• 89  06.07.2019 sobota, Slalom v Kadani + Český pohár předžáků, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
  • 90  07.07.2019 neděle, Slalom v Kadani + Český pohár předžáků, startovné: mládež 50,-   dospělí 100,-
06.07.2019 - 07.07.2019, TJ DNT VS Kadaň
on-line přihlašování od 03.06.2019 00:00:00 do 03.07.2019 23:59:59

Kategorie C1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1MRašek Michal1977V2+DUKLA Brandýs012030  89 so
 90 ne
02.07.19 17:37:26
C1MJícha Dušan1982V2TJ Sokol Písek080008  89 so
 90 ne
04.06.19 14:28:10
C1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  89 so
 90 ne
02.07.19 08:47:29
C1MVaněk Jiří19872TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014009  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
C1MBlahník Miroslav1980V3+TJ Slavia K. Vary035014  89 so
 90 ne
25.06.19 22:12:07
C1MKočí Martin19913+TJ Ohře Klášterec048081  89 so
 90 ne
01.07.19 14:47:46
C1MVolák Jaroslav19903+TJ Ohře Klášterec048068  89 so
 90 ne
01.07.19 14:47:46
C1MTáborský Jan2003DM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  89 so
 90 ne
01.07.19 22:07:59
C1MPechlát Hynek1971V3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  89 so
 90 ne
02.07.19 17:21:36
C1MMulač Oldřich1961V3+TJ SK Hubertus KV034020  89 so
 90 ne
03.07.19 15:07:22
C1MSmetánka Radek1976V3+TJ SK Hubertus KV034022  89 so
 90 ne
03.07.19 15:07:22
C1MKolman Filip1973V3SK Žižkov008022  89 so
 90 ne
01.07.19 09:57:11
C1MVránek Jan2004DM3VS Blovice033009  89 so
 90 ne
01.07.19 10:17:35
C1MFröhlich Jáchym2007ZM3Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  89 so
 90 ne
01.07.19 23:49:52
C1MPechlát Adam2007ZM3Klub vodních sportů Sušice z.s.042018  89 so
 90 ne
02.07.19 17:21:36
C1MBrambora Ondřej2005ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
C1MKrejčí Antonín1955V3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014039  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
C1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  89 so
 90 ne
25.06.19 22:12:07
C1MKolman Vít2010PZTJ Bohemians Praha001127  89 so
 90 ne
02.07.19 07:55:43
C1MPinkava Matyáš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009072  89 so
 90 ne
02.07.19 21:11:53
C1MPetřík Marek2008ZMUniverzitní sportovní klub Praha009088  89 so
 90 ne
02.07.19 21:11:54
celkem C1M: 21    

Kategorie C1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  89 so
 90 ne
25.06.19 22:12:07
C1ŽHojdová Markéta2007ZM3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  89 so
 90 ne
01.07.19 22:07:59
C1ŽHoráková Julie2006ZS3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
C1ŽTkadlecová Kateřina2005ZSTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014076  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
celkem C1Ž: 4    

Kategorie C2M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2MVolák Jaroslav
Kočí Martin
1990
1991
1TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
048068
048081
 89 so
 90 ne
01.07.19 14:47:46
C2MMulač Oldřich
Lepík Filip
1961
1976
V3TJ SK Hubertus KV
TJ SK Hubertus KV
034020
034017
 89 so
 90 ne
03.07.19 15:07:22
C2MKvasnička Matěj
Kliment Tomáš
2008
2008
ZMVodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
066026
066012
 89 so
 90 ne
01.07.19 22:07:59
celkem C2M: 3    

Kategorie C2X

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
C2XKočí Martin
Podzimková Markéta
1991
1974
1TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
048081
048033
 89 so
 90 ne
01.07.19 14:47:46
C2XHoráková Julie
Tkadlecová Kateřina
2006
2005
ZSTJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014010
014076
 89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
C2XSakalová Magdaléna
Sakalová Markéta
2007
2007
ZMTJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
014082
014081
 89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
celkem C2X: 3    

Kategorie K1M

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1MHek Jan1979V2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049013  89 so
 90 ne
25.06.19 19:25:49
K1MTáborský Jan2003DM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066027  89 so
 90 ne
01.07.19 22:07:59
K1MFröhlich Jáchym2007ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049065  89 so
 90 ne
01.07.19 23:49:52
K1MCardoselli Tomáš2005ZS2TJ Bohemians Praha001106  89 so
 90 ne
02.07.19 07:55:42
K1MMartin Václav1971V2TJ Bohemians Praha001027  89 so
 90 ne
02.07.19 07:55:43
K1MPinkava Lukáš1976V2SK VS Č. Budějovice023016  89 so
 90 ne
02.07.19 08:47:29
K1MKomárek Jakub2005ZS2SK VS Č. Budějovice023037  89 so
 90 ne
02.07.19 08:47:29
K1MPechlát Hynek1971V2Klub vodních sportů Sušice z.s.042019  89 so
 90 ne
02.07.19 17:21:36
K1MNěmec Aleš1976V2TJ DNT VS Kadaň047015  89 so
 90 ne
02.07.19 18:15:23
K1MBrambora Ondřej2005ZS2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014077  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
K1MHrňák Jáchym2004DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014067  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
K1MChochola Ondřej2004DM2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014078  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
K1MPrell Pavel1976V2TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014017  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
K1MLepík Filip1976V2TJ SK Hubertus KV034017  89 so
 90 ne
03.07.19 15:07:22
K1MTůma Martin1972V2TJ SK Hubertus KV034026  89 so
 90 ne
03.07.19 15:07:22
K1MBlahník Miroslav1980V3+TJ Slavia K. Vary035014  89 so
 90 ne
25.06.19 22:12:07
K1MJacoš Pavel19883+TJ Slavia K. Vary035023  89 so
 90 ne
25.06.19 22:12:07
K1MKubát Jiří19883+TJ Slavia K. Vary035024  89 so
 90 ne
25.06.19 22:12:07
K1MPártl Mirek1954V3+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024018  89 so
 90 ne
27.06.19 16:22:08
K1MKrejčí Hynek1978V3+TJ Permon Roztoky065026  89 so
 90 ne
01.07.19 09:48:51
K1MVránek Jan2004DM3+VS Blovice033009  89 so
 90 ne
01.07.19 10:17:35
K1MVolák Jaroslav19903+TJ Ohře Klášterec048068  89 so
 90 ne
01.07.19 14:47:46
K1MTaraba Matyáš2004DM3+KK Brandýs nad Labem011070  89 so
 90 ne
01.07.19 21:32:03
K1MTáborský Pavel1972V3+Vodácký oddíl Horšovský Týn066004  89 so
 90 ne
01.07.19 22:07:59
K1MDodal Jan1953V3+TJ Bohemians Praha001008  89 so
 90 ne
02.07.19 07:55:42
K1MPelikán Václav2005ZS3+TJ Bohemians Praha001111  89 so
 90 ne
02.07.19 07:55:43
K1MBudák David2003DM3+TJ DNT VS Kadaň047010  89 so
 90 ne
02.07.19 18:15:23
K1MManas Adam2004DM3+TJ DNT VS Kadaň047012  89 so
 90 ne
02.07.19 18:15:23
K1MHron Robin1979V3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014023  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
K1MKlimeš Vít2007ZM3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014034  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
K1MPlas Tobiáš2008ZM3+Univerzitní sportovní klub Praha009093  89 so
 90 ne
02.07.19 21:11:54
K1MDolejš Martin1980V3+TJ SK Hubertus KV034015  89 so
 90 ne
03.07.19 15:07:23
K1MKutek Michal2006ZS3+Wild Water Canoe Club FROL090023  89 so
 90 ne
03.07.19 20:45:43
K1MKoshelev Sergey1960V3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042040  89 so
 90 ne
03.07.19 22:24:30
K1MPoduška Patrik1976V3Sokol Trója086006  89 so
 90 ne
18.06.19 20:08:53
K1MŽatecký Jiří1969V3TJ Permon Roztoky065008  89 so
 90 ne
01.07.19 09:48:51
K1MKvasnička Matěj2008ZM3Vodácký oddíl Horšovský Týn066026  89 so
 90 ne
01.07.19 22:07:59
K1MBombic Erik2005ZS3SK VS Č. Budějovice023079  89 so
 90 ne
02.07.19 08:47:29
K1MPechlát Adam2007ZM3Klub vodních sportů Sušice z.s.042018  89 so
 90 ne
02.07.19 17:21:36
K1MHrňák Šimon2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014064  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
K1MMojžíš Matyáš2004DM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014062  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
K1MWestfal Mattias2004DM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014094  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
K1MKrál Matěj2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009047  89 so
 90 ne
02.07.19 21:11:53
K1MPetřík Marek2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009088  89 so
 90 ne
02.07.19 21:11:53
K1MPollert Jonáš2007ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009113  89 so
 90 ne
02.07.19 21:11:54
K1MNeuwirth Josef1961V3TJ SK Hubertus KV034021  89 so
 90 ne
03.07.19 15:07:23
K1MCísařovský Petr1977V3Wild Water Canoe Club FROL090010  89 so
 90 ne
03.07.19 20:45:43
K1MVraný Matěj2006ZS3Wild Water Canoe Club FROL090007  89 so
 90 ne
03.07.19 20:45:43
K1MPoduška Mikuláš2012PZSokol Trója086007  89 so
 90 ne
18.06.19 20:08:53
K1MAugustýn Jakub2009PZKlub Kanoistika Roudnice n.L.049031  89 so
 90 ne
25.06.19 19:25:49
K1MKareš Samuel2009PZKlub Kanoistika Roudnice n.L.049023  89 so
 90 ne
25.06.19 19:25:49
K1MKvapil Matěj2009PZTJ Slavia K. Vary035017  89 so
 90 ne
25.06.19 22:12:07
K1MHonzík Jáchym2009PZOtava Strakonice027052  89 so
 90 ne
01.07.19 05:59:41
K1MKliment Tomáš2008ZMVodácký oddíl Horšovský Týn066012  89 so
 90 ne
01.07.19 22:07:59
K1MTáborský Vojtěch2010PZVodácký oddíl Horšovský Týn066028  89 so
 90 ne
01.07.19 22:07:59
K1MVejvančický Pavel2009PZVodácký oddíl Horšovský Týn066019  89 so
 90 ne
01.07.19 22:07:59
K1MCardoselli Lukas2010PZTJ Bohemians Praha001125  89 so
 90 ne
02.07.19 07:55:42
K1MHladík Šimon2009PZTJ Bohemians Praha001136  89 so
 90 ne
02.07.19 07:55:42
K1MMartin Jakub2009PZTJ Bohemians Praha001107  89 so
 90 ne
02.07.19 07:55:42
K1MSeidl Marek2010PZTJ Bohemians Praha001122  89 so
 90 ne
02.07.19 07:55:43
K1MKolman Vít2010PZTJ Bohemians Praha001127  89 so
 90 ne
02.07.19 07:55:43
K1MPelikán Martin2009PZTJ Bohemians Praha001131  89 so
 90 ne
02.07.19 07:55:43
K1MRašek Adam2010PZDUKLA Brandýs012055  89 so
 90 ne
02.07.19 17:37:26
K1MHoření Hynek2011PZTJ DNT VS Kadaň047024  89 so
 90 ne
02.07.19 18:15:23
K1MMihalik Tomáš2004DMTJ DNT VS Kadaň047023  89 so
 90 ne
02.07.19 18:15:23
K1MČernoch Štěpán2009PZTJ DNT VS Kadaň047004  89 so
 90 ne
02.07.19 18:15:23
K1MHrňák Matouš2009PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014093  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
K1MMojžíš Štěpán2010PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014011  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
K1MHorák David2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009005  89 so
 90 ne
02.07.19 21:11:53
K1MLanger Filip2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009071  89 so
 90 ne
02.07.19 21:11:53
K1MPinkava Matyáš2009PZUniverzitní sportovní klub Praha009072  89 so
 90 ne
02.07.19 21:11:54
celkem K1M: 71    

Kategorie K1Ž

l.kat.jménorokvkvtoddílreg.c.účastpozn.čas přihl.
K1ŽHeková Natálie2006ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049063  89 so
 90 ne
25.06.19 19:25:49
K1ŽSaifrtová Magdalena2005ZS2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049009  89 so
 90 ne
25.06.19 19:25:49
K1ŽŠrétrová Amálie2007ZM2Klub Kanoistika Roudnice n.L.049061  89 so
 90 ne
25.06.19 19:25:49
K1ŽKvapilová Gabriela1978V2TJ Slavia K. Vary035004  89 so
 90 ne
25.06.19 22:12:07
K1ŽHojdová Markéta2007ZM2Vodácký oddíl Horšovský Týn066017  89 so
 90 ne
01.07.19 22:07:59
K1ŽBednářová Anna2002DS2SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043006  89 so
 90 ne
02.07.19 14:29:48
K1ŽČerná Lucie1977V2TJ DNT VS Kadaň047013  89 so
 90 ne
02.07.19 18:15:23
K1ŽBačáková Radka1983V2Univerzitní sportovní klub Praha009101  89 so
 90 ne
02.07.19 21:11:54
K1ŽTůmová Veronika2006ZS2TJ SK Hubertus KV034027  89 so
 90 ne
03.07.19 15:07:23
K1ŽBeerová Anežka2007ZM3+Klub Kanoistika Roudnice n.L.049066  89 so
 90 ne
25.06.19 19:25:49
K1ŽForejtová Andrea19883+SK Vltava Č. Krumlov z.s.024007  89 so
 90 ne
27.06.19 16:22:08
K1ŽBorská Alena1976V3+TJ Bohemians Praha001067  89 so
 90 ne
02.07.19 07:55:43
K1ŽPechlátová Nikola2004DM3+Klub vodních sportů Sušice z.s.042041  89 so
 90 ne
02.07.19 17:21:36
K1ŽHoráková Julie2006ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014010  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
K1ŽTkadlecová Kateřina2005ZS3+TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014076  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
K1ŽTurčinová Anna2002DS3+TJ SK Hubertus KV034013  89 so
 90 ne
03.07.19 15:07:23
K1ŽKylbergerová Iva2007ZM3Otava Strakonice027003  89 so
 90 ne
01.07.19 05:59:41
K1ŽŽatecká Taťána2007ZM3TJ Permon Roztoky065014  89 so
 90 ne
01.07.19 09:48:51
K1ŽChocholová Veronika2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014079  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
K1ŽSakalová Magdaléna2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014082  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
K1ŽSakalová Markéta2007ZM3TJ Kralupy, oddíl kanoistiky014081  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
K1ŽPodoušková Klára2008ZM3Univerzitní sportovní klub Praha009124  89 so
 90 ne
02.07.19 21:11:54
K1ŽŠrétrová Štěpánka2009PZKlub Kanoistika Roudnice n.L.049038  89 so
 90 ne
25.06.19 19:25:49
K1ŽBláhová Karolína2007ZMSK Kanoistika Česká Lípa, z.s.043008  89 so
 90 ne
02.07.19 14:29:48
K1ŽHoření Hedvika2008ZMTJ DNT VS Kadaň047008  89 so
 90 ne
02.07.19 18:15:23
K1ŽHronová Šárka2009PZTJ Kralupy, oddíl kanoistiky014087  89 so
 90 ne
02.07.19 19:39:47
celkem K1Ž: 26    
počty C1M: 21   C1Ž: 4   C2M: 3   C2X: 3   K1M: 71   K1Ž: 26     celkem: 128