• 91  13.07.2019 sobota, Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 92  14.07.2019 neděle, Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
13.07.2019 - 14.07.2019, SK VS Č. Budějovice
on-line přihlašování od 05.06.2019 00:00:00 do 10.07.2019 12:00:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MKuna Václav19981DUKLA Brandýs012077  91 so
 92 ne
09.07.19 22:25:34
C1MWendl Denis20002+Vodácký oddíl Horšovský Týn066016  91 so
 92 ne
09.07.19 12:10:45
C1MFoukal Pavel19872+DUKLA Brandýs012044  91 so
 92 ne
09.07.19 22:25:34
C1MVětrovský Tomáš2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009016  91 so
 92 ne
10.06.19 00:16:58
C1MVětrovský Jiří1966V2Sport Zbraslav095002  91 so
 92 ne
10.06.19 00:19:22
C1MŠťastný Jan1970V2TJ Syntesia Pardubice057047  91 so
 92 ne
19.06.19 12:43:01
C1MTatíček Miroslav19852TJ Syntesia Pardubice057049  91 so
 92 ne
19.06.19 12:43:01
C1MMiller Jan1968V2TJ Turnov062010  91 so
 92 ne
20.06.19 20:35:06
C1MJiras Filip2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009130  91 so
 92 ne
01.07.19 22:20:01
C1MUrban Michal2004DM2TJ Šumperk z.s.129024  91 so
 92 ne
06.07.19 18:06:43
C1MBrokeš Marek2003DM2TJ Šumperk z.s.129038  91 so
 92 ne
06.07.19 18:06:43
C1MHauck Marek1977V2KVS Hradec Králové045035  91 so
 92 ne
07.07.19 19:26:54
C1MIndruch Matěj2006ZS2KVS Hradec Králové045012  91 so
 92 ne
07.07.19 19:26:54
C1MDrábek Matyáš2005ZS2KVS Hradec Králové045022  91 so
 92 ne
07.07.19 19:26:54
C1MVorel Zdeněk1974V2TJ Syntesia Pardubice057044  91 so
 92 ne
08.07.19 23:23:20
C1MPešta Jan1981V2Lužnice Tábor078014  91 so
 92 ne
09.07.19 09:11:42
C1MHartl Jakub2004DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066024  91 so
 92 ne
09.07.19 12:10:45
C1MPollert Jáchym2004DM2Univerzitní sportovní klub Praha009136  91 so
 92 ne
09.07.19 20:33:48
C1MPollert Jaroslav1971V2Univerzitní sportovní klub Praha009060  91 so
 92 ne
09.07.19 20:33:48
C1MPollert Jan2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009129  91 so
 92 ne
09.07.19 21:47:59
C1MKašpar Martin1967V2SK Žižkov008010  91 so
 92 ne
09.07.19 21:57:29
C1MKvapil Martin1976V2TJ Slavia K. Vary035009  91 so
 92 ne
09.07.19 23:03:18
C1MGotvald Robert19902SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043047  91 so
 92 ne
10.07.19 09:13:59
C1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C1MKuna Alois1960V2SK VS Č. Budějovice023059  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C1MPrüher Jakub1968V2SK VS Č. Budějovice023088  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C1MStanovský Vojtěch2002DS2SK VS Č. Budějovice023042  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C1MŠedivý Vít2004DM2SK VS Č. Budějovice023135  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C1MWeber Oldřich19872SK VS Č. Budějovice023133  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  91 so
 92 ne
10.07.19 22:24:09
C1MSehnal Štěpán19852Univerzitní sportovní klub Praha009178  91 so
 92 ne
10.07.19 22:35:35
C1MTomek Lukáš19872Univerzitní sportovní klub Praha009100  91 so
 92 ne
10.07.19 22:35:35
C1MHabich Bohumil19912VS Tábor030003  91 so
 92 ne
10.07.19 22:53:02
C1MHabich Tomáš19972VS Tábor030061  91 so
 92 ne
10.07.19 22:53:02
C1MVálek Michal2006ZS2VS Tábor030025  91 so
 92 ne
10.07.19 22:53:02
C1MŠťastný Matěj2005ZS3+TJ Syntesia Pardubice057075  91 so
 92 ne
19.06.19 12:43:01
C1MSvoboda Adam2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009119  91 so
 92 ne
04.07.19 19:33:45
C1MSlavík Vojtěch2005ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090011  91 so
 92 ne
08.07.19 11:45:17
C1MPrchlík Jiří1978V3+Lužnice Tábor078005  91 so
 92 ne
09.07.19 09:11:42
C1MOutrata Jindřich1970V3+TJ Syntesia Pardubice057033  91 so
 92 ne
09.07.19 16:10:19
