• 93  20.07.2019 sobota, Pardubický slalom na voleji, startovné: mládež 100,-   dospělí 100,-
  • 94  21.07.2019 neděle, Pardubický slalom na voleji, startovné: mládež 100,-   dospělí 100,-
20.07.2019 - 21.07.2019, TJ Syntesia Pardubice
on-line přihlašování od 06.06.2019 12:00:00 do 18.07.2019 12:00:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MTatíček Miroslav19852TJ Syntesia Pardubice057049  93 so
 94 ne
16.07.19 09:07:30
C1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  93 so
 94 ne
17.07.19 20:54:40
C1MOutrata Jindřich1970V3+TJ Syntesia Pardubice057033  93 so
 94 ne
08.06.19 08:35:09
C1MBohatý Oto2007ZM3+SK Třebechovice061038  93 so
 94 ne
07.07.19 23:25:15
C1MLacina Richard1967V3+TJ Semily059022  93 so
 94 ne
15.07.19 21:17:00
C1MLacina Jakub2003DM3+TJ Semily059021  93 so
 94 ne
15.07.19 21:17:00
C1MZáruba Martin1974V3+TJ Dvůr Králové053026  93 so
 94 ne
17.07.19 13:01:16
C1MBeier Alva2005ZS3+Loko Trutnov060054  93 so
 94 ne
17.07.19 20:54:40
C1MRuffer Matěj19993TJ Syntesia Pardubice057005  93 so
 94 ne
16.07.19 09:07:30
C1MŠťastný Filip19943TJ Syntesia Pardubice057020  93 so
 94 ne
16.07.19 18:10:23
C1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  93 so
 94 ne
17.07.19 00:51:21
C1MMíl Pavel1967V3Loko Trutnov060038  93 so
 94 ne
17.07.19 20:54:40
C1MRuffer Jakub2007ZMTJ Syntesia Pardubice057099  93 so
 94 ne
16.07.19 09:07:30
C1MVosmek Jáchym2007ZMSKK Vysoké Mýto064039  93 so
 94 ne
17.07.19 00:51:21
C1MKvapil Ondřej2007ZMSKK Vysoké Mýto064040  93 so
 94 ne
17.07.19 00:51:21
C1MSyrový Filip2007ZMSKK Vysoké Mýto064026  93 so
 94 ne
17.07.19 00:51:21
celkem C1M: 16    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽBundová Simona2004DM3+TJ Syntesia Pardubice057008  93 so
 94 ne
16.07.19 09:07:30
C1ŽVorlová Darina1984V3TJ Syntesia Pardubice057053  93 so
 94 ne
14.07.19 22:42:01
C1ŽZedníčková Michaela2005ZS3SKK Vysoké Mýto064055  93 so
 94 ne
17.07.19 00:51:21
C1ŽZárubová Michaela19863TJ Dvůr Králové053008  93 so
 94 ne
17.07.19 13:01:16
celkem C1Ž: 4    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MHanuš Jiří
Marek Matyáš
2002
2003
DS2SK Třebechovice
SK Třebechovice
061041
061025
 93 so
 94 ne
07.07.19 23:25:15
C2MKrejza Filip
Zrzavý Jakub
1989
2005
3SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
064010
064056
 93 so
 94 ne
17.07.19 00:51:21
C2MMíl Jakub
Míl Pavel
2003
1967
V3Loko Trutnov
Loko Trutnov
060051
060038
 93 so
 94 ne
17.07.19 20:54:40
C2MCinko Radek
Šťastný Filip
1993
1994
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057065
057020
 93 so
 94 ne
16.07.19 18:10:23
C2MKvapil Ondřej
Vosmek Jáchym
2007
2007
ZMSKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
064040
064039
 93 so
 94 ne
17.07.19 00:51:21
celkem C2M: 5    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XKonvalinková Irena
Outrata Jindřich
1977
1970
V2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057042
057033
 93 so
 94 ne
08.06.19 08:35:09
C2XKliščová Barbora
Marek Matyáš
2002
2003
DS2SK Třebechovice
SK Třebechovice
061042
061025
 93 so
 94 ne
07.07.19 23:25:15
C2XZárubová Michaela
Záruba Martin
1986
1974
2TJ Dvůr Králové
TJ Dvůr Králové
053008
053026
 93 so
 94 ne
17.07.19 13:01:16
C2XVorlová Darina
Míl Pavel
1984
1967
V3TJ Syntesia Pardubice
Loko Trutnov
057053
060038
 93 so
 94 ne
14.07.19 22:42:01
C2XJandíková Martina
Tatíček Miroslav
1983
1985
3TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057077
057049
 93 so
 94 ne
16.07.19 09:07:30
C2XŽďárská Laura
Zedníčková Michaela
2006
2005
ZS3TJ Syntesia Pardubice
SKK Vysoké Mýto
057062
064055
 93 so
 94 ne
16.07.19 09:07:30
C2XHaviárová Zuzana
Hanuš Tomáš
2005
2005
ZSSK Třebechovice
SK Třebechovice
061035
061011
 93 so
 94 ne
07.07.19 23:25:15
C2XLacina Richard
Lacinová Leona
1967
1974
VTJ Semily
TJ Semily
059022
059008
 93 so
 94 ne
15.07.19 21:17:00
C2XBrebtová Rozálie
Brebta Vladimír
2012
1972
VDelfín Jablonec
Delfín Jablonec
