- 97 27.07.2019 sobota, Sjezd v Třebechovicích, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 98 27.07.2019 sobota, Sprint v Třebechovicích, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 99 28.07.2019 neděle, Sjezd v Třebechovicích, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
- 100 28.07.2019 neděle, Sprint v Třebechovicích, startovné: mládež 50,- dospělí 50,-
27.07.2019 - 28.07.2019, SK Třebechovice
on-line přihlašování od 20.06.2019 00:00:00 do 25.07.2019 12:00:59
Kategorie C1M | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1M | Suchánek Daniel | 1993 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064021 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 08:51:49 | ||
C1M | Šilar Jakub | 1987 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064033 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 08:51:49 | ||
C1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 08:51:49 | |
C1M | Kvapil Ondřej | 2007 | ZM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 08:51:49 | |
C1M | Míl Jakub | 2003 | DM | 3 | Loko Trutnov | 060051 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 12:37:17 | |
C1M | Beier Alva | 2005 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057157 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 12:37:17 | |
C1M | Nedvídek František | 1944 | V | TJ Dvůr Králové | 053011 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 24.07.19 12:46:15 | ||
C1M | Míl Pavel | 1967 | V | Loko Trutnov | 060038 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 12:37:17 | ||
celkem C1M: 8 | |||||||||
Kategorie C1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C1Ž | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 08:51:49 | |
celkem C1Ž: 1 | |||||||||
Kategorie C2M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2M | Beier Alva Florián Jindřich | 2005 2006 | ZS | 2 | TJ Syntesia Pardubice Loko Trutnov | 057157 060072 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 12:37:17 | |
C2M | Bek Matyáš Virágh Tomáš | 2006 2004 | DM | TJ Syntesia Pardubice SK Třebechovice | 063063 061013 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 19.07.19 21:19:39 | ||
C2M | Vosmek Jáchym Kvapil Ondřej | 2007 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto | 064039 064040 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 08:51:49 | ||
celkem C2M: 3 | |||||||||
Kategorie C2Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2Ž | Zedníčková Michaela Anna Žďárská Laura | 2005 2006 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto TJ Syntesia Pardubice | 064055 057062 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 08:51:49 | |
celkem C2Ž: 1 | |||||||||
Kategorie C2X | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
C2X | Šilar Jakub Hamáčková Adéla | 1987 1982 | 1 | SKK Vysoké Mýto Loko Trutnov | 064033 060061 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 08:51:49 | ||
celkem C2X: 1 | |||||||||
Kategorie K1M | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1M | Krejza Filip | 1989 | 1 | SKK Vysoké Mýto | 064010 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 08:51:49 | ||
K1M | Outrata Jindřich | 1970 | V | 2 | TJ Syntesia Pardubice | 057033 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 14.07.19 22:45:49 | |
K1M | Virágh Tomáš | 2004 | DM | 2 | SK Třebechovice | 061013 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 19.07.19 21:19:39 | |
K1M | Veniger Jan | 2000 | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064042 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 08:51:49 | ||
K1M | Lacina Jakub | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059021 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 10:11:16 | |
K1M | Vodrážka Matěj | 2004 | DM | 2 | TJ Semily | 059049 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 10:11:16 | |
K1M | Hynek Pavel | 2003 | DM | 2 | TJ Semily | 059012 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 10:11:16 | |
K1M | Florián Jindřich | 2006 | ZS | 2 | Loko Trutnov | 060072 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 12:37:17 | |
K1M | Hanuš Jiří | 2002 | DS | 3 | SK Třebechovice | 061041 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 19.07.19 18:47:30 | |