C1MKeš Miroslav1967V3+SK Domeček Soběslav026020  91 so
 92 ne
09.07.19 20:11:11
C1MFilipi Robert1964V3+SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  91 so
 92 ne
10.07.19 09:13:59
C1MPrüher Vojtěch2006ZS3+SK VS Č. Budějovice023071  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C1MŠedivý Jan2003DM3+SK VS Č. Budějovice023134  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C1MHák Jiří1952V3+Loko Trutnov060002  91 so
 92 ne
10.07.19 22:24:09
C1MBeier Alva2005ZS3+Loko Trutnov060054  91 so
 92 ne
10.07.19 22:24:09
C1MHabich Karel19943+VS Tábor030031  91 so
 92 ne
10.07.19 22:53:02
C1MKubeš Vladimír1961V3+VS Tábor030011  91 so
 92 ne
10.07.19 22:53:02
C1MŠerý Michal1971V3C&K Rožátov088003  91 so
 92 ne
25.06.19 22:31:14
C1MNedvídek František1944V3TJ Dvůr Králové053011  91 so
 92 ne
08.07.19 20:47:57
C1MFröhlich Jáchym2007ZM3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  91 so
 92 ne
09.07.19 08:15:29
C1MŠtembera Dominik2004DM3Lužnice Tábor078022  91 so
 92 ne
09.07.19 09:11:42
C1MEgert Tomáš2004DM3KK Rakovník017003  91 so
 92 ne
09.07.19 20:12:59
C1MEgert Luděk1971V3KK Rakovník017012  91 so
 92 ne
pouze neděle09.07.19 20:12:59
C1MŠtercl Dominik2005ZS3DUKLA Brandýs012083  91 so
 92 ne
09.07.19 22:25:34
C1MVenc Ondřej2007ZM3KK Brandýs nad Labem011022  91 so
 92 ne
09.07.19 22:32:37
C1MVoneš Jakub2007ZM3KK Brandýs nad Labem011065  91 so
 92 ne
09.07.19 22:32:37
C1MVadlejch Jan19893SK VS Č. Budějovice023027  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C1MMíl Pavel1967V3Loko Trutnov060038  91 so
 92 ne
10.07.19 22:24:09
C1MKlimuškin Pavel1964VKotva Bráník077003  91 so
 92 ne
26.06.19 09:06:16
C1MŠkranc Jiří1965VKotva Bráník077007  91 so
 92 ne
26.06.19 09:06:16
C1MPinkava Matyáš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009072  91 so
 92 ne
08.07.19 11:56:43
C1MPavlík Radek1992TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.108033  91 so
 92 ne
09.07.19 21:22:40
C1MCapalini Daniel2005ZSDUKLA Brandýs012061  91 so
 92 ne
09.07.19 22:25:34
C1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  91 so
 92 ne
09.07.19 23:03:18
C1MKrejčí Karel1972VSK VS Č. Budějovice023053  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
celkem C1M: 68    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽJančová Monika19921DUKLA Brandýs012047  91 so
 92 ne
09.07.19 22:25:34
C1ŽDoležalová Bára2005ZS2+UP Olomouc119127  91 so
 92 ne
08.07.19 08:03:50
C1ŽMorenová Adriana2004DM2+Univerzitní sportovní klub Praha009096  91 so
 92 ne
08.07.19 23:31:56
C1ŽKašparová Anna19852Sk VS Slávia Hradec Králové055012  91 so
 92 ne
07.07.19 18:20:25
C1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  91 so
 92 ne
08.07.19 11:56:43
C1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2SK VS Č. Budějovice023017  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  91 so
 92 ne
10.07.19 22:53:02
C1ŽMílová Terezie19983+Loko Trutnov060037  91 so
 92 ne
10.07.19 22:24:09
C1ŽŠtěpánková Markéta2008ZM3TJ Šumperk z.s.129041  91 so
 92 ne
06.07.19 18:06:43
C1ŽBundová Simona2004DM3TJ Syntesia Pardubice057008  91 so
 92 ne
09.07.19 12:59:37
C1ŽSaifrtová Magdaléna2008ZM3KK Brandýs nad Labem011071  91 so
 92 ne
09.07.19 22:32:37
C1ŽNekolná Žofie2006ZS3KK Brandýs nad Labem011034  91 so
 92 ne
09.07.19 22:32:37
C1ŽŠvehlová Rozárie2008ZM3SK VS Č. Budějovice023015  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C1ŽKarlíková Barbora2002DSDUKLA Brandýs012069  91 so
 92 ne
09.07.19 22:25:34
celkem C1Ž: 14    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MKlimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
V1Kotva Bráník
SK Žižkov
077003
008010
 91 so
 92 ne
26.06.19 09:06:16
C2MŠrámek Jiří
Veselý Josef
1966
1950
V2KK Rakovník
Kanoistický klub Klatovy z.s.