046085
046002
 93 so
 94 ne
17.07.19 11:40:43
celkem C2X: 9    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MAbraham Tomáš19922+SK VS Karbo Benátky010013  93 so
 94 ne
09.07.19 09:48:54
K1MOutrata Jindřich1970V2TJ Syntesia Pardubice057033  93 so
 94 ne
08.06.19 08:35:09
K1MBohatý Oto2007ZM2SK Třebechovice061038  93 so
 94 ne
07.07.19 23:25:15
K1MMarek Matyáš2003DM2SK Třebechovice061025  93 so
 94 ne
07.07.19 23:25:15
K1MHanuš Jiří2002DS2SK Třebechovice061041  93 so
 94 ne
07.07.19 23:25:15
K1MKlišč Zdeněk19992SK Třebechovice061017  93 so
 94 ne
07.07.19 23:25:15
K1MLacina Jakub2003DM2TJ Semily059021  93 so
 94 ne
15.07.19 21:17:00
K1MKrejza Filip19892SKK Vysoké Mýto064010  93 so
 94 ne
17.07.19 00:51:22
K1MZáruba Martin1974V2TJ Dvůr Králové053026  93 so
 94 ne
17.07.19 13:01:16
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  93 so
 94 ne
17.07.19 15:34:39
K1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  93 so
 94 ne
17.07.19 20:54:40
K1MMarek Lukáš1980V2Loko Trutnov060039  93 so
 94 ne
17.07.19 20:54:40
K1MPavlík Jiří1964V3+SK Třebechovice061021  93 so
 94 ne
07.07.19 23:25:15
K1MDodal Jan1953V3+TJ Bohemians Praha001008  93 so
 94 ne
15.07.19 17:04:26
K1MViragh Tomáš2004DM3+SK Týniště nad Orlicí063062  93 so
 94 ne
17.07.19 09:47:07
K1MJánský Pavel1975V3+TJ Dvůr Králové053013  93 so
 94 ne
17.07.19 13:01:16
K1MKonvalinka Ondřej2007ZM3TJ Syntesia Pardubice057028  93 so
 94 ne
08.06.19 08:35:09
K1MHanuš Tomáš2005ZS3SK Třebechovice061011  93 so
 94 ne
07.07.19 23:25:15
K1MKvapil Ondřej2007ZM3SKK Vysoké Mýto064040  93 so
 94 ne
17.07.19 00:51:21
K1MVosmek Jáchym2007ZM3SKK Vysoké Mýto064039  93 so
 94 ne
17.07.19 00:51:21
K1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  93 so
 94 ne
17.07.19 00:51:21
K1MBeránek Tomáš2006ZS3SK Týniště nad Orlicí063061  93 so
 94 ne
17.07.19 09:47:07
K1MBrebta Vladimír1972V3Delfín Jablonec046002  93 so
 94 ne
17.07.19 11:40:43
K1MKonvalinka Šťepán2009PZTJ Syntesia Pardubice057027  93 so
 94 ne
08.06.19 08:35:09
K1MBoch Pavel1951VTJ Semily059006  93 so
 94 ne
15.07.19 21:17:00
K1MPajtina Tomáš2008ZMTJ Syntesia Pardubice057104  93 so
 94 ne
16.07.19 09:07:30
K1MRuffer Jakub2007ZMTJ Syntesia Pardubice057099  93 so
 94 ne
16.07.19 09:07:30
K1MFrankota Matěj2008ZMTJ Syntesia Pardubice057116  93 so
 94 ne
16.07.19 20:23:27
K1MSyrový Filip2007ZMSKK Vysoké Mýto064026  93 so
 94 ne
17.07.19 00:51:21
K1MJetmar Ondřej2010PZSKK Vysoké Mýto064006  93 so
 94 ne
17.07.19 00:51:21
K1MKuděj Jan2011PZLoko Trutnov060090  93 so
 94 ne
17.07.19 20:54:40
celkem K1M: 31    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽZárubová Michaela19862TJ Dvůr Králové053008  93 so
 94 ne
17.07.19 13:01:16
K1ŽBočková Bára2003DM2SK VS Č. Budějovice023068  93 so
 94 ne
17.07.19 15:34:39
K1ŽKliščová Barbora2002DS3+SK Třebechovice061042  93 so
 94 ne
07.07.19 23:25:15
K1ŽLacinová Leona1974V3+TJ Semily059008  93 so
 94 ne
15.07.19 21:17:00
K1ŽBundová Simona2004DM3+TJ Syntesia Pardubice057008  93 so
 94 ne
16.07.19 09:07:30
K1ŽZedníčková Michaela2005ZS3+SKK Vysoké Mýto064055  93 so
 94 ne
17.07.19 00:51:22
K1ŽBočková Kateřina2007ZM3+SK VS Č. Budějovice023007  93 so
 94 ne
17.07.19 15:34:39
K1ŽKonvalinková Irena1977V3TJ Syntesia Pardubice057042  93 so
 94 ne
08.06.19 08:35:09
K1ŽHaviárová Zuzana2005ZS3SK Třebechovice061035  93 so
 94 ne
07.07.19 23:25:15
K1ŽVorlová Darina1984V3TJ Syntesia Pardubice057053  93 so
 94 ne
14.07.19 22:42:01
K1ŽŽďárská Laura2006ZS3TJ Syntesia Pardubice057062  93 so
 94 ne
16.07.19 09:07:30
K1ŽJanská Lucie2006ZS3TJ Dvůr Králové053032  93 so
 94 ne
17.07.19 13:01:16
K1ŽBeierová Běta2008ZM3Loko Trutnov060063  93 so
 94 ne
17.07.19 20:54:40
K1ŽMarková Jitka1978V3Loko Trutnov060027  93 so
 94 ne
17.07.19 20:54:40
K1ŽMarková Kristýna2009PZLoko Trutnov060043  93 so
 94 ne
17.07.19 20:54:40
celkem K1Ž: 15    
počty C1M: 16   C1Ž: 4   C2M: 5   C2X: 9   K1M: 31   K1Ž: 15     celkem: 80