K1M | Pavlík Jiří | 1964 | V | 3 | SK Třebechovice | 061021 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 19.07.19 18:47:30 | |
K1M | Pavlík Pavel | 1998 | 3 | SK Třebechovice | 061014 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 19.07.19 18:47:30 | ||
K1M | Jarolímek Otto | 1961 | V | 3 | TJ Turnov | 062006 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 19.07.19 20:37:01 | |
K1M | Bek Matyáš | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 063063 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 19.07.19 21:19:39 | |
K1M | Nedvídek František | 1944 | V | 3 | TJ Dvůr Králové | 053011 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 24.07.19 12:46:15 | |
K1M | Kvapil Ondřej | 2007 | ZM | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064040 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 08:51:49 | |
K1M | Suchánek Daniel | 1993 | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064021 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 08:51:49 | ||
K1M | Zrzavý Jakub | 2005 | ZS | 3 | SKK Vysoké Mýto | 064056 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 08:51:49 | |
K1M | Novotný Štěpán | 2006 | ZS | 3 | TJ Semily | 059024 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 10:11:16 | |
K1M | Slavík Daniel | 2006 | ZS | 3 | TJ Semily | 059026 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 10:11:16 | |
K1M | Konvalinka Ondřej | 2007 | ZM | TJ Syntesia Pardubice | 057028 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 14.07.19 22:45:49 | ||
K1M | Konvalinka Štěpán | 2009 | PZ | TJ Syntesia Pardubice | 057027 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 14.07.19 22:45:49 | ||
K1M | Bohatý Oto | 2007 | ZM | SK Třebechovice | 011088 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 19.07.19 18:47:30 | ||
K1M | Dvořák Tomáš | 1968 | V | SK Třebechovice | 061005 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 19.07.19 18:47:30 | ||
K1M | Klišč Zdeněk | 1999 | SK Třebechovice | 061017 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 19.07.19 18:47:30 | |||
K1M | Marek Matyáš | 2003 | DM | SK Třebechovice | 061025 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 19.07.19 18:47:30 | ||
K1M | Samek Petr | 2008 | ZM | SK Třebechovice | 061004 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 19.07.19 18:47:30 | ||
K1M | Hanuš Tomáš | 2005 | ZS | SK Třebechovice | 061011 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 19.07.19 18:47:30 | ||
K1M | Vosmek Jáchym | 2007 | ZM | SKK Vysoké Mýto | 064039 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 08:51:49 | ||
K1M | Zuna Jáchym | 2010 | PZ | TJ Semily | 059051 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 10:11:16 | ||
K1M | Zuna Vilém | 2007 | ZM | TJ Semily | 059052 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 10:11:16 | ||
celkem K1M: 30 | |||||||||
Kategorie K1Ž | |||||||||
l.kat. | jméno | rok | vk | vt | oddíl | reg.c. | účast | pozn. | čas přihl. |
K1Ž | Zedníčková Michaela Anna | 2005 | ZS | 2 | SKK Vysoké Mýto | 064055 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 08:51:49 | |
K1Ž | Lacinová Leona | 1974 | V | 2 | TJ Semily | 059008 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 10:11:16 | |
K1Ž | Konvalinková Irena | 1977 | V | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057042 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 14.07.19 22:45:49 | |
K1Ž | Samková Olga | 2005 | ZS | 3 | SK Třebechovice | 061039 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 19.07.19 18:47:30 | |
K1Ž | Kliščová Barbora | 2002 | DS | 3 | SK Třebechovice | 061042 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 19.07.19 18:47:30 | |
K1Ž | Žďárská Laura | 2006 | ZS | 3 | TJ Syntesia Pardubice | 057062 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 19.07.19 21:45:49 | |
K1Ž | Haviárová Zuzana | 2005 | ZS | TJ Syntesia Pardubice | 057170 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 19.07.19 18:47:30 | ||
K1Ž | Hamáčková Adéla | 1982 | V | Loko Trutnov | 060061 | 100 ne 97 so 98 so 99 ne | 25.07.19 12:37:17 | ||
celkem K1Ž: 8 | |||||||||
počty C1M: 8 C1Ž: 1 C2M: 3 C2Ž: 1 C2X: 1 K1M: 30 K1Ž: 8 celkem: 52 |