017058
036020
 91 so
 92 ne
05.07.19 12:57:07
C2MNedvídek František
Hák Jiří
1944
1952
V2TJ Dvůr Králové
Loko Trutnov
053011
060002
 91 so
 92 ne
08.07.19 20:47:57
C2MZáruba Martin
Vorel Zdeněk
1974
1974
V2TJ Dvůr Králové
TJ Syntesia Pardubice
053026
057044
 91 so
 92 ne
08.07.19 20:47:57
C2MPechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
V2Klub vodních sportů Sušice z.s.
KK Rakovník
042019
017007
 91 so
 92 ne
08.07.19 21:25:11
C2MBoček Zdeněk
Pešta Jan
1975
1981
V2SK VS Č. Budějovice
Lužnice Tábor
023006
078014
 91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C2MPrüher Vojtěch
Šedivý Vít
2006
2004
DM2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023135
 91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C2MTomek Lukáš
Sehnal Štěpán
1987
1985
2Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
009100
009178
 91 so
 92 ne
10.07.19 22:35:35
C2MHabich Karel
Habich Bohumil
1994
1991
2VS Tábor
VS Tábor
030031
030003
 91 so
 92 ne
10.07.19 22:53:02
C2MEgert Tomáš
Pšenička Václav
2004
2001
DS3KK Rakovník
KK Rakovník
017003
017022
 91 so
 92 ne
09.07.19 20:12:59
celkem C2M: 10    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XKonvalinková Irena
Outrata Jindřich
1977
1970
V2TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
057042
057033
 91 so
 92 ne
09.07.19 16:10:20
C2XŠejvlová Lenka
Holý Jiří
1973
1957
V2KK Rakovník
KK Rakovník
017002
017007
 91 so
 92 ne
09.07.19 20:12:59
C2XFoukal Pavel
Karlíková Barbora
1987
2002
2DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
012044
012069
 91 so
 92 ne
09.07.19 22:25:34
C2XBoček Zdeněk
Bočková Kateřina
1975
2007
V2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023006
023007
 91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C2XBočková Bára
Čihovský Šimon
2003
2003
DM2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023068
023069
 91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C2XPrüher Vojtěch
Švehlová Rozárie
2006
2008
ZS2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023071
023015
 91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C2XŠedivý Vít
Švehlová Kateřina
2004
2005
DM2SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
023135
023017
 91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
C2XSaifrtová Magdaléna
Venc Ondřej
2008
2007
ZMKK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
011071
011022
 91 so
 92 ne
09.07.19 22:32:37
C2XNekolná Žofie
Štercl Dominik
2006
2005
ZSKK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
011034
012083
 91 so
 92 ne
09.07.19 22:32:37
celkem C2X: 9    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MRouča Samuel2002DS2+TJ Šumperk z.s.129002  91 so
 92 ne
06.07.19 18:06:43
K1MCubr Filip20002+TJ ČSAD Plzeň038008  91 so
 92 ne
08.07.19 22:52:11
K1MRendón Enrique2005ZS2Wild Water Canoe Club FROL090013  91 so
 92 ne
03.07.19 11:30:21
K1MHeřmanský Jan2005ZS2TJ Šumperk z.s.129039  91 so
 92 ne
06.07.19 18:06:43
K1MBrokeš Marek2003DM2TJ Šumperk z.s.129038  91 so
 92 ne
06.07.19 18:06:43
K1MHolínek Svatopluk2001DS2TJ Šumperk z.s.129016  91 so
 92 ne
06.07.19 18:06:43
K1MSuchánek Daniel19932SKK Vysoké Mýto064021  91 so
 92 ne
06.07.19 23:53:34
K1MHajduch Jaroslav2004DM2Otava Strakonice027010  91 so
 92 ne
07.07.19 18:45:42
K1MNěmec Aleš1976V2TJ DNT VS Kadaň047015  91 so
 92 ne
07.07.19 22:28:04
K1MChochola Ondřej2004DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014078  91 so
 92 ne
08.07.19 09:13:36
K1MStehno Petr2003DM2Wild Water Canoe Club FROL090034  91 so
 92 ne
08.07.19 11:45:17
K1MČerník Štěpán2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009036  91 so
