• 97  27.07.2019 sobota, Sjezd v Třebechovicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 98  27.07.2019 sobota, Sprint v Třebechovicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 99  28.07.2019 neděle, Sjezd v Třebechovicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
  • 100  28.07.2019 neděle, Sprint v Třebechovicích, startovné: mládež 50,-   dospělí 50,-
27.07.2019 - 28.07.2019, SK Třebechovice
on-line přihlašování od 20.06.2019 00:00:00 do 19.07.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MSuchánek Daniel19931SKK Vysoké Mýto064021  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 16:58:22
C1MŠilar Jakub19871SKK Vysoké Mýto064033  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 16:58:22
C1MMíl Jakub2003DM3Loko Trutnov060051  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 14:46:31
C1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 16:58:22
C1MMíl Pavel1967VLoko Trutnov060038  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 14:46:31
celkem C1M: 5    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽZedníčková Michaela2005ZS3SKK Vysoké Mýto064055  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 16:58:22
celkem C1Ž: 1    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MVosmek Jáchym
Kvapil Ondřej
2007
2007
ZMSKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
064039
064040
 100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 16:58:22
C2MBek Matyáš
Viragh Tomáš
2006
2004
DMSK Týniště nad Orlicí
SK Týniště nad Orlicí
063063
063062
 100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 21:19:39
celkem C2M: 2    

Kategorie C2Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2ŽZedníčková Michaela
Žďárská Laura
2005
2006
ZS3SKK Vysoké Mýto
TJ Syntesia Pardubice
064055
057062
 100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 16:58:22
celkem C2Ž: 1    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XŠilar Jakub
Hamáčková Adéla
1987
1982
1SKK Vysoké Mýto
Loko Trutnov
064033
060061
 100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 16:58:22
celkem C2X: 1    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MOutrata Jindřich1970V2TJ Syntesia Pardubice057033  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
14.07.19 22:45:49
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 08:43:24
K1MVodrážka Matěj2004DM2TJ Semily059049  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 08:43:24
K1MBeier Alva2005ZS2Loko Trutnov060054  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 14:46:31
K1MFlorián Jindřich2006ZS2Loko Trutnov060072  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 14:46:31
K1MVeniger Jan20002SKK Vysoké Mýto064042  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 16:58:22
K1MViragh Tomáš2004DM2SK Týniště nad Orlicí063062  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 21:19:39
K1MSlavík Daniel2006ZS3TJ Semily059026  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 08:43:24
K1MNovotný Štěpán2006ZS3TJ Semily059024  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 08:43:24
K1MKvapil Ondřej2007ZM3SKK Vysoké Mýto064040  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 16:58:22
K1MSuchánek Daniel19933SKK Vysoké Mýto064021  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 16:58:22
K1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 16:58:22
K1MHanuš Jiří2002DS3SK Třebechovice061041  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 18:47:30
K1MPavlík Jiří1964V3SK Třebechovice061021  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 18:47:30
K1MPavlík Pavel19983SK Třebechovice061014  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 18:47:30
K1MJarolímek Otta1961V3TJ Turnov062006  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 20:37:01
K1MBek Matyáš2006ZS3SK Týniště nad Orlicí063063  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 21:19:39
K1MKonvalinka Ondřej2007ZMTJ Syntesia Pardubice057028  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
14.07.19 22:45:49
K1MKonvalinka Šťepán2009PZTJ Syntesia Pardubice057027  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
14.07.19 22:45:49
K1MVosmek Jáchym2007ZMSKK Vysoké Mýto064039  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 16:58:22
K1MBohatý Oto2007ZMSK Třebechovice061038  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 18:47:30
K1MDvořák Tomáš1968VSK Třebechovice061005  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 18:47:30
K1MKlišč Zdeněk1999SK Třebechovice061017  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 18:47:30
K1MMarek Matyáš2003DMSK Třebechovice061025  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 18:47:30
K1MSamek Petr2008ZMSK Třebechovice061004  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 18:47:30
K1MHanuš Tomáš2005ZSSK Třebechovice061011  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 18:47:30
celkem K1M: 26    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽZedníčková Michaela2005ZS2SKK Vysoké Mýto064055  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 16:58:22
K1ŽKonvalinková Irena1977V3TJ Syntesia Pardubice057042  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
14.07.19 22:45:49
K1ŽSamková Olga2005ZS3SK Třebechovice061039  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 18:47:30
K1ŽKliščová Barbora2002DS3SK Třebechovice061042  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 18:47:30
K1ŽŽďárská Laura2006ZS3TJ Syntesia Pardubice057062  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 21:45:49
K1ŽHamáčková Adéla1982VLoko Trutnov060061  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 14:46:31
K1ŽHaviárová Zuzana2005ZSSK Třebechovice061035  100 ne
 97 so
 98 so
 99 ne
19.07.19 18:47:30
celkem K1Ž: 7    
počty C1M: 5   C1Ž: 1   C2M: 2   C2Ž: 1   C2X: 1   K1M: 26   K1Ž: 7     celkem: 43