praha009102  105 so
06.07.19 11:25:08
K1MKořínek Vilém19992+Univerzitní sportovní klub Praha009064  105 so
06.07.19 12:48:11
K1MRouča Samuel2002DS2+TJ Šumperk z.s.129002  105 so
09.07.19 11:51:52
K1MMrázek Jakub2004DM2+KK Opava121103  105 so
09.07.19 21:43:57
K1MPetřík Matouš19972+Univerzitní sportovní klub Praha009030  105 so
10.07.19 13:27:47
K1MVeverka Lukáš2002DS2+SK VS Karbo Benátky010008  105 so
13.07.19 12:06:10
K1MChmátal Petr19902+Univerzitní sportovní klub Praha009165  105 so
13.07.19 21:13:40
K1MŽák Jiří19862+KK Opava121040  105 so
17.07.19 13:08:41
K1MRousek Tomáš19972KK Opava121032  105 so
04.07.19 09:19:24
K1MSaal Štěpán2001DS2Delfín Jablonec046048  105 so
08.07.19 19:20:31
K1MVaněk Matěj2004DM2VS Tábor030044  105 so
11.07.19 07:44:42
K1MBohatý Karel2001DS2DUKLA Brandýs012053  105 so
11.07.19 19:37:14
K1MKudrna Josef2004DM2DUKLA Brandýs012073  105 so
11.07.19 19:37:14
K1MVenc Štěpán2004DM2DUKLA Brandýs012066  105 so
11.07.19 19:37:14
K1MProcházka Josef2002DS2DUKLA Brandýs012046  105 so
11.07.19 19:37:14
K1MHajduch Jaroslav2004DM2Otava Strakonice027010  105 so
14.07.19 18:20:28
K1MFrencl Josef2002DS2Univerzitní sportovní klub Praha009134  105 so
15.07.19 09:56:50
K1MHorák David1976V2Wild Water Canoe Club FROL090008  105 so
17.07.19 10:26:26
K1MFuriš Eduard2004DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  105 so
17.07.19 16:13:37
K1MSemerád Adam2004DM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049003  105 so
17.07.19 20:05:23
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  105 so
17.07.19 23:12:19
celkem K1M: 35    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽVojtová Veronika1990MTUniverzitní sportovní klub Praha009013  105 so
11.07.19 11:48:31
K1ŽValíková Barbora1994MTDUKLA Brandýs012063  105 so
11.07.19 19:37:14
K1ŽKudějová Kateřina1990MTUniverzitní sportovní klub Praha009150  105 so
14.07.19 22:27:22
K1ŽNesnídalová Lucie2002DS1TJ Loko Žatec052020  105 so
30.06.19 11:02:39
K1ŽGalušková Karolína19951Univerzitní sportovní klub Praha009137  105 so
01.07.19 12:48:21
K1ŽDušková Kateřina19981Univerzitní sportovní klub Praha009070  105 so
05.07.19 22:03:13
K1ŽBeková Kateřina2002DS1DUKLA Brandýs012038  105 so
11.07.19 19:37:14
K1ŽSatková Martina19981DUKLA Brandýs012074  105 so
11.07.19 19:37:14
K1ŽFišerová Tereza19981DUKLA Brandýs012067  105 so
11.07.19 19:37:14
K1ŽNeugebauerová Anna Marie2002DS2+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014065  105 so
09.07.19 11:55:16
K1ŽKloboučková Ivana2003DM2+KK Opava121009  105 so
09.07.19 21:43:57
K1ŽVaňková Klára2001DS2+VS Tábor030043  105 so
11.07.19 07:44:42
K1ŽKarlíková Barbora2002DS2+DUKLA Brandýs012069  105 so
11.07.19 19:37:14
K1ŽDušková Michala20002+Univerzitní sportovní klub Praha009105  105 so
11.07.19 20:35:54
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  105 so
03.07.19 16:55:29
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  105 so
11.07.19 07:44:42
K1ŽŠindelářová Tereza2004DM2VS Tábor030046  105 so
11.07.19 07:44:42
K1ŽHaucková Gabriela2002DS2KVS Hradec Králové045006  105 so
11.07.19 09:18:08
K1ŽPollertová Ema2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009008  105 so
13.07.19 22:13:04
K1ŽKašparová Anna19852Sk VS Slávia Hradec Králové055012  105 so
14.07.19 22:30:05
K1ŽTesařová Hana2004DM2SK VS Č. Budějovice023085  105 so
17.07.19 23:12:19
K1ŽBurgerová Ester2004DM3+Wild Water Canoe Club FROL090019  105 so
17.07.19 10:26:26
celkem K1Ž: 22    
počty C1M: 30   C1Ž: 10   C2M: 1   C2X: 2   K1M: 35   K1Ž: 22     celkem: 100