 92 ne
08.07.19 11:56:43
K1MPollert Antonín2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009022  91 so
 92 ne
08.07.19 11:56:43
K1MTroch Petr1971V2TJ Dvůr Králové053021  91 so
 92 ne
08.07.19 20:47:57
K1MZáruba Martin1974V2TJ Dvůr Králové053026  91 so
 92 ne
08.07.19 20:47:57
K1MBáča Milan1973V2KK Brandýs nad Labem011021  91 so
 92 ne
08.07.19 20:55:17
K1MKörner Adam2004DM2KK Brandýs nad Labem011061  91 so
 92 ne
08.07.19 20:55:17
K1MPechlát Hynek1971V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  91 so
 92 ne
08.07.19 21:25:11
K1MTurner Karel2004DM2Klub vodních sportů Sušice z.s.042017  91 so
 92 ne
08.07.19 21:33:48
K1MFröhlich Jáchym2007ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  91 so
 92 ne
09.07.19 08:15:29
K1MPrchlík Michal1981V2Lužnice Tábor078006  91 so
 92 ne
09.07.19 09:11:42
K1MHošek Ondřej19952Kanoe Klub Spoj Brno103020  91 so
 92 ne
09.07.19 09:37:04
K1MOutrata Jindřich1970V2TJ Syntesia Pardubice057033  91 so
 92 ne
09.07.19 16:10:20
K1MFuriš Eduard2004DM2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024071  91 so
 92 ne
09.07.19 19:17:57
K1MKoudelka Tomáš1964V2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024027  91 so
 92 ne
09.07.19 19:17:57
K1MGrossmann Petr1974V2TJ Loko Plzeň039047  91 so
 92 ne
09.07.19 20:52:41
K1MPanzer Aleš1974V2TJ Loko Plzeň039023  91 so
 92 ne
Jen sobota09.07.19 20:52:41
K1MCapalini Daniel2005ZS2DUKLA Brandýs012061  91 so
 92 ne
09.07.19 22:25:34
K1MKudrna Josef2004DM2DUKLA Brandýs012073  91 so
 92 ne
09.07.19 22:25:34
K1MVenc Ondřej2007ZM2KK Brandýs nad Labem011022  91 so
 92 ne
09.07.19 22:32:37
K1MFilipi Robert1964V2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043009  91 so
 92 ne
10.07.19 09:13:59
K1MGotvald Robert19902SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043047  91 so
 92 ne
10.07.19 09:13:59
K1MBoček Zdeněk1975V2SK VS Č. Budějovice023006  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MČihovský Šimon2003DM2SK VS Č. Budějovice023069  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MKomárek Jakub2005ZS2SK VS Č. Budějovice023037  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MMulač Viktor1975V2SK VS Č. Budějovice023028  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MNovotný David2005ZS2SK VS Č. Budějovice023029  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MPípal Zbyněk2003DM2SK VS Č. Budějovice023041  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MPutzer Hynek2003DM2SK VS Č. Budějovice023099  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MRezek Tomáš2001DS2SK VS Č. Budějovice023162  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MStanovský Jakub2004DM2SK VS Č. Budějovice023048  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MŠedivý Jan2003DM2SK VS Č. Budějovice023134  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MŠimák Jakub2004DM2SK VS Č. Budějovice023050  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MTesař Vojtěch2002DS2SK VS Č. Budějovice023077  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MŠvehla Zdeněk1976V2SK Vltava Č. Krumlov z.s.024023  91 so
 92 ne
10.07.19 22:15:19
K1MMíl Jakub2003DM2Loko Trutnov060051  91 so
 92 ne
10.07.19 22:24:09
K1MKopeček Michal2007ZM2VS Tábor030034  91 so
 92 ne
10.07.19 22:53:02
K1MNovák Václav2005ZS2VS Tábor030071  91 so
 92 ne
10.07.19 22:53:02
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2TJ Bohemians Praha001106  91 so
 92 ne
11.07.19 08:59:44
K1MSvoboda Adam2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009119  91 so
 92 ne
04.07.19 19:33:45
K1MŠrámek Jiří1966V3+KK Rakovník017058  91 so
 92 ne
05.07.19 12:57:07
K1MRouča Jaroslav1970V3+TJ Šumperk z.s.129034  91 so
 92 ne
06.07.19 18:06:43
K1MHauck Marek2007ZM3+KVS Hradec Králové045019  91 so
 92 ne
07.07.19 19:26:54
K1MBudák David2003DM3+TJ DNT VS Kadaň047010  91 so
 92 ne
07.07.19 22:28:04
K1MManas Adam2004DM3+TJ DNT VS Kadaň047012  91 so
 92 ne
07.07.19 22:28:04
K1MBabouček Antonín2007ZM3+Wild Water Canoe Club FROL090039  91 so
 92 ne
08.07.19 11:45:17
K1MKutek Michal2006ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090023  91 so
 92 ne
08.07.19 11:45:17
K1MPlas Tobiáš2008ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009093  91 so
 92 ne
08.07.19 11:56:43
K1MDoležal Pavel1974V3+TJ Dvůr Králové053004  91 so
 92 ne
08.07.19 20:47:57
K1MTaraba Matyáš2004DM3+KK Brandýs nad Labem011070  91 so
 92 ne
08.07.19 20:55:17
K1MKraus Václav1961V3+TJ ČSAD Plzeň038004  91 so
 92 ne
08.07.19 22:52:11
K1MKotrba Tomáš1977V3+Lužnice Tábor078003  91 so
 92 ne
09.07.19 09:11:42
K1MRutar Martin2003DM3+Vodní sporty Desná128014  91 so
 92 ne
09.07.19 12:43:21
K1MJiřík Matěj2005ZS3+TJ Syntesia Pardubice057025  91 so
 92 ne
09.07.19 12:59:37
K1MOlšák Matyáš2001DS3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024067  91 so
 92 ne
09.07.19 19:17:57
K1MPšenička Luděk1960V3+KK Rakovník017026  91 so
 92 ne
09.07.19 20:12:59
K1MEgert Tomáš2004DM3+KK Rakovník017003  91 so
 92 ne
09.07.19 20:12:59
K1MPšenička Václav2001DS3+KK Rakovník017022  91 so
 92 ne
09.07.19 20:12:59
K1MHanzel Jáchym2008ZM3+TJ Loko Plzeň039039  91 so
 92 ne
09.07.19 20:52:41
K1MVránek Jan2004DM3+VS Blovice033009  91 so
 92 ne
09.07.19 20:58:39
K1MZvolský Kristián2006ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009161  91 so
 92 ne
09.07.19 21:47:59
K1MKoshelev Sergey1960V3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042040  91 so
 92 ne
09.07.19 22:13:05
K1MŠkop Jáchym2005ZS3+Otava Strakonice027017  91 so
 92 ne
09.07.19 22:18:35
K1MŠkop Jan2007ZM3+Otava Strakonice027016  91 so
 92 ne
09.07.19 22:18:35
K1MŠtercl Dominik2005ZS3+DUKLA Brandýs012083  91 so
 92 ne
09.07.19 22:25:34
K1MVoneš Jakub2007ZM3+KK Brandýs nad Labem011065  91 so
 92 ne
09.07.19 22:32:37
K1MPavlík Jiří1964V3+SK Třebechovice061021  91 so
 92 ne
09.07.19 22:58:51
K1MDruska Vojta2006ZS3+SK VS Č. Budějovice023021  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MStanovský Tomáš1972V3+SK VS Č. Budějovice023052  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MToncar Martin1975V3+SK VS Č. Budějovice023113  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MNovák Matouš2006ZS3+VS Tábor030024  91 so
 92 ne
10.07.19 22:53:02
K1MVálek Michal2006ZS3+VS Tábor030025  91 so
 92 ne
10.07.19 22:53:02
K1MChytil Lumír2006ZS3TJ Šumperk z.s.129042  91 so
 92 ne
06.07.19 18:06:43
K1MLoun Matěj2004DM3TJ Šumperk z.s.129040  91 so
 92 ne
06.07.19 18:06:43
K1MZrzavý Jakub2005ZS3SKK Vysoké Mýto064056  91 so
 92 ne
06.07.19 23:53:34
K1MKvapil Ondřej2007ZM3SKK Vysoké Mýto064040  91 so
 92 ne
06.07.19 23:53:34
K1MVosmek Jáchym2007ZM3SKK Vysoké Mýto064039  91 so
 92 ne
06.07.19 23:53:34
K1MSlušný Vojtěch2008ZM3SK VS Karbo Benátky010115  91 so
 92 ne
07.07.19 16:34:57
K1MSvoboda Šimon2008ZM3SK VS Karbo Benátky010112  91 so
 92 ne
07.07.19 16:34:57
K1MPutzer Pavel1967V3SK Kaplice, z.s025033  91 so
 92 ne
07.07.19 18:27:19
K1MBabouček Ondřej1977V3Wild Water Canoe Club FROL090001  91 so
 92 ne
08.07.19 11:45:17
K1MCísařovský Petr1977V3Wild Water Canoe Club FROL090010  91 so
 92 ne
08.07.19 11:45:17
K1MVraný Matěj2006ZS3Wild Water Canoe Club FROL090007  91 so
 92 ne
08.07.19 11:45:18
K1MKrál Matěj2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009047  91 so
 92 ne
08.07.19 11:56:43
K1MPollert Jonáš2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009113  91 so
 92 ne
08.07.19 11:56:43
K1MNedvídek František1944V3TJ Dvůr Králové053011  91 so
 92 ne
08.07.19 20:47:57
K1MPechlát Adam2007ZM3Klub vodních sportů Sušice z.s.042018  91 so
 92 ne
08.07.19 21:25:11
K1MŠtembera Dominik2004DM3Lužnice Tábor078022  91 so
 92 ne
09.07.19 09:11:42
K1MŠtembera Jakub2004DM3Lužnice Tábor078023  91 so
 92 ne
09.07.19 09:11:42
K1MGrossmann Lukáš2008ZM3TJ Loko Plzeň039038  91 so
 92 ne
09.07.19 20:52:41
K1MŠíma Lukáš2006ZS3Otava Strakonice027002  91 so
 92 ne
09.07.19 22:18:35
K1MDočkal Radek2008ZM3DUKLA Brandýs012015  91 so
 92 ne
09.07.19 22:25:34
K1MPohanka František2008ZM3KK Brandýs nad Labem011033  91 so
 92 ne
09.07.19 22:32:37
K1MBombic Erik2005ZS3SK VS Č. Budějovice023079  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MHotový Václav2006ZS3SK VS Č. Budějovice023057  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MKolář Jakub2006ZS3SK VS Č. Budějovice023058  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MPlocek Matyáš Jan2008ZM3SK VS Č. Budějovice023064  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MJančar Štěpán2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009020  91 so
 92 ne
10.07.19 14:26:33
K1MNovotný Petr2006ZS3SK Vltava Č. Krumlov z.s.024066  91 so
 92 ne
10.07.19 22:15:19
K1MRolenc Ondřej1991TJ Syntesia Pardubice057071  91 so
 92 ne
04.07.19 19:31:34
K1MLanger Filip2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009071  91 so
 92 ne
08.07.19 11:56:43
K1MPinkava Matyáš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009072  91 so
 92 ne
08.07.19 11:56:43
K1MHorák David2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009005  91 so
 92 ne
08.07.19 11:56:43
K1MKovář Zbyněk1977VDUKLA Brandýs012062  91 so
 92 ne
09.07.19 22:25:34
K1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  91 so
 92 ne
09.07.19 23:03:18
K1MTesař Robert1972VSK VS Č. Budějovice023110  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1MDvořák Vít2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009057  91 so
 92 ne
10.07.19 14:26:33
K1MHilar Mikoláš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009063  91 so
 92 ne
10.07.19 14:26:33
K1MKrál Ondřej2008ZMUniverzitní sportovní klub Praha009079  91 so
 92 ne
10.07.19 14:26:33
K1MPollert Metoděj2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009110  91 so
 92 ne
10.07.19 14:26:33
celkem K1M: 121    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽDušková Kateřina19981Univerzitní sportovní klub Praha009070  91 so
 92 ne
04.07.19 19:35:58
K1ŽDušková Michala20002+Univerzitní sportovní klub Praha009105  91 so
 92 ne
05.07.19 07:58:59
K1ŽKarlíková Barbora2002DS2+DUKLA Brandýs012069  91 so
 92 ne
09.07.19 22:25:34
K1ŽŠvehlová Kateřina2005ZS2+SK VS Č. Budějovice023017  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1ŽVaňková Klára2001DS2+VS Tábor030043  91 so
 92 ne
10.07.19 22:53:02
K1ŽČervenková Amélie2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009138  91 so
 92 ne
03.07.19 16:48:37
K1ŽČervenková Vanessa2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009139  91 so
 92 ne
03.07.19 16:48:37
K1ŽKašparová Anna19852Sk VS Slávia Hradec Králové055012  91 so
 92 ne
07.07.19 18:20:25
K1ŽHaucková Gabriela2002DS2KVS Hradec Králové045006  91 so
 92 ne
07.07.19 19:26:54
K1ŽHaucková Ilona1978V2KVS Hradec Králové045036  91 so
 92 ne
07.07.19 19:26:54
K1ŽČerná Lucie1977V2TJ DNT VS Kadaň047013  91 so
 92 ne
07.07.19 22:28:04
K1ŽDoležalová Bára2005ZS2UP Olomouc119127  91 so
 92 ne
08.07.19 08:03:50
K1ŽBačáková Radka1983V2Univerzitní sportovní klub Praha009101  91 so
 92 ne
08.07.19 11:56:43
K1ŽSedláková Magdalena2005ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009099  91 so
 92 ne
08.07.19 11:56:43
K1ŽErlová Natálie2006ZS2Univerzitní sportovní klub Praha009019  91 so
 92 ne
08.07.19 11:56:43
K1ŽZárubová Michaela19862TJ Dvůr Králové053008  91 so
 92 ne
08.07.19 20:47:57
K1ŽBáčová Michaela19982KK Brandýs nad Labem011023  91 so
 92 ne
08.07.19 20:55:17
K1ŽRutarová Kateřina2005ZS2Vodní sporty Desná128015  91 so
 92 ne
09.07.19 12:43:21
K1ŽLagnerová Jana1959V2SK Domeček Soběslav026010  91 so
 92 ne
09.07.19 20:11:11
K1ŽPollertová Ema2003DM2Univerzitní sportovní klub Praha009008  91 so
 92 ne
09.07.19 21:47:59
K1ŽZástěrová Pavlína19932DUKLA Brandýs012012  91 so
 92 ne
09.07.19 22:25:34
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  91 so
 92 ne
09.07.19 23:03:18
K1ŽBočková Bára2003DM2SK VS Č. Budějovice023068  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1ŽPurgerová Šárka1984V2SK VS Č. Budějovice023117  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1ŽPospíšilová Jitka19892VS Tábor030019  91 so
 92 ne
10.07.19 22:53:02
K1ŽŠindelářová Tereza2004DM2VS Tábor030046  91 so
 92 ne
10.07.19 22:53:02
K1ŽZedníčková Michaela2005ZS3+SKK Vysoké Mýto064055  91 so
 92 ne
06.07.19 23:53:34
K1ŽMulačová Marta19863+Raft klub Trója097012  91 so
 92 ne
07.07.19 18:23:27
K1ŽPechlátová Nikola2004DM3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042041  91 so
 92 ne
08.07.19 21:25:11
K1ŽHabichová Polesná Jitka19903+TJ Loko Plzeň039058  91 so
 92 ne
09.07.19 20:52:41
K1ŽJelínková Sára2005ZS3+Univerzitní sportovní klub Praha009012  91 so
 92 ne
09.07.19 21:47:59
K1ŽKristl Anouk2003DM3+Univerzitní sportovní klub Praha009015  91 so
 92 ne
09.07.19 21:47:59
K1ŽNekolná Žofie2006ZS3+KK Brandýs nad Labem011034  91 so
 92 ne
09.07.19 22:32:37
K1ŽBočková Kateřina2007ZM3+SK VS Č. Budějovice023007  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1ŽŠvehlová Rozárie2008ZM3+SK VS Č. Budějovice023015  91 so
 92 ne
10.07.19 13:46:30
K1ŽSehnalová Marie1981V3+Univerzitní sportovní klub Praha009092  91 so
 92 ne
10.07.19 22:35:35
K1ŽHochheim Kristýna19913+TJ Bohemians Praha001033  91 so
 92 ne
11.07.19 08:59:44
K1ŽJirasová Klára2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009041  91 so
 92 ne
01.07.19 22:22:54
K1ŽŠtěpánková Markéta2008ZM3TJ Šumperk z.s.129041  91 so
 92 ne
06.07.19 18:06:43
K1ŽChocholová Veronika2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014079  91 so
 92 ne
08.07.19 09:13:36
K1ŽŽďárská Laura2006ZS3TJ Syntesia Pardubice057062  91 so
 92 ne
09.07.19 12:59:37
K1ŽBočánková Jana2003DM3SK Domeček Soběslav026019  91 so
 92 ne
09.07.19 20:11:11
K1ŽŠejvlová Lenka1973V3KK Rakovník017002  91 so
 92 ne
09.07.19 20:12:59
K1ŽKylbergerová Iva2007ZM3Otava Strakonice027003  91 so
 92 ne
09.07.19 22:18:35
K1ŽTesařová Eliška2007ZM3DUKLA Brandýs012031  91 so
 92 ne
09.07.19 22:25:34
K1ŽSaifrtová Magdaléna2008ZM3KK Brandýs nad Labem011071  91 so
 92 ne
09.07.19 22:32:37
K1ŽVaculová Lucie2008ZM3KK Brandýs nad Labem011075  91 so
 92 ne
09.07.19 22:32:37
K1ŽJančová Monika1992DUKLA Brandýs012047  91 so
 92 ne
09.07.19 22:25:34
K1ŽZástěrová Anna1989TJ Sokol Písek080011  91 so
 92 ne
10.07.19 11:28:11
celkem K1Ž: 49    
počty C1M: 68   C1Ž: 14   C2M: 10   C2X: 9   K1M: 121   K1Ž: 49     celkem: 271

Zahraniční závodníci

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
C1MBorrmann Ben
2005
ZSGER Germany
LKV Sa-An.
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:16:13
C1MPoida Konstantin
2005
ZSGER Germany
LKV Sa-An.
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:16:13
C1MLippa Alwin
2005
ZSGER Germany
LKV Sa-An.
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:16:13
C1MZbeczka Felix
2005
ZSGER Germany
LKV Sa-An.
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:16:13
C1MGaller Janos
2006
ZSGER Germany
LKV Sa-An.
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:16:13
C1MBone Zacharias
2007
ZMGER Germany
LKV Sa-An.
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:16:13
C1MBraune Leo
2000
GER Germany
BSV Halle
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:21:24
C1MSell Jakob
2002
DSGER Germany
BSV Halle
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:21:24
C1MPaaschen Louis
2004
DMGER Germany
BSV Halle
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:21:24
celkem C1M: 9    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
C1ŽAltman Marcella
2004
DMUSA United States
PWRC
 91 so
 92 ne
08.07.19 10:51:01
C1ŽAltman Isabella
2005
ZSUSA United States
PWRC
 91 so
 92 ne
08.07.19 10:51:01
C1ŽEsbach Jenny
2006
ZSGER Germany
LKV Sa-An.
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:16:13
celkem C1Ž: 3    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1MSchwarz Julian
2002
DSGER Germany
LKV Sa-An.
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:16:13
K1MSell Jakob
2002
DSGER Germany
LKV Sa-An.
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:16:13
K1MKuplin Julius
2002
DSGER Germany
LKV Sa-An.
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:16:13
K1MMarkwort Niklas
2004
DMGER Germany
LKV Sa-An.
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:16:13
K1MNicolas Moritz
2005
ZSGER Germany
LKV Sa-An.
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:16:13
K1MBone Zacharias
2007
ZMGER Germany
LKV Sa-An.
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:16:13
K1MKadyck Kjell
2008
ZMGER Germany
LKV Sa-An.
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:16:13
K1MTrödel Cedric
2001
DSGER Germany
BSV Halle
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:21:24
K1MJung Tim
2002
DSGER Germany
BSV Halle
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:21:24
K1MMittinger Max
2003
DMGER Germany
BSV Halle
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:21:24
K1MBielert Benito
2007
ZMGER Germany
BSV Halle
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:21:24
celkem K1M: 11    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvk.země, oddílúčastpozn.čas přihl.
K1ŽAltman Marcella
2004
DMUSA United States
PWRC
 91 so
 92 ne
08.07.19 10:51:01
K1ŽAltman Isabella
2005
ZSUSA United States
PWRC
 91 so
 92 ne
08.07.19 10:51:01
K1ŽWild Charlotte
2005
ZSGER Germany
LKV Sa-An.
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:16:13
K1ŽEsbach Jenny
2006
ZSGER Germany
LKV Sa-An.
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:16:13
K1ŽSohn Emma
2008
ZMGER Germany
LKV Sa-An.
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:16:13
K1ŽFeine Constanze
1999
GER Germany
BSV Halle
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:21:24
K1ŽFritsche Lisa
1993
GER Germany
BSV Halle
 91 so
 92 ne
08.07.19 11:21:24
celkem K1W: 7    
počty zahraničních závodníků C1M: 9   C1Ž: 3   K1M: 11   K1Ž: 7     celkem : 30
Celkové součty: C1M: 77   C1Ž: 17   C2M: 10   C2X: 9   K1M: 132   K1Ž: 56     celkem